Ka shumë arsye pse njerëzit zgjedhin të blejnë një domen të përdorur ose një
Plesk është një nga panelet më të mirë të kontrollit të mbajtjes së faqeve
Kur zgjidhni një host për uebfaqen tuaj, shumë faktorë hyjnë në lojë – reputacioni
Duke qenë vetë një zhvillues i faqes në internet, XAMPP është ndoshta një nga
cPanel, siç sugjeron emri i saj, është një panel kontrolli i bazuar në ueb,
Ka disa këshilla dhe truket për të mbrojtur faqen tuaj në WordPress nga hakerat,
Kështu që po kërkon të fillosh blogun tënd, por nuk e di si? Në
Unë kam krijuar tashmë disa mësime se si të krijoni një faqe në internet
Adblock
detector
map