Neden Avustralya’da Online Mağazanız için Adanmış Sunucu Almalısınız?

01.06.2020
Eğiticiler ve Kılavuzlar 'Neden Avustralya’da Online Mağazanız için Adanmış Sunucu Almalısınız?
0 15 мин.

adanmış sunucu-online-shop-avustralya


Web hosting yapabilir veya bir web sitesinin gerçek omurga olduğu gibi bir online iş kırmak. Çoğu şirket haklı mükemmel bir web barındırma sağlayıcı bulma doğru zaman ve kaynakları kanal. İhtiyacınız olan son şey, web sitenizin trafiğine ayak uyduramayan aşırı kalabalık ve zayıf sunuculardır..

Öncelikle üç web hosting paketi vardır. Paylaşılan barındırma, 3 $ ‘dan başlayan aylık fiyatlar ödeyebileceğiniz hosting planlarının en ekonomikidir. Yeni başlayanlar, site büyüdükçe yetersiz olduğunu kanıtlayan bu pakete doğru yöneliyor. Paylaşılan barındırma genellikle sunucuları diğer sitelerle paylaştığınız anlamına gelir. Bu plana dahil olan riskler, yavaş yükleme sürelerini ve kesinti sürelerini içerir.

Adanmış barındırma, web sunucularını paylaşmak zorunda olmadığınız paylaşılan barındırmadan bir yükseltmedir. Bu çözüm, sunucu yazılımı ve donanımının tam kontrolünü sağlar. Dedicated hosting büyüyen işletmeler için ideal kılan büyüme barındırır. Paket daha fazla teknik beceri gerektirir ve genellikle paylaşılan barındırma daha maliyetlidir. Online mağazalar için adanmış barındırma yapmak nedenleri şunlardır:

1. En İyi Çalışma Süresi

Güçlü bir çalışma süresinin önemi yeterince vurgulanamaz. Çevrimiçi mağazaların yoğun trafik dönemlerinde çökmesi nadir değildir. Click Frenzy, bu riski tamamen biliyor ve web sitesi bir satış ortasında Kasım 2018’de çöktü. Alışveriş yapanlar hayal kırıklıklarını detaylandırmak için sosyal medyaya başvurdu. Sitenin sunucuları normalden daha fazla trafik için yetersiz kaldı.

Dijital alanda, kapalı kalma süresi, alıcıları fiziksel bir mağazadan uzaklaştırmakla karşılaştırılabilir. Kesinti, müşterilerinizi diğer sitelere yönlendirir. Bazı çevrimiçi yöneticiler, kısa kesinti sürelerinin satışlar için zararlı olmadığını düşünüyor, ancak daha fazla yanlış olamazlar. 2018’de Amazon, yıllık Başbakan Günü’nde 72 ila 99 milyon dolar arasında kaybetti. Mağazanız Amazon kadar fazla para kaybetmese bile, sadece kesinti süresi kayıplarının potansiyelini gösterecek.

Yeni müşteriler, çevrimiçi bir mağazanın performansını ölçer. Hiçbir şey bir müşteriyi beklentilerin altında kalan bir şirketten daha fazla rahatsız edemez. Çalışma süresi doğrudan itibar ile ilişkilidir. E-ticaret endüstrisi doymuş durumda ve yeni işletmeler sürekli gelişiyor. Sağlam bir itibar her zamankinden daha önemlidir. Arama motorları yüksek duruş sürelerine sahip siteleri kötü sıralar, bu da rakiplerinizin daha olumlu sıralanacağı ve daha fazla müşteri çekeceği anlamına gelir.

Gerçekte,% 100 çalışma süresi gibi bir şey yoktur. İnsan beceri, donanım ve yazılım kombinasyonu tamamen kusursuz olamaz. Amaç, bu sistemlerde olası aksaklıkları olabildiğince en aza indirmektir. Barındırılan çözümler, depolama, bant genişliği, sunucu kapasitesi ve CPU ayırma açısından ileri düzeydedir. % 99,99’luk bir çalışma süresi arzu edilir ve genellikle barındırma yöneticisi ile yapılan sözleşmede garanti edilir. Gerçek çalışma süresini izlemek ve ana bilgisayarın sözleşmesini yerine getirmesini sağlamak için yazılım uygulamalarını kullanabilirsiniz.

2. Hız ve Performans

Zaman para demektir ve bu gerçek özellikle e-ticaret siteleri için geçerlidir. Müşterilerin çevrimiçi mağazalarda beklediği yükleme süreleri azalmaya devam ediyor. Örneğin, 2006 yılında ortalama çevrimiçi tüketici sayfaların yaklaşık sekiz saniye içinde yüklenmesini beklerken, 2010 yılında iki saniye veya daha azına düşmüştü. Google ve Amazon gibi kilit oyuncular, yükleme sürelerinin müşteriler için önemini gösteren çok sayıda rapora sahiptir. Araştırmalar, web sitesi hızının biraz artmasının dönüşümleri önemli ölçüde artırabileceğini kanıtlıyor.

Web siteniz paylaşılan bir sunucuda çalışıyorsa, kaynaklar sizinle diğer web siteleri arasında dağıtılır. Hangi site ilk önce kaynakları alırsa meyve toplamak için alır. Bununla birlikte, özel bir barındırma planında size belirli miktarda kaynak tahsis edilir ve hiç kimse payınıza erişemez. Paketinize bağlı olarak, Ram, bant genişliği, depolama ve güvenlik için ayırmalar alırsınız. Web siteniz büyüdükçe daha yüksek bir plan tercih edebilirsiniz. Kendi kaynaklarınızın olması, web sitesi hızını artırmak için ayarları yeniden yapılandırabileceğiniz ve diğer uygulamaları entegre edebileceğiniz anlamına gelir.

Özel kaynaklara sahip olmak, web siteniz için kapalı kalma süresini azaltır. Hızlı yükleme sürelerinin birçok avantajı vardır. Örneğin alışveriş sepetlerini terk eden alışveriş yapanların% 46’sı bu işlem için düşük yük hızlarını suçlamaktadır. Alıcılar “şimdi satın al” veya “check-out” ı seçtiklerinde, sonraki reaksiyonun hızlı olmasını beklerler. Yavaş bir site dönüşümleri teşvik etmez ve alışveriş yapanların platformunuza göz atmalarını engeller..

Arama motorları hızlı web sitelerini sever ve genellikle arama sayfalarında daha üst sıralarda yer alır. Google, 2010 yılından bu yana sıralamasında hızı kullanıyor. Bir e-ticaret sitesinin görünürlük için SEO’dan yararlanması gerekiyor, bu nedenle yük hızları her zamankinden daha önemli. Ayrıca, web sitenizin etrafında başka bir proje başlatmanız durumunda sınırsız eklenti e-posta hesabı, etki alanı, veritabanına adanmış barındırma planınızla mükemmel bir stratejidir..

Özel barındırma, paylaşılan barındırmadaki bir web sitesinden daha az çökme veya aşağı inme eğilimi gösterdiğinden daha güvenilir bir pakettir.

3. Gelişmiş Güvenlik

Online satış, girişimciler için tonlarca fırsat sunar, ancak bunlar da risklerdir. En çok bilinen dijital güvenlik tehdidi sahtekarlıktır. Çoğu çevrimiçi mağaza, teslimat bilgileri ve satın alma geçmişi gibi bilgileri depolamak için müşteri özelliklerine sahiptir. Bilgisayar korsanları bu hesaplara erişebilir ve bunları yetkisiz satın alma işlemleri yapmak için kullanabilir. Müşteri bilgilerini yeterince korumazsanız, saldırıya ve sahtekarlığa açarsınız. Kredi kartı sahtekarlığı oldukça yaygındır, fiziksel mağazaların aksine, alıcının kimliğini tespit etmenin hiçbir yolu yoktur.

DDOS saldırıları bir diğer yaygın güvenlik tehdididir. Bilgisayar korsanları genellikle barındırma sunucularınızı ele geçirir ve işlevlerini tehlikeye atar veya diğer sunuculara saldırmak için kullanır. DDOS saldırıları özellikle istenmeyen bir durumdur çünkü ciddi durma sürelerine neden olurlar ve eğer devam ederse, satışlara ve müşteriler arasındaki itibarınıza mal olabilir. Çoğu web barındırıcısı, şifreleri temel alan standart çözümleri desteklemek için kimlik doğrulama sistemleri sağlar.

Bir web barındırma seçerken aşağıdakileri içeren paketleri seçin:

 • SSL Sertifikaları – Güvenli Yuva Katmanları, satıcı ve alıcı arasındaki bilgileri şifrelemek için tasarlanmıştır. E-ticaret işlemleri, kredi kartı bilgileri, adresler, banka bilgileri ve satın alma geçmişi gibi hassas bilgilerin alışverişini içerir.
 • VPN – Kamu ağlarına birçok insan tarafından erişilebilir, bu yüzden siber suçlulara karşı oldukça savunmasızdırlar. Sanal Özel Ağ, bilgileri şifrelemenin yanı sıra tesis dışı sunucular da içerir. En etkili seçenekler SSL-VPN ve Open-VPN’dir.
 • Güvenlik denetimi – Web barındırıcınız sitenizi düzenli olarak izlemelidir. Denetimler güvenlik tehditlerini tespit eder ve bunlara uygun olarak mücadele eder.
 • DDOS tehditlerine karşı koruma – DDOS saldırıları, güvenlik ekiplerine kendilerine karşı uygulanan önlemlere direnmek için genellikle form değiştirdiklerinden baş ağrıları verir. DNS tesisleri genellikle şüpheli trafiği kaldırmak için kullanılır.

Yukarıdaki özellikler, en özel hosting paketleriyle birlikte sunulur ve e-ticaret sitenizi sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için gereklidir. Bazı planlar ek koruma için özel güvenlik duvarları sunar. Güvenlik duvarları bilgisayarlarda standart yazılımdır ve kullanıcıların belirli içeriklere veya web sitelerine erişimini kısıtlar. Paylaşımlı barındırma kullanılırken, başka bir siteye erişmesi engellenen istekler de web sitenizde engellenebilir. Özel barındırma ile, hassas bilgiler için ideal olan platformunuzun erişimini düzenleyen belirli kurallar vardır.

Web barındırıcınız tarafından sağlanan güvenlik ayarlarına ek olarak, anti-virüs yazılımı da dahil olmak üzere kendinizinkini uygulayabilirsiniz..

4. Web Sitenizin Tam Kontrolü

Özel hosting ile, e-ticaret web sitenizin başarısı tamamen çabalarınıza bağlı olacaktır. Sunucunun bakımlı olduğundan ve tehditlere karşı korunduğundan emin olmanız gerekir. Paylaşılan barındırma, bazı web sitelerinin kaynaklarınızın büyük bölümlerini kullanması nedeniyle özellikle e-ticaret siteleri için ideal değildir. Adanmış barındırma ile, web sitenizin en iyisi için belirli tahsislere sahip bir sunucu kullanılır.

Özel barındırma, yazılım ve donanım ihtiyaçlarınızı yapılandırmanıza izin verdiğinden, ilk adım sitenizi düzgün bir şekilde güvenli hale getirmektir. Müşterilerin bilgilerini şifreleyebilmeniz için güvenlik ve izin gereksinimleriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Siteniz büyüdükçe, herhangi bir uygulama veya yazılım ekleyebilir ve bunlardan kurtulabilirsiniz..
Adanmış barındırma ile diğer bir avantaj, depolama ve bant genişliği açısından verilen sınırlar içinde olduğu sürece sunucunuzu istediğiniz sayıda proje için kullanabileceğiniz esnekliktir.
Pazarlama, işletme, web sitesi, araştırma ve analiz kategorilerindeki bir e-ticaret sitesinin performansını optimize etmeye yardımcı olacak sınırsız araç vardır.

Dedicated hosting müşterinin parçası üzerinde pratik çaba gerektirir ve bazı web barındırma sağlayıcı ek bir ücret karşılığında özel hosting yönetti. Sağlayıcınız kurulumun çoğunu sizin için yürütür. Bu çözümü paket olarak satın alabilir veya size yardımcı olması için bir teknisyene ihtiyacınız olduğunda hizmetleri satın alabilirsiniz.

5. Özel Teknik Destek

Herhangi bir aksaklık doğrudan satışları etkileyeceğinden, bir e-ticaret sitesi özellikle kırılgandır. Bu nedenle, çoğu hosting müşterisi yılın tüm günlerinde 7/24 destek sunan sağlayıcıları arar. Bu personel sadece hazır bulunmamalı, aynı zamanda uzman olmalıdır. Karmaşık bir yazılım ayarı yapılandırmanız gerekirse, sağlayıcının ekibi tatmin edici bir şekilde yardımcı olacak kadar bilgili olmalıdır. Bir barındırma sağlayıcısı ayrıca destek ekibine erişmek için birkaç kanal sunmalıdır. Bu kanallar canlı sohbet, e-posta, bilet ve telefon içerebilir. En özel hosting paketleri bu garantileri sağlar ki ihtiyacınız olan yardım günün her saatinde mevcuttur. Adanmış barındırma sağlayıcıları web sitelerini düzenli olarak izler, bu da sitenizin aksaklıklara ve güvenlik risklerine karşı korunacağını garanti eder.

WP Hosting’i Neden Öneririm

wphosting-adanmış sunucu-avustralya

WP Hosting – Dedicated Sunucu Avustralya

Avustralya’daki en önemli adanmış barındırma sağlayıcılarından biri WP Hosting’dir. Avustralya merkezli web sitelerine ve bloglara kaliteli barındırma hizmetleri dağıtmak için kuruldu. Devlet, kurumsal, küçük şirketler ve bireylerden oluşan müşterileri ile WP Hosting, her türlü barındırma ihtiyacını karşılamak için yeterli altyapıya sahiptir. Temel plan, büyük miktarda trafik bant genişliği ve depolama alanı kullanmayan kişisel bloglar için ideal olan Başlangıç ​​paketidir. İşletme paketi, e-posta paketine ek olarak telefon desteği içerecek şekilde yükseltildi. Her gün çok sayıda eşzamanlı kullanıcıdan trafik alan karmaşık bir web siteniz varsa, Kurumsal paket sizin için mükemmeldir.

WP Hosting, WordPress ile sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. E-ticaret söz konusu olduğunda, WooCommerce pazarın% 32’sine hakim. Daha popüler web sitesi platformu WordPress için e-ticaret uzantısıdır. SEO söz konusu olduğunda, WooCommerce + WordPress diğer tüm rakipleri parlatır. Bu kombinasyonu kullanmak, bir çevrimiçi mağazanın temel hedefleri arasında yer alan arama motorlarında görünürlüğünüzü artırır. WooCommerce’i e-posta pazarlama araçları ve üyelik sitesi işlevselliği de dahil olmak üzere daha da güçlü hale getirmek için çok sayıda eklenti geliştirilmiştir. Sağlayıcı, WordPress’e ayarlamak için hizmette birçok ince ayar yaptı.

WP Hosting, WordPress sitenizin sıfır kesinti süresi ile yeni barındırma platformuna taşınacağı ücretsiz gelen geçiş sağlar. Avustralyalı web yöneticileri WP Hosting’deki yerel personeli çok sevecekler, bu da onlarla etkileşim halindeyken çeviri sırasında hiçbir şeyin kaybolmayacağı anlamına geliyor. 7/24 destek merkezi önemli bir avantajdır ve gündüz veya gecenin herhangi bir saatinde onlarla iletişime geçebilirsiniz. Sağlayıcının çok katmanlı güvenliği, her zaman açık DDOS koruması ile desteklenir. Bir e-ticaret mağazası işletmek söz konusu olduğunda bu güvenlik önlemleri neredeyse kusursuzdur. WP Hosting, Melbourne Üniversitesi ve Melbourne Kongre Sergi Merkezi gibi birçok üst düzey marka ile çalıştı.

Sonuç

Bir e-ticaret mağazasının, standart bir içerik sitesinin gerektirdiğinden daha fazla kaynağa ihtiyacı vardır. İşlevsel bir e-ticaret mağazası kurarken bunalmış olabilirsiniz. Muhtemelen Shopify ve Magento gibi ürünleri karşıya yüklemenize izin veren platformları duymuşsunuzdur. Bir e-ticaret sitesini yüksek performanslı hale getiren eklentileriyle WordPress daha da popüler. Seçtiğiniz içerik yönetim sistemi size bağlıdır ve acil ve gelecekteki endişelerinizi karşılamalıdır.

Çoğu yönetici, yakında bir çevrimiçi mağaza gibi kaynağa aç bir platform için verimsiz hale gelen paylaşılan barındırma seçeneğini seçerek tasarruf etmeye çalışır. Kaynakları başka sitelerle paylaştığınız için, web siteniz çalışma saatlerinde kritik saatlerde kaybolabilir. Özel barındırma daha pahalı bir seçenek olabilir, ancak siteniz yükseltilmiş çalışma süresi, daha fazla güvenlik seçeneği, tam kontrol ve özel bir destek ekibinden faydalanacaktır. Avustralya’da, e-ticaret girişiminizi bir üst seviyeye taşımak için WP Hosting’den özel bir sunucuya erişebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector