10 En İyi Ucuz Web Hosting Sağlayıcıları

01.06.2020
En İyi Hosting '10 En İyi Ucuz Web Hosting Sağlayıcıları
0 16 мин.

en çok web barındırma-2019


Diğer kişilerin web sitenizi internette görüntülemelerini sağlamak için bir web barındırıcısına ihtiyacınız vardır. Web barındırma sağlayıcılarının temelde yaptıkları şey, web sitenizin dosyalarını web sunucularında (yüksek hızlı bir ağa bağlı özel bilgisayarlar) depolamaları ve ziyaretçiler web tarayıcılarına alan adınızı her girdiğinde sitenize erişim sağlamalarıdır..

Web hosting bir web sitesi başlatmak isteyen herkes için kullanılabilir her yerde bulunan ve çeşitlendirilmiş bir hizmettir. Web barındırma, farklı özelliklere (disk alanı, bant genişliği, RAM, CPU) ve bu planlara dahil olan tamamlayıcı barındırma hizmetlerine (yedeklemeler, güncellemeler, alan adı tescili, vb.) Sahip olan ve düzenli olarak aylık veya yıllık ücret karşılığında barındırma yoluyla müşterilere sunulmaktadır..

Son birkaç yılda, barındırma endüstrisi, kısmen yeni teknolojilerin ortaya çıkması ve kısmen değişen tüketici talepleri ve barındırma sağlayıcıları arasındaki rekabetin artması nedeniyle hizmetlerinin çeşitlendirildiğini gördü. Böylece, daha özel barındırma seçenekleri ortaya çıkmıştır (örneğin WordPress için optimize edilmiş barındırma) ve en sık kullanılan barındırma planlarının fiyatları düşmüştür.

En Ucuz 10 Web Hosting Sağlayıcısı

Bu yıl ucuz hosting pazarında mı? Kontrol etmeniz için en ucuz barındırma sağlayıcılarını seçtik.

Web Sunucusu
En düşük fiyat
Para iade
Ücretsiz Alan Adı

1en ucuz web hosting2,75 $ / aylık45 Gün
2en ucuz web hosting3,95 $ / aylık30 gün
3en ucuz web hosting3,99 $ / aylık90 Günlük
4en ucuz web hosting1,99 ABD doları / ay30 gün
5en ucuz web hosting3,99 $ / aylık30 gün
6en ucuz web hosting3,95 $ / aylık30 gün
7en ucuz web hosting3,15 $ / aylık30 gün
8en ucuz web hosting4,95 $ / aylık30 gün
9en ucuz web hosting5,00 $ / aylık30 gün
10en ucuz web hosting2,95 $ / aylık30 gün

İyi hosting pahalı olmak zorunda değil fikri yavaş yavaş sektöründe bir ilke haline geliyor. Gerçekten de, genel barındırma hizmetleri gerçekten bütçe dostu fiyatlarla sunulmaktadır. Bu makalenin amaçları doğrultusunda, her birinde mevcut olan en ucuz paylaşılan barındırma planına odaklanacağız 10 hosting şirketi kapsayacağımızı.

1. HostGator

hostgator-best-ucuz-web-hosting

HostGator

HostGator hosting sektöründe tanınmış bir isimdir, bu da maliyetlerini düşük tutarken kaliteli hosting hizmetleri sunmayı başarmıştır. 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren şirket, kaliteye olan bağlılıklarını belirten birçok endüstri ödülü kazandı..

Giriş seviyesi paylaşılan barındırma planı olan Hatchling’in maliyeti 3,45 ABD doları / aydır ve şunları içerir: ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği, 1 alan adı için barındırma, anında yedeklemeler, taahhüt süresi yok, 45 günlük para iade garantisi, Google AdWords ve Yahoo / Bing reklam kredisi (her biri 100 ABD doları), sınırsız MySQL veritabanı, 1 tıklama WordPress yüklemesi, sınırsız e-posta hesabı, SSH erişimi, ImageMagick dahil, ses-video akışı destekleniyor, SpamAssassin etkinleştirme olanağı, Soholaunch web sitesi oluşturma yazılımı, en son cPanel sürümü, hotlink koruma, IP Deny Manager, e-Ticaret yetenekleri, vb.

Daha da fazla özellik için HostGator’un daha yüksek katmanlı barındırma planlarına (Bebek ve İş) başvurabilir veya VPS, özel, bulut veya bayi barındırma planlarından herhangi birini seçebilirsiniz.

Bir blog veya e-ticaret sitesi için barındırma ihtiyacınız olsun, HostGator’un bütçe dostu barındırma paketleri, web sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm barındırma hizmetlerini en üst düzeyde performansla sunacaktır. – HostGator incelememizi okuyun

2. BlueHost

bluehost en iyi web hostingBlueHost, WordPress siteleri için amiral gemisi barındırma şirketidir ve barındırma endüstrisi tarafından kaliteli bir barındırma sağlayıcısı olarak tanınmaktadır. Her türlü barındırma hizmeti sağlarlar, ancak paylaşılan ve WordPress için optimize edilmiş barındırma planları en popüler teklifleridir.

En uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planı, ayda 2,75 $ ‘a mal olan Temel plan. Bu plan, her hesap için 1 web sitesi, 50 GB web sitesi alanı, ölçülmemiş bant genişliği, 1 ücretsiz alan adı, 5 e-posta hesabı ve 100 MB depolama alanı barındırmayı içerir. Sınırsız paylaşılan bir barındırma planı arıyorsanız, BlueHost, gereksinimlerinizi karşılayacak diğer iki paylaşılan barındırma planını sıralar. Tüm paylaşılan barındırma planları ücretsiz otomatik yedeklemeler, cPanel dahil, hesabınıza yerleşik CloudFlare, SSH erişimi ile birlikte gelir.

Bir VPS’ye veya özel bir plana yükseltmeniz gerekirse, BlueHost’taki barındırma planları kolay ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandığından, bunu tek bir tıklamayla yapabilirsiniz..

Bu barındırma şirketinin paylaşılan barındırma planlarının bir diğer önemli özelliği, web sitelerinin aynı sunucuda barındırılan diğer web sitelerinin zararına aşırı kaynak kullanmasını engelleyen kaynak koruma mekanizmasıdır. Böylece, kaynakları aşırı kullanan web siteleri geçici olarak komşu sitelerin performansını korumak için yalıtılmış sistemlere atanır. – BlueHost incelememizi okuyun

3. InMotion Barındırma

inmotion en iyi web hosting2001 yılından bu yana web hosting sahnesinde, InMotion Hosting ağırlıklı olarak iş ve kurumsal kullanıcılar için hizmetlerini hedefliyor. Paylaşılan barındırma planları bile birinci sınıf özellikler sunan iş barındırma planları olarak markalıdır.

InMotion Hosting’teki en ucuz hosting paketi, aylık 5,99 ABD doları olan Lansman planıdır. Makalemizde yer alan önceki iki hosting şirketinin en ucuz paketlerinden biraz daha pahalı, ancak iş ihtiyaçlarını da karşılayan özelliklerle geliyorlar. Bu nedenle, Başlatma planı şunları içerir: ücretsiz SSD sürücüler, ücretsiz alan adı, ücretsiz veri yedeklemeleri, SSH erişimi, sınırsız disk alanı ve aylık transferler, 1 hesapta 2 web sitesi, 250 $ ücretsiz reklam kredisi, BoldGrid web sitesi oluşturucu, WP-CLI etkin, Google Uygulama entegrasyonu, business class donanımı, cPanel kontrol paneli, WordPress, Joomla veya PrestaShop yüklendi, SpamSafe E-posta, tek tıklamayla yükleyici vb..

Tüm iş planlarında, hizmetleri için kalite garantisi olarak 90 günlük para iade garantisi sunulmaktadır.

Tam hizmet barındırma şirketi olan InMotion, paylaşılan barındırmadan WordPress için optimize edilmiş barındırma ve hatta bayi barındırma hizmetlerine kadar tüm barındırma paketlerini sunar. – InMotion Hosting incelememizi okuyun

4. iPage.com

ipage en iyi web hostingUygun fiyatlı hosting söz konusu olduğunda, iPage için neredeyse hiç rekabet yoktur. Muhtemelen şu anda ayda 1,99 ABD doları promosyon fiyatıyla kullanılabilecek en iyi bütçe barındırma hizmetidir. Bu cazip fiyatın arkasında herhangi bir madde olup olmadığını merak edebilirsiniz, ancak iPage şaşırtıcı özelliklere sahip paylaşılan bir barındırma hizmeti sunar.

İPage’de ayda 1,99 $ karşılığında alabileceğiniz şey: sınırsız disk alanı, sınırsız e-posta hesabı, ölçeklenebilir bant genişliği, izin verilen sınırsız alan adı, sınırsız MySQL veritabanı, 1 yıl boyunca ücretsiz alan kaydı, vDeck kontrol paneli, mobil optimize site oluşturucu, 1 -tıklayın WordPress yükleyici, içerik yönetim sistemleri (Joomla !, Drupal, WordPress), yüzlerce şablon ve tema, fotoğraf galerileri, site trafik raporları, vb..

Pazarlama açısından iPage size Yahoo / Bing reklamları için 100 dolar ve Google AdWords için 100 dolar, ücretsiz bir telefon numarası (yalnızca ABD) ve SEO pazarlama araçlarına erişim sağlıyor.

Web sitenize e-ticaret özellikleri eklemek istiyorsanız, iPage çeşitli alışveriş sepetlerini (AgoraCart, OpenCart, ZenCart, PrestaShop, OSCommerce vb.), Kolay tek tıklamayla yükleyicileri ve PayPal entegrasyonunu sıralar.

Bu sınırsız paylaşılan barındırma planının dışında, WordPress barındırma, VPS ve özel barındırma da dahil olmak üzere diğer barındırma planlarına geçebilirsiniz. – iPage incelememizi okuyun

5. JustHost

justhost en iyi web hostingBarındırma karmaşık olmak zorunda değildir ve JustHost bunu kanıtlamaya çalışır. Şirket 2008 yılında kuruldu ve daha sonra Endurance International Group tarafından satın alındı..

JustHost, endüstrinin göreceli yeni bir oyuncusu, ancak bir iz bırakacak kadar uzun zamandır var. Paylaşılan barındırma planları, sıkı bir bütçeye sahip kişiler veya şirketler için bile tam barındırma işlevi sunmayı amaçlamaktadır.

En ucuz barındırma paketi olan Basic, 3,75 $ / ay için kullanılabilir ve aşağıdaki özellikleri sıralar: 50 GB disk alanı, 1 web sitesi için barındırma, ölçülmemiş bant genişliği, 1 ücretsiz alan adı, her biri için 100 MB depolama alanına sahip 5 e-posta hesabı. JustHost ayrıca 3 farklı web posta çözümü, cPanel kontrol paneli, Güvenli Kabuk Erişimi, hotlink koruması, SpamAssassin koruması, site istatistikleri, vb. Sunar..

JustHost, sadece paylaşılan barındırma planları ile değil, aynı zamanda VPS ve özel barındırma katmanlarında da uygun fiyatlı barındırma planları sunar. – JustHost incelememizi okuyun

6. FatCow

fatcow en iyi web hostingFatCow 10 yıldır barındırma hizmeti vermektedir ve hizmetlerinin ana odağı, teknik konularda daha az bilgili olanlar tarafından bile kolayca yönetilebilen basit ve ucuz barındırma hizmetleri sunmaktır. Web sitelerinin tüm konsepti, barındırma hizmetlerinin herkes tarafından, hatta profesyonel olmayanlar tarafından ulaşılabilir görünmesi etrafında dönüyor.

FatCow’un en ucuz planı yılda 49 dolar ve disk alanı ve bant genişliği, sınırsız e-posta adresi, ücretsiz alan adı, yük dengeli sunucu mimarisi, günlük yedeklemeler, alışveriş sepetleri, SSL güvenli sunucu, SEO araçları, PayPal entegrasyon, uygulama yükleme sihirbazları, göster ve tıkla site oluşturma araçları, reklam kredisi, bulut depolama ve 24 × 7 desteği.

FatCow’da paylaşılan barındırma planınızı aşarsanız, herhangi bir karışıklık olmadan veya başka bir ana bilgisayara geçiş zorluğundan geçmeden kolayca bir VPS’ye veya özel bir plana geçebilirsiniz..

İster ilk kez bir web sitesi inşa edin, isterse bir site oluşturmak için gerekli becerilere sahip olun, FatCow’un sadeliği, barındırma ile ilgili tüm görevlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirmenize olanak tanır. – FatCow incelememizi okuyun

7. HostMonster

hostmonster en iyi web hostingHostMonster 2005 yılından beri barındırma hizmeti vermektedir. Çeşitli ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış çeşitli barındırma paketlerinde paylaşılan, VPS ve özel barındırma sağlarlar..

En ucuz barındırma paketleri olan Temel paket ayda 4,95 dolardan başlar ve BlueHost’un Temel paketi ve JustHost’un paketi (1 alan adı için barındırma, ölçülmemiş bant genişliği, 50 GB disk alanı) tarafından sunulan disk alanı, bant genişliği ve e-posta açısından aynı tekliflerle birlikte gelir , 5 e-posta adresi ve her biri için 100 MB depolama alanı). Ücretsiz bir alan adı, cPanel kontrol paneli, ücretsiz bir site oluşturucu, 1 tıklama WordPress yüklemesi, 100 $ Yahoo / Bing ve 100 $ Google AdWords kredisi de sağlanmıştır.

HostMonster’da MOJO pazarından 100 açık kaynaklı eklentiye, temaya ve uygulamaya erişebilir ve ihtiyacınız olan her şeyi tek bir tıklamayla yükleyebilirsiniz.

Giriş düzeyinde paylaşılan barındırma planı web siteniz için yeterli değilse, kontrol edebileceğiniz başka bir paylaşılan barındırma seçeneğiniz vardır veya bir VPS veya özel plan seçebilirsiniz. – HostMonster incelememizi okuyun

eHost.com

Uyarı: eHost.com artık yeni müşterileri kabul etmiyor!

ehost en iyi web hosting

eHost 1998 yılından bu yana web barındırma sahnesinde mevcut, bu nedenle, web barındırma hizmetleri sağlamada önemli bir deneyim biriktirdi. Platformları, cep dostu bir fiyata sundukları zengin özellikli barındırma planı sayesinde bir milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor.

Şirket, basitliğe odaklanıyor ve küçük ve orta ölçekli web sitelerini barındırmak için uygun fiyatlı bir paylaşılan barındırma planı arayan müşterileri çekmeyi hedefliyor. Bu nedenle, aylık 2,75 ABD doları olan tek, sınırsız paylaşılan barındırma planı sunarlar..

Özellikler açısından, eHost’un paylaşılan barındırma planı sınırsız depolama alanı, sınırsız bant genişliği, izin verilen sınırsız alan adı, sınırsız e-posta hesabı ve sınırsız MySQL veritabanı ile birlikte gelir. Plana ücretsiz bir alan adı da dahildir.

Bunların dışında şirket ayrıca cPanel, alışveriş sepetleri seçeneği, binlerce şablon içeren bir sürükle ve bırak site oluşturucu, PayPal entegrasyonu, dengeli yük sunucuları, site analitik yazılımı, tüm kanallarda 24 × 7 destek (telefon, e-posta, sohbet), virüs kontrolü vb..

Pazarlama açısından, hepsi planınıza dahil olan Yahoo / Bing ücretli reklamlar için sunulan çevrimiçi pazarlama kılavuzlarından ve 100 ABD doları tutarındaki krediden yararlanabilirsiniz. – eHost İncelememizi okuyun

HostClear

Uyarı: HostClear artık yeni müşterileri kabul etmiyor!

hostclear en iyi web hostingHostClear, blogunuz, web siteniz veya küçük e-Ticaret siteniz için her şey dahil tek bir barındırma planı sunmaya odaklanan yalnızca paylaşılan bir barındırma sağlayıcısıdır.

Barındırma hizmetlerini daha fazla barındırma planı boyunca yaymak yerine, 2,99 $ aylık fiyat için tek bir paylaşılan barındırma planı sunarlar. Sundukları depolama alanı ve bant genişliği ölçülmez ve hesabınızda sınırsız alan adının yanı sıra sınırsız veritabanı barındırmanıza izin verir.

Endüstri standardı cPanel kontrol paneli, alışveriş sepeti seçimi, PayPal entegrasyonu, site trafiği raporlama aracı, ücretsiz pazarlama kredisi, virüs kontrol araçları, sürükle ve bırak site oluşturucu, kişiselleştirilmiş alan adı, blog kurulum sihirbazı, binlerce şablona erişim sunuyor , vb.

HostClear’ın tek dezavantajı, siteniz paylaşılan barındırma planını aştığında VPS veya özel planlara geçme seçeneğinizin olmamasıdır. Bu, yalnızca paylaşılan barındırma planları (örn. EHost) sunan herhangi bir barındırma sağlayıcısıyla karşılaşacağınız bir dezavantajdır. Bu nedenle, sitenizi çok fazla genişletmeyi planlamıyorsanız veya web siteniz için hızlı bir büyüme öngörmüyorsanız, HostClear’ın paylaşılan barındırma paketini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, sitenizi geliştirmeyi ve daha fazla ziyaretçi çekmeyi planlıyorsanız, tüm hosting planları yelpazesini sunan bir barındırma şirketini tercih etmelisiniz. – HostClear incelememizi okuyun

IdeaHost

Uyarı: IdeaHost artık yeni müşteri kabul etmiyor!

ideahost en iyi web hostingHostClear gibi, IdeaHost da sadece paylaşılan bir barındırma şirketidir, bu nedenle HostClear’da belirtilen öneriler IdeaHost için de geçerlidir.

IdeHost’un paylaşılan barındırma planı da ölçülmemiş bir plan (ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği, sınırsız etki alanı adları ve MySQL veritabanları) ve cPanel dahil. Ücretsiz alan adı (1 yıl boyunca) dahildir, ücretsiz site oluşturucu (6 sayfaya kadar) ve şablonlara ve kurulum sihirbazlarına (blog, fotoğraf galerisi) erişim de sağlanır. Sitenize bazı e-Ticaret özellikleri eklemek ve PayPal’ı ödeme yönteminiz olarak entegre etmek için daha fazla alışveriş sepeti arasında seçim yapma seçeneğiniz vardır.

Sitenizi tanıtmanın yollarını arıyorsanız, IdeaHost çevrimiçi pazarlama kılavuzlarına erişmenizi sağlar ve sitenizi pazarlayabilmeniz için 100 ABD doları tutarında reklam kredisi (Yahoo / Bing) atar..

Müşteri desteği tüm kanallarda (e-posta, sohbet, telefon) 7 gün 24 saat kullanılabilir. – IdeaHost incelememizi okuyun

Sonuç

Barındırma endüstrisi uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planlarında bol miktarda bulunur ve çoğu barındırma şirketi, sizin veya işiniz için finansal bir yük olmadan web sitenizi oluşturmak, tanıtmak ve güvenli tutmak için bir özellik cephanesi ile sınırsız planlar sunar.

Makalede tartışılan bazı barındırma şirketleri tarafından sunulan tasarım ve hizmetler arasındaki benzerlikleri fark edebilirsiniz. Bunun bir nedeni, bazı şirketlerin aynı ana şirketin sadece farklı markaları olmasıdır (örneğin, BlueHost, IdeaHost ve HostClear, Endurance International Group’a aittir), başka bir neden, hosting endüstrisinde saygın barındırma sağlayıcılarının alacağı belirli kalite standartları olmasıdır. doğrultusunda (örn. cPanel sağlama).

Özellikli resim: Freepik.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector