15 En İyi Java Web Hosting Sağlayıcısı

en çok java-hosting sağlayıcıları-2019


Bu yazıda, size fiyat için en yüksek değeri getirebilecek Java web barındırma hizmetlerini gözden geçireceğiz. Bu, tamamen güvenebilecekleri güçlü barındırma planları arayan geliştiriciler için harika bir kaynak olacaktır. Endüstrideki en büyük isimler ve sundukları özellikler, destek ve donanımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz..

Şimdi, Java’nın ne olduğunu, insanların neden kullandığını ve bazı ilginç gerçekleri açıklayacağız. Yazımızın ikinci yarısında, bu makalenin 15 tanesini en iyi Java web barındırma sağlayıcıları Kanımızca. Her bir sağlayıcının temel özelliklerinden bazılarına ve özellikle iyi oldukları hizmetlere dikkat çekeceğiz. Daha fazla uzatmadan başlayalım!

Java nedir ve neden kullanmalısınız??

Java, en popüler programlama dillerinden biridir. Java’nın ana konsepti, hiç sayısal kod yazmanızı gerektirmemesidir. Sadece İngilizce kelimeleri komut olarak kullanarak bir programın tamamını yazabilirsiniz. Bu aynı zamanda kullanıcıların diğer programlama dillerine göre dili yazıp okumasının çok daha kolay olduğu anlamına gelir.

Dilbilgisi kurallarına göre konuşmamız gerektiğinden, Java programcılarının da programı yazarken bir takım kurallara uymaları gerekir. Biz buna sözdizimi diyoruz. Elbette, kullanıcı tarafından yazılan komutlar, programın son şekli değildir. Çalışmaya hazır olmadan önce, Java’nın makineyi işleyebilmesi için sayısal kodlara çevirmesi gerekir.

Java’nın Öyküsü

en çok java-hosting sağlayıcılarıJava’nın ilk versiyonu 1991’deki bir projenin sonucuydu ve ilk adı Meşe idi. James Gosling, Sun Microsystems’daki ekibin lideriydi ve ofisinde bir meşe ağacı vardı, bu da dilin adını aldı. Üzerinde çalışmaya devam ettikçe, önce Yeşil, sonra da Java olarak adlandırıldılar. Java’nın arkasındaki ana fikir, izleyicilere interaktif televizyon sağlamak için bir yöntem geliştirmekti. Ancak, o zaman dilin dijital kablo televizyon endüstrisi için çok ileri olduğu ortaya çıktı.

Java’nın ilk sürümü 1996’da çıktı ve bunun yerine internette kullanmaya başladılar. İnsanların sayfalara animasyon ekleyerek web sitelerini etkileşimli hale getirdikleri bir araç haline geldi. Java, Sun Microsystems tarafından Oracle’ın şirketi satın aldığı 2010 yılına kadar dağıtıldı. Java’nın ilk sürümünden bu yana çok sayıda güncelleme çıktı, sonuncusu Java SE 10’dur. Günümüzde, o kadar popülerdir ki, temelde bir bilgisayar bilimi konusuna dokunamazsınız ve Java hakkında bir şey duyamazsınız.

Bu yüzden Java Kullanmalısınız

Sun Microsystems ve daha sonra Oracle’da her zaman birkaç temel ilkeye odaklandılar. Başlangıç ​​dostu, taşınabilir, iyi yapılandırılmış ve güvenli bir şey yaratmak istediler. Sonuç olarak, Java’nın ilk ve sonraki sürümleri bu ana fikirleri tatmin etti ve her seferinde bu programlama diline daha fazla kullanıcı çekti. Java’yı kullanmanızın ana nedenleri şunlardır:

 • Güvenilir – Programcı tarafından yapılan hatalar açıkça hatalara yol açar. Ancak bu hatalar programlama dili iyileştirilerek azaltılabilir. Java, denkleme nesne tabanlı programlama eklemeye karar verdi ve bu da çok daha iyi sonuçlara yol açtı.
 • Birinci sınıf güvenlik – Geliştiricinin Java ile planlarından biri, mobil cihaz kullanıcıları arasında popüler olmasını sağlamaktı. Java’nın mobil cihazlarda çalışmasını istiyorsanız, ağlar üzerinden veri gönderip almasına izin vermeniz gerekir. Bu tür işlemler, verilerin sızdırılamaması için birinci sınıf güvenlik gerektirir. Sonuç olarak, Java dünyadaki en güvenli programlama dillerinden biri oldu..
 • Platforma bağlı değil – Java’yı hem büyük hem de küçük cihazlar da dahil olmak üzere herhangi bir cihazda çalıştırarak tamamen taşınabilir bir programlama dili haline getirebilirsiniz. Herhangi bir işletim sistemine kurulabilir; Java hiçbir şekilde yazılıma veya donanım ortamına bağlı değildir.
 • Başlangıç ​​dostu dil – Java temel olarak C ++ programlama dilini temel alır. Elbette, C ++ Java’dan çok daha karmaşıktır, ancak yine de gerçekten güçlüdür. C ++ ‘ın gücünü koruyan ve daha da geliştiren bir şey oluşturmak istediler, ancak kullanımı hala kolay.

Web Hosting Sağlayıcıları ve Java

Java bugün çoğu web barındırma sağlayıcısı tarafından desteklense de, birçoğu bunu paylaşılan barındırma paketlerine dahil etmemektedir. Bir VPS veya özel bir sunucu planı için gitmeniz gerekebilir ve bu maliyetlerin her ikisi de paylaşılan bir barındırma planından daha fazladır. İhtiyaçlarınıza en uygun web hosting planını bulduktan sonra, Java tabanlı web sitenizi hemen kurabilirsiniz..

Bir web hosting şirketi kendi paketinde Java sunuyorsa, temelde mevcut tüm gerekli Java uygulamalarıyla düzenli bir barındırma hizmeti almanız anlamına gelir. Paylaşımlı web barındırma planlarında Java’yı destekleyen bir sağlayıcı bulsanız bile, bunun yerine VPS seçeneğine gitmek çok daha iyidir. Herhangi bir deneyimli geliştirici Java uygulamalarının genellikle çok fazla kaynak gerektirdiğini söyleyebilir.

Paylaşılan ve VPS hosting arasında tereddüt etmek yerine, onu bir sonraki seviyeye taşımalı ve VPS veya özel hosting’i seçmelisiniz. Oldukça popüler bir programlama dilinden bahsettiğimizden, güçlü Java barındırma planları için yüksek bir talep var. En güçlü web barındırma sağlayıcılarının tek bir yerde incelenmemesi durumunda seçim yapmak çok zaman alabilir.

Neyse ki, en iyi Java barındırma sağlayıcıları yazımızda. Okumaya devam edin ve hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olacağız! Ancak ayrıntılara geçmeden önce, en iyi Java barındırma şirketlerinin tam listesi:

 1. InMotion Hosting – aylık 29,19 ABD doları
 2. BlueHost – aylık 19,99 ABD doları
 3. HostGator – aylık 29,95 TL
 4. A2Hosting – aylık 5 ABD doları
 5. InterServer – aylık 6 ABD doları
 6. iPage – aylık 19,99 ABD doları
 7. LiquidWeb – aylık $ 59
 8. SiteGround – aylık $ 269
 9. FatCow – $ 19.99 / ay’dan başlıyor
 10. DreamHost – aylık 13,75 TL
 11. Hostinger – aylık $ 8.16
 12. TMD Hosting – aylık 19.97 $ ‘dan başlayan fiyatlarla
 13. Host1Plus – aylık $ 15
 14. GreenGeeks – aylık 39,95 TL
 15. FastComet – aylık $ 59.95

Şimdi her Java barındırma sağlayıcısını ayrıntılı olarak görelim:

1. InMotion Barındırma

inmotion-best-java-barındırmaInMotion barındırma, kesinlikle Java barındırma için belirli bir plan setine sahip değildir, ancak güçlü VPS barındırma planlarından birini seçebilirsiniz. Java’yı yalnızca mevcut üç VPS planıyla destekler, böylece paylaşılan veya özel barındırma planlarını unutabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, aylık yalnızca 29,19 ABD doları olan VPS-1000 planlarını seçebilirsiniz. 4 GB RAM, 75 GB depolama alanı, 4 TB bant genişliği ve ücretsiz SSL ile birlikte gelir.

Tomcat ve JPS gibi Java ile birlikte bazı ekstralar elde etmenize rağmen, yine de bu konularla ilgili teknik destek isteyemezsiniz. Ancak, son derece web barındırma hizmeti diğer tüm bölümlerinde deneyimli ve istediğiniz zaman onlarla irtibata geçebilirsiniz. VPS planlarından birine kaydolarak, sunucu yönetimi için cPanel alırsınız.

InMotion, DDoS saldırılarına karşı tamamen korunmanızı sağlar. Yüksek performans, SSD sabit diskleri de dahil olmak üzere en son donanım ile garanti edilir. Web sitesi ve uygulama verileri, bir sorun çıkması durumunda hasar görebilir veya kaybolabilir, ancak bu nedenle yedeklemeler icat edilir. InMotion, ücretsiz yedeklemeler ve anlık görüntüler sunarak, zamanda geriye dönmenizi ve istediğiniz zaman verilerinizi almanızı sağlar.

Her gün bir kez anlık görüntü oluşturabilirsiniz; bu, çoğunlukla sunucuda veya web sitesinde değişiklik yapmadan önce önerilir. Ücretsiz yedeklemeler otomatiktir ve her gün kabaca verilerinizin bir kopyasını oluşturur. Bu sağlayıcı, planlarından birini denemeniz için 90 gün verir, bu da hizmeti isteyip istemediğinize karar vermek için çok zaman.

2. BlueHost

Bluehost-best-java-barındırmaYine işletmeler ve bireyler için birinci sınıf planlar sağlayan başka bir çok yönlü web sağlayıcı barındırma. BlueHost’ta, paylaşılan, bulut, özel veya VPS barındırma da dahil olmak üzere her tür web barındırma hizmeti için en az üç seçenek bulabilirsiniz. Bunlardan sadece VPS ve özel planları JSP tabanlı Java ve web sayfalarını destekler.

Yeni başlayanlar için, aylık 19,99 $ için Standart VPS planı iyi bir fikir olabilir. BlueHost tarafından en çok önerilen plan, aylık 29,99 ABD doları olan ikinci, Geliştirilmiş VPS planıdır. Her üç plan da kullanışlı özelliklerle birlikte gelse de, barındırma planının ihtiyaçlarınız için yeterli performans sağladığından emin olmanız gerekir. Bu üçten bile daha güçlü bir şeye ihtiyacınız varsa, özel bir sunucuya da gidebilirsiniz.

En ucuz VPS planından en pahalı özel sunucuya kadar maliyetler eşit olarak değişir. Ultimate VPS planı 59,99 $, aylık sadece 79,99 $ için özel bir sunucu alabilirsiniz. BlueHost bilgi tabanını ziyaret edip talimatları okuyarak, Java’yı üç basit adımda hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Son açık kaynaklı sürüm olan Java’nın 1.8 sürümü ile karşılaşacaksınız.

VPS planlarıyla, cPanel kontrol panelinin gelişmiş bir sürümüne ve VPS yönetimini ve WHM kontrolünü kolaylaştıran bazı ek araçlara da sahip olursunuz. Her zaman ulaşılabilecek profesyonel bir destek ekibi var. Bir sorunla karşılaşırsanız veya sunucunuzla veya web sitenizle ilgili görevlerle ilgili yardım almak isterseniz bunları arayabilirsiniz. Sonuç olarak, BlueHost tamamen Java uyumludur ve herhangi bir geliştirici veya web sitesi sahibi için büyük ölçüde önerilir.

3. HostGator

hostgator-best-java-barındırmaHostGator şu anda web hosting sektöründe en büyük ve en çok ilan edilen şirketlerden biridir. Onlar da web hosting planları ve alan adları her türlü sağlar. İnsanlar hizmetlerini bloglar, portföy web siteleri, çevrimiçi mağazalar ve diğer şirket web siteleri oluşturmak için yaygın olarak kullanırlar. Tomcat’i tüm özel veya VPS web barındırma planlarında destekleyerek Java barındırma için güçlü çözümler sunar.

HostGator’da hem Windows hem de Linux tabanlı sunucular mevcuttur. Linux kullanıcısıysanız, Tomcat’i cPanel kontrol panelinize ekleyebilirsiniz. Bunun yerine Windows’u seçmeniz durumunda, Tomcat’i de destekleyen bir Plesk kontrol paneli sağlanacaktır. Ekipleri Java uygulamalarınızı yapılandırmak için herhangi bir destek sağlayamaz, bu yüzden tamamen size bağlıdır.

Ancak, Tomcat’in 5.5 veya 7 sürümünü sizin için kurabilirler ve Tomcat’i telefon veya sohbet yoluyla da isteyebilirsiniz. Bu hizmet tamamen ücretsizdir. VPS planlarının her birinde 2 özel IP adresi alırken, özel sunucu planları 3-5 özel IPv4 IP adresi ile birlikte gelir. Komut dosyaları veya uygulamalar yüklemek istiyorsanız sunucu için kök erişimine sahip olabilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, ödüllü desteklerine istediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Onlara telefon, bilet veya sohbet yoluyla ulaşılabilir. HostGator ayrıca birçok sorunun çözümünü hemen bulabileceğiniz güzel bir video dersleri listesine sahiptir. Acil durumlar için her zaman orada olan haftalık otomatik yedeklemeler oluşturduklarından verilerinizin kaybolmasının bir yolu yoktur..

4. A2 Hosting

A2Hosting-best-java-barındırmaBir web sitesini kişisel kullanım için mi yoksa tüm şirket için mi istediğiniz önemli değildir; A2 Hosting kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun bir web hosting planına sahiptir. Sadece her zamanki gibi özel, VPS ve paylaşılan barındırma seçeneklerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda tonlarca yazılıma özel çözüm arasından seçim yapabilirsiniz. Sadece işiniz için ihtiyacınız olan yazılımı seçin ve size iş için doğru web hosting planlarını gösterecekler.

Örneğin, uygun fiyatlı Java barındırma için üç farklı seçeneği vardır. Giriş paketi aylık 5 $, Orta plan ayda 10 $, Elite planını ise sadece 15 $ karşılığında alabilirsiniz. Değer için en iyi performansı istiyorsanız, size 30 GB depolama alanı, 2 TB aktarım ve 1 GB RAM sağlayan Orta planı seçmelisiniz.

A2 Hosting’te performans daima garanti edilir, bu da Java tabanlı uygulamalarınızın ve web sitelerinizin rüzgardan daha hızlı çalışacağı anlamına gelir. Her ne kadar şimdi web barındırma sağlayıcıları arasında bir standart olsa da, A2 Hosting çalışma sürelerini% 99,9’un üzerinde tutmaya çalışmaktadır. VPS planları, Webuzo adlı, Java kurulumunuzu tek bir tıklamayla ilgilenen bir araçla birlikte gelir.

Java’nın yeni bir sürümü çıktığında, güncellemeyi uygulamanıza izin veren bir bağlantı içeren bir e-posta alırsınız. Bir geliştirici için faydalı olan başka bir şey de A2 Hosting’in sunucularına kök erişimi sağlamasıdır. Bu, sunucunuzdaki dosyaları istediğiniz zaman yönetebileceğiniz anlamına gelir. Ve bunlar, sağlayıcı tarafından sunulan çok sayıda ekstradan sadece birkaçı.

5. Sunucular Arası

arasi-best-java-hostingInterServer’da, kullanmak istediğiniz CPU çekirdeği, depolama, RAM ve aktarım miktarına bağlı olarak 16 farklı VPS barındırma planı arasından seçim yapabilirsiniz. Bu planlar, Linux ve Windows için de mevcut ve iki fiyatta önemli bir fark var. Örneğin, Linux için ilk planın maliyeti aylık 6 dolar, Windows için ise aylık 10 dolar. InterServer, Java ek araçlar ve kapsayıcılar dahil yüzlerce yazılımı destekler.

InterServer planıyla birçok özelliğe sahip olursunuz, ancak daha fazlasını eklemek istiyorsanız, Yükseltmeler bölümünde bunları tek tek satın alabilirsiniz. Orada alışveriş yaptıktan sonra, seçtiğiniz ekstralar 15 dakika içinde aktif olacaktır. Paketle birlikte başlangıç ​​dostu bir kontrol paneli de sağlarlar. Müşteri desteği söz konusu olduğunda, ödüllü bir uzman ekibine sahiptirler. Bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda veya yalnızca barındırma veya web sitenizle ilgili bazı öneriler almak istediğinizde onları arayabilirsiniz.

InterServer yönetim arabirimi ile anlık görüntüleri özgürce yönetebilir ve verilerinizin güvende kalabilmesi için yedekleme isteyebilirsiniz. Çalışma zamanlarını% 99,9’un üzerinde tutan güçlü bir sistem kurdular ve InterServer’ı kesinlikle güvenilir bir sağlayıcı yaptılar. Herhangi bir kesinti yaşarsanız, derhal paranızı geri verir. Java’nın yanı sıra, geliştiriciler için kullanışlı olabilecek diğer programlama dillerini de desteklerler. Planlarından birine katıldıktan sonra bunların çoğu zaten yüklenecek. Ayrıca sunucuya root erişimine de sahip olursunuz, yani istediğiniz zaman kurulum ve yazılım ekleyebilir.

6. iPage

Ipage-best-java-barındırmaBu kesinlikle Web’de bulabileceğiniz en iyi fırsatlardan biridir çünkü iPage sadece uygun fiyatlı planlar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sektördeki en iyi Java barındırma sağlayıcılarından biri olarak kabul edilir. Elbette, Java tabanlı sağlayıcıların çoğu gibi, bu da güçlü VPS ve özel barındırma planlarıyla programlama dilini destekler. Bunun da ötesinde, en kısa sürede işinize odaklanabilmeniz için önceden yüklenmiş JSP komut dosyaları alırsınız.

Şimdiye kadar iPage’i Java tabanlı web siteleri ve uygulamalar için en iyi seçeneklerden biri olarak öven birçok kullanıcı yorumu var. Temel VPS planlarını her zaman ayda 19,99 $ karşılığında deneyebilir ve hizmetlerinin sizin için nasıl çalıştığını görebilir, ardından ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan plana göre ölçeklendirebilirsiniz. 1 çekirdekli CPU, 1 GB RAM ve 40 GB disk alanı ve 1 TB bant genişliği ile birlikte gelir. Her üç VPS planında bir cPanel kontrol paneli, yönetilen destek bulunur ve istediğiniz zaman sunucu kök erişimini de isteyebilirsiniz.

Düşük maliyetleri sizi şaşırtabilir, ancak web barındırma performansı söz konusu olduğunda iPage büyük bir üne sahiptir. En güçlü VPS planlarından daha fazlasına ihtiyacınız varsa, özel bir plan yapabilirsiniz. Başlangıç ​​planı, 2 çekirdekli CPU, 4 GB RAM, 500 GB disk alanı ve 5 TB bant genişliği ile ayda yalnızca 119,99 ABD dolarına mal oluyor. Hem VPS hem de özel planlar oldukça esnektir ve büyümenize yardımcı olabilecek tonlarca özelliğe sahiptir. İPage’deki planlar, web sitenizin veya uygulamanızın daha fazla beygir gücüne ihtiyacı olduğunu düşündüğünüzde ölçeklendirilebilir.

7. LiquidWeb

liquidweb-best-java-barındırmaLiquidWeb, mutlaka ucuz olmayan güçlü bir Java barındırma çözümüne ihtiyaç duyan geliştiriciler ve işletmeler için yaratılmıştır. Daha yüksek fiyat aynı zamanda ekiplerinin işinizi kolaylaştırmak için her konuda size yardımcı olmaya hazır olduğu anlamına gelir. Tüm hosting planlarında çok çeşitli özellikler ve desteklenen yazılımlar bulunmaktadır. LiquidWeb, karmaşık Java tabanlı web sitelerinde sorunsuz çalışmak isteyenler için şiddetle tavsiye edilir.

Sorunları çözmenize yardımcı olmaya hazır yardımcı bir teknik destek ekibine sahiptirler. Ayrıca hangi web hosting planlarından en çok ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin değilseniz onlarla irtibata geçebilirsiniz. Web sitelerinize ve uygulamalarınıza en yeni donanımla güç verir ve verilerinizi yüksek hızlı SSD sabit disklerine kaydeder. Web sitenizin Java veya başka bir programlama diline dayanması önemli değil, ziyaretçileriniz aynı yüksek hızlı yükleme sürelerini yaşayacak.

LiquidWeb tarafından sağlanan birinci sınıf performans, rekabette öne geçmenize ve SEO sıralamalarınızı büyük ölçüde geliştirmenize yardımcı olacaktır. Java web siteleri ve uygulamaları için mükemmel bir performans garanti eden beş özel ve VPS barındırma planından birini seçebilirsiniz. Gerekirse daha güçlü bir plana geçmenize veya işletmenize mükemmel şekilde uyan özel bir çözüm istemenize olanak tanır.

Bulut VPS planlarının fiyatları ayda 59 $ ‘dan başlıyor ve bu size 40GB SSD, 2GB RAM, 5 TB bant genişliği ve 2 çekirdekli CPU sağlıyor. Özel bir sunucu istiyorsanız, Intel Xeon CPU 4 çekirdekli CPU, 16 GB RAM, 500 GB SSD ve 5 TB bant genişliği ile ayda 199 $ ‘a kadar düşük bir tane alabilirsiniz. Tabii ki, cPanel ve Plesk tüm planlara dahil.

8. SiteGround

SiteGround-best-java-barındırmaSiteGround şu anda en çok yönlü web barındırma sağlayıcılarından biri olarak bilinir. İşletmeler, geliştiriciler ve bireyler için de güçlü çözümlere sahiptirler. Ancak, Java barındırma söz konusu olduğunda, bu en az seçenek sunan şirketlerden biridir. Java’nın pakete dahil edilmesini istiyorsanız, özel sunucu planlarından birini seçmeniz gerekir.

Özel planlarından birine kaydolduktan sonra, size root erişimi sağlarlar ve işiniz için Java’yı tamamen ayarlayabilirsiniz. Önceden yüklenmiş araçlar, komut dosyaları veya bunun gibi bir şey olmayacaktır. Ayrıca, teknik destek ekibinin Java ile size yardımcı olmasını istiyorsanız, hizmet için ek bir ücret ödemeniz gerekir. Ekstra hizmetlerine ihtiyaç duymasanız bile, barındırma planları piyasadaki ortalama Java barındırma planından daha pahalı.

Buna değer mi? Güvenilir bir web üst düzey performans ile web sitenize sağlayan hizmet barındırma istiyorsanız, kesinlikle yapar. Java barındırma odaklı değil, yine de istediğiniz her şeyi yüklemenize izin veriyorlar. Bunun da ötesinde, çok miktarda özellik elde edersiniz. Web hosting planları en son donanıma dayanır.

Barındırma hizmeti veya web sitenizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, telefon, e-posta veya sohbet yoluyla istediğiniz zaman onlarla iletişime geçebilirsiniz. Girişleri aylık 269 dolara mal oluyor ve Intel Xeon 4 çekirdekli CPU, 16GB DDR3 RAM, 480GB SSD ve 10 TB bant genişliği elde ediyorsunuz.

9. FatCow

Fatcow-best-java-barındırmaFatCow her türlü işletme ve birey arasında popülerdir, aynı zamanda güvenilir Java barındırma isteyenler arasında da popülerdir. Java için özel olarak optimize edilmiş web barındırma planları sunmazlar, ancak VPS ve özel planlarında desteklenen programlama dillerinden biridir. Aslında, iki seçenekten birine kaydolduktan sonra sunucuya JSP önceden yüklenmiş olacaktır, böylece ilk uygulamanız üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bir FatCow hosting planına katılmanın bir çok avantajı vardır. Web sitenizi ve barındırma planınızı ve sunucuya kök erişiminizi kolayca yönetmenizi sağlayan cPanel’e sahip olursunuz. Web sitenizin daha fazla güç talep etmesi durumunda, performansı hemen artırabilirsiniz. Bunların yanı sıra, önceden yüklenmiş çok sayıda komut dosyası, cPanel için kullanışlı özellikler, sınırsız etki alanları, FTP hesapları ve MySQL veritabanları elde edersiniz.

Her zamanki gibi, plana ücretsiz bir alan adı kaydı ile başlayacaksınız. Sorularınızı cevaplamaya ve sorunlarınızı 7/24 çözmek için hazır olan bir destek ekibine sahipler. Tek çekirdekli CPU, 1 GB RAM, 40 GB depolama ve 1 TB bant genişliğine sahip Temel VPS planı aylık sadece 19,99 ABD dolarıdır.

Özel bir sunucu seçmeyi tercih ederseniz, 2 çekirdekli CPU, 4 GB RAM ve 500 GB depolama alanı ve 5 TB bant genişliği ile Aylık 119,99 $ Başlangıç ​​planına gidebilirsiniz. Bu, uzun vadeli güvenilir bir plana ihtiyaç duyan küçük ama hızla büyüyen işletmeler için şiddetle tavsiye edilir. Hizmetlerini deneyebilirsiniz ve memnun değilseniz, paranızı ilk ay içinde geri alabilirsiniz.

10. DreamHost

dreamhost-best-java-hostingYüksek kaliteli web kendi web sitesi için barındırma ararken işletmeler ve bireylerin yüksek bir çeşitlilik DreamHost seçin. Servisleri, Java web sitenizde sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlayan en son donanım ve yazılım teknolojisine dayanır. DreamHost tarafından belirtildiği gibi, Java tüm sunucularına önceden yüklenmiş olarak gelir.

Ancak, tüm özelliklerin kullanılabilir olmasını istiyorsanız, özel veya VPS planlarından birini seçerek bunları yapılandırmanız gerekir. JSP ve Tomcat yalnızca özel planlarda çalışırken, Java Servlet’leri özel ve VPS planlarında ayarlayabilirsiniz. Her DreamHost planı, hızlı ve etkili bir şekilde çevrimiçi olmanıza yardımcı olabilecek çok sayıda özellik ve araç sunar.

Performansı mümkün olan en yüksek seviyede tutarak tüm web sitesi ve uygulama verilerini SSD sabit disklerde saklarlar. Seçebileceğiniz 4 farklı VPS planı var. Temel planları aylık sadece 13,75 dolar, ki bu kesinlikle bulabileceğiniz en ucuz VPS planlarından biri. Pakette 1GB RAM, 30GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve alan adları.

VPS planları ile, istediğiniz zaman genişletilebilen yeni başlayanlara uygun bir kontrol paneli, RAM ve depolama alanı ve 1 tıklamayla SSL alırsınız. Özel bir sunucuya ihtiyacınız varsa, fiyatları ayda 169 $ ‘dan başlar. Özel planları DDoS koruması, tam kök erişimi, RAID 1 depolama alanı, sunucu izleme ve daha fazlasını içerir. DreamHost, hizmetlerine son derece güven duyduğundan,% 100 çalışma süresini garanti ederler. VPS hosting planları her boyutta web sitesine ve uygulamaya güç vermeye hazır.

11. Hostinger

hostinger-best-java-barındırmaHostinger kesinlikle web ucuz fiyatlar için güçlü planlar sunan sağlayıcıları arasındadır. Maliyet etkin olmak istiyorsanız, paylaşılan veya VPS planlarından birine kaydolmayı düşünmelisiniz. Ancak, paylaşılan planlarının yalnızca JavaScript’i desteklerken yalnızca VPS planlarının Java Uygulamalarını veya JSP’yi desteklediğini unutmayın. Yine de, Hostinger’in 6 farklı VPS barındırma planı sunduğunu düşünerek birçok seçeneğiniz olacak..

Her bir plan size fiyat için maksimum değeri vermek üzere tasarlanmıştır. VPS planları Linux sunucularına dayanır ve size özel bir sunucu gibi tam SSH kökü verir. Bunu Web’deki en çok paylaşılan web barındırma fiyatları ile karşılaştırırsanız, Hostinger VPS planları için neredeyse aynı fiyatlara sahip olduğu ortaya çıkıyor. İlk planın maliyeti sadece 8,16 $ ve 20GB SSD, 1GB RAM, 2,4 GHz CPU ve 1 TB bant genişliği ile geliyor.

8GB RAM, 160GB SSD, 6TB bant genişliği ve 14.4 GHz CPU’ya kadar ölçeklendirebilirsiniz, bu da aylık 65.56 $ ‘dır. Bunlar rakipsiz fiyatlardır ve her plan size tonlarca faydalı özellik sunar. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda destek ekibi her zaman yanınızdadır, yönetilmeyen bir plana kaydolmuş olsanız bile ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Altyapısı ve web barındırma hizmeti ile ilgili her şey 7/24 canlı sohbet yoluyla sorulabilir. Hostinger, gerektiğinde verilerinizi geri yükleyebilmenizi sağlar ve cPanel üzerinden yedekler oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

12. TMD Barındırma

tmdhosting-best-java-hostingTMD Hosting, uygun fiyatlı web hosting çözümleri her türlü birkaç seçenek bulabilirsiniz. Güvenilir bir Java barındırma sağlayıcısı istiyorsanız, bu konuda yanlış gidemezsiniz. Yalnızca web siteniz için yeterli kaynak sağlayan planı seçmeniz gerekir ve Java ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Java kullanıcılarına çoğunlukla fayda sağlayan TMD barındırma planları VPS barındırma çözümleridir.

Bir VPS planı seçerseniz, SSD sabit disklerinde çalışan Tomcat sanal barındırma hizmeti alırsınız. Ayrıca, veriler, web sitenizin yıldırım hızında çalışmasını sağlayarak sunucularında ayrı bir ortamda saklanır. İstediğiniz performansa bağlı olarak beş farklı VPS planı arasından seçim yapabilirsiniz. Web siteniz büyüdükçe kaynakları aşırı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sorun, herhangi bir zamanda bir sonraki plana geçmenize izin verdikleri için kolayca düzeltilebilir.

Her VPS planında ücretsiz bir alan adı alırsınız. TMD Hosting tamamen yönetilen VPS planlarında uzmanlaşmıştır, yani güncellemeler veya pakette bulunan diğer teknik konular hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Rakiplerinin çoğu gibi, bu sağlayıcı da kaydolduktan sonra size cPanel kontrol panelini verir. Veri güvenliği söz konusu olduğunda, yedekleri kendiniz ayarlayabilir veya destek ekibinden bunu isteyebilirsiniz.

TDM Hosting’de, 40GB SSD, 3 TB bant genişliği, 2 çekirdekli CPU, 2 GB DDR4 RAM ve birçok yararlı özellik ile ayda 19.97 $ gibi düşük bir VPS alabilirsiniz.

13. Ana Bilgisayar1Plus

host1plus-best-java-barındırmaHost1Plus bir web hosting sektöründe en büyük isimlerden biri olarak kabul edilmese de, bazı gerçekten güçlü planları sunuyor. Bir kez kendi hizmetlerini kullanmaya başladığınızda, ne kadar tam özellikli ve güvenilir web hosting sağlamaya odaklanmak fark edeceksiniz. Ekstraları arasında, VPS planları ile uygun fiyatlı Java barındırma hizmeti de sunuyorlar.

Biraz para biriktirirken güvenilir Java barındırma istiyorsanız, kesinlikle uzun vadede planlarından birini seçmelisiniz. 3 aydan uzun bir süre için bir VPS planı seçseniz bile küçük bir indirim alabilirsiniz. 24 ay boyunca hizmetlerine bağlı kalmaya karar verirseniz, maksimum% 20 indirim alabilirsiniz. VPS paketleri ayda sadece 15,00 ABD doları olan Amber planıyla başlıyor.

Bu, 2 çekirdekli CPU, 2GB RAM ve 40 GB disk alanı ve 1 TB bant genişliği ile birlikte gelir. VPS planları, aylık 66,00 $ maliyet Altın planına kadar ölçeklendirilebilir veya kendi özel web barındırma planınızı da oluşturabilirsiniz. Her işletmenin farklı ihtiyaçları vardır, sadece Şimdi Sohbet Et seçeneğini tıklamanız ve yeni planınızı personeli ile bir araya getirmeniz gerekir.

Ancak, şu anda en popüler planları olan Bronz planları ile asla yanlış gidemezsiniz. 2 çekirdekli CPU, 4GB RAM, 60GB disk alanı ve 1 TB bant genişliği sunar. Bu genellikle işletmeler için yeterlidir ve isterseniz her zaman ölçeklendirebilirsiniz. Host1Plus, kullandığınız kaynakları takip etmenize ve sınırları zorlamanız durumunda uyarı almanıza olanak tanır.

14. Yeşiller

Greengeeks-best-java-barındırmaGreenGeeks rüzgar enerjisi ile tüm web siteleri ve uygulamalar güç web hosting şirketidir. Java tabanlı web siteniz için güçlü bir barındırma planı istiyorsanız ve aynı zamanda çevreyi de korumak istiyorsanız, kesinlikle ne sunmaları gerektiğini kontrol etmelisiniz. Yeşil enerji sadece pazarlamaları için harika değil, aynı fikir trafiğinizi de artırabilir.

30 günlük para iade garantisi ile, hizmetlerinin sizin için yeterince iyi olup olmadığını anlamak için bolca zamanınız olacak. VPS ve özel sunucu planları söz konusu olduğunda, çok sayıda seçeneğiniz olacaktır. 39.95 $ ‘a mal olan 1GB RAM planından başlayarak seçim yapabileceğiniz 5 farklı VPS planı var. Bu, 25 GB SSD depolama alanı, 1 TB bant genişliği ve 4 çekirdekli CPU içerir.

Bir GreenGeeks VPS planı seçerseniz, zaten bir web siteniz olması durumunda WHM, gece yedekleri ve ücretsiz geçiş özellikli popüler cPanel kontrol paneline sahip olursunuz. Hızlı tedarikleri, planlarına kaydolduktan sonra, bir dakika içinde çalışmaya başlayacağını garanti eder. Özel bir sunucu istiyorsanız, 4 plan arasından seçim yapabilirsiniz.

Giriş Sunucularının fiyatı Intel Atom 330, 2GB DDR3, 500GB SATA, 10 TB aktarım ve 5 IP adresiyle ayda sadece 169 $. Hangi sunucunun ihtiyaçlarınıza en uygun olduğundan emin değilseniz, telefon veya sohbet yoluyla uzmanlarına her zaman başvurabilir ve bir öneri isteyebilirsiniz. Özel sunucunuzu veya VPS’nizi yükseltmeniz gerektiğinde, istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

15. HızlıKontrol

fastcomet-best-java-hostingFastComet orada en güvenilir ve acemi dostu web sağlayıcılarından biri olarak büyük bir üne sahiptir. Java tabanlı web siteleriniz ve uygulamalarınız için birinci sınıf performans sağlamaya hazırdır. Aslında, her yıl daha iyi olmak için çalışıyorlar ve kullanıcı yorumları kendileri için konuşuyor. Şu anda 70 ülkede 10.000’den fazla memnun müşterileri var. Yalnızca web sitelerine güç vermekle kalmaz, aynı zamanda sitelerini kullanarak alan adlarını da kaydedebilirsiniz.

FastComet’te iki yedekleme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Verilerinizi korumak için haftalık veya günlük yedeklemeler oluşturabilirler. Sağlayıcıya ve tonlarca kullanıcı geri bildirimlerine göre, sunucu çalışma süresini% 99,99’un üzerinde başarıyla tutuyorlar, bu da diğer sağlayıcılarla karşılaştırdığınızda oldukça etkileyici. Bu, planlarından biri ile bir iş web sitesi başlatmak isteyen herkes için kesinlikle harika.

FastComet, etki alanlarınızı, barındırma ve hesaplarınızı yönetmek için en iyi araç olan cPanel’i de sunar. Telefon uygulamasını indirebilir ve web barındırma hizmetinizi her yerden tamamen kontrol edebilirsiniz. Her zaman hızlı bir şekilde yanıt vermeye hazır güçlü bir müşteri destek ekibine sahiptirler. Onlara canlı sohbet, telefon, bilet sistemi ve e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz..

En ucuz bulut VPS planı aylık 59.95 dolar ve 2.50 GHz CPU, 2GB RAM, 50GB SSD ve 2TB bant genişliği içeriyor. Ardından, kaynaklarınız tükenmeye başlarsa 3 seviye daha yükseltebilirsiniz. Bunun yerine özel bir sunucu istiyorsanız, aylık 139 $ ‘lık ilk planını deneyebilirsiniz. 4 çekirdekli Intel Xeon CPU, 8GB RAM, 160GB SSD ve 5 TB bant genişliği içerir. Tabii ki, bunlar pakete cPanel de içerir.

Sonuç

Umarım, bunlardan üst Java hosting şirketleri ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en az birini bulabildiniz. Bu sayfada listelenen bazı şirketlerle veya başka bir Java barındırma sağlayıcısıyla ilgili herhangi bir deneyiminiz varsa ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız, lütfen aşağıya bir yorum bırakın..

Ayrıca, bu sağlayıcılarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıya bir yorum bırakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map