15 En İyi WordPress Hosting Avustralya

en çok wordpress-hosting-avustralya-2019


Avustralya birçok mucizenin yeridir. Birçok şey için ünlüdür, ancak web barındırma söz konusu olduğunda, işareti bile vurmaz. Avustralya merkezli bir hostta barındırılan bir web sitesine sahip olmak, işinizi yavaşlatmaya veya hatta öldürmeye bağlıdır. Şaşılacak bir şey yok, çünkü Avustralya dünyanın geri kalanından oldukça izole, denizaltı kabloları istikrarlı bir bağlantı sağlıyor.

Avustralya’da yaşıyorsanız bir Avustralya web barındırma işini desteklemek istemeniz doğaldır. Ancak bu, işletmeniz için en iyi seçenek olmayabilir. Hızınızın o kadar fazla olmamasını göze alamazsınız ki müşterileriniz sizden uzaklaşacaktır. Ancak, yalnızca Avustralya merkezli bir barındırma işinin neden iyi bir seçim olmadığını açıklığa kavuşturmak için. Aşağıdaki okumaya devam et.

Bir Avustralyalı Ev Sahibi Neden Kesmiyor

Her şeyin kablosuz olduğu bir çağda yaşıyoruz, ancak internet hala denizaltı kablolarına bağımlı. Bu kablolar kıtaları ve Adaları birbirine bağlayarak bugün zevk aldığımız küresel bağlantıya sahip olmamızı sağlıyor.

Yayınladığınız her video, oynadığınız oyun veya okuduğunuz makale terabaytlarca veriyi ışık hızında iletebilen denizaltı kablolarından gelir. Ne yazık ki, Avustralya dünyanın geri kalanına en az bağlı kıta.

Avustralya şu anda 21 denizaltı kablosuyla bağlı, ancak 11 tanesi çalışmıyor. Yani, eski ve hala hasar almaya eğilimli olan 10 ile kaldık. Bunlardan herhangi biri hasar görürse, büyük kesintilere neden olabilir. Büyük bir şehir mi yoksa işletmeniz mi olduğu önemli değil, yanlış denizaltı kablosunun hasar görmesi komisyon dışında kalacak.

Bir Denizaltı Kablosu Kesintisi Online İşletmenizi Nasıl Etkileyebilir

Amazon’un yükleme hızı sadece 1 saniye düşerse, 1,6 milyar USD kaybedebilir her yıl gelir olarak. Aynı durum, web sitenizde kesinti yaşanıyorsa işletmeniz için de geçerlidir. Satış yapamayacağınızı belirtmemek, güvenilirliğinizi, müşterilerin güvenini incitir.

denizaltı kabloları-avustralya

Kaynak: submarinecablemap.com

Dahası, müşterilerinizi bilmediğiniz bir şekilde etkiliyorsunuz. Size birkaç şey söylemezler:

 • Güvensizler – Birçok insanın kafasında, çevrimiçi bir şey satın almak hala çok risklidir, çünkü bilinmeyen bir yerde bilinmeyen bir kişiye para veriyorsunuz. Bir saniyeliğine güvenilir olmadığınızı düşünürlerse, itibarınıza zarar verir. Markanızla ilgili her şey güvenilirliği yansıtmalıdır.
 • İlk İzlenimler Önemli – Müşterinizin fikirlerinin çoğu, markanızla ilk etkileşimleri sırasında oluşturulur. Sitenizde geçirdikleri ilk birkaç saniye, markanızı nasıl gördüklerini etkiler. Web siteniz çok yavaşsa, hoşnutsuz hissedeceklerdir ve bu da onlarla sonsuza kadar yapışacaktır.
 • İnsanlar Hızla Sıkılıyor – Kimse beklemeyi sevmez, özellikle ne beklediklerini tam olarak bilmediklerinde. Siteniz hızlı yüklenirse, daha fazla göz atmaktan memnun olurlar. Değilse, ikinci bir düşünce olmadan kapatırlar.

Hız Web Sitenizi Nasıl Etkiler?

Herkes, insanların her zamankinden daha sabırsız olduğu bir çağda yaşadığımızı biliyor. Herhangi bir bilgi istiyorlarsa, anında erişebilmek isterler. Sadece bu değil, web sitenizin hız SEO’sunu etkiler de. Sayfalarınızın her birinin yükleme sayfası kendi içinde bağımsız bir SEO faktörüdür. Google’ın robotu, sayfalarınızın her birinin yüklenmesinin tam olarak ne kadar sürdüğünü ölçer.

Hız herhangi bir online iş için en önemli faktörlerden biridir ve işinizi Avustralya web barındırma üzerinde çalışıyorsa, tolere edebilirsiniz daha yavaş olabilir. Aslında, siteniz 2 saniyeden daha kısa bir süre içinde yüklenmezse müşteri kaybedeceksiniz. İnternette gezinme ve alışveriş yapma konusunda insanlar sabırsız. Siteniz bekledikleri kadar hızlı yüklenmezse tıklarlar.

Çevrimiçi bir işletme yürütüyorsanız ve yalnızca Avustralya’yı değil, dünyanın geri kalanını da hedeflemek istiyorsanız, bunu gerçekleştirmenize yardımcı olacak uygun bir barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle, Avustralya’da olsa veya Avustralya ana hedefiniz olsa bile, işinizi yüksek hızda yürütmenize yardımcı olacak en iyi planlardan bazılarını oluşturduk..

Web Siteniz Ne Kadar Hızlı Olmalı?

Bir site yükleme hızı için endüstri standardı 1,2 saniyedir, ancak çoğu barındırma sağlayıcısı çok daha iyi hızlar sağlar. Size 181 milisaniye ile 841 milisaniye arasında hızlar sağlayacak bir sağlayıcı bulmayı bekleyebilirsiniz. Web sitenizin yükleme hızının bu işaretler arasında olmasını istersiniz, çünkü sitenizin ziyaretçilerinin beklediği kadar hızlı yüklenir.

Avustralya’da bulunsanız bile, dünyanın her yerinde sunucuları olan çok sayıda barındırma sağlayıcısı bulabilirsiniz. Sitenizin ziyaretçisinin bulunduğu yer ne olursa olsun size ihtiyacınız olan hızı sağlayabilirler. Ayrıca, bulut barındırma seçerseniz, işler daha da iyi olacak. Bulut barındırma, daha dinamik ve şimdiye kadar olan her şeyden daha fazla hız ve güvenilirlik sunuyor.

Avustralyalılar için En İyi 15 WordPress Hosting Sağlayıcısı

Aşağıda bu barındırma sağlayıcılarını planlarıyla birlikte bulacaksınız. Her birinin fiyatlandırma ile kendine özgü avantajları vardır. Hangi harika planları bulabileceğinize ve ne kadar ucuza sahip olacağınıza şaşıracaksınız..

Çok sayıda web barındırıcısını test ettik ve bunların tümü 800 milisaniye maksimum yükleme süresiyle başlıyor.

 1. SiteGround
 2. Gözden A2Hosting
 3. Hostinger
 4. StableHost
 5. CloudWays
 6. WP Barındırma
 7. DigitalPacific
 8. Panthur
 9. çok önemli
 10. Ventraip
 11. BlueHost
 12. HostGator
 13. Hareket halinde
 14. Greengeeks
 15. DreamHost

Yani, daha fazla uzatmadan, onlara inelim!

1. SiteGround

SiteGround-best-wordpress-hosting-australia

SiteGround

SiteGround kolayca piyasadaki en iyi hosting sağlayıcılarından biridir. Neredeyse tüm sitelerimiz SiteGround’un sunucularında barındırılmaktadır. Onlara karşı önyargılı olmamız doğaldır ve bunun nedeni, şu anda hız ve değer açısından en iyi anlaşmalara sahip olmalarıdır..

SiteGround, 800.000 alan adına ev sahipliği yapar ve daha da fazlasını elde etmek zorundadır. % 99,98 çalışma süresi ile tamamen güvenilirdir, bu nedenle siteniz onlarla her zaman güvende.

Test sitemizi Singapur veri merkezinde barındırdık ve nasıl performans gösterdiğini test ettik. Takdire şayan bir performans sergiledi, sitemizi 730 milisaniye içinde yükledi. SiteGround’un tüm dünyada sunucuları vardır ve tutarlı bir çalışma süresi ve yükleme hızı da sağlarlar. Nerede olursanız olun, sizin için iyi çalışacak ölçeklenebilir bulut barındırma var. Ayrıca, SiteGround, WordpPress siteleri için tam olarak yönetilen bir hizmet sunar. Sitenizi sunucu ayarları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan başlatabilirsiniz.

Ayrıca, yanınızda olabilecek herhangi bir konuda size yardımcı olacak bir VIP müşteri destek ekibiniz olacak. Testlerimizden biri sırasında, 10 dakikalık bir yanıt süresi gösterdiler ve beklediğimiz cevabı aldık. Dahası, müşteri destek temsilcisi arkadaş canlısıydı ve iyi İngilizce çalıştı, bu yüzden kesinlikle konuşmaya değerdi.

Tüm bu gerçekler, SiteGround’un neden Drupal, WordPress ve Joomla gibi en popüler içerik yönetim sistemlerinin üçü tarafından önerildiğini açıklıyor. Sadece sizin için ne ödeme yapar. Dünyanın hangi bölgesinde olursak olalım, SiteGround bizi.

2. A2Hosting

A2Hosting-en-hosting-australia

Gözden A2Hosting

Dünyanın sonunda olsanız bile, A2Hosting hala ihtiyacınız olan hızı elde edecektir. Bulduğumuz en şaşırtıcı barındırma sağlayıcılarından biri, çünkü gerçekten delicesine hızlı ve güvenilirler. Yeni başlayanlar için çalışma süreleri tüm yıl boyunca% 99,99 veya% 99,98’dir. % 100 çok nadirdir, bu nedenle hangi hosting sağlayıcısına bakarsanız bakın çok fazla beklememelisiniz.

A2Hosting, özellikle gezegenimizle ilgili bakım söz konusu olduğunda, pazardaki en iyi hosting markalarından biri haline geldi. İyi bir yeşil kamp yapıyorlar ve şimdi% 100 karbon nötr. Dünya gezegeninde daha az biyolojik ayak izi.

Aylık 6,95 AUD tutarında olan Swift planını denedik ve bize ihtiyacımız olan tüm özellikleri verdi. Hızlı SSD, depolama ve PHP7, WordPress’in en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Şirketin çeşitli bölgelere dağılmış 3 veri merkezi bulunmaktadır; Avustralya’ya en yakın olanı Singapur’da olanı. Tabii ki, Singapur veri merkezlerini test ettik ve sonuçlar ilginçti. Pingler 329 milisaniyede geldi, ki bu hiç de fena değil. Bu aynı zamanda beklediğiniz dünya ortalamasıdır, bu nedenle A2 Hosting hız söz konusu olduğunda oldukça güvenilirdir. Gerçekten de oruç tutulan paylaşılan barındırma sağlayıcısı, çünkü ortalamadan% 50 daha hızlı.

A2Hosting bile inanılmaz bir müşteri desteği sunuyor. Bir web barındırma olsun deneyim türü yükleme hızından daha önemlidir. A2’nin birçok yararlı, ABD merkezli destek temsilcisi vardır. 7/24/365 telefon, sohbet, e-posta veya bilet gönderme sistemi ile ulaşabilirsiniz..

Yine de, çekirdek kitleniz Avustralya’da bulunuyorsa, A2 Hosting sizin için en iyi seçenek olmayabilir. Kıta içinde daha iyi hızlar sağlamak Avustralya tabanlı hosting sağlayıcıları bol vardır. Ancak, kitleniz dünyaya yayılmışsa, A2Hosting kesinlikle denemeye değer.

3. Hostinger

hostinger-ucuz-hosting-avustralya

Hostinger

Hostinger, düşük bir fiyata en yüksek kaliteyi sağladıkları için bizi diğer hosting sağlayıcılarından daha fazla şaşırtmayı başardı. Yükleme süreleri 384 milisaniyedir, bu da oldukça şaşırtıcıdır. Kitlenize iyi hizmet eder ve kesinlikle çok ihtiyaç duyulan dönüşümleri alır. Hostinger’ı daha tutarlı ve güvenilir yapan şey, bulut teknolojilerini kullanmalarıdır.

Bulut barındırma ile, trafik aşırı yüklenmesine veya tutarsız yükleme hızlarına sahip olan duruş sürelerini unutabilirsiniz. Bu, yıkılmaz mimarisi sayesinde. Bir sunucu arızalanırsa veya trafikte aşırı yüklenirse, diğeri sadece yerini alır ve hizmet boyunca mükemmel performans sağlar. Ayda 0,80 $ gibi düşük bir Tek Paylaşımlı Barındırma planı ile başlayabilir veya 3,49 $ / ay ve 7,95 $ / ay için daha kapsamlı bir planla devam edebilirsiniz. Bununla birlikte, bulut barındırma için gidecekseniz, daha fazla güvenlik özelliğine sahip çok daha güçlü bir hizmet alacaksınız, ancak aylık 15,90 ABD doları tutacak. SSL sertifikası, önbellek yöneticisine erişim, güvenlik için CloudFlare entegrasyonu ve daha fazlasını alacaksınız. Bulut barındırma planıyla 2 CPU çekirdeği, 40GB değerinde SSD depolama alanı ve 3GB RAM elde edersiniz. Planda ücretsiz bir site oluşturucu ve bir alan adı da var, bu yüzden oldukça iyi bir anlaşma.

Son olarak Hostinger’ın müşteri desteği de tutarlıdır. Biz forumları barındırma olumlu yorumlar her türlü bulundu ve bizim deneyim de oldukça tatmin edicidir. Hostinger’ın müşteri destek temsilcisinin canlı sohbette bize yanıt vermesi 10 dakika sürdü ve bize birçok faydalı bilgi verdi. O bilgili ve nasıl biz planı en iyi şekilde hakkında söylemek çok şey vardı. Bizim görüşümüze göre 10 üzerinden 10.

Web sitenizi çok az bir yerden başlatmak istiyorsanız, ancak kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, Hostinger sizin için mükemmel bir çözüme sahiptir.

4. KararlıHost

stablehost-profesyonel wordpress-Avustralyalılar barındırma

StableHost

StableHost hakkında sevdiğimiz şey, hizmetlerinin kalitesi değil ahlakları ile ilgili değil. Hemen hemen her hosting sağlayıcısı, müşterilerini cezbetmek, onlara bir plan satmak ve sonra bunları satmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Çoğu zaman, kaliteli bir hizmet sunmak için gerekli olanı yapmazlar. Bu nedenle, bir barındırma sağlayıcısı gerçekten açık ve dürüst olduğunda gerçekten takdir ediyoruz. Onlar en nadir olanlar.

StableHost, hızlı bir web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Her planla birlikte, tam CPU çekirdeği ve arkanızda harika bir destek ekibi ile birlikte sınırsız disk alanı ve bant genişliği elde edersiniz. Testten sonra, sunucu çalışma sürelerinin tüm yıl boyunca% 99.97 olduğunu ve yükleme sürelerinin sürekli olarak 500 milisaniye civarında olduğunu bulduk. Bu şirketi StableHost olarak adlandırmak gerçekten mantıklıydı. Performansları tüm yıl boyunca kesinlikle kararlı.

Dünyanın herhangi bir yerinde olabilirsiniz ve siteniz ne olursa olsun 500 milisaniyelik yükleme hızını koruyacaktır. Bu hızda hiçbir ziyaretçiyi kaybetmeyeceksiniz, kesinlikle.

StableHost da VPS ve Dedicated hosting hizmetlerine sahiptir. Ayrıca, WordPress sitenizle çok fazla uğraşmak istemiyorsanız, sizin için yönetmelerini sağlayabilirsiniz. Yalnızca sitenizin içeriğini ve kontrol panelinizde birkaç şeyi yönetmeniz gerekir. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmek ve işinizi büyütmeye yatırım yapmak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir..

En basit paylaşılan barındırma planına gidiyorsanız, ayda yalnızca 3,50 dolara mal olacak. Çok fazla kaynak gereksinimi olmayan basit bir blog veya web sitesi barındırmak istiyorsanız harika bir seçenektir. Ancak, bir e-Ticaret sitesine veya daha büyük bir şeye gidiyorsanız, aylık 28,50 ABD dolarına mal olacak bir işletme düzeyi planına ihtiyacınız olacaktır. Bu beklediğinizden çok daha fazla olsa da, bir çevrimiçi işletme yürütmek için ihtiyacınız olan tüm araçları ve desteği alacaksınız.

Daha fazla bilgi için StableHost’un resmi web sitesine bakın.

5. Bulut Yolları

cloudways yönetilen-bulut barındırma-avustralya

CloudWays

Yalnızca Avustralya’da Bulunan Barındırma Sağlayıcıları

Ana kitleniz Avustralya’da bulunuyorsa, Avustralya barındırma sağlayıcısı kullanıyorsanız en iyi performansı göstermesi doğaldır. Bu şekilde, tüm verilerin Avustralya ziyaretçilerinize mümkün olan en kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz..

Yukarıda bahsettiğim barındırma sağlayıcılarını bulmak oldukça kolaydır, çünkü küresel bir kitleye hitap ederler. Ancak kaliteli bir hizmet sunan Avustralya barındırma sağlayıcılarını bulmak çok daha zordur. Bu yüzden sizin için en iyi üç Avustralya barındırma sağlayıcısını test ettik.

6. WP Barındırma

wphosting-best-wordpress-hosting-australia

WP Barındırma

WP Hosting, adından da anlaşılacağı gibi, esas olarak yüksek kaliteli WordPress barındırma hizmetleri sağlamaya odaklanan bir şirkettir. CMS için optimize edilmiş tam özellikli bir paket istiyorsanız, planlarını kesinlikle kontrol etmelisiniz. WP Hosting şu anda Avustralya’nın en popüler hosting sağlayıcısıdır. Hizmetlerini WordPress kullanıcıları için gerçekten yararlı kılan şey, günlük yedekleme, tek tıklamayla yükleme komut dosyaları ve müşterileri için en üst düzey güvenlik sağlamalarıdır.

Şirket Avustralya’da kurulduğundan beri, ana veri merkezlerini oraya yerleştirmek uygun oldu. Şu anda tüm kıtada kaliteli web barındırma için büyük bir talep var ve WP Hosting anında fırsatı yakaladı. Güvenlik onların güçlü suitlerinden biridir. 7/24 altyapıyı izleyerek sunucu duruş sürelerini engelliyorlar. Ayrıca, günlük yedeklemeler uygulayarak verilerinizin hiçbirinin kaybolmamasını sağlar.

Google, SSL sertifikaları olan web sitelerine zaten yüksek öncelik vermektedir ve WP Hosting bunun farkındadır. Paketleriyle birlikte SSL sertifikaları ve kullanıcıların sitenizde gereksiz içerik oluşturmasını engelleyen ekstra bir spam filtre yazılımı sunuyorlar. WP Hosting’i ziyaret edip WordPress Hosting bölümlerini tıklarsanız, üç farklı plan sunduklarını görebilirsiniz: Başlangıç, İşletme ve Kurumsal. Hangisini seçerseniz seçin, sınırsız veri aktarımı, günlük yedeklemeler ve DDoS koruması elde edersiniz.

İlk plan, Kurumsal planı seçerseniz 20 GB’a kadar ölçeklendirilebilen 5 GB’lık bir SSD sağlar. SSD sürücülerinin ve sınırsız veri aktarımının birleşimi, web siteniz için hızlı sayfa yükleme süreleri sağlar. Ayrılmış üç sunucu seçeneğinden birine de kaydolabilirsiniz. Orada, fiyatlar istediğiniz ek özelliklere göre değişebilir. Her özel plana bir kontrol paneli, yedeklemeler ve Toplam Bakım ekleyebilirsiniz..

Total Care paketi size üstün destek, sunucu izleme, üst düzey güvenlik ve güvenlik duvarı yapılandırması sağlar. WP Hosting, canlı sohbet, telefon ve e-posta yoluyla ulaşılabilecek güvenilir bir müşteri destek ekibine sahiptir..

7. DigitalPacific

Dijital-pasifik-alan-barındırma-australia

DigitalPacific

DigitalPacific hosting ve web siteleri ile ilgili her türlü hizmeti sunan bir şirkettir. Bunlar arasında VPS, paylaşılan ve özel sunucular, etki alanı kaydı, bayi barındırma, SSL sertifikaları ve çok çeşitli ek özellikler bulunur. Web hosting ihtiyaçları için çok yönlü bir çözüm istiyorsanız, kesinlikle DigitalPacific kontrol etmelisiniz. Tüm hosting paketlerini birinci sınıf Dell sunucularında çalıştırıyorlar ve paranız için aldığınız değerden çok memnun kalacaksınız.

Yalnızca gerçekten çalışan özellikleri ve uygulamaları sunarlar. Örneğin, kullanıcılar en popüler ve kullanıcı dostu kontrol paneli ve Softaculous olan cPanel’i alırlar. İkincisi, tek tıklatma yöntemiyle web siteniz için en yararlı uygulamaları bulmanızı ve yüklemenizi sağlar. DigitalPacific’te rutin, tüm istemciler için günde üç kez yedek oluşturmaktır. Web sitesi verilerinizde bir sorun olduğunda istediğiniz zaman önceden kaydedilmiş sürüme geri dönebilirsiniz.

Şirket, VPS, bulut ve özel barındırma paketleri için% 99,99 çalışma süresi sağlar. Kendi e-Ticaret web sitenizi başlatmak, trafik oluşturmak ve çevrimiçi ürün satmak istiyorsanız, bunların ortalama çalışma süresi size çok fayda sağlayacaktır. Bayilerinden veya paylaşılan barındırma paketlerinden birine kaydolmayı tercih ederseniz endişelenmenize gerek yoktur. Bu düşük seviye planlar için% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi veriyorlar..

Paylaşılan ve bayi planlarını denemek için bolca zamanınız var, çünkü bu paketler için 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar. Ancak, bulut, VPS veya özel barındırma hizmetlerine kaydolmak istiyorsanız, yalnızca 10 günlük bir para iadesi süreniz olduğunu unutmayın. DigitalPacific, bilet, e-posta ve telefon yoluyla ulaşılabilecek yardımcı profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Hemen mesaj göndermeseler bile, kesinlikle 3 saat içinde yanıt alacaksınız.

8. Panthur

panthur-avustralya-web-hosting-şirket

Panthur

Ucuz ama güvenilir bir Avustralya web barındırma sağlayıcısı arıyorsanız, o zaman Panthur’u denemelisiniz. Bu alternatifi yeni başlayanlar ve teknoloji meraklıları için de öneriyoruz. Hızlı veri akışı sağlayan SSD depolama sürücüleri de dahil olmak üzere birinci sınıf donanıma çok yatırım yaptılar. Ayrıca, Panthur tüm müşterileri için DDoS korumasını ve CloudFare CDN’sini garanti eder. Planlarından birine kaydolmak istiyorsanız, ancak başka bir yerde barındırılan bir web siteniz varsa, endişelenmenize gerek yok.

Panthur web sitesi verilerinizi sunucularına aktaracak ve bir kuruş ödemenize gerek kalmayacak. Sunucularında barındırılan e-Ticaret sitelerinin gelir kaybının çok az olmasına veya hiç kaybolmamasına dikkat ederek sunucularını çalışma süresini% 99,9’un üzerinde tutmaya çalışırlar. Sağlayıcı, kullanıcılarının istedikleri kadar e-posta hesabı ve SQL veritabanı oluşturmasına cömertçe izin verir. Yüzleşmeniz gereken tek sınır SSD depolama alanının boyutu olacaktır. Rakiplerinin çoğu gibi, Panthur da bir cPanel lisansı ve tek bir tıklama ile yükleyebileceğiniz birçok uygulama sunuyor.

Site yönetimini ve özelleştirmeyi daha kolay hale getiren çok sayıda araç sunarlar. Panthur, CloudLinux ile sunucudaki diğer kullanıcılardan ayırarak web sitelerinize yüksek düzeyde güvenlik uygular. Web siteniz büyürken, sürekli olarak kötü amaçlı yazılımlardan taranacak ve DDoS saldırılarına karşı korunacaktır. Dahası, SSH root erişimi yoluyla işiniz için ihtiyacınız olan yazılımı yükleyebileceksiniz.

Bir şeyler ters giderse, her zaman ücretsiz olarak oluşturabileceğiniz yedeklemelerden birine geri dönebilirsiniz. Panthur’u her kullanıcıya ücretsiz olarak bir sertifika dağıttığı için paranızı SSL sertifikasına harcamanıza gerek yoktur. Yardıma ihtiyacınız olursa, müşteri destek ekibine dilediğiniz zaman bilet, e-posta ve telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Avustralya, Yeni Zelanda ve diğer tüm ülkeler için mevcut olan farklı telefon numaralarına sahiptirler, böylece bulunduğunuz yere bağlı olarak bunları hızlı bir şekilde telefona alabilirsiniz..

9. Çok önemli

önemli iş-hosting-avustralya

çok önemli

Crucial şu ​​anda bu bölgede oldukça popüler olan Avustralya web hosting şirketlerinden biridir. Yüksek hızlı hizmet ve ortalamanın üzerinde müşteri destek deneyimi sunarak öne çıkıyorlar. Crucial’ın ana hedefi Avustralya’daki işletmelerin büyümesine yardımcı olmaktır ve gerçekten de birçok büyük şirket hizmetlerinden memnun kalmaktadır. Ayda sadece 19,90 ABD doları karşılığında 50 GB depolama alanı, 10 alan adı, sınırsız e-posta hesabı ve sınırsız veri aktarımı içeren güçlü bir paylaşımlı barındırma paketi sunuyorlar.

Belirli kaynakları sınırlandırarak, Crucial, web sitelerinizin performansta herhangi bir tutarsızlık olmadan sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu sınırlamalar, sunucudaki diğer kullanıcıların web sitelerinizi hiçbir şekilde etkilemesine izin vermez. Bu paylaşılan barındırma söz konusu olduğunda Crucial daha iyi alternatiflerden biri yapar. Diğer birçok şirket sunucularını dış kaynaklardan kullanır ve kullanıcılar trafik artışları yaşarken birbirlerini yavaşlatır.

Crucial sunucularının hızını artırmak için çok yatırım yaptı. Müşteri incelemelerine göre, kendi web hosting paketleri uluslararası gitmek isteyen web sitesi sahipleri için fazlasıyla yeterli kaynak sağlar. Şimdiye kadar 50.000’den fazla web sitesine hizmet veriyorlar ve sayı her geçen gün artıyor. Çevrimiçi olmak ve Avustralya halkı için satışa başlamak isteyen bir işletme sahibiyseniz, bölgedeki 2 ms ortalama ping’den kesinlikle memnun kalacaksınız. Hızı hala biraz düşüren bir şey, Crucial’ın şu anda PHP5 ve 6 kullanmasıdır.

PHP7’ye geçmeleri çok daha iyi olurdu, ancak muhtemelen rekabetin talep edeceği için yakın gelecekte gerçekleşecek. Crucial ayrıca çevreye önem verir ve karbon ayak izlerini mümkün olduğunca azaltır. Ayrıca Avustralya’nın doğal güzelliğine büyük önem veriyorlar, bu yüzden çok fazla para yatırdıkları başka bir şey. Sonuçta, Crucial, özellikle hedef kitleniz Avustralya’dan insanlarsa, iyi bir web barındırma sağlayıcısıdır.

10. Ventraip

ventraip-avustralya-web-hosting

Ventraip

Ventraip, sektörde on yıla yakın deneyime sahip güvenilir bir Avustralya şirketidir. 2010 yılında kurulmuş ve çeşitli güçlü paketler sunan, bölgedeki en güvenilir hosting sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Bir alan adı kayıt kuruluşu olarak kullanabilir, bayi planlarından birine kaydolabilir veya paylaşılan veya VPS paketlerini kullanabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler var. Ana sayfada da görebileceğiniz gibi, Ventraip kendisini% 100 Avustralya barındırma şirketi olarak iddia ediyor, bu doğru.

İnsanların bu sağlayıcıyı seçmesinin nedeni, esas olarak oldukça güçlü yönetilen VPS barındırma alternatifleri sunmalarıdır. Paylaşımlı barındırma paketleri özellikle bu iki CMS için tamamen optimize edildiklerinden WordPress ve Magento kullanıcıları için iyidir. Tek bir tıklamayla kurulabilen çok sayıda popüler yazılım arasından seçim yapabilirsiniz. Ana hedefleri, işlerini veya kişisel web sitelerini çevrimiçi hale getirmek isteyen deneyimsiz kullanıcılar için olağanüstü bir hizmet sunmaktır.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, çok sayıda olumlu eleştiriye sahiptir. Sunucuları WordPress için optimize edilmiştir, ancak bu hizmetin yalnızca küçük web sitelerine fayda sağladığı önemli değildir. Daha büyük bir çevrimiçi mağaza açmak ve çok fazla trafik oluşturmak istiyorsanız, herhangi bir performans sorunu yaşamayacaksınız. Ventraip, sunucunun çalışma süresini ortalama% 99,9’un üzerinde tutma konusunda başarılı bir geçmişe sahiptir. Ventraip’teki barındırma paketlerinden birine kaydolursanız, ayrı olarak bir SSL satın almanız gerekmez.

Sağlayıcı, planlarına kaydolan herkes için ücretsiz SSL sertifikaları dağıtır. Verilerinizin güvenliği konusunda çok ciddidirler ve saatlik olarak yedek oluştururlar. Bir şeyler ters giderse, anında web sitenizin bir saatlik sürümüne geri dönebilir ve oradan devam edebilirsiniz. Sınırsız bant genişliği ve Samsung SSD sürücüler ile web siteniz hızlı bir şekilde yıldırım olacak. Ventraip 30 yerine servislerini ve özelliklerini denemeniz için 45 gün verir. Memnun kalmazsanız, paranızı o zaman dilimi içinde her zaman geri alabilirsiniz.

Avustralyalılar için Diğer Büyük Hosting Çözümleri

Yukarıda bahsettiğim tüm siteler sitenizi çalıştırmak için çok uygundur, ancak başka özelliklere veya daha iyi fiyatlara sahip olmak isteyebilirsiniz. Burada bahsettiğim barındırma sağlayıcıları biraz daha ucuz ve birkaç benzersiz özelliğe sahip. Ancak, daha düşük bir fiyata sahip olmalarına rağmen, hizmetleri hala en üst kalitede.

11. BlueHost

bluehost-avustralya-wordpress-hosting-sağlayıcı

BlueHost

Küçük web sitesi sahipleri ve blogcular, web’deki en uygun fiyatlı barındırma sağlayıcılarından biri olduğu için BlueHost’un arkasında toplanıyor. BlueHost ayrıca WordPress tarafından önerilen barındırma sağlayıcılarından biridir, bu nedenle WP sitenizi sunucularında barındırmakla yanlış gidemezsiniz. Şu anda sunucularında barındırılan 2 milyon web sitesi var ve daha fazlasının her zaman yolda olduğundan emin olabilirsiniz.

Artık BlueHost sunucu mimarisini yükseltti ve birkaç ay içinde performanslarını ikiye katladı. BlueHost’un sunucuları artık% 99,99 çalışma süresi ve 600 milisaniyelik yükleme hızına sahip. Bu, endüstri standardından iki kat daha hızlıdır ve Avustralya’da olsanız bile keyfini çıkarabilirsiniz.

Okuduğumuz forum yayınlarına ve müşteri incelemelerine göre BlueHost’un müşteri desteği, kullanıcılarının çoğunu tatmin edici görünüyor. Yavaş yanıtlarla ilgili çok az şikayet vardı, ancak her barındırma sağlayıcısı zaman zaman kayıyor. Onlarla ilk temas ettiğimizde bir müşteri destek temsilcisinden yanıt almak için 18 dakika bekledik. Süper hızlı değil, ama iyi. Sorularımızı doğru cevapladılar ve kontrol panelimizde küçük ayarlamalar yapmamıza yardımcı oldular.

Muhtemelen BlueHost ile ilgili en iyi şey, kaliteli hizmetlerini inanılmaz derecede düşük bir tanıtım fiyatından alabilmenizdir. Aylık sadece 2,95 ABD dolarıdır.

12. HostGator

hostgator güçlü-web-hosting-australia

HostGator

Barındırma sağlayıcıları için bir arama bile yaptıysanız, HostGator sizin dikkatinizden kaçacak bir arama olmayacaktır. 9 milyondan fazla barındırılan web sitesi ile web’deki en büyük barındırma şirketlerinden biridir. Muhtemelen en büyük pazarlama bütçesine sahiptirler ve bu, yalnızca YouTube videolarına göz atıyorsanız gerçekten gösterir; reklamları çok sık gösteriliyor.

Ancak, HostGator’un iyi olduğu tek şey müşteri kazanımı değildir. Şirket ayrıca faydaları bol sağlam bir barındırma hizmeti sunuyor. Yeni başlayanlar için, basit bir paylaşılan barındırma hizmetinden daha kararlı ve çok daha hızlı olan Cloud Hosting de sunuyorlar. Avustralya’da bulunsanız bile, sitenizin 560 milisaniyelik tutarlı bir hızda yüklenmesini sağlar. Bu, çevrimiçi bir mağaza işletmek ve yeni müşteriler kazanmak için yeterince hızlı. Dahası,% 100 çalışma süresi olacaktır; çoğunlukla bulut barındırma mimarisi çok sağlam olduğu için. Bir sunucu başarısız olsa bile, sadece başka bir sunucu ile değiştirilir ve gösteri devam eder. Sitenizin ziyaretçisinin maksimum hıza ulaşmasını sağlamak için en yakın sunucudan yüklenir.

Biraz tutarsız olsa da destekleri de iyi. Biz onlarla olumlu bir deneyim oldu ve sadece bir cevap almak için yaklaşık 14 dakika bekledi. Ancak, birkaç forum gönderisi HostGator’un temsilcilerinin onları askıda bıraktığını belirtiyor. Hata yapmayan müşteri desteği yoktur, bu yüzden biraz kabul edilebilir. Ancak, kesinlikle daha iyi bir müşteri destek hizmeti sunan barındırma sağlayıcıları vardır.

HostGator’un kontrol paneli, barındırma sağlayıcılarında gördüğümüz en kullanıcı dostu platformlardan biridir. Kolay tek tıklamayla kurulumlar, çok sayıda uygulama entegrasyonu, ücretsiz bir site oluşturucu ve daha fazlasını sunar.

HostGator’un bulut barındırma planının ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyorsanız, bunun ayda yalnızca 5 ABD dolarına mal olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir.!

13. InMotion Barındırma

inmotion-hosting-iş-avustralya-web-hosting

InMotion Barındırma

Barındırma sağlayıcılarını gözden geçirdiğimizde, önceliklerimizden biri barındırma sağlayıcısının ne kadar güvenilir ve ne kadar dürüst ve dürüst olduğunu görmektir. Sonunda, insanların sağladığı bir hizmetle çalışacaksınız ve en iyisi, birlikte çalışmayı seçtiğiniz kişilerle seçilmenizdir. Hizmet kalitesinde fark yaratıyorlar, bu yüzden InMotion için kefil olabiliriz.

InMotion 10 yıldan uzun bir süredir 400.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, parlak bir başarıya sahiptir. Sektör lideri bir müşteri destek servisi. InMotion kendisini gezegendeki en dost canlısı insanlardan bazılarına sahip olarak tanıtır. Bu, 2 dakika içinde onaylayabileceğimiz bir ifadedir. Bir müşteri destek temsilcisine ulaşmamız ve bilgili ve iyi yazılmış bir cevap almamız bu kadar sürdü. İnsanların kalitesi gerçekten parladı.

Ancak harika bir müşteri destek hizmeti InMotion’ın temelini oluşturmaz. Ayrıca göstermek için güçlü bir mimari ve yüksek kaliteli barındırma hizmeti var. Ortalama çalışma süreleri% 99,98’dir ve bu da yıl boyunca yayılan 38 dakikaya kadar kesinti süresine neden olur. Bu anlaşılabilir bir durumdur, ancak sıfır kesinti süresine sahip bir bulut barındırma hizmeti de vardır. Bunu da seçebilirsiniz, çünkü ekstra hız ve bol miktarda ekstra ile gelecek.

Yükleme hızı söz konusu olduğunda, InMotion takdire şayan bir şekilde çalışır ve bir web sitesini 660 ila 800 milisaniye içinde yükler. Size tüm yıl boyunca bu hızı sağlayacaklar, bu da dünyanın hangi bölgesinde görüntülendiğine bakılmaksızın web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır..

En basit seçeneğiniz, aylık 4,89 ABD doları olan paylaşılan bir barındırma planıyla gitmek. Oldukça güçlü ve aynı zamanda size birçok premium özellik sunacak. Yeni başlayanlar için, aylık 240 dolara mal olacak premium Sucuri WordPress eklentisini alacaksınız. Sizi ihlallerden, DDoS saldırılarından ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyan eksiksiz bir güvenlik hizmetidir. Ayrıca, başka hiçbir barındırma sağlayıcısının ücretsiz olarak sunmadığı bir şey olan ücretsiz otomatik yedeklemeler de alacaksınız. Çoğu barındırma sağlayıcısı bunun için yıllık veya aylık bir ücret alır. Yani, satın aldığınız basit, ucuz InMotion hosting planıyla çok daha fazlasını elde edersiniz.

InMotion’ın sizin için nasıl çalıştığını denemek veya hizmetlerinin tamamı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, resmi web sitelerine bakın..

14. Yeşiller

Greengeeks-çevre dostu-avustralya-konak

Greengeeks

Çevreye duyarlı hosting çözümleri söz konusu olduğunda, GreenGeeks’in yaptığı gibi başka hiçbir şirket iyi bir iş çıkarmaz. Veri merkezleri sadece tamamen güneş ve rüzgar enerjisiyle değil, aynı zamanda olağanüstü bir müşteri hizmeti de sunmaktadır. % 99,99 çalışma süresi ve% 100 müşteri memnuniyeti vaat ediyorlar. Ama yedeklemek için ihtiyaçları olan her şeye sahipler mi??

Öyle görünüyorlar. GreenGeeks, bir yıl boyunca ortalama% 99,91 çalışma süresine sahiptir. Testlerimiz sırasında herhangi bir kesinti görmedik ve başka herhangi bir kullanıcının herhangi bir kesinti yaşamayacağından eminiz. Bununla birlikte, site yükleme hızları GreenGeek’in hizmetindeki diğer her şey kadar çekici değildir. Hala endüstri ortalaması içinde olan 600 milisaniye ile 1000 milisaniye arasında hareket ediyor, ancak bazı barındırma sağlayıcıları daha iyi performans gösteriyor.

GreenGeeks müşterilerine kaliteli müşteri desteği ile hizmet veren birçok iyi insana sahiptir. Test sonrasında, müşteri destek temsilcilerinden birinden yanıt almamız 17 dakikadan fazla sürmedi. O bilgili, Sorularımızı yanıtladı ve biz sorduk ayarları yaptı. Beklediğimizden bile daha dostuydu, bu yüzden şikayet edecek çok şey yok, bir şey hariç.

Görünüşe göre GreenGeeks’in müşteri destek ekipleri anadili İngilizce olmayan kişilere dış kaynaklardan sağlanıyor çünkü çok para kazanmalarını sağlıyor. Gördüğümüz çok sayıda yazım hatası bize güçlü bir ipucu verdi. Bu aynı zamanda GreenGeeks’in bu kadar hızlı cevapları nasıl verebileceğini de açıklayabilir. Bekleyen çok sayıda müşteri temsilcisi ile geniş bir kullanıcı tabanını yönetmek daha kolaydır.

Bir sorunu kendi başınıza çözmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahipsiniz. GreenGeeks’in bilgi tabanı sağlam bir yapıya sahiptir. En sık sorulan soruların yanıtlarını bulacaksınız.

GreenGeeks ayrıca sayısız freebies ile anlaşmayı daha iyi hale getiriyor. Ücretli bir alan adı, ücretsiz site geçişi, ücretsiz uygulamalar, ücretsiz yedeklemeler, ücretsiz SSL sertifikası, CloudFlare CDN ve daha fazlasını alırsınız. Kolayca çok miktarda para kazanacaksınız. GreenGeek’in Ecosite Başlangıç ​​planı ayda yalnızca 3,95 ABD dolarına mal oluyor ve bu da onu oldukça uygun fiyatlı bir hizmet haline getiriyor.

Daha fazla bilgi için GreenGeeks’in resmi web sitesine bakın.

15. DreamHost

dreamhost-hızlı, güvenli-avustralya-web hosting

DreamHost

DreamHost web hosting endüstrisinin gerçek bir dinozor ve 1.5 milyondan fazla web sitesi için ev sağlar. Şirket, 1996 yılında, Claremont College, California’daki birkaç lisans öğrencisi tarafından kuruldu. Ama eski olmasına rağmen, hala yaşıyor ve tekmeliyor.

Yeni başlayanlar için, DreamHost’un çalışma süresi iyi değil, ancak bazen biraz titrek. Bazı aylarda% 100, ancak bazı aylarda% 99,75’e düşüyor ki bu kötü değil ama farkedilebilir. Yıl boyunca çok az arıza süresi ekler, bu da işletmenize zarar vermesi muhtemel değildir.

DreamHost’un gerçekten mükemmel olduğu sayfa yükleme süreleri. Siteniz 778 ve 560 milisaniye arasında yüklenecek, bu oldukça şaşırtıcı. Avustralya’da da yükleme süresi bekleyebilirsiniz..

Gerçekten sevdiğimiz şeylerden biri, DreamHost’un gerçekten sınırsız bant genişliği sunmasıdır. Çoğu barındırma sağlayıcıları sadece bu konuda yanlış sözler vermek ve sadece küçük harfleri okursanız biliyorum. Ancak DreamHost yolundan çıktı ve kullanıcılarını bu tür sınırlamalardan çıkardı.

İnsanlarla çalışmaya gelince, DreamHost eşyalarını bilir. Oldukça bilgili ve 5 dakika içinde ayrıntılı yanıtlar vermekte problemi olmayan birçok samimi müşteri destek acentesine sahiptir. Testimiz hızlı ve zevkliydi, bu yüzden gönülden tavsiye edebiliriz. DreamHost’un müşteri desteğine sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz, telefonla erişemezsiniz. DreamHost’a hem kullanılabilirlik hem de fiyat açısından çok erişilebilir. Paylaşılan Başlangıç ​​planlarını aylık 2.59 ABD Doları karşılığında kullanmaya başlayabilirsiniz; bu da size tek bir web sitesi için tam destek sağlar. Sınırsız sayıda web sitesine ayda sadece 7,95 $ karşılığında hosting sunan Paylaşılan Sınırsız planı gibi daha kapsamlı planlar var. Denemek isterseniz, resmi web sitelerinde bulmak için çok daha fazlası var.

DreamHost, bir barındırma sağlayıcısı için söylenecek büyük bir şey olan karbon nötr bile. Bu şirket çılgın 29.298 ton sera gazını etkisiz hale getirdi. DreamHost aynı zamanda sağlam bir iş seçimi ve çevre dostu bir çözümdür.

DreamHost ve planları hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesine bakın.

Sonuç

İşletmenizin jeolojik konumu tarafından geri tutulmasına izin vermek için hiçbir neden yoktur. Avustralya’da olsanız bile, herhangi bir sınırlama olmaksızın kolayca yüksek hızlı bir web sitesi çalıştırabilirsiniz. Artık seçim yapabileceğiniz ve yeni çevrimiçi işinizden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için 15 seçeneğiniz var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map