20 Birden Fazla Etki Alanı ve Web Sitesi için En İyi Ucuz Hosting

en çok web barındırma-çoklu-etki-web siteleri


Web siteniz için iyi bir web barındırma hizmeti bulmak her zaman bir sorundur. Hatta uygun maliyetle güvenilir bir hosting şirketi bulmak daha zordur. Bu yazıda size birden fazla etki alanı ve web sitesi barındırmak için en ucuz barındırma şirketlerini göstereceğim.

Ayrıntılara geçmeden önce, size iyi bir servis sağlayıcı nasıl seçileceğini açıklayan, size çok sayıda web sitesini barındırmak için kullandığım en iyi 3 favori hosting şirketimi vermek istiyorum: HostGator, BlueHost ve InMotion Hosting. 5 yıldan uzun süredir bu ev sahiplerinin müşterisiyim ve sağladıkları hizmet ve destekten çok memnunum. Bu yüzden onları birden fazla alan ve web sitesi barındırmaları için öneriyorum.

Yeni başlıyorsanız ve bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, paylaşılan bir ana bilgisayar seçmelisiniz. Bu tür hosting planı yeni başlayanlar için en iyisidir, web sitesi, web hosting ve alan adı işe yarıyor ve size çok fazla mal olmayacak. Aslında, paylaşılan barındırma sözleşme süresine bağlı olarak ayda 1-10 $ arasında fiyatlandırılır. 12 veya daha fazla ay için peşin ödeme yapmayı seçerseniz, barındırma maliyeti düşecek, aylık olarak ödeme en pahalı.

Aşağıda, bir geliştirici veya web tasarımcısı olmadan hızlı bir şekilde bir veya daha fazla web sitesi nasıl oluşturulacağına dair birkaç ipucu vereceğim. Çalışmanızı kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz birçok araç vardır ve ücretsiz veya barındırma planınızın bir parçasıdır. Sitenizi tasarlamak için bir web sitesi oluşturucu kullanabilir veya bir blog’a veya daha zengin özelliklere sahip ve dinamik bir web sitesine ihtiyacınız varsa WordPress’i yükleyebilirsiniz.

Sadece bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, yine de çok yakında başka bir site kurmak isteyen fikrinizi değiştirebileceğiniz için birden fazla alan adı barındırma sunan bir web barındırma seçmeyi düşünmelisiniz. Yalnızca bir alanın barındırılmasına izin veren bir plan seçerseniz, yeni bir plan yükseltmeniz veya satın almanız gerekir. Planları barındıran birden fazla alanla istediğiniz sayıda alan ekleyebilir ve ihtiyacınız olan sayıda siteyi yayınlayabilirsiniz.

Bir web hosting planı seçerken, fiyat öncelikli değildir, bunun yerine çevrimiçi destek, güvenilirlik ve özellikler en önemlisidir. Tabii ki fiyat sonraki listede, ve ne kadar web hosting harcamak umurumda gerekir. Aşağıda, karşılayabileceğiniz maliyetle, büyük destek ve ihtiyacınız olan özelliklerle güvenilir bir hosting şirketi bulmanıza yardımcı olacağım.

Birden Fazla Alan için 20+ Ucuz Hosting

Kısacası, burada birden fazla alanı barındırmak için önerdiğim en iyi barındırma sağlayıcıları:

şirket
Promosyon Fiyatı

1 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

HostGator

3,95 $ / aylık
2 en iyi çoklu alan adı barındırma

BlueHost

5,95 $ / aylık
3 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

InMotion Barındırma

5,99 ABD doları / ay
4 birden çok alan için en iyi barındırma

iPage

1,99 ABD doları / ay
5 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

Gözden A2Hosting

4,90 ABD doları / aylık
6 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

SiteGround

5,95 $ / aylık
7 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

Hostinger

4,84 $ / aylık
8 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

GoDaddy

4,99 ABD doları / ay
9 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

Şişman inek

3,15 $ / aylık
10 birden çok etki alanı web sitesi için profesyonel web barındırma

DreamHost

7,95 $ / aylık
11 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

HostMonster

6,95 $ / aylık
12 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

namecheap

2,88 $ / aylık
13 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

JustHost

6,95 $ / aylık
14 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

arasi

5,00 $ / aylık
15 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

WebHostingHub

6,99 ABD doları / aylık
16 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

Greengeeks

2,95 $ / aylık
17 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

Lunarpages

3,95 $ / aylık
18 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

HostPapa

3,95 $ / aylık
19 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

Ağ çözümleri

9,96 $ / aylık
20 birden fazla web sitesi için en ucuz hosting

JaguarPC

$ 14.97 / aylık

Aşağıda listelenen çoğu şirket, ücretsiz bir alan adı da sunmaktadır..

AMD Barındırma size birden çok veya sınırsız web barındırma hizmeti sunan her web barındırma sağlayıcısı, daha ayrıntılı bir inceleme sunuyor.

1. HostGator

hostgator-best-yollu-host-çoklu-web siteleri

HostGator

HostGator, bir bütçeyle bireylerin ve küçük işletmelerin gözdesi. Paylaşılan bir barındırma hesabıyla başlıyorsanız, sınırsız alana izin veren Bebek planını seçmenizi öneririz. Bu plan için aylık fiyat 3,95 $ ‘dan başlıyor ve ölçülmemiş bant genişliği ve disk alanının, ücretsiz SSL sertifikasının, tek tıklatmalı kurulumların ve cPanel kontrol panelinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Birden çok alan adı için WordPress barındırma hizmeti arıyorsanız. HostGator sizi koruyor! Bu planlarla sınırsız alan adı barındırma hizmeti sunmasalar da, yine de Standart planlarıyla 2 alan adını ve Business WordPress barındırma planıyla 3 alan adını barındırmanıza izin veriyorlar.

Tek etki alanı barındırma hizmetinden birden çok etki alanı barındırma hizmetine yükseltmek isteyebilirsiniz, ancak geçerli ana makinenizde bu seçenek makul bir fiyata bulunmamaktadır. Yapabileceğiniz şey, özellikle bu tür durumlar için ücretsiz bir taşıma hizmeti sunan HostGator gibi başka bir ana bilgisayara geçiş yapmaktır.

Hizmetlerini 45 günlük para iade garantisi ve% 99,9 kesintisiz çalışma vaadiyle destekliyorlar. Yedeklemeler konusunda da cömerttirler, haftalık site dışı veri yedeklemeleri, her şeyin en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için 7/24 ağ izleme ve canlı sohbet, telefon ve e-posta yoluyla 7/24 destek sunarlar..

HostGator, birçok kez ilk kez kullananlar tarafından, ücretsiz temalara ve önceden oluşturulmuş şablonlara erişime sahip, sürükle ve bırak web sitesi oluşturma deneyimi için bir site oluşturucu aracı ile birlikte gelen basit arayüzü için seçilir. Herhangi bir açık kaynaklı komut dosyası yüklemeniz gerekiyorsa, tek bir tıklamayla anında 75’ten fazla komut dosyası yükleyebilirsiniz.

HostGator’ı Kullanmaya Başlayın »

2. BlueHost

Bluehost-en-hosting-çoklu-wordpress-bloglar

BlueHost

BlueHost tanınmış ve tanınmış bir web hosting şirketidir. Onlar yirmi yılı aşkın bir süredir web hosting işinde ve dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine güç veriyorlar. BlueHost, 2005’ten beri WordPress.org tarafından önerilen # 1 barındırma hizmetidir.

BlueHost çok çeşitli hosting planları ve seçenekleri sunar. Temel plan ayda 3,95 ABD dolarından başlar, ancak bu yalnızca bir web sitesini sınırlar. E-posta özellikleri de bu planla sınırlıdır ve web sitesi alanı 50 GB olarak ayarlanmıştır.

Birden fazla web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, aylık 5,95 ABD dolarından başlayan Artı planını seçmelisiniz. Bununla birlikte, bu plan ücretsiz bir alan adı içerir, e-posta özellikleri, bant genişliği ve web sitesi alanı üzerinde sınırlama içermez ve sınırsız web sitelerine ve eklenti alanlarına izin verir.

BlueHost ayrıca WordPress veya diğer CMS’yi sadece birkaç tıklama ile yüklemenizi kolaylaştıracak tek tıklamayla kurulum aracına sahiptir.

BlueHost’un eğitimli şirket içi uzmanlarından telefon, sohbet veya e-posta yoluyla yardım alabilirsiniz. Destekleri 7/24 mevcuttur, ayrıca yararlı kılavuzlar, video eğitimleri ve daha fazlası ile dolu sağlam bir yardım merkezine sahiptir..

Bu nedenle, güvenilir bir web barındırıcısı arıyorsanız, birkaç WordPress sitesi veya blog kurmak için BlueHost listenizde en üstte olmalıdır.

BlueHost’u Kullanmaya Başlayın »

3. InMotion Barındırma

inmotion-en-hosting-çoklu-web siteleri

InMotion Barındırma

InMotion Hosting iş hosting konusunda liderdir. Onlar web birden fazla etki alanı barındırma da dahil olmak üzere, web hosting planları farklı sunuyoruz. Tüm planlar, web sitenizin 20 kata kadar daha hızlı yüklenmesini sağlayan SSD depolama alanı ile birlikte gelir.

Başlangıç ​​planları 3,99 $ / ay’dan başlıyor, sınırsız disk alanı ve bant genişliği, ücretsiz alan adı ile geliyor, ancak sadece 2 web sitesine izin veriyor. Bundan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, aylık 5,99 dolardan başlayan Güç planını düşünmelisiniz. Bu plan daha yüksek performansla birlikte gelir. Güç planı ayrıca 6’ya kadar barındırılan web sitesi sınırına sahiptir.

En iyi performansı istiyorsanız, Lansman planına göre 4 kata kadar daha hızlı istiyorsanız ve kaç web sitesi barındırabileceğiniz konusunda sınırlama istemiyorsanız, Pro planı doğru seçimdir.

1-cick yükleyici tüm hesaplarda kullanılabilir; WordPress, Joomla, Magento, Drupal ve diğerleri dahil olmak üzere 400’den fazla uygulama arasından seçim yapabilirsiniz.

InMotion, web sitelerinizi haftalık olarak otomatik olarak yedekler. Bu özellik her bir plana ücretsiz olarak dahildir.

SSH Erişimi tüm planlarda da mevcuttur.

Web sitelerinizi WordPress ile oluşturuyorsanız, yalnızca InMotion hosting hesabınızdan ulaşılabilen çok yönlü bir WordPress site oluşturucusu olan BoldGrid’i denemek isteyebilirsiniz. İncelememizde BoldGrid hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Çevrimiçi destek söz konusu olduğunda, canlı sohbetlerini kullanarak InMotion Hosting ile iletişime geçebilir, onları telefonda arayabilir, Skype kullanarak veya bir e-posta bileti gönderebilirsiniz. Onlar çok yardımsever!

Zaten birden fazla web sitenizin bulunduğu başka bir şirketten geliyorsanız, InMotion Hosting’den ücretsiz web sitesi geçişi isteyebilirsiniz. Dosyalarınızı, e-postalarınızı, veritabanlarınızı, ayarlarınızı ve alan adı kayıtlarınızı hızlı bir şekilde aktaracak ve kesinti süresini en aza indireceklerdir.

InMotion Hosting, rakiplerinden biraz daha pahalıdır, ancak performans ve güvenilirliği hedefleyenler için iyi bir seçimdir. Satın alma işleminiz 90 günlük para iade garantisi ile desteklenmektedir.

InMotion Hosting’e Başlayın »

4. iPage.com

Ipage-en-ucuz-hosting-çoklu-etki

iPage.com

iPage biz ve diğer web siteleri tavsiye en iyi ucuz web hosting sağlayıcılarından biridir. Temel Plan adı verilen çok alanlı barındırma planları, bütçeyle birden çok web sitesi oluşturmak isteyen kullanıcılar için idealdir.

Ayda sadece 1,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla, veri aktarımı veya web depolama için fazladan ücret ödemeden istediğiniz kadar küçük ve orta ölçekli web sitesi oluşturabilir ve barındırabilirsiniz. Aslında, iPage ne kadar web alanı veya bant genişliği kullandığınıza dair herhangi bir sınır koymaz.

Ayrıca her hesap için ücretsiz bir alan adı sunarlar. Kaydolurken yepyeni bir alan adını ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz veya zaten bir alan adınız varsa bunu barındırma hesabınıza yönlendirebilirsiniz. Bu plan aynı zamanda binlerce ücretsiz şablon arasından seçim yapabileceğiniz ücretsiz bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ile birlikte gelir..

Web sitenizi oluşturmak için WordPress kullanmak istiyorsanız, tek tıklamayla kurulum aracıyla web sitenizi yalnızca birkaç dakika içinde ayarlayabilirsiniz. WordPress favori yazılımınız değilse, Joomla, Drupal veya diğer açık kaynaklı yazılımları yüklemeyi seçebilirsiniz..

Barındırma hesabınızla ilgili herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız, bir şey çalışmaz veya belirli şeylerin nasıl yapılacağını bulamaz; her zaman 7/24 sunulan çevrimiçi desteklerine güvenebilirsiniz. İyi eğitimli personeli telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla size yardımcı olacaktır.

Sonuç olarak, birden fazla alan adını ve web sitesini barındırmak için ucuz bir çözüm arıyorsanız, iPage ile herhangi bir ödün vermezsiniz. Bunun da ötesinde, 30 günlük para iade garantisi ile korunursunuz. Ne kaybedebilirsin?

İPage.com’u Kullanmaya Başlayın »

5. A2Hosting

A2Hosting-en-çok-domain-hosting-planlar

Gözden A2Hosting

A2Hosting, mükemmel çalışma süresi, hız ve performanstan yararlanabilecek herhangi bir web sitesi için sağlam bir seçimdir. Hosting planlarının çeşitli seçimi, A2’yi küçükten popüler, yüksek trafikli web sitelerine kadar tüm siteler için bir ana bilgisayar olarak önerir. Windows ve Linux barındırma seçeneklerinin yanı sıra yönetilen ve yönetilmeyen barındırma seçeneklerinin tümü barındırma hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Birden fazla web sitesi barındırma konusunu tartıştığımız için, A2’de bu amaçla başlayabileceğiniz plan aylık 4,90 dolarlık Swift planıdır. Windows sürümünü düşünüyorsanız, fiyat aylık 5.88 $ ‘a yükselir, ancak sektördeki benzer tekliflerle karşılaştırıldığında hala rekabetçi kalır..

Swift planının fiyatı için, cPanel, ücretsiz SSD ve SSL ve paylaşılan planlar için de geçerli olan her zaman para iadesi ile WordPress için optimize edilmiş bir hesapta birden fazla WordPress sitesi barındırabilirsiniz. Birden çok WordPress sitesi için yönetilen WordPress barındırma seçenekleri 19,48 dolardan başlıyor. Bu planlar arasında otomatik yedeklemeler, site hazırlama, ücretsiz CDN, Free Jetpack kişisel lisansı ve 20 kata kadar daha hızlı barındırma.

Windows ve Linux seçenekleriyle, bazıları SSL ve SSD’yi de içeren özel sunucu katmanlarında ve her zaman para iadesi garantisiyle daha sağlam planlar bulabilirsiniz..

A2Hosting, mükemmel çalışma süresi, para iadesi politikası, sağlam güvenlik özellikleri ve desteği ile birlikte gelen güvenilir ve performanslı çok bölgeli barındırma için listenizde en üst sırada yer almalıdır. Bazı planları biraz daha pahalıdır, ancak bu planlara dahil olan özellikler ve freebies fiyat sıçramalarını telafi eder.

A2Hosting’e Başlayın »

6. SiteGround

SiteGround-en-hosting-çoklu-wordpress-web siteleri

SiteGround

SiteGround, WordPress tarafından üretken WordPress barındırma planları için önerilen popüler bir barındırma şirketidir. Platformları dünya çapında pazarlara hizmet vermektedir ve sektörde iyi hazırlanmış barındırma çözümleri ile tanınmaktadır..

Birden fazla web sitesi barındırma konusunda, SiteGround’un Grow Big ortak planı başlangıç ​​noktasıdır. Bu plan, sözleşmenizin ilk dönemi boyunca aylık 5,95 ABD doları tutarındadır ve aylık 25.000 ziyaret için uygundur..

Bu barındırma kategorisini dikkate değer yapan özellikler arasında SSD depolama, cPanel ve SSH, Ücretsiz SSL ve HTTP / 2, Cloudflare CDN, günlük otomatik yedeklemeler ve AB pazarlarını hedefleyenlere yönelik GDPR uyumluluğu sayılabilir. Bu katmandaki GoGeek planı PCI uyumludur.

Paylaşılan GoGeek planının WordPress optimize eşdeğeri aynıdır ve temel özellikleri aynıdır, ancak bu plan aynı zamanda WP-CLI, otomatik WP güncellemeleri, WordPress evreleme, 3 seviyeli SuperCacher gibi özelliklerle WordPress için ince ayarlanmıştır. önbellek ve günlük yedeklemeler.

Bu planların ötesinde ihtiyaçları olan işletmeler veya geliştiriciler, bulut barındırma, özel sunucular ve bayi seçenekleri arasında özel barındırma çözümleri bulacaktır. Kurumsal düzeyde gereksinimleri olanlar özel çözümler isteyebilir.

Ücretsiz geçişler, 7/24 destek, 30 günlük para iadesi, ücretsiz site oluşturucu, ücretsiz yedeklemeler ve SSD depolama ve cPanel ve SSH erişimi tüm planlarla standart olarak gelir.

SiteGround kendisini BT uzmanları, ajanslar ve işletmeler için pazarlasa da, hizmetleri yeni başlayanlar için de planlar içeriyor. Bazı planlar size ve ziyaretçilerinize en yakın veri merkezi konumunu seçmenize olanak tanır.

Birden fazla web sitesi için en popüler ana makinelerin kapsamlı incelemesinin, tüm gereksinimlerinizi karşılayan ana makineyi bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

SiteGround’u Kullanmaya Başlayın »

7. Hostinger

hostinger-en-hosting-çoklu-web siteleri

Hostinger

Hostinger web hosting uzun bir geçmişi vardır, 2004 yılında kurulmuştur. Şirket çeşitli ihtiyaçlar için hosting planları geniş bir yelpazede sağlamaya odaklanmaktadır. En ucuz planları (Tek Paylaşımlı Hosting) ayda 2,15 $ ‘dan başlar, bu da tek bir web sitesinin barındırılmasına izin verir.

Bir hesapta birden fazla web sitesi barındırmak istiyorsanız, diğer planlarından birini seçebilirsiniz. Premium Paylaşımlı Hosting Planı ayda 4,84 $ ‘dan başlar ve sınırsız web sitesi ve alan adı barındırmak için mükemmeldir. Tek plandan iki kat daha fazla işlem gücü ve belleğe sahiptir. Bu plan ayrıca Haftalık yedeklemeleri de içerir.

Daha fazla güç için, Premium planın tüm avantajlarının yanı sıra bazı harika ekstralar içeren İşletme Paylaşımlı Hosting planını tercih edebilirsiniz. Bu plan günlük yedeklemeler, ücretsiz SSL sertifikası ve 4 kat daha fazla işlem gücü ve belleğe sahiptir.

Hostinger’da uygun fiyatlı bulut barındırma hizmeti de mevcuttur. Paylaşılan planlardan daha fazla güç sunan ancak aynı sadeliğe sahip 3 farklı bulut planı sunuyorlar. Başlangıç ​​planı aylık $ 15,90’dan başlıyor ve birden fazla web sitesinin barındırılmasına izin veriyor. Bu plan özel bir IP, 40 GB web alanı, 2000 GB bant genişliği, 3 GB RAM bellek, 2 CPU çekirdeği ve çok daha fazlasını içerir.

Web sitenizi WordPress veya başka bir CMS kullanarak oluşturuyorsanız, Hostinger ile hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Tek tıklamayla yükleme araçları, WordPress sitenizi çevrimiçi hale getirmeyi hızlı ve kolay hale getirir.

Şirket, paylaşılan planlarında% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunarken, bulut planları müşterilerine mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için özel bir kesintisiz çalışma izleme ekibine sahiptir..

Hostinger ile VPS ve Özel planlar da mevcuttur.

Genel olarak, Hostinger, birden fazla web sitesini barındırma ve birden fazla alanı yönetme konusunda mükemmel bir seçenektir. Performansları, özellikleri ve fiyatlandırması çok rekabetçi.

Hostinger’ı Kullanmaya Başlayın »

8. GoDaddy

godaddy-ucuz-hosting-çoklu-etki

GoDaddy

Popüler etki alanı kayıt şirketi olarak tanıyabilirsiniz, ancak GoDaddy aynı zamanda endüstri lideri yükleme süreleri,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve 7/24 ABD tabanlı desteği olan küresel bir web barındırma sağlayıcısıdır.

Birden fazla alan adı barındırma, aslında sınırsız web siteleri için barındırma sağlayan Deluxe paylaşılan barındırma planı ile 4,99 $ / ay’dan başlar. Bu plan, ölçülmeyen depolama alanı, alt alanlar ve bant genişliği gibi diğer özelliklerde sınırsızdır.

Birçok bütçe ana bilgisayarında, özellikle paylaşılan barındırmada değil, karşılaşabileceğiniz bir şey, Windows ve Linux planları arasında seçim yapma seçeneğidir. Dahası, Windows planları Linux planlarıyla aynı fiyatlandırılır, bu da benzersizdir çünkü ikisini de sunan çoğu ana bilgisayar genellikle Windows planlarını daha pahalı hale getirir.

Ve GoDaddy en büyük alan adı kayıt şirketi olduğundan, tüm yıllık planlarıyla birlikte ücretsiz bir alan adı sunuyorlar, bu nedenle bir alan adı kaydetmek ve GoDaddy’de barındırmak istiyorsanız, bu promosyondan yararlanabilirsiniz..

Linux planlarında ücretsiz cPanel bulunurken, her ikisi de premium kontrol paneli seçenekleri olan Odin Plesk kontrol paneliyle Windows planları sunulmaktadır..

GoDaddy’nin yönetilen WordPress barındırma planlarından bazıları birden çok alan adı barındırma için de uygundur ve en fazla alanın barındırılmasını sağlayan plan, 5 web sitesi için barındırma özelliği sunan ayda 13,99 ABD doları olan Geliştirici planıdır..

Ücretsiz günlük yedeklemeler, tek tıklamayla taşıma aracı, önceden oluşturulmuş şablonlara sahip kolay site oluşturucu, 30 günlük para iade garantisi ve yükseltmek istediğinizde VPS ve özel sunucuların tümü GoDaddy’de mevcuttur.

GoDaddy ile Başlayın »

9. FatCow

Fatcow-ucuz-hosting-sınırsız-etki

Şişman inek

Web barındırma konusunda tamamen bilginiz yoksa ve ilk web sitenizi oluşturuyorsanız, FatCow kesinlikle kontrol etmeniz gereken bir seçenektir. Acemilerin ihtiyaçlarına odaklanıyorlar ve dostça platformları, barındırma hizmetini herkes için anlaşılmasını kolaylaştırmaya çalışıyor.

FatCow, hosting sitelerinde sıkça gördüğünüz teknoloji jargonunu keser ve planlarının her birinin özelliklerini çiftçilikle ilgili terimlerle açıklar. En popüler planları, hesabınızda sınırsız alan barındırmanıza izin veren paylaşılan bir barındırma planı olan Orijinal FatCow planıdır..

Sözleşmenizin ilk yılı için ücretsiz bir alan adı alırsınız. Bu giriş düzeyi planın diğer özellikleri arasında bir web sitesi oluşturucu, Google ve Bing’de ücretsiz reklam kredisi, PayPal entegrasyonu, paylaşılan SSL, 7/24 destek, spam filtreleme, günlük sunucu yedeklemeleri, 30 günlük para iadesi yer alıyor.

Bu plan ilk dönem için ayda 4.08 $ ‘dan başlıyor. Bu, FatCow tarafından sunulan tek plan olduğunu düşünebilirsiniz, çünkü diğer planlarını ağır bir şekilde tanıtmazlar, ancak barındırma kataloğu da iki planla barındıran WordPress’i içerir, çekirdek barındırma planına dayanan bir Başlangıç ​​ve Temel plan, birkaç VPS planları ve özel sunucular.

İki WordPress planından Başlangıç ​​planı elbette 3.75 $ / ay ile daha ucuz, ancak Essential planı SSD tabanlı süper hızlı altyapı, Deluxe güvenlik paketi ve uzman desteği ile geliyor. Bu plan ayda 6.95 $ ‘dan başlıyor. Her iki plan da ücretsiz alan adı kaydına izin verir ve her ikisi de önceden yüklenmiş temalar ve eklentiler içerir.

Barındırma ihtiyaçlarınız hala minimum ise, ancak büyümeye dikkat edin, FatCow’da en uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planını seçebilirsiniz ve zaman geldiğinde farklı bir plana geçebilirsiniz.

FatCow ile Başlayın »

10. DreamHost

dreamhost-çoklu-web siteleri barındırma

DreamHost

DreamHost, barındırma işinde bir başka emektar. Şirket 1997’den beri var ve bugün sunucularında 1,5 milyondan fazla siteye ev sahipliği yapan 400 binden fazla müşteriye hizmet veriyor. Bu web sitelerinin yarısı WordPress’te çalışıyor. WordPress ve WooCommerce için optimize edilmiş planları sayesinde giderek daha fazla müşteriye ulaşıyorlar.

WordPress hosting’in yanı sıra, DreamHost çeşitli ihtiyaçlar için farklı hosting planları da sunar. Birden fazla / sınırsız web sitesi ve alan adı barındırmaya izin veren basit paylaşılan planlar sunarlar. Paylaşılan Sınırsız planları aylık 7,95 $ ‘dan başlar ve ücretsiz bir alan adı, e-posta barındırma, SSL sertifikası ve sınırsız depolama alanı ve trafik içerir. Bu plan aylık ödemelerde de mevcuttur.

Tüm DreamHost planları, kullanımı kolay bir kontrol paneliyle birlikte gelir. CPanel kullanmıyorlar, ancak başlangıcından bu yana platformlarında kullanılan kendi özel yapım kontrol panelini kullanıyorlar (22 yıldan fazla) .

% 100 kesintisiz çalışma garantisi zor bir vaattir çünkü rakiplerinin çoğu yalnızca% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. DreamHost, her bir kesinti süresi veya kesintili hizmet için bir günlük ücretsiz kredi sunar. Bana sorarsan çok güzel bir anlaşma.

DreamHost’un gece gündüz kullanılabilen ödüllü, ABD merkezli bir destek departmanı var.

97 Gün para iade garantisi de sektörde benzersiz bir teklif. Bu konuda en yakın rakipleri 90 günlük teklif veren InMotion Hosting’tir..

Tek tıklamayla WordPress (ve diğer komut dosyası) yükleyici, Let Encrypt ile ücretsiz SSL, daha iyi performans için tüm sunucularında SSD depolama, PHP 7+, Python, Perl, Rails ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok başka özellik var..

Bu nedenle, birden fazla web sitesini barındırmak ve güvenilir bir barındırma ihtiyacınız varsa, ayrıca aylık olarak barındırma için ödeme yapmak isteyebilirsiniz, DreamHost sizin için iyi bir seçim olabilir.

DreamHost’u Kullanmaya Başlayın »

11. HostMonster

hostmonster-iyi-sınırsız-web siteleri barındırma

HostMonster

Kontrol edebileceğiniz başka bir çoklu etki alanı web barındırıcısı HostMonster’dır. Ayrıca bütçe ana bilgisayarına ve kullanıcı dostu barındırma kategorisine girerler ve web sitelerinde hemen reklamı yapılan plan, ayda 4,95 ABD dolarından başlayan Temel paylaşılan barındırma planıdır..

Bununla birlikte, bu Temel plan birden fazla alan adı barındırma içermediğinden, aynı hesapta 10 alan adını veya sınırsız alan adı barındırma özelliği olan Premium planını barındırmanızı sağlayan Artı planını kontrol etmelisiniz. Sözleşmenizin ilk dönemi için her iki plan da aylık 6,95 ABD doları olarak fiyatlandırılır, ancak Artı planı daha yüksek bir oranda yenilenir.

Standart ücretsiz alan adı, 30 günlük para iadesi, 1 tıklama yüklemeleri, ücretsiz site oluşturucu, reklam kredileri ve 7/24 destek de bu planlara dahildir.

Yükseltmeniz gerekecekse, bulut teknolojisi üzerine kurulmuş, kök erişimi ve cPanel kontrol paneli sunan birkaç VPS planı ve yansıtılmış depolama alanı, gelişmiş önbellekleme ve gelişmiş cPanel içeren birkaç özel sunucu bulacaksınız..

Ne yazık ki, HostMonster kesintisiz bir çalışma garantisine sahip değildir ve bütçe ana bilgisayarları özellikle paylaşılan planları ile genellikle bir reklam vermezken, HostMonster bunu daha üst düzey barındırma planlarına dahil etmez. Bunun yerine sundukları, bu planlarla saçma bir para iade garantisidir, böylece memnun kalmazsanız hesabınızı iptal edebilirsiniz..

WordPress için optimize edilmiş barındırma da HostMonster’ın portföyünde yoktur, bu nedenle WordPress siteniz için özel barındırma istiyorsanız, WordPress barındırma özelliği sunan bu makalede listelenen diğer barındırma sağlayıcılarından bazılarını seçmenizi öneririz..

HostMonster’ı Kullanmaya Başlayın »

12. NameCheap

namecheap-ucuz-sınırsız-web-alan-barındırma

namecheap

Daha önce bir alan adı satın aldıysanız kesinlikle NameCheap ile karşılaştınız. Onların birincil hizmet, şüphesiz etki alanı kaydıdır, ancak web barındırma da sunuyoruz.

Aslında, NameCheap paylaşılan sunuculardan sunuculara kadar her türlü hosting hizmeti sunmaktadır. Birden fazla alan adına izin veren barındırma arayanlar için iyi haber, NameCheap’taki tüm paylaşılan planların bu dikme ile gelmesidir.

Bu kategoride ayda en ucuz 2,88 ABD doları olan Yıldız planı, en fazla 3 web sitesi barındırmanıza izin verirken, diğer tüm planlar bir hesapta barındırabileceğiniz alan adlarında bir sınır koymaz.

NameCheap% 100 kesintisiz çalışma SLA’sı sunar; bu, sitenizin kapalı olduğu süre boyunca hesabınıza kredi vereceği anlamına gelir. NameCheap tarafından sunulan bir başka garanti de standart 30 günlük para iadesi ve 7/24 destek.

cPanel ve WordPress her pakete dahildir ve bir yıl boyunca 50’ye kadar ücretsiz Olumlu SSL sertifikası vardır.

Web sitelerini WordPress ile oluşturmak isteyenler, yüksek performanslı bir bulut platformuna dayanan ve birkaç dakika içinde yayınlanmaya hazır olmanızı sağlayan NameCheap’in WordPress barındırma hizmeti ile ilgilenebilir. Bu kategoride sunulan tek bir WP planı var, EasyWP ayda 8,88 $ / web sitesinden başlıyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, NameCheap tüm barındırma planları yelpazesini sunar, bu nedenle alan adı satışı, VPS planları veya adanmış sunucularla ilgileniyorsanız, bu kategorilerin her birinde planlar bulacaksınız.

NameCheap ile Çalışmaya Başlayın »

13. JustHost

justhost-ekonomik-çoklu-alan-barındırma

JustHost

HostMonster ve FatCow ile hem fiyatlandırmada hem de özelliklerde benzer olan başka bir kolay web barındırma web sitesi JustHost’tur. Burada da, paylaşılan barındırma katmanı en fazla 10 web sitesi barındırma ile bir Artı planı ve sınırsız web sitesi barındırma ile bir Prime planı sunar.

Her iki plan da aylık 6,95 $ olarak fiyatlandırılıyor, ancak Başbakan planı daha yüksek bir oranda yenilendiğinden daha pahalı.

Ücretsiz site oluşturucu, tek tıklamayla kurulumlar ve 7/24 destekle birlikte her planla birlikte ücretsiz bir alan da dahildir. Google ve Bing’de web sitelerini tanıtmak isteyenler için 200 ABD doları tutarında reklam kredisi de sunulmaktadır. cPanel, bu planlarla birlikte gelen kontrol panelidir ve sitenizden bir şey satmayı düşünüyorsanız, tek bir tıklama ile çeşitli alışveriş sepeti çözümleri ekleyebilirsiniz..

WordPress için optimize edilmiş barındırma hizmetlerinde yok, ancak yükseltme yapmak veya daha sağlam bir barındırma paketine ihtiyaç duyanlar için VPS ve özel sunucular sunuyorlar.

Nicelleştirilmemesine rağmen, JustHost yüksek kullanılabilirlik vaat ediyor ve ağlarını 7/24 izleyerek kesinti sorunlarını önlemek için proaktif bir yaklaşım benimsiyor. Bu garantinin yanı sıra standart 30 günlük para iade garantisi, 7/24 telefon ve e-posta desteği ve müşteri desteğiyle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızın gerçek bir kişi tarafından çözüleceği garantisi sunarlar..

JustHost bir fırfırlar, bir bütçe veya bir veya daha fazla web sitesi başlatmak için gereken temel araç ve desteğe ihtiyaç duyan yeni başlayanlar için kullanımı kolay ve çekici bir heyecan web barındırma.

JustHost ile çalışmaya başlayın »

14. InterServer

arasi-hosting-çoklu-siteleri-aynı-hesap

arasi

InterServer özel olarak kendi veri merkezlerinin sahibi ve işletmecisidir ve her fiyat noktası için planlarla çeşitli ihtiyaçlar için barındırma çözümleri sunmaktadır. Paylaşılan, bulut sağlarlar & VPS, özel sunucular ve colocation hosting.

InterServer’ın Standart web barındırma paketi ayda 5 ABD dolarından başlar ve birden fazla web sitesi barındırmak istiyorsanız sınırsız alan adı barındırma da dahil olmak üzere özelliklerle doludur. Sınırsız depolama ve veri aktarımı da dahildir.

Bu pakette SSD önbellek sunucuları, haftalık yedeklemeler,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, fiyat kilitleme garantisi, 7/24 destek ve standart 30 günlük para iade garantisi bulunur. Ücretsiz SSL, cPanel, WordPress optimizasyonu da bu plana dahildir.

Diğer web barındırıcılarının aksine, InterServer, daha uzun yıllar peşin ödemek yerine aylık faturalandırma seçmenize izin verir. Ancak taahhütte bulunmaya karar verirseniz indirimlerin tadını çıkarabilirsiniz.

ASP.NET web barındırma ihtiyacınız varsa, standart web barındırma paketi ile aynı fiyata aynı özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

InterServer ücretsiz alan adı kaydı sunmaz, ancak bir alan adını indirimli fiyatla kaydedebilirsiniz (1,99 TL).

VPS planları ve özel sunucular yapılandırılabilir, yani CPU’nuzu, depolama alanınızı, aktarımınızı, işletim sisteminizi, kontrol panelinizi vb. Seçebilirsiniz veya önceden yapılandırılmış seçeneklerle gidebilirsiniz.

Bu ana makine, sunucularını şirket içinde tutmak istemeyen işletmeler için de barındırma hizmeti sunar. Bu kategorideki tüm planlar, sunucularınıza 7/24 biyometrik erişim,% 100 güç çalışma süresi garantisi ve 7/24 destek sunar.

Yirmi yıllık deneyime sahip olan InterServer, spektrumda kesinlikle radarınızda olması gereken çoklu planlarla güvenilir bir şekilde barındırılıyor.

InterServer’ı Kullanmaya Başlayın »

15. WebHostingHub

webhostinghub-ucuz-çoklu-bloglar barındırma

WebHostingHub

WebHostingHub yeşil bir web barındırma paylaşılan barındırma konusunda uzmanlaşmış ve planlarının her biri ile birden fazla alan barındırma sunuyor. Başlangıç ​​odaklı, zengin özelliklere sahip planları, güvenilir barındırma arayışı içinde herhangi bir bireysel veya küçük işletme için uygun bir seçimdir.

En fazla 2 web sitesini barındıracak şekilde tasarlanan Spark başlangıç ​​planları dışında, diğer iki paylaşılan paketinde sınırsız alan adı barındırma hizmeti bulunur. Spark dahil tüm planlar ücretsiz alan adı kaydı, ücretsiz SSL, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ve reklam kredisi sunar.

Dikkat çeken diğer özellikler, her planla sunulan ücretsiz SSD, cPanel ve SSH erişimi, premium bir web sitesi oluşturucu, sıfır kesinti web sitesi transferi. Nitro ve Dinamo planları bile size bir veri merkezi seçeneği sunuyor. WHH hizmetlerinden o kadar eminiz ki, her plana 90 günlük para iade garantisi bile veriyorlar.

WHH tarafından sunulan üç paylaşılan plan, bir blog barındırmak istiyorsanız, WordPress’i tek bir tıklamayla kolayca yükleyebilir ve ücretsiz özelleştirilebilir temalardan birini seçebilirsiniz. Benzer şekilde, küçük bir e-Ticaret sitesi istiyorsanız, 1 tıklama ücretsiz alışveriş sepeti (PrestaShop, Magento, OpenCart) gibi birkaç e-Ticaret aracından yararlanabilir ve web sitenizi ücretsiz SSL’lerle güvence altına alabilirsiniz.

WHH, küçük ve orta ölçekli kişisel ve iş web sitelerini barındırmak için mükemmeldir, ancak büyük, trafik odaklı web siteleri için değil. Ancak, önceki kategoriye girerseniz, siteniz SSD gelişmiş performansının,% 99,9 kesintisiz çalışma süresinin ve web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan harika özelliklerin tadını çıkaracaktır..

WebHostingHub’ı Kullanmaya Başlayın »

16. Yeşiller

Greengeeks-top-sınırsız-web-hosting

Greengeeks

GreenGeeks, barındırma hizmetleri paylaşılan, bayi, VPS ve özel sunuculara yayılan önde gelen yeşil enerji web barındırıcılarından biridir. PCI uyumlu barındırma hizmeti sunarlar ve hatta birden fazla veri merkezi konumundan (Phoenix, Chicago, Toronto, Montreal ve Amsterdam) seçim yapabilirsiniz.

Sadece paylaşılan barındırma planları, aylık 3,95 $ ‘dan başlayan her şey dahil bir pakettir. Kategorisinde tekil olmasına rağmen, bu plan 1 hesapta sınırsız alana izin verir. SSD web alanı ve veri aktarımı da sınırsızdır.

Bu makalede tartışılan diğer paylaşılan barındırma planlarında olduğu gibi, bu da temel bilgilerle birlikte gelir: web sitesi oluşturucu, ücretsiz transfer hizmeti,% 99,9 kesintisiz çalışma süresi, 7/24 teknik destek ve 30 günlük para iade garantisi.

Bununla birlikte, bu planla ilgili özel olan, e-ticaret yetenekleri, yani PCI uyumluluğu, ücretsiz SSL sertifikası ve ücretsiz Let’s Encrypt Wildcard SSL’dir. E-Ticaret mağazanız güvenli ve ödeme işleme için endüstri gereksinimlerine uygun olacaktır.

Aynı paket, bir tıklamayla WordPress kurulumu, otomatik güncellemeler, gelişmiş güvenlik, uzman desteği, WP-CLI, CDN uygulaması ve günlük yedeklemelerle birlikte WordPress için optimize edilmiş bir sürümle birlikte gelir.

GreenGeeks inanılmaz bir paylaşılan plan sunsa da, VPS hosting kategorisi aylık en fazla planı 39,95 $ ‘dan başlayan fiyatlarla sunuyor. Dedicated sunucular da ayda 169 $ ‘dan başlayan fiyatlarla mevcuttur. Ayrıca, aylık 19,95 $ ile 59,95 $ / ay arasında değişen fiyatlarla birden fazla bayi paketi sağlıyorlar..

Çevre dostu barındırma sizin için önemliyse ve ölçeklenebilir barındırma çözümleri sunan deneyime sahip bir sağlayıcı istiyorsanız, GreenGeeks, paylaşılan bir barındırma çözümü veya daha fazla premium seçenek arıyor olmanıza bakılmaksızın başarısız bir seçimdir.

GreenGeeks’e Başlayın »

17. LunarPages

lunarpages-hosting-çoklu-siteleri-tek-sunucu

Lunarpages

Üst düzey bir hosting çözümleri sağlayıcısı olarak, LunarPages hizmetlerini geliştiricilere, işletmelere ve ajanslara yöneltmektedir. Bu yeni başlayanlar veya acemiler için bir barındırma değil, daha iyi karmaşık ölçeklenebilirlik ve performans gereksinimlerini karşılayan özel barındırma çözümlerine ihtiyaç duyanlara daha iyi hizmet eder.

Birden fazla alan adı barındırma planı ayda 3,95 ABD dolarından başlar, bu da Temel Linux Hosting paketinin fiyatıdır. Bu kişisel paylaşılan barındırma planının aylık 9,95 ABD doları olan bir Windows sürümü de var. Her iki plan da sınırsız depolama alanı ve ücretsiz bir alan sunuyor, ancak Windows planı Plesk’i ücretsiz içeriyor olsa da, Linux planı aylık 2 $ ekstra ücretle kullanılabilir.

İş ortaklı hosting çözümleri, ayın 22,95 $ ‘dan başlayan planlarla yelpazenin daha pahalı ucunda. Ölçeklenebilir bulut VPS barındırma, özel bulut barındırma, Windows ve Linux’a adanmış sunucular ve geliştirici bayi planları arasından seçim yapabileceğiniz diğer barındırma seçenekleridir.

Ismarlama barındırma çözümlerine ihtiyaç duyan müşteriler, tam ihtiyacınız olan kaynaklardan istediğiniz işletim sistemi türüne kadar her şeyi seçmenizi sağlayan özel bulut barındırma seçeneğini seçebilir..

PCI uyumlu barındırma burada da mevcuttur, bu da birçok endüstride bir gerekliliktir. Burada bulunan diğer barındırma özellikleri arasında SSD depolama alanı, ücretsiz alan adı kaydı,% 99,9 çalışma süresi, reklam kredileri, 7/24 destek ve ağ izleme, 30 günlük para iadesi, weebly web sitesi oluşturucu, DDoS koruması vb..

LunarPages’te barındırma ucuz değildir, ancak yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve güvenilir planlara ihtiyaç duyan üst düzey müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan premium bir barındırma markasıdır..

LunarPages’i Kullanmaya Başlayın »

18. HostPapa

Hostpapa-düşük maliyetli çoklu-alan-barındırma

HostPapa

HostPapa, hizmetlerini sadece fiyatlandırma açısından değil, aynı zamanda kullanılabilirlik konusunda herkes için erişilebilir hale getirmek için ekstra bir yol kat eden akıllı bir web barındırıcısıdır. Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile gelen Business paylaşılan barındırma planı ile birden fazla alan adı için barındırma hizmeti 3,95 $ / ay’dan itibaren kullanılabilir..

HostPapa’nın paylaşılan, VPS, WordPress ve bayi paketleri, çevrimiçi olmak isteyen ancak bunu yapmak için yeterli beceriye veya büyük bir bütçeye sahip olmayan bireyler ve küçük işletmeler için tasarlanmıştır. Neyse ki, HostPapa ile çevrimiçi olarak bir veya daha fazla web sitesine ihtiyacınız yok.

Her bir planın özellikleri açıkça belirtilmiş ve açıklanmıştır, böylece paranız için ne elde ettiğinizi görebilirsiniz. Ücretsiz alan adı,% 99,9 çalışma süresi, site oluşturma aracı, WordPress’e hazır barındırma vb.Gibi iyi bir web barındırıcısından bekleyebileceğiniz özelliklerin bazıları HostPapa’nın planlarında da yer almaktadır..

HostPapa tarafından sunulan ekstralar, web sitenizi büyütmeye ve korumaya odaklanıyor, bu nedenle planlarından bazıları SSD gelişmiş performans, web sitenizi kötü amaçlı yazılımlara karşı otomatik olarak tarayan SiteLock koruması, premium Wildcard SSL, otomatik yedekleme ve geri yükleme ile geliyor..

Mevcut bir alanınız veya web siteniz varsa, ancak mevcut barındırıcınızdan memnun değilseniz HostPapa’nın ücretsiz transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

WordPress için optimize edilmiş paketler ayrıca bazı planlarla birden fazla alan adı veya sınırsız alan adı barındırması sunar. Bu kategorideki fiyatlar 3,95 $ / ay’dan başlar ve gelişmiş önbellekleme, CDN, gelişmiş güvenlik duvarı, otomatik WordPress yedeklemeleri ve otomatik algılama ve kötü amaçlı yazılım kaldırma yoluyla performans ve güvenliğe odaklanan ve optimize edilmiş WordPress deneyimi sunar.

HostPapa ile Başlayın »

19. Ağ Çözümleri

NetworkSolutions-çoklu-etki-hosting

Ağ çözümleri

Adından da anlaşılacağı gibi Network Solutions, alan adı kaydı, güvenlik, çevrimiçi pazarlama ve web barındırma gibi çeşitli web çözüm hizmetleri sunmaktadır. İki tür barındırma hizmeti sunarlar – paylaşılan ve VPS.

Paylaşılan barındırma katmanı, birden fazla etki alanı barındırma, ücretsiz etki alanı adı ve tüm planlarda kötü amaçlı yazılım taraması içeren üç plan içerir. Başlangıç ​​planı ayda 8.94 $ ‘dır ve diğer tüm paylaşılan planlar, sınırsız disk alanı, otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma ve hack önleme ve SSL gibi ekstra özellikler ekleyerek bunun üzerine inşa edilmiştir..

WP for Entrepreneurs paketi hariç, NetworkSolution’ın WordPress planlarının diğer tüm alanları birden fazla alan adı barındırma olanağı sunar. İsteğe bağlı bulut yedekleme, SSL dahil ve çoklu site yönetimi her plana dahildir. Birden fazla WordPress sitesi barındırma fiyatı aylık 12,55 ABD dolarından başlıyor.

Paylaşılan veya WordPress paketleriyle sağlananlardan daha fazla kaynağa ve güvenliğe ihtiyaç duyanlar için NetSol’un tüm bu noktaları kontrol eden iki VPS planı var.

NetSol% 99,9 kesintisiz çalışma, 7/24 gerçek müşteri desteği ve teknik danışmana tamamlayıcı erişimi garanti eder.

NetSol’un arayüzü özellikle kullanıcı dostu değildir, bu nedenle acemiler onunla daha zor zaman geçirebilir.

Bu makaledeki diğer web sunucularının fiyatını kontrol ettiyseniz, NetSol’ün fiyatları ile farklı ana bilgisayarlardaki benzer planların fiyatlandırması arasında çarpıcı bir fiyat farkı fark etmişsinizdir. Bunun bir nedeni, diğer web sunucularının aksine, NetSol’un planlarıyla promosyon tanıtım fiyatları sunmaması, ancak diğer ana bilgisayarların yenileme oranlarına kıyasla NetSol, planlarının başkaları tarafından sunulan özelliklerden yoksun olmasına rağmen daha pahalıdır.

NetworkSolutions’a Başlayın »

20. JaguarPC

jaguarpc yönetilen-çoklu-etki-hosting

Januar PC

JaguarPC, 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren en eski barındırma sağlayıcılarından biridir. Şirket, paylaşılan, bayi, bulut VPS ve adanmış gibi çeşitli hosting planları sunuyor. JaguarPC, Atlanta, Chicago, Huston ve İngiltere’de 500.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyor ve veri merkezlerine sahip.

Ayda en düşük 3.96 $ ‘dan başlayan en ucuz hosting planı olan “Lite” tek bir web sitesine ev sahipliği yapmayı sağlar. Birden fazla web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, en fazla 3 web sitesine izin veren “Pro” planına geçmeniz gerekir. Bu plan, 3 ayrılmış CPU çekirdeğine sahip yarı ayrılmış bir barındırma planı olarak ilan edilir..

Paylaşılan barındırma planlarının rekabetiyle karşılaştırıldığında bazı sınırlamaları vardır. Sınırsız web sitesi barındırma yalnızca VPS veya özel planlarında izin verilir.

“VPS Standardı”, WHM / cPanel içeren ve barındırılan web sitelerinin ve alan adlarının sayısında bir sınırlama bulunmayan yönetilen bir plantır.

JaguarPC web sitelerinizi sunucularına taşımak için yardım sunar. Web barındırıcısını değiştiriyorsanız ve hesabınızı JaguarPC’ye taşımak istiyorsanız, ücretsiz olarak yapacaklar.

Şirketin tek tıklatmalı kurulum aracıyla 450’den fazla uygulama mevcuttur. Bu, WordPress, Drupal, Joomla, Magento veya diğer açık kaynaklı yazılımları web sitenize yüklemeyi kolaylaştırır.

JaguarPC’ye Başlayın »

Birden Fazla Alanı Kolayca Yönetme İpuçları

Yalnızca birkaç alanınız varsa yenileme tarihlerini ve kayıt şirketlerini takip etmek çok zor değildir. Ancak onlarca veya yüzlerce alan adınız varsa, her alanı en az çabayla yönetmenin, yenilemenin ve takip etmenin bir yolunu bulmanız gerekir. Aşağıda, alan adlarınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda birkaç ipucu vereceğim.

Kayıt defteri tarihini, son kullanma tarihini, IP adresini, ad sunucusunu, kayıt şirketini ve daha fazlasını takip etmenizi sağlayan bir etki alanı yönetim aracı kullanın. İşte size yardımcı olabilecek ücretsiz ve ticari yazılımların bir listesi:

Alanlarınızı kaydederken günlük olarak kontrol edeceğiniz bir e-posta adresi kullanın. Alan adı kayıt şirketlerinin yasalar tarafından alan adınızın durumu hakkında bildirim göndermeleri gerekir. Genellikle alan adınızın süresinin dolmasından bir gün önce 30, 7 ve bir e-posta adresi alırsınız. E-postanızı günlük olarak kontrol ederseniz, hiçbir yenilemeyi kaçırmazsınız.

Yenilemelerinizi otomatik moda ayarlayın. Bu şekilde, her alan adı yenilemesini manuel olarak işlemeniz gerekmez. Ödemenin işleme koyulması ve alan adınızı kaybetmemeniz için banka hesabınızda veya PayPal’da yeterli paranızın olduğundan emin olun.

Farklı kayıt şirketlerinde, başka bir web sitesi kullanmadığınız farklı kullanıcı adlarının ve güçlü şifrelerinizin bulunduğundan emin olun. Alan adı hırsızlığı gittikçe daha popüler hale geldiğinden bu çok önemlidir. Alan adı kayıt şirketi, müşterilerin alan adlarını güvenceye almak için büyük çaba göstermesine rağmen, yetkisiz kişilerin hesabınıza erişmesi olasıdır. Muhtemelen değerli alanlarınızı kaybetmek istemezsiniz.

Hepsini sarmak

Yukarıda size birden fazla alan adı ve web sitesi barındırmanıza izin veren en iyi barındırma şirketlerini gösterdim. Kesinlikle bir VPS hesabında birden fazla alan adı da barındırabilirsiniz, ancak bu size çok daha pahalıya mal olacaktır. Sanal özel sunucu planı aylık 20 $ ‘dan başlar, ancak yönetilen hizmete ihtiyacınız varsa bu fiyat artacaktır. Sanal sunucu daha güvenilirdir ve size daha fazla güvenlik sunmanın yanı sıra daha fazla barındırma gücü de sunabilir. Dolayısıyla, web sitelerinizi barındırmak için ucuz bir çözüme ihtiyacınız varsa, yukarıda belirtilen şirketleri öneririz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map