5 En Ucuz cPanel Hosting Sağlayıcıları

01.06.2020
En İyi Hosting '5 En Ucuz cPanel Hosting Sağlayıcıları
0 18 мин.

en çok cpanel barındırma-2019


cPanel, piyasadaki en popüler ve güçlü yönetici kontrol panelidir. Yıllar içinde bu araç her web sitesi sahibinin önemli bir parçası haline geldi. cPanel yazılımı web sitenizin neredeyse her yönüyle tam otomasyon kurmanızı sağlar. Bu, hem istemci tarafında hem de sunucu tarafında çok başlangıç ​​dostu ve hızlı bir şekilde elde edilebilir.

Bu bizim en iyi bütçe cPanel barındırma sağlayıcıları listesidir:

şirket
Dan başlayan fiyatlar
Para iade

1inmotion ucuz cpanel iş ev sahibi3,49 $ / aylık90 Günlük
2bluehost ucuz cpanel barındırma3,95 $ / aylık30 gün
3hostgator profesyonel cpanel barındırma3,95 $ / aylık45 Gün
41ve1 web sitem4,95 $ / aylık30 gün
5justhost ucuz cPanel barındırma3,95 $ / aylık30 gün

Hakkında konuştuğumuzda cPanel barındırma, aslında, cPanel kontrol paneli yazılımı ile çalışan gönderilerle ilgili hizmetlerden bahsediyoruz. CPanel aracı için mevcut olan barındırma çözümleri, kendi web sitenizi yönetmenin tüm yönleri olmasa da çoğu üzerinde tam kontrol ve gözetim sahibi olmanızı sağlar. CPanel aracı, dosyaları yönetmek, e-posta hesaplarını ayarlamak ve yazılım uygulamalarının sunucu tarafı kurulumunu gerçekleştirmek için veritabanlarını hızlı ve kolay bir şekilde kurmanıza yardımcı olmak için özellikle yararlıdır.

CPanel nedir? – cPanel Web Hosting Kontrol Paneli Yazılımına Genel Bakış

Web sitesi yönetimi ile ilgili karmaşık ve gelişmiş görevlerin, web siteniz için cPanel barındırma çözümlerinin yardımıyla kolay, hızlı ve tam otomatik hale getirilebileceğini kesinlikle seveceksiniz. Tüm karmaşık görevler, cPanel kontrol paneli aracı çok basit ve başlangıç ​​dostu bir arayüzde kullanır.

En İyi cPanel Hosting Nasıl Seçilir?

Şu anda piyasada tonlarca farklı cPanel barındırma sağlayıcıları bulunmaktadır. Hepsi farklı fiyatlarda çeşitli özellik ve seçeneklere sahip çeşitli paketler sunar. Ve bazı paketler çok amaçlı olmasına rağmen, özel web sitesi ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış birçok özel paket vardır. Bu, doğru cPanel barındırma sağlayıcısını seçme işlemini çok zorlu ve karmaşık bir görev haline getirebilir.

İlk adımınız olarak, web sitenizin, seçtiğiniz sonunda cPanel barındırma sağlayıcısı tarafından karşılanması gereken ihtiyaçlarını doğru bir şekilde değerlendirmek ve tanımlamak için web siteniz için kısa ve uzun vadeli planları belirlemeniz önemlidir. Bu makalede, şimdi başarılı bir web sitesine doğru yeni yolculuğunuza başladığınızı ve bu nedenle barındırma için küçük bir bütçeniz olduğunu varsayacağız. Burada paylaşılan cPanel barındırma planları ve paketler devreye giriyor.

Paylaşılan hosting planları piyasadaki en ucuz ve en iyi bütçe seçenekleridir. Hosting sağlayıcıları, daha sonra birçok farklı müşteri için paylaşılan barındırma sağlamak için kullanılan birçok küçük parçaya barındırma sunucularını bölerek bu düşük fiyatları sunmayı başarırlar. Bu paylaşılan cPanel barındırma planları ve paketleri, başarılı bir web sitesine doğru yolculuğunuza başlarken idealdir; ancak, web siteniz gelecekte yeterince büyürse, daha gelişmiş barındırma planları aramaya başlamanız gerekir..

Bir cPanel hosting paketi doğrudan veya web sitesinin ön ucundan birkaç farklı web sitesi istatistikiyle ilgili raporları görüntüleme ve oluşturma yeteneğini içerir. Ayrıca, FrontPage ve diğer özellik uzantılarını ve eklentileri bir zamanlayıcıda otomatik olarak etkinleştirme ve kullanma yeteneğine sahip olmak, cPanel barındırma sağlayıcınızın sahip olmasını istediğiniz çok kullanışlı ve önemli bir özelliktir..

CPanel yönetici aracının en güçlü yönlerinden biri, sunucu yönetimine bağlı neredeyse tüm görevleri tam otomatikleştirme yeteneğidir. CPanel hosting sağlayıcınızın otomatik yükseltmeleri kolay ve hızlı bir şekilde ayarlamanıza izin veren tüm gerekli özelliklere ve seçeneklere sahip olduğundan emin olmanız gerekir. MySQL veritabanı sistemleri, Web sunucusunun kendisi ve PHP programlama gibi çok önemli web sitesi görevleri de vardır. Bu, özellikle bu görevler için gerekli olan kodlama bilgisi ile ilgili çok fazla deneyime sahip olmayan yeni başlayanlar için yararlıdır.

Dikkat etmeniz gereken herhangi bir cPanel barındırma sağlayıcısının bir başka önemli yönü web barındırma yöneticisi yazılımıdır. Web sunucunuzda web barındırma hesaplarının yönetimi ve oluşturulması üzerinde tam yetenek ve kontrole sahip olmanızı sağladığı için, bu önemli uygulamanın pakete yerleştirildiğinden emin olmanız gerekir. Bu aynı zamanda potansiyel müşterilerinize belirli özellikler tahsis etmenizi sağlar.

Son olarak, barındırma sağlayıcınızın size sağladığı dosya cPanel özelliklerinin ve seçeneklerinin güçlü ve kapsamlı olduğunu unutmamak önemlidir, ancak bu panel aracının kullanıcılarına sağladığı kullanıcı dostu ve erişim kolaylığının önemini unutmamalısınız. . Şimdi devam edelim ve şu anda piyasada bulunan en iyi paylaşılan cPanel barındırma paketlerinden bazılarını inceleyelim.

InMotion Barındırma

InMotion’ı Kullanmaya Başlayın »

inmotion hosting en iyi iş cpanel hosting

Bakacağımız bir sonraki paylaşılan cPanel barındırma sağlayıcısı InMotion’dan geliyor. Her paylaşılan barındırma paketi ile, web siteniz için diğer birçok yararlı özellik, araç ve seçeneklerin yanı sıra cPanel kontrol paneli aracının genişletilmiş bir sürümünü sağlarlar. Ayrıca size ücretsiz bir SSD sürücüsü ve web siteniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir alan sunuyor.

InMotion paylaşılan barındırma paketleri, sınırsız bant genişliği, sınırsız sayıda e-posta hesabı, ölçülmemiş ve düzenlenmemiş disk alanı, e-posta depolama alanı ve aylık ayrılan aktarımlar sunabilir. Bu, bu özel barındırma sağlayıcısı, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir barındırma sağlayıcısına ihtiyaç duyan yeni web sitesi sahipleri için piyasadaki en iyi seçeneklerden birini yapar.

Bu sağlayıcının sunduğu paylaşılan cPanel barındırma ortamı sayesinde, web siteleriniz için önemli çerçeveleri ve yazılımları kolayca yönetme ve yükleme olanağına sahip olacaksınız. Özellikler arasında WordPress, Joomla, Drupal ve daha birçok içerik yönetim sistemi bulunmaktadır. Ayrıca, alışveriş sepetlerini, kendi çevrimiçi mağazanızı, içeriğiniz için yönetim sistemlerini ve daha fazlasını hızlı ve kolay bir şekilde kurma olanağına da sahipsiniz..

CPanel aracının size sunduğu tüm kapsamlı özelliklerin dışında, park edilmiş alanlar, alt alanlar ve alan adı yeniden yönlendirme yönetimi gibi alan adı yönetimi ile ilgili bazı temel özellikler ve seçenekler vardır. InMotion paylaşılan cPanel barındırma paketinde bulunan ek cPanel özellikleri, e-posta ileticileri, spam filtreleme, dosyalar için yönetim ve kurulum ve dosya aktarım protokolleri, parola korumalı dizinler ve daha fazlasıdır..

InMotion barındırma sağlayıcısıyla ilgili yardıma ihtiyacınız olması veya herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, çevrimiçi destek veya telefon yoluyla istediğiniz zaman müşteri destek ekibiyle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, tüm müşteriler için sunulan kapsamlı çevrimiçi belgelere ve öğreticilere ek olarak, kullanılan çok güçlü kötü amaçlı yazılım koruma yazılımı da vardır.

BlueHost

BlueHost’u Kullanmaya Başlayın »

bluehost en iyi profesyonel cpanel hosting

En iyi ve en ucuz hosting sağlayıcıları hakkında hiçbir makale BlueHost’tan bahsetmeden bitmiş veya tamamlanmıştır. BlueHost, uzun zamandır tüm dünyadaki en büyük ve en güvenilir barındırma sağlayıcısı olmuştur. Farklı web sitesi ihtiyaçları için tonlarca farklı paket sunuyorlar, ancak bu özel makale kapsamında sundukları paylaşılan cPanel barındırma paketlerine odaklanacağız..

Çok ucuz ve uygun fiyatlı paylaşılan hosting paketleri sunmasına rağmen, BlueHost hala barındırma hizmeti ile birlikte gelen tonlarca farklı kullanışlı ve güçlü özellik, araç ve seçenek sunabilmektedir. CPanel aracının eklenmesi ile tam destek ve uyumluluk, e-posta yönetimi ve web sitesi yönetimine bağlı görevler söz konusu olduğunda tonlarca esneklik ve otomasyon sağlar.

BlueHost’un sunduğu paylaşılan hosting paketlerinin diğer harika yönleri, sınırsız ve ölçülmemiş bant genişliğinin yanı sıra sınırsız sayıda e-posta hesabı oluşturma ve yönetme yeteneğine de sahip. BlueHost’un paylaşılan cPanel barındırma paketlerinin sunması gereken ek güçlü özellikler, e-posta yönlendirme üzerinde tam kontrolün yanı sıra otomatik e-posta yanıtlayıcıları kurma yeteneğidir..

Orada diğer bazı barındırma sağlayıcılarının aksine, BlueHost, paylaşılan barındırma paketi aracılığıyla size tahsis edilmiş olan sunucunun bant genişliği kaynaklarını kullanmanız durumunda bant genişliğinizi yenilemez veya hesabınızı sonlandırmaz. Bunun yerine, aşırı bant genişliği kullanımı durumunda, web siteniz için mümkün olan en iyi performansı sağlamak için özel bir yalıtılmış sunucuya yeniden atanır..

BlueHost paylaşılan barındırma paketinin sağladığı cPanel aracı, e-postalar, etki alanları ve daha fazlası gibi zor web sitesi yönetimi görevlerini ayarlamanıza ve yönetmenize yardımcı olacak daha fazla ek özellik, araç ve seçenekle geliştirilmiştir. Ayrıca, web sitenizle ilgili herhangi bir sorun veya sorun yaşarsanız, profesyonel müşteri destek ekibi sorularınızı ve tüm sorularınızı yanıtlamak için hazırdır..

HostGator

HostGator’ı Kullanmaya Başlayın »

hostgator en iyi cpanel web hosting

HostGator, orada en güvenilir ve uygun fiyatlı hosting sağlayıcılarından biridir. Web sitenizi zenginleştirmek için kullanabileceğiniz tonlarca kapsamlı özellik, güçlü araç ve birçok değişiklik seçeneği sunarken, çok ucuz bir paylaşımlı cPanel barındırma hizmeti sunabiliyorlar. CPanel aracının ücretsiz eklenmesi, bu belirli paylaşılan barındırma sağlayıcısını seçmeniz için birçok harika nedenden biridir..

Paylaşılan cPanel hosting hizmetleri 3 farklı ve ayrı pakete ayrılmıştır. Hepsi oldukça uygun fiyatlı ve aynı zamanda bütçe dostu olup, web sitenizi ve e-posta yönetiminizi çok daha kolay hale getirmek için çeşitli ek özellikler ve araçlar içerir. 3 mevcut paylaşılan cPanel hosting paketinden en ucuz seçenek, web siteniz için ücretsiz bir alan adı sunabilen Hatchling Planı, diğer 2 paket ise sınırsız alan ve e-posta hesabı sunuyor.

Ücretsiz etki alanı ve cPanel aracına ek olarak, web siteniz için sınırsız bant genişliği ve çok önemli olan sınırsız disk alanı elde edersiniz. HostGator’un piyasadaki diğer paylaşılan barındırma sağlayıcılarına kıyasla sunduğu ek harika özellikler, kullanabileceğiniz özel IP adresinin yanı sıra ücretsiz özel SSL’dir..

CPanel aracıyla tam destek ve uyumluluk, HostGator barındırma paketlerinin MySQL veritabanlarınızı yönetme ve güncelleme konusunda kapsamlı yardım sağlamasına ve ayrıca bir WordPress web sitesi ve e-posta barındırma konusunda size yardımcı olmasını sağlar. Ayrıca, otomatik posta iletmeyi kurma ve yönetme ile e-posta otomatik yanıtlayanları kurma ve yönetme gibi gelişmiş özellikler de vardır. Son olarak, bu büyük hosting sağlayıcısının sunduğu ücretsiz otomatik ve düzenli web sitesi yedeklemeleri, hosting ihtiyaçlarınız için bunları dikkate almanızın bir başka önemli nedenidir.

Paylaşılan HostGator cPanel barındırma sağlayıcısının sunduğu garantili çalışma süresi, güvenilirlik ve profesyonelliklerinin ana kanıtlarından biridir. Ve web sitelerinizin barındırma ile ilgili herhangi bir sorun veya sorunla karşılaşırsanız, müşteri destek ekibi sahip olabileceğiniz herhangi bir sorun veya soruya yardımcı olabilir. (Daha ucuz barındırma satın almak istiyorsanız en son HostGator kupon kodlarına göz atın.)

HostMonster

HostMonster’ı Kullanmaya Başlayın »

hostmonster ucuz cpanel hosting sağlayıcısı

HostMonster, göz önünde bulundurmanız için seçtiğimiz son paylaşılan cPanel barındırma sağlayıcısıdır. Sadece tam cPanel hesap kontrol paneline ücretsiz erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size sınırsız disk depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve uygun bir fiyata sınırsız etki alanı barındırma olanağı sunar. Güçlü ve kullanımı kolay sürükle ve bırak site oluşturucusunun eklenmesi, yeni ve deneyimsiz web sitesi yaratıcıları için özellikle yararlıdır.

HostMonster’ın paylaşılan barındırma paketleriyle kullanılabilen cPanel aracı, e-posta hesabı iletme, POP3 ve IMAP güvenli e-posta desteği, dosya aktarım protokolüne tam erişim, etki alanları için etki alanı yönetimi ve alt alanlar gibi bazı çok önemli özellikler sunar. önemli web dosya yöneticisi ve daha fazlası.

Tüm bu harika özelliklere ek olarak, HostMonster paylaşılan barındırma sağlayıcısı, paylaşılan barındırma paketinizle ücretsiz tonlarca kullanışlı web sitesi komut dosyası sunar. Bu komut dosyaları, ileti ve tartışma forumları oluşturmak, posta listeleri ve fikir anketleri oluşturmak ve WordPress, Joomla, Drupal ve daha birçok web sitesi için önemli yazılım ve çerçeveler yüklemek için kullanılabilir..

HostMonster barındırma sağlayıcısının kullandığı sunucular ve genel altyapı, en yeni ve en iyi birinci sınıf teknolojilere dayanmaktadır. Sunucular, çift dörtlü işlemci sunucularının ve özel olarak özelleştirilmiş Apache web sunucusunun kullanımıyla çalışma süresini ve optimum performansı garanti eder. Ayrıca kesintisiz ağ ve istatistik izlemenin yanı sıra düzenli web sitesi yedeklemelerine de erişebileceksiniz.

eHost.com

eHost artık yeni müşterileri kabul etmiyor ve hizmetlerini durduruyorlar, bu nedenle JustHost’u ucuz cPanel barındırma için iyi bir alternatif olarak öneriyoruz.

ehost en ucuz cpanel hosting

Ayda sadece 2,75 $ fiyatla eHost, kesinlikle piyasadaki en ucuz ve bütçeye uygun paylaşılan cPanel barındırma sağlayıcılarından biridir. Ve paylaşılan cPanel paketleri ekonomik ve ucuz olmaya odaklanmış olsa da, yine de web siteniz için farklı yararlı ve güçlü özellikler ve seçenekler bolluğu sağlar. Ve cPanel aracı için tam uyumluluk ve desteğe sahip olarak, kesinlikle web siteniz için göz önünde bulundurmanız gereken en iyi sağlayıcı seçeneklerinden biridir.

eHost, web siteniz için nakit paraya sahip web sitesi sahipleri için gerçekten önemli olan ücretsiz bir alan adı sağlar. Bu harika paylaşılan cPanel hosting sağlayıcısı, cPanel aracıyla ilgili birçok önemli ve güçlü özellik sunmakla kalmaz, aynı zamanda kendi WordPress web sitenizi kolayca ve hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak birçok çözüm ve araç sunar. Sürükle ve bırak site oluşturucu ve blog kurulum sihirbazı ile eşleştirilen cPanel aracı, ideal web sitenizi ve işinizi kurma görevini çok kolay ve basit bir prosedür haline getirir.

Ve cPanel aracını web sitesi sihirbazı ile birlikte kullanmak, bir web sitesi yöneticisi olarak yolculuğunuzu oluşturup başlatmanız için yeterince kolay ve basit değilse, eHost ayrıca, herhangi bir sorunla ilgili size yardımcı olabilecek tonlarca farklı rehber ve çevrimiçi dokümantasyon da sağlar. karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, cPanel aracı, web siteniz için kendi çevrimiçi mağazanızı veya abonelik paketlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olabilir..

Dikkatle ele alınması gereken herhangi bir paylaşılan cPanel barındırma sağlayıcısının çok önemli bir yönü kesinlikle müşteri desteğidir. EHost ile, karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun hakkında aklınıza gelebilecek herhangi bir soru için size yardımcı olabilecek profesyonel müşteri destek ekibine haftada 7 gün, 24 saat kesintisiz erişiminiz olacaktır. Kendi web sitenizi oluşturmak ve yönetmek için cPanel aracını kullanma sürecinde size rehberlik eden tüm müşteriler için bazı çok yararlı öğreticiler de vardır..

Sonuç

Bu makalenin, şaşırtıcı cPanel kontrol paneli aracının önemi ve kullanışlılığı hakkında bilgi edinmenize ve bilgi almanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Özel web sitesi ihtiyaçları için doğru barındırma sağlayıcısı seçmenin çok zorlu ve zaman alıcı bir görev olabileceğini biliyoruz ve bu makalenin etkili bir şekilde cPanel aracını kullanan harika bir paylaşılan barındırma sağlayıcısını tanımlamanıza ve seçmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Sizin için incelemek üzere seçtiğimiz paylaşılan cPanel barındırma sağlayıcıları, özellikle birçok farklı kritere göre seçilmiştir. Sadece piyasadaki en ucuz ve en bütçe dostu paylaşılan barındırma paketlerini incelemeye karar vermedik, aynı zamanda tüm bu paketlerin size daha kolay yardımcı olacak en önemli ve hayati özellikleri, seçenekleri ve araçları içerdiğinden emin olduk ve kendi web sitenizi ve işletmenizi hızlı bir şekilde kurun ve yönetin.

Listemizden hangi paylaşım cPanel barındırma sağlayıcısını seçerseniz seçin, kararınızdan pişman olmayacaksınız.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector