5 En İyi Dedicated Sunucu Barındırma Avustralya


Büyük bir web sitesinin veya önemli bir trafiği karşılayan bir web sitesinin yöneticisi olarak, güvenilir ve hızlı bir barındırma yöneticisine ihtiyacınız vardır. Çoğu insanın çevrimiçi platformlarda çok etkileşime girdiği bir çağda, önemli anlarda aşağı inmeyecek bir siteye ihtiyacınız var. Paylaşılan hosting çoğu web sitesi sahibi için uygun olsa da, özel hosting en fazla kontrol ve esneklik sunar. Web siteniz, RAM, depolama ve bant genişliği tahsisleri ile bağlantılı özel bir barındırma platformunda kendi sunucusuna sahip olacaktır. Avustralya’nın önde gelen sunucu barındırma sağlayıcıları şunları içerir:

1. WP Barındırma

wphosting-best-adanmış sunucu-avustralya

WP Barındırma

WP Hosting, web yöneticilerine kaliteli hizmetler sunmak için yüksek performanslı sunucuları kullanır. Dedicated Basic ile aylık 89 dolardan başlayan üç paketi var. Bu plan 2 CPU Çekirdeği, 2 GB bellek, 40 GB SDD depolama alanı ve sınırsız veri aktarımı tahsis eder. Özel Gelişmiş planı, 4 CPU çekirdeği, 4 GB bellek ve 80 GB SSD depolama alanı ile ayda 149 dolardan başlıyor.

Dedicated Extreme paketi 8 CPU çekirdeği, 8GB bellek ve 160GB SSD depolama alanı ile 299 $ / ay’dan başlıyor. Tüm paketler, herhangi bir ağ gecikmesini ve sahip olabileceğiniz veri egemenliği sorgularını ele alan bilgileri bulabileceğiniz Avustralya Veri Merkezi’ne erişim sunar.

WP Hosting, WordPress için özel hosting planlarına sahiptir. Başlangıç ​​paketi, yeni başlayanlar için mükemmeldir, çünkü ayda 19 ABD Doları karşılığında 5 GB SSD depolama alanına sahip olursunuz. İş planı, 29 $ / ay ile 10GB SSD depolama alanı sağlarken, Kurumsal kategorisi 49 $ / ay için 20GB SSD depolama alanı sağlar. WP Hosting’teki geliştiriciler ve mühendisler WordPress sistemlerini kapsamlı bir şekilde incelediler, böylece endişeleriniz memnuniyetinize hitap edecek. Bu uzmanlara canlı sohbet, telefon ve e-posta yoluyla erişebilirsiniz.

Bu ekip% 100 Avustralyalı ve konuştuğunuz her geliştirici yereldir, çünkü yabancı bir kişiyle etkileşim kurarken çeviride bir şeyin kaybolması riski her zaman vardır. WordPress paketleri “Always on” DDOS korumasını içerir ve düzenli virüs taramaları sitenizi tehditlerden uzak tutar. WP Hosting, halihazırda çalışan WordPress sitenizi kesinti olmadan barındırma hizmetlerine taşıyacaktır..

2. Rüya BT Sunucusu

dreamit-adanmış sunucu-avustralya

Hayal et

DreamIT Host, olağanüstü değeri, yüksek performansı ve olağanüstü servisi ile tanınan bir web barındırma olmak amacıyla 2014 yılında faaliyete başlamıştır. Şirketin üç uygun seçeneği var. Essentials planı, ayda 5 GB depolama alanı, 2 GB bellek ve maksimum 100 saatlik e-posta alabileceğiniz 4,95 AUD’den başlar. Economy web hosting, 15 GB depolama, 4 GB bellek ve maksimum 150 saatlik e-posta ile ayda 9,95 AUD’dan başlar. İş planı, 50 GB depolama alanı, 6 GB bellek ve 300 saatlik saatlik maksimum e-posta ile 19,95 AUD’den başlar..

Tüm planlarda sınırsız e-posta hesabı ve bant genişliği ve on adet eklenti alanı bulunur. Dedicates sunucuları cPanel, CloudLinux ve LiteSpeed ​​tarafından desteklenmektedir.LiteSpeed ​​inanılmaz hızlıdır, bu yüzden platformdaki web siteleri çok hızlı yüklenir. DreamIT’teki yeni web sunucuları, SSD sunucusundan 12 kat daha hızlı NVMe ile birlikte verilir.

WordPress, Magento ve Drupal dahil olmak üzere DreamIT ile iyi çalışacak şekilde tasarlanmış 400’den fazla uygulama var. Potansiyel alıcıları veya ziyaretçileri kaybetmemek için güvenilir bir web sitesi çalıştırmak çok önemlidir. Ağın% 99,95 çalışma süresi garantisi, web sitenizin her zaman açık olmasını sağlar.

Sunucular, özellikle e-ticaret platformları için ideal olan yüksek trafikli web sitelerinde iyi çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Destek ekibinin tabanı Melbourne’dadır ve her türlü soruyu yanıtlamak ve yardımcı olmak için hızlıdır. Sunucu donanımı Avustralya’da bulunmaktadır ve barındırılmaktadır; bu, Aussie web sitelerinin en yüksek performans oranlarını yaşayacağı anlamına gelir.

3. Sunucuları Kolaylaştırın

düzene sunucularının-adanmış-avustralya

Sunucuları Kolaylaştırın

Streamline Servers 2007 yılında web hosting sektöründe yenilikçi hizmetler sunmak vizyonuyla başlatılmıştır. Firmanın ürünleri; oyun, ses, özel, VPS sunucuları, bağlı kuruluş pazarlaması ve web barındırma arasında değişir. Adanmış sunucuları Avustralya, Singapur ve Yeni Zelanda’daki web sahipleri tarafından kullanılabilir.

Müşterilere Perth, Melbourne ve Sydney’deki çok sayıda veri merkezi hizmet vermektedir. Sunucuları Intel tarafından desteklenmektedir ve fiyatları çeşitlidir. Örneğin Sydney’deki temel plan ayda 80 $ ‘dan başlıyor ve 8GB RAM, 250GB SSD ve 3000GB sunuyor. Ağ DDOS korumalıdır, yani web siteniz için hedeflenen tüm paketler gerçek zamanlı olarak tehditlere karşı taranır.

Bilgili personel 7/24 hizmetinizdedir. Streamline Services ayrıca, sunucunuzun ödeme yapıldıktan sonraki 15 dakika içinde otomatik olarak sağlanacağı otomatik provizyon sunar. Sunucular, istemcileri için tam kontrol sağlamak amacıyla kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir. Veri kullanımınızı değerlendirebilir ve işletim sistemi kurulumlarını otomatikleştirebilirsiniz.

4. Dijital Pasifik

digitalpacific-adanmış sunucu-avustralya

Dijital Pasifik

Digital Pacific 2000 yılında Avustralya’da karbonsuz bir web sunucusu olarak çalışmaya başladı. Şirket, Sydney’deki üssünden müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetlere odaklanmaktadır. Değerleri, müşterilerle tatmin edici ve uzun vadeli ilişkiler kurmak, uygun fiyatlarla sezgisel barındırma ürünleri sunmak ve müşteri ihtiyaçlarını anlamak dahil.

Şirketin 15 yıllık tecrübesi, Avustralya web barındırma pazarında son derece bilgili kılar. E-posta dosyalarınızı, web sitenizi ve veritabanınızı günde üç kez kaydeden kusursuz bir yedekleme sistemine sahiptir. Firma Dell donanımını kullanıyor ve yansıtılmış sürücüleri sunucu güvenilirliğini artırıyor.

Firma, paylaşımlı, özel ve VPS hosting sunuyor. Özel planlar $ 99’dan başlar ve hızlı kurulum ve destek ile en son Dell donanımı almaya hak kazanırsınız. Digital Pacific’in ana sunucu merkezi Sydney’de. Dijital Pasifik, elbette, standart bir web barındırıcısı ve küçük bir site için yeterli kaynak sunuyor.

WordPress adanmış barındırma eksikliği, web sitelerini platformda çalıştıran birçok web sahibi için bir dezavantajdır. Çalışma süreleri ve çalışma süreleri de oldukça standarttır ve yüksek trafiğe sahip siteler için ideal değildir. Bununla birlikte, çevre bilincindeyseniz, ağın ne kadar temiz ve yeşil olduğunu takdir edeceksiniz..

5. SiteGround

SiteGround-adanmış sunucu-avustralya

SiteGround

SiteGround’un Avustralya’da sunucusu yok, ancak Singapur’da güçlü performans, çalışma süresi ve bağlantı sunan veri merkezleri var. Firmanın% 99,99’luk çalışma süresi, sürekli bir web yöneticileri akışına giriyor. Bu garantiden o kadar emindir ki, sunucuları bu çalışma süresinin altına düşerse tazminat sözü verir..

Giriş planı 4 CPU çekirdeği, 8 CPU iş parçacığı, 16GB RAM ve 480GB SSD ile ayda 269 $ ‘dan başlıyor. Güç paketi, yükseltilmiş 32GB RAM ve 960GB SSD ile aylık 349 $ ‘dan başlar. Super Power web barındırıcısının fiyatı 729 $ / ay’dır ve 12 CPU çekirdeği ve 64GB RAM’i vardır.

SiteGround, WordPress için optimize edilmiştir ve uzman destek ekibi endişelerinize yardımcı olacaktır. Web sahipleri de WooCommerce’ı entegre etmenin ne kadar kolay olduğunu takdir edeceklerdir. Firma, canlı sohbet ve telefon etkileşimlerinde sıfır bekleme süresini garanti eder. Yönetim panelleri aceminin bile gezinmesi ve kullanması için yeterince basit.

Nasıl Adanmış Sunucu Seçilir?

Mükemmel bir adanmış web barındırma arıyorsanız, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç önemli hususları değerlendirmek gerekir:

Performans gereklilikleri

Kaç sunucu gereksinimlerinizi yeterince karşılar? Kaç ziyaretçi bekliyorsunuz? Genellikle bir sunucudaki çekirdek ve işlemci sayısını seçebilirsiniz. Sayı çalıştırdığınız uygulamalara bağlı olacaktır. Bir diğer husus, çekirdeğin saat hızında (MHz) tanımlanan performansıdır. Yazılımın satıcısı veya uygulamayı yöneten ekip, ideal işlemci veya çekirdek sayısını önermek için daha uygundur.

Bir CPU ne kadar çok çekirdeğe sahipse ve ne kadar hızlı olursa, yönetici için o kadar çok RAM seçeneği kullanılabilir. RAM gereksinimlerinizden emin değilseniz, ek RAM’e izin veren bir paket seçin.

Sabit sürücüler söz konusu olduğunda, en iyi bahis, sitenizi tek bir sabit sürücünün güvenlik açıklarından koruyan bir RAID kurulumudur. Bazı performans kayıpları göstermesine rağmen, sabit sürücüyü değiştirene kadar sisteminiz çalışmaya devam edecektir. Büyük bir sunucuyla daha fazla sabit sürücü seçeneğiniz vardır. SATA sürücüler yüksek hacim sağlar, ancak performans oldukça düşüktür. SAS, SATA’dan daha iyi performans gösterir, ancak daha pahalıdır ve daha düşük bir kapasiteye sahiptir. SAS, SATA’dan 50 ila 100 kat daha iyi performans gösteren SSD ile değiştirildi.

Uygulamanın Ölçeklenebilirliği

Uygulamanızın ne kadar iyi ölçeklendiğini düşünmeniz gerekir. Bazı uygulamaların çok sayıda cihaza ölçeklendirilmesinin zor olduğu kanıtlanmıştır. Bir veritabanının birden çok sunucuda çalıştığından emin olmak zordur çünkü sunucular üzerinde senkronize edilmesi gerekir. Daha fazla RAM, depolama ve işleme kapasitesine sahip bir sunucuya geçmenin daha kolay olduğu bile kanıtlanabilir.

Kesinti Süresinin Etkisi

Sunucunuzdaki kesinti sürelerinin iş üzerindeki etkisini değerlendirmelisiniz. Ayrılan kaynaklarınızı özel bir barındırma planında paylaşamazsınız, ancak bir sunucuda tek bir hata konumundan daha sık değildir. Bir e-ticaret platformu çalıştırıyorsanız, müşterileriniz sitenizi terk edebileceği veya işletmenizin olumsuz bir görüntüsünü geliştirebileceği için herhangi bir kesinti süresi maliyetli olabilir..

Ağ Kalitesi

Çoğu barındırma sağlayıcısı, sunucunuzun konumunu seçme seçeneği sunar. Bir veri merkezi ne kadar yakınsa, veri dağıtımı o kadar hızlı olur. Donanım ve yazılım kalitesi de yükleme hızlarını belirler.

Özel Sunucuya İhtiyacınız Olduğunda?

Adanmış bir sunucunun faydaları çok paylaşılan web hosting ağır basar. Adanmış sunucu barındırma maksimum faydaları olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Aşağıda yol gösterici bir özet verilmiştir:

 • Şirketinizin boyutu: Dedicated hosting en iyi orta ila büyük şirketler için çalışır. Küçük bir şirkete kıyasla daha fazla bilgi depolanıyor ve aktarılıyor. Girişiminiz altı şekilde rakam aldığınız noktaya ilerlediyse, özel bir plana geçme zamanı gelmiş olabilir. Yüksek trafik, markanız için felaket olabilecek servis kesintilerini tetikleyebilir.
 • Sayfa yükleme süreleri: İzlenim bırakmak için yaklaşık 2 saniyeniz var. Birçok platform, ziyaretçileri sabırsız ve yüksek hızlara alıştırmış olan internette kullanıcının dikkatini çekmek için toplanmaktadır. Sitenizin yavaş yüklendiğini veya sık sık gecikmeler olduğunu fark ederseniz, özel bir sunucu düşünmenin zamanı gelmiştir. Arama motorları da hızlı siteleri olumlu sıralar.
 • Bilginin hassasiyeti: Paylaşımlı barındırmada, birkaç site bir sunucuyu paylaşır. Başka bir web sitesinde bir güvenlik ihlali varsa, tehdidin platformunuza giden yolu bulması ihtimali vardır. Sitenizdeki veritabanı daha sonra tehlikeye girecektir. Bu risk özellikle kredi kartı bilgileri ve adresleri de dahil olmak üzere bilgilerin hassas olduğu e-ticaret mağazalarında belirgindir. Bu tür mağazalar, özel barındırma ile gelen yükseltilmiş güvenlik özelliklerine ihtiyaç duyacaktır..
 • Daha tecrübeli olduğunuzda: Bir sitenin bir barındırma planındaki başarısı tamamen yöneticinin çabalarına bağlıdır. Yönetilmeyen bir sunucu, bakım için web sahibine bağlıdır ve sunucu sistemleri hakkında yeni başlayanlardan daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekir. Ancak, ana bilgisayar yöneticisi tarafından sağlanan bir ekibin kurulum konusunda yardımcı olacağı yönetilen bir seçenek vardır.

Özel Sunucu Kullanmanın Avantajları

Özel bir sunucu, sadece web siteniz için eksiksiz bir makinedir. Bu düzenlemenin getirdiği faydalar:

Kontrol ve Özelleştirme

Özel bir sunucu ile, istediğiniz uygulamaları ekleme iznine sahipsiniz. Bu nedenle, sitenizi nişinizle en iyi şekilde çalışacak şekilde optimize edebilirsiniz. Donanım özelliklerinden işletim sistemine ve ödeneklere kadar, web siteniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Diğer kullanıcılar hakkında endişelenmeden sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebilir veya kapatabilirsiniz.

Sıkı Güvenlik

Paylaşılan barındırma, sitenizi diğer kullanıcıların şüpheli etkinliklerine karşı savunmasız hale getirir. Kendinize bir sunucunuz olduğu için bu risk adanmış barındırmada mevcut değildir. İçeriğinizi koruyan birden çok güvenlik katmanı yükleyebilirsiniz. Özel barındırma planları, güvenlik özelliklerini paylaşılan barındırmadaki özelliklere de yükseltmiştir..

Güvenilir performans

Dedicated hosting istikrarlı ve güvenilir performans isteyen web yöneticileri için idealdir. Bu planla, yalnızca sunucunuz için çeşitli kaynaklar ayrılır. Bu sınırlar dahilinde kaldığınız sürece siteniz verimli bir şekilde çalışacaktır. Ek eklenti de kullanabilirsiniz-
performansı artırmak için eklentiler gibi.

Sonuç

Çeşitli platformların içerik kalitesi, yükleme hızları ve işlevselliği konusunda özel milyarlarca ziyaretçi var. Bu nedenle web sitelerinin üstün bir kullanıcı deneyimi sunması hayati önem taşımaktadır. Dedicated hosting, yüksek performans, daha iyi güvenlik, kontrol, esneklik ve şeffaflık gibi web sahipleri için bir dizi avantaj sunar. Avustralya’daki web siteleri Melbourne, Sydney ve Perth gibi şehirlerdeki veri merkezlerine sahip çeşitli sağlayıcılar arasından seçim yapabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map