5 En İyi Ucuz E-posta Barındırma Sağlayıcıları

01.06.2020
En İyi Hosting '5 En İyi Ucuz E-posta Barındırma Sağlayıcıları
0 16 мин.

En iyi-ucuz-posta barındırma-2019


E-posta, uzun yıllardır İnternet üzerinden iletişim kurmanın ve dağıtmanın bir numaralı yoludur. İşletmeler e-postaları uzun zamandır mükemmel bir pazarlama aracı olarak tanımladılar. Bu nedenle, tüm potansiyel ve başlangıç ​​yapan işletmelerin ve web sitelerinin, web sitenizi veya işletmenizi büyütme ve ürünlerinizi kitlenize pazarlama konusunda e-postaların sağladığı tüm güçten nasıl yararlanacağını öğrenmesi çok önemlidir..

Tüm dünyada bir milyardan fazla kullanıcısıyla, e-posta telefonun üstesinden geldi ve bilgi yaymak için bir numaralı iletişim aracı konumunu güçlendirdi. Ve e-posta gelecek yıllar boyunca bu konumda kalacaktır. E-postaların etkinliği ve popülerliği, her türlü web sitesi, işletme ve girişimci için e-posta barındırma talebinin artmasına neden oldu..

E-postaların web siteleri ve işletmeler için bu kadar hayati bir hizmet haline gelmesinin ana nedenlerinden biri, müşteri hizmetlerinde kullanılmasıdır. E-posta, pazarlama ve diğer hedefler gibi diğer iletişim alanlarında da çok önemli olabilir. E-posta barındırma sağlayıcılarının gereksinimleri arttı, teknolojik ilerlemeler, daha iyi altyapı, tavizsiz kalite ve kesintisiz çalışma süresi ile herhangi bir e-posta barındırma hizmeti için çok önemli hale geldi.

Bu yazıda, ihtiyaçlarınız için en iyi e-posta barındırma sağlayıcısına karar vermenize yardımcı olacağız. Bütçeniz için açık ara en iyi seçenek olduğu için özellikle ucuz paylaşılan e-posta barındırma planlarına bakacağız. Web siteniz için doğru e-posta barındırma sağlayıcısını değerlendirirken ve seçerken bilgilendirilmesi gereken bazı önemli alanlara ve özelliklere bakacağız ve sadece sizin için gözden geçirdiğimiz özenle seçilmiş bazı paylaşılan e-posta barındırma planlarına da bakacağız..

İyi Bir E-posta Barındırma Sağlayıcısı Nasıl Seçilir

E-posta barındırma söz konusu olduğunda birçok farklı barındırma planı vardır. Hepsi temel yeteneklerin yanı sıra bazı gelişmiş özellikler ve seçenekler sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şey var, bu yüzden web sitenizin veya iş ihtiyaçlarınız için doğru e-posta barındırma sağlayıcısını seçerken dikkat etmeniz gereken ana özellikleri ve alanları belirleyerek başlayalım..

E-posta barındırma bütçeniz zayıfsa veya şimdi başarılı bir web sitesi veya iş kurma yolunda ilerliyorsanız, ucuz paylaşılan e-posta barındırma planları kesinlikle gitmenin yoludur. Bu paylaşılan planlar, bir sunucunun kaynaklarını birçok farklı müşteriyle paylaşarak mükemmel kalitede iyi hizmet sunabilmektedir. Bununla birlikte, en uygun maliyetli seçenektir, ancak web siteniz veya işiniz yeterince büyürse ve bu parçalama planları genişletilmiş e-posta ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, e-posta barındırma planınızı daha gelişmiş ve daha pahalı bir pakete bakmanız ve yükseltmeniz gerekebilir..

E-posta barındırma sağlayıcınızdan beklemek istediğiniz bir numaralı özellik, kendi alan adınızla değiştirilebilen özelleştirilebilir bir e-posta adresi seçeneğine sahip olmaktır. E-posta adresinizde kendi alan adınızın bulunması, web sitenizin veya işletmenizin meşruiyetini ve profesyonel görünümünü artırır. E-posta barındırma sağlayıcınızdan beklemeniz gereken bir diğer önemli özellik web tabanlı e-posta özellikleri sağlamaktır. Bu, dünyanın neresinde olursanız olun e-postanızı kontrol edebilmenize yardımcı olur.

E-posta yönlendirme

E-posta yönlendirme, yararlanabilmeniz gereken çok önemli ve çok kullanışlı bir özelliktir. Bir web sitesi veya işletme sahibi olarak görev süreniz boyunca, büyük olasılıkla ihtiyaçlarınız için birden fazla e-posta adresi oluşturacaksınız. E-posta yönlendirme, e-postaları bir adresten diğerine otomatik olarak yönlendirmenizi sağlayan çok önemli bir araçtır.

otomatikcevaplayıcı

E-posta barındırma sağlayıcınızdan beklemeniz gereken biraz farklı, ama aynı derecede hayati bir araç bir Otomatik Yanıtlayıcıdır. Bu yanıtlama araçları, size önceden belirlenmiş bir yanıtla gönderilen e-postalara otomatik olarak yanıt vermenize olanak tanır. Bu, özellikle web sitenizde veya sisteminizde bir kayıt işlemi varsa ve kayıt sahiplerinizin e-posta adreslerini doğrulayabilmeniz için bir otomatik yanıtlayıcı aracına ihtiyacınız olacaktır..

Spam filtresi

E-posta adreslerini kullandığınızda spam çok büyük bir sorun olacaktır. E-posta barındırma sağlayıcınızı seçerken spam karşıtı önlemleri ve araçları çok dikkatli bir şekilde dikkate almanız önemle tavsiye edilir. Anti-spam araçları bir zorunluluktur, ancak özelleştirilebilir spam filtreleri de e-posta adresinize gönderilen spam miktarını azaltmanın harika bir yoludur.

Birçok farklı reklam yazılımı, kötü amaçlı yazılım ve virüs e-posta yoluyla gönderilir. En yaygın virüsler ve truva atları e-posta yardımıyla tüm dünyaya yayılmıştır. Bu nedenle, e-posta barındırma sağlayıcınızın virüs kontrolü ve virüs temizleme araçları ve özelliklerine sahip olması çok önemlidir. Otomatik virüs taramaları olan e-posta barındırma sağlayıcılarını arayın.

Artık bir e-posta barındırma sağlayıcısı seçerken dikkate almanız gereken en önemli yönlere aşina olduğunuza göre, güvenilirlikleri nedeniyle sizin için özel olarak seçtiğimiz en iyi e-posta barındırma sağlayıcılarından bazılarına bakmanın zamanı geldi , uygun fiyat ve kalite.

iPage

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

IpageAyda sadece 1,99 ABD dolarından başlayan iPage, sunduğu özellik ve seçenekleri azaltmadan en ucuz paylaşılan e-posta barındırma hizmetlerinden birini sağlamayı başarıyor. İPage’in her müşteriye sunması gereken temel özelliklerden bazıları, e-posta barındırma için çok önemli olan sınırsız bir disk alanı ve sınırsız bant genişliği ve kullanılabilecek farklı alan adı miktarında sınırlama yoktur. Ayrıca sınırsız MySQL veritabanı mevcuttur.

Dosya yöneticileri, FTP veri aktarımı yöneticileri, otomatik yedekleme yazılımı gibi önemli araçların yanı sıra bant genişliğinizi ve disk kullanımını izlemenize yardımcı olan kullanım monitörleri ile web sitenizi ve e-posta etkinliklerinizi kolayca izleyebileceksiniz. iPage, en iyi yerleşik barındırma altyapılarından birine sahiptir ve kesintisiz çalışma süresi, mükemmel hız ve güvenilirliği garanti etmelerini sağlar.

Posta gönderme ve alma ile en alakalı özellikler söz konusu olduğunda, iPage size kendi web sitenizle veya işletme alan adınızla kullanmak üzere ayarlayabileceğiniz özelleştirilebilir bir e-posta adresi sağlar. Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, e-postalarınızı kontrol etmek için size harika bir web tabanlı e-posta yeteneği sağlayacak WebMail yazılımını kullanabilirsiniz..

iPage ayrıca otomatik yanıtlayıcı araçları ve e-posta yönlendirme seçenekleri sunmalıdır. Bir e-posta adresinden sahip olduğunuz e-postaları sahip olduğunuz başka bir e-posta adresine otomatik olarak yönlendirebilecek e-posta yönlendirmeyi kolayca ve hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Otomatik yanıtlayıcı, önceden tasarlanmış bir yanıtla belirli e-posta türlerine otomatik olarak yanıt vermenize yardımcı olur.

Bu özel e-posta barındırma sağlayıcısı, ihtiyaçlarınız için bir e-posta barındırma sağlayıcısı seçerken dikkate almak için mükemmel bir seçim yapan son yönü, müşteri desteğidir. iPage, telefon veya sohbet yoluyla erişilebilen 7/24 profesyonel müşteri desteği sağlar. Ayrıntılı bir yardım merkezinin yanı sıra bir bilet sistemi de bulunmaktadır. Yeni başlayanlar için, bu özel e-posta barındırma hizmetinin sağladığı birçok özellik ve araç hakkında sizi bilgilendirebilecek ve öğretebilecek çok kullanışlı video eğitimleri vardır..

Şişman inek

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

şişman inekFatCow, bazı önemli e-posta barındırma özelliklerini ve diğer sağlayıcıların eşleşemeyeceği bazı benzersiz özellikleri ve yetenekleri sunan başka bir harika e-posta barındırma sağlayıcısıdır. Sınırsız e-posta adresine sahip olmanıza izin veren, istediğiniz veya ihtiyacınız olan sayıda POP ve IMAP posta kutusu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, barındırma paketinin ilk yılı için kullanabileceğiniz ücretsiz bir alan adınız da olacak.

Bu harika e-posta barındırma sağlayıcısı, çok sayıda farklı e-posta adresi kullanırken çok yararlı olabilecek sınırsız disk alanına sahip olmanızı sağlar. Ayrıca dosyalarınızı ve e-postalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi ve izlemenizi sağlayan araçlara da erişebilirsiniz..

FatCow e-posta barındırma sağlayıcısı ile bant genişliği konusunda kesinlikle sınır yoktur ve güçlü ve modern altyapısı sunucularında yüksek miktarda trafiği bile destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu makaleyle en çok ilgilendiğimiz paylaşılan barındırma planları, müşterilere en fazla barındırma miktarını sağlamak ve aynı zamanda fiyatları uygun tutmak için paylaşılan bir mimari kullanmaktadır..

Ancak, işiniz veya web siteniz yeterince büyürse ve e-postanızın paylaşılan barındırma planlarının yeteneklerini aşması gerekiyorsa, sanal özel sunucu barındırma veya adanmış sunucu barındırma gibi daha gelişmiş barındırma paketlerine bakmanız gerekir..

Buna ek olarak, FatCow, e-postalarına erişebilmeniz için bir WebMail istemcisinin yanı sıra gelişmiş ve güçlü bir spam filtreleme aracı ve web sitenizde oluştururken yardımcı olabilecek bir bülten oluşturmanıza olanak tanıyan bir bülten yönetim aracı sağlar. kitleniz ve kendi e-posta listelerinizi oluşturma.

Her müşterinin kullanabileceği 7/24 profesyonel müşteri desteğine ek olarak, kapsamlı bir SSS kütüphanesinin yanı sıra, web sitenizi, e-postanızı veya ihtiyacınız olabilecek herhangi bir şeyi kurmayı öğretebilecek adım adım eğitici bilgiler de vardır. web ve e-posta barındırma ile ilgili yardım.

JustHost

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

justhostJustHost, aylık 3,95 $ fiyat etiketi ile diğer paylaşılan e-posta barındırma sağlayıcılarına kıyasla biraz pahalı olsa da, tonlarca harika özellik ve rekabetin eşleşemeyeceği bazı benzersiz yetenekler sunarak rekabeti dengeler.

JustHost’un paylaşılan barındırma planı ile sınırsız alan adı barındırma ve sınırsız disk alanına sahip olacaksınız. Ayrıca, uluslararası etki alanı adları ayarlama ve dünyanın neresinde olursanız olun e-posta hesaplarınıza erişmenizi sağlayan üç farklı WebMail istemcisine tam erişime sahip olacaksınız..

E-posta hesaplarınız POP3 güvenliği ve Güvenli IMAP tarafından korunacaktır. E-posta hesaplarınızdan herhangi birinde yönlendirme ayarlayabilir ve hatta e-posta adresleriniz için eklenti ve park edilmiş alanların yanı sıra alt alan adlarını ayarlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklere güçlü cPanel hesap kontrol panelinden kolayca ve hızlı bir şekilde erişilebilir.

Sizi sinir bozucu ve zararlı olabilecek spam masajlarından korumak için Spam Assassin yazılımına erişebileceksiniz. JustHost hosting hizmetlerinin üzerine inşa edildiği altyapılar gerçekten dünya standartlarındadır. Kesintisiz çalışma süresi garanti edilir ve web siteleriniz ve e-posta adresleriniz için kesintisiz kesintisiz ağ izlemesine de sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olursa otomatik yedeklemeler de yapabilirsiniz.

BlueHost

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

BluehostBlueHost, piyasadaki en büyük ve en güvenilir barındırma sağlayıcılarından biridir. Bu belirli barındırma sağlayıcısı sunduğu paylaşılan hosting paketleri oldukça ucuz ve web siteniz ve e-posta yönetimi ile size yardımcı olabilecek birçok harika ve güçlü özellikler ve araçlar sunuyor.

En temel paylaşılan barındırma paketleriyle bile, sınırsız bant genişliğine, oluşturulacak sınırsız e-posta hesabına ve kullanabileceğiniz 5 adede kadar park edilmiş alana ve 25 adede kadar alt alana erişebilirsiniz. Güvenli POP3 ve Güvenli IMAP özellikleri sayesinde e-posta adresleriniz güvende kalacak.

BlueHost tarafından sağlanan tüm paylaşılan barındırma paketlerinde bulunan gelişmiş özelliklerden bazıları, e-posta yönlendirme kurallarını nasıl tanımladığınız üzerinde tam kontrol sağlayan e-posta yönlendirme desteğidir. Ayrıca, hesap filtreleri ve e-posta adresleriniz için otomatik yanıtlayıcılar da ayarlayabilirsiniz..

Ayrıca spam koruması ve denetimlerine erişebilir ve benzersiz kullanıcı hesaplarına erişebilirsiniz. Daha fazla güvenlik ve güvenilirlik için, bu özel barındırma sağlayıcısı otomatik günlük yedeklemeler yapar, böylece bir şeyi bozmanız durumunda herhangi bir zamanda önceki bir yedeği geri yükleme olanağına sahip olursunuz..

BlueHost’un paylaşılan barındırma planlarının en büyük avantajı, büyük kaynak koruma özelliğidir. Bu şaşırtıcı özellik, aşırı bant genişliği veya diğer sunucu kaynaklarını kullanan barındırma müşterilerini tanır ve barındırmalarını kesmek yerine, sunucuyu paylaşan diğer kullanıcıların hizmet kalitesini ve kalitesini düşürmemek için bunları özel izole sunuculara yeniden atar..

BlueHost müşteri desteği telefon, sohbet, e-posta veya bilet yoluyla çok profesyonel, yardımsever ve 7/24 kullanılabilir. Ek faydalı özellikler arasında, web sitenize ve e-posta gereksinimlerinize uygun olarak gelişen ve e-postanızı, web sitenizi, alan adlarınızı ve daha fazlasını yönetmenize yardımcı olacak ek araçlar ve seçenekler sunan gelişmiş bir profesyonel cPanel aracı büyüyen teknolojik ölçeklenebilirlik bulunur..

InMotion Barındırma

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

inmotion hostingInMotion paylaşılan barındırma planı, ücretsiz SSD sürücüsü ve ücretsiz bir etki alanı sunmanın yanı sıra, ücretsiz veri yedeklemeleri ve nerede olursanız olun farklı cihazlarda e-postanıza erişmenizi ve senkronize etmenizi sağlayan bir Güvenli IMAP e-posta erişimi de sunar. Ayrıca, Google uygulamalarının tam entegrasyonu ve her müşteri için tamamen ücretsiz veri yedeklemeleri mevcuttur.

InMotion ile sınırsız disk alanı, e-posta depolama alanı ve aylık aktarımların yanı sıra sınırsız sayıda e-posta hesabınız olacaktır. Bu büyük e-posta barındırma gerektiren herhangi bir müşterinin ihtiyaçlarına uyacak büyük hosting sağlayıcı sağlar.

InMotion tarafından sağlanan paylaşılan barındırma paketiyle kullanabileceğiniz 6 adet park edilmiş alana ve 25 kullanılabilir alt alana erişebilirsiniz. E-posta adresleriniz SPAM Güvenli e-posta yazılımı ile tamamen güvence altına alınacaktır. InMotion ayrıca, IMAP platformuyla e-posta adreslerini ayarlayarak e-posta adreslerinize farklı platformlar ve cihazlar üzerinden erişmenizi ve bunları senkronize etmenizi sağlar.

Profesyonel müşteri destek ekibi size 7/24 telefon veya sohbet yoluyla ulaşabilir. InMotion’ın vaat ettiklerini sağlamaması durumunda 90 günlük para iade garantisi de vardır. Son olarak, tüm e-posta adresleriniz için kapsamlı ve profesyonel kötü amaçlı yazılım koruması vardır.

Sonuç

Sizin için doğru olan doğru paylaşılan e-posta barındırma paketini seçmek çok uzun ve karmaşık bir görev olabilir. Bu esas olarak oldukça doymuş bir alanda yarışan barındırma sağlayıcılarının sayısından kaynaklanmaktadır. Hepsi farklı araçlar, seçenekler ve fiyatlar ile farklı ve çeşitli paketler sunacak.

Başarılı bir şekilde, e-posta barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek paylaşılan e-posta barındırma sağlayıcısını seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli yönler hakkında sizi bilgilendirmeyi umuyoruz..

Biz de sizin için mutlak en iyi olanları bulmak için birçok farklı e-posta barındırma sağlayıcıları dikkatle baktı. Bu barındırma sağlayıcıları verimlilik, güvenilirlik, fiyat ve sundukları özellikleri hakkında değerlendirilmiştir. Hepsi paylaşılan hosting yetenekleri nedeniyle oldukça ucuz ve büyük bir bütçe seçeneği olacak. Bazıları daha pahalı olacak, ancak kullanmanız için bazı gelişmiş araçlar ve özellikler sunmaları gerekecek.

Bu makalenin faydalı olduğunu umarız ve bu listeden seçim yaptığınız paylaşılan e-posta barındırma sağlayıcısı hangisi olursa olsun, kararınızdan pişman olmayacağınızı garanti ederiz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector