5 En İyi Ucuz İngiltere Hosting Sağlayıcıları

01.06.2020
En İyi Hosting '5 En İyi Ucuz İngiltere Hosting Sağlayıcıları
0 12 мин.

En iyi-ucuz-uk-web-hosting-2019


İngiltere’de mağaza oluşturuyorsanız veya İngiltere kitlelerini yalnızca .co.uk web siteniz üzerinden hedeflemek istiyorsanız, bir İngiltere barındırma sağlayıcısı bulmanız gerekir. Denenmiş ve test edilmiş bir İngiltere web barındırma hizmeti arayanlar için, güvenilir barındırma hizmetleri, İngiltere merkezli altyapı ve İngiltere tabanlı destekleriyle tanınan en iyi 5 İngiltere barındırma sağlayıcısını bir araya getirdik.

Ama önce fiyatlar neden yurtdışında hosting sağlayıcıları daha düşük olabilir bir İngiliz web barındırma gidin?

Neden İngiltere’de bir ev sahibi seçmelisiniz??

Geleneksel olarak, web yurtdışı web barındırma fiyatları barındırma fiyatları İngiltere barındırma sağlayıcılarından daha düşük olmuştur. Yine de, hedef müşterileriniz İngiltere’deyse, yabancı barındırma sağlayıcılarından daha ucuz tekliflere rağmen bir İngiltere ana bilgisayarı seçmenizi öneririz.

Ancak, neden bir İngiliz barındırma sağlayıcısı seçmeniz gerektiğiyle ilgili ayrıntılara girmeden önce size listemizi veriyoruz:

Hosting Şirketi
Başlangıç ​​fiyatı

1godaddy£ 2.99 / aylık
2eukhost3,33 £ / ay
3123 reg1,00 ABD doları / ay
4kalp internet2,66 £ / aylık
5web barındırma uk com2,49 ABD doları / ay

* Yukarıdaki tabloda ve bu sayfada belirtilen bazı fiyatlara KDV tabidir..

Bir İngiltere müşteri tabanını hedeflemek istiyorsanız, bir İngiliz ana bilgisayarını seçmeniz gerektiğini düşündüğümüz bazı argümanlar:

 • Sunucu yeri: İngiltere veya Avrupa’da bulunan sunucularla daha hızlı bağlantıların ve daha iyi yanıt sürelerinin keyfini çıkaracaksınız. Sunucuları dünyanın başka bir yerinde bulunan bir ana bilgisayar seçin ve kullanıcı deneyimi ve arama motoru sıralamalarında fark yaratabilecek daha yavaş bağlantılarla uğraşacaksınız;
 • Çalışma saatleri ve destek: 7 gün 24 saat destek standart olsa da, farklı destek kanallarına farklı servis saatleri uygulanabilir. Şimdi, web barındırıcınız İngiltere’de veya hatta Avrupa’da bulunuyorsa, zaman dilimi farklılıklarıyla karşılaşma olasılığınız daha düşüktür; örneğin, ABD tabanlı bir web barındırıcısı seçerseniz bu durum söz konusudur;
 • Şirket içi, İngilizce konuşan destek: destek kullanılabilirliğinin yanı sıra, barındırma sorunlarını ele alırken kurum içi İngilizce konuşan destek de önemlidir;
 • Yasalar ve yönetmelikler: etkinliğinize ve belirli endüstri gereksinimlerine göre, İngiltere’de bir işletme (ör. kumar yasaları) kullanıyorsanız İngiltere’den başka bir yerde sunuculara sahip olmanıza izin verilmeyebilir;
 • Yerelleştirilmiş hizmetler: İngiltere personelinden destek almanın yanı sıra, pound olarak ödeme yapabilir ve diğer hizmetlerin keyfini çıkarabilir veya İngiltere barındırma endüstrisine özgü politikalara uygun olabilirsiniz..

Ucuz bir ABD barındırma sağlayıcısı için gitmek cazip olsa da, sitenizin bir İngiltere barındırma sağlayıcısında barındırılmasıyla yararlanabileceğiniz avantajlardan birkaçını kaybedebilirsiniz..

İngiltere’nin En İyi 5 Hosting Sağlayıcısı

Yalnızca İngiltere merkezli veya İngiltere müşterileri için uzmanlaşmış barındırma hizmeti sunan sağlayıcıları listelemeyi seçtik.

1. GoDaddy İngiltere

Siteyi ziyaret et “

godaddy en iyi İngiltere web hostingGoDaddy, bir web barındırma devi ve dünyanın en büyük alan adı kayıt şirketlerinden biridir. Dünya çapında 17 milyondan fazla müşteri ve 6000 çalışanı var ve 71 milyondan fazla alanı yönetiyorlar. Sunucu konumları Avrupa, ABD, Hindistan ve Asya’da dağılmıştır.

Nisan 2017 itibariyle, GoDaddy, 1.7 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Avrupa’nın önde gelen web ana bilgisayarlarından Host Europe Group’u satın aldı ve hizmetlerini GoDaddy EMEA’ya entegre etmeyi planlıyor. HEG, İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa, Romanya ve Bulgaristan’daki tesisleri ve veri merkezlerini sürdürmektedir.

GoDaddy UK’de bulunan barındırma planlarına gelince, ayda 2,99 £ ‘dan başlayan paylaşılan barındırma planları, ayda 2,99 £’ dan başlayan yönetilen WordPress barındırma, ayda 19,99 TL’den başlayan VPS barındırma ve 55,99 £ ‘dan başlayan özel sunucular bulacaksınız. /ay. Her kategoride bol miktarda kaynağa sahip olan ve birden fazla destek kanalında 7/24 destek sağlayan birçok barındırma planı vardır..

GoDaddy UK ayrıca Linux ve Windows hosting planları arasında seçim yapma imkanı, tüm yıllık planlarla birlikte sunulan ücretsiz bir alan, sunucu yönetim seviyelerini seçme imkanı, ücretsiz SSL sertifikaları ve bazı planlarla sunulan özel IP’ler gibi barındırma planları ile harika özellikler sunuyor, ücretsiz cPanel, barındırma hesabınıza önceden yüklenmiş ücretsiz CDN ve diğer güvenlik ve site performans araçları.

2. eUKhost.com

Siteyi ziyaret et “

eukhost en iyi İngiltere web hostingeUKhost.com 2001 yılında kuruldu ve İngiltere’nin önde gelen web barındırıcılarından biri olarak sayılıyor. Veri merkezleri Wakefield, Maidenhead ve Nottingham’da bulunmaktadır ve şirket Leeds, İngiltere’de faaliyet göstermektedir. eUKhost Ltd 150.000’den fazla alanı ve 35.000’den fazla müşteriyi yönetiyor.

Web barındırma hizmetleri arasında ayda 3.33 TL’den başlayan Linux ile paylaşılan cPanel planları, ayda 3.33 TL’den başlayan Plesk ile paylaşılan Windows planları bulunmaktadır. Windows VPS barındırma planları ayda 15,99 TL’den başlarken, Linux VPS barındırma planları ayda 12,99 TL’den başlıyor. Bu planlar 7/24 tam olarak yönetilir, yüksek hızlı SSD depolama, Intel Xeon işlemciler, ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL, ölçülmemiş bant genişliği vb. Sunar..

Bulut barındırma paketleri,% 100 kesintisiz çalışma SLA’sı, işletim sistemi seçimi, kontrol paneli seçimi, izleme planı seçimi ve uzaktan yedekleme seçeneği seçimi ile birlikte gelir. Bulut barındırma fiyatları aylık 38,32 TL’den başlıyor.

eUKHost, SSD depolama, 1Gbit bağlantı noktası hızı, ücretsiz Plesk Web Pro, ücretsiz geçiş hizmeti, HDD veya SSD depolama seçenekleri, izinsiz giriş önleme özellikli Fortigate güvenlik duvarı, DDoS koruması, anti-virüs ve kötü amaçlı yazılım kaldırma koruması ile özel sunucuları yönetti.

eUKhost.com, küçük web sitelerinin ve kurumsal düzeyde web sitelerinin ihtiyaçlarını karşılayan en iyi İngiltere barındırma sağlayıcıları arasındadır.

3. 123-reg.co.uk

Siteyi ziyaret et “

123reg en iyi uk web hosting123 Reg, her 5 aktif ortak web sitesinde 1’i barındırdığını iddia eden İngiltere’nin en büyük alan adı kayıt kuruluşlarıdır. Alan adı kayıt hizmetleri, web sitesi oluşturma, e-Ticaret, web güvenliği ve diğer çevrimiçi araçlar tarafından tamamlanır. Platformları 3 milyondan fazla alan adına ve 17 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor.

123 Reg’in paylaşılan barındırma paketlerinin fiyatı ayda 3,49 TL’den başlıyor. Paylaşılan barındırma planları, dahil edilen en fazla 3 alan adı ile gelir, 1 ila sınırsız alan adı için barındırma, 100 GB’a kadar web alanı ve sınırsız bant genişliği.

WordPress, Joomla ve Drupal için optimize edilmiş barındırma hizmeti aylık 3,99 TL’den başlıyor. Sanal özel sunucular, Windows veya Linux işletim sistemi ve cPanel veya Plesk kontrol paneliyle ayda 9,99 TL’den başlıyor. 1 Reg’in sanal özel sunucuları, tüm uygulamaları çalıştırmanıza ve barındırma ortamını klasik web barındırma kısıtlamalarının ötesinde özelleştirmenize olanak tanıyan tam yönetim erişimi sağlar.

123 Reg’de premium yönetilen sunucular aylık 29,99 £ ile 119,99 £ / ay arasında değişiyor. Bu planlar sınırsız site barındırma, 100 GB’a sınırsız depolama alanı ve ölçülmemiş trafik sunar. Ücretsiz SSL ve özel IP dahildir ve 123 Reg tarafından kullanılan kümelenmiş bulut teknolojisi sayesinde% 99,99 çalışma süresini garanti edebilirler.

Reg, hizmetlerinden herhangi birinin dış kaynak kullanımından kaçınır, böylece altyapıdan müşteri desteğine kadar her şey İngiltere’de bulunur.

4. HeartInternet

Siteyi ziyaret et “

heartinternet en iyi İngiltere web hostingHeartInternet, Avrupa pazarında özel sermayeli bir şirket olan Host Europe Group’un bir markasıdır. HeartInternet 2014 yılında kuruldu ve İngiltere’deki en büyük hosting satıcısı olarak biliniyor. Genel web barındırma hizmetleri, e-posta barındırma, etki alanı kaydı ve web güvenliği de HeartInternet’in hizmet paletinin bir parçasıdır.

Web barındırma hizmetleri, 5 GB – sınırsız web alanı, 30 GB – sınırsız aylık bant genişliği, tek tıklamayla WordPress yüklemeleri ile aylık 2,99 £ ‘dan başlayan bulut tabanlı Linux ve Windows barındırma hizmetlerinden oluşur..

Zorlu web sitelerine sahip kullanıcılar, özel kaynaklar ve sunucu düzeyinde performans sunan HeartInternet’in Premium barındırma planlarını tercih edebilir. Bu planlar için maliyetler ayda 29,99 £ ile 119,99 £ / ay arasında değişmektedir. 50 GB SSD disk alanı ve sınırsız SSD disk alanı sunarlar ve% 99,99 kesintisiz çalışma süresi HDS’si ile desteklenirler.

WordPress hosting planları ayda 9.49 £ ‘dan başlarken, VPS hosting planları HDD depolama alanına sahip bir temel VPS planı için ayda 9.99 £ ve SSD depolama alanına sahip bir temel VPS planı için ayda 14.99 £’ dan başlar. İşletim sisteminizi, sunucu yönetim düzeyinizi, kontrol panelinizi vs. seçmenize olanak tanıyan 6 yapılandırılabilir VPS planı vardır..

Adanmış sunucular, temel yapılandırmalarda £ 69-129 £ / ay fiyat aralığında mevcuttur. Daha fazla kaynak ekleme, SSL sertifikaları ekleme ve Plesk veya cPanel gibi diğer bazı eklentiler ekleme seçeneğiniz vardır.

HeartInternet, 7/24 şirket içi müşteri desteğine sahip, İngiltere merkezli bir web barındırıcısıdır.

5. WebHosting.uk.com

Siteyi ziyaret et “

webhostingukcom en iyi İngiltere web hosting2001 yılında kurulan Web Hosting UK (WHUK), İngiltere’nin en eski çalışan web barındırma sağlayıcılarından biridir. 35.000’den fazla müşteri tabanına hizmet veriyorlar ve bulut barındırma, uygulama barındırma, Windows barındırma ve Linux barındırma çözümlerinde uzmanlaşıyorlar.

Bulut barındırma planları ayda 2,49 £ ‘dan başlar, SSD depolama alanı, tüm yıllık planlarla ücretsiz alan adı kaydı, Plesk veya cPanel, günlük tesis dışı yedeklemeler ve% 99,95 çalışma süresi garantisi sunar.

WordPress bulut barındırma paketleri, SSD depolamanın yanı sıra çeşitli WordPress’e özgü eklentiler ve temalara da sahiptir. Günlük yedeklemeler, gelişmiş güvenlik araçları, WordPress Toolkit ve 7/24 uzman desteği de her pakete dahildir. Ayda sadece 0,99 TL’den başlayan fiyatlarla.

WordPress için optimize edilmiş barındırma dışında, diğer uygulamaya özgü barındırma, ayda 12,99 TL’den başlayan ve PCI uyumluluğu, özelleştirilebilir sunucu ortamı, Plesk Onyx veya cPanel seçimi ve çeşitli web güvenlik araçlarını içeren Magento barındırmadır..

Linux ve Windows VPS sunucuları ücretsiz IP adresleri, SSD depolama alanı, sınırsız bant genişliği ile gelir ve ayda 12,99 TL’den başlar. Kritik görevli web siteleri ayda 25 £ ‘dan başlayan ve son derece yapılandırılabilir Kurumsal bulut sunucularını tercih edebilir.

SSD ve HDD depolama alanı arasında seçim yapma seçeneği ile adanmış sunucular ayda 69,99 £ ‘dan satın alınabilir; Intel Xeon E3, E5 veya E5 ST CPU modelleri; Windows veya Linux işletim sistemi; cPanel veya Plesk kontrol paneli. Bu planlar 1Gbit bağlantılara ve çeşitli güvenlik ve sunucu izleme araçlarına sahiptir.

Web Hosting UK, basit web sitelerinden karmaşık uygulamalara ve kurumsal düzeyde web sitelerine kadar her hosting talebini karşılamak için plan ve özellik bolluğu ile premium bir barındırma hizmetidir.

Sonuç

Sitenizi bir İngiliz ana bilgisayarla barındırmak istiyorsanız, bu makalede sunulan web barındırıcıları İngiltere barındırma sağlayıcıları arasında en üst sırada yer almaktadır. Bir İngiltere sunucusuyla ev sahipliği yapmak, İngiltere müşterileriniz için daha iyi yanıt süreleri ve daha hızlı bağlantılar sağlar, sektörünüze özgü uyumluluk sorunlarını ortadan kaldırır ve yerelleştirilmiş hizmetlerin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector