5 En İyi Web Hosting Kanada

01.06.2020
En İyi Hosting '5 En İyi Web Hosting Kanada
0 11 мин.

en çok web barındırma-kanada-2019


Kanadalı bir kitle için bir web sitesi başlatıyorsanız, barındırma hizmetinizi Kanadalı bir barındırma sağlayıcısından veya Kanada’da sunucu konumları olan bir web barındırıcısından almak en iyisidir. Web barındırma konusunda uzman olduğumuzdan, dikkatinizi hak eden Kanada’daki en iyi web barındırma şirketlerini araştırdık ve seçtik.

Aşağıda bu şirketlerin hızlı incelemelerini okuyabilirsiniz, ancak önce web siteniz ağırlıklı olarak Kanadalı bir kitleyi hedefliyor veya hedefliyorsa sunucularınızın Kanada’da bulunmasının avantajlarını düşünelim.

Neden Kanadalı Web Host Seçmelisiniz??

Web sitenizin ana kitlesi Kanadalıysa, orada bulunan bir sağlayıcıyla barındırma lehinde birkaç argüman vardır:

 • Daha hızlı bağlantı & tepki süreleri: Sunucularınız hedef kitlenize daha yakın konumdaysa, sunucularınızın yurtdışında olmasından daha iyi yanıt sürelerinin tadını çıkarabilirsiniz;
 • Destek: Farklı saat dilimlerinde veya farklı ülkelerde bulunan şirketlerden web barındırma satın almak, farklı destek çalışma saatleri ile gelebilir ve çok iyi İngilizce konuşmayan ülkeler için dış kaynaklı destek sağlayabilir. Bu, iletişimi ve sorunları zamanında çözmeyi engelleyebilir;
 • Sektör gereksinimi: Bazı endüstriler için, bir şirketin işini yürüttüğü ülkede sunucuların bulunması bir gerekliliktir;
 • Yasal anlaşmazlıklar: Hukuki ihtilaf durumunda, aynı ülkenin sakinlerine karşı hukuki işlem yapmak veya ihtilaflara aracılık etmek daha kolaydır;
 • Yerelleştirme: Yerelleştirilmiş hizmetlere sahip olmak, ülkenizin para biriminde ödeme yapmak, ülkeye özgü mevzuata uygun hizmetlerin tadını çıkarmak ve Kanada merkezli desteğe erişim anlamına gelir;
 • Yeşil barındırma: Kanada’daki saygın hosting şirketlerinin tamamı çevreye bağlı ve temiz enerji ile çalışmayı amaçlıyor.

Daha hızlı bağlantıların keyfini çıkarmak, yerelleştirilmiş hizmetlere ve desteğe erişmek, web siteleri Kanadalı bir kitleyi hedefleyen işletmelerin veya bireylerin web sitelerinin Kanadalı bir web barındırıcısında barındırılmasını seçmesinin ana nedenleridir..

Hangi web barındırmalarının en iyi olduğunu merak ediyorsanız, Kanada’daki en iyi 5 web barındırma hizmeti hakkındaki aşağıdaki yorumları okuyun:

Greengeeks

Siteyi ziyaret et “

GreengeeksGreenGeeks, veri merkezleri Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve elbette Kanada’da bulunan küresel bir varlığı olan bir hosting şirketidir. Çok iyi isimlendirdikleri gibi, bu şirket çevresel etkilerini azaltmayı taahhüt eden yeşil bir şirkettir. Bunu, kullandıkları enerjinin 3 katını rüzgar enerjisi enerjisiyle değiştirerek yaparlar..

GreenGeeks, müşterilerin sağladıkları veri merkezini seçmelerine izin verir. Kanadalılar Montreal veya Toronto’da bulunan veri merkezinde sağlanabilir.

Web siteniz için çevreye duyarlı bir platform olmanın yanı sıra, GreenGeeks de hız, gelişmiş güvenlik ve güvenilirliği canlandırmaya kendini adamıştır..

SSD sürücüler, özelleştirilmiş şirket içi önbellek teknolojisi, ücretsiz dahili CDN, hızlı web ve veritabanı sunucuları ve tüm sunucularda PHP 7 etkinleştirilmiş en son hız teknolojisini kullanarak, GreenGeeks şaşırtıcı derecede hızlı sayfa yüklemelerini garanti edebilir.

Güvenlik açısından, gerçek zamanlı güvenlik taraması, gelişmiş kümelenmiş tehdit analizi ve proaktif sunucu izleme olanağı sunarak% 99,9 çalışma süresi sağlarlar.

Barındırma planları açısından, paylaşılan barındırma için fiyatlar 3,95 $ / ay başlıyor, ancak VPS barındırma, özel sunucular, WordPress barındırma ve bayi paketleri de rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılıyor ve ücretsiz alan adı kaydı, ücretsiz web sitesi geçişi, ücretsiz web sitesi gibi çok sayıda özelliğe sahip oluşturucu, 7/24 destek, ücretsiz yedeklemeler, cPanel / WHM lisansı, 30 günlük para iade garantisi, üstün güvenlik, vb..

GreenGeeks, yenilenebilir enerjiye, mükemmel hosting paketlerine ve hosting çözümlerinde en son ve en iyiye bağlılığa değer veren Kanadalı bir web sitesi için mükemmel bir seçimdir.

HostPapa

Siteyi ziyaret et “

HostpapaHostPapa, 2006 yılında kurulmuş bağımsız bir Kanada hosting şirketidir. GreenGeeks gibi onlar da ABD ve Kanada’da veri merkezlerine sahip yeşil bir web barındırıcısıdır..

Bu web barındırma, paylaşılan, WordPress, VPS ve bayi barındırma dahil olmak üzere birden çok barındırma kategorisinde uygun fiyatlı barındırma planları sunar. Güçlü ve güvenilir bir barındırma ortağı isteyen yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için bir barındırma olarak kendilerini markaladılar.

Kanada’da olmalarına rağmen HostPapa küresel pazarları da hedeflemekten korkmuyor. Bu amaçla, çok dilli destek, gelişmiş SSD sürücüler, CloudFlare CDN, 7/24 destek,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve son teknoloji veri merkezleri sunarlar.

Otomatik yedeklemeler ve kötü amaçlı yazılım taraması, ücretsiz SSL sertifikaları, ücretsiz web sitesi geçişi, 30 günlük risksiz garanti, HostPapa’da keyfini çıkarabileceğiniz diğer barındırma özelliklerinden sadece birkaçı.

Paylaşılan hosting paketleri ayda 3.95 $ gibi düşük bir fiyata satın alınabilir. İşletme paylaşımlı barındırma planları başlangıç ​​paketinden daha fazla kaynak içerir, ancak bu katmandaki tüm planlar ücretsiz alan adı kaydı, cPanel kontrol paneli, 400’den fazla uygulamaya erişim, ücretsiz bire bir eğitim, ücretsiz Let’s Encrypt SSL, site oluşturucu ve ücretsiz CDN.

Barındırma ve web sitesi oluşturma konusunda önceden deneyiminiz yoksa, çevrimiçi işinizi kurmanıza ve büyütmenize yardımcı olacak samimi ve kullanıcı odaklı bir şirket olduklarından HostPapa’yı öneririz..

HawkHost

hawkhost2004 yılında kurulan HawkHost, Avrupa, Asya, ABD ve Kanada’da 7 veri merkezi bulunan küresel bir web barındırıcısıdır.

HawkHost, ücretsiz geçiş hizmetleri, SSD destekli barındırma,% 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si, 7/24 destek ve 30 günlük para iade garantisi sunar. Hosting portföyleri arasında paylaşılan, bulut, yarı ayrılmış sunucular, VPS ve satıcı hesapları bulunur.

İlgili her bir planın sayfasında, öne çıkan yazılımın ayrıntılı bir açıklamasını ve her bir planın teknik özelliklerini bulacaksınız.

Onların giriş seviyesi paylaşılan hosting paketi, yukarıda belirtilen diğer web ana bilgisayarlarına kıyasla bile en uygun fiyatlı ve fiyat 2,99 $ / ay’dan başlıyor. Bu plan yalnızca 10.000 MB ile sınırlanan disk alanı kaynakları ile sınırlıdır. Diğer paylaşılan barındırma planı, Profesyonel ayda 7,99 $ çok daha pahalı, ancak sınırsız SSD disk alanı ile geliyor.

HawkHost’ta bir sonraki barındırma kategorisi, aylık 5 $ ile 80 $ / ay arasında değişen beş farklı plana sahip bulut sunuculardır. Bu planlar tam root erişimi ile birlikte gelir, SSD desteklidir ve tamamen ölçeklendirilebilir. Yarı özel sunucular iki plana, VPS üç plana sahiptir.

Planlar rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır ve kaynaklar bol ve ölçeklenebilir olsa da, cPanel her bir plana ücretsiz olarak dahil edilmez ve yalnızca ek bir ücret karşılığında kullanılabilir. Öte yandan, tüm planlarda ücretsiz sınırsız SSL sertifikası bulunmaktadır.

İster ilk web sitenizi başlatın, isterse başka bir ev sahibine taşınmak isteyin, HawkHost güvenilir ve uygun fiyatlı bir seçimdir.

OVHcloud

ovh bulutOVH Cloud, hibrit bulut barındırma çözümlerinde uzmanlaşmış, Avrupa ve Kanada’nın doğu kıyısında sunucu konumlarına sahip bir işletme barındırma sağlayıcısıdır. BT ajanslarını ve işletmelerini hedefliyorlar ve PCI uyumlu (PCI-DSS Seviye 1) barındırma hizmeti sunuyorlar.

OVHCloud’un çıplak metal sunucuları, özel bulut ve genel bulut çözümleri, projelerinin zorluklarını karşılayan ölçeklenebilir, güvenli ve çevik bir altyapı oluşturmak isteyen tüm işletmeler için mükemmel bir seçimdir.

Çıplak metal sunucuları ayda 249 $ ‘dan satın alınabilir ve belirli hedeflere göre sınıflandırılırlar. Örneğin, oyun sunucuları arayan bir oyun yayıncısıysanız, oyun sunucusu çözümleri için özel bir kategori vardır. Diğer özel sunucu aileleri Altyapı, Yüksek Kullanılabilirlik, Depolama ve GPU’yu içerir.

Kurumsal düzeyde iş yüklerini karşılayacak çözümler arıyorsanız, OVHCloud’un barındırdığı özel bulut çözümleri esneklik, operasyonel tutarlılık ve mükemmel performansa sahip fiziksel olarak yalıtılmış, tek kiracılı bulut ortamları sunar.

OVHcloud tarafından sunulan genel bulut çözümleriyle, en yüksek kullanılabilirlik, güvenlik ve performanstan yararlanacaksınız. Kaynaklar% 100 sizindir,% 100’dür ve kaynaklarınızın% 100’ünü fazla yer ayırması olmadan kullanacaksınız. İster kullandıkça öde sınırsız bulut depolama alanı, arşiv depolama alanı, blok depolama alanı veya genel bulut bulut sunucuları olsun, OVH.

Bu ev sahibi acemiler için barındırma çözümleri sunmaz ve barındırma çözümleri en üst düzeyde performans ve güvenlik arayan üst düzey müşteriler için tasarlanmıştır.

iWeb.com

iwebMontreal merkezli ve% 98 hidroelektrik tarafından desteklenmektedir, iWeb adanmış ve bulut barındırma sunan başka bir yeşil iş hosting çözümüdür. Montreal’in yanı sıra iWeb’in Avrupa, Asya ve Amerika’ya uzanan küresel bir varlığı vardır.

Tek işlemcili özel sunucular ayda 110 $ ‘dan başlar, ancak çift işlemcili sunucular veya performans veya depolama için oluşturulmuş sunucular dahil olmak üzere 19 adede kadar atanmış sunucu yapılandırması arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar arasında PCI uyumlu sunucular, SSD depolamalı sunucular ve ölçülmemiş bant genişliği sunucuları bulacaksınız.

iWeb’in yedekli veri merkezleri% 100 güç ve ağ SLA’sına izin verir. Güvenlik açısından DDoS koruması, uzaktan yedekleme ve güvenlik duvarı seçenekleri mevcuttur.

Kullandıkça öde bulut sunucusu seçenekleri Windows veya Linux ve SSD depolama ile kullanılabilir, fiyatlar 0,04 $ / s’den başlar.

Barındırmanın yanı sıra, iWeb ayrıca ağ hizmetleri (CDN, güvenlik duvarları, güvenlik) ve sunucu yönetimi yanı sıra depolama çözümleri (ağa bağlı depolama, blok depolama, yedekleme depolama ve bulut yedekleme) sağlar.

iWeb’in barındırma çözümleri BT uzmanları, işletmeler ve işletmeler için uygundur.

Sonuç

Barındırma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun – basit paylaşılan barındırma çözümlerinden bulut bilişim çözümlerine kadar her şey – bu makalede incelenen barındırma şirketleri kendi kategorilerinde en iyisidir. Hepsi, küresel varlığa ve geleneksel barındırma hizmetlerinin ötesine geçen ve diğer önde gelen ABD ve Avrupa barındırma markalarıyla çok iyi rekabet edebilecek çeşitli hizmet kataloğuna sahip yeşil enerji destekli ana makinelerdir..

Kanada’da barındırma hizmeti arıyorsanız, bunları kontrol ettiğinizden emin olun!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector