5 En İyi WooCommerce Barındırma Sağlayıcısı

en iyi woocommerce barındırma sağlayıcıları


WooCommerce, WordPress için en iyi e-Ticaret platformu olarak görülüyor ve % 40’ın üzerinde kullanılır bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için en popüler platform haline getirir..

Açık kaynak yapısı ve yüzlerce ücretsiz ve ücretli uzantı ile yüksek özelleştirilebilirliği sayesinde, WooCommerce hem geliştiricilerin hem de çevrimiçi satıcıların tüm teknik, lojistik ve tasarım gereksinimlerini karşılayan çevrimiçi mağazalar oluşturmalarına olanak tanır. WooCommerce çekirdeği, önceden yüklenmiş ödeme ağ geçitlerinden ve coğrafi konum desteğinden envanter yönetimine ve CRM araçlar.

Platform, WordPress, WordPress’in temsil ettiği ölçeklenebilirlik, kararlılık ve güvenlik standartlarına bağlı kalmak. Giderek artan sayıda mobil alışveriş yapan kullanıcıyla bağlantı kurmak isteyenler bunu kolayca yapabilir, çünkü bu platform ürünlerinizin müşterilerinizin masaüstlerinde olduğu gibi mobil cihazlarda da iyi görünmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

woocommerce kullanım istatistikleri tüm internetWordPress, paylaşılan bir barındırma planında iyi çalışmasına rağmen, platform basit bir paylaşılan planın sunabileceğinden daha fazla kaynak gerektirdiğinden, aynı zamanda e-ticaret sitelerinin özel gereksinimleri nedeniyle bir VPS barındırma planı WooCommerce için daha uygundur. Çoğu durumda, bu özel gereksinimler, hassas müşteri verilerinin güvenli bir şekilde iletilebileceği bir Ödeme Kartı Endüstrisi (PCI) uyumlu ortam yaratma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Kurşun geçirmez güvenlik gerekliliğinin ötesinde, e-Ticaret sitelerinin de daha yüksek ziyaretçi yüklerine dayanabilmesi gerekir. Bu, bu talebi de karşılayacak kadar kararlı ve ölçeklenebilir bir barındırma planı seçmeyi zorunlu kılar ve VPS barındırma iş için doğru plandır.

En İyi 5 WooCommerce Hosting Sağlayıcısına Genel Bakış

2018’de WooCommerce destekli bir çevrimiçi mağaza açıyorsanız, yaklaşan projeniz için düşünmeniz gereken en iyi WooCommerce optimize edilmiş ve VPS barındırma sağlayıcıları şunlardır:

Web Sunucusu
Dan başlayan fiyatlar

1en iyi woocommerce hosting6,95 $ / aylık
2harika wordpress ve woocommerce hosting19,99 ABD doları / aylık
3woocommerce için güçlü barındırma19,95 $ / aylık
4uygun fiyatlı woocommerce hosting şirketi19,99 ABD doları / aylık
5en iyi yeşil woocommerce barındırma sağlayıcısı39,95 $ / aylık

En İyi WooCommerce Hosting Nasıl Seçilir?

Bir e-ticaret işletmesi başlatmak, bir e-ticaret şirketi oluşturmaktan biraz daha karmaşıktır. basit web sitesi. Bir çevrimiçi mağaza oluştururken, aksi takdirde görmezden geleceğiniz bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. En iyi WooCommerce barındırma planını belirlemek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki kontrol listesini göz önünde bulundurun:

 • İşlemleri şifrelemek ve güvenliği artırmak için SSL Sertifikası
 • SSL sertifikasını yüklemek için özel IP adresi
 • Mükemmel sunucu performansı ve çalışma süresi kaydı
 • Her zaman güvenebileceğiniz profesyonel çevrimiçi destek
 • PCI uyumlu Web sunucusu
 • Düzenli sunucu yedeklemeleri (günlük ideal olur)

Aşağıda, WooCommerce mağazanızı barındırmanızı tavsiye ettiğimiz hosting şirketlerine hızlı bir genel bakış bulabilirsiniz..

# 1 BlueHost – En İyi WooCommerce Barındırma

bluehost en iyi woocommerce hostingBlueHost, çok çeşitli hosting hizmetleri sunan son derece saygın bir hosting sağlayıcısıdır. WordPress odaklı barındırma planları seçimleri, sektör genelinde WordPress web siteleri için go-to plan olarak kabul edilirken, VPS ve özel barındırma planları sağlam altyapı sunar ve gelişmiş teknolojiler kullanır.

BlueHost ayda 6,95 $ ila 12,95 $ (promosyon fiyatı) arasında değişen 3 WooCommerce optimize plan sunuyor. Başlangıç ​​WooCommerce planı 1 özel IP, e-Ticaret güvenliği için Pozitif SSL, 100 GB web alanı, ölçülmemiş veri aktarımı, ücretsiz alan adı, 100 dolarlık pazarlama kredisi içerir. Öte yandan, Pro WooCommerce planı Comodo SSL, 300 $ pazarlama kredisi, SpamExperts spam filtresi, etki alanı gizliliği ve premium web sitesi yedekleme aracı olan SiteBackup pro ile birlikte gelir. Bu yeterli değilse veya ayarlarınız üzerinde daha fazla kontrole ihtiyacınız varsa, bir VPS planı tercih edebilirsiniz.

BlueHost’un yeni nesil VPS planları, web sitenize daha fazla güç, kararlılık ve ölçeklenebilirlik sağlayan bulut teknolojisi üzerine kurulmuştur. BlueHost’ta mevcut olan 4 VPS planı, aylık 19,99 $ ile 59,99 $ / ay arasında değişmektedir. En fazla 4 CPU çekirdeği, 240 GB SAN, 8 GB RAM, 4 TB bant genişliği, 1 dahil edilen etki alanı ve 2 IP adresi içeren bir VPS planı alabilirsiniz. Bu planların yanı sıra, bu barındırma sağlayıcısı ayrıca WordPress ve WooCommerce’in zaten entegre edilmiş bir WooCommerce optimize edilmiş barındırma planına sahiptir. Planların maliyeti 11,95 $ / ay’dır ve daha iyi güvenliğin tadını çıkarabilmeniz için bir SSL sertifikası ve özel bir IP içerir.

BlueHost’un iyi donanımlı ve ölçeklenebilir VPS planları, trafik artışlarını sorunsuz bir şekilde halledebilir ve e-Ticaret siteleri tarafından talep edilen güvenliği sağlayabilir.

# 2 InMotion Hosting – WooCommerce için Mükemmel Seçim

inmotion woocommerce barındırmaInMotion Hosting, Linux SSD VPS hosting sunucularına ekstra hız ve performans için bulut tarafından desteklenen saygın bir tam hizmet barındırma sağlayıcısıdır. InMotion, satın alınabilirlik ve güç arasında mükemmel bir denge olan barındırma planları oluşturmayı başaran daha iş odaklı bir barındırma sağlayıcısıdır.

3 VPS barındırma planı, ücretsiz cPanel lisansı, LAMP yığınlı CentOS, ücretsiz SSD sürücüler, yedek donanım kümeleri, SSH ve kök erişimi, e-Ticaret araçları, yönetilen sunucular, ücretsiz yedeklemeler, kilitsiz CPU çekirdekleri, 5 özel IP adresi, boş etki alanı, 260 GB’a kadar hataya dayanıklı disk alanı, aylık 6 TB’a kadar aktarım ve 8 GB’a kadar RAM. InMotion’daki VPS planları, aylık 29,99 ABD doları ile aylık 74,99 ABD Doları arasında değişmektedir. Bu planlar ayrıca endüstri standardının çok üzerinde olan 90 günlük para iade garantisi ile desteklenmektedir.

Neredeyse hiç kesinti ve yüksek performans sağlamayan bir altyapı ile InMotion Hosting’in VPS planları, WooCommerce ile ilgili tüm projeler için uygun bir seçimdir.

# 3 HostGator – Güçlü & WooCommerce için Ölçeklenebilir Barındırma

hostgator woocommerce barındırmaHostGator, uygun fiyatlı hosting hizmetleri sayesinde birçok barındırma ihtiyacı için her zaman en iyi seçim olmuştur. Paylaşımlı barındırma planları ve WordPress için optimize edilmiş planları en popüler planlarından bazılarıdır, ancak HostGator’un VPS planları da belirli WooCommerce barındırma ihtiyaçlarınızı karşılamak için kas gücü ve kullanışlı özelliklerle birlikte gelir.

HostGator, tam olarak yönetilen ve yarı yönetilen VPS barındırma arasında seçim yaparak uzmanlık seviyenize uygun planı seçmenizi sağlar. Tam yönetilen planların aksine, yarı yönetilen barındırma planları cPanel’i içermez, ancak donanım, işletim sistemi ve temel yapılandırma sorunlarıyla destek içerir.

Tam olarak yönetilen VPS planları, cPanel dahil, tam kök erişimi, CentOS Linux, en son sunucu donanımı, 45 günlük para iade garantisi, Güvenli Liman sertifikası, ücretsiz tesis dışı yedeklemeler, 8 GB RAM’e kadar, 4 çekirdekli CPU ile birlikte gelir , 240 GB disk alanı ve 3 TB bant genişliği. Fiyatlar aylık 19,95 $ ile 39,95 $ / ay arasında değişiyor.

# 4 iPage – Uygun Fiyatlı WooCommerce Barındırma

ipage woocommerce barındırmaiPage, 1998’den beri web hosting pazarında yer almaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlere olan bağlılıkları, kendilerini barındırma endüstrisinde lider olarak konumlandırmaya yardımcı olmuştur. Özelleştirilebilir yapılandırmalara ve tamamen yönetilen desteğe sahip VPS planları arayanlar, iPage’in VPS planlarına dikkat etmelidir.

Bu barındırma şirketi tarafından sağlanan üç VPS planı (Basic, Business ve Optimum) bulut tabanlı esneklik avantajına sahiptir, cPanel, önceden yüklenmiş komut dosyaları (ör. Ruby on Rails, Image Magick, Perl, vb.) .), ücretsiz alan adı kaydı, ücretsiz pazarlama kredileri, 7/24 destek, yüksek hızlı aynalı SAN depolama, kaynakların anında sağlanması vb. iPage’de 4 çekirdeğe kadar CPU, 8 GB RAM, 120 GB depolama, ve 4 TB bant genişliği. VPS planları için fiyatlar aylık 19,99 $ ile ayda 79,99 $ arasındadır.

iPage, talepleriniz zaman içinde büyüse veya değişse bile çevrimiçi işletmenize ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlar, böylece ürünlerinizi çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde satmaya odaklanabilirsiniz.

# 5 GreenGeeks – WooCommerce için En İyi Yeşil Hosting

greengeeks woocommerce barındırmaYüksek puanlı WooCommerce barındırma sağlayıcıları listemiz, ABD merkezli, yeşil bir enerji barındırma şirketi olan GreenGeeks’i de içerir. Yeşil enerji ile çalışan hosting şirketi, sadece temiz barındırma hizmetleri nedeniyle değil, aynı zamanda hosting planlarının özellik zenginliği nedeniyle de dikkat çekicidir..

VPS hosting planları, SSD ve cPanel / WHM’nin yanı sıra hizmetlerinin güvenilirliğine ve esnekliğine onay veren diğer özelliklerle birlikte gelir. Bu nedenle GreenGeeks, 125 GB’a kadar SSD RAID-10 Depolama, 3.000 GB bant genişliği, 4 çekirdekli CPU, gece yedekleme, tescilli VPS yönetim arayüzü, kara liste içermeyen IP’ler, ücretsiz hızlı tedarik, ücretsiz geçiş hizmeti ile 5 farklı yapılandırmada VPS planları sunuyor ve kesintisiz çalışma garantisi. GreenGeeks’teki VPS planları için fiyatlar 39,95 $ / ay ile 159,95 $ / ay arasında değişmektedir, böylece her bütçe ve ihtiyaç için VPS planları sunmaktadır..

İster WooCommerce destekli bir site ister başka bir e-ticaret sitesi başlatıyor olun, bu VPS planları size çevrimiçi işinizin taleplerini karşılamak için gerekli altyapıyı ve esnekliği sağlar.

Sonuç

İyi bir VPS hosting, WooCommerce siteniz için sağlam bir temel oluşturacak ve müşterilerinize kaliteli bir hizmet ve güvenli alışveriş deneyimi sunmaya odaklanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, endüstri standartlarına göre ya da artan sayıda müşteriniz tarafından dayatılmış olsun, kaynaklarınızı sorunsuz bir şekilde ölçeklendirmenize ve yeni talepleri kolayca yakalamanıza olanak tanır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map