5 En İyi WordPress Barındırma Sağlayıcısı

01.06.2020
En İyi Hosting '5 En İyi WordPress Barındırma Sağlayıcısı
0 16 мин.

en çok wordpress barındırma


WordPress şu anda gezegenimizdeki en popüler içerik yönetim sistemidir. 2001 yılında bir blog platformu olarak başladı ve bugün bildiğimiz güçlü ve etkili CMS olarak büyümüştür..

WordPress’e dayanan 75 milyondan fazla site var. Her dördüncü web sitesi WordPress ile inşa ediliyor, bu yüzden çok popüler bir CMS olduğunu söylemeye gerek yok.

Benzer kullanıcı dostu ve çok sayıda özelleştirme seçeneği sunan sadece birkaç içerik yönetim sistemi var. 40.000’den fazla eklenti ve binlerce profesyonel görünümlü tema var. WordPress, basit sürükle ve bırak araçlarıyla web siteniz için mükemmel bir görünüm yaratmanızı sağlar. Hem ilk kez kullananlar hem de geliştiriciler için iyi çalışır.

Biraz HTML, CSS veya PHP bilenler kodla uğraşabilirler; her aşamada ihtiyaçlarına uygun özel işlevler ve temalar oluşturun.

Bunu daha da iyi hale getiren şey, kutudan çıkar çıkmaz mobil uyumlu olacağı için web sitenizi duyarlı hale getirmek için fazladan çaba harcamanıza gerek kalmamasıdır..

İnanılmaz derecede istikrarlı ve güvenilir bir platform, bu yüzden büyük marka adları kullanıyor. CNN’in blogları, Wall Street Journal, Mashable, Forbes, The New Yorker ve Sony Music, WordPress üzerine inşa edildi.

Web siteleri oluşturmak ve sürdürmek isteyenler için çok fazla iş ayırtan olağanüstü bir platformdur. Çeşitli türlerde içerik eklemek, oluşturmak ve yönetmek inanılmaz derecede kolay ve kolaydır. Bir web sitesini birkaç gün içinde hazır hale getirebilir ve tüm yayınlarınızı beğeninize göre kolayca planlayabilirsiniz.

WordPress Web Sitesi Barındırma Nasıl Seçilir?

WordPress, çoğu sunucunun işleyebileceği düşük bir bakım komut dosyasına sahiptir, ancak yalnızca herhangi bir ana bilgisayar seçmemelisiniz. WordPress’in tam ihtiyaçlarını anlayan ve hizmetlerini makul bir fiyata sunan iyi bir sağlayıcı arayın. Seçtiğiniz barındırma hizmetinin web sitenizin performansı ve SEO üzerinde etkisi vardır. Böylece, karşılayabileceğiniz en üst düzey hizmeti kullanmak istersiniz.

Sayfa hızı çok önemlidir çünkü kullanıcı memnuniyetini artırır. Çoğu kullanıcı, bir web sitesinin tamamen yüklenmesi için 2 saniyeden fazla beklemek için sabra sahip değildir, bu nedenle mümkün olduğunca aşağıya gitmek istersiniz..

1 saniyelik bir gecikmenin bile Aberdeen Group’un araştırmasının gösterdiği gibi dönüşümlerde% 7’lik bir düşüşe neden olduğu kanıtlandı. Çevrimiçi bir işletme işletiyorsanız, kullanabileceğiniz en hızlı barındırma hizmetini seçmeniz önemlidir..

Ancak, güçlü bir barındırma hizmeti seçseniz bile, ona eşlik etmek için iyi eklentilere ve temalara sahip olmanız gerektiğini unutmayın, çünkü kötü yazılmış kod, sitenizin performansını büyük ölçüde yavaşlatabilir.

Barındırma hizmetinize eşlik eden faydalı site yönetimi ve pazarlama araçlarına sahip olmak, bir ana bilgisayar seçerken her zaman büyük bir artıdır, bu yüzden onlar için de gözlerinizi dışarıda tuttuğunuzdan emin olun..

Geleneksel Paylaşımlı Hosting

Geleneksel paylaşılan barındırma ile, sunucu alanı, teknoloji ve bir WordPress web sitesi çalıştırmak için gerekli olan bir miktar destek sağlanacaktır. Makul bir fiyata güçlü bir geleneksel barındırma hizmeti de alabilirsiniz, ancak daha fazla dikkat gerektirecek.

Barındırma erişiminizi ayarlamanız ve WordPress’i yüklemeniz, WordPress Çekirdeği’ni, eklentileri vb. Güncelleme gibi diğer tüm teknik ayrıntıları yönetmeniz gerekecektir. Siteniz için düzenli yedeklemeler oluşturmak da sizin işinizdir. olmak.

Bir geliştiriciyseniz, bu görevler yeni bir şey değildir, ancak web sitelerinin en az müdahaleyle çalışmasını ve çalışmasını isteyenler, yönetilen bir WordPress barındırma özelliğini kullanmaktan daha iyidir.

Optimize Edilmiş ve Yönetilen Barındırma

Web sitenize 7/24 bakan profesyonellerin olmasını istiyorsanız, her zaman yönetilen veya WordPress için optimize edilmiş bir barındırma planına abone olmayı seçebilirsiniz. Bu şekilde, ev sahibi yukarıda belirtilen görevleri yerine getirme ve karşılaşabileceğiniz sorunları çözme sorumluluğunu üstlenecektir..

Ne tür bir kullanıcı olduğunuza ve ne kadar kapsamlı bilgiye sahip olduğunuza bağlı olarak, bu iki seçenek arasından seçim yapabilirsiniz..

WordPress için En İyi Web Hosting Sağlayıcıları

Aşağıda en iyi WordPress hosting şirketlerini bulacaksınız. Tüm bu hosting sağlayıcıları hem paylaşılan hem de WordPress optimize web hosting planları sunuyor. Yani, belirli bir WordPress hosting planı arıyorsanız, bu hosting firmalarından herhangi biri ile kaplıdır.

1. HostGator

hostgator-best-wordpress-bulut barındırma

Muhtemelen zaten 9 milyon kayıtlı alan adına sahip en büyük web hosting şirketlerinden biri olduğu için HostGator hakkında duydunuz. Ayrıca Linux ve Cisco gibi ortaklıkları da var. Şirket 15 yıldır var ve o zamandan beri birçok memnun müşteriye sahip.

% 99.97 ile% 99.90 arasında değişen sağlam çalışma süreleri vardır. Web siteleri de oldukça iyi 800 milisaniye içinde yük ama 200 milisaniye daha az ile daha iyi olurdu. Yine de, “daha hafif” bir web siteniz varsa daha yüksek hızlara ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü ve tam barındırma hizmeti çok acemi dostudur. Çeşitli ayarları adım adım nasıl ele alabileceğinizi anlatan birçok rehber, öğretici ve SSS sayfası vardır..

Ayrıca her ihtiyacınızı karşılayan harika bir destek ekibiniz olacak. Sohbette size yanıt vermek 20 dakikadan daha az zaman alır, böylece bir düzeltme süresi içinde herhangi bir sorunun çözüleceğinden emin olabilirsiniz..

HostGator da büyük bir bonus sunuyor. Mevcut web sitenizi sunucularına ücretsiz olarak yeniden yerleştirecekler. Ayrıca, otomatik olarak kötü amaçlı yazılım kaldırma özelliğine sahip olursunuz, böylece web siteniz güvenli bir ortamda saklanır. Web sitenizin yedeklerini almak istiyorsanız, bunu cPanel üzerinden yapabilirsiniz. Tam otomatik yedeklemelerin yıllık maliyeti 15,95 ABD dolarıdır.

Sınırsız depolama alanı, alan adı ve bant genişliği sunan Hatchling planı için hizmetlerinin fiyatları ayda 3.95 dolardan başlıyor. Bebek Planı ayrıca ayda 5.95 $ için birkaç ekstra ile sınırsız her şeyi destekler. Son olarak, İş planı aynı fiyata geliyor ve ücretsiz adanmış IP, ücretsiz numara ve SSL sertifikası ekleyerek ayda 5,95 ABD doları karşılığında sınırsız alan adı, depolama alanı ve bant genişliğini destekliyor.

Hizmetlerine kaydolma birkaç adımda yapılabilir ve 45 gün içinde geri ödeme isteyebilirsiniz.

2. BlueHost

Bluehost-best-wordpress-hosting-sağlayıcı

BlueHost’un WordPress ile bir ortaklığı vardır, bu yüzden bir WordPress sitesini barındırmaya açıktırlar. WordPress.org’da önerilen barındırma hizmetlerinden biridir. Ayrıca, WordPress kullanıcıları için, 2,95 $ / ay sunan özel bir anlaşma sunuyorlar, bu da web sitelerini düşük bir maliyetle barındırmak isteyen herkes için harika.

BlueHost, bir WordPress web sitesini sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için gerekli olan her şeyi sunar. Sitenizi kilitleyebilecek herhangi bir DDoS saldırısını önlemek için Spam Çekiç, Spam Uzmanları, Spam Assassin ve CloudFlare gibi birçok mükemmel güvenlik aracına erişerek daha iyi bir durumda olacaksınız..

Çalışma süreleri% 99,99 ile% 99,89 arasındadır, bu da tüm yıl boyunca güvenilir oldukları anlamına gelir. WordPress sayfalarını yüklemek her zaman yıldırım kadar hızlı değildir, çünkü sunucunun işlemesi gereken aşırı miktarda kod. BlueHost’ta barındırılan WordPress sitelerinin yükleme süresi 1000 ms’dir. İlk bakışta tatmin edici görünmeyebilir, ancak uygulamada gerçekten fark etmeyeceksiniz.

Müşteri hizmetlerinin yanıtlanması yaklaşık yarım saat sürer ve web sitenizi yönetmeyi öğrenmenize yardımcı olmak için kullanabileceğiniz tonlarca içerik vardır. Adım adım kılavuzlar ve birçok bilgi sunan birçok öğretici videoya erişebilirsiniz.

Bluehost’un ilk paketi olan Temel plan, üç yıllık abonelik gerektiren aylık 3,49 ABD dolarından başlar. Aksi takdirde 12 aylık abonelik ile aylık 4,95 dolar. Bu şekilde, her biri için 100 MB depolama alanına sahip 50 GB depolama alanı, 10 web sitesi, sınırsız bant genişliği ve 5 e-posta hesabı alırsınız. Artı planı aylık 5,95 ABD dolarıdır ve 10 web sitesi, 500 MB alan içeren 100 e-posta hesabı, 150 GB depolama alanı ve sınırsız bant genişliği sağlar.

Son olarak, en büyük paylaşılan planları olan ve aylık 13,95 ABD doları olan Business pro planınız var. Sınırsız bant genişliği, depolama alanı, web siteleri ve e-posta hesapları sunar.

Ayrıca, ücretsiz site geçişi sunmadıklarını da belirtmek önemlidir, bu nedenle zaten mevcut bir web siteniz varsa, bunların taşınmasını istersiniz, sizden bunun için 149,99 ABD doları ücret alırlar..

Birkaç özelliği olan basit bir WordPress web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, BlueHost sağlam bir seçenektir, ancak büyük bir e-Ticaret web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız biraz yavaş olabilir.

3. InMotion Barındırma

inmotion-best-iş-wordpress-barındırma

Muhtemelen bu listedeki en eksiksiz barındırma hizmeti. InMotion, rekabetinden çok daha iyi olduğunu iddia ediyor ve şirket şu ana kadar bu ifadeyi kanıtlamayı başardı. Hizmetleri hızlı, güvenilir ve her yönüyle sağlam. Rekabetlerinin çoğundan yaklaşık% 40 daha iyi.

InMotion’ın sunucularında barındırılan web siteleri 560ms gibi inanılmaz bir hızda yüklenirken, aynı fiyat etiketine sahip bazı sunucular web sitelerini 800-1000 milisaniye hızında yükler. Çalışma süreleri% 100 olduğu ve sadece% 99,95’e düştüğü için de çok güvenilirler. Bir kez daha, kaya gibi sağlam!

InMotion’ın tek dezavantajı, 10GB’ı aşan herhangi bir web sitesinin yedeklenmemesidir. Bu boyutta bir sitenin düzenli olarak yedeklenmesi için 49 $ ücret ödemeniz gerekir. Ancak 10 GB’ın altındaki herhangi bir web sitesi için ücretsiz otomatik yedeklemeler ve web sitesi geri yüklemeleri sunuyorlar.

Güçlü hizmetlerinin üstesinden gelmek için, her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olan dünya standartlarında bir müşteri destek ekibine sahiptirler. Yanıt vermeleri 20 dakikadan az sürüyor ve sorunlarınızdan herhangi birini oldukça hızlı bir şekilde çözecekler.

InMotion ile ilgili her şey çok çekici olmayı başarıyor ve tam da böyle olmasını istiyorlar. Bu hizmetleri, lansman planları için ayda 3.49 $ ‘dan başlayan diğer ticari webhost’larla aynı fiyata sunuyorlar. 6 web sitesini, 26 park edilmiş etki alanını, 6 MySQL veritabanını ve 100 alt etki alanını ve 26 park edilmiş etki alanını destekler.

Güç planı aylık 4,49 $ ‘a mal oluyor ve birkaç ekstra ile Lansman planıyla aynı hizmetleri sunuyor.

Son olarak, Pro planı aylık 7.49 dolara mal oluyor, bu da sınırsız her şeyi destekliyor! WordPress hostingleri, burada belirtilen diğer planlarla aynıdır ve bu CMS’de yerleşik olan herhangi bir web sitesini mükemmel bir şekilde destekler ve yönetir..

4. WebHostingHub

webhostinghub-best-wordpress-blog-barındırma

WebHostingHub, rakiplerinden 20 kat daha hızlı olduklarını söyleyerek hizmetlerini çok kışkırtıcı bir ifade ile sunuyor.

20 kat daha hızlı olmasalar da, şimdiye kadar incelediğimiz en hızlı web barındırıcıları arasında yer alıyorlar ve 580 milisaniyelik yükleme hızlarına sahipler. Sayfa yükleme hızları bir e-Ticaret web sitesi çalıştırmak için yeterince hızlı.

Tüm güçlü SSD sürücüler, veriler normal bir sabit sürücüden 20 kat daha hızlı okunduğundan işleri daha da iyi hale getirir.

Ayrıca, en kötü senaryoda sadece% 99,88’e düşen% 99,99 çalışma süresiyle yıl boyunca oldukça güvenilirdirler.

Web teknolojisi konusunda çok fazla deneyimi olmayan bir acemi iseniz, WebHostingHub sizin için çok daha iyi olacaktır. Birkaç adımlık kayıt işlemi ve kolay bir web sitesi kurulumu ile işleri son derece basit tutarlar. Her hosting paketi ücretsiz web sitesi oluşturucu yazılımı ile birlikte gelir.

WordPress’in sunucunuza doğrudan kayıt sayfasından yüklenmesini seçebilirsiniz. Ayrıca diğer içerik yönetim sistemlerini de seçebilirsiniz.

WebHostingHub da zengin bir ücretsiz hizmet sunmaktadır. Veritabanlarıyla birlikte üç web sitesini tamamen ücretsiz olarak sunucularına aktarma imkanı sunarlar. Ayrıca, daha da zorlayıcı bir teklif haline getiren sıfır kesinti süreci vaat ediyorlar. Üstüne üstlük, anlaşmanızla birlikte ücretsiz bir alan adı da alacaksınız.

Ancak, yedeklemeler ve ek güvenlik ekstra para gerektirir. Bunlar, ücretsiz olarak elde edemeyeceğiniz çok yararlı, hatta gerekli güvenlik özellikleridir.

İlk planları olan Spark planı aylık 4,99 $ ‘dan başlıyor ve bu da 3 yıllık abonelik gerektiriyor. 12 aylık seçeneği seçerseniz, fiyat ayda 6,99 dolara kadar çıkar. 2 web sitesi, 25 alt alan adı ve 10 MySQL veritabanı desteği var.

Nitro Planı aylık 6,99 ABD dolarıdır ve sınırsız sayıda web sitesini, alt alanı ve MySQL veritabanını destekler.

Dinamo planı, kullanabileceğiniz daha fazla sunucu kaynağı ekleyerek her şeyi sınırsız hale getirir. Bu hizmet, trafiği yoğun olan web siteleri için mükemmeldir.

WebHostingHub’ın hizmetlerinin nasıl göründüğünden hoşlanıyorsanız, hizmetlerine birkaç basit adımda abone olabilirsiniz.

5. Sunucular Arası

arasi-best-optimize-wordpress-hosting

InterServer 1999’dan beri piyasadadır, ancak diğer ticari ev sahipleri hakkında bildiği kadar çok kişi bilmemektedir. 17 yıllık çalışma ve arkasında milyonlarca memnun kullanıcıya sahip, bütçeye uygun bir sağlayıcıdır..

WordPress web sitenizi sorunsuz bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için gereken her şeye sahiptir. Tüm referanslarının yaklaşık% 80’i çok olumlu bir sesle yazılmıştır. Müşterilerinin çoğu aldıkları hizmetten çok memnun..

Çalışma süreleri nadiren% 100’den% 99,99’a düşüyor, bu nedenle yıl boyunca gerçekten güvenilirler. Onları daha da etkileyici kılan şey, sunucularında barındırılan web sitelerinin 300 ms yanıt süresine sahip olmasıdır.

Sağlam çalışma süreleri, web sitenizle ilgili sorunları çözmek için sürekli hazır olan samimi ve çok duyarlı bir müşteri destek ekibi var.

WordPress web siteleriyle çok fazla uğraşmak istemeyenler ve herhangi bir sorun yaşamadan yıl boyunca çalışmasını isteyenler için ayda 5 $ yönetilen bir barındırma planı kullanabilirler. Onların hizmetleri aynı zamanda bir tıklama yükleri ve bir ücretsiz web sitesi geçişi içerir.

Ayrıca, uzun vadeli bir sözleşme ile bazı büyük indirimler alabilir ve fiyatın 3.88 $ / mo’ya düşmesini sağlayabilirsiniz. Bu paketle sınırsız bant genişliği, depolama alanı ve web siteleri elde edersiniz. Ancak, hiçbir web sitesinin sunucu kaynaklarının% 20’sinden fazlasını kullanmasına izin verilmediğini belirtmek önemlidir..

Yine de, InterServer, hizmetlerinin getirdiği herhangi bir sınırlama olmaksızın çok basittir ve gizli yakalamalar veya ücretler olmadan, yarasadan hemen her şeyi size bildireceklerdir.

InterServer henüz anaakım bir ana bilgisayar değil ve tüm kullanıcılarına harika bir hizmet sunarak bunu telafi ediyor. İlgi alanlarınızı akılda tutan güvenilir bir web barındırma hizmeti arıyorsanız, InterServer bir çözümdür!

Sonuç

WordPress siteniz veya blogunuz için güvenilir olmayan bir web barındırıcısı seçmek çok fazla baş ağrısına neden olabilir. Çeşitli şirketleri denemeye gerek yok, çünkü size en iyi WordPress barındırma sağlayıcılarının bir listesini verdim. Hepsini test ettim ve şu anda bunları müşteriler veya daha küçük web sitesi projeleri için kullanıyorum.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector