5 Geliştiriciler için En İyi Web Hosting Sağlayıcıları

en barındırma-geliştiriciler


Bir geliştirici olarak harika görünümlü, duyarlı ve güvenli web siteleri oluşturmak istiyorsunuz. Kodlama becerileriniz en önemli şeydir, ancak web sitelerinizin güçlü bir temele dayandığından da emin olmanız gerekir. Bu nedenle iyi bir ev sahibi seçmeniz gerekiyor.

Web siteniz orta büyüklükte veya büyük olacaksa, paylaşılan barındırma daha iyi bir şey gerekir. Paylaşılan barındırma, en temel web siteleri veya bloglar için iyidir, ancak bundan daha büyük bir şey performansı ciddi şekilde etkileyecektir. Daha fazla güce ihtiyacınız olacak. Premium seçenek özel bir sunucudur, ancak çoğu durumda bu sadece pahalı değil, aynı zamanda çok fazla olacak, muhtemelen tüm bu gücü kullanamayacaksınız. Büyük olasılıkla bir bütçeniz olduğundan, orta bir çözüme ihtiyacınız olacak ve bu da VPS hosting.

VPS hosting size her iki dünyanın en iyisini sunar. Bağlantınızı çalmak için çok fazla kullanıcınız olmadığından, paylaşılan barındırmadan çok daha güçlüdür. Ancak, herhangi bir özel sunucudan çok daha ucuzdur. Bu yüzden VPS hosting çoğu geliştirici için en iyi seçenektir.

Bu yazıda, iyi bir VPS barındırma planının temel özelliklerinin ne olduğunu açıklayacağız. Bundan sonra, işin en iyisi olduğunu düşündüğümüz barındırma sağlayıcılarına örnekler vereceğiz. Bu makalenin sonunda, web siteniz için nasıl bir ana bilgisayar seçeceğinizi bileceksiniz..

Hosting Şirketi
Promosyon Fiyatı

1inmotionbest web geliştiricileri için hosting19,99 ABD doları / aylık
2bluehost wordpress geliştiricileri için en iyi hosting19,99 ABD doları / aylık
3web sitesi geliştiricileri için en iyi hosting29,95 $ / aylık
4interserver programcılar için en iyi hosting6,00 $ / aylık
5bilgisayar programcıları için en iyi hosting39,95 $ / aylık

Bir VPS Planı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Her VPS barındırma planının aşağıdakileri içeren belirli ölçütleri karşılaması gerekir:

 • Hız ve güvenilirlik – hızlı ve duyarlı siteler oluşturmak istiyorsunuz. Ve onların her zaman hazır olmalarını istiyorsun. Bu nedenle hız ve mükemmel çalışma süresi kaydı için büyük bir üne sahip bir ana bilgisayar seçmeniz gerekiyor.
 • Fiyat ve özellikler – buna karar vermek kolaydır. İlk önce bütçenize bakın. Size çok fazla şey hakkında bir fikir verecektir, böylece projeniz için çok pahalı olan barındırma planlarını hariç tutabilirsiniz. Ama her zaman en ucuz seçeneği tercih etmeyin, bundan daha akıllı olun. Para kazanmak veya daha görünür bir şeyde kullanmak her zaman güzeldir, ancak barındırma her web sitesinin temelidir, çok önemlidir. Daha pahalı planlar size daha fazla özellik ve araç kazandırır, böylece daha iyi bir web sitesi oluşturabilirsiniz.
 • Güvenlik ve destek – Güvenli web siteleri oluşturmak çok önemlidir. İtibarınızın zarar görmesini istemezsiniz ve web siteniz güvenli değilse olur. Bu yüzden mükemmel bir veri merkezine sahip bir ana bilgisayara ihtiyacınız var. Ayrıca harika bir destek ekibine sahip olmalarını da istersiniz, çünkü ne zaman yardıma ihtiyacınız olacağını asla bilemezsiniz. VPS planları bakım gerektirdiğinden, sunucu bakımının dahil olduğu bir plan bulabilirseniz ideal olur.

Paylaşılan bir plan ile VPS arasındaki temel farklardan biri, kendi donanımınızı seçmenizdir. Her VPS planı size CPU, RAM, SSD alanı sağlar ve bunların miktarı planlar arasındaki temel farktır. Doğal olarak, mümkün olduğunca fazla güç istiyorsunuz, ancak bu bir fiyat etiketi ile birlikte geliyor, bu yüzden akıllıca seçin. Web sitenizi abartmanıza gerek yoktur, çünkü seçtiğiniz planı yetersiz bulursanız daha sonra her zaman yeni sürüme geçebilirsiniz.

Geliştiriciler için En İyi Hosting Sağlayıcıları

1. InMotion Barındırma

inmotion-best-profesyonel hosting-geliştiriciler

InMotion Barındırma

InMotion, 2001 yılından beri ABD’de barındırma işinde olan bir şirkettir, bu yüzden bir emektar olarak düşünebilirsiniz. Tüm bu yıllar boyunca istikrar, güvenlik ve hızıyla biliniyordu.

InMotion’ın iki büyük veri merkezi vardır ve her ikisi de en son teknolojidir. Her yıl milyonlarca dolar yatırım yapıyorlar ve teknolojilerini sadece büyük marka üreticilerinin en yeni bileşenleri ile yeniliyorlar. Bu sonuçları gösteriyor; InMotion’da barındırılan web siteleri rekabetten% 40 daha hızlı çalışır. Ayrıca% 99,99 garantili çalışma süresi gösterir.

InMotion, geliştiriciler için birçok yararlı araca sahiptir. ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python ve Ruby on Rails gibi birçok komut dosyasını ve dili destekler. Ayrıca MySQL, PostgreSQL ve SQLite veritabanlarını da desteklerler. InMotion’ın SSH erişimi de var. Kolay kurulum seçenekleri arasında b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress ve SSL gibi birçok popüler platform bulunmaktadır..

InMotion’ın harika bir ücretsiz yedekleme politikası da var. Birçok barındırma sağlayıcıları bu ağır şarj beri bu şaşırtıcı. Bunu 10 GB’a kadar otomatik olarak yapacaklar. Ancak, kendiniz yedeklemeyi yapmak isterseniz, size gerekli araçları sağlayacaktır..

InMotion, aylık 19,99 $ ila 64,99 $ arasında değişen 6 VPS planı sunuyor. Tüm VPS planlarında sınırsız alan adı, web sitesi ve e-posta bulunur. Ayrıca, hepsinde ücretsiz SSD depolama alanı vardır, bu nedenle siteniz en yüksek hızda çalışır. Tüm VPS planları paylaşılan barındırma ile karşılaştırıldığında çok güçlüdür; bunlar geliştiriciler için mükemmeldir. En ucuz VPS planı bile oldukça güçlü; 4 GB RAM, 75 GB depolama alanı, 4 TB bant genişliği ve 3 IP adresi ile çoğu web sitesini barındırabilir. Planınızı istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

InMotion destek ekibi, işin en iyilerinden biridir. 7/24 ulaşması kolay, hızlı ve profesyonel bir şekilde size yardımcı olacaklar. Sunucularına ücretsiz bir site geçişi bile sunacaklar.

InMotion benzersiz bir barındırma sağlayıcısıdır. Kalitelerine güvenen InMotion, 90 günlük cömert para iade garantisi sunuyor.

2. BlueHost

Bluehost-best-vps-planlar-web geliştiricileri

BlueHost

Web sitenizin WordPress ile ilgisi varsa BlueHost’u edinin. WordPress tarafından yıllarca önerilen bir numaralı hosting şirketidir. BlueHost güvenli, istikrarlı ve hızlıdır, bu nedenle WordPress kullanmasanız bile, yine de barındırma sağlayıcınız olarak düşünmelisiniz.

BlueHost şirketi her şeyi% 100 kurum içinde yapıyor. Bu, her şeyin kontrol altında olmasını sağlar ve sürekli kalite sağlar. Kendi fiber bağlantılarını ve Linux tarafından işletilen özel yapım sunucuları kullanıyorlar. Tüm bu sonuçlar% 99.99 kesintisiz çalışma süresi ile sonuçlanır.

Güvenli web siteleri oluşturmak önemlidir ve BlueHost güvenliği ile bilinir. Web sitelerinizi spam ve DDOS saldırıları gibi modern İnternet’in tüm tehditlerine karşı koruyacaklar.

Geliştiriciler için BlueHost’un sunabileceği çok şey var: QuickInstall (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress ve SSL), desteklenen birçok komut dosyası ve dil (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby on Rails), PHPMyAdmin ve MySQL veritabanları.

Aylık 19,99 $ ile aylık 59,99 $ arasında değişen 4 harika VPS planı var. Fiyatlarına bakarken BlueHost’un bütçeye uygun olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak düşük fiyatları sizi aldatmasın, BlueHost planlarının sunabileceği çok şey var. Standart olarak adlandırılan en ucuz VPS planları size 2 çekirdek, 2 GB RAM, 30 GB SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği sunar. BlueHost ile ilgili harika bir şey, sizin için sunucu bakımı yapmasıdır, bu yüzden endişelenmeniz gereken bir şey daha yoktur.

BlueHost desteği muhteşemdir. 7/24 E-posta, Telefon ve Sohbet ile ve Kapsamlı Bilgi Tabanı’nı kullanarak ulaşabilirsiniz. Şirket içi mühendis ekibi tüm sorularınızı profesyonel olarak cevaplayacaktır. BlueHost’un yararlı öğreticiler ve nasıl yapılır videoları bulabileceğiniz iyi bir web sitesi var.

BlueHost Fırsatları Bir deneyin, 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

3. HostGator

hostgator güvenilir-web-host-geliştiriciler

HostGator

HostGator, dünyanın en büyük hosting sağlayıcılarından biridir. 9 milyondan fazla alana başarıyla ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla, kumar oynamak istemiyorsanız ve yıllar içinde ününü kanıtlamış güvenilir bir ana bilgisayar istiyorsanız, HostGator’u seçin.

Çok fazla alan barındırdığı için HostGator, sunucularının güvende olduğundan ve her zaman çalıştıklarından emin olmak zorundaydı, çünkü saklayacak bir üne sahipler. Ve bunu yaptılar. Büyük veri merkezleri 7/24 izlenir ve en son güç yedekleme ve yangın algılama sistemlerine sahiptir. Bu, garantili% 99,9 çalışma süresi tutmasını sağlar ve sunucu durumu RSS beslemesi sağlar, böylece kendiniz görebilirsiniz.

HostGator, ASP, PHP, Python ve Ruby gibi popüler komut dosyalarını ve dilleri destekler. Ayrıca Drupal, Joomla, Magneto ve WordPress için kolay kurulumlar sunar. PHPMyAdmin ve MySQL veritabanlarını destekler, böylece tüm ana diller, platformlar ve veritabanları kapsanır.

HostGator makul fiyatları ile bilinir ve VPS planları farklı değildir. 29.95 $ / ay’dan 49.95 $ / ay’a kadar değişen 3 planları var. Daha sonra her zaman yeni sürüme geçirebileceğiniz için en ucuz planları olan Snappy ile başlamanızı öneririz. Ucuz olabilir, ama bir yumruk atıyor. 29,95 $ / ay karşılığında 2 çekirdek, 2 GB RAM, 120 GB SSD alanı ve 1,5 TB bant genişliği elde edersiniz.

HostGator iyi bir desteğe ve mükemmel bir web sitesine sahiptir. Yüksek eğitimli ekiplerine 7/24 ulaşılabilir ve sorunlarınızın çoğunu çözecektir. Ve cevapları kendiniz aramayı seviyorsanız, canlı forumlarına göz atmanın tadını çıkaracaksınız..

HostGator ile yanlış gitmeyeceksiniz, bir süredir var ve 9 milyon alanın güvenini kazandı. Denemeye karar verirseniz, 45 günlük para iade garantisi ile korunacaksınız.

4. Sunucular Arası

arasi-ucuz-VPS-hosting-geliştiriciler

arasi

InterServer 1999’dan beri var. Başından beri tüm çekirdek yöneticilerini korudular. Bu, tüm kilit çalışanları yetiştirebildiği ve koruyabildiği için InterServer’ın gücünü kanıtlıyor. Ve iş ahlakı hakkında bir hikaye anlatıyor. Bu etik, dürüst politikalarında da kendini gösterir. InterServer ile gizli hükümler veya pahalı çıkış ücretleri olan uzun ve haksız sözleşmeler görmezsiniz. Sadece sizin için ne ödeme alacak.

InterServer, kendi veri merkezini baştan aşağıya özel olarak kurmuştur. Masaüstü düzeyindeki bileşenlere ambargo uygularlar ve yalnızca ileri teknoloji kullanırlar. Bu,% 99,99 çalışma süresini garanti etmelerini sağlar.

InterServer destek ekibi sektörün en iyilerinden biridir. Son derece eğitimli ve hatta anahtar personeli gerekirse telefona cevap veriyor. Herhangi bir sorunu anında çözmelerini bekleyebilirsiniz. Ayrıca, diğer ana bilgisayarlardan ücretsiz bir geçiş sunacaklar ve Anlık Hazırlama ile sitenize hemen erişebileceksiniz.

InterServer, tüm ana komut dosyalarını ve dilleri (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby on rails) destekler ve birçok hizmet (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress, SSL). PHPMyAdmin ve MySQL veritabanlarını ve Cpanel, Plesk ve WHM kontrol panellerini destekler.

Web sitelerinin VPS bölümü gerçekten benzersiz. Sadece 6 $ / mo’dan 96 $ / mo’ya kadar 32 Windows / Linux VPS planı bulacaksınız. Bu, herhangi bir web sitesinin gereksinimlerini karşılayan ve her bütçeye uyan bir VPS planı bulabileceğiniz anlamına gelir. Planlar güç bakımından farklılık gösterir; çekirdek sayısı, RAM miktarı ve SSD alanı, maksimum aylık veri aktarımı miktarı.

Çeşitlilik arıyorsanız ve özel bir VPS planı istiyorsanız, InterServer tam size göre. Planlarından birini kendiniz deneyin, 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

5. Yeşiller

Greengeeks kaliteli barındırma-web geliştiricileri

Greengeeks

Sitenizin çevre veya ekoloji ile ilgisi varsa, sitenizi GreenGeeks’te barındırmalısınız! Bu barındırma sağlayıcı kullandıkları güç kadar üç kez ızgaraya geri koyuyor. Ve rüzgar enerjisi noktaları satın alarak geri koyuyorlar! Yani gerçekten Yeşiller.

Ancak GreenGeeks sadece gezegenimizle ilgilenmez; müşterilerini de önemsiyorlar. Sunucuları% 99,9 kesintisiz çalışma süresine sahiptir, para iade garantisi vardır. Ayrıca güvenliği de önemsiyorlar. GreenGeeks, web sitenizi sağlam tutmak için tüm modern araçları sunar. Bunlar kaba kuvvet tespiti, Spam Assassin, SSL güvenli sunucu, gerçek zamanlı güvenlik taraması ve şifre korumasını içerir. GreenGeeks ayrıca gece yedeklemeleri de yapar, böylece verileriniz son derece güvende olur.

GreenGeeks, Django, Perl, PHP, Python ve Ruby on Rails dillerini destekler. Ayrıca b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress ve SSL için hızlı kurulumlara sahiptir. Bu size çok zaman kazandıracak. PHPMyAdmin ve MySQL destekledikleri veritabanlarıdır.

GreenGeeks’in ayda 39.95 $ ile 159.95 $ arasında değişen 4 farklı VPS planı vardır. Hepsi dört çekirdekli, ancak kalan özellikler farklı. 59,95 $ paketini öneriyoruz. 4 çekirdeğin yanı sıra 2 GB RAM, 50 GB SSD depolama alanı ve 1500 GB bant genişliği içerir.

GreenGeeks’in premium destek ekibi var. 7/24 hizmetinizdedir ve onlara telefon, canlı sohbet veya bilgi tabanı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca, siteniz zaten başka bir sunucuda barındırılıyorsa, sitenizi ücretsiz olarak taşımayı teklif ederler. Ve sizin için yapacaklarından, sunucu bakımı hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Gece yedeklerinden zaten bahsetmiştik.

Çevre dostu politikası ile GreenGeeks özel bir şeydir. Veri merkezleri muazzam miktarda enerji tüketiyor ve GreenGeeks bunu azaltmak için ellerinden geleni yapıyor. Siz de çevreye duyarlı olmalısınız ve sizi GreenGeeks’i denemeye davet ediyoruz, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. 30 günlük para iade garantisi sundukları için de risksizsiniz.

Sonuç

Web hosting endüstrisinin sunabileceği çok şey var. Bu yazıda size en iyi olduğunu düşündüğümüz VPS planlarını ve barındırma sağlayıcılarını gösterdik. Büyük olabilir ve HostGator’u seçebilir, yeşil olabilir ve GreenGeeks’i seçebilirsiniz. Öneriler sizin için önemliyse, BlueHost ile devam edin. Çeşitlilik ve özelleştirme sizin işinizse InterServer’ı seçin ve uzun para iade garantilerine ihtiyacınız varsa InMotion’a gidin.

Ancak emin olun, bunlardan herhangi birini seçmek en iyi seçimdir. Hepsi güvenilir ve harika çalışma süreleri var. Güvenlidir, birçok koruma katmanı sunar. Hepsi en yüksek hızı sunar ve% 100 kullanıcı memnuniyeti garantilidir. Kesin olan bir şey, hepsiyle birlikte, kalite her şeyin üstünde.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map