5 Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucuları

01.06.2020
En İyi Hosting '5 Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucuları
0 18 мин.

en serbest web-inşaatçılar-2019


Bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, hiç kimse size kodlamayı öğrenmek zorunda olduğunuzu söylemeyecektir. Herhangi bir kodlama bilgisi olmayan biri bile oldukça iyi bir web sitesi oluşturabilir. Bazı özellikler ve tasarım modelleri, kapsamlı kodlama bilgilerinin uygulanmasını, geliştirilmesini ve optimize edilmesini gerektirir. Ancak basit bir web sitesi ve bazı temel işlevsellik istediğinizde, bir web sitesi oluşturucunun kullanımı ile kendiniz oluşturabilirsiniz..

Web sitesi oluşturucuları, herhangi bir kodlama yapmak zorunda kalmadan web siteleri oluşturmanıza izin verir. Sadece “ne görürsen onu alırsın” editörü içinde sürükle ve bırak araçları kullanarak, oldukça şaşırtıcı bir web sitesi oluşturabilirsin..

Bu tür web sitesi oluşturucularının kullanımı inanılmaz derecede kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece bir fare ve klavyeyi nasıl kullanacağınızı biliyorsanız bunları asabilirsiniz. Sadece belirli öğeleri, simgeleri, düğmeleri, afişleri, görüntüleri vb. Sürükleyip web sitenizi bir tuval üzerine resim çizer gibi oluşturursunuz..

Bazı İçerik Yönetim Sistemlerinde bu kadar bir şey yapmanız gerekmez. İstediğiniz tasarımı oluşturmak için bir şablon kullanabilirsiniz. Bunlardan bahsetmişken, çevrimiçi çalışanlar ve çevrimdışı çalışanlar olmak üzere iki tür web sitesi oluşturucusunu ayırıyoruz.

Çevrimdışı ve Çevrimiçi Web Sitesi Oluşturucuları

Buradaki ana odağımız çevrimiçi web sitesi oluşturucuları üzerinde olsa da, çevrimdışı web sitesi oluşturucuları da bilmek yararlıdır.

Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucuları

Çevrimdışı oluşturucular, bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gereken web sitesi oluşturma yazılımıdır. Oluşturduğunuz tüm web siteleri bilgisayarınızın sabit disklerine kaydedilir ve web siteniz kullanıma hazır olduğunda yüklenmeleri gerekir.

Bu inşaatçılar ile çalışmak için internet bağlantınızın olması gerekmez, sitenizi yüklerken buna sahip olmanız yeterlidir. Ayrıca, onları çalıştırabilmeniz için herhangi bir teknik beceri veya kodlama deneyimi gerektirmezler. Ancak bir web barındırma hizmeti için ödeme yapmanız gerekir, çünkü genellikle bir teklif vermezler.

Avantajları

 • Sitenizi barındırma konusunda çok daha fazla esnekliğiniz var
 • Çevrimdışı olsanız bile web sitenizde çalışabilirsiniz
 • Çevrimiçi hizmet sağlayıcıları kadar güvenilir değiller
 • İnternet hızınızdan etkilenmezler

Çevrimiçi Web Sitesi Oluşturucuları

Ayrıntılara girmeden önce, lütfen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi 5 çevrimiçi web sitesi oluşturucusunun aşağıdaki listesini göz önünde bulundurun:

şirket
Premium Planları
Deneyin

1weebly.com web sitesi oluşturucu ücretsiz$ 4.00 / aylıkBEDAVA
2wix.com ücretsiz web sitesi oluşturucu5,00 $ / aylıkBEDAVA
3websitebuilder.com ücretsiz deneme sürümü5,38 $ / aylıkBEDAVA
4mozello ücretsiz web sitesi oluşturucu7,00 ABD doları / aylıkBEDAVA
5DudaMobile7,13 $ / aylıkBEDAVA

Genellikle, çevrimiçi web sitesi oluşturucuları adından da anlaşılacağı gibi yalnızca bir internet bağlantısı ile kullanılabilir. Bir sağlayıcının sunucusunda çalışırlar ve tarayıcı pencerenizden (Firefox, Chrome veya Safari) kullanabilirsiniz. Web sitesi oluşturucu hizmetleri bir sürü de web siteniz için barındırma sağlar, bu yüzden tek yapmanız gereken sitenizi oluşturmak ve tadını çıkarmak.

Çoğu çevrimiçi web sitesi oluşturucu, önceden oluşturulmuş çeşitli öğeler ve içeriklerle birlikte gelen önceden hazırlanmış binlerce şablonla birlikte gelir. Tek yapmanız gereken biraz özelleştirmek ve kendinize bir web siteniz olacak!

Avantajları

 • Bir çok çevrimiçi web sitesi kurucu tamamen ücretsiz
 • Hiçbir şey kurmanıza gerek yok
 • Herhangi bir yazılım satın almak zorunda değilsiniz
 • Web sitenizde herhangi bir bilgisayardan uzaktan çalışabilirsiniz
 • Yazılımı güncellemenize gerek yok
 • Online inşaatçılar da web barındırma hizmetleri sunuyor

Çevrimdışı web sitesi oluşturucuları da harika olsa da, daha iyi oldukları ve daha fazla fayda sağladığı için çevrimiçi hizmetleri kullanmayı tercih ediyoruz..

En İyi Ücretsiz Online Web Sitesi Kurucuları

Bunlar, yeni başlayanlar için işleri ciddi şekilde kapsamlı hale getiren 5 ücretsiz web sitesi oluşturucu, bu yüzden onları en çok sevdik.

Weebly

Şimdi bedavaya dene “

weebly ücretsiz web sitesi oluşturucu

Weebly oldukça uzun bir süredir varlığını sürdürüyor ve web sitesi üreticileri arasında en hızlı büyüyen markalardan biri olduğunu kanıtladı. Weebly, kullanıcılarına web sitelerini çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayan her şey dahil bir programdır. Kullanıcıların tüm web sitelerini tek bir platformda oluşturmalarına ve yönetmelerine olanak tanır. Harika pazarlama yeteneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bunların hepsi çoğu durumda ayrı ayrı ele alınacaktır, ancak Weebly işleri inanılmaz derecede kullanışlı hale getirdi.

Weebly içindeki her tasarım öğesi ve işlevsellik gerçekten verimli çalışır. Çok basit bir sürükle ve bırak sistemi oluştururlar. Bu web sitesi oluşturucu WordPress ve Wix gibi büyük platformlarla kafa kafaya gidebilir.

Weebly inanılmaz derecede popüler ve 40 milyondan fazla web sitesi oluşturdu, bu yüzden çok şey yapıyor. Nasıl kullanabileceğinizi görelim!

tuhaf ücretsiz plan

Tamamen ücretsiz olarak 500 MB depolama alanına sahip 10 sayfalık bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Ancak sitenizde Weebly reklamları yer alacak, ancak yine de gerçekten cömert bir teklif.

Platformu beğendiyseniz ve bundan daha fazla yararlanmak istiyorsanız, Weebly’in Başlangıç ​​paketini ayda 8 ABD Doları karşılığında kullanmaya başlayabilirsiniz. Marka ve reklamları web sitenizden kaldıracak, size sınırsız depolama alanı sağlayacak ve kendi özel alan adınızı alacaksınız. Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz, ancak teklifin geri kalanı kadar cömert olmayan 10 ürünle yapabilirsiniz. Web sitenizi yalnızca ziyaretçileriniz için içerik görüntülemek amacıyla kullanmak istiyorsanız, İçerik Planını ayda yalnızca 4 ABD doları karşılığında kullanabilirsiniz.

Weebly’nin ücretsiz sürümü oldukça sınırlıdır ve kullanmak için ödemeniz gereken birçok “premium” unsur vardır. Ama Weebly kullanmakla, bir programcı kiralamaktan çok daha iyisiniz. Kendi web sitenizi oluşturabilir ve birkaç dolar için çalıştırabilir ve geliştirebilirsiniz..

Mobil sürümde fazla düzenleme yapamayacağınızdan bahsetmek önemli olsa da, web siteniz de mobil uyumlu olacaktır..

Weebly teknoloji meraklısı olmayan insanlar için kesinlikle mükemmel ve bir web sitesi oluşturma ve yönetme ile ilgili her görevle onlara iyi hizmet edecek.

Wix

Şimdi bedavaya dene “

wix ücretsiz web sitesi oluşturucu

Wix, şu anda 90 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yaptığı için web sitesi üreticileri arasında en tanınmış oyunculardan biridir. Restoranlar, küçük işletmeler, profesyoneller, serbest çalışanlar, fotoğrafçılar ve diğerleri için mükemmel olan çok profesyonel görünümlü ve görsel olarak etkileyici düzenler sağlarlar. Web sitelerinin her biri mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Web siteleri oluşturmak, resimleri düzenlemek veya blog eklemek birkaç tıklamayla yapılabilir. Tıpkı Word veya başka bir metin düzenleme yazılımı kullanmak gibidir. Yüzlerce iyi görünümlü şablon arasından seçim yapabilir ve birkaç dakika içinde web sitenizin tüm tasarımını değiştirebilirsiniz.

Wix fantezi bir şey değil ama gerçekten işlevsel. Google ve Bing gibi arama motorlarıyla eşleşmesi için web sitenizin SEO verilerini de düzenleyebilirsiniz.

Yorumlar veya diğer ortak işlevler gibi özellikler eklemeye gelince, Wix uygulama pazarına gitmeniz ve.

wix ücretsiz planı

Etkin bir e-posta adresinizin olması gerekir ve Wix’i hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak bir web sitesi oluşturabilirsiniz, ancak yararlı özelliklerin ve serin görünümlü tasarımların çoğu için ödeme yapılır. Dolayısıyla, en iyi şekilde yararlanmak için, premium bir hesapla daha iyi durumdasınız.

Kullanabileceğiniz bir dizi premium hesap vardır ve başlangıç ​​için aylık 5 $ karşılığında ya da VIP hesabı için 25 $ / ay kadar gidebilirsiniz. VIP hesabıyla, sitenizi incelemek için bir alan adı, 20 GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve profesyonel bir web geliştiricisi alacaksınız. Desteğe ihtiyacınız varsa, Wix’in uzmanlarından birinin sizinle iletişime geçmesi için birkaç dakikadan fazla beklemeniz gerekmeyecek.

Bize göre, Wix en tam özellikli ve en uygun fiyatlı online web sitesi kurucusudur. En ayrıntılı özellikleri ve en uygun kullanıcı arayüzünü sunarlar. 90 milyondan fazla kullanıcıyı mutlu etmeyi başarmış olmaları şaşırtıcı değil!

WebsiteBuilder.com

Şimdi bedavaya dene “

websitebuilder com ücretsiz hesap

WebsiteBuilder.com’un sadece arama sorgularında gösterilmek üzere hazırlanmış kapsamlı bir ad olduğunu düşünmek kolaydır, ancak çok daha fazlası olduğu kanıtlanmıştır. Gerçekte, site her yeni başlayan için kullanımı kolay bir dizi kapsamlı web sitesi oluşturma araçları sunuyor.

Ayrıca ücretsiz alan adları, basit bir web sitesi oluşturma süreci ve ücretsiz bir iş e-postası sağlar. Ama aynı zamanda bazı can sıkıcı yükselmeler ve aslında ne için ödeme yaptığınızın oldukça belirsiz bir açıklaması ile doludur. Yani, arkasındaki şirket hemen hemen bu yazılım üzerinde iyi bir kova yapmak.

Ücretsiz bir hesapla, bir web sitesi başlatmak, 100 şablondan birini seçmek ve bir site kategorisi ayarlamak dışında fazla bir şey yapamazsınız. Bundan sonra web siteniz bir önizleme için hazırdır ve diğer herhangi bir özellik için ödeme yapmanız gerekir.

websitebuilder com ücretsiz plan

Örneğin, sitenizin mobil sürümünü değiştirmek veya bir PayPal düğmesi eklemek için premium plana geçmeniz gerekir. İşaretçiniz nereye giderse gitsin kesinlikle bol bol satış yaparsınız.

Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak istiyorsanız, e-Ticaret planına gitmeniz ve aylık 17,95 ABD doları ödemeniz gerekir. Bu, alan adı kaydı ve barındırma maliyetlerini de içerir, ancak yine de ödemek için oldukça ağır bir fiyattır..

Bol miktarda indirimle karşılaşabilirsiniz, ancak yakında 2 yıllık bir sözleşme imzalamanızı gerektirdiklerini öğreneceksiniz; bu, daha önce yazılımla daha fazla çalışmadıysanız oldukça ağır bir fiyattır.

WebsiteBuilder.com gerçekten çok şey satın almak için çalışıyor olsa da, araçları oldukça iyi. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok sayfa öğesi ile sade ve basittir. İşten tasarruf etmenize ve her şeyin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanıza yardımcı olan birçok pop-up ve mesaj var..

Yeni web sitenizin gerekli her öğesi parmaklarınızın ucunda. Tek bir tıklamayla görüntü, metin, gezinme öğeleri veya videolar ekleyebilirsiniz. Müzik çalarlar, haritalar, sosyal bağlantılar ve diğer yararlı şeyler gibi widget’ları da kolayca ekleyebilirsiniz..

Her şey mümkün olduğunca basit hale getirildiğinden, kullanıcı arayüzünden başka bir şeye dokunmak zorunda değilsiniz. Sadece iki saat tıkladıktan sonra, istediğimiz tüm öğelerle oldukça iyi görünümlü bir web sitesi oluşturmayı başardık.

Yazılım, görüntü işleme zamanı geldiğinde çok konuşur. Kendi fotoğrafınızı yükleyebilir veya çok sayıda stok fotoğrafçılığı arasından seçim yapabilirsiniz. Çalışmayı bitirdikten sonra, tüm dosya ve klasörlerinizin WebsiteBuilder.com’un sunucularında depolandığından emin olabilirsiniz..

Görüntülerin kullanımı çok kolaydır. Bunları ön plana getirebilir veya arka plana itebilir, döndürebilir veya kapsamlı araç çubuğu ile istediğiniz gibi bükebilirsiniz..

Genel olarak, WebsiteBuilder.com çok iyi bir web sitesi oluşturma yazılımıdır, ancak kesin bir fiyat talep eder. Ödeyebilecek olanlar, aldıkları kapsamlı ve kullanımı kolay hizmetten çok memnun kalacaklar!

Mozello

Şimdi bedavaya dene “

mozello ücretsiz web sitesi oluşturucu

Mozello ilk kez 2015’te çıktı ve o zamandan beri başarıya giden istikrarlı bir yol izliyor. Herkesin yerinde doğru anahtar özellikleri ile iyi görünümlü bir web sitesi oluşturma imkanı sağlayan minimalist bir araçtır. Mozello, kullanıcıların her seferinde profesyonel görünümlü web tasarımlarını geliştirmelerine yardımcı olan çok basit bir tasarım desenini takip etmelerine yardımcı olur.

Basitçe söylemek gerekirse, tüm web sitenizi birkaç tıklamayla yeniden düzenlemenizi sağlayan kesinlikle basit bir programdır, ancak yalnızca sağladıkları hediyeleri kullanabilirsiniz. Bizim durumumuzda yeterince iyi.

Mozello’yu kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken bir e-posta, şifre, istenen URL adı sağlamak ve listelerinden bir web sitesi türü seçmek. Bundan sonra, sadece bir şablon seçmelisiniz ve web siteniz çalışır durumda olacak.

İlk aşama tamamlandığında, web sitenizi web sitesi oluşturucu ile düzenlemeye doğrudan başlayabilirsiniz.

Mozello, diğer web sitesi oluşturucularından farklıdır, çünkü sürükle ve bırak araçları yoktur. Düzen stilleri ve tasarımlar arasında geçiş yaparak web sitenizin içeriğini yeniden düzenleyebilirsiniz, bu oldukça uygundur. Ancak mizanpaj üzerinde tam bir kontrole sahip değilsiniz, çünkü her bir öğeye erişiminiz yok. Bu kısıtlamalar hem kullanışlı hem de sınırlayıcıdır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz büyük bir tema kütüphanesi var ve her biri oldukça profesyonel görünüyor. Daha teknoloji meraklısı bir bakış açısından bile, bu web sitesi düzenleri gerçekten harika görünüyor. Premium kullanıcılar, baş bölüme kod ekleyerek bunları biraz özelleştirebilir.

Mozello ayrıca kullanıcıları için ücretsiz bir müşteri desteği sağlar. Ayrıca, kullanıcılara aradıkları yanıtları sağlayan bir SSS sayfası da var.

Mozello ücretsiz olarak kullanılabilir. Bir web sitesi oluşturabilir ve ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz, ancak website.mozello.com gibi bir alt alanda olacaktır ve sitenizde de reklamlar olacaktır. Ancak yine de Mozello’nun ücretsiz hesabını kullanmaya değer.

Üstelik, e-Ticaret özelliklerini bile kullanabilir ve ücretsiz bir hesapta 10 ürün satabilirsiniz. Ücretsiz hesap ayrıca 0,5 GB depolama ve pazarlama özellikleri sağlayacaktır. Bu, Mozello’yu incelediğimiz en değerli freemium web sitesi oluşturucusu yapıyor.

mozello ücretsiz planı

Prim planı yıllık olarak ödenirse aylık 7 $ veya üç ayda bir ödenirse aylık 9 $ tutarındadır. Ücretsiz hesap ve çok daha fazlası ile istediğiniz her şeyi elde edersiniz. Yeni başlayanlar için Mozello sitenizi kendi alan adınıza bağlayabilir veya ücretsiz olarak yeni bir alan adı kaydedebilirsiniz. Ayrıca 50 GB depolama alanına sahip olursunuz ve çevrimiçi mağazanız 30 ürün alabilir.

Ayrıca yıllık olarak ödenirse 14 $ / ay veya üç ayda bir ödenirse 17 $ / ay maliyeti olan Premium Plus planı da vardır. Bununla birlikte, yukarıda belirtilen her şeyi alırsınız, ancak depolama alanınız ve satabileceğiniz ürün sayısı sınırsız olacaktır.

Genel olarak, Mozello’nun bu listede en iyisi olduğunu gördüm çünkü kullanımı inanılmaz derecede basit ve kaliteli hizmete sahip ücretsiz kullanıcılara saygı duyuyor.

Duda

Şimdi bedavaya dene “

duda ücretsiz web sitesi oluşturucu

Duda, her tür kullanıcının en yüksek standartlara uygun tamamen duyarlı bir web sitesi yapmasını oldukça kolaylaştırır. Duda, mobil web sitelerinde uzmanlaşmış dünyanın en iyi şirketlerinden biridir. Onların web sitesi oluşturucu, inanılmaz çok dilli web siteleri oluşturmanıza ve bunları benzersiz tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kişiselleştirmenize yardımcı olacaktır. Geliştirmek için çok fazla çalışma yapmadan kendi web sitelerini oluşturmak isteyen insanlar için harika bir platform.

Bu liste ücretsiz web sitesi oluşturucu hakkında olsa da, Duda’ya ücretsiz bir web sitesi oluşturma yazılımı demezdim. Elbette, deneme süresi boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz, ancak Duda’nın sunduğu tüm özellikleri kullanmak istiyorsanız, biraz paraya mal olacaktır. Ancak Duda, aylık ücret veya ipler olmadan yaşam için bir plan sunan harika bir anlaşma ile değerli kılıyor.

Duda, güçlü bir site analizi aracı, çeşitli e-Ticaret araçları ve sosyal medya entegrasyonu sağlar. Ayrıca dilleri inanılmaz bir şekilde ele alıyor. Google Çeviri ile sitenize herhangi bir dil ekleyebilir ve web sitenizin tüm içeriğinin seçtiğiniz dile çevrilmesini sağlayabilirsiniz..

Ama dikkat et. Google çevirisini kullandıysanız, bazen gerçekten garip cümleler kurabileceğini biliyorsunuz.

Bir mağaza işletiyorsanız, InSite etkinlikleri düğmesini kullanarak web sitenize kişiselleştirilmiş etkinlikler ekleyebilirsiniz. Mağazanıza yakınsa kullanıcıya özel teklifler, indirimler gösterebilir veya bildirimde bulunabilirsiniz.

duda ücretsiz planı

Birkaç tıklamayla bir blog oluşturabilir, görünümünü birkaç tane daha ile yönetebilir ve yarım saatten kısa bir sürede kendinizi olağanüstü bir blog haline getirebilirsiniz. Platform Facebook yorum sistemini kullanıyor, bu yüzden kendi sistemi yok, ancak Facebook yorumlarını kullanmak bence çok daha faydalı. Arayüz ayrıca temel SEO ayarları sunar.

Kısacası, bu sistem, çok dilli web sitesinin oluşturulmasıyla birlikte, mükemmel özelleştirilmiş özellikler, modern ve profesyonel görünümlü tasarımlar sunmaktadır. Kullanımı basit ve dağınık değildir, bu yüzden gönülden tavsiye ederim.

Sonuç

İşte burada! Bunlar, teknoloji meraklısı olmayan herhangi bir kişiyi kendi web sitelerinin yaratıcılarına dönüştürebilen sihirli platformlardır. Mozello oldukça fazla ücretsiz özellik sunuyor, bu yüzden herhangi bir para harcamak istemiyorsanız en iyi seçenek budur, ancak sitenizde birkaç kuruş harcamak istiyorsanız, bu inşaatçılardan herhangi birini kontrol etmeye değer. . Web sitesi oluşturma işlemini basit, kolay ve eğlenceli bir süreç haline getirir!

Umarım bu incelemeleri okumaktan keyif almışsınızdır ve yakında yakında tekrar görüşürüz!

Resim Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector