5 Yeni Başlayanlar İçin Ucuz Web Hosting

01.06.2020
En İyi Hosting '5 Yeni Başlayanlar İçin Ucuz Web Hosting
0 19 мин.

en ucuz barındırma-başlayanlar-2019


Sadece kendi web sitenize sahip olan maceraya başlıyorsanız, o zaman en iyi seçeneği seçmek için web hosting hakkında birkaç şey öğrenmeniz gerekir. Bir web barındırma seçimi zaman alıcı ve zor bir karar olabilir çünkü pek çok seçenek mevcut ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda web barındırma vardır. Bu çok rekabetçi bir pazar ve ne aramak için bilmiyorsanız, gerçekten size güvenilirlik, hız için öne çıkarmak için gereken her şeyi veremeyen bir web barındırma ile sonuçlanabilir Ve tasarım.

Yani, tüm yeni başlayanlar için, bu makalede tüm bu süreci biraz hafifletmeye çalışacağım. İlk olarak, genellikle yeni başlayan insanlar için en iyi seçim olduğu için paylaşılan hosting planları hakkında konuşacağım. Bundan sonra, web barındırma sağlayıcınızı seçtiğinizde dikkate almanız gereken en önemli faktörlerden bazılarını ele alacağım. Ve sonunda, işleri sizin için mümkün olduğunca kolaylaştırmak için, yeni başlayanlar için en sevdiğim web barındırıcılarım hakkında konuşacağım.

Ben nasıl bir acemi olarak bir barındırma sağlayıcı seçmek açıklamak içine atlamak önce, ben size yeni başlayanlar için tavsiye web hosting firmalarının listesini verecektir:

Hosting Şirketi
Promosyon Fiyatı

1en ucuz web hosting1,99 ABD doları / ay
2en iyi wordpress web hosting3,95 $ / aylık
3en iyi iş web hosting3,95 $ / aylık
4en iyi iş web hosting4,99 ABD doları / ay
5en iyi iş web hosting3,95 $ / aylık

Acemi Dostu Hosting: Paylaşımlı Hosting Nedir?

Paylaşılan barındırma, sunucuyu ve kaynaklarını diğer istemcilerle ve web siteleriyle paylaşmanız anlamına gelir. Paylaşılan barındırma, en popüler olan ve özellikle yeni başlayanlar tarafından kullanılan barındırma türüdür. Bunun nedenleri birden fazladır, ancak paylaşılan barındırma planlarının adanmış barındırma veya VPS barındırma gibi diğer barındırma planlarına kıyasla en büyük avantajı fiyattır. Paylaşılan barındırma, en ucuz barındırma biçimidir ve yeni başlayanlar için çok önemlidir, çünkü web sitelerinin oluşturacağı trafik miktarı konusunda tam olarak ne bekleyebileceklerini bilmiyorlar.

paylaşılan web hosting açıkladı

Bu avantajın yanında, kullanıcılarına hosting tekliflerinin paylaşıldığı diğer avantajlar da vardır. Örneğin, paylaşılan barındırma yeni başlayanlar için harika çünkü son derece basit ve gittikçe öğrenmenize izin veriyor. Ayrıca, web sitenizi mümkün olan en hızlı ve en basit şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilecek çok sayıda tek tıklamayla yükleyici de alırsınız.

Paylaşılan hosting sahip bir diğer avantajı kullanım kolaylığı, özellikle bakım. Bu genellikle web barındırıcınız tarafından yapılır, bu da işinizin diğer ve muhtemelen daha önemli bölümleri hakkında endişelenmenize izin verir.

Tabii ki, paylaşılan barındırma planları bazı dezavantajları ile geliyor. Birincisi ve en belirgin olanı, kaynakları diğer web siteleriyle paylaşmanız gerektiğidir. Bu, sunucunun çok fazla trafiği varsa ve işleyemiyorsa bazen sorun yaşayabileceğiniz ve hatta kesinti süreleri yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Web siteniz bazı durumlarda biraz daha yavaş yüklenebilir.

Paylaşılan barındırma planlarının bir başka kusuru da özelleştirmedir çünkü diğer, daha pahalı barındırma planlarıyla elde ettiğiniz kadar çok özelleştirme seçeneği elde edemezsiniz. Sunucuyu kiminle paylaştığınızı bilmediğiniz için bazı güvenlik sorunları bile yaşayabilirsiniz, bu da komşularınızdan birinin aslında web siteniz için bir tehdit oluşturabileceği anlamına gelir.

Yeni Başlayanlar İçin Web Hosting Nasıl Seçilir?

Daha önce de belirttiğim gibi, karar vermeden ve bir web barındırma ile gitmeden önce bazı şeyleri göz önünde bulundurmanız gerekecek. Seçiminizi etkileyebilecek birçok faktör var ve tüm yeni başlayanların bilmesi gereken en temel olanlardan bazılarını ele alacağım..

Web Alanı

Evet, web siteniz için çeşitli miktarda sunucu alanı sunan farklı paylaşılan barındırma planları vardır. Yeni başlayan biriyseniz, bu genellikle terabayt alan veya daha da az alana ihtiyacınız olmayacağı anlamına gelir, bu nedenle ihtiyaçlarınız için neyin yeterli olduğunu dikkatlice düşünmeniz ve hesaplamanız gerekir, böylece planlarınızı fazla ödemeyin. kullanmayacağınız alanı elde edin.

Güvenilirlik

Bu terim temelde web hosting için en önemli iki şeyi kapsar beri güvenilirlik son derece önemli bir faktör web hosting – hız ve çalışma süresi. İlk olarak, düşündüğünüz web barındırma sağlayıcısının hızlı olduğundan emin olmanız gerekir, böylece web siteniz çok yavaş yüklenmez. İkincisi, web sitenizin aksama süresi yaşayabileceği için kullanmak istediğiniz web barındırma çalışma süresini kontrol etmeniz gerekir. Bunların her ikisi de kitlenizi ve müşterilerinizi kaybetmenize, para kaybetmenize neden olabilir, bu yüzden araştırmanız yapın ve bunun gerçekleşmediğinden emin olun.

Veri Aktarımı Sınırlamaları

Bu, web sitenizde yayınlamayı planladığınız verileri düşünürken ne kadar büyük bir limite ihtiyacınız olduğunu düşünmek ve bilmek başka bir önemli şeydir. Ancak, transfer sınırlarınızı her zaman yükseltebilirsiniz, bu nedenle başlangıçta bunun için fazla ödeme yapmamalısınız. Bunun yerine daha tutucu bir tahminde bulunun.

Müşteri desteği

Sadece bir acemi olduğundan, web barındırma büyük bir müşteri desteği olduğundan emin olmanız gerekir. Bir çaylak olarak durumunuzu göz önünde bulundurarak, muhtemelen müşteri desteğini birkaç kereden fazla kullanmanız gerekecektir ve karşılaşabileceğiniz sorunların üstesinden gelebilmeniz için mümkün olan en iyi tavsiye ve yardımı almanız gerekir..

Planlar & Fiyat

Son, ama en az değil, fiyattır. Paylaşılan barındırma planlarının maliyeti ana endişe olmamalı, ancak yine de, özellikle sıkı bir bütçeniz varsa, dikkate alınmalıdır. Sadece mümkün olan en düşük fiyat ile ihtiyacınız olan kaynaklar arasında doğru dengeyi bulmanız gerekir. Tüm gereksinimlerinizi karşılayan, ancak aynı zamanda aşırı fiyatlandırılmamış olabilecek en iyi seçeneği arayın.

İhtiyaçlarınız için en iyi web barındırma sağlayıcısını seçtiğinizde dikkate almanız gereken şeyleri bildiğinize göre, en azından kendi deneyimim ve fikrimde en iyi seçenekleri tartışmak için biraz zaman alabiliriz.

1. iPage

Siteyi ziyaret et “

ipage en iyi web hosting yeni başlayanlarBu web barındırma sağlayıcısı 1998 yılından bu yana yaklaşık olmuştur ve o zaman, milyonlarca müşteri ve web sitesi ile, dünyanın en güvenilir ve saygın web hosting şirketlerinden biri olmayı başardılar.

Paylaşılan Hosting Planları

İPage harika bir web barındırma sağlayıcısı olsa da, sadece bir plan sundukları ve bu plan sadece Linux istemcileri için kullanılabilir olduğu için paylaşılan barındırma planları söz konusu olduğunda gerçekten mükemmel değildir. Ancak, sunucu işletim sistemi ile ilgilenmiyorsanız ve Linux sizin için uygunsa ve paylaşımlı barındırma almak istiyorsanız, iPage’den Essential Plan’da hepsi var. Onların paylaşılan hosting planı yeni başlayanlar için harika ve mevcut promosyon teklif ile 1,99 $ / ay gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz. Bu plan için normal fiyat ayda 7,99 $ ve en az bir yıl boyunca bir sözleşme söylemeniz gerekiyor.

Bu barındırma planı size sınırsız depolama alanı sağlar ve veri aktarım sınırı yoktur. Ayrıca sınırsız sayıda e-posta adresi ve MySQL veritabanı ile birlikte gelir. Ayrıca tüm yıl boyunca ücretsiz bir alan adı ve web sitenizi istediğiniz gibi tasarlamak için sayısız tema ve şablon kullanma olanağına sahip olursunuz..

uptime

Bu web barındırma, çalışma zamanı geldiğinde en iyilerinden biridir ve bunları test ettiğim zaman için, iki aydı, sadece birkaç kez kesinti yaşadım ve her seferinde 3-5 dakika kadar azdı , bu yüzden iPage’in yeni başlayanlar için güvenilir bir web barındırıcısı olduğunu söylemek güvenlidir.

Güvenlik

iPage’in bazı şaşırtıcı güvenlik özellikleri vardır ve her zaman güvende kalmanıza yardımcı olabilir. Bu özelliklerden biri, güvenlik ihlallerine karşı koruma sağlayan SiteLock’tur. Bu, olası kötü amaçlı yazılım sorunlarını ve tehditlerini bulmak için web sitenizi ve sunucunuzu düzenli olarak tarayarak yapılır. Buna ek olarak, herhangi bir güvenlik sızıntısını önleyen bir güvenlik duvarı alırsınız ve bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda iPage tüm verilerinizi günlük olarak yedekler, böylece talihsiz bir olayda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

2. BlueHost

Siteyi ziyaret et “

bluehost en iyi wordpress hosting yeni başlayanlarBlueHost, 20 yılı aşkın bir süredir, birçok hosting şirketine sahip bir şirkettir. Bu kaliteyi ve güvenilirliği garanti eder ve BlueHost profile mükemmel uyum sağlar.

Paylaşılan Hosting Planları

Listemizdeki önceki girişin aksine, BlueHost birden fazla paylaşılan barındırma planı sunar. Bu hosting planları aylık sadece 3,95 $ ‘dan başlıyor. Tüm barındırma planı, ücretsiz bir alan adı, ölçülmemiş bant genişliği, bazı planlar arasında sınırsız web sitesi alanı, birden çok e-posta hesabı, aynı hesapta birden fazla web sitesi barındırma seçeneği, temelde yeni başlayanların çevrimiçi olarak başlaması gereken her şey.

BlueHost yeni başlayanlar için harika, çünkü kullanımı kolay birçok özellik ve seçenekle geliyor. Tek tıklamayla WordPress kurulumu sunun, bu nedenle web sitenizi WordPress kullanarak oluşturacaksanız, web sitenizi kurma zahmeti yoktur. Onların cPanel hosting kontrol paneli çok sezgisel, kullanımı kolay ve başlangıç ​​dostu. Daha önce hiç bir barındırma hizmeti kullanmamış olsanız bile, buna alışmak kolaydır. BlueHost ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunar, bu nedenle yanınızda herhangi bir risk yoktur.

Müşteri desteği

BlueHost ile yaşadığım deneyimden yola çıkarak, müşteri destekleri oldukça sağlam. Onları ilk aradığımda isterdim biraz daha beklemek; 10 dakika gibi bir yerde, ama ikinci kez iki dakika içinde bağlandım. Her iki olayda çalışanları hoş ve yararlı ve çok, çok profesyonel. Tüm sorularıma cevap verebildiler ve sorunlarım konusunda bana yardımcı oldular, benden güçlü bir not aldılar. Müşteri destek hizmetlerine e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, kendi başına araştırma yapmak isteyen herkes için bir bilgi tabanına sahiptirler..

Özellikleri

Web sitenizin BlueHost ile güvende kalmasına yardımcı olan birçok güvenlik özelliği vardır. Sağlarlar SSL kişisel veriler için güvenlik ve sürekli ağ izleme. BlueHost, çalışma süresi konusunda herhangi bir garanti vermese de, testimiz 30 günlük bir süre içinde% 99,9’un üzerinde çalışma süresi ile sonuçlandı ve bu da paylaşılan bir barındırma planı için çok iyi. Bu, yeni başlayanlar ve çok akıllı bir seçim için harika bir web barındırma sağlayıcısıdır, çünkü daha fazla sunucu kaynağına veya daha yüksek güvenliğe ihtiyacınız varsa, paylaşılan planlarınızı istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz..

3. HostGator

Siteyi ziyaret et “

yeni başlayanlar için en iyi web sitesi barındırmaHostGator, yeni başlayanların kendi web sitelerine başlamasına yardımcı olabilecek başka bir güvenilir ve güvenilir hosting şirketidir. Onlar web hosting pazarında en ucuz seçeneklerden biri, ama bu sadece onların birçok avantajı.

Paylaşılan Hosting Planları

HostGator, yükseltme için çok çeşitli seçenekler yanı sıra birden fazla paylaşılan barındırma planı sunar. En ucuz hosting planları $ 3.95 / ay’dan başlar ve tek bir alanın barındırılmasına izin verir, ölçülmemiş bant genişliği ve WordPress, Joomla ve diğer açık kaynaklı yazılımlar gibi çeşitli komut dosyalarının tek tıklamayla yüklenmesini içerir.

Her paylaşılan plan, 100’den fazla mobil uyumlu şablon içeren ücretsiz bir HostGator web sitesi oluşturucu içerir. Ayrıca, web sitesi transferi, alan adı transferi, veritabanı ve komut dosyası transferi için ücretsiz yardım sağlarlar. Bunun üzerine 100 $ Google Adwrods teklifi ve 100 $ Bing Ads Kredisi alacaksınız.

Yeni başlayanlar tarafından bile kullanımı kolay web hosting kontrol paneli olarak cPanel’in en son sürümünü kullanıyorlar..

Özellikleri

HostGator, talep edilen% 99,9 çalışma süresi için bir garanti ve 45 günlük para iade garantisi sunuyor. HostGator ile ilgili bir başka harika şey, tüm sunucularında gerçekleştirilen haftalık yedeklemelerdir. Tüm bakımları kendileri yapıyorlar, bu yüzden endişelenmenize gerek yok.

Ayrıca, kullanımı kolay ve herhangi bir kod yazmanıza gerek kalmadan web sitenizi en ince ayrıntısına kadar özelleştirmenizi sağlayan çok sayıda site oluşturma aracı sağlarlar..

Müşteri desteği

Müşteri desteği, HostGator’u seçmenin en büyük nedenlerinden biridir. Telefonla veya çevrimiçi sohbette ve e-postanın yanı sıra 7/24 çalışan müşteri destekleri için saygın bir ün kazanmışlardır. Ayrıca, video ve yazılı formda birçok öğretici ve kullanıcıların web barındırma hesaplarını nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine yardımcı olan muazzam bir bilgi tabanına sahiptir.

4. WebHostingHub

Siteyi ziyaret et “

webhostinghub en iyi blog hosting yeni başlayanlarWebHostingHub 2001 yılından beri iş yapıyor. En popüler web barındırma hizmeti değiller, ancak yeni başlayanlar veya küçük işletmelerin ihtiyaç duyabileceği her şeyi kapsayan ucuz barındırma ve çoklu paylaşılan planları sayesinde hızla büyüyorlar..

Paylaşılan Hosting Planları

Daha önce de belirttiğim gibi, bu web barındırma sağlayıcısı 3 hosting planına sahiptir. Birincisi aylık 4,99 $ fiyat ve ücretsiz bir alan, sınırsız hosting ile geliyor ve iki web sitesi barındırma sağlar. Her plan ücretsiz SSL, ücretsiz SSD depolama alanı (web sitesi hızını artırmak için mükemmeldir, normal HDD depolama alanından 20 kata kadar daha hızlı), WordPress için tek tıklamayla yükleyici veya başka bir CMS içerir. Her bir plan için ayda 1 $ ekstra otomatik yedekleme kullanılabilir.

Ücretsiz reklam kredileri, seçtiğiniz plana bağlı olarak 75 ila 250 $ arasında değişir.

Web sitenizi oluşturmak için WordPress kullanmaya karar verirseniz, WordPress sitenize BoldGrid adlı ücretsiz bir sayfa oluşturucu aracı yükleyebilirsiniz. BoldGrid, web sitenizi en küçük ayrıntısına göre özelleştirmenize yardımcı olacak iyi geliştirilmiş bir sayfa oluşturucudur.

Müşteri desteği

WebHostingHub’da müşteri memnuniyeti ve teknik destek her zaman bir öncelik olmuştur. Aramanıza 2 dakikadan daha kısa sürede cevap vermeyi garanti ediyorlar ve birkaç kez kanıtlandığım için tam olarak bu sözü yerine getiriyorlar. E-posta, canlı sohbet veya telefon yoluyla ve ne seçerseniz seçin; samimi ve profesyonel bir şekilde karşılanacaksınız.

WebHostingHub, Yardım Merkezlerinde yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için sayısız ayrıntılı eğiticiye sahiptir ve onlara bir web sitesi veya blog oluşturmak ve çalıştırmak için çok ihtiyaç duyulan yardımı sağlar.

Çalışma Süresi ve Performans

WebHostingHub,% 99,9 kesintisiz çalışma süresini garanti ediyor ve iki aydan kısa bir süre içinde onları test ettiğimden, hiçbir zaman çalışmadılar. Sadece bu da değil, 90 günlük para iade garantisi de sunuyorlar. Dezavantajı bu hosting şirketi sadece hosting planları ölçeklendirmek için gereken herkes için harika bir haber değil, paylaşılan hosting planları sunuyor. Yeni başlayanlar için, başlamak için harika bir yer.

5. JustHost

Siteyi ziyaret et “

justhost en ucuz hosting yeni başlayanlarJustHost, 2008 yılından bu yana web barındırma hizmetleri sunan tanınmış bir şirkettir. Uygun fiyatları ve web sitenizi zenginleştirmenize izin veren sayısız ekstra özellik sayesinde dünyanın en tanınmış web barındırma sağlayıcılarından biridir..

Paylaşılan Hosting Planları

JustHost’ta üç farklı Linux tabanlı paylaşılan barındırma planı vardır. İlki, Başlangıç ​​planı, ayda 5,99 ABD doları fiyatla geliyor ve size 100 e-posta, sınırsız veri aktarımı, 100 GB depolama alanı ve bir yıl boyunca ücretsiz bir alan sunuyor. Tüm bunlarla birlikte, temel web sitesi yedeği de alırsınız. İkinci plan Plus olarak adlandırılır ve aylık 9,99 ABD dolarıdır. Bu plan, Starter’ın sınırsız sayıda e-posta, alan adı ve sınırsız depolama alanı ile yaptığı her şeyi sunar. JustHost’un son planı, ayda 19,99 $ fiyatla satışa sunulan ve bir yıllık bir sözleşme ile gelen Business Pro planıdır. Bu plan, Artı planı ve reklamlar için ücretsiz alan adı kaydının yanı sıra ücretsiz SSL sertifikası ile aynı özelliklere sahiptir..

Güvenlik

Bu web barındırma çeşitli tehditlere karşı web sitenizi korumaya yardımcı olabilecek çok sayıda güvenlik özelliğine sahiptir. Tüm planlar için temel bir yedekleme planı bulunurken, Business Pro planı ayrı ayrı klasörler ve dosyalar için yedekleme sağlar. Güvenli işlemler gerçekleştirmenizi sağlayacak SSL sertifikaları satın alma seçeneği de vardır. Satın alabileceğiniz başka bir şey, kötü amaçlı yazılım taraması ve ardından olası tehditlerin kaldırılmasını sağlayan SiteLock’tur..

Müşteri desteği

JustHost, web barındırma dünyasında bulabileceğiniz en güvenilir müşteri destek hizmetlerinden birine sahiptir. Onlar samimi, profesyonel ve bilgili. Müşteri desteğini üç kez aradım ve üç dakikadan fazla beklemedim (aslında, sadece bir dakika beni iki dakikadan biraz daha fazla beklettikten sonra). 7/24 telefon hatlarına ek olarak, canlı Web sohbetlerini kullanarak da onlarla iletişime geçebilirsiniz..

Sonuç

Birçok şey dikkatle ne zaman kendi web sitesi ile başlamak ve web yeni başlayanlar için barındırma bakmak düşünmek gerekir. Umarım makalem bazı önemli faktörleri ve özellikleri bir web barındırma sağlayıcısında aramalısınız ve yeni başlayanlar için en iyi web barındırma listem en azından bir ölçüde, daha az zaman ve çabalarınız için mükemmel web barındırma bulma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector