5 Yetişkin Web Siteleri için En İyi Ucuz Hosting

01.06.2020
En İyi Hosting '5 Yetişkin Web Siteleri için En İyi Ucuz Hosting
0 18 мин.

en yetişkin web-hosting-2019


Bildiğiniz gibi, yetişkin web sitesi niş çok doymuş ve rekabetçi bir alandır ve çabalamak ve başarılı olmak için rekabetin geri kalanından öne çıkmanız gerekir. Bu yetişkin web siteleri çok fazla miktarda trafik çekme ve toplama potansiyeline sahiptir. Bu yüzden başarılı bir yetişkin web sitesinin en önemli yönlerinden biri barındırmadır. Bu makalede, bazı ipuçları ve püf noktalarının yanı sıra en güvenilir barındırma sağlayıcılarından bazılarının sunduğu en iyi hosting paketlerine bakacağız.

şirket
Dan başlayan fiyatlar
Para iade

1yetişkin web siteleri büyüyen için hostgator güvenilir barındırma2,75 $ / aylık45 Gün
2vicetemple yetişkin web siteleri için en iyi hosting5 $ / aylık30 gün
3tmdhosting ucuz yetişkin web sitesi barındırma2,95 $ / aylık60 Günlük
4yetişkin web siteleri için digitalocean bütçe barındırma5,00 $ / aylıkÜcretsiz deneme
5ağ çözümleri profesyonel yetişkin web sitesi barındırma5,69 ABD doları / aylık30 gün

Bu makalenin ana odak paylaşımlı web hosting planları olacaktır. Bu paylaşılan barındırma planları, işe başlayan ve işlerini veya markalarını oluşturmak isteyen web siteleri için harika bir ekonomik ve bütçe seçeneğidir. Bu planlar, web sitenizde çok büyük miktarda web trafiğini bile tolere edebilecek ucuz, güvenilir barındırma olanağı sağlar.

Temel olarak barındırma paylaşılan anlamına gelir, bir web sunucusu onlarca, bazen bile yüzlerce farklı müşteri ve web sitelerine ayrılmıştır. Bu planların çok ucuz ve uygun fiyatlı olmasını sağlayan şey budur. Bu amatör web sitesi yaratıcıları, küçük işletme sahipleri ve bloglar için mutlak mükemmel hosting seçeneğidir. Küçük bir web sitesinden büyük bir işletmeye başlamak istiyorsanız, kesinlikle iyi bir paylaşılan barındırma planı almalısınız..

Yetişkin Web Siteleri için Web Hosting Nasıl Seçilir?

Müşteriler için çok çeşitli paylaşılan barındırma planları ve paketleri mevcuttur. Bu, hangi planın oldukça zor seçileceğine karar verir. Yeni başlayanlar özellikle birçok farklı seçenekle mücadele edebilir. Ancak umarım, makalenin bu bölümü, dikkat etmeniz gereken tüm özellikler ve seçenekler ile yetişkin web sitenizin barındırma ihtiyaçlarını nasıl doğru bir şekilde belirleyeceğiniz konusunda sizi bilgilendirerek seçim sürecinde size yardımcı olacaktır..

Hosting ihtiyaçları söz konusu olduğunda yetişkin web siteleri çok tuhaftır. Bir yetişkin web sitesi sahibi ve sürdürücüsü olarak, büyük olasılıkla çok sayıda yetişkin videosu veya çok sayıda yetişkin resmi veya web sitenizde veya her ikisinde birden barındırıyorsunuz. Bu nedenle, yalnızca büyük video akışı trafiğini herhangi bir sorun veya hıçkırık olmadan işleyebileceği kanıtlanmış barındırma sağlayıcılarını inceleyecek ve sergileyeceğiz..

Aktarmasız çalışma süresi yanı sıra en iyi performans, bir hosting sağlayıcı seçerken dikkate almanız gereken başka bir çok önemli yönü kesinlikle müşteri desteği. İster web sitenizi kurma konusunda yardıma ihtiyacınız, ister sorularınız, barındırma sağlayıcınız tarafından size sağlanan bazı araç ve özellikleri kullanma konusunda yardıma ihtiyacınız olup olmadığı veya barındırma hizmeti ile ilgili bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığınızı, barındırma sağlayıcınızın gece gündüz sizin için profesyonel müşteri desteğine sahip olun ve sorun ne olursa olsun size yardımcı olmaya hazır ve istekli olun.

Hiçbir web sitesi sahibinin unutması gereken bir yönü arama motoru optimizasyonu. Çok iyi optimize edilmiş bir web sitesi, web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına ve daha hızlı ve daha kolay dizine eklenmesine izin verebilir. Bazı barındırma sağlayıcıları entegre arama motoru optimizasyon araçları ve özellikleri ile birlikte gelir. Barındırma sağlayıcınızın yanı sıra kesintisiz çalışma süresi iyi performans gerçekten küçük web sitelerine arama motoru optimizasyonu ile yardımcı olur.

Web sitenizin sayfaları yavaş yükleniyorsa veya yanıt vermiyorsa, trafiğiniz zarar görecek ve ziyaretçileriniz web sitenizden ayrılacaktır. Yavaş yükleme süreleri aslında potansiyel web sitesi işletmelerinin başarısız olmasının bir numaralı nedenidir. Web sitenizin dünyanın herhangi bir yerinden hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlamanın en iyi yollarından biri, seçtiğiniz barındırma sağlayıcısının CDN’leri veya içerik dağıtım ağlarını kullandığından emin olmaktır. İçerik dağıtım ağı, dünyanın dört bir yanındaki verilerin yönlendirilmesine ve aktarılmasına yardımcı olan bir dizi sunucudur.

Paylaşılan barındırma planları, küçük bir bütçeyle hızlı, kolay ve başarılı bir şekilde başlamak isteyen her yeni web sitesi sahibi için mükemmel bir seçimdir. Bu paylaşılan barındırma paketlerinin sunduğu özelliklerin, planların ve seçeneklerin, web yolculuğunuza başlarken web sitenizin ihtiyaçları için fazlasıyla yeterli olacağını garanti ediyoruz. Piyasadaki lider olan mutlak en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcılarını seçtik.

Gelecekte, web siteniz yeterince büyüdükten sonra, web sitenizde çok yüksek trafik sayıları görmeye başladığınızda, barındırma bütçeniz arttığında, muhtemelen paylaşılan barındırma planınızı daha pahalı ama sofistike bir pakete yükseltmenin zamanı gelecektir. . Bu daha gelişmiş barındırma çözümlerinin bazı örnekleri VPS veya Sanal Özel Sunucu barındırma seçeneğinin yanı sıra Adanmış Sunucu barındırma seçeneğidir. Bunlar, yetişkinlere yönelik web sitenizi bir üst düzeye taşımak için size gelişmiş özellikler sunabilecek bazı çok güçlü ve önemli yönetici ve panel araçlarını ve seçeneklerini de içerir..

Artık yetişkin web siteniz için paylaşılan bir barındırma planı seçerken nelere dikkat edeceğinizi bildiğinize göre, yetişkin web siteniz için mutlak en iyi paylaşılan barındırma çözümlerini sunabilecek bazı barındırma sağlayıcılarına bakalım.

HostGator

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

yetişkin web siteleri için hostgator güvenilir barındırma

HostGator, yetişkin web siteniz için paylaşılan barındırma planlarınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir başka mükemmel barındırma sağlayıcısıdır. Bu özel barındırma sağlayıcısı, uzun yıllar boyunca hizmet ve barındırma hizmetleri sunmaktadır ve güvenilirlik ve uygun fiyat konusunda harika bir geçmişe sahiptir. Ayrıca, kendi başarılı yetişkin web sitenizi oluşturmanıza ve başlatmanıza yardımcı olabilecek tonlarca kullanışlı özellik, araç ve seçenekle birlikte gelir.

HostGator ile paylaşılan web sitesi için üç farklı paket mevcuttur. Bunlar Kuluçka planı, Bebek planı ve son olarak İş planı. Hatchling planı en ucuz olanıdır ve web sitesi oluşturma ve barındırma için bazı temel ancak hayati özellikler sunar. Aynı zamanda en ucuz olanıdır. Bu özel plan, tonlarca video ve resim içeriği yükleyebilecek yetişkin web siteleri için çok önemli olan sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunuyor..

Kuluçka planı ve Bebek planı arasındaki temel fark, belirli bir barındırma paketiyle izin verilen alan sayısıdır. Hatchling planı yalnızca 1 ücretsiz alan adı sunarken, Bebek planı sınırsız alan adı sunar. Alanlar pahalı değildir, ancak Bebek planını alıp birden fazla web sitesi oluşturmayı seçerseniz kullanabileceğiniz ücretsiz alan adlarını kullanarak uzun vadede biraz paradan tasarruf edebilirsiniz. İş planı, daha önce belirtilen tüm özelliklerle birlikte gelir, aynı zamanda özel bir IP adresi ve ücretsiz özel SSL sunar.

HostGator barındırma sağlayıcısının her üç paylaşılan barındırma paketi için kullanılabilen ek özellikleri arasında WordPress barındırma, MySQL veritabanları, e-posta barındırma, posta iletme ve otomatik yanıtlayıcılar bulunur. Ayrıca, yetişkin web sitenize ince ayar yapabilmeniz için çok çeşitli önemli seçenekler ve değişiklikler içeren güçlü yönetici cPanel aracı da vardır..

HostGator barındırma sağlayıcısının ana güçlerinden biri de çalışma süresi ve güvenilir profesyonel müşteri desteğidir. HostGator, web siteniz için en az% 99,99 çalışma süresini garanti eder ve hatta barındırma hizmetlerinin kalitesine ve güvenilirliğine sigorta olarak 45 günlük para iade garantisine sahiptir. Ayrıca, web siteniz için ücretsiz ve hızlı kurulum, otomatik yedeklemeler ve gece gündüz kesintisiz müşteri desteği sunar.

Ağ çözümleri

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

ağ çözümleri profesyonel yetişkin web sitesi barındırma

NetworkSolutions diğer hosting sağlayıcılarından biraz farklı paylaşılan hosting paketleri sunan oldukça benzersiz bir hosting sağlayıcısıdır. Bu özel barındırma sağlayıcısının en benzersiz yönü, her müşterinin FTP erişimi, dosya aktarımı ve diğer birçok şey gibi önemli web sitesi yönetimi konularında size yardımcı olabilecek profesyonel bir teknik danışmana tam erişim sağlamasıdır..

Yetişkin web siteniz için daha uzun vadeli barındırma almayı seçmek gerçekten uzun vadede para biriktirmenize yardımcı olabilir. NetworkSolutions, yıl boyu süren paylaşılan barındırma paketleri sunar; bu, barındırma işleminin tüm yılı için ödeme yaptığınız anlamına gelse de, aynı zamanda gülünç derecede düşük bir fiyata barındırma yapabileceğiniz anlamına gelir. NetworkSolutions tarafından sunulan en temel paylaşılan web sitesi barındırma paketi yılda 9.96 dolar olarak fiyatlandırılır. Bu diğer hosting sağlayıcıları diğer hosting sağlayıcıları sunduğu paket daha ucuzdur.

Profesyonel Hosting paketinin yanı sıra, temel hosting paketinden daha pahalı olmasına rağmen, yetişkin web siteniz için bazı çok güçlü ve kullanışlı araçlar sunan Professional Plus paketi de vardır. Temel paylaşılan barındırma paketi 300 GB depolama alanı, bir ücretsiz alan adı ve ücretsiz kötü amaçlı yazılım tarama araçlarıyla birlikte gelirken, profesyonel paketler sınırsız depolama alanı ve alan adının yanı sıra içerik teslimi yardımıyla yetişkin web siteniz için ultra hızlı yükleme sürelerine sahiptir. ağlar.

Bazı çok etkileyici teknik özelliklere sahip çok ucuz bir paylaşımlı hosting seçeneği istiyorsanız, NetworkSolutions piyasadaki en iyi seçeneklerden biridir. Ayrıca, yetişkin web sitenizle veya barındırma hizmetleriyle ilgili herhangi bir sorun veya sorununuz olması durumunda, günde 24 saat, haftada 7 gün kullanabileceğiniz profesyonel ve yardımcı müşteri desteği ile birlikte gelir..

Uyarı: eHost, HostClear ve IdeaHost artık yeni istemcileri kabul etmiyor!

eHost

ehost en iyi yetişkin web sitesi barındırma sağlayıcısı

Ekonomik bütçe paylaşılan barındırma sağlayıcıları söz konusu olduğunda, eHost en iyileri arasındadır. Yetişkin web siteniz için hala güvenilir ve güvenilir bir barındırma hizmeti alırken barındırma ücretlerini azaltmak istiyorsanız sizin için mükemmel bir seçenektir. Ayda sadece 2,75 dolarlık bir fiyatla, herhangi bir gizli ücret ve sözleşmeye sahip değilken, barındırma hizmetlerini kullandığınız sürece yetişkin web siteniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir alan adı da sağlarken, eHost gerçekten nakit konusunda sıkı iseniz barındırma sağlayıcısı.

EHost’un en büyük avantajlarından ve güçlü yönlerinden biri, WordPress web sitelerini hızlı ve kolay bir şekilde kurmanızı sağlayan çeşitli araçlar ve özelliklerdir. Kullanışlı binlerce farklı benzersiz şablon ile çok kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak site oluşturucu içerir. Blog kurulum sihirbazı ile eşleştirilen bu özellikler, ilk yetişkin web sitenizi oluşturmayı çok kolay bir görev haline getirir. Sürükle ve bırak site oluşturucu, kodlama bilgisine ve deneyimine sahip olmayan yeni web sitesi oluşturucuları için özellikle yararlı ve önemlidir.

Yetişkin web sitenizden para kazanmak, sağladığı bazı kullanışlı özellikler nedeniyle eHost ile de kolaydır. Size yalnızca çevrimiçi pazarlama hakkında bilgi veren ve sizi bilgilendiren birçok rehbere tam erişim izni verilmeyecek, aynı zamanda yönetici cPanel aracılığıyla yetişkin web siteniz için kendi çevrimiçi mağazanızı veya abonelik modelinizi kolayca oluşturabileceksiniz. Alışveriş sepetlerini ve PayPal’ı yetişkin web sitenize de entegre edebilirsiniz.

Profesyonel ve güvenilir müşteri desteği, herhangi bir barındırma sağlayıcısı için önemli unsurlardan biridir. eHost, e-posta, destek biletleri, sohbet ve telefon yoluyla günde 24 saat, haftada 7 gün müşteri desteği kullanılabilirliğinin yanı sıra çok kapsamlı özelliklere sahip bir çevrimiçi yardım merkezine sahiptir. Ayrıca, web sitesi oluşturma ve sürdürme ile ilgili tüm yönlerde size yardımcı olmak için tasarlanmış adım adım bir program içeren tüm müşteriler için bazı çok eğitici eğitimler de bulunmaktadır..

IdeaHost

ideahost ucuz yetişkin web sitesi barındırma planı

IdeaHost hosting sağlayıcısı ile ana cazibe, sadelik ve uygun maliyete odaklanmalarıdır. Onların tek paylaşılan hosting paketi ayda sadece 2,99 dolar fiyatlandırılır, bu da hosting pazarında en ucuz seçeneklerden biri haline getirir. Bu hosting paketi sınırsız ve ölçülmemiş bant genişliği, sınırsız depolama kapasitesi ve kullanılacak ücretsiz bir alan adı ile birlikte gelir.

IdeaHost’un size sağladığı araçlar ve özellikler sayesinde web sitenizi sıfırdan ayarlamak çok kolay. Güçlü ve kullanıcı dostu sürükle ve bırak site oluşturucu özellikle önemlidir, ancak bloglar ve resim galerileri için kurulum sihirbazları da vardır. Web sitenizin oluşturulmasını daha da hızlandırmak için mevcut binlerce ücretsiz şablondan birini de kullanabilirsiniz.

WordPress, Joomla ve diğerleri gibi web sitesi platformları için tam destek ve entegrasyon vardır. Ayrıca, web sitenizde alışveriş sepetlerini kullanarak çevrimiçi mağazalar kurmanıza izin veren pazarlama ve çevrimiçi mağaza özellikleri de vardır. CPanel yönetici aracı, yetişkin web sitenizin arama motorlarında mümkün olduğunca yüksek sıralamaya yardımcı olmak için birkaç çok yararlı pazarlama ve arama motoru optimizasyonu özelliği ve seçeneği ile birlikte gelir.

Profesyonel ve yardımsever müşteri desteği haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. E-posta, sohbet veya hatta telefonunuz aracılığıyla yardım isteyebilir veya soru ve sorularınızı iletebilirsiniz. IdeaHost tarafından sağlanan yardım merkezi çok kullanışlıdır ve web sitesi oluşturma ve diğer konularla bağlantılı hemen hemen her konuda ayrıntılı adım adım bilgilendirici eğitimler bulunmaktadır..

HostClear

net bütçe yetişkin web siteleri barındırma

HostClear, aylık 2,99 dolarlık ucuz bir fiyatın yanı sıra yetişkinlere yönelik web sitesi yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olabilecek yararlı ve yararlı özelliklerin ve araçların bolluğuyla başka bir harika web sitesi barındırma seçeneğidir. Bu belirli barındırma sağlayıcısının paylaşılan barındırma paketi size sınırsız ve ölçülmemiş bant genişliği ve depolama alanı sağlar. Harika bir şey, aynı zamanda temel paylaşılan barındırma paketi, bu barındırma sağlayıcısını benzersiz ve çok uygun maliyetli bütçe barındırma seçenekleri arayanlar için çok uygun maliyetli hale getiren özelliklerle bile sınırsız etki alanı ve sınırsız MySQL veritabanı almanızdır..

HostClear barındırma sağlayıcısının altyapısı, yetişkin web siteniz için en iyi performansı ve kesintisiz çalışma süresini garanti eden birinci sınıftır. Bu hosting şirketi dünya standartlarında teknolojiyi kullanmaktadır ve web sitesi ziyaretçi istatistikleri söz konusu olduğunda 7/24 ağ izleme ve trafik raporlamasına izin veren yerleşik araçların yanı sıra en yeni web barındırma kontrol panellerine sahiptir..

HostClear’ın paylaşılan barındırma paketi ile birlikte gelen harika ücretsiz sürükle ve bırak site oluşturucu aracını kullanarak kendi yetişkin web sitenizi sıfırdan kolayca ve hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. İhtiyacınız olması durumunda kişiselleştirilmiş bir alan adı ve bir blog kurulum sihirbazı da alacaksınız. Kendi yetişkin web sitenizi oluşturmak, kullanabileceğiniz binlerce farklı benzersiz web sitesi şablonu ile daha da kolaylaştı.

Ek özellikler arasında otomatik yanıtlayıcılar, otomatik olarak e-posta iletme özelliği, virüs denetleyicileri ve spam filtreleri gibi Web posta seçenekleri bulunur. Ayrıca cPanel çevrimiçi mağazası, PayPal entegrasyonu, yetişkin web sitenizde bir alışveriş sepeti kurma yeteneği ve daha fazlası gibi pazarlama ile ilgili özellikler de vardır. Web sitesi pazarlaması söz konusu olduğunda tamamen yeni başlayan biriyseniz, HostClear’ın size sağladığı birçok bilgilendirici ve eğitici çevrimiçi pazarlama kılavuzundan bazılarını okuyabilirsiniz.

Sonuç

Artık paylaşılan barındırma hakkında bilgi sahibi olduğunuza ve artık yetişkin web siteniz için paylaşılan bir barındırma paketi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli yönleri öğrendiğinize göre, artık bir karar verme zamanı. Bu makalede sergilediğimiz 5 arasından hangi barındırma sağlayıcısını seçerseniz seçin, bu karardan pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz.

Her hosting sağlayıcı neler sunabileceğini, hosting bütçesinden en iyi şekilde yararlanmak için özellikleri, araçları, müşteri hizmetlerini hosting paketinin fiyatı ile karşılaştırmayı dikkatlice düşünmeyi unutmayın. Çok başarılı bir yetişkin web sitesi oluşturma yolunda size iyi şanslar diliyoruz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector