5000 Günlük Ziyaretçiyle WordPress Web Siteleri için En İyi Hosting

01.06.2020
En İyi Hosting '5000 Günlük Ziyaretçiyle WordPress Web Siteleri için En İyi Hosting
0 10 мин.

en çok wordpress-hosting-5000-günlük-ziyaretçi


Web sitenizin ihtiyaçlarına uygun iyi bir hosting planı mı arıyorsunuz? WordPress kullanan bir web siteniz varsa, doğru makaleyi okuyorsunuz. Burada, yaklaşık 5000 günlük ziyaretçiye sahip WordPress siteleri için en iyi 3 barındırma planından bahsedeceğiz.

Gördüğünüz gibi, bu makale çok daha az ziyaretçisi olan başlangıç ​​web siteleri için değildir. Daha yeni başlıyorsanız, daha küçük web siteleriyle uyumlu olan planları barındıran diğer kaynakları kontrol etmeniz en iyisidir.

Şimdi, bilmemiz gereken ilk şey, yaklaşık 5000 günlük ziyaretçiye sahip bir web sitesi ile ne tür bir barındırma en iyisi olduğudur.?

 1. Hareket halinde – VPS 1000HA-S
 2. HostGator – Snappy 4000 VPS
 3. BlueHost – Geliştirilmiş VPS

Yüksek Trafikli WordPress Sitesi için İdeal Hosting Hizmeti

Seçebileceğiniz birçok çevrimiçi barındırma olanağı vardır. Örneğin, bunlardan sadece bazıları: paylaşılan barındırma, VPS barındırma, Özel barındırma, Yönetilen WP barındırma, Bayi barındırma ve diğer sürümler de.

Çoğu insanın sevdiği en popüler barındırma hizmeti Paylaşımlı barındırma olarak adlandırılır. Her hosting şirketi bu hizmeti sunmaktadır. Ama ihtiyaçlarınız için iyi mi? Kısa cevap HAYIR. Neden böyle olduğunu bilmek için okumaya devam edin.

Paylaşılan barındırma, çok fazla günlük ziyaretçisi olmayan küçük web siteleri için iyidir. Sitenizde yaklaşık 5000 günlük ziyaretiniz varsa, paylaşılan barındırma neredeyse onunla başa çıkmayı başaramaz. Bunun nedeni, bir web sitesini yönetmek için paylaşılan barındırma tarafından kullanılan işlemdir.

Temel olarak, paylaşılan barındırma kullanan her web sitesi, sınırlı kaynakları kullanıyor. Çünkü paylaşılan bir barındırılan web sitesi kullanılabilir kaynakları aynı web sunucusundaki diğer web siteleriyle paylaşmak. Basitçe söylemek gerekirse, mevcut kaynaklar tek bir web sunucusunun kullanıcıları arasında bölünüyor. Bu nedenle, bir web sitesi için 5000 günlük ziyaretçiyi yönetmek zor.

Ancak artık paylaşılan barındırma işleminin neden (daha büyük bir site için) sizin için iyi olmadığını bildiğinize göre, hangi barındırma hizmetini seçmelisiniz? Birçok seçenek olabilir, ancak en iyi VPS hosting denir. Şimdi nedenini göreceğiz:

-VPS-hosting-wordpress nedir

VPS Hosting Nedir?

VPS, Sanal Özel Sunucu anlamına gelir. Adı kendisi için konuşur: temelde sadece web siteniz için kullanılacak kendi özel sanal sunucunuz var. Kaynakları, barındırma işleminin önceki sürümüyle olduğu gibi başkalarıyla paylaşmak zorunda değilsiniz.

Ancak bu, sadece kendiniz için tam bir sunucunuz olduğu anlamına mı geliyor? Hayır, böyle çalışmıyor. VPS hosting ile, temelde sunucunun bir kısmını kendiniz kiralayın. Günlük yaklaşık 5000 ziyaretçiye sahip bir WP sitesi için tek ihtiyacınız olan şey bu.

Dedicated hosting sadece kişisel kullanım için size bir sunucu verir ne. Ancak bu noktada, bu tür kaynaklara ihtiyacınız yoktur. VPS yeterlidir. Daha sonra nedenini göreceksin.

5000 ziyaretçiyle WP web siteleri için en iyi 3 hosting planından bahsedeceğimizi belirttim. Bu planların 3 tanesi de VPS hosting hizmetlerini yönetecek. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size doğru adayı seçme şansı vermek için 3 farklı şirket için 1’i ele alacağız.

Bunların yönetilen planları, çünkü bu şekilde, tüm sunucu yönetimi (arka uç iş) şirket tarafından yapılır. Bu şekilde, web sitenizi barındırabilmek için çok fazla teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez..

İşaret edecek başka bir şey olmadan, devam edelim ve InMotion Hosting adlı ilk adayımız hakkında konuşalım:

1. InMotion Barındırma

inmotion-en-hosting-wordpress-5000-ziyaretçiler

InMotion Barındırma

InMotion, birçok hosting yeteneği sunan lider bir web hosting şirketidir. Ancak bu makalede, yalnızca ne tür VPS barındırma sunduğunu göreceğiz.

Diğer birçok şirket gibi InMotion da 3 farklı yönetilen VPS barındırma planı sunuyor. İlk olarak, hangi planı seçerseniz seçin, dahil edilen bazı özellikleri listeleyeceğim:

 • cPanel – Bu, bir web sitesini barındırmak için kullanılan endüstri standardı kontrol panelidir. InMotion’ın bununla çalıştığını bilmek güzel, bu nedenle karmaşık web sitesi yönetimi hakkında endişelenmenize gerek yok.
 • WordPress ve Magento gibi birçok web uygulaması için destek. Bu harika bir haber, çünkü WP tabanlı bir web siteniz var.
 • Web sitesi aktarımı sırasında kesinti yok. Binlerce ziyaretçinin bulunduğu bir siteniz olduğundan, bu sitenin.
 • Tüm sunucular için SSD sürücüler. Ne tür olursa olsun, web hosting hakkında konuşurken bu son derece önemlidir. SSD depolama, geleneksel HDD depolama biriminden 10 ve 20 kat daha hızlıdır. Hızlı yükleme süreleri istiyorsanız, bu özelliği sunan bir web barındırıcısı aramalısınız.
 • Daha fazla trafik ve daha iyi web sitesi performansı için optimize edilmiş WordPress yapılandırmaları.

Şimdi, sundukları VPS planlarından birine bakalım:

VPS – 1000HA-S: Bu InMotion’ın ilk ve en uygun fiyatlı VPS hosting planı. 2 yıl önceden ödeme yaparsanız, fiyat 27,99 $ / ay’dır. Aylık olarak, 39,99 $ maliyeti. Bu fiyat için ne alacaksınız? Size söyleyeyim, bu pakette birçok özellik ve kaynak var. Ama biraz ayrıntılandıralım:

 • İlk olarak, yalnızca web siteniz için 75 GB SSD depolama alanı alırsınız.
 • Hızlı ve verimli çalışması için size 4GB RAM ve 4 TB bant genişliği sunar. Bu bant genişliği 5000 günlük ziyaretçiyle kolayca çalışmanıza izin verecektir.
 • Güvenlik nedeniyle ücretsiz bir SSL sertifikası da dahildir.
 • En az 6 ay öncesinden ödeme yaparsanız ücretsiz alan adı.
 • Sınırsız e-posta hesabı.
 • 3 özel IP adresi.
 • Sınırsız web sitesi desteği.

İkinci ve üçüncü plan size daha fazla kaynak sağlayacak, ancak 5000 günlük ziyaretçi için bu fazlasıyla yeterli.

2. HostGator

hostgator-best-wordpress-hosting-yüksek trafik-5000

HostGator

HostGator, uluslararası ölçekte barındırma hizmetleriyle tanınan bir Amerikan şirketidir. Onlar kendilerini büyük hizmetleri ile ucuz bir hosting sağlayıcısı olarak pazar. Ve bu tamamen doğru. Onlar yararlı özellikleri ile gelen birçok hosting planları (özellikle paylaşılan hosting) için çok rekabetçi fiyatlar var.

Şimdi, sundukları VPS barındırma işlemine bir göz atacağız. Önceki adayımız InMotion gibi HostGator da VPS hosting için 3 ayrı planla geliyor. Ancak bu şirketin durumunda, ikinci plan sunmak zorundadır (birincisi değil). Fiyatlandırma ve özelliklere bakarsanız ikinci plan en iyisidir, diğer bir deyişle 3 plandan en makul olanıdır.

Bu plana denir Snappy 4000 ve HostGator tarafından önerilen odur. Aylık 39,95 $ ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Bu fiyat için sana ne veriyor? Hemen aşağıda göreceğiz:

 • Tüm verileri web sitelerinizde saklamak için size 165 GB SSD depolama alanı sağlar.
 • Her talebi hızlı ve verimli bir şekilde işlemek için pakete 2 CPU çekirdeği ve 4GB RAM de dahildir.
 • 5000 günlük ziyaretçi için ayrıca bu planın size sağladığı büyük bir bant genişliğine ihtiyacınız vardır: Bant genişliği için 2 TB.
 • Buraya 2 IP adresi de eklendi.
 • MySQL, PHP, Perl, Python ve Ruby desteği ile tam root erişimi.
 • VPS güvenlik duvarı ve DDoS koruması.
 • Site yönetimi için cPanel kullanarak tam özelleştirilebilirlik.
 • WordPress ve diğer İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) gibi çeşitli web uygulamaları için tek tıklamayla kurulumlar. Web siteniz için WordPress kullandığınız için bu kullanışlı bir seçenektir.
 • Bir şey olursa sitenizin güvende olmasını sağlamak için ana makine tarafından yapılan otomatik haftalık yedeklemeler.

Dediğim gibi, bu VPS planı HostGator’un teklifindeki en popüler plan. İsterseniz diğer 2’ye de bakabilirsiniz, ancak Snappy 4000 tüm ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.

3. BlueHost

Bluehost-en-hosting-wordpress-site-dev-trafik

BlueHost

Bluehost, web barındırma işinde en önemli oyunculardan biridir. Milyonlarca web sitesi, hizmetlerinden biri kullanılarak barındırılmaktadır. Tıpkı rakiplerinin çoğu gibi, Bluehost da birçok web barındırma hizmeti sunuyor, en popüler hosting paylaşılıyor.

Ancak Bluehost’tan ev sahipliği yapan VPS de çok popüler. Nedenini bilmek için sunduklarına bir göz atacağız. Tıpkı bu listedeki diğer 2 seçimimiz gibi, Bluehost da VPS hosting için 3 farklı planla geliyor. Kontrol edeceğimiz, ikincisi Geliştirilmiş.

Bu planın maliyeti aylık 29,99 ABD dolarıdır ve yaklaşık 5000 günlük ziyaretçiyle bir web sitesini yönetmek için gereken her şeyi kullanmanızı sağlar. Örneğin, aşağıdaki avantajların tümünü elde edersiniz:

 • 60 GB SSD Depolama alanı.
 • Sunucudaki tüm istekleri işlemek için 4 GB kullanılabilir RAM ile 2 CPU çekirdeği.
 • Aynı anda 5000 günlük ziyaretçiyle çalışmak için size 2 TB bant genişliği sağlarlar.
 • Pakete bir yıl boyunca 1 ücretsiz alan adı da eklendi.
 • 2 IP adresi.
 • Web sitenizi güvence altına almak için ücretsiz SSL sertifikası.
 • 7/24 destek. Bluehost’un desteği verimliliği ve çabukluğu ile bilinir. Bu sahip olmanız gereken bir şeyse, Bluehost hayal kırıklığına uğratmayacak.
 • 30-gün para iade garantisi.

Sonuç

Artık makalemizin sonuna ulaştığımıza göre, bir WP web sitesinde 5000 günlük ziyaretçiyle çalışmak için en uygun barındırma türü hakkında iyi bir fikre sahip olmalısınız..

Geriye kalan tek adım, listemizden bir VPS barındırma planı seçmenizdir. Hangisini seçerseniz seçin, başarısız olmamanız gerekir. 3 adayımızın tümü, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan birinci sınıf VPS sunucularıdır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector