6 En İyi Yeşil Web Hosting Sağlayıcıları

En iyi yeşil-hosting sağlayıcıları-2019


Dünyanın doğal kaynaklarını hiç olmadığı kadar tükettiğimizi hepimiz çok iyi biliyoruz. Bazı ciddi çevresel değişiklikler bıraktı ve gelecekte daha fazla karşılaşmak istiyoruz. Gelecekte çocuklarımız için ne tür bir Dünya bırakacağımızı bile sormak zorundayız. Bu yüzden yeşil alternatiflere geçmeli ve mümkün olan her yerde daha verimli yaşamalıyız. Bu alanlardan biri, teknolojimizi güçlendirmek için seçtiklerimiz.

Web hosting büyük bir iş ve onun güç tüketimi gibi büyük. Büyük şirketlerin, devam etmek için sadece güçle yanan kükreyen sunucularla dolu hangarları var. Web sitenizin tüm gün kullanılabilir olması için sunucunun tüm gün çalışması gerektiğini unutmayın. Ortalama bir sunucu günde yaklaşık 20.4 kilowatt kullanır. Büyük web hosting şirketleri günlük güç tüketimi 20.400 kilowatts yapar, tüm gün gidiş en az 1000 sunucu var. Bu birkaç mahalleye ve daha fazlasına güç verebilir. ABD’deki tüm sunucuları çalıştırmak için gereken güç, nükleer enerji santrallerinin üretebileceği 5 miktara eşittir. Bu yüzden internete sahip olmanın çevremize gerçekte ne kadar zarar verdiğini anlamak oldukça kolay.

Günümüzde çevreci olmak popüler bir ifade olmasına rağmen, bazı ciddi çevresel etkileri vardır. Çevreci olmak, çevreyi olumlu yönde etkileyecek bir seçimdir. Ama gerçekten ne gibi değişiklikler yapıyor? Daha da önemlisi, size sunabileceği doğrudan faydalar nelerdir? Bu soruları cevaplamak ve web sürdürülebilirlik bu sürdürülebilir form başka neler sunabileceğini görmek istiyoruz. Yani, daha fazla uzatmadan, hadi başlayalım!

Güçlü bir Çevresel Etki Yaratabilirsiniz

Çevre dostu web hosting seçmenin ilk ve en belirgin avantajı ile başlayalım. Çevreci olmak, çevreyi korumak için üzerinize düşeni yapmak için yapabileceğiniz bir şeydir. Yukarıda da belirttiğim gibi, web siteniz çevresel kaynaklarımızı sürekli olarak tüketiyor. Yeşil barındırma, şirket sunucularının web sitelerini barındırmak için ihtiyaç duyduğu tüm enerjinin yenilenebilir bir kaynaktan gelmesini sağlar. Yani onu seçerek, çevreyi kolaylaştırmayı seçiyorsunuz.

Şirketinizin İtibarına ve Pazarlamasına Fayda Sağlar

Yeşil olan her şeyin onunla olumlu ilişkileri vardır ve şirketiniz için iyi bir kamu imajı oluşturur. Yeşil kimlik bilgileri kazanarak herkese açık görüntünüzü basitçe ve kolayca iyileştirebilirsiniz. Değişiklik yapmak ve çevreye olan etkilerini azaltmak için çalışan bir şirket genellikle daha popülerdir ve bu da onları çevreye duyarlı müşteriler ve müşteriler kazanır..

Yeşile geçmek şu anda inanılmaz derecede popüler, bu yüzden pazarlamada da bir seçim haline geliyor. Şirketinizin yeşil çözümlere yatırım yaptığını ve desteklediğini duyurursanız, daha fazla insanı çekersiniz. Çevreyi korumak için neden çalıştığınızı açıkça tanımlayarak, çevreye duyarlı bir kitleye hitap etme olasılığınız çok yüksek.

Ayrıca, çok sayıda müşterinin “yeşil” hizmet satın aldıklarını bildikleri takdirde biraz fazladan ödeme yapmaya istekli oldukları da doğrudur. Bu nedenle yeşil hosting kesinlikle daha fazla müşteri çekerek ve fiyatlarınızı biraz yükseltmenize izin vererek kâr marjınızı artırma potansiyeline sahiptir..

Daha Hesaplı

Hiçbir hizmet şirketi web sitesi tüketir enerji için ödemek için, anında cüzdanınızda çok daha kolay gider. Şirketler kendi enerjilerini rüzgar enerjisi ve güneş panelleri gibi yenilenebilir kaynaklardan ürettiklerinde çok daha az masrafları oluyor. Yeşil enerji kaynağıyla ilişkili açık bir yatırım gerektirse de çok para biriktirebilirler. Yeşil hosting daha ucuz veya normal hosting ile aynı fiyat maliyeti. Böylece müşteri, biriktirilen tüm paradan da yararlanabilirsiniz. Şirketinizi yalnızca iyi bir imaja yerleştirmekle kalmaz, müşteri güvenini kazanır ve çevreyi korur, aynı zamanda akıllıca bir finansal seçim yaparsınız.

Yeşil Hosting Sağlayıcı Nasıl Seçilir

Yeşil bir barındırma çözümünü tercih etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Kendilerini inanılmaz hizmet sağlayıcıları olarak kuran ve yeşil destekçiler haline gelen çok sayıda şirket var. Yeşil bir barındırma sağlayıcısı seçmek, normal bir sağlayıcı seçmekle aynı şekilde çalışır. Yalnızca bütçenizi ve alacağınız hizmetin kalitesini bilmeniz gerekir. İkincisi, öncekinden daha karmaşık bir soru, bu yüzden önce bu yol üzerinde çalışacağız. Uzun vadede memnun kalacağınız bir seçim yapabilmek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç temel özellik vardır..

 • uptime – Web sitenizin tüm yıl boyunca kullanılabilir olması gerekir. Sunucular kısa bir süre için bile kapalı kalırsa, hiç kimse web sitenize erişemez, bu da o zaman işinizi kaybedeceğiniz anlamına gelir. Çoğu şirket,% 99’luk bir kaya gibi sağlam çalışma süresine sahip olduklarını söylüyor, ancak neden olmasın? Önce kendi bağırsağınıza güvenmeli ve onlar hakkında birkaç inceleme okumalısınız. İyi barındırma inceleme siteleri, bir şirketin çalışma süresini aynı şekilde ölçer. Bu nedenle, bir şirketin çalışma süreleri hakkında söylediklerine güvenmeden önce her zaman incelemeye bakın.
 • Sayfa Yükleme Hızı – Web siteniz çalışır duruma geldikten sonra hızlı olmalıdır. Sayfa yükleme hızı Google için bağımsız bir sıralama faktörüdür ve kullanıcı deneyimi açısından da son derece önemlidir. Yüklenmesi 2 saniyeden uzun sürerse kullanıcılar web sitenizde dolaşmayacaktır. Aslında, 1 saniye içinde web sitenizi yüklemenizi sağlayan bir barındırma sağlayıcısı olmalıdır. Bu şekilde, kullanıcılarınızın gerçekten tatmin edici bir deneyime sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bir şirketin sunucularının çalışma süresi ile aynı hızda olduğunu görebilirsiniz. Bir incelemeyi okuyarak ve ölçümlere bakarak.
 • Müşteri desteği – Bir web sitesi çalıştırmak bazen sorunlu olabilir, özellikle de kullandığınız barındırma hizmetine alışkın değilseniz. Siz de problemlerle karşılaşabilirsiniz ve arkanızda çözmenize yardımcı olabilecek birine sahip olmak istersiniz. Birisi barındırma şirketinizin müşteri destek temsilcilerinden biri olmalıdır. Web barındırma ile ilgili hayal kırıklığı çoğu kötü ya da var olmayan müşteri desteği geliyor. Mümkün olan en iyi müşteri desteğini yaşadığınızdan emin olmalısınız, araştırmanız da öyle. Kullanıcıların forumlarda ve yorum bölümlerinde neler söylediğine bakın. Dürüst bir kullanıcı deneyimi, bir barındırma şirketinin ne tür bir destek sunabileceğini bulmaya çalışırken en iyi rehberinizdir..
 • Freebies – İyi bir hosting şirketi size sadece iyi bir hizmet ve iyi bir müşteri desteği sunmakla kalmaz, aynı zamanda iyi bir anlaşma da sunar. Çok sayıda hizmet overpriced ve temel özellikleri ve hizmetleri kullanmak istiyorsanız daha fazla para isteyin. Mümkünse, ücretsiz site geçişleri, ücretsiz yedeklemeler, ücretsiz güvenlik özellikleri ve spam koruması sunan bir şirket seçin. Ne kadar çok ücretsiz öğe alırsanız, anlaşmanız o kadar iyi olacaktır. Yüksek kaliteli hosting şirketlerinin gerçekten sayısız ücretsiz hizmet ile sizi karşılamak için ekstra mil gitmek unutmayın. Diğerleri sadece paranızı almaya ve size ödeme yapmaya devam etmek için bir şeyler vermek isterken.
 • Uygulamalar ve Özellikler – WordPress ve Drupal gibi içerik yönetim sistemlerinin tek bir tıklamayla kolayca erişilebilir ve kurulmasını istersiniz. CPanel ile uygun bir barındırma hizmeti gezinmek ve kullanmak kolay olacaktır. Bu nedenle, satın aldığınız şeyin açık kaynak cPanel üzerinden yönetilebildiğinden emin olun.

En İyi Yeşil Hosting Hizmetleri

Dışarıdaki her şeyde olduğu gibi, rekabetlerini geride bırakan bazı şirketler var. Şu anda en iyi yeşil web barındırma hizmetleri sunuyoruz. İşte yeşil web barındırma sağlayıcıları alanında en iyi 6 oyuncu.

Greengeeks

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

GreenGeeks yeşil web hosting endüstrisinde en popüler isimlerden biridir. Onlar bir görev tamamen güneş ve rüzgar tarafından desteklenmektedir harika web barındırma hizmetleri sunmak için vardır. Şirket 2008 yılında kuruldu ve şu anda 300.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. % 99,99 çalışma süresi ve% 100 müşteri memnuniyeti gibi cesur iddialarda bulunurlar. Bu iddiaları destekleyecek kaliteyi gerçekten sunuyorlar mı? Hadi öğrenelim!

Çalışma süreleri hakkındaki cesur açıklama hemen hemen doğru görünüyor. Tüm yıl boyunca% 99,91 oranında sağlam bir kayaç süresi sunarlar. Bu, web sitenizin sürekli kullanılabilir ve iş için hazır olmasını sağlayacaktır. Sunucu hatası gibi aptalca şeyler hakkında endişelenmenize gerek kalmadan buna güvenebilirsiniz.

Web sitesi yükleme hızları söz konusu olduğunda, işler o kadar çekici değildir. Ama hiçbir şekilde kötü değiller. GreenGeeks sunucuları beklediğimden biraz daha yavaş. Web sitesi yükleme hızları ortalama olarak kabul edilebilecek 600 ila 1200 milisaniye arasında hareket ediyor.

Onların müşteri desteği de harika, bu da ifadeyi daha da destekliyor. Bir müşteri destek temsilcisiyle bağlantı kurmak bir dakikadan fazla sürmedi ve sorularımızı gerçekten hızlı bir şekilde yanıtladık. Cevapları da doğru ve yardımseverdi. Ajan tüm yol dostu oldu. Ancak tüm bu pozitifliği deneyimlemiş olsak da, küçük bir sorun fark ettik. Birkaç dilbilgisi hatası fark ettik ve bazı cümleler tamamen kapsamlı değildi. Bunun nedeni, desteklerinin muhtemelen anadili İngilizce olmayanlara dış kaynaklardan sağlanmış olması çünkü çok para kazanmalarını sağlıyor. GreenGeeks’in bu kadar hızlı yanıtlar almasını sağlayan şey de olabilir. Çünkü daha fazla müşteri destek temsilcisi beklerken, birisinin sorgunuza saniyeler içinde yanıt vermesi ihtimali daha yüksektir.

Her zaman ulaşabileceğiniz güvenilir müşteri destek ekibine ek olarak, GreenGeeks’in de oldukça geniş bir bilgi tabanı vardır. Burada, web sitenizi oluştururken karşılaşabileceğiniz en yaygın soruların ve sorunların cevaplarını bulabilirsiniz. Sorunları kendiniz çözmek istiyorsanız, bu harika bir seçenektir. Genel hosting, VPS hosting, faturalandırma, bayi hosting ve daha fazlası ile ilgili soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Ayrıca kullanabileceğiniz çok sayıda video eğitimi var.

Freebies söz konusu olduğunda, GreenGeeks’in kontrol ettiği şeyler var. Ücretsiz alan adı ve ücretsiz web sitesi geçişi sunarlar. Zaten bir web siteniz varsa, bu size çok para kazandırabilir. Ancak bunu yapmazsanız, başlangıç ​​maliyetlerinizden bir miktar kesinti yaparsınız. GreenGeeks ayrıca her gece ücretsiz yedeklemeler sağlar. Böylece, tüm verilerinizin güvenli ve sağlam olduğundan emin olabilirsiniz ve bir şey olması durumunda her zaman web sitenizin önceki sürümlerinden birine geri dönebilirsiniz. Ayrıca, Spam Assassin ve SSL gibi güvenlik önlemleri de alırsınız, böylece ihtiyacınız olan her şeye hemen hemen hazır olursunuz..

GreenGeeks ayrıca sektördeki olağan fiyatlandırma hilelerini de takip ediyor. Aylık 3.95 $ başlangıç ​​fiyatının reklamını yaparlar, ancak bunun için üç yıllık bir sözleşme imzalamanız gerekir. Bunu yapmazsanız, fiyat anında ayda 9,95 dolara kadar çıkacaktır. Bu neredeyse üç kat daha fazla.

Komik olan şey 30 günlük para iade garantisi olmasıdır. İstediğiniz zaman kefalet edebilirsiniz, ancak ücretsiz alan adı kaydı teklifini aldıysanız bunun için ödeme yapmanız gerekir. Alan adı kayıt ücreti 24,95 ABD dolarıdır. Yani, GreenGeeks paralarını almakta cehennem gibi görünüyor.

GreenGeeks mükemmel olmasa da, web sitenizin oldukça iyi çalışmasını sağlayacaktır. Kaya gibi sağlam bir çalışma süresine ve güvenebileceğiniz çok iyi bir müşteri desteğine sahiptirler. Web sitesi yükleme hızları o kadar hızlı değildir, ancak web sitenizin bugünün standartlarına uymasını sağlayacak kadar hızlıdırlar. Daha fazla bilgi için Green Geek’in resmi web sitesine bakın!

iPage

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

iPage, blog alanında ve web sitelerini mümkün olduğunca ucuza başlatmak isteyen insanlar arasında çok popüler oldu. Aylık 1,99 $ gibi ucuz planlar sundukları için inanılmaz derecede ucuzlar. BlueHost, VPSLink, FatCow ve benzeri birçok barındırma şirketine sahip olan Endurance International Group’a aittir..

iPage hem cüzdanınızda hem de çevrede aynı anda kolaylaşır. Yalnızca 12 aylık bir abonelik için aylık 1,99 ABD doları düşük tanıtım fiyatına sahip olabilirsiniz. Ön ve dürüst fiyatlandırma web hosting endüstrisinin şu anda korkunç ihtiyacı olduğu için bu gerçekten bana hitap ediyor. Oldukça iyi, ama iPage için giderseniz daha uzun süre abone olmanızı öneririz. Onlar için daha iyi iş yapacağınız için değil, aylık fiyatınız 8 $ ‘a kadar çıkacağı için, bu% 350’lik bir fiyat sıçramasıdır. Muhtemelen bundan mümkün olduğunca kaçınmak isteyeceksiniz. Bu eski fiyat hilesi dışında, iPage oldukça iyi.

Sunucu çalışma süresi% 99,96’dır, bu da web sitenizin tüm yıl boyunca güvenli ve tutarlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Sayfa yükleme hızları 884 milisaniyedir. Büyük bir e-Ticaret sitesi çalıştırmak istemiyorsanız, web sayfalarının anında yüklenmesini sağlayacak kadar hızlıdır. Yani, iPage temel olarak sunucu gereksinimlerini kontrol altında tutar. Peki ya geri kalan?

İPage’in müşteri desteği biraz iş kullanabilir. Hiçbir şekilde kötü değiller, çünkü 20 dakikalık tepki süresi, yanıt vermesi saatler ve günler alan diğerlerine kıyasla oldukça sağlam. 20 dakika sonra sorularımızın cevaplarıyla cevap verdiler, ama bu hala beni tam olarak ikna etmedi. Temel olarak, iPage’in internet üzerindeki müşteri desteği hakkında birçok tutarsız yorum olduğu için. Bazıları herhangi bir sorun yaşamadan veya çok fazla beklemek zorunda kalmadan problemlerini çözdü, diğerleri ise memnuniyetsizliğini gözden geçirdi. Bu nedenle, devam etmeden ve hizmeti satın almadan önce etrafınıza bakmak ve ne bulduğunuzu görmek en iyisidir.

Yeşil web barındırma hayranıysanız, iPage’in EPA Green Power Partner olduğundan emin olun çünkü iPage hizmetlerini mümkün kılan web sunucuları ve veri merkezleri rüzgar gücüyle çalışır. Şirket o kadar çok yenilenebilir enerji satın alıyor ki, enerji tüketimini% 200 telafi ediyor! Yani iPage ile çalışıyorsanız gezegene de bir iyilik yapacaksınız.

Çok iyi bir fiyatla birlikte iPage, anlaşmayı tatlandırmak için bol miktarda freebies de sunuyor. Şirketin iş ortaklarından biri olan SiteLock’tan gelişmiş güvenlik seçenekleri elde edersiniz. Yazılımları, güvenlik ihlallerini önlemek için web sitenizi güçlendirmeye yardımcı olur. Kötü amaçlı yazılım ve diğer zararlı yazılımlar için düzenli olarak tarar. Daha da iyi hale getirmek için iPage, siteniz için yapabileceğiniz en iyi güvenlik önlemi olan ücretsiz yedeklemeler de sunar. Çoğu şirket bunun için ekstra ücret talep eder, bu yüzden tamamen ücretsiz olması harika.

Hizmetleri, diğer üçüncü taraf uygulamaları ve e-Ticaret platformlarıyla da iyi oynar. PayPal, Google Apps ve diğerleri gibi ödeme ağ geçitleri için entegrasyonlarınız var. Son olarak, Google AdWords, Bing veya Yahoo! için harcayabileceğiniz 200 $ değerinde pazarlama kredisi de alırsınız. sitenizi pazarlamak için.

Bunların hepsi gerçekten tatlı gibi görünse de, iPage’in hala hoş olmayan sürprizleri var. Bunlardan biri cPanel yerine vDeck kullanmalarıdır. vDeck sunucuları yönetmek için kullanılan daha az bilinen bir alternatiftir. Ancak cPanel kadar iyi ve kapsamlı değildir.

Genel olarak, iPage, cüzdanlarında ve çevrelerinde de kolaylaşırken istikrarlı bir barındırma hizmeti arayan herkes için sağlam bir seçimdir. İPage’in hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitelerine bakın!

InMotion Barındırma

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

InMotion en sevdiğim hosting şirketi, eller aşağı. Bu yüzden fikrim biraz önyargılı olabilir, ama gerçekte temellendireceğim.

InMotion 10 yıldan uzun bir süredir var ve 300.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyorlar. Hizmetlerinin tutarlı kalitesi ve bazı inanılmaz fırsatlar sundukları için giderek daha popüler hale geliyorlar. InMotion benim favorim oldu, çünkü tüm endüstrinin kullandığı sayısız fiyatlandırma hilelerinden kaçınmayı başaran bir şirket. Bunun yerine herkesin sevdiği açık bir fiyatlandırma yapısına dayanarak çalışıyorlar.

InMotion yeşile doğru büyük yatırımlar yaptı. Yalnızca yeşil enerjiye dayanan ve diğerlerini de dönüştürmek için çalışan bir veri merkezine sahiptirler. Ayrıca şirket ofisleri içinde büyük politikaları var. Atık miktarını azaltmayı ve çok sayıda kağıt ürünü kullanmamaya ve tüm çöplerini geri dönüştürmeye daha fazla önem vermeyi içerir..

InMotion, uygun bir web barındırma işinin teknik özelliklerine sahiptir. InMotion’da hangi planı satın almayı seçerseniz seçin, sitenizi sorunsuz bir şekilde ele alacağından emin olabilirsiniz. Tüm yıl boyunca ulaşılabilir olacak ve yüksek hızda çalışacaktır. Bu InMotion’ın sunucularının% 100 ile% 99.97 arasında çalışma süresine sahip olmaları sayesinde yılın neredeyse her saniyesinde kullanılabilir. Ancak sadece bu da değil, kısa yükleme süreleri de var. Sayfanızın 460 ila 700 milisaniye arasında yüklenmesini bekleyebilirsiniz, bu da dikkat çekici.

Hız ve kararlılığa ek olarak, tüm verilerinizin bir SSD mimarisinde saklanması gerçeğidir. Çoğu barındırma sağlayıcısı, web sitenizi SSD’lerde saklamak için ekstra bir aylık ücret talep eder, ancak InMotion bunu ücretsiz olarak sağlar.

Anlaşmayı daha iyi hale getirmek için, InMotion’ın anlaşmaya atmak için birçok özgürlüğü var. Örneğin, mevcut web sitenizi InMotion’ın yeşil veri merkezlerinden birine taşımak isterseniz, bunu sizin için ücretsiz olarak yaparlar. Birkaç saat boyunca erişiminiz olur ve site geçişini sizin için yaparlar. Ayrıca ücretsiz düzenli yedeklemeler bekleyebilirsiniz. Web sitenizi günlük olarak yedeklemek, yapabileceğiniz en büyük güvenlik önlemidir. Ayrıca, web sitenizi güvenlik önlemleriyle tamamen güçlendirmek için InMotion ayrıca Sucuri eklentisini ücretsiz olarak sunmaktadır. Web sitenizi, bilgisayar korsanlarının yararlanabileceği potansiyel riskler ve istismarlar için sürekli olarak tarayan inanılmaz bir eklentidir. Bu eklenti için ayda 16,66 $ ödersiniz, ancak burada ücretsiz olarak alırsınız.

Tüm bunların üstesinden gelmek için InMotion ödüllü bir müşteri destek ekibine sahiptir. Kendilerini dünyadaki en dost canlısı insanlar olarak adlandırıyorlar ve bu benim söyleyebildiğim kadarıyla doğru olmaya devam ediyor. Destek ekiplerini yardım istemek bir patlamadır. Canlı sohbette 2 dakika içinde bir destek temsilcisiyle bağlantı kurarsınız ve sorunuzu cevaplarlar ya da sorununuzu çözmeye başlarlar. InMotion, şimdiye kadar incelediğim tüm barındırma sağlayıcıları arasında kolayca en iyi müşteri desteğine sahiptir. Bu aslında çok az şirketin haklı olduğu bir şey.

InMotion, bir hosting şirketinden isteyeceğiniz her şeye sahiptir. Aynı zamanda tutarlı ve güvenilirdir, böylece her zaman arkanızda olacağından emin olabilirsiniz. Paylaşılan barındırma planları en ucuz olmasa da, paralarına değer. Aylık 5.99 $ için kendi temel paylaşılan barındırma planında ellerinizi alabilirsiniz. Tüm InMotion’ın teklifleri göz önüne alındığında oldukça iyi bir anlaşma. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz.!

Şişman inek

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

FatCow bir web barındırıcısı için beklenmedik bir isme sahiptir ve aynı zamanda oldukça yaratıcıdır. Ancak FatCow hiçbir şekilde piyasadaki en iyiler arasında değildir. Bunun nedeni, hizmetlerinin bir kısmının şirket adına uygun olmasıdır. Şişman bir inek kadar yavaştırlar. Yine de FatCow hala onlara katılmaya değer kılan sayısız olumlu sürprizle doludur.

Bu FatCow 1998’den beri yaşıyor ve tekmeliyor ve o zamandan beri takdire şayan bir performans sergiliyor. Şirket hız için madalya kazanmaz, ancak yavaş ve istikrarlı yaklaşım onlar için de iyi çalıştı.

FatCow aynı zamanda bir EPA ortağıdır ve bu da tüm veri merkezlerinin rüzgar enerjisi ile çalıştığı anlamına gelir. Ama ben şahsen ziyaret etmediğim sürece bunu söyleyemem. EPA ortağı olmak, oldukça meşru oldukları anlamına gelir.

FatCow’un fiyatlandırma yaklaşımını beğendim, çünkü açık ve dürüst. Çoğu şirket bundan yoksundur, bu yüzden görmek her zaman harikadır. Ellerinizi yıllık 49 $ için temel planlarına alabilirsiniz, ki bu çok iyi. FatCow, fiyatlandırma açısından onlar için çok şey yapıyor. Bu basitleştirilmiş barındırma planı aylık 4,83 ABD dolarıdır, ancak hiçbir şekilde kalıcı değildir. Tanıtım döneminden sonra planınızı yenilediğinizde, fiyat ayda 10,99 dolara kadar çıkacaktır. Bu çılgınca% 250’lik bir sıçrama. Bu hala yıllık 131,88 ABD doları, ancak çok daha iyi bir iş yapan 6 ABD doları tutarında bir InMotion planınız olabileceğini düşünüyorsanız hala çok fazla.

Ama büyük bir sürpriz FatCow da muhtemelen tüm web hosting alanı, en ucuz hosting planı sunuyor. Aylık $ 0.75, bu da yıllık 9 $ ‘a mal olacak! Delilik bu. Bu planı yenileseniz bile yıllık 20 dolara mal olacak. Dolayısıyla, yalnızca bazı şeyleri test etmek veya basit bir portföy web sitesine sahip olmak istiyorsanız, bu plan işi minimum maliyetle yapar.

Teknik ayrıntılar söz konusu olduğunda, FatCow’un kararlılığı vardır ancak hızı yoktur. % 99,90 çalışma süresi ile web sitenizi çalıştırmak için ona güvenebilirsiniz, ancak oldukça yavaş olacaktır. FatCow’un sunucularının ortalama sayfa yükleme hızı 1500 milisaniyedir. Bu oldukça yavaş.

Son olarak, FatCow’un müşteri desteği deneyimimizde oldukça iyi, ancak kullanıcı tarafından gönderilen incelemelere baktığımızda tutarsız görünüyor. Canlı sohbet sunarlar ve birkaç dakika içinde size cevap verirler veya yaklaşık bir saat bekletirler. Ayrıca çok sayıda öğretici ve en sık sorulan soruları sunan bilgi tabanlarına da bakabilirsiniz. Bilirsiniz, temel şeyler.

Genel olarak, işi yapacak gülünç derecede ucuz bir şey arıyorsanız, FatCow iyidir. Şaşırtıcı hosting planınız için yılda 9 $ harcama seçeneği sunar. Ancak, daha güçlü bir şey seçmek istiyorsanız, diğer şirketlerin neler sunabileceğine bakmak en iyisidir..

FatCow’un hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitelerine bakın!

HostGator

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

HostGator şimdi Teksas rüzgarının gücüyle 1,3 milyon web sitesine güç veriyor. Onlar dünyanın en büyük web hosting şirketlerinden biridir ve hala oldukça hızlı büyüyorlar. Bu büyümenin çoğunun yeşil enerji ile desteklendiğini bilmek güzel, çünkü web sitenizi onlarla barındırmak, Dünya’ya zarar vermeyeceğini bildiğinizde çok daha çekici. Ancak HostGator’da bunun için başka birçok harika şey var. Onlar kontrol gerekir gerçekten iyi bazı hizmetleri var.

HostGator şu anda piyasadaki en uygun fiyatlı Cloud hosting planını sunuyor. Çoğu paylaşılan barındırma planından daha ucuz, ancak iki kat daha hızlı. Aylık 2,99 $ karşılığında abone olabilir ve% 99,99’luk bir kaya gibi kesintisiz çalışma süresi ve yıldırım hızında 520 milisaniyelik yükleme hızı gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. HostGator’un hizmetleri web sitenizi uygun maliyetli ve inanılmaz derecede verimli bir şekilde çalıştırmak için fazlasıyla yeterli.

HostGator’un müşteri desteği de oldukça iyi, ancak kullanıcılar bu konuda pek çok tutarsız görüşe sahiptiler. Bizim için iyi görünüyordu. Destek temsilcisinin sorularımıza yanıt vermesi yaklaşık 5 ila 10 dakika sürdü. Ama benim sözüme güvenme. HostGator’un on binlerce müşterisi olduğu düşünüldüğünde, satın almadan önce destek hizmetleri hakkında kapsamlı bir araştırma yapmaya değer.

HostGator ayrıca, ücretsiz site geçişi ve güçlü güvenlik önlemleri gibi iyi ücretsiz öğeler de sunar. Otomatik kötü amaçlı yazılımları kaldırma, otomatik web sitesi yedeklemeleri, her premium planla DDoS saldırılarına karşı korumaya ücretsiz erişiminiz olacak. Dolayısıyla, HostGator’un size sağlam bir anlaşma sunmak için kendi yolundan gittiği açıktır. HostGator’a abone olarak, bulut barındırma konusunda inanılmaz derecede düşük bir fiyata ellerinizi tutabilir ve tutarlı bir hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Daha fazla bilgi için resmi web sitelerine göz atın.

HostPapa

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

HostPapa, 500.000’den fazla web sitesine ev sağlayan başarılı bir web hosting şirketidir. ABD ve Kanada’da faaliyet gösteriyorlar, ancak Avrupa’da binlerce müşterileri var. Son 10 yılda hızlı bir büyüme gördüler ve başarılarına neyin katkıda bulunduğuna bakmak ilginç. Belki de Almanca, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca da dahil olmak üzere birçok dilde anadili İngilizce olanlara telefon desteği sundukları gerçeğidir. HostPapa ayrıca yenilenebilir enerjiye yatırım yapmaktan gurur duymaktadır. Bunlar, yenilenebilir enerji kaynakları yoluyla mimarilerine güç veren hosting şirketlerinin küçük bir yüzdesi arasındadır, bu yüzden başparmak yukarıya. Kesinlikle kendileri için oldukça iyi gidiyorlar, ama tam olarak buraya nasıl geldiklerini ve ne sağladıklarını görelim.

İki adımlı kolay işlemle kaydolduktan sonra, aralarından seçim yapabileceğiniz destek seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Bir kez ayarlandıktan sonra, sunucularını test etme zamanı.

Önce istikrar gelir ve HostPapa bunu kontrol altında tutar. Sunucuları tüm yıl boyunca% 99,99 çalışma süresine sahiptir. Barındırma işinde en iyi köpeklerden bazıları bile kendileri hakkında bunu söyleyemez. HostPapa, bir saniyeliğine bile değişmeden web sitenizi çalışır durumda tutmak için gerçekten güvenilirdir.

Ancak ortalama sayfa yükleme hızları o kadar da olağanüstü değil. En iyi ihtimalle ortalama. Ortalama olarak 900 milisaniyelik yükleme süresi bekleyebilirsiniz, bu da bazen 1500 milisaniyeye kadar çıkabilir. Bu yüzden hızlı yıldırım değil, yine de bir web sitesini düzgün bir şekilde yükleyecek.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, kesinlikle başarılarına katkıda bulunan faktörlerden biri olan HostPapa hakkında kötü bir şey söylemek zor. 18 ülkede ve 4 farklı dilde telefon desteği sağlarlar, bu da çok çeşitli insanlara hitap eder. Üstelik, kendi benzersiz destek özelliklerini de sağlarlar. Gördüğüm en büyük tutuş şekli olan “Papa Kadrosu Uzmanı” ile bir oturum. Görüntülü sohbet veya telefon yoluyla belirli sorunlar ve süreçlerde insanlara rehberlik ederler. Bu inanılmaz.

Ayrıca müşteri destek temsilcilerinden birinden 4 dakikadan kısa bir sürede yanıt aldık. Servis temsilcisi hiçbir zaman tüm Sorularımızı yanıtladı ve konuşma gerçek görünüyordu. Hiçbir şekilde robotik değildi. HostPapa olağanüstü bir destek ekibine sahip olduğu için gerçekten bir çerezi hak ediyor.

HostPapa’da birkaç harika freebies de var. Paylaşılan barındırma planları ile anti-spam koruması, bir sunucu güvenlik duvarı, saldırı tespit ve izleme elde edersiniz. Bunlar sitenizi koruyacak oldukça sağlam güvenlik özellikleridir.

HostPapa’nın fiyatlandırmasında takdir etmediğim bir şey var. Diğer her şirketin kullandığı eski fiyatlandırma hileleri. Aylık ilan edilen 3,95 dolarlık düşük fiyatı elde etmek için üç yıl boyunca kaydolmanız gerekir. Bu konuda yeni bir şey yok, ama yine de utanç verici. Çünkü 24 aylık veya 12 aylık dönemi seçerseniz fiyat 4,95 dolara kadar çıkacaktır. Ancak, uzun vadeli anlaşmalarından birine kaydolmaktan daha iyidir, çünkü plan yenilemenizin mümkün olduğunca geç geldiğinden emin olmak istersiniz. Ancak geldiğinde, fiyat ayda 6 dolardan fazla olacak. Bu başlangıçta beklediğinizden% 150 ila% 200 arasında bir fiyat artışı.

Fazlası var. Diğer herhangi bir barındırma sağlayıcısında olduğu gibi 30 günlük para iade garantisi süreniz vardır. Sorun şu ki, bu 30 gün içinde iptal etseniz bile ücretsiz olarak çıkmayacaksınız. Web sitenizi sizin için ayarladılarsa, iptal ettiğinizde sizden 29,95 ABD doları tutarında bir kurulum ücreti alırlar..

Bu finansman göz önünde bulundurulduğunda bile, HostPapa oldukça iyi olabilir. Ancak, en az bir yıl boyunca bunlara sadık kalacağınızdan ve orijinal fiyatın yenileme sırasında iki katına çıkmasıyla ilgili bir sorununuz olmayacağından emin olmanız önemlidir. Çünkü yine de oldukça ucuza inebilirsiniz. Daha fazla bilgi için HostPapa’nın resmi web sitesine bakın.

Sonuç

Web sitenizi barındırmak için çevreye duyarlı bir seçim yapmaya hazırsanız, bunlardan biri iyi olur. Bu şirketlerin her biri, dünyadaki karbon ayak izlerini en aza indirmek için ellerinden geleni yapıyor. Ancak hepsi çevre için iyi olsa da, hepsini web sitenizi barındırmaları için tavsiye etmem. Gidebileceğin en iyi olanlar InMotion ve HostGator. Her ikisi de ucuz ve müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunan saygın şirketler. Umarım bu makaleyi okumaktan keyif almışsınızdır ve bugün yeni bir şeyler öğrenmenize yardımcı olduk.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map