7 En İyi WooCommerce Hosting Avustralya

01.06.2020
En İyi Hosting '7 En İyi WooCommerce Hosting Avustralya
0 14 мин.

en WooCommerce-hosting-australia


Güvenilir bir WooCommerce hosting arıyorsanız, doğru kararı vermenize yardımcı olmak için buradayız. Ücretsiz bir WordPress e-Ticaret eklentisi olan WooCommerce, ürünlerinizi herhangi bir teknik sorun olmadan kolayca ve hızlı bir şekilde çevrimiçi satmanıza yardımcı olabilir.

Görünüşe göre, bu platform, bir çevrimiçi mağazanın müşteri faturaları, ürün kategorileri ve stok envanteri gibi farklı yönlerini yönetmenize ve çalıştırmanıza olanak tanır. Tüm bu özellikler, WooCommerce eklentisini yepyeni bir WooCommerce mağazası kurmak veya mevcut web sitelerini en iyi WordPress e-Ticaret çözümünü kullanarak genişletmek isteyenler için güvenli ve kullanışlı bir platform haline getiren varsayılan olarak sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir..

WooCommerce mağazanız için geniş bir web hosting platformları yelpazesi vardır ve her birinin istediğiniz benzersiz özelliklerine sahiptir. Yeni başlıyor olmanız ya da bu alanda profesyonel olmanız önemli değildir, en iyi 7 WooCommerce Hosting Avustralya’yı seçmeniz, işinizi çevrimiçi ortamda büyütmeniz için bir adım atmanıza yardımcı olacaktır. Aşağıdaki incelemede en iyi seçim ana makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin:

Avustralya Müşterileri için En İyi WooCommerce Hosting Sağlayıcıları

Aşağıda, WooCommerce hosting sunan en iyi web barındırma sağlayıcılarının yorumlarını bulabilirsiniz. Avustralya’dan müşteriler için tüm bu web hosting firmalarını öneriyoruz.

1. A2Hosting

Gözden A2Hosting-WooCommerce-Avustralya

Gözden A2Hosting

A2Hosting, “Hızımız, başarımız” diyen bir sloganı vardır ve gerçekten de bu web barındırma sağlayıcısı, Avustralya web barındırma çözümü olarak ortaya çıkması için uzun bir yol gelmiştir. Bu platform iyi ayarlanmış, hızlı ve her zaman sizin için hazır. Bu nedenle, gereksinimlerinize uygun yüksek hızlı bir paket seçmeniz önerilir.

Paylaşımlı Hosting ile başlayarak, kişisel blogunuzu veya web sitenizi Joomla, Drupal veya WordPress optimize edilmiş olarak barındırmanın keyfini çıkarmak için ayda sadece 3.93 $ ‘a katılacaksınız. Ana bilgisayar, piyasadaki diğer rakiplerden 20 kat daha hızlı olan Turbo sunucuları kullanıyor. Bu planın kullanımı kolaydır ve ücretsiz bir web sitesi transferine sahip olmanızı sağlar.

Bu ana bilgisayar altındaki VPS Hosting planı, Paylaşımlı Hosting’den daha fazla güç sağlayan aylık 5,00 $ ‘a geliyor. Sizi en çok sevecek olan şey hızı, güvenliği ve geliştirici dostu olmasıdır. Size ücretsiz site transferi seçeneği sunmanın yanı sıra, çevrimiçi ihtiyaçlarınızı karşılamak için yönetim düzeyinizi seçme seçeneğiniz de olacaktır..

Bayi paketi için, kendi müşterilerinizi barındırmanız ayda 13.19 $ ‘a mal olacaktır. Bunun da ötesinde, kolay kurulum barındırma hesaplarına, tamamen beyaz etiketli, birinci sınıf WHM kontrol paneline ve ücretsiz faturalandırma sistemine sahip olacaksınız..

Ayda 99.59 $ ‘a Dedicated Hosting, web sitenizin, kendi sunucunuzun kaynaklarını özelleştirebileceğiniz, tam izolasyona sahip olabileceğiniz, istediğiniz yönetim düzeyini seçebileceğiniz ve ücretsiz bir web sitesi transferinin keyfini çıkarabileceğiniz yoğun iş gereksinimlerine sahip olmasını sağlar..

2. SiteGround

SiteGround-WooCommerce-hosting-australia

SiteGround

SiteGround, Chicago (ABD), Londra (İngiltere), Amsterdam (Hollanda) ve Singapur’daki dört veri merkezi ile WooCommerce Host’dan biridir. SiteGround, başlangıç, profesyonel veya yalnızca web sitelerinizi genişletmenize bağlı olarak size birkaç seçenek sunar. Bu web barındırma sağlayıcısı işinizin veya kişisel web sitelerinin başarısına göre uyarlanmıştır.

Yeni başlayanlar için SiteGround, harika bir web sitesi oluşturmanıza izin vermek için tasarlanmış bir Başlangıç ​​Paketi sunar. Paket size aylık 3,94 dolara mal olacak ve karşılığında sadece bir web sitesini barındırabilecek, 10 GB web alanı alabilecek ve her ay sitenize 10.000 ziyaretçiyi yönetebileceksiniz. Bu paketin temel özellikleri arasında ücretsiz bir SiteBuilder, ücretsiz e-posta hesapları, ücretsiz CloudFlare CDN ve diğerleri arasında 7/24 destek bulunmaktadır..

GrowBig paketi, web sitenizin büyümesi için hazırlanmıştır ve sınırsız web sitelerine ev sahipliği yapmanıza, 20 GB web alanına ve her ay 25.000 web sitesi ziyaretine sahip olmanız için aylık 5,95 ABD dolarıdır. Diğer temel özellikler arasında ücretsiz bir SiteBuilder, ücretsiz HTTPS & SSL, ücretsiz e-posta hesapları, ücretsiz günlük yedeklemeler, 7/24 müşteri desteği vb..

GoGeek paketi söz konusu olduğunda, sınırsız web sitelerine ev sahipliği yapmak, 30 GB’lık şaşırtıcı bir web alanı elde etmek ve her ay 100.000 ziyaret oluşturabilmek için aylık 11,95 dolara mal olacak. Buna ek olarak, gelişmiş öncelik desteği, daha fazla sunucu gücü, PCI uyumlu sunucular ve diğer iki paketteki diğer tüm özelliklerin yanı sıra 1 tıklama Git Rep Creation gibi özelliklere sahip olacaksınız..

3. Bulut Yolları

cloudways yönetilen-WooCommerce-hosting-australia

CloudWays

CloudWays, Japonya, Mumbai, Oregon ve Singapur’daki 4 yeni veri merkezi ile müşteri odaklı yönetilen bir bulut barındırma platformu olarak bilinir ve Asya ülkelerinin çoğuna ve Amerikan Bölgelerine olan erişimini genişletir. CloudWays’in, çevrimiçi mağazaları optimize etmeyi, dönüşüm oranlarını iyileştirmeyi ve daha fazla satış oluşturmayı amaçlayan eksiksiz bir WooCommerce barındırma deneyimini kolaylaştırdığı bilinmektedir..

Bu platform, iyi yönetilen bir e-ticaret barındırma işleminin her yönünü kapsayan özelliklere sahiptir. Bu özellikler, tüm WooCommerce sunucuları üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlayan SSD tabanlı hızlı WooCommerce barındırma, hızlı WooCommerce hızı için Gelişmiş Önbellek, yükleme süresini hızlandırmak için Nginx, Apache, PHP, MySQL ve FPM’den oluşan Optimize Edilmiş Yığın, PHP -7 Hazır Sunucular, CloudWays CDN ve son olarak daha iyi performans için Ücretsiz WordPress Önbellek eklentisi.

Bu hosting sağlayıcı, e-Ticaret için tüm WooCommerce hosting gereksinimlerini karşılamak için çalışan bir hosting çözümü ile kullanışlı geliyor. Bu durumda, Geliştiriciler için bir çözüm, KOBİ’ler için çözüm, Ajanslar için çözüm ve Başlangıçlar için çözümle karşılaşacaksınız..

4. KararlıHost

stablehost-WooCommerce-hosting-australia

StableHost

StableHost, ev sahibiniz için seçebileceğiniz 6 farklı konum sunmaktan gurur duyar. Bu konumlar Phoenix (Arizona), Chicago (Illinois), Amsterdam (Hollanda), Singapur, Stockholm (İsveç) ve Valensiya’da (İspanya).

Hosting planları söz konusu olduğunda, StableHost en iyisine sahiptir. Başlangıç ​​olarak, yeni başlayanlar için aylık 1,75 dolar, profesyoneller için aylık 3,75 dolar ve platin paketi için aylık 28,50 dolar ücret alan WordPress Hosting var. Bunun da ötesinde, WordPress 10.000’den fazla ücretsiz tema, 1 tıklamayla web sitesi kurulumu ve özelleştirilebilir bir HTML ile geliyor.

Bu bağlamda Paylaşılan Hosting, yeni başlayanlar için aylık 1.75 $, Profesyoneller için aylık 3.75 $ ve Platinum paketi için aylık 28.50 $ ücrete tabidir. Ayrıca, sınırsız disk alanına, sınırsız bant genişliğine, 27/7/365 müşteri desteğine vb. Sahip olacaksınız. StableHost altında gelen diğer web hosting planları arasında Kurumsal Web Hosting, Sınırsız Web Hosting, Bayi Hosting ve Sanal Özel Sunucular (VPS).

5. Hostinger

hostinger-WooCommerce-hosting-avustralya

Hostinger

Hostinger, güvenebileceğiniz yedi WooCommerce barındıran Avustralya’dan biridir. Bu web barındırma sağlayıcı yaklaşık yüzde 99.88 iyi bir çalışma süresi vardır ve bu, bu ev sahibi oldukça iyi performans anlamına gelir. 385 ms’lik hızlı yükleme süresi ile Hostinger, sitenize daha iyi bir arama motoru sıralaması sağlayan internet trafiği oluşturmanıza yardımcı olmak için web siteniz için hızlı bir sayfa yükleme güvencesi verir.

Bunun nedeni, Hostinger’ın yükleme süresinin her zaman sabit olmasını sağlamak için Asya, Avrupa ve ABD’de 1000Mbs’e bağlı sunuculara sahip olmasıdır. Ayrıca, şirket çevrimiçi işinizi istikrarlı tutmak için size 30 günlük para iade garantisi ve çok dilli müşteri desteği sağlar.

Hostinger ile oldukça etkileyici bulacağınız diğer önemli özellikler, ücretsiz alan adı ve ücretsiz web sitesi oluşturucu, hem premium hem de iş planlarıyla birlikte gelen kullanımı kolay, sınırsız özellikler, kolayca kullanılabilir hale getiren endüstri standardı fiyatlandırma hileleri ve hesaplı. Hosting planları arasında Paylaşılan Web Hosting, Bulut Hosting ve VPS Hosting.

6. DigitalOcean

digitalocean-bulut WooCommerce-hosting-australia

DigitalOcean

DigitalOcean, çevrimiçi işinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir WooCommerce Ana Bilgisayarıdır. Platform, işletmeniz için yararlı olan çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Her şeyden önce, bu barındırma öngörülebilir fiyatlandırma vardır. Bu, diğer karmaşık fiyatlandırma yapılarını unutmanız ve DigitalOcean’ın aylık daire ve endüstri lideri fiyatlandırma yapılarına dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bununla birlikte, ortak yapı standart damlacıkları, genel amaçlı damlacıkları ve CPU için Optimize edilmiş damlacıkları kapsar.

DigitalOcean hosting, gün boyu ücretsiz olan birinci sınıf bir hizmet sunmaktadır. Hizmetler, çevrimiçi işinizin her zaman sorunsuz çalışmasını sağlamak için temel olarak teknik desteğe odaklanır. Bunun dışında DigitalOcean, WooCommerce Host cihazınız için açıkça güvenilir bir platform olarak çıkıyor.

Bu web sitesi barındırma sağlayıcısı, çevrimiçi işiniz için zamanında destek almanızı sağlamak için dünya çapında 100.000’den fazla özel geliştirici ekibine sahiptir. Ayrıca, bu platform size barındırma hizmetlerinde yüzde 99,99 kesintisiz çalışma HDS’si vaat ediyor.

7. WP Barındırma

wphosting-WooCommerce-hosting-australia

WP Barındırma

İçeriğinizi güvenli ve iyi yönetilen bir şekilde tutmak istiyorsanız, bir WooCommerce Ana Bilgisayarı seçiminiz WP Hosting olmalıdır. Bloglama, ürün satma veya sadece çevrimiçi portföyünüzü yönetme konularında olun, WP Hosting size yardımcı olacaktır. Aslında, web sitenizi kurarken her şeyi süper kolaylaştırır.

Ancak en önemli adım, çevrimiçi içeriğinizi güvenli ve güvenli tutmak için özel bir web barındırma planına sahip olmaktır. Öte yandan, bu Hosting platformu karmaşık bir kurulum süreci olmadığı için yüklerken size zor bir zaman vermeyecektir. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama yapmak ve her şeyin yerine oturması.

Aslında, işiniz için basit bir yönetilen WordPress barındırma arıyorsanız, WP Hosting sizin için mükemmel bir seçenektir. WP Hosting üç pakete sahiptir. Birincisi en ucuz olanıdır ve genellikle Standart Hosting olarak adlandırılır, ardından Pro Hosting ve son olarak Premium Hosting olarak adlandırılır..

İyi bir Avustralya WooCommerce Ana Bilgisayarı Nasıl Seçilir?

İyi bir Avustralya WooCommerce Host’u seçmeye gelince, dikkate alınması gereken faktörler vardır. Bu, platformun performansının, bazıları aşağıda vurgulanan bir dizi faktör tarafından belirlendiği anlamına gelir:

Hız SEO ve Kullanıcı Deneyimini Nasıl Etkiler?

Hız, herhangi bir WooCommerce Host’u etkili ve verimli hale getiren önemli bir bileşendir. Mükemmel bir çalışma süresi ve sayfa yükleme hızı ile çevrimiçi mağazanızın gereksinimlerinizi ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını da karşılayacağından emin olabilirsiniz..

Normalde, hız sitenize internet trafiği oluşturmanıza yardımcı olur ve bu arama motoru optimizasyonu (SEO) söz konusu olduğunda avantajlıdır. Siteniz daha fazla ziyaretçi aldığında, arama motoru sitenizi rakip sitelerinizden daha üst sıralara yerleştirir ve bu süreçte kullanıcı deneyimini geliştirir. Bu nedenle, Avustralya WooCommerce’iniz için bir ana bilgisayar seçtiğinizde, en iyi çalışma süresine ve hıza sahip olduğundan emin olun.

Avustralya’yı dünyanın geri kalanına bağlayan denizaltı kabloları

Avustralya’nın 21 denizaltı kablosu bağlantısı vardır, bunlardan 10’u hizmet dışı, 11’i çalışmayan ve 1’i yapım aşamasındadır. Açıkçası, bu size Avustralya’nın denizaltı kablolarına iyi bağlanmadığını ve kullanımda olan birkaç kişinin eski ve ara sıra kesintilere yatkın olduğunu söyler. Ne anlama geliyor? Normalde, denizaltı kabloları terabaytlarca veriyi bir uçtan diğer uca ışık hızında iletir. Ancak denizaltı kablosu kesintileri sorunu ortaya çıktığında, internet yavaşlar ve süreçte site de yavaşlar.

Bu durum özellikle ev sahipleri Avustralya’da bulunan çevrimiçi küçük işletmelere sahip olanlar için zararlıdır. Onları iş yerinde tutmak için, bu ana bilgisayarlar 24 saat çalışma süresi gerekir. Yavaş yükleme hızları sinir bozucu olabilir ve sonunda işinizi yavaşlatabilir. Bu nedenle, web sitelerinizi güvenilir ve verimli uluslararası web barındırıcılarıyla barındırmayı düşünmeniz önerilir.

Avustralya Hosting Hizmet Fiyatları

İyi bir Avustralya WooCommerce seçerken dikkate alınması gereken diğer faktör barındırma hizmetleri maliyetidir. Avustralya’nın denizaltı kablolarıyla yeterince iyi bağlanmadığı göz önüne alındığında, çevrimiçi işinizle gerçekte ayakta kalmak istiyorsanız iyi internet hızı ve verimliliği ihtiyacı söz konusu değildir. Avustralya’da barındırma hizmetleri diğer yerlere göre biraz pahalı olmasının nedeni budur. Fantastik özellikleri, rekabetçi fiyatlandırma, süper hızlı hızları ve verimli müşteri hizmetleri ekibi ile, yukarıda incelenen hosting sağlayıcıları Avustralya’da sizin için kesinlikle iyi çalışacaktır.

Sonuç

Avustralya’daki ideal WooCommerce sunucunuza yerleşmeden önce, özellikler ve verimlilik açısından hangi barındırma planlarının sizin için uygun olduğunu kontrol etmeniz önemlidir. Bu hedefe ulaşmak için, ne istediğinize dair nihai kararınızı vermeden önce yukarıda açıklanan birkaç faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. WooCommerce hosting Avustralya, online iş yapma şeklinizi gerçekten değiştirebilir ve uzun vadede kesinlikle büyük faydalar elde edersiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector