En İyi 10 JSP Web Hosting Sağlayıcısı (Java Sunucu Sayfaları)

en jsp-web-hosting


Güvenilir JSP web barındırma hizmeti için geliştiriciler ve web sitesi sahipleri arasında artan bir talep olduğundan, şu anda piyasadaki en iyi JSP barındırma sağlayıcılarının bir listesini yapmaya karar verdik. İnternette gezinirken, her sağlayıcının Java barındırma hizmeti sunmadığını hızla öğrenebilirsiniz. Hala tipik bir WordPress, Joomla veya Drupal optimize planı kadar popüler bir şey değil.

JSP’yi destekleyenler arasında bile, birinci sınıf barındırma hizmeti ve kaydolmanızı önermediğimiz diğer pek çok sağlayıcı sunan birçok sağlayıcı var. Bu makaleye rastlamanız ve Java veya JSP’nin gerçekte ne olduğunu bilmemeniz durumunda, işleri netleştirmek için size kısa bir açıklama yapacağız.

JSP nedir?

JavaScript ve Java’nın yanı sıra programlama dillerine aşina olmayan insanlar için kafa karıştırıcı olabilir. Bu konu yalnızca oldukça popüler ve etkili bir açık kaynaklı bilgi işlem platformu olan Java programlama dili ile ilgilidir. Bugün, makinenizde Java yüklü olmadıkça Web’de yayınlanamayacak çok sayıda web sitesi ve uygulama var.

Java, her türlü bilgisayar, oyun konsolu, sunucu ve akıllı telefon için tasarlanmıştır, böylece güçlü uygulamalar çalıştırabilir. JSP, Java Sunucu Sayfalarının kısaltmasıdır. Başka bir ASP.NET veya PHP olarak hayal edebilirsiniz ve onunla çalışmaya başlamak için sadece bir web sunucusuna ihtiyacınız vardır. Yükleyebileceğiniz en popüler web sunucularından bazıları Jetty ve Apache Tomcat.

İnsanlar JSP’yi birçok farklı şekilde kullanıyor. JSP’yi kullanarak web siteniz için ek işlevler geliştirebilirsiniz. Kullanıcılar web sitelerine yeni bir alışveriş sepeti, forum, rezervasyon sistemi veya bunun gibi bir şey eklemek istediklerinde, bunu PHP veya JSP ile yaparlar. Java programlama dilinde yeterli deneyime sahipseniz, XML veya HTML tabanlı tam web sayfaları oluşturmanıza olanak tanır.

JSP sadece öğrenmesi ve kullanması kolay değildir, aynı zamanda sıfırdan web sayfaları oluşturmak isteyen herkes için harika bir araçtır. Şu anda İnternet’te bu özel programlama dilini öğrenmeye yönelik kılavuzlar sunan sayısız site var. Kendi başınıza bir web sitesi kurmak ve bakımını yapmak istiyorsanız, Java’yı öğrenmek kesinlikle buna değer. Java programcılarına yüksek talep olduğundan, bunun büyük bir kariyer fırsatı olduğunu belirtmiyoruz.

Mükemmel JSP Barındırma Planını Bulma

JSP hosting sağlayıcılarının kapsamlı listesi web siteleriniz ve uygulamalarınız için mükemmel bir web hosting planı bulmanıza yardımcı olabilir. Size sadece uygun fiyatlarla yüksek performans sağlayan şirketler sunacağız ve bunların çoğu da başlangıç ​​dostu. Özellikle dilde çok deneyimli iseniz, Java ile güçlü ve benzersiz web siteleri oluşturabilirsiniz..

Ancak, web barındırma sağlayıcınız tarafından sağlanan gerekli kaynaklara sahip değilseniz, temelde zamanınızı boşa harcamışsınızdır. Hedeflemeniz gereken, üst düzey sunucular çalıştıran bir sağlayıcı ve her zaman güvenebileceğiniz bir müşteri destek ekibidir..

Bazıları JSP komut dosyalarını ve sizin için ek faydalı yazılımları sunucuya yüklemek için çaba harcar ve size değerli zaman kazandırır. Çoğu web barındırma şirketi, paylaşılan barındırma paketlerinde Java’yı desteklemez, bu da iyidir, çünkü JSP genellikle bundan daha fazla kaynak gerektirir. Şimdi, aşağıdaki sağlayıcılardan her birinin JSP barındırma konusunda neler sunabileceğini görelim!

1. A2 Hosting

A2Hosting-best-jsp-web hostingA2 Hosting, şu anda Web’de en üstteki listelerde görebileceğiniz sağlayıcılardan biridir. Hosting planları blog yazarları, geliştiriciler, web yöneticileri ve her türlü işletme arasında oldukça popülerdir. Bunun da ötesinde, JSP hosting de sunuyorlar. Ancak, JSP’yi sunucuda çalıştırabilmek için bir VPS veya özel bir barındırma planı seçmelisiniz.

A2 Hosting’te Java için optimize edilmiş barındırma için üç güçlü plan vardır. Bu geliştirici dostu, yüksek hızlı VPS planları da oldukça uygun. Giriş VPS planları, 20GB depolama, 1 çekirdekli CPU, 2 TB aktarım ve 512 RAM ile ayda sadece 5,00 dolar. A2 Hosting’in de size özel bir teklifi var: hizmetten memnun kalmazsanız paranızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz, zaman sınırı yoktur.

Üç plandan hiçbiri ihtiyaçlarınız için uygun değilse endişelenmenize gerek yoktur. İstediğiniz CPU, RAM, depolama alanı ve bant genişliğini ayarlayarak kendi planınızı bir araya getirebilirsiniz. Zaten paketlerinden birini seçmiş olsanız bile, mükemmel plana kadar onu değiştirmenize izin verecekler. Özelliklerin yanı sıra, mevcut çok sayıda Linux sürümü ve sunucu konumundan biri olan bir cPanel lisansı seçebileceksiniz..

A2 Hosting’teki harika bir özellik, sunucuya root erişimine sahip olmanız, yani dosyalara özgürce erişebilmeniz ve değiştirebilmenizdir. Özel sunucular söz konusu olduğunda, 99.59 $ ‘a kadar düşük bir plan alabilirsiniz. Buna 8GB RAM, 2x500GB depolama alanı, 10 TB aktarım ve 2 çekirdekli CPU dahildir.

2. iPage

Ipage-ucuz-jsp-web-hostingGüvenilir bir JSP barındırma çözümüne ihtiyacınız varsa, iPage ile asla yanlış gidemezsiniz. Diğer büyük sağlayıcıların çoğu gibi, paylaşılan barındırmada Java’yı desteklemenin en büyük fikir olmadığını fark ettiler. Her zamanki gibi, sadece özel ve VPS barındırma planları Java ile uyumludur. Hatta sunucuya JSP komut dosyalarını önceden yükleyerek biraz zaman kazandırırlar. VPS bölümlerinde üç farklı plan var.

Temel planı seçerek, 1 çekirdekli CPU, 1GB RAM, 40GB depolama alanı ve 1 TB bant genişliği aylık 19.99 $ karşılığında edinirsiniz. Optimum planı en güçlü olanıdır, İş planı en popüler olanıdır, çünkü çoğu ihtiyaç için yeterli kaynak miktarını sunar. Bu planların her biri aşağıdaki ekstraları içerir: bir yıl boyunca ücretsiz alan adı kaydı, cPanel ve sunucuya kök erişimi.

JSP web siteniz büyüdükçe, sonunda kaynakları daha fazla kullanmaya başlayacak ve daha güçlü bir plan isteyecektir. Bu durumda, web sitenizin kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için planları değiştirebilir veya planınızın belirli bölümlerini iyileştirebilirsiniz. Gelecekte web sitenizin ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız bu esneklik önemlidir.

iPage, sorunlarınızı çözmeye hazır yüksek verimli bir müşteri destek ekibine sahiptir. Hizmetlerinden memnun değilseniz, planınızı ilk 30 gün içinde iptal ederek paranızı geri alabilirsiniz. İPage’deki en ucuz adanmış barındırma planına Startup denir ve aylık 119.99 $ maliyeti. Fiyat için, 2 çekirdekli bir CPU, 4GB RAM, 500GB depolama alanı, 6 TB bant genişliği ve VPS planıyla elde ettiğiniz hemen hemen aynı ekstralar elde edersiniz.

3. BlueHost

bluehost-güvenilir-jsp barındırmaÖzellikle JPS için optimize edilmiş web hosting planları oldukça nadirdir, ancak kolayca destekleyen bir VPS veya özel sunucu alabilirsiniz. BlueHost bu yaklaşımı benimseyen sağlayıcılardan biridir. JPS için tamamen hazır olan güçlü VPS ve özel planlar sağlarlar. Diğer yazılımlar da desteklenirken, Java için optimize edilmiş tipik bir planla aynı sonucu elde edebilirsiniz..

İncelemelere dayanarak, JSP barındırma sağlayıcısı olarak BlueHost’u seçen kullanıcılar hizmetten daha fazla memnun. Çiçek açan ve sürekli trafik üreten şirket tarafından desteklenen sayısız web sitesi vardır. Ya bir VPS veya özel bir hosting planı seçersiniz; Java’yı üç basit adımda ayarlayabilirsiniz. Basit bir komut kullanarak sunucuya giriş yapıp Enter tuşuna basarak yapılabilir. Tüm talimatlar kendi sitesinde mevcuttur.

Bu şekilde Java 1.5’i etkinleştirebilirsiniz. Başka birçok sürüm var, sadece her biri için farklı bir komut kullanmanız gerekiyor. VPS hosting planlarıyla ilgileniyorsanız, üç farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Buradaki en popüler planları, 2 çekirdekli CPU, 60 GB SSD, 4 GB ve sınırsız bant genişliği içeren ve ayda sadece 19,99 ABD doları olan Geliştirilmiş plan..

BlueHost VPS planları 1 ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL ve geliştirilmiş cPanel arayüzü ile birlikte gelir. Eğer özel bir plan istiyorsanız, o zaman en iyi seçim yine bu sefer 99,99 $ maliyet Geliştirilmiş planı. Fiyat için 4 çekirdekli CPU, 1 TB depolama alanı, 8 GB RAM ve 10 TB bant genişliği elde edersiniz. Hizmetten memnun kalmamanız durumunda, paranızı ilk 30 gün içinde geri alabilirsiniz.

4. InMotion Barındırma

inmotion-profesyonel-jsp barındırmaInMotion hosting büyük ve küçük işletmeler ve bireyler için de güçlü web hosting paketleri sağlayan nihai tek uygun çözümdür. Bununla birlikte, Java’nın plana dahil edilmesini istiyorsanız, o kadar fazla seçeneğiniz yoktur. VSP ve özel sunucular şirket tarafından sağlanan tek JSP dostu planlardır. Sonuçta, Java tabanlı web siteleri veya uygulamalar istiyorsanız, yine de paylaşılan bir plan gibi bir şey yeterli olmaz.

İnsanlar InMotion tarafından sağlanan teknik destekten son derece memnundurlar ve takımlarının uzmanlığını överler. Bununla birlikte, Java söz konusu olduğunda, insanların genellikle birlikte çalıştığı uygulamalarda kalifiye değildir. Bu nedenle, bir görevin ortasındaysanız ve takılı kalırsanız, yardım için bir üçüncü taraf geliştirici bulmanız gerekebilir. Bu sizin için bir sorun değilse, InMotion kesinlikle yapabileceğiniz en iyi seçimlerden biridir.

Başlangıç ​​VPS planları, 4GB RAM, 75GB depolama alanı ve 4TB bant genişliği ile aylık 29.19 dolar. Ücretsiz SSL, özel IP’ler, ücretsiz alan adı ve cPanel yönetici arayüzü VPS planlarına dahildir. Web siteniz SSD sürücülerde çalışacağından, hız konusunda endişelenmenize gerek yok. Şimdi fark ettiğiniz gibi, plandaki CPU’dan bahsetmedik. Bunun nedeni, ihtiyacınız olan CPU çekirdeği miktarını belirleyerek JSP uygulamalarınız için maksimum hız sağlayabilmenizdir.

InMotion Hosting’te teknik destek ekibi sorunlarınızı çözmeye ve sorularınızı yanıtlamaya her zaman hazırdır. Onlara Skype, canlı sohbet veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Paketten memnun kalmazsanız 90 gün içinde size geri ödeme yapabilirler.

5. SiteGround

SiteGround-best-java-sunucu sayfaları-hostingSiteGround, sadece ucuz ama güvenilir bir hizmet isteyen kullanıcılar için uygun bir seçimdir. Java’yı düzgün bir şekilde kurmak ve bir JSP web sitesi oluşturmak istiyorsanız, özel sunucu planlarından birini seçmenizi öneririz. Yalnızca size özel barındırma planlarından hiçbirini seçmemeniz gerektiğini unutmayın, çünkü bunların tümü size root erişimi vermez.

Gerçek bir JSP barındırma paketine dönüştürmek istiyorsanız, kesinlikle sunucuya kök erişimine ihtiyacınız olacaktır. Doğru planı seçtikten sonra, JSP için gereken her şeyi kendiniz yüklemeniz gerekecektir. SiteGround ayrıca Java söz konusu olduğunda yardım sağlamayan birçok sağlayıcıdan biridir. Bu sadece kurulum süreci için değil aynı zamanda müşteri desteği için de geçerlidir.

Ancak, fazladan ödeme yaparsanız bir çeşit Java yardımına sahip olabilirsiniz. Bu, birçok kullanıcı için bir dezavantaj olabilir, ancak daha deneyimli geliştiriciler SiteGround ile iyi geçinecektir. Dedicated Sunucular bölümünde, premium üç yönetilen makine arasından seçim yapabilirsiniz. Giriş Sunucusu olarak adlandırılan birincisi, ayda yalnızca 269,99 $ karşılığında 4 çekirdekli, 16GB DDR3 RAM, 480GB SSD sürücü ve 10 TB bant genişliğine sahip bir Intel Xeon E3 işlemci verecektir..

Kaydolmadan önce, bölgenize en yakın olan veri merkezini seçtiğinizden emin olun. SiteGround’un bu kadar yaygın kabul gören bir sağlayıcı olmasının nedenlerinden biri, güçlü müşteri desteğidir. Sorunlarınızı düzeltebilir veya bilet, canlı sohbet veya telefon yoluyla istediğiniz zaman size tavsiyelerde bulunabilirler.

6. FatCow

Fatcow bütçeli-jsp-web-hostingFatCow şu anda web hosting sağlayıcıları arasında sadece büyük bir isim değil, aynı zamanda JSP hosting söz konusu olduğunda güçlü bir çözümdür. Veri merkezlerini rüzgar enerjisiyle işletiyorlar, çevreyi güvende tutuyorlar ve bu arada bazı güçlü barındırma planları sağlıyorlar. Bunların hiçbiri Java için özel olarak optimize edilmemiş olsa da, yine de VPS veya özel planlarından birini seçebilirsiniz.

Harika olan şey, FatCow’un JSP betiğinin kullanmaya başladığınızda sunucuda zaten kurulu olduğundan emin olmanızı sağlayarak size değerli zaman kazandırır. Şimdi uygun fiyatlı VPS planlarını görelim. 1 çekirdekli CPU, 1 GB RAM, 40 GB depolama alanı ve 1 TB bant genişliği ile aylık 19,99 ABD doları olan Temel plandan başlayarak üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm VPS planları ücretsiz IP adresi, kullanıcı dostu cPanel, ücretsiz etki alanı ve tam kontrol için sunucu kök erişimi içerir.

FatCow bulut hizmetleri, planınızı istediğiniz zaman daha güçlü bir plana geçirmenize olanak tanıyan çok fazla esneklik sağlar. Planları bir saniyede değiştirmenize izin verdikleri için, web sitenizde kesinti olmaz. Startup’a özel planları, 2 çekirdekli işlemci, 4GB RAM, 500GB depolama alanı ve aylık 119,99 $ fiyatla 5 TB bant genişliği ile geliyor.

Web barındırma sağlayıcınız olarak FatCow seçerek, çok miktarda özellik ve yazılım olsun. Her kullanıcı sınırsız veritabanı, FTP hesabı, etki alanı ve alt etki alanı oluşturabilir. Bunun da ötesinde, kontrol paneli dışında çok çeşitli cPanel eklentileri ve diğer yararlı araçlar elde edeceksiniz.

7. LiquidWeb

liquidweb-best-jsp-hosting-sağlayıcıAyrıca daha pahalı olan daha güçlü JSP hosting planları arıyorsanız, o zaman kesinlikle LiquidWeb’i seçmelisiniz. Bu sağlayıcı genellikle web planları bir web barındırma planına daha fazla yatırım ve karşılığında daha fazla değer almak amaçlayan işletmeler hedefleyen web hosting planları vardır. Onlarla ilgili bir başka harika şey de, müşteri destek ekibinin sektördeki ortalama sağlayıcıdan daha fazla yardım sağlamaya hazır olması.

LiquidWeb planları, Java desteği de dahil olmak üzere çok sayıda yazılım için destek alırken, çok sayıda özellikle birlikte gelir. Planlarından birini seçerek, üst düzey JSP tabanlı web siteleri ve uygulamalar geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi elde edersiniz. Seçim yapmadan önce, teknik destek ekipleriyle iletişime geçtiğinizden emin olun, çünkü ihtiyaçlarınıza göre planlarından hangisini seçmeniz gerektiği konusunda önerilerde bulunurlar.

Web siteniz yıldırım hızını sağlayan SSD sabit diskleri de dahil olmak üzere birinci sınıf donanım ile güçlendirilecektir. Web sitenizi geliştirmek için hangi platformu veya programlama dilini kullandığınız önemli değildir, planları şüphesiz hızlı sayfa yükleme süreleri sağlayacaktır. Bu ayrıca LiquidWeb’in size en yüksek SEO sıralamalarına kolayca yol açabileceği ve rekabetinizin önüne geçebileceğiniz anlamına gelir.

LiquidWeb’de bir VPS planı istiyorsanız, ilk paketini deneyebilirsiniz, bu da ayda sadece 59 ABD dolarıdır. Size 2GB RAM, 2 çekirdekli bir CPU, 40GB depolama ve 5 TB bant genişliği sunar. İlk planın aylık 199 $ ‘a mal olduğu ve 4 çekirdekli Intel Xeon, 500GB depolama alanı, 16GB RAM ve 5 TB bant genişliği ile birlikte gelen özel sunucularını da deneyebilirsiniz. CPanel ve Plesk lisansları da paketlerine dahildir.

8. InterServer

arasi kaliteli-jsp barındırmaInterServer’da size en fazla özellik, performans ve esneklik sağlayan web hosting planları Cloud VPS planlarıdır. VPS bölümlerinde Linux veya Windows bulut seçeneğini tercih edebilirsiniz. İşletim sistemini seçtikten sonra seçim yapabileceğiniz 16 farklı seviye vardır. Linux için 6,00 $ ve Windows için aylık 10,00 $ karşılığında 1 CPU çekirdeği, 1GB RAM, 25GB depolama ve 1 TB aktarım sağlayan en temel plan var..

Web sitenize ve uygulamalarınıza SSD sabit diskleri de dahil olmak üzere en son donanımla güç veren, yıldırım hızında JSP barındırma hizmeti sunacaklardır. Web siteniz hizmetin sınırlarını zorluyorsa, daha fazla kaynak isteyebilir ve herhangi bir kesinti yaşamadan anında alabilirsiniz. InterServer ile sunucu çalışma sürelerini sürekli olarak% 99,9’un üzerinde tuttukları için genel olarak fazla kesinti yaşamayacaksınız.

VPS planları ayrıca, her kullanıcı düzenli olarak yedekler ve anlık görüntüler aldığından verilerinizin güvende olmasını sağlar. InterServer, sunucuya root erişimi sağlayarak, çalışmak istediğiniz yazılım üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Sağlayıcı, sunucuya önceden yüklenmiş çok sayıda popüler komut dosyası olduğundan emin olur ve buna Java da dahildir.

Aslında, birinci sınıf Java uygulamaları oluşturmak için gereken tüm yazılımlarla kendiniz için tam özellikli JSP hosting kurmanıza izin verir. Sonuçta, InterServer uygun fiyatlı ve yüksek esnekliğe sahip yeni başlayan Java geliştiricileri için kesinlikle iyi bir seçimdir. Para iadesi garantisi olmamasına rağmen, çoğu kullanıcı hizmetlerinden daha fazla memnun.

9. HostGator

hostgator-prim-jsp-web-hostingGüvenilir ve güçlü bir JSP barındırma sağlayıcısı istiyorsanız, HostGator’u bulmak için uzun süre arama yapmanız gerekmez. Bu şirket web hosting sektöründe en büyük isimler arasında. Blogculardan büyük işletmelere kadar herkes bu sağlayıcıda ihtiyaçlarına uygun bir plan bulabilir. Tomcat ve sunucu uygulaması kapsayıcısı ile JSP kurmak istiyorsanız, VPS’lerinde ve tümünü destekleyen özel bölümlerinde birçok planınız vardır.

Özel barındırma söz konusu olduğunda, Java tabanlı web sitenizi bir Linux veya Windows tabanlı bir plan üzerinde çalıştırabilirsiniz. HostGator’daki giriş seviyesi bir VPS planı ayda sadece 29,95 dolara mal oluyor ve birçok özellik içeriyor. Özellikleri arasında 2GB RAM, 2 çekirdekli CPU, 120GB depolama alanı ve 1.5 TB bant genişliği bulunuyor. Sizi Java ile ilgili her şeyi sunucuya kendiniz yüklemeye zorlamak yerine, HostGator sizin için bir iyilik yapacaktır.

Tomcat 7 veya 5.5’i Plesk kontrol paneli aracılığıyla yükleyecek ve seçtiğiniz reklam bir kuruş istemeyecektir. Başka bir sürümü tercih ederseniz, yalnızca destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir ve sorun olmaz. Temel olarak, bu sağlayıcının sunduğu tüm JSP desteği budur, çünkü Java ile ilgili görevleriniz için müşteri desteği alamazsınız.

Tahsis edilmiş bir sunucu istiyorsanız, Değer Sunucusu planını 119,00 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu size 4 çekirdekli Intel Xeon, 8 GB RAM, 1 TB depolama alanı ve ölçülmemiş bant genişliği sunar.

10. HostPapa

Hostpapa-ucuz-java-sunucu sayfaları-hostingHostPapa, çevrimiçi işletmelerini kurmak üzere olan küçük işletmeler ve web sitesi sahipleri arasında en popüler seçeneklerden biri olarak bilinir. Yeni başlıyorsanız, VPS barındırma planlarından biri JSP tabanlı web siteleriniz veya uygulamalarınız için fazlasıyla yeterli olacaktır. Donanım ve hizmetleri açısından, her yıl daha iyi hale geliyorlar ve şirketi Web’de öven incelemeler de bunu fark etti..

HostPapa’da web sitesi verileriniz, hangi planı seçerseniz seçin düzenli yedeklerle korunur. İstatistiklerine göre, sunucu çalışma süreleri sürekli olarak% 99,99’un üzerindedir. Bu, çevrimiçi işletmeler için büyük ölçüde faydalıdır, çünkü sunucu kesintilerinin birkaç dakikasının altında bile para kaybedebilirler. Her HostPapa VPS planıyla, kolay web hosting yönetimi için bir cPanel ve WHM elde edersiniz. Ayrıca, sunucuya kök düzeyinde SSH erişimi de verir, bu da Java tabanlı web siteleri ve uygulamalar çalıştırırsanız her zaman çok yardımcı olur.

HostPapa’da hosting paketinizi her zaman gerekli performansı sağlayacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Web sitenizde ihtiyaç duyabileceğiniz her yararlı eklentiyi Softaculous ile sunmaya hazırlar. Bu kütüphane size 400’den fazla uygulamaya erişim sağlar. Yardıma ihtiyacınız olursa, ödüllü desteklerine güvenebilirsiniz. Bunlara telefon, sohbet ve e-posta yoluyla dört farklı dilde erişilebilir.

JSP’ye yeni başlıyorsanız, Plus VPS planlarını denemek isteyebilirsiniz. Sadece 19.99 dolara mal oluyor ve özelliklerin bolluğunun yanı sıra 4 çekirdekli CPU, 1.5GB RAM, 50GB depolama ve 1 TB aktarım.

Sonuç

Java kullanarak bir web uygulaması oluşturmak söz konusu olduğunda, barındırma ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak seçebileceğiniz çok sayıda JSP barındırma seçeneği vardır. Yukarıdaki listede, en iyi JSP barındırma şirketlerini sunduk. Bu barındırma sağlayıcıları Java için optimize edilmiş barındırma sunmasalar da, bazı sunucularında Java’ya izin verirler.

Umarım bu makale güvenilir bir JSP barındırma sağlayıcısı seçmenize yardımcı olmuştur. Yukarıda listelenen veya diğer JSP web hosting şirketleriyle herhangi bir deneyiminiz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi paylaşın. Herhangi bir yorum ve geri bildirim için teşekkür ederiz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map