Fitness Siteleri için En İyi Hosting

en çok web sitesi barındırma-spor-blog-2019


Fitness web sitelerinin ve egzersiz bloglarının popülaritesi, insanların formda olma ve formda kalma konusundaki artan ilgisi sayesinde hızla arttı. Bilginizi bir yaşam tarzı revizyonuna hazır milyonlarca insanla paylaşmak isteyen bir fitness gurusu iseniz, bir fitness blogu veya web sitesi başlatmak dünya çapında sağlık meraklılarına ulaşmanın en etkili yollarından biridir.

Ancak tüm bunları yapmadan önce aşağıdaki gibi birkaç şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir:

 • uygun bir web sitesi barındırma bulma;
 • kitlenizle etkileşim kurmak için doğru platformu seçme;
 • kitlenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz pazarlama araçlarını belirleme.

Fitness Web Sitenizi Oluşturma

Web barındırma, herhangi bir web sitesini başlatmak için gereken önemli bir yapı taşıdır ve başlatmak istediğiniz web sitesi türü, platform türünü ve hatta ihtiyacınız olan web barındırma türünü belirler..

Bir fitness koçu olarak, diyet egzersizleri ve egzersiz planları ile videoları egzersiz egzersizleri ve infographics ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Veya web sitenizden para kazanmak, bir blog sahibi olmak, kullanıcıların bültenlere kaydolmalarına, referansları yayınlamalarına veya ürün incelemeleri yayınlamalarına, takipçilerinizin soru göndermelerine veya bir forumda birbirleriyle etkileşim kurmalarına izin verebilirsiniz..

Tüm bunları başarmak için, belirli gereksinimlerinizi karşılayabilecek, kendi kendine barındırılan bir platforma ihtiyacınız olacaktır. Bu bağlamda, kontrol, esneklik ve işlevsellik açısından en fazlasını sunan web sitesi platformlarının tartışmasız kraliçesi olan WordPress ile gitmenizi öneririz..

Barındırılan platformların (örneğin Wix) aksine, WordPress ile kendi barındırma hizmetinizi seçebilir, sitenizi istediğiniz gibi paraya çevirebilir ve yapabileceği her şeyi tamamen kontrol edebilirsiniz.

Fitness Web Siteniz için Hosting Bulma

İşte fitness web siteleri için web hosting sağlayıcılarının en iyi listemiz:

Hosting Şirketi
Başlangıç ​​fiyatı

1Ipage1,99 ABD doları / ay
2hostgator2,75 $ / aylık
3inmotion hosting2,95 $ / aylık
4Bluehost3,95 $ / aylık
5godaddy2,99 $ / aylık

Barındırma söz konusu olduğunda, gerekirse daha sonra yükseltebileceğiniz paylaşılan bir barındırma planıyla başlamanızı öneririz. Sitenizin ne kadar kaynağa ihtiyacı olacağını başlangıçtan itibaren ölçmek zor olabilir, bu nedenle küçük başlayın ve daha sonra yeni sürüme geçin.

Paylaşımlı barındırma en uygun fiyatlı ve başlangıç ​​dostu barındırmadır ve birçok ana bilgisayar WordPress siteleri için optimize edilmiş paylaşılan barındırma planları sunar. Bu özelliklerden bazıları, tek tıklamayla WordPress kurulumu, uzman WordPress desteği, hız optimizasyonu, WordPress web sitesi oluşturucu vb..

Yönetilen WordPress barındırma, sunucu bakım görevlerini de üstlenerek, yalnızca içerik oluşturmaya ve sitenizi pazarlamaya odaklanmanıza izin verir..

Fitness web siteleri için en iyi WordPress barındırma için önerilerimize gelince, işte kesinlikle kontrol etmeniz gereken en iyi barındırma şirketleri:

1. iPage

ipage en iyi hosting fitness siteleriiPage, tüm barındırma kategorilerindeki en düşük tanıtım fiyatlarından birine sahiptir, ancak en uygun fiyatlı planı, ücretsiz alan adı kaydı, web sitesi oluşturucu aracı, PayPal entegrasyonu, 7/24 ağ izleme ve çevrimiçi destek, ücretsiz pazarlama araçları ve tek tıklamayla WordPress kurulumu.

WordPress’e daha uygun bir plan istiyorsanız iPage, WP Starter ve WP Essential planları aracılığıyla WordPress barındırma hizmeti sunar. Bunlar ayrıca sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ve ücretsiz alan adı kaydı ile paylaşılan barındırma planlarıdır, ancak özelleştirilmiş bir kontrol panelinin, önceden yüklenmiş temaların ve eklentilerin ek avantajı ile birlikte gelirler ve WP Essential planı da WordPress uzman desteğini içerir, otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma ve SiteLock güvenlik paketi.

Sanal özel sunucular ve özel sunucular, fitness blogunuz veya web siteniz daha fazla trafik alırsa ve paylaşılan barındırma planını aşarsa sizin için alakalı olabilecek iPage tarafından sunulan barındırma planları arasındadır..

iPage’in web barındırma ve alan adı kayıt hizmetleri, arama motoru optimizasyonu ve tıklama başına ödeme reklamcılığı gibi çeşitli çevrimiçi pazarlama hizmetleriyle de tamamlanmaktadır..

İPage’e kaydolmanın bir diğer önemli avantajı, canlı sohbet, e-posta veya telefon yoluyla 7/24 çevrimiçi desteğe erişebilmektir..

2. HostGator

En iyi hosting fitness siteleriSonraki fitness web siteleri için en iyi ana bilgisayar incelememizde ekonomik ve kullanıcı dostu hosting planları ile bir bütçe ev sahibi HostGator var. Şirket her türlü barındırma hizmeti sunuyor, ancak bu makalenin amaçları doğrultusunda, paylaşılan ve WordPress planlarına odaklanacağız.

Paylaşılan plan kategorisi, tümü ölçülmemiş bant genişliği,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, 45 günlük para iadesi, cPanel, web sitesi oluşturucu, anında alışveriş sepeti ve açık kaynak kod kurulumu, ücretsiz reklam kredileri ve haftalık otomatik kapanma özelliklerine sahip üç barındırma paketi sunar. -site yedeklemeleri.

WordPress için optimize edilmiş kategoride, tümü web siteniz için daha hızlı yükleme süreleri sunan bulut teknolojisine dayanan üç plan bulacaksınız. HostGator WordPress planları, performansı ve güvenilirliği artırmak amacıyla birden çok önbellek katmanı ve yerleşik bir içerik dağıtım ağı ile yapılandırılmış olarak gelir.

Diğer özellikler, verilerinizi korumak için tek tıklamayla geri yüklemelerle otomatik yedekleme, ani trafik artışlarını yönetmek için tek tıklamayla ölçeklenebilirlik, Google AdWords kredisi, otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma ve sitenizi başka bir siteden aktarmayı düşünüyorsanız% 100 ücretsiz web sitesi geçişini içerir. evsahibi.

Bu iki barındırma türünün yanı sıra, HostGator’da VPS ve bayi planlarının yanı sıra iyi yönetilen ve yarı yönetilen özel sunucular da bulunur.

3. InMotion Barındırma

inmotion en iyi hosting fitness siteleriInMotion, serbest çalışanların, ajansların ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış paketleri olan en yetkin ve yüksek puan alan web barındırıcılarından biridir. Her ne kadar sadece profesyonellere ve işletmelere yönelik görünseler de, giriş seviyesi paylaşılan barındırma ve WordPress barındırma planları tüm beceri seviyeleri için uygundur.

InMotion’ın paylaşılan planlarını burada tartışılan diğer barındırma şirketlerinin paylaşılan planlarıyla karşılaştırırsanız, InMotion tarafından sunulan ve HDD sürücülerine kıyasla daha iyi performans ve güvenilirlik sunan SSD disklerinden kaynaklanan bir fiyat artışı görürsünüz. Tüm InMotion planlarında SSD sürücüler bulunur.

InMotion tarafından sunulan paylaşılan planlar, ücretsiz veri yedekleme, ücretsiz alan kaydı, ücretsiz BoldGrid web sitesi oluşturucu, cPanel kontrol paneli, kötü amaçlı yazılım koruması, SSH erişimi, uygulama geri alma, WordPress önyükleme, 7/24 destek, 90 gibi mükemmel özelliklere sahiptir. günlük para iade garantisi ve her tür web sitesi için yararlı olabilecek diğer birçok özellik.

WordPress için optimize edilmiş barındırma planlarına gelince, altı farklı WordPress planı arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. Tüm planlar önceden yüklenmiş temalar ve eklentiler, ücretsiz alan adı, sürükle ve bırak site oluşturucu, tam tasarım ve barındırma desteği, e-Ticaret ve güvenlik araçları ve 90 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Pahalı tarafta olmasına rağmen, InMotion’ın hizmetleri, en üst düzey performans ve güvenlik ile birleştirilmiş en yeni teknolojileri isteyenler için tasarlanmıştır.

4. BlueHost

bluehost en iyi hosting fitness siteleriBlueHost, fitness web siteniz için düşünebileceğiniz başka bir hosting şirketidir. WordPress’in 2005’ten beri sürekli onaylanması sayesinde şiddetle tavsiye ediliyorlar.

Onlar da ücretsiz etki alanı, ücretsiz site oluşturucu, 1 tıklama WordPress yükleme, ücretsiz SSL sertifikası ve 7/24 destek ile giriş düzeyinde bir WordPress paylaşılan barındırma planı sunuyor, ancak aynı zamanda VPS üzerine inşa edilmiş WordPress optimize barındırma planları sunuyor. Bu planlar, daha yüksek trafik hacmine sahip siteler için uygundur.

Sunucu kaynaklarındaki önemli bir artışın yanı sıra, bu VPS planları otomatik yedeklemeler, gelişmiş cPanel, ücretsiz SSL sertifikası, gelişmiş CDN ve SiteLock güvenlik araçlarını da içerir. MOJO pazarından komut dosyaları, eklentiler ve diğer basit araçları yükleyebilir ve hatta tek bir tıklamayla ekstra kaynaklar ekleyebilirsiniz. Fitness siteniz başladığınız paylaşılan barındırma hesabından daha büyükse, BlueHost’un premium WordPress paketlerinden birine kolayca yükseltebilirsiniz..

Özel sunucular ve bayi barındırma paketleri de BlueHost tarafından sunulan barındırma hizmetleri arasındadır.

BlueHost ile ilgili en iyi şey, şirket içi desteklerinin WordPress barındırma konusunda uzman olmasıdır, bu nedenle ihtiyacınız olduğunda uzman desteği almak kolaydır. Destek ekibine canlı sohbet, bilet sistemi veya posta yoluyla ulaşılabilir.

5. GoDaddy

godaddy en iyi hosting fitness siteleriGoDaddy, alan adı kaydı, web güvenliği, çevrimiçi pazarlama ve çoğu barındırma ihtiyacını karşılayan çeşitli web barındırma planları da dahil olmak üzere etkileyici bir çevrimiçi hizmet yelpazesi sunan bir web barındırma devidir..

GoDaddy ile ev sahipliği yapmayı düşünüyorsanız ve tam bir acemi iseniz, GoDaddy bir web sitesi oluşturmanın her adımında size yol gösterecek bir web sitesi oluşturmak için bir yol haritası oluşturdu.

Paylaşılan barındırma planları, yıllık planlarla ücretsiz bir alan adı, 125’ten fazla açık kaynaklı yazılımın tek tıklamayla yüklenmesi, 7/24 güvenlik izleme ve DDoS koruması, cPanel, 7/24 ABD tabanlı destek ve% 99.9 çalışma süresi sunar garanti.

GoDaddy WordPress barındırma planları, yeni başlayanlar için tasarlanmış giriş düzeyi planlardan tasarımcılar ve geliştiriciler için oluşturulan planlara kadar uzanır. Bu planlar yük dengeli sunucular, SSD’ler ve kolay ölçeklendirme sayesinde WordPress performansı için tasarlanmıştır.

Beceri seviyesinden bağımsız olarak tüm planlar önceden oluşturulmuş siteleri ve sürüklemeyi içerir & bırakma editörü, otomatik WordPress çekirdek yazılımı ve güvenlik güncellemeleri, ücretsiz temalar ve eklentiler, 1 tıklama geri yüklemesi ile ücretsiz günlük yedeklemeler,% 99.9 kesintisiz çalışma sözü ve ücretsiz alan adı.

GoDaddy’de destek, 7/24 telefonla veya çalışma saatleri içinde canlı sohbet yoluyla sunulur.

Fitness Blogunuz veya Web Siteniz için Pazarlama İpuçları

Bir fitness uzmanıysanız, muhtemelen yerel spor salonunuzu sık sık yapanlardan oluşan bir müşteriniz var, ancak daha geniş bir kitle istiyorsanız, kendinizi pazarlamanın başka yollarını tanımlamanız gerekir. Kitlenizi artırmaya çalışabileceğiniz bazı pazarlama yolları:

 • Egzersiz videolarını, egzersiz tekniklerini ve diyet tavsiyelerini paylaştığınız bir YouTube kanalı oluşturun;
 • Instagram veya Facebook gibi platformlarda, insanların sizi bu platformlarda takip etmesine olanak tanıyan bir sosyal medya varlığı oluşturun;
 • Kullanıcıların bültenlerinize ve blogunuzdaki güncellemelere kaydolmasına izin verin;
 • Kitlenizin etkileşime girebileceği veya indirebileceği içerik oluşturun (ör. Egzersiz meydan okuma Infographics, egzersiz ilerleme uygulamaları, yemek planlama ipuçları, vb.).

Artık web siteniz için hangi platformu seçeceğinizi, kendinizi tanıtmak için hangi pazarlama araçlarını kullanabileceğinizi ve hangi barındırma şirketlerinin fitness web siteleri için en iyi barındırma hizmeti sunduğunu bildiğinize göre, başarıyla bir web sitesi başlatabilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map