Küçük İşletmeler için En İyi Web Hosting

01.06.2020
En İyi Hosting 'Küçük İşletmeler için En İyi Web Hosting
0 19 мин.

en küçük iş web-hosting-2019


Küçük işletme için en iyi web barındırma sağlayıcı bulmak çok önemlidir ve doğru karar vermek için biraz zaman ayırın gerekir. Web sitenizi veya web mağazanızı oluşturduktan sonra, herhangi bir zamanda kusursuz bir şekilde çalışacağından ve web barındırıcınızın oluşturabileceğiniz trafik miktarını taşıyabileceğinden emin olmanız gerekir..

Küçük bir işletme hakkında konuştuğumuzdan, muhtemelen çok fazla sunucu alanına ve hatta güce ihtiyacınız olmayacak, ancak yine de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güvenilir bir ana bilgisayar seçtiğinizden emin olmalısınız. Bu yazıda, paylaşılan barındırma seçenekleri ve sizin için doğru olanı nasıl seçeceğiniz hakkında konuşacağız ve bundan sonra, en sevdiğim web barındırıcılarımdan bazılarına odaklanacağım ve neden bunları seçmeniz gerektiğini anlatacağım.

Öncelikle küçük işletme için barındırma en iyi web listemi göstereyim:

Hosting Şirketi
Promosyon Fiyatı

1en iyi küçük işletme web hosting3,99 $ / aylık
2en ucuz küçük işletme hosting1,99 ABD doları / ay
3en iyi wordpress küçük işletme barındırma3,95 $ / aylık
4en iyi iş web hosting3,95 $ / aylık
5güvenilir küçük işletme barındırma5,00 $ / aylık

Paylaşılan Hosting Planları Nelerdir?

Paylaşılan barındırma, adından da anlaşılacağı gibi, birden çok web sitesinin tek bir sunucuyu paylaştığı anlamına gelir. Çoğu durumda, sunucu komşularınızın kim olduğunu bilmezsiniz ve kullanabileceğiniz belirli miktarda kaynak elde edersiniz. Bu, hosting paketiniz tarafından tanımlanır, çünkü paylaşılan barındırma planlarına gitmeye karar verseniz bile farklı seçenekler vardır.

paylaşılan web hosting açıkladı

Avantajları

Paylaşılan barındırma kullanmak için birçok avantajı vardır ve en belirgin olanı fiyattır. Paylaşılan barındırma planları, tüm maliyetleri diğer web siteleriyle paylaştığınızdan mantıklı olan en ucuz barındırma seçeneğidir..

Bu, sadece küçük işletmeler için değil, yeni başlayanlar için de en iyi seçenektir ve beklediğinizden daha fazla trafik oluşturmaya başlasanız bile web siteniz için endişelenmenize gerek yoktur çünkü planınızı her zaman basit bir şekilde yükseltebilirsiniz. adımları tekrarlayın. Paylaşımlı hosting size yeterli kaynak sağlamayacak gibi hissedebilir, ancak kaynakları başkalarıyla paylaştığınızda bile stabiliteyi garanti edecek birçok seçenek vardır..

Paylaşılan barındırma planlarını kullanmanın bir diğer avantajı, genellikle barındırma şirketi tarafından yapıldığından sunucunuzda herhangi bir bakım yapmak konusunda endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Ayrıca, en azından çoğu web barındırma şirketi ile birlikte yerleşik bir cPanel aldığınızı unutmayın, bu da yeni başlayanların web sitelerini yönetmesini ve çok fazla teknolojiye sahip olmayanları için çok daha kolay hale getirecektir. deneyim veya bilgi.

Dezavantajları

Elbette, sunucunun kaynaklarını bir dizi başka kullanıcıyla paylaştığınız için bazı dezavantajlar bekleyebilirsiniz. Örneğin, yükleme süresinin özel veya VPS planları gibi diğer barındırma seçeneklerinden biraz daha yavaş olacağı sık sık görülür. Olabilecek başka bir şey, sunucunun aşırı yük altında kalması ve daha yavaş bir performansa hatta kesinti süresine neden olmasıdır. Web sitenizdeki etkinliği artırıp daha fazla trafik oluşturmaya başlarsanız daha yavaş performanslar olabilir, ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, bu olursa planınızı her zaman yükseltebilirsiniz..

Paylaşılan hosting ile gelen bir başka kusur özelleştirme seçeneklerinin olmamasıdır. Bununla birlikte, bu muhtemelen birçok kullanıcı için gerçek bir sorun değildir, özellikle de çok fazla teknik bilgiye sahip olmadıkları ve bu nedenle gerçekten özelleştirme seçeneklerine ihtiyaç duymadıkları takdirde. Sunucuyu kiminle paylaştığınızı bilmediğinizden ve komşularınız tarafından risk altında olabileceğinizden, güvenlik konusunda da endişe duyabilirsiniz.

Küçük İşletmeler için Web Hosting Nasıl Seçilir?

Daha önce de söylediğimiz gibi, paylaşılan bir barındırma planıyla gitmek istediğinize karar verdiğinizde bile, yine de ihtiyaçlarınız için en iyi seçeneği seçmeniz gerekir. Bu, web barındırma diğerine değişen bazı faktörleri yanı sıra bir web hosting şirketi tarafından sağlanan farklı paylaşılan hosting planları dikkate almanız gerektiği anlamına gelir.

Güvenilirlik

Küçük bir işletmeniz olsa bile, web sitenizde bir kesinti yaşanması sizi düşündüğünüzden daha fazla maliyetlendirebilir. Bu nedenle web barındırma sağlayıcınızın güvenilir ve en az% 99.5 çalışma süresi olduğundan emin olmanız gerekir. Düşündüğünüz her web barındırıcısı için çalışma süresi hakkındaki iddiaları kontrol ettiğinizden emin olun.

Müşteri desteği

Özellikle küçük işletme ve çok fazla teknik bilgiye sahip olmayan yeni web sitesi sahipleri için müşteri desteği çok önemlidir. Kullanmak istediğiniz web barındırıcısının 7/24 müşteri desteğine sahip olduğundan emin olmalısınız ve ayrıca web barındırıcınızın başa çıkmanıza yardımcı olabilecek iyi bir müşteri desteğine sahip olduğundan emin olmak istiyorsanız kullanıcı yorumlarını ve yorumlarını da okumalısınız. muhtemelen ortaya çıkacak konular.

Yükseltme Seçenekleri

Daha önce de belirttiğim gibi, barındırma planınızı yükseltmek kolay ve basit olmalı ve her zaman sizin için kullanılabilir olmalıdır. Çoğu web barındırmada bu durum söz konusudur, ancak yine de buna dikkat etmeniz gerekir çünkü işinizin ne kadar büyüyeceğini asla bilemezsiniz ve eğer olursa, hazırlıklı olmanız ve barındırma planınızı işlemek için yükseltme seçeneğine sahip olmanız gerekir. artan trafik.

Özellikleri

İlgilendiğiniz bir paylaşılan barındırma planının sahip olduğu tüm özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, WordPress gibi popüler açık kaynaklı CMS’nin tek tıklamayla kurulumlarını kullanabildiğinizden emin olmalısınız, çünkü bu web sitenizi özelleştirmenizi ve istediğiniz gibi tasarlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca, belirli bir web barındırma ile giderseniz nasıl kullanacağınız web tabanlı kontrol paneline bir göz atın. Hesabınızı sorunsuz bir şekilde yönetebilmeniz için basit ve kullanımı kolay olmalıdır.

İhtiyaçlarınız için en iyi web barındırma planını nasıl seçeceğinizi bildiğinize göre, en iyi web barındırma sağlayıcılarından bazılarına göz atalım, böylece farklı seçeneklere bakarak saat harcamak zorunda kalmazsınız.

InMotion Barındırma

Siteyi ziyaret et “

inmotion en iyi küçük işletme hostingInMotion, dünyanın en popüler bağımsız ev sahiplerinden biridir. 2001 yılında kuruldu ve o zamandan beri web hosting oyununda önemli bir oyuncu olarak kabul edilebilecek kadar büyümeyi başardılar.

Paylaşılan Hosting Planları

InMotion üç paylaşılan barındırma planı sunar – İki web sitesini destekleyen ve altı adede kadar alana sahip olmanızı sağlayan Lansman (ayda 7,99 ABD doları); Güç (aylık 9,99 ABD doları), size altı web sitesi ve 26 adede kadar alan adı verir; Pro ($ 15.99 / ay) ile istediğiniz sayıda web sitesine ve alana sahip olmanızı sağlar. Ancak, gösterdiğim fiyatların yalnızca yıllık abonelik için olduğunu unutmayın. Ayrıca, InMotion genellikle indirimler sunar. Örneğin, şu anda, paylaşılan barındırma planları yaklaşık% 50 indirimli, bu nedenle paylaşılan barındırma kullanmayı düşünüyorsanız, bu fırsatı bu süre boyunca kullanmayı düşünebilirsiniz..

Özellikleri

Bu web barındırma son derece kullanışlı özelliklere sahiptir. Örneğin, onlarla bir e-Ticaret mağazası veya bir WordPress web sitesi oluşturabilirsiniz ve web sitenizi istediğiniz kadar özelleştirmek için birçok seçenek sunacaklardır. Ayrıca, hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız 90 günlük para iade garantisi sunarlar, bu nedenle temelde risksiz bir seçenektir. Ayrıca kullanabileceğiniz birçok ücretsiz eklenti var ve performansları hakkında endişelenmenize gerek yok, çünkü% 99,99 çalışma süresi ve şimdiye kadar büyük bir kesinti süresi olmadan oldukça istikrarlı ve saygın bir çalışma süresine sahipler.

Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika özellik ve seçenek olsa da, büyük bir dezavantajları vardır – Windows için paylaşılan barındırma planları sunmazlar.

Müşteri servisi

InMotion müşterilerini önemsiyor ve müşteri desteklerinde gösteriyor. Müşteri destek personeli ile telefonla konuşabilir veya tercih ettiğiniz şey buysa çevrimiçi bir sohbet başlatabilirsiniz. Hesabınızı ilk etkinleştirdiğinizde onlarla konuşmanız bile gerekebilir ve bunu yaparsanız, çok hızlı ve yararlı olduklarını göreceksiniz. Tabii ki, bu web barındırma sağladığı müşteri desteği her zaman 24/7 mevcuttur.

iPage

Siteyi ziyaret et “

ipage en iyi küçük işletme barındırmaBu web sunucusu 1998 yılında faaliyete geçti. Şimdi, dünyanın altı bölgesinde ofisleri var ve ABD’deki iki veri merkezini kullanarak bir milyondan fazla web sitesine hizmet veriyorlar. Onlar birçok avantajı var, ama en ucuz web sağlayıcılarından biri olma muhtemelen en büyüklerinden biri.

Paylaşılan Hosting Planları

İPage tarafından sağlanan paylaşılan barındırma planları için pek çok seçenek yoktur. Aslında, sadece 11.95 $ fiyatla fiyatlandırılan Essential adlı Linux tabanlı bir barındırma planı sunuyorlar (bu plan için birçok kez indirim yapılmasına rağmen, şu anda bu plana 1,99 $ ‘a kaydolma teklifi var / ay (ilk kez müşteri iseniz) Ayrıca, iPage’in aylık ödeme seçenekleri yoktur; barındırma planlarını yalnızca yıllık bir sözleşmeyle satın alabilirsiniz.

Bu hosting planı, Essential, sınırsız disk alanı ve e-posta adresi ve aylık veri aktarımı sunar. Ayrıca ölçeklenebilir bant genişliği, sınırsız MySQL veritabanı ve bir yıl boyunca ücretsiz bir alan adı sağlar. Ayrıca, yüzlerce tema ve şablonun yanı sıra web sitenizi oluşturmanıza izin veren birden fazla araç da vardır. Tüm planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

Güvenlik ve Müşteri Desteği

İPage’nin en ucuz fiyatın yanı sıra rekabet arasında öne çıktığı bir diğer alan da güvenlik özellikleridir. Seçtiğiniz barındırma planından bağımsız olarak, web sitenizi beklenmedik güvenlik ihlallerinden koruyabilen bir SiteLock güvenlik seçeneği elde edersiniz. Bu, potansiyel olarak zararlı kötü amaçlı yazılım sorunları arayan düzenli taramalarla yapılır. Bazı planlar ayrıca bu kötü amaçlı tehditlerin otomatik olarak temizlenmesini sağlarken, diğerleri yalnızca olası sorunlar hakkında bir bildirim gerektirir. Ayrıca, olası güvenlik sızıntılarını önleyen bir güvenlik duvarı ve genellikle diğer birçok web ana bilgisayarıyla ek olarak ücretlendirilen günlük yedeklemeler kullanırlar..

iPage canlı sohbet, telefon ve e-posta yoluyla müşteri desteği sağlar ve çok verimli ve yararlıdır. Her zaman tüm sorunlarınızla ayrıntılı olarak ilgilenecekler ve tüm sorularımı yol boyunca bir hıçkırık olmadan her zaman cevapladılar.

BlueHost

Siteyi ziyaret et “

bluehost en iyi küçük işletme hostingBu dünyanın en popüler web hosting şirketlerinden biridir ve bir tesadüf değildir. Özellikle küçük işletme sahipleri için paylaşılan barındırma planları söz konusu olduğunda, bazı şaşırtıcı teklifler var.

Paylaşılan Hosting Planları

BlueHost, aralarından seçim yapabileceğiniz üç paylaşılan barındırma planına sahiptir ve hepsi fiyat açısından diğer web barındırıcıları ile oldukça rekabetçi. İlk plan Temel plan olarak adlandırılır ve aylık 3,49 dolar olarak fiyatlandırılır. Bununla birlikte, benzersiz bir alan, 50 GB web alanı ve sınırsız bant genişliği elde edersiniz. Bir sonraki plana Plus denir ve aylık 5,95 dolar. Bu plan, sınırsız sayıda web sitesini barındırmanıza izin verir ve sınırsız web alanı ve bant genişliği sağlar. BlueHost’un sunduğu son paylaşılan barındırma planı Pro’dur. Bu plan, sınırsız sayıda alana ve elbette sınırsız depolama alanına ve bant genişliğine ek olarak özel bir IP ve diğer benzer avantajlarla birlikte gelir. Bu planın maliyeti 13,95 $ / ay.

Güvenlik

BlueHost tüm web ana bilgisayarlar arasında en güvenilir güvenlik özelliklerinden birine sahiptir ve özellikle küçük bir işletme sahibi ve web sitenizin güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız, büyük bir artı. Örneğin, BlueHost’un web sitenizdeki spam’i ve hotlink güvenliğini önleyebilecek üç antispam aracı vardır. Ayrıca, e-posta için kendi filtrelerinizi seçebilir ve oluşturabilir, şifre korumalı dosya ve klasörler oluşturabilir, IP adresi kara listesi yapabilir vb..

Çalışma Süresi ve Müşteri Desteği

Bu web barındırma en iyi çalışma süresi kayıtlarından birine sahiptir ve gerçekten istikrarlı ve güvenilir bir seçimdir. Aslında, test ettiğim birkaç aylık dönemde, sadece bir örnekte kesinti yaşadım ve bu üç dakikadan fazla değildi.

Ayrıca BlueHost, telefon, çevrimiçi sohbet ve e-posta yoluyla iletişim kurabileceğiniz gerçekten profesyonel bir müşteri desteği sunar. Sorularınızın cevaplarını kendi başınıza bulmak istiyorsanız göz atabileceğiniz bir bilgi tabanı da vardır..

HostGator

Siteyi ziyaret et “

hostgator en iyi küçük işletme hostingHostGator 2002 yılında 225 milyon dolar gayriresmi miktarda satılmak için yeterince büyüdü kurulmuş bir web hosting şirketidir. Bugün, HostGator önde gelen web ana bilgisayarlarından biridir ve en güvenilir olanlardan biridir..

Paylaşılan Hosting Planları

Paylaşımlı barındırma söz konusu olduğunda, HostGator hem Linux hem de Windows için üç paylaşılan barındırma planı sunar, bu da büyük bir avantajdır. İlk plan Hatchling olarak adlandırılır ve sınırsız bir disk alanı, veritabanları, e-posta adresleri ve bant genişliği ile bir alan adı ile birlikte gelir. Fiyatlar sözleşme süresine göre değişecektir. Örneğin, üç yıl için kaydolursanız, Kuluçka planının fiyatı 3.95 $ / ay’dır. Orta katmanlı paylaşılan barındırma planına Bebek denir ve sınırsız alan adlarının eklenmesiyle Hatchling planıyla aynıdır. Bu plan, üç yıllık bir sözleşme için aylık 5,95 ABD dolarıdır. HostGator’un en üst düzey planı İşletme planıdır ve özel IP, ücretsiz özel SSL vb. Gibi bazı ek özellikler alırsınız. Bu plan şu anda aylık 5,95 ABD dolarıdır..

uptime

HostGator% 99,99 çalışma süresini garanti eder ve sözlerini tam olarak yerine getirir. Bir ay boyunca çalışma sürelerini takip ettim ve o zaman asla düşmediler. Bu, diğer müşteri deneyimleriyle birlikte nispeten küçük bir örnek olsa da, çalışma zamanı sözlerinin güvenebileceğiniz bir şey olduğunu söylemek güvenlidir..

Müşteri servisi

Bu web barındırıcısı, telefonda veya çevrimiçi Web sohbeti aracılığıyla kesintisiz müşteri desteği sunar. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, sorularınızı cevaplamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır güler yüzlü personel tarafından karşılanacaksınız. Her iki yöntemi de denedim ve iki kez sorunlarım derhal ele alındı ​​ve çözüldü.

arasi

Siteyi ziyaret et “

interserver en iyi küçük işletme barındırmaBu bir web hosting şirketi 1999 yılında kurulmuş ve ilk olarak, sanal bir hosting hesabı yeniden satıcı olarak işletilmektedir. Zamanla, uluslararası web hosting pazarında çok başarılı bir oyuncu haline geldiler. 

Paylaşılan Hosting Planları

InterServer, yalnızca 5 $ / ay fiyatla paylaşılan bir paylaşılan barındırma planı sağlar. Ancak, daha uzun bir sözleşme imzalar ve kaydolurken promosyon kodları kullanırsanız bu fiyat düşebilir. Yine de, bu indirimler olmadan bile, bu paylaşılan barındırma planı mevcut en ucuz seçeneklerden biridir.

Bu paylaşılan barındırma planı ile tek tıklamayla kurulumlar ve ücretsiz geçiş hizmeti gibi birçok yararlı özellik elde edeceksiniz. Ayrıca müşteri desteğine 7/24 erişebilirsiniz. Bu plan sınırsız sayıda alan adı ve veri aktarımı içerir. Ayrıca sınırsız depolama kapasitesi ve sınırsız sayıda e-posta alırsınız. Bu barındırma planında hız optimizasyonu, haftalık yedeklemeler ve 30 günlük para iade garantisi gibi bazı ek avantajlar var.

Müşteri desteği

Zaten şimdiye kadar bildiğiniz gibi, müşteri desteği çok önemli olabilir ve her zaman büyük bir müşteri desteği olan bir web hosting şirketi seçtiğinizden emin olmalısınız. InterServer ile yanlış gidemezsiniz çünkü e-posta biletleri, sohbet ve telefon yoluyla kullanabileceğiniz ödüllü bir müşteri desteği var..

Müşteri desteği hoştur ve uğraştığınız her konuda size yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Müşteri desteğini aradım ve gerçekten de yaşadığım en olumlu müşteri destek deneyimlerinden biriydi.

uptime

InterServer% 100 güç çalışma süresi ve% 99,9 ağ çalışma süresi vaat eder ve sunar. Ayrıca, birçok durumda hayat kurtarıcı olan tam otomatik artıklığa sahiptirler. Çalışma zamanı söz konusu olduğunda bu şaşırtıcı performansa ek olarak, InterServer’ın büyümek için çok fazla alanı var, çünkü sunucuları şu anda% 50 kapasitede çalışıyor.

Sonuç

Her küçük işletme sahibinin, bu rekabetçi pazarda başarılı olmak için bir web sitesine ihtiyacı vardır. Ancak, bir web sitesi veya çevrimiçi mağazaya sahip olmak tek başına yeterli değildir. Ayrıca, web sitenizin iyi tasarlanmış, gezinmesi kolay ve en önemlisi her zaman açık olduğundan emin olmanız gerekir. Web sitenizdeki herhangi bir sorun gelir kaybına ve çoğu durumda müşterilerinizden güven kaybına yol açabilir.

Tüm bu çok mantıklı bir sonuç yol açar – mümkün olan en iyi web barındırma gerekir. Umarım makalem size küçük bir işletme sahibi bir web hosting şirketi aramak için en önemli şeyleri anlamak yardımcı olmuştur. Ayrıca, benim için mükemmel web barındırma sizin için mükemmel bir web barındırma ararken küçük paylaşılan büyük paylaşılan barındırma planları sağlayan en iyi web hosting şirketleri seçimim umarım.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector