Seçilecek 5 En İyi Online Mağaza Oluşturucu Aracı

01.06.2020
En İyi Hosting 'Seçilecek 5 En İyi Online Mağaza Oluşturucu Aracı
0 16 мин.

En iyi-online-mağaza-inşaatçılar-2019


Kendi web sitenizi bir şey satmak amacıyla başlatmak büyük bir adım ve çok karmaşık bir adım gibi gelebilir, ancak bana güvenin, söylemek zorunda olduğumu dinlerseniz, bunu çok kısa sürede yapabilirsiniz. önemli olarak, doğru yap.

şirket
Dan başlayan fiyatlar
Deneyin

1wix mağaza oluşturucu$ 17,00 / aylıkBEDAVA
2weebly mağaza oluşturucu8,00 $ / aylıkBEDAVA
3volusion mağaza oluşturucu15,00 $ / aylıkBEDAVA
4bigcommerce mağaza oluşturucu29,95 $ / aylıkBEDAVA
5webs mağazası oluşturucu12,99 ABD doları / aylıkBEDAVA

Bir şirketiniz varsa ve işinizi İnternet’e genişletmek ve daha büyük bir pazarı kapsamak istiyorsanız, çevrimiçi mağazanızı tam da düşündüğünüz şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi aracı bulmanız gerekir. Tabii ki, bunu sizin için bir profesyonel işe alma seçeneği var, ancak büyük bir bütçeniz yoksa veya sadece biraz para biriktirmek ve bunu kendi başınıza nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız yapabilirsiniz. Sadece sizin için doğru mağaza oluşturucu aracını seçmeniz yeterlidir ve hemen başlayabilirsiniz. Ancak, çevrimiçi mağazanızı tasarlamak için kullanacağınız mağaza oluşturucu aracını seçmeden önce ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz hakkında dikkatlice düşünmeniz gerekir. Bu, sizin için en iyi mağaza oluşturucu aracını seçebilmeniz için belirli şeylere odaklanmanız ve hepsini hesaba katmanız gerektiği anlamına gelir. Size bu konuda yardımcı olacağım ve sonra en sevdiğim ve bence en iyi mağaza oluşturucu araçları hakkında konuşacağım.

Mağaza Oluşturucu Aracı Nasıl Seçilir?

Web sitenizi tasarlarken kullanmak için en iyi aracı seçmek ilk, aynı zamanda çevrimiçi mağazanızın görsel olarak çekici, aynı zamanda ilgi çekici ve etkili olmasını sağlamak istiyorsanız atmanız gereken en önemli adımdır. Bu nedenle, web sitenizi herhangi bir araçla tasarlamaya başlamadan önce, neye ihtiyacınız olduğunu ve hangi yapıcıların size bu şeyleri sunabileceğini düşünmelisiniz..

Ürününüz ve Stok Boyutunuz

Dikkate almanız gereken ilk faktör ürününüzün doğasıdır. Bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı düşünüyorsanız, ne tür bir ürün satmak istediğinizi zaten bilmelisiniz. Kullanmanız gereken mağaza üreticisi söz konusu olduğunda kararınız üzerinde önemli bir etkisi olacaktır, çünkü bazı platformlar fiziksel ürünler satmak için diğerlerinden daha iyidir, diğerleri ise dijital ürünler satmak için daha iyidir.

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus stok büyüklüğüdür. Fiziksel ürünler satıyorsanız ve satmak istediğiniz büyük miktarda malınız varsa, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir platform bulmalısınız.

Bütçe ve Fiyat

Ele alabileceğinizden daha fazla para harcamak istemiyorsanız bütçenizi önceden planlamak çok önemlidir. Yeterince büyük bir bütçeniz olduğunu düşünmüş olsanız bile, olası tüm masrafları dikkate almanız gerekir.

Benim önerim, aylık ödeme alan mağaza oluşturucu araçlarını ve platformlarını aramak ve satışınızın bir yüzdesini alan inşaatçılardan kaçınmaktır. Küçük bir yüzde gibi görünebilir, ancak çok fazla mal taşırsanız çok fazla olabilir. 

tasarlamak

Tasarım söz konusu olduğunda size en fazla özgürlük ve esnekliği sağlayacak bir mağaza oluşturucu aracına bakın. Unutmayın, bu sizin web sitenizdir ve muhtemelen çevrimiçi mağazanızın nasıl görünmesini istediğinize dair kesin bir fikre sahipsiniz. Çekici ve görsel açıdan hoş bir tasarım oluşturmak satışlarınızda size gerçekten yardımcı olabilir ve ayrıca yeni müşteriler çekebilir.

İşlevsellik ve Özelleştirme Seçenekleri

Çevrimiçi mağazanızın tamamen işlevsel olduğundan ve dahil etmek istediğiniz tüm özelliklerin bir cazibe gibi çalıştığından emin olmanız gerekir. Web sitenizi istediğiniz kadar özelleştirebilmenizi sağlayacak platformu bulun.

Çoğu mağaza oluşturucu aracı temel temel işlevleri içerir ve güçlü özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, bu son derece önemli olsa da, özellikle mağazanız harika çalışıyor ve büyümeye başlarsa, bu yeterli değildir. Bu durumda, işinizi genişletmek için bazı yeni özellikler eklemeniz gerekecektir ve bu nedenle özelleştirme seçenekleri önemlidir.

Umarım şimdi online mağaza oluşturucu aracınızı seçtiğinizde odaklanmanız gereken bazı önemli şeyleri anlarsınız. Ancak, orada birçok seçenek var ve neye ihtiyacınız olduğunu bilseniz bile en iyisini seçmek kolay değil. Bu yüzden kişisel olarak en iyi olduğunu düşündüğüm ve onlara atabileceğiniz neredeyse her şeyi işleyebileceğim 5 mağaza oluşturucu aracını seçtim.

Wix.com

Şimdi bedavaya dene “

wix com en iyi online mağaza oluşturucu

Listemizdeki ilk web sitesi oluşturma platformu da en popüler olanlardan biridir. Wix birçok şirket tarafından kullanılır ve sadece bir mağaza oluşturucu aracı değildir. Aslında, bir e-Ticaret sitesi oluşturmanın yanı sıra fotoğraflar, tasarımcılar, müzisyenler vb.İçin harika bir platformdur..

Wix Kullanımı Kolay mı?

Wix, birçoğu özellikle e-Ticaret için oluşturulmuş 500’den fazla güzel şablon sunabilir. Saf bir sürükle ve bırak mağaza oluşturucu aracı olarak kabul edilen çok basit ve anlaşılır bir platform, yani kodlamayı bilmeniz veya kullanmak için kapsamlı bir teknik deneyime sahip olmanız ve onunla çarpıcı bir web sitesi oluşturmanız gerekmediği anlamına gelir. . Wix ayrıca hem fiziksel hem de dijital ürünler satmanıza izin verir, bu nedenle işletmeniz ne olursa olsun, Wix’i kullanmak doğru seçimdir.

Wix.com Özellikleri

Wix, gerçekten etkileyici ve kapsamlı bir özellik listesine sahip olan oluşturucu platformlardan biridir. Örneğin, ürün galerilerini ürünlerinizi düzgün bir şekilde görüntülemek için kullanabilir ve hatta her bir ürün için bir ürün sayfası da oluşturabilirsiniz. Wix’in sunduğu en önemli özellikler arasında, bir e-ticaret şablonları ile özelleştirilebilir tasarım, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız sizin için en önemlisidir.

Kullanabileceğiniz bir başka harika özellik de indirim kodu yaratıcısıdır ve nakliye hesaplarını veya vergi hesaplarını da dahil edebilirsiniz. Müşterileriniz ve bülten araçlarınız için otomatik e-posta bildirimlerini açabilirsiniz.

Çevrimiçi mağazanızı Wix kullanarak tasarlamaya karar verirseniz, müşterinize PayPal, Stripe ve Square dahil olmak üzere 12 farklı ödeme işlemcisi sunabileceksiniz. Ayrıca, Wix’in herhangi bir işlem ücreti almadığını, bu nedenle elde ettiğiniz kârın size ait olduğunu unutmayın..

Wix, mobil bir duyarlı mağaza oluşturmanıza ve web sitenizi oluştururken çok sayıda uygulama arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Müşterileriniz için daha ilgi çekici bir ortam oluşturmanıza yardımcı olabilecek birçok e-ticaret, pazarlama ve iş uygulaması vardır..

Weebly.com

Şimdi bedavaya dene “

weebly en iyi mağaza oluşturucu aracı

Weebly başka bir şaşırtıcı web sitesi oluşturucu aracı ve kesinlikle bugün mevcut en iyi sürükle ve bırak üreticilerinden biridir. Ayrıca, en kolay mağaza üreticilerinden biridir. Bununla nasıl çalışacağınızı öğrenmenize gerek yok, hepsi oldukça basit ve harika bir e-ticaret oluşturucusu olduğundan, 450.000 civarında çevrimiçi mağaza şu anda Weebly kullanıyor.

Tuhaf Hız ve Basitlik

Weebly, platformları üzerine inşa edilmiş her web sitesi için barındırma hizmeti sunduğundan, müşterilerine daha hızlı yük hızları sunmalarını sağlar. Ayrıca, diğer inşaatçılar için olduğu kadar güvenlik konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü Weebly spam göndericilere ve bilgisayar korsanlarına karşı güvenlikle ilgileniyor.

Bina süreci söz konusu olduğunda, birkaç dakika içinde çevrimiçi mağazanızı oluşturabilirsiniz. Çoğu durumda, web sitenizi tasarladığınız şekilde tasarlayabilmeniz için web sitesi oluşturucularının sürükle ve bırak yöntemiyle öğrenmesi gerekir. Weebly ile bu farklıdır ve her şey beklediğiniz gibi çalışır. Ayrıca, Weebly ile oluşturulan çevrimiçi mağazalar mobil uyumludur ve duyarlı tasarımlara sahiptir.

Weebly.com’un Özellikleri

E-Ticaret web siteleri için önemli olan özellikler söz konusu olduğunda, Weebly’nin sunabileceği çok şey var. Ürün sunumu şaşırtıcı ve Weebly, istediğiniz her ürün için bir ürün sayfası oluşturmanıza izin veriyor. Burada, diğer şeylerin yanı sıra birden fazla resim, birden çok ürün varyasyonu, satış seçeneği, ürün açıklaması ve sosyal medya paylaşım düğmeleri ekleyebilirsiniz..

Çok kullanışlı ve ilginç bir özelliğe sahip bir alışveriş sepeti ekleyebilirsiniz – bir kişi alışveriş sepeti listesini tamamlamadan ve kontrol etmeden mağazanızdan ayrıldığında, e-postalarına bir hatırlatma alır.

Nakliye ve vergi ayarları söz konusu olduğunda seçebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır, ancak bunlar aynı zamanda işletmenizin bulunduğu yere bağlıdır. Ayrıca kupon kodları, hediye kartı ürünleri ekleyebilir ve stokta olan makaleleri takip edebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda, diğer bazı e-Ticaret platformlarıyla karşılaştırıldığında Weebly çok fazla seçenek sunmuyor. Yeterli olan ve çok fazla yer kaplayan 4 ödeme seçeneği (PayPal, Stripe, Square ve Authorize.net) sağlarlar..

Volusion

Şimdi bedavaya dene “

volusion en iyi online mağaza oluşturucu

Volusion son yıllarda çok büyüdü ve en popüler e-ticaret platformu sağlayıcılarından ve mağaza oluşturucu araçlarından biri haline geldi. Bu platformu kullanarak gelen birçok avantajı vardır ve çevrimiçi ticaret için web sitenizi oluşturmak için Volusion ile giderseniz seçiminizi pişman olmayacaksınız. Mümkün olan en iyi web mağazasını geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli özellik ve işlevlere sahip bulut tabanlı bir e-ticaret platformudur..

Volusion’un sahip olduğu yazılım, çevrimiçi mağazanızı çok fazla uğraşmadan oluşturmanıza izin verir ve çok kullanıcı dostudur. Bununla birlikte, diğer bazı oluşturucu araçları kadar kullanımı kolay değildir, bu nedenle gösterge tablonuzda bulabileceğiniz bir rehberden geçmeniz gerekir. Çevrimiçi mağazanızı hayal ettiğiniz şekilde yapmak istiyorsanız talimatları izlemeniz gerekir. Örneğin, indirilebilir dijital ürünler satacak bir mağaza kurmak istiyorsanız, onu kurmak için çok adımlı prosedürü uygulamanız gerekir..

Volüzyon Özellikleri ve Temaları

Volusion birçok yararlı özelliğe sahiptir ve Amazon ve eBay ile entegrasyon kesinlikle göze çarpmaktadır. Ancak, bu buzdağının sadece görünen kısmıdır. Örneğin, çevrimiçi mağazanızı oluşturduktan sonra, herhangi bir sınırlama olmaksızın istediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Hediye kartları, indirimler için kuponlar, günlük fırsatlar ve yeni müşteriler çekmenize ve zaten sizden satın almış olanları tutmanıza yardımcı olacak diğer birçok şey de oluşturabilirsiniz. Birincisini, Volusion kullanmakla birlikte gelen bir başka harika özellik olan çeşitli sadakat ödül programlarını kullanarak yapabilirsiniz..

Ayrıca, bu web sitesi oluşturucu ile giderseniz seçim yapabileceğiniz birçok tema var, ancak bu temaların sadece bir avuç ücretsiz olduğunu belirtmek zorundayım. Öte yandan, kârınızı etkileyecek herhangi bir işlem ücreti yoktur.

Volusion Müşteri Desteği

Volusion’u bu kadar zorlu rekabet arasında öne çıkaran şeylerden biri de müşteri hizmetleri. Gündüz veya gece herhangi bir zamanda sürekli destek sağlarlar ve telefon veya e-posta yoluyla onlarla iletişime geçebilirsiniz. Müşterileri için oluşturdukları çevrimiçi sohbette onlarla da konuşabilirsiniz..

BigCommerce

Şimdi bedavaya dene “

bigcommerce en iyi online mağaza üreticisi

Orada çok sayıda mağaza üreticisi ile en iyisini seçmek kolay değil. BigCommerce kesinlikle bir şansı hak ediyor ve denedikten sonra dürüstçe listemde bir yeri hak ettiğini söyleyebilirim. Eğer yaparsan, sadece sen olmayacaksın. Aslında, 100.000’den fazla çevrimiçi mağaza, şu anda dünyanın en popüler ve en hızlı büyüyen web sitesi oluşturma platformlarından biri olan BigCommerce kullanıyor..

BigCommerce Kullanım Kolaylığı ve Ölçeklenebilirliği

BigCommerce kullanıyorsanız seçebileceğiniz birçok özellik ve seçenek olsa da, herhangi bir teknolojik bilgi veya uzmanlık gerektirmeyen çok basit bir mağaza üreticisidir. Tabii ki, örneğin vergi ayarlarındakiler gibi çok sayıda seçenek olduğundan, zaman zaman bunalmış hissedebilirsiniz.

BigCommerce’ın bir diğer büyük avantajı ölçeklenebilirliktir. Bu, çevrimiçi mağazanızın boyutundan bağımsız olarak BigCommerce’i kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, işletmeniz zamanla çok büyürse, başlangıçta ihtiyaç duymadığınız tüm özellikleri istediğiniz zaman ölçeklendirebilir ve yükseltebilirsiniz..

BigCommerce, diğer mağaza üreticileri gibi ücretsiz bir plan sunmaz, ancak 15 günlük bir deneme sunar. Tabii ki, herhangi bir işlem ücreti almıyorlar, bu yeni başlayan insanlar için çok önemli.

BigCommerce Özellikleri ve Temaları

BigCommerce, ürünlerinizi çok fazla ayrıntıyla sunmanıza olanak tanır ve ayrıca ürünlerinizi görüntülemek için resim ve videoları da kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanabileceğiniz farklı alışveriş sepeti işlevleri ve çeşitli ödeme seçenekleri (kredi kartları, PayPal, Authorize.net, vb.).

Hem fiziksel hem de dijital ürünler satabilirsiniz; kupon kodları, hediye kartları oluşturabilir, vergi ayarlarının yanı sıra çeşitli gönderim ayarlarını kullanabilir ve envanterinizi mükemmel bir ayrıntıya kadar takip edebilirsiniz.

BigCommerce ile öne çıkan bir şey, üçüncü taraf bir tema mağazası sunmalarıdır. Bu temalardan bazıları ücretsiz, diğerleri premium ve ücretli olması gerekiyor, ancak bu mağaza üreticisi kesinlikle size en büyük seçeneği ve birçok seçeneği sunuyor..

Webs.com

Şimdi bedavaya dene “

webs com en iyi online mağaza oluşturucu aracı

Webs.com, 2001 yılından beri var olan ve sürekli büyüyen, Weebly ve Wix gibi yeni rakiplerle savaşan ve bunlara ayak uyduran uzun ömürlü web sitesi üreticilerinden biridir. Aslında, şu ana kadar Web’lerle 55 milyondan fazla web sitesi oluşturuldu ve bugün hala en popüler mağaza oluşturucu araçlarından biri.

Webs.com Kullanımı Kolay mı?

Webs, bulabileceğiniz en basit web sitesi oluşturucularından biridir. Onlar bir WYSIWYG (Ne Görüyorsanız onu Al) oluşturucu bir araçtır. Bu, tüm siteyi tam önünüzde tasarladığınız ve oluştururken gördükleriniz aslında bittiğinde görünecek olanla aynıdır. Normal sayfalar ve özel sayfalar arasında seçim yapabilirsiniz, ancak her iki seçeneğin de kullanımı ve anlaşılması oldukça kolaydır. Normal ve özel sayfaları bile birleştirebilirsiniz, böylece çevrimiçi mağazanızı Web’lerle oluştururken emrinizde çok fazla esneklik vardır..

Webs.com Özellikleri

Web’ler, ürün resimleri, fiyatlar, açıklamalar eklemek gibi herhangi bir çevrimiçi mağazanın ihtiyaç duyabileceği tüm gerekli özellikleri sağlar. Farklı vergi seçenekleri ayarlayabilir ve çeşitli gönderim bedeli ayarlarını kullanabilirsiniz. Farklı ürün sürümleri oluşturabilirsiniz (farklı renklerde, boyutlarda vb. Aynı ürün).

Web sitenize ekleyebileceğiniz ve çevrimiçi mağazanızı daha da özelleştirmenize izin veren birçok widget da vardır. Ayrıca, bunlardan ek olarak yararlanabileceğinizi düşünüyorsanız üçüncü taraf widget’larını da seçebilirsiniz..

Ayrıca, web sitenizi çeşitli sosyal ağlarda paylaşmanıza izin veren tamamen mobil dostu ve duyarlı bir site oluşturucusudur. Web sitenizi Google ve diğer arama motorları için optimize etmenize yardımcı olabilecek birçok SEO aracı da vardır. Ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda, PayPal ve Google Checkout’u kullanabilirsiniz. Ancak, Etsy mağazanızı web sitesine entegre etmeyi seçerseniz daha fazla ödeme seçeneği kullanabilirsiniz.

Sonuç

Dilencilikte daha önce de söylediğimiz gibi, doğru mağaza oluşturucu aracını seçmek, işinizi İnternet olan sınırsız pazara genişletmek için atmanız gereken en önemli adımlardan biridir. Çevrimiçi mağaza oluşturmak kolay değildir, ancak neye ihtiyacınız olduğunu ve neyi arayacağınızı biliyorsanız zor olmak zorunda değildir.

Umarım tavsiyem, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve böylece işinizi mümkün olandan daha fazla geliştirmenize yardımcı olacak mümkün olan en iyi mağaza oluşturucu aracını bulmanıza yardımcı olabilir. Bu makalede bahsettiğim bu 5 mağaza oluşturucu araçlarından birine gitmek akıllıca bir seçim.
Özellikli resim: Tasarım Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector