HostGator atsauksmes

01.06.2020
HostGator atsauksmes 'HostGator atsauksmes
0 10 мин.

HostGator ir vēl viens liels vārds tīmekļa mitināšanas nozarē, kas darbojas kopš 2002. gada. Uzņēmumu nodibināja Brents Okslijs, kurš tajā laikā sāka ar trim serveriem. Līdz 2009. gadam uzņēmums ir sasniedzis vairāk nekā 200 000 klientu, strauji pārsniedzot Hjūstonas biroju un piespiežot viņus izvērsties jaunā 100 000 kvadrātpēdu lielā birojā Austinā, Teksasā. 2012. gadā uzņēmumu iegādājās EIG, kurš pēdējos gados kopā ar BlueHost un iPage iegādājās citas lielas hostinga kompānijas..


HostGator ir kļuvis populārs, pateicoties kopīgiem hostinga plāniem par labu cenu un augstākās kvalitātes atbalstam. Papildus pieejamajiem kopīgajiem plāniem HostGator ir pieejami arī citi mitināšanas veidi, piemēram, tālākpārdevējs, virtuālie privātie serveri, speciālais hostings un domēna reģistrācija..

Vai vēlaties iegādāties HostGator? Atrodiet jaunākos strādājošos HostGator kuponus, lai iegūtu vislabāko atlaidi.

HostGator jau sen ir pazīstams kā tiešai kabatai draudzīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, pateicoties viņu visiem iekļautajiem dalītā hostinga plāniem. Mūsdienās HostGator mitināšanas pakalpojumi ir daudz daudzveidīgāki, un tie ietver arī augstākās klases mitināšanas iespējas, proti, VPS, mākoņa un speciālus mitināšanas pakalpojumus. HostGator pievilina plašu auditoriju, izmantojot to bagātīgos un ērti lietojamos hostinga plānus. Papildus mitināšanai pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī domēna reģistrāciju un domēna privātuma pakalpojumus.

HostGator pārskats

HostGator šajā nozarē nav jauns, faktiski tas ir viens no veterānu hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kura vārdu nepazaudē neviens, kas izmanto mitināšanas pakalpojumus. Uzņēmumu 2002. gadā dibināja Brents Okslijs, un, neraugoties uz pazemīgo sākumu, šodien uzņēmums lepojas ar to, ka uz saviem serveriem mitina vairāk nekā 9 000 000 domēnu. 2012. gadā uzņēmumu iegādājās Endurance International grupa, kas ir viens no lielākajiem mitināšanas konglomerātiem pasaulē.

Plāni & HostGator plānu cenu noteikšana

Vietnē HostGator jūs atradīsit vairākus dalīta hostinga plānus, mākoņa mitināšanu, VPS mitināšanu, veltītu serveri un pat tālākpārdevēju mitināšanas plānus..

Kopīgi hostinga plāni sākums no USD 2,75 mēnesī par Hatchling plānu. Pastāv vēl divi dalītas hostinga plāni – mazuļa plāns un biznesa plāns -, kuru abonēšanas cena reklāmas akcijām ir USD 5,95 mēnesī. Visos koplietotajos plānos ir neierobežots joslas platums un viena klikšķa instalēšana. Neierobežotu domēnu mitināšana vienā kontā ir paredzēta tikai mazuļu un biznesa plāniem.

hostgator-shared-hosting-review

Mērogojams mākoņa mitināšanas plāni Sākot no USD 4,95 mēnesī un sasniedzot USD 9,95 mēnesī par Business mākoņa plānu, kas piedāvā mitināšanu neierobežotiem domēniem vienā kontā, 6 GB atmiņu, 6 kodolu centrālo procesoru un bezmaksas privāto SSL un IP.

hostgator-mākonis-hostings-pārskats

WordPress mākoņa mitināšana – ja vēlaties paātrināt savu WordPress emuāru vai vietni, noteikti izmēģiniet kādu no HostGator WordPress mākoņa mitināšanas plāniem. Saskaņā ar šo plānu jūsu vietne tiks ielādēta 2,5 reizes ātrāk, pateicoties mākoņu mitināšanas arhitektūrai, CDN, vairākiem kešatmiņas slāņiem un zema blīvuma serveriem. Baby Cloud plāns ir vispopulārākais, jo tas ļauj mitināt neierobežotus domēnus.

hostgator-wordpress-mākonis-hostings-pārskats

VPS hostinga plāni HostGator ir vieni no vislētākajiem nozarē, kuru cenas svārstās no USD 19,99 mēnesī līdz USD 39,95 mēnesī. Resursu ziņā jūs varat iegūt līdz 8 GB RAM, 4 kodolu centrālo procesoru, 240 GB diska vietas un 3 TB joslas platumu. Arī šie plāni ir mērogojami, kas nozīmē, ka jūs varat pievienot resursus lidojuma laikā, lai neatpaliktu no vietnes pieaugošajām prasībām.

hostgator-vps-hostings-review

Dedicated serveri var iegādāties, izmantojot Linux vai Windows OS, un jūs varat izvēlēties starp daļēji pārvaldītām un pilnībā pārvaldītām opcijām. Turklāt visiem serveriem ir 3 veltīti IPv6 IP un DDoS aizsardzība.

hostgator-special-hosting-review

Sākuma līmeņa veltītā servera cena ir 119 USD / mēnesī, un tam ir šādas specifikācijas: Intel Xeon-D CPU ar 4 kodolu / 8 pavedienu, 8 GB RAM, 1 TB HDD un neizmērojams joslas platums. HostGator visdārgākā servera cena ir no 149 USD / mēnesī, un tas var lepoties ar 32 GB RAM, 1 TB SSD un neizmērojamu joslas platumu..

Windows balstīta hostings nav ekskluzīvs tikai atvēlētajiem serveriem, HostGator piedāvā iespēju iegādāties arī Windows balstītus koplietojamo hostinga plānus, sākot no USD 4,47 mēnesī. Šīs kategorijas plāniem ir neierobežota vieta diskā, neierobežots joslas platums, un komplektā ir iekļauts Plesk vadības panelis.

Tālākpārdevēja plāni sākot no USD 19,95 mēnesī par 60 GB krātuvi, 600 GB joslas platumu un mitināšanu neierobežotiem domēniem. cPanel, WHM un WHMCS licences ir iekļautas katrā paketē.

hostgator-reseller-hosting-review

HostGator mitināšanas iespējas

HostGator mitināšanas plāni ir aprīkoti ar pārsteidzošām funkcijām un bezmaksas piedāvājumiem, padarot tos par visnozīmīgākajiem nozares hostinga plāniem. Bez papildu pieņēmumiem šeit ir izsmeltas HostGator mitināšanas iespējas:

 • Uz Windows un Linux balstīti mitināšanas plāni;
 • Plesk, cPanel, WHM & WHMCS licences iekļautas bez maksas;
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija;
 • 99,9% darbspējas garantija;
 • Bezmaksas migrācijas pakalpojumi (ieskaitot domēnu, vietni, MySQL pārsūtīšanu un skriptu pārsūtīšanu);
 • Lietojumprogrammu mitināšana (WordPress, Joomla, Drupal, Magento);
 • Plašs atbalstīto programmēšanas valodu klāsts (CGI, Fast CGI, PHP 5, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL);
 • SSH piekļuve & pilna saknes pieeja;
 • Bezmaksas vietņu veidotāju rīks;
 • SEO rīki;
 • Pārvaldītas un daļēji pārvaldītas servera iespējas;
 • Iknedēļas datu rezerves kopijas ārpus vietnes;
 • Dažos plānos iekļautas bezmaksas IP un SSL;
 • Papildinājumi, kurus var iegādāties kasēs (CodeGuard, SiteLock, GSuite, Domain Privacy);
 • Mērojami hostinga plāni;
 • Bezmaksas mārketinga kredīti (Google AdWords, Yahoo / Bing);
 • 24 x 7 atbalsts;
 • HDD un SSD uzglabāšanas iespējas, kas pieejamas ar dažiem plāniem.

HostGator Uptime Record & Performance

Kā mēs jau minējām iepriekš, HostGator piedāvā 99,9% uptime garantiju viņu kopīgajiem plāniem. Lai pārbaudītu viņu uptime, mēs ar HostGator esam izveidojuši testa vietni un sākam mērīt uptime, izmantojot UptimeRobot. Mēs esam uzraudzījuši šo vietni vairāk nekā gadu, un mēs nonākam pie secinājuma, ka viņu garantija patiesībā ir patiesa. Patiesībā tie ir tik stabili un uzticami, ka ievērojami pārsniedz viņu garantijas.

Šeit ir ekrānuzņēmums, lai pierādītu:

hostgator uptime 2018. gada janvāris

HostGator Uptime – 2018. gada janvāris

Pēdējo 30 dienu laikā mēs piedzīvojām 2 minūtes laika. Kā jūs varētu pamanīt, servera reakcijas laiks ir tikai 79 ms.

Saskaņā ar Pingdom ielādes laiks ir 371 ms, kas ir ātrāk nekā 98% no citām pārbaudītajām vietnēm.

hostgator ātruma testa pingdom

HostGator veiktspēja – pārbaudīta ar Pingdom

Visi iepriekš minētie testa rezultāti secina, ka HostGator ir uzticams un piedāvā augstas veiktspējas pakalpojumus.

HostGator klientu atbalsts

HostGator klientu atbalsta kanāli ietver bezmaksas atbalstu pa tālruni, tiešsaistes tērzēšanu un e-pasta atbalstu. Klientiem ir pieejama arī plaša zināšanu bāze, kas ir atvērta nelielam pašpalīdzības atbalstam. Kopienas atbalsts ir pieejams HostGator forumā, kur varat pārlūkot vairāk nekā 330 000 pavedienus un gūt ieskatu no vairāk nekā 200 000 dalībnieku.

hostgatora tiešsaistes atbalsts

Neskatoties uz daudzajām pieejamajām atbalsta iespējām, HostGator klientu atbalsts ir ticis gan slavēts, gan kritizēts, taču tas diez vai pārsteidz, ņemot vērā viņu lielo klientu bāzi.

Plusi & Mīnusi HostGator

HostGator ir vispāratzīts un populārs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar iespējām bagātiem hostinga plāniem, kas aptver lielāko daļu hostinga vajadzību. To sakot, redzēsim, kādi ir HostGator plusi un mīnusi.

Plusi

 • Linux un Windows mitināšanas iespējas
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Funkcijām bagāti hostinga plāni
 • Bezmaksas migrācijas pakalpojumi
 • cPanel un Plesk licences īpašnieks

Mīnusi

 • Ilgi saistību periodi, lai gūtu labumu no samazinātas cenas (piemēram, 36 mēneši)
 • Nav bezmaksas domēna ar koplietojamu mitināšanas plānu

HostGator piedāvā mēneša plānus, tomēr, lai izbaudītu zemākas cenas, jums, iespējams, nopietni jānodarbojas ar HostGator. Iespējams, ka tas neattiecas uz klientiem, kuri nevēlas nokļūt pārdevēju ieslēgšanās situācijās.

Uzticamības ziņā HostGator apņemas jūsu vietni uzturēt un darbināt 99,9% laika. Viņu 45 dienu naudas atdošanas garantija arī pārsniedz nozares vidējo rādītāju, dodot jums daudz laika, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus.

HostGator pārskata secinājums

HostGator ir vispāratzīta klātbūtne tīmekļa mitināšanas nozarē, kas kļūst arvien konkurētspējīgāka un pat pārpildīta. Papildus ilgajiem saistību periodiem HostGator mitināšanas plāni ir populāri, jo tie ir pilnībā aprīkoti ar piedāvātajām funkcijām un bezmaksas piedāvājumiem. Viņi piedāvā daudzveidīgu mitināšanas plānu kopumu, kas veidots, ņemot vērā mērogojamību, kas ir saistīts ar faktu, ka viņi piedāvā arī domēnu reģistrāciju un domēnu privātuma pakalpojumus. Tas padara tos par piemērotu izvēli tiem, kuri vēlas, lai viņu domēns un vietne mitinātos pie viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector