WPEngine vs Kinsta – Hangi Yönetilen WordPress Host En İyisidir?

wpengine-vs-kinsta


Web hosting endüstrisi sürekli genişlemektedir. İlginiz için sürekli olarak yarışan firmaların sayısı şaşırtıcı olabilir. Her zaman piyasadaki en iyi hosting vaat eden özel teklifler ve reklamlar sayısız vardır. Peki hangisinin sizin için doğru olduğunu nasıl seçersiniz??

Bu bilgi torrentiyle başa çıkmanın en kolay yolu haberdar olmaktır. İki şirketin ayrıntılarına yan yana bir göz atabilirseniz, hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vermek genellikle çok yararlı olabilir.

Size tüm bilgileri kendiniz eleme zahmetinden kurtarmak için, biz onu yıkmak ve sanayi iyi neler tutmak için yardımcı olmak için birkaç iyi web barındırma iyi, odaklanmış bir göz atacağız sana teklif.

Bugün WPEngine ve Kinsta’ya bakacağız. Bu iki farklı şirket, esas olarak WordPress için optimize edilmiş hostinge odaklanmıştır. Her iki sunucu da size hızlı, etkili WordPress barındırma hizmeti sunmaya adanmış bir deneyim sunmayı hedefliyor, ancak hangisini daha iyi yapıyor?

WPEngine’a bir göz atacağız.

WPEngine nedir?

Birçok şirket WordPress odaklı hizmetler sunar ve bunu farklı düzeylerde özveri ve etkinlikle yaparlar. WPEngine, WordPress sitenizi tasarlarken en çok yönlü ve güçlü deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Fiyatlandırma ve plan yapısı, sitenizi benzersiz kılmak için kullanabileceğiniz sayısız farklı özelliğe dayanmaktadır. WPEngine ile aynı türden WordPress odağı sunan diğer ana bilgisayarlar bile özellik özelliklerinden bazılarına kıyasla daha az düşme eğilimindedir.

Olduğu söyleniyor, asla mükemmel bir hosting şirketi olmadı ve WPEngine kesinlikle kendi eksiklikleriyle birlikte geliyor. WPEngine’nin neler sunabileceği konusunda size net bir fikir vermek için, masaya getirdikleri avantajlarla başlayacağız.

WPEngine Artıları

 • WordPress için optimize edilmiştir. WordPress oldukça basit ve optimize edilmiş bir programdır ve diğer web sitelerinden Paylaşılan veya VPS planlarıyla etkili bir şekilde kullanılabilir. Bununla birlikte, performansı yavaşlatabilecek çok sayıda eklenti ve diğer karmaşıklık kullanırsanız, WordPress sitelerinin hızlı bir şekilde çok karmaşık ve etkili bir şekilde çalışması zorlaşabilir. WPEngine’in hizmetleri, en ağır WordPress siteleriyle uğraşırken bir güç merkezi olacak şekilde optimize edilmiştir.
 • StudioPress Temaları Var. WPEngine, StudioPress aracılığıyla kullanılabilen mobil uyumlu premium temalara sahiptir. Bu temalar, WordPress sitenizin Genesis Framework tarafından desteklenen çeşitli dijital deneyimler sunmasını sağlar. Bu temalar yerleşik arama motoru optimizasyonu ve güvenlik özellikleri içerir.
 • Hazırlık Değerlendirmesi Başlat. WPEngine uzman ekibi, sitenizin ne kadar hazır hale getirileceğini belirlemek için başlatma hazırlığı değerlendirmeleri yapabilir. İşlevsel bir web sitesi tasarlamaya giden her faktörü bilmeyebileceğinden, bu yeni başlayanlar için büyük bir artı. Değerlendirme, kod uyumluluğunu test ederek ve siteyi sahneleyerek yapılır.
 • WPEngine, içeriğinizi ve reklamlarınızı çok çeşitli kullanıcılara yönelik olarak belirlemenizi sağlayan yere özgü içerik özellikleri sunar. Reklamverenler için çok yönlülük ve çekicilik, bu özelliği blogcular veya geniş bir kitleye ulaşmak isteyen insanlar için çok cazip hale getiriyor.
 • İyi Müşteri Desteği. WPEngine, web sitelerindeki çok çeşitli öğrenme kaynaklarından 7/24 canlı telefon ve sohbet desteğine kadar geniş bir müşteri destek ağı sunar; WPEngine, müşterilerini her zaman desteklemek için oradadır.
 • Global Veri Merkezleri. WPEngine, ABD, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Afrika’da sunuculara sahiptir. Dünya genelinde veri merkezlerine sahip olmak, WPEngine ile çalışırken bölgeniz için her zaman en iyi performansı elde edeceğiniz anlamına gelir. Diğer toplantı sahiplerinin yalnızca yerel veri merkezleri olabilir veya bazıları kendi ülkelerine dağılmış olabilir. Onları dünyaya yaymak, WPEngine’i performans açısından çok rekabetçi bir ev sahibi yapar.
 • WPEngine, çok çeşitli yenilikçi yetenekler sunan diğer hizmetlerle geniş bir ortaklık yelpazesine sahiptir. Ortaklıklar arasında Amazon Web Services, Google Cloud ve daha fazlası yer alır. İş ortağı içeriklerinin tümü WordPress ile optimize edilmek üzere tasarlanmıştır ve size daha az bağlantılı şirketlere kıyasla benzersiz avantajlar sunar.

Gördüğünüz gibi, WPEngine’nin barındırılmasıyla ilgili sevilecek çok şey var. Müşteri desteği ve küresel mevcudiyeti masaya çok fazla kaynak getiriyor. Bu, WordPress barındırma için özel bir seçenek olarak bulunması, büyük bir şirketin dikkatini ve yeteneklerini verdiği ve WordPress destekli siteler için tasarlanmış özel bir pakette sunduğu için çok güzel olabilir..

Tabii ki, daha önce de söylediğim gibi, hiçbir konak mükemmel değildi ve WPEngine bir istisna değildir. Rüşvetimizi WPEngine’ın yeteneklerine dönüştürmek için, bazı yarışmalara kıyasla nasıl kısa olduklarına bir göz atmamız gerekecek..

WPEngine Eksileri

 • Daha az uzmanlaşmış Şirketlere Göre Daha Az Çok Yönlülük. WPEngine, WordPress için optimize edildiğinden, web sitenize güç vermek için WordPress kullanmıyorsanız bundan pek faydalanmayacaksınız. Benzer şekilde, WordPress sitenizi çok sayıda eklenti veya özellikle yüklemeyi planlamıyorsanız, daha çekici özelliklerin çoğu tartışmalıdır. WPEngine, platformlarındaki kurulumların nispeten üniform olmasını gerektirir, bu da seçeneklerinizi daha da sınırlar.
 • Mevcut tüm çekici, özel özellikleri sunmak için WPEngine, rakiplerinden farklı kılan birçok özelliğe sahiptir. Bu farklılıklar, özellikle daha standart platformlar kullanmaya alışkınsanız, WPEngine ile uğraşmayı biraz karmaşık hale getirebilir.
 • WordPress yeteneklerinde bazı sınırlamalar. WordPress web sitenizde kullandığınız eklentiler ve özellikler tahmin edilebilir ve düzenli olmalıdır. Sitenizde çalışan çok daha yeni veya yenilikçi programınız olamaz ve trafik desenleriniz bile nispeten düzenli olmalıdır. Bu, platformlarını denemek istemeyen insanlar için büyük bir şey olmayabilir, ancak kapriste değişiklik yapmak istiyorsanız, bu sizin için bir anlaşma kırıcı olabilir.

Aradığınız şey, büyük isim kaynakları ve uygun fiyatlı fiyatlandırma ile güçlü WordPress optimize barındırma ise, WPEngine çok çekici bir seçenektir. Sınırlamaları ve karmaşıklığı ile ilgili olabilecek bazı sorunlara rağmen, tüm web tasarımında yeniyseniz bile WordPress destekli web siteleri için çok uygun bir seçenek olmaya devam ediyor.

WPEngine’in kendi istatistiklerine göre, internetteki web sitelerinin% 30’unun WordPress ile oluşturulduğunu ve trafiğe göre en iyi 10 bin sitenin% 27’sinin de WordPress kullandığını belirtmek önemlidir. Bu gerçekten, sitenize güç vermek için WordPress kullanmanın çekiciliğini vurgular ve bu da WPEngine’ın masaya getirmesi gereken avantajları vurgular..

Ama bütün yazdığı bu değil. Herhangi bir karar verebilmemiz için bakmamız gereken başka bir şirket daha var. Bu diğer şirket de WordPress tabanlı barındırma üzerine kurulu ve aynı zamanda onları piyasadaki en iyi WordPress barındırma hizmeti haline getirmek için tasarlanmış çekici özelliklere sahiptir..

Kinsta Nedir?

Kinsta, dünyanın en iyi WordPress hosting platformu olmak amacıyla 2013 yılında kuruldu. Ekip, WordPress barındırma topluluğuna etkili, anlamlı ve güçlü bir varlık getirmeye kendini adamış deneyimli WordPress geliştiricilerinden oluşuyor..

Çok çeşitli WordPress tabanlı planlar sunarlar. Başlangıç ​​blogcuları ve hobileri için uygun başlangıç ​​paketlerinin yanı sıra büyük şirketlerin aynı anda çok sayıda veriyi yönetmesi için tasarlanmış güçlü girişimci hesapları var.

Diğer alanlara ve nişlere odaklanan diğer ana bilgisayarlarla karşılaştırıldığında, Kinsta’nın WordPress barındırma hizmeti çok rekabetçi. Onlar çok parlayan müşteri yorumları yanı sıra Tripadvisor gibi tanınabilir müşteriler listesi var.

Genel olarak, Kinsta WordPress hosting için en iyi seçenek gibi görünebilir. Bununla birlikte, bir şirketin size tam olarak neler sunduğuna odaklanmak her zaman iyi bir fikirdir.

Şimdi Kinsta’nın avantaj ve dezavantajlarına bir göz atacağız. Kinsta’nın masaya getirdiği çok şey var ve net hakkında onlar hakkında iyi ve kötü tanıtımlar var. Kararımızı nasıl vereceğimizin ayrıntılarına inmek için, Kinsta’nın sunduğu bazı avantajlarla başlayacağız..

Kinsta’nın Artıları

 • 30-gün para iade garantisi. Kinsta, barındırma hizmetlerini 30 gün içinde iptal ederseniz geri ödeme yapar. Bu garantilerle birlikte gitmek için her zaman iyi bir baskı vardır, bu nedenle web sitelerine göz atmak ve pazarlık ettiğiniz şeyi alıp almadığınızı kendiniz görmek iyi bir fikirdir. Web hosting şirketleri söz konusu olduğunda garantinin kendisi oldukça standarttır, ancak risklerini en aza indirmek isteyen müşteriler için güzel olabilir.
 • Eski sürüme geçme veya yükseltme cezası yok. Kinsta, planınızla ne istediğinize dair fikrinizi değiştirmek için size ekstra ücret ödemez. Daha yüksek bir plana geçmenin yanı sıra daha küçük bir plana geçmeniz, yükseltme yapıyorsanız iki plan arasındaki gerçek farkın yanı sıra ekstra ücret veya maliyet gerektirmez. Bu güzel, çünkü birçok şirket müşterilerinin yaptığı her şey için küçük ücretlerle oyalama alışkanlığına girebilir.
 • Yıllık planlara 2 ücretsiz ay dahildir. Aylık bir plan yerine yıllık bir plana kaydolduğunuzda, iki aylık ücretsiz WordPress barındırma hizmeti alacaksınız. Daha uzun taahhütlerle sundukları indirimli fiyatların yanı sıra, özellikle yüksek kaliteli WordPress barındırma alırken biraz para kazanmak isteyen insanlar için çok güzel bir özellik.
 • Belirli süreli sözleşme yok. Kinsta, planlarını zaman periyotlarıyla sınırlamaz. Bu, değişken iş modelleri, sık web sitesi geçişleri ve titiz müşterileri olan kişiler için mükemmel bir özelliktir. Endişelenecek daha iyi şeyleriniz olduğunda daha az güçlükle bir kontrattan kurtulabileceğinizi bilmek her zaman bir nimettir. Bu, Kinsta’nın WordPress barındırma ile birlikte gelen güçlü özelliklerini ve teknolojisini düşündüğünüzde özellikle rahat bir faktördür.
 • Orantılı geri ödemeler. Kinsta’dan bir geri ödeme aldığınızda, geri ödemeleri daha önce yapmış olduğunuz hizmetlere ilişkin geri ödemelerden mahrum kalmamanız için geri çekerler. Bir ödeme döneminin yalnızca bir kısmı için barındırma hizmeti aldıysanız, daha büyük bir ödeme güvercini deliğine kesilmek yerine yalnızca ödediğiniz tutara göre faturalandırılır veya geri ödenirsiniz. Yine, bu bir noktada geri ödeme gerektirebileceklerini düşünenler için güzel bir dikmek.
 • Günlük yedeklemeler. Kinsta WordPress hosting, içeriğinin günlük yedeklerini yönetir, böylece web sitenizde gerçekleşen önemli şeyleri asla kaybetmezsiniz. Diğer birçok WordPress barındırma şirketi daha az sıklıkta veya yalnızca belirli planlarla yedekleme sağlar, ancak Kinsta WordPress barındırma, tüm planlarıyla birlikte yedeklemeleri içerir. Bu, büyük miktarda verilerinizin kaybolması konusunda asla endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
 • Evreleme Ortamları. Kinsta planları ile evreleme ortamları sunar. Bu, canlı yayına girmeden önce web sitenizdeki değişiklikleri görmenizi ve test etmenizi ve işletmenizin tam olarak ihtiyaç duyduğu çevrimiçi varlığa sahip olduğunuzdan emin olmanızı sağlar. Yine, diğer birçok web barındırma benzer sahneleme özellikleri sunar, ancak tüm planlarında ücretsiz bir özellik olarak yer almaları güzeldir. Bu, hangi hizmet ölçeğinde olursanız olun, bir hazırlama ortamına sahip olmanın avantajlarını elde edeceğiniz anlamına gelir. Kinsta’nın önemsediğini göstermesinin birçok yolundan sadece biri.
 • Katil WordPress optimizasyonu. Kinsta, WordPress sitenize kopma hızları getirmek için optimize edilmiş katil çalışma süresi istatistikleri ve en son teknolojiye sahip donanım ile orada barındırılan en iyi WordPress’e sahiptir. Müşteri değerlendirmeleri ve performansları hakkındaki görüşleri genellikle bu kategoride parlıyor. Bana bir ev sahibinin inanılmaz bir performansa sahip olduğunu söylediklerinde kitlelere inanma eğilimindeyim. Bazı insanlar az miktarda kesinti süresi ile ilgili bazı sorunlar yaşıyor gibi görünüyor, ancak bunlar kuraldan çok istisna gibi görünüyor.
 • Güzel Gösterge Tablosu. Kinsta endüstri standardı cPanel arayüzünü kullanmıyor gibi görünse de, arayüzleri çok sezgiseldir ve herhangi bir web geliştiricisinin isteyebileceği tüm bilgi ve araçlara sahiptir. Arayüze aşina olduğunuzda endüstri standardı becerileri öğrenmeyecek olsanız da, özelliklerin ve aerodinamik görünümün onu çok yetenekli bir arayüz haline getirdiğini göreceksiniz..

Burada sevecek çok şey var. Kinsta, WPEngine ile aynı güç ve çok yönlülüğü masaya ekler ve çevre dostu olma özelliğini de ekler. Bu özelliklerin birçoğu çok çekici, ancak bazı eksilerini inceleyerek deneyimlerimizi tamamlamadığımız anlamına gelmez..

Kinsta’nın özellikle dezavantajları yok, ancak öngörülemeyen bir anlaşma kırıcı olması durumunda, ne için ödeme yaptığınızı bilmenizi sağlamak her zaman iyidir..

Kinsta Eksileri

 • Alan adı kaydı yok. Kinsta, diğer birçok ana bilgisayarı sudan dışarı atma eğiliminde olan çok güçlü bir WordPress barındırma hizmeti sunsa da, kendi alan adı kayıt hizmetlerini sunmuyorlar. Bu, alan adı kayıtlarını barındırma hizmetlerinden ayrı olarak ele almaya alışkın müşteriler için uygundur.
 • E-posta barındırıcısı yok Yine, Kinsta maalesef planlarıyla barındırma e-posta hizmetini içermiyor. Bu, kaynaklarının daha fazlasını WordPress sitelerinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeylere adamak isteyen WordPress ana bilgisayarları için aşağı yukarı bir standarttır. Yine de, bir e-postanın web sitenizle birlikte gitmesini istiyorsanız biraz acı olabilir. E-posta hizmetlerinizi web barındırıcınız üzerinden barındırmaya alışkınsanız, bu sizin için büyük bir sorun olabilir, ancak bunun çok fazla sorun yaratmaması daha olasıdır.
 • Biraz kısıtlayıcı. Diğer birçok yönetilen WordPress barındırma hizmeti gibi, Kinsta da web sitenize yükleyebileceğiniz eklenti türleri ve sayılarına bazı kısıtlamalar getirir. Kinsta’nın barındırdığı WordPress sitelerini bilinen hız ve çalışma süresini garanti edecek şekilde düzenlemesine izin verdiği için bu biraz gerekli bir kötülüktür..
 • Fiyat yapısı. Paylaşılan planları kullanmaya alışkın olan bazı insanlar Kinsta tarafından kullanılan fiyat yapısına biraz şaşırmış olabilir. Bu fiyatların bulut tabanlı ve özel sunucular için olduğunu ve fiyatların diğer şirketlere kıyasla hala çok rekabetçi olduğunu unutmayın. Özellik setleri ve teknoloji, fiyat noktalarına rağmen bile tüm planları için hala çok güçlü.

WPEngine’de olduğu gibi, burada bazı yarışmalara kıyasla net bir dezavantaj olarak göze çarpan bazı şeyler var, ancak burada Kinsta’yı rekabetçi olmayan yapmak için çok şiddetli bir şey yok.

Aksine, en son teknoloji ve çevre dostu tutumları, WPEngine’ın WordPress barındırma dünyasındaki komuta varlığına kıyasla bile onları çok rekabetçi bir seçenek haline getiriyor.

Şimdi, bu iki şirketin masaya getirdiği tüm farklı avantaj ve dezavantajlara bir göz attığımıza göre, ne kaldı? Değerlendirmemizle gerçekten eve gitmek için, bu iki sunucunun birkaç farklı kategoride yan yana karşılaştırmasını göreceğiz.

Üzerinde çalıştığımız şeyin en iyi kesitini elde etmek için, işlevsellik, destek, ve fiyat.

İşlevsellik

Her iki şirket için de WordPress tabanlı siteler için optimize edilmiş çok yetenekli bir barındırma gücümüz var. Açıkçası, bu kendi başına özel bir şey değildir. Her şirketin bu kategoride sunabileceği özel bir şey var, WPEngine, dünyadaki deneyim seviyeniz veya konumunuz ne olursa olsun, WordPress’inizi karşılamak için tasarlanmış çok yönlü ve dünya çapında bir deneyim sunuyor..

Öte yandan, aynı küresel mevcudiyetten yoksun olmasına rağmen, birçok bağlamda WPEngine’den daha iyi performans gösteren son derece güçlü donanım ve hızlara sahip Kinsta var. Önyükleme için, Kinsta ayrıca rüzgar enerjisi kredileri satın alarak barındırma hizmetlerinin ekonomik etkisini telafi etmeyi vaat ediyor.

Çevreye duyarlı veya tanınmış bir markayla gitmeye daha yönelmiş olmanız, sonunda gerçekten bağlıdır. WPEngine’ın sahip olmadığı çevre dostu açının özel çekiciliğini korurken, bu kategoriyi Kinsta’ya vereceğiz, çünkü gerçek barındırma hizmetleri açısından çok benzer bir güce sahipler..

Destek

Her iki şirket de hizmetleri için mükemmel müşteri incelemelerine sahiptir. Kinsta, bilet sisteminin yanı sıra e-posta yoluyla da destek sunmaktadır. WPEngine, kullanıcıları platformda alıştırmak ve desteklemek için tasarlanmış oldukça büyük bir çevrimiçi öğrenme kaynağına ek olarak 7/24 telefon ve sohbet desteği sunar.

Fark edeceğimiz ilk şey Kinsta için telefon desteği eksikliğidir. Bu, özellikle bekleme süreleri ve bilet ve e-posta desteğinin kişisel olmayan doğası göz önüne alındığında, kesin bir dezavantajdır. Kinsta, WPEngine ile karşılaştırıldığında müşterilerine neredeyse aynı öğrenme kaynaklarına sahip değil.

Müşteri desteği için çeşitli erişim yolları ve öğrenme kaynaklarının artıları nedeniyle bunu WPEngine’a vereceğiz.

Fiyat

Bu, birçok potansiyel müşteri için gerçek yapım veya mola anıdır. Bunu yaparken bankayı kırarsanız, mevcut en iyi seçeneklerin yaylanmasının bir anlamı yoktur. Artıyor olduğumuz artıları ve eksileri gerçekten bağlamak için, WPEngine ve Kinsta’nın fiyat yapılarını yan yana koyacağız ve fiyat açısından birkaç önemli ilgi alanını vurgulayacağız.

 • WPEngine aylık 35 dolardan “başlangıç” planları, aylık 115 dolardan “büyüme” planları, aylık 290 dolardan “ölçek” planları ve daha da fazla ölçek ve güvenilirliğe ihtiyaç duyan insanlar için özel planlar sunuyor.
  • Fiyatlar Bluehost’lara göre biraz dik görünebilir, ancak işlevsellik çok daha fazla yönlüdür. “Başlangıç” planı size 25.000 ziyaret, 10 GB depolama alanı, aylık bant genişliği 50 GB ve 1 web sitesi sağlar. Ayrıca Genesis Framework, StudioPress Temaları ve daha önce bahsettiğim destek seçeneklerini de içeriyor.
  • “Büyüme” planı, 100.000 ziyaret, 20 GB depolama alanı, aylık 200 GB bant genişliği ve 5 siteye kadar bu sorunu.
  • “Ölçek” planı ayda 290 dolardır ve 400.000 ziyaret, 30 GB depolama alanı, 400 GB bant genişliği ve 15 web sitesi içerir.
  • Ayrıca çok daha güçlü web sitelerine ihtiyaç duyan insanlar için “özel” bir planı var. Bu, milyonlarca ziyareti, 1 TB alana depolama alanını, ayda 400 GB’ın üzerindeki bant genişliğini ve en fazla 25 web sitesini engelliyor.
 • Kinsta girişimci planları için aylık yaklaşık 30 $ ‘dan aylık 900 $’ a kadar değişen WordPress hosting planları sunuyor.
  • Üst düzey planlarına kıyasla daha fazla güce ihtiyacınız olması durumunda, yalnızca sizin için yapılmış özelleştirilmiş bir plan oluşturmak için satış ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz..
  • Aylık 30 $ ‘lık Başlangıç ​​planları 1 WordPress kurulumu, 20.000 ziyaret, 5 GB alan ve ücretsiz SSL ve CDN içerir. Bu, temel bir WordPress planı için oldukça standart bir özellik kümesidir.
  • Profesyonel plan, bunu aylık 60 dolara 2 WordPress Yüklemesi, 40.000 ziyaret ve 10 GB alan kaplar. Planlar böyle büyümeye devam ediyor ve fiyatlar başka bir hizmetten beklediğinizden biraz daha dik. Ekstra kalite için ödeme yaptığınızı unutmayın.
  • İş planları aynı şekilde mezun oluyor; aylık 100-400 dolar arasında değişen ve 5 ila 40 WordPress yüklemesi, 100.000-600.000 ziyaret ve 15-40GB alan aralığında.
  • En pahalı Kurumsal planları ayda 600 ABD doları veya 900 ABD dolarıdır ve 80 adede kadar WordPress yüklemesi, 1.500.000 ziyaret ve 120 Gb alan içerir.

WPEngine, daha büyük planlara ölçeklendirdiğinizde yarasadan daha iyi fiyatlara sahip gibi görünüyor, ancak Kinsta kesinlikle web sitenizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi kapsayacak kadar geniş bir aralığa sahip. Kinsta, fiyatlandırma sayfalarındaki bant genişliği tahsislerinden bahsetmiyor, ancak ziyaretleri, özellikle daha yüksek fiyat noktalarında WPEngine tarafından benimsenen tahsisatlardan çok daha fazla..

Dürüst olmak gerekirse, genel olarak, bu kategori bir kravat. Gerçekten web siteniz için ne kadar güç ihtiyacınız geliyor. Bununla birlikte, Kinsta’nın büyük ölçekli projeler için bariz bir ön koşucu haline geldiğini belirtmek önemlidir..

Karar

Bu iki web sitesi hem inceleme altında çok iyi performans gösteriyor hem de mükemmel WordPress barındırma vaadlerini desteklemek için özel bir müşteri tabanına ve parlak çevrimiçi incelemelere sahip. Hangisinin daha iyi olduğunu belirlemek, gerçekten oluşturmak istediğiniz web sitesinin türüne ve çevrimiçi varlığınızın ne tür bir işi destekleyeceğine bağlı olacaktır..

Küçük ölçekli ve deneyimsizseniz, WPEngine’ın geniş öğrenme kaynakları ve çok yönlü desteği sizin için bariz bir seçimdir. Bu, özellikle düşük ölçeklerdeki rekabetçi fiyat noktaları göz önüne alındığında doğrudur.

Öte yandan, daha üst düzey veya çevre bilincine sahip müşteriler, özellikle sunucu teknolojilerinin gücünü göz önünde bulundurarak, Kinsta’yı kesinlikle çekici bir seçenek bulacaktır. Sonunda, her iki şirket de A-oyununu getirmiş gibi göründüğü için kendi kararınızı vermeniz gerekecek.

Her zaman olduğu gibi, unutmuş olabileceğimiz tüm haberleri veya fikrinizi değiştirmiş olabilecek özel deneyimleri bize bildirmekten çekinmeyin!

Mutlu barındırma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map