123-Reg.co.uk İnceleme

01.06.2020
Hosting Yorumları '123-Reg.co.uk İnceleme
0 8 мин.

123-Reg.co.uk, çevrimiçi bir varlık oluşturmak isteyen herhangi bir işletme veya birey için geniş bir çevrimiçi araç seti sunan popüler bir İngiltere alan adı kayıt kuruluşudur. 123 Reg böylece web sitesi oluşturma araçları, e-ticaret araçları, web barındırma hizmetleri, SSL sertifikaları, arama optimizasyonu ve çevrimiçi pazarlama araçları yanı sıra web sitesi güvenlik araçları sunuyor.


123-reg.co.uk incelemesinde, 123 Reg web barındırma, barındırma seçeneklerini, fiyatlarını ve sitenizi 123 Reg’de barındırmanın artılarını ve eksilerini listeliyoruz..

123-Reg.co.uk Genel Bakış

İngiltere’deki en büyük alan adı tescil şirketlerinden biri olan 123 Reg, 3 milyondan fazla alan adına ve 1,7 milyon web sitesine ev sahipliği yapıyor. İngiltere’nin aktif sitelerinin 5’inden birine ev sahipliği yaptığını iddia ediyorlar. Şirket 2000 yılında bir alan adı kayıt şirketi olarak kuruldu, ancak hizmetlerini web barındırma ve diğer bazı yararlı web araçlarını da içerecek şekilde genişletti..

Paylaşımlı hosting, uygulamaya özel hosting, VPS ve özel hosting seçenekleri 123 Reg. Bu planlarla sunulan fiyatlandırmayı ve özellikleri görelim.

123-Reg Planları & Fiyatlandırma

123 reg fiyatlandırmayı planlar

Tek bir web sitesini barındırmanıza izin veren Essential planı için paylaşılan barındırma planları 2,49 £ / ay’dan başlar, 10 GB web alanı, 1 boş alan, sınırsız bant genişliği, her biri 5 GB depolama alanına sahip 100 posta kutusu ve bir MySQL veritabanı sunar. Bu plan oldukça basittir, ancak bu kategoride üç plan yinelemesi daha bulunmaktadır. En fazla kaynağa sahip plan, aylık 14,99 £ maliyetle Premium + plan olup aşağıdakileri içerir: 1 ücretsiz alan, sınırsız web sitesi için barındırma, 100 GB web alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız MySQL veritabanı, sınırsız posta kutusu, ücretsiz SSL, bir WordPress pre- Kurulmuş.

Uygulamaya özel barındırma planları, 123 Reg’te bir başka popüler barındırma seçeneğidir. Böylece, WordPress hosting, Joomla hosting ve Drupal hosting planları, 5 web sitesi, 5 MySQL veritabanı barındırmanıza ve 100 GB web alanı ve ölçülmemiş bant genişliği içeren İş planı için ayda 2,99 £ ‘dan başlar. Sınırsız CMS için optimize edilmiş barındırma arıyorsanız, İşletme planı ayda 14,99 TL karşılığında sınırsız alan adı ve sınırsız MySQL veritabanı barındırmanıza izin verir. Web alanı 100 GB ile sınırlı kalıyor, ancak İş planı 2 GB ayrılmış RAM ve bir SSL sertifikası da içeriyor.

Sanal özel sunucular ayda 9,99 £ ‘dan başlar (Başlangıç ​​planı) ve Linux veya Windows işletim sistemleri, Plesk veya cPanel kontrol panelini içerir. Bu sunuculardaki barındırma ortamı özelleştirilebilir ve sunucular her 24 saatte bir yedeklenir. En fazla kaynağa sahip VPS planı aylık 44,99 £ (+% 20 KDV) maliyeti içerir ve şunları içerir: 3 çekirdekli CPU, 3 GB RAM bellek, 150 GB depolama, ölçülmemiş veri aktarımı.

Reg’in premium barındırma paketleri, özel sunucuların kapasitesini ve performansını paylaşılan barındırma kolaylığı ve kullanıcı dostu ile birleştiren yönetilen barındırma özelliğine sahiptir. Bu kategorideki planlar, aylık 375.000 ziyarete dayanacak ve tahmin edilecek şekilde tasarlanan ve sınırsız web sitelerine ev sahipliği yapan M planı için ayda 29,99 £ (+% 20 KDV) ile başlar. Plan 100 GB web alanı, sınırsız trafik, sınırsız MySQL veritabanı, 4 GB RAM ile geliyor. XL planı aylık 119,99 £ (+% 20 KDV) tutarındadır ve 16 GB RAM, sınırsız depolama alanı, ölçülmeyen trafik ve aylık 1.500.000 ziyareti işleme kapasitesine sahiptir..

Premium barındırma planları ayrıca% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi, yük dengeleme teknolojisi, ücretsiz SSL sertifikaları, özel IP adresleri, 7/24 donanım desteği ve tek tıklamayla yükleme uygulamalarına sahiptir.

123-Reg.co.uk Hosting Özellikleri

123-Reg, kullanılabilirlik açısından da üst sıralarda yer alan zengin özelliklere sahip barındırma planları sunar. 123-reg.co.uk’yi her 5 aktif İngiltere web sitesinden 1’i için ev sahipliği yapan şey:

 • WordPress için optimize edilmiş, Joomla için optimize edilmiş ve Drupal için optimize edilmiş barındırma;
 • Linux ve Windows tabanlı VPS hosting seçimi;
 • Kullanımı kolay cPanel veya Plesk kontrol paneli;
 • 30-gün para iade garantisi;
 • % 99 kesintisiz çalışma garantisi;
 • Çoğu plan içeren ücretsiz .co.uk alan adı (CMS için optimize edilmiş İşletme planları iki ücretsiz alan adı içerir);
 • Tüm planlarla ölçülmemiş trafik;
 • İngiltere merkezli destek;
 • Tek tıkla uygulama kurulumu;
 • En planlı ücretsiz SSL sertifikaları;
 • Linux barındırma planları PHP, Perl, Python, Ruby vb.
 • Windows barındırma planları IIS, ASP, .NET, MS SQL gibi popüler yazılımları destekler .;
 • 7/24 destek;
 • Uzman desteği, otomatik güncellemeler, yedekleme ve geri yükleme, CMS için optimize edilmiş barındırma paketleriyle spam koruması.

123-Reg Müşteri Desteği

123 reg çevrimiçi destek merkezi

123-Reg’in çok iyi destek seçenekleri var. Teknik yardıma ihtiyaç duyan müşteriler, 123-Reg’in müşteri desteğine telefon, canlı sohbet yoluyla ulaşabilir veya destek bileti alabilirler. 24 saat destek verilmektedir. Destek sayfasında ayrıca bir SSS bölümü ve 123-reg.co.uk sitesinin tüm hizmetleri hakkında bol miktarda bilgi içeren kapsamlı bir Bilgi Bankası bulunur..

Müşteri ekibi İngiltere’de yerleşiktir, bu nedenle denizaşırı ülkelerden dışarıdan temin edilen destek ekipleri ile ortaya çıkabilecek sorunlardan kaçınılır..

Artıları & 123-Reg.co.uk Eksileri

123-reg.co.uk, harika özelliklere sahip çok yönlü planlar sunar, ancak öncelikle İngiltere müşteri tabanını göz önünde bulundurarak tasarlanmış bir web barındırıcısıdır. Yukarıdakilerin bir özeti olarak, web barındırma 123-Reg’in güçlü ve zayıf yanları neler olduğunu görelim:

Artıları

 • Taahhüt süresi yok, esnek aydan aya planlar;
 • Linux ve Windows tabanlı hosting seçenekleri;
 • Tüm planlarla ölçülmemiş trafik;
 • WordPress, Drupal ve Joomla hosting planlarını optimize etti;
 • 7/24 İngiltere merkezli müşteri desteği;
 • 30-gün para iade garantisi;
 • İyi genel performans metrikleri.

Eksileri

 • İlk planları olan küçük web sitesi depolaması;
 • Rakiplerininkinden bazı temel planlar;
 • Ücretsiz alanlar yalnızca .co.uk alanlarını içerir;
 • Ücretsiz telefon desteği yok.

123-Reg.co.uk Değerlendirme Sonuçları

123 Reg, çoğunlukla bir İngiltere web sitesi (.co.uk alan adı, İngiltere tabanlı müşteri desteği) başlatmak isteyenler için yararlı olan bazı özelliklerinden yansıyan, Birleşik Krallık müşteri tabanına yönelik kullanımı kolay bir web barındırıcısıdır. . 123-reg.co.uk tarafından sunulan web hosting planları, küçük, statik web sitelerinden yüksek trafiğe, büyük web sitelerine kadar geniş bir yelpazede barındırma ihtiyaçlarını kapsamaktadır..

Şirket başlangıçta bir alan adı kayıt şirketi olduğundan alan adı kaydı, yalnızca 99p + KDV’den başlayan İngiltere alan adlarıyla en önemli hizmetlerinden biri olmaya devam ediyor. Web sitenizi alan adı kayıt sitenizde barındırmak istiyorsanız ve çevrimiçi site oluşturma, çevrimiçi pazarlama ve e-ticaret araçlarına ihtiyacınız varsa, 123-reg.co.uk tüm web ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada bir çözüm olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector