DreamHost Yorumları

01.06.2020
Hosting Yorumları 'DreamHost Yorumları
0 13 мин.

DreamHost, orada daha eski olanlardan biridir ve 1997’de dört üniversite öğrencisi tarafından yaratılmıştır. Bireylerin ve işletmelerin sadece açık kaynaklı yazılımlara bağlı kalırken çevrimiçi bir varlık oluşturmasına yardımcı olan birinci sınıf bir şey geliştirmek istediler. Ekip ciddi bir iş kurmak için San Diego’ya taşındığından, yaklaşık 1.5 milyon web sitesini canlı tutarken 400.000’den fazla müşteri biriktirdiler. Şirket, sunucularında 750.000’den fazla WordPress web sitesini barındırdığını iddia ediyor, bu nedenle WordPress için optimize edilmiş barındırma planı, yukarıda belirtilen zaten uzun barındırma planı listesinden eksik olamaz.


DreamHost, en küçük işletmeler, serbest çalışanlar, web tasarım ekipleri, içerik yaratıcıları ve benzeri planları ile herkese ulaşmak istedi. Neden başarılı olmasının nedeni, herkesin aynı teknik yeteneklere sahip olmadığını akıllarında tutmalarıdır, bu yüzden basit ve sorunsuz çalışan bir web barındırma yapmaya çalışmışlardır..

DreamHost’un sunduğu çeşitli web hosting planları ve özellikleri üzerinden gideceğiz. Bazı makul artıları ve eksileri ortaya çıkararak ve bu sağlayıcının nasıl çalıştığını açıklayarak, planlarından birine yatırım yapmaya değip değmeyeceğiniz sizin için çok daha açık olacaktır. Web barındırma sağlayıcıları büyük ölçüde farklılık gösterebilir ve hatta DreamHost herkesin ihtiyaçlarına uygun olmayabilir.

DreamHost Genel Bakış

Her şeyden önce, DreamHost, dünyanın en çok web sitesini çalıştıran CMS olan WordPress tarafından önerilmektedir. Bu, özellikle bağımsız WordPress barındırma söz konusu olduğunda, bu bağımsız şirketin ne kadar başarılı olduğu hakkında çok şey anlatıyor. DreamHost, paylaşılan barındırmada her zaman iyiydi, ancak şimdi WordPress planları birçok ek avantajla birlikte geliyor.

Ek bir güvenlik katmanı için, WordPress için kesinlikle bir güvenlik duvarı eklediler; bu, platformla birlikte gelen tüm zayıflıklar için mükemmel bir çözümdür ve aynı zamanda kaba kuvvet saldırılarına karşı koruma sağlar. Çevrimiçi işletmelerin zaman zaman kesintiler nedeniyle para kaybetme konusunda endişelenmelerine gerek kalmaması için kesintisiz bir çalışma süresinin% 100’ünü sağlarlar..

DreamHost, hizmetleri ihtiyaçlarınıza uygun değilse 97 gün içinde paranızı geri alabileceğiniz için özellikle cömerttir. WordPress web siteleri için eklentiler veya temalar da sınırlı değildir, kullanmayı tercih ettiğiniz her şeyi kullanabilirsiniz. Manuel güncellemelere gerek yoktur, sağlayıcı ayrıca bunları otomatik olarak yükler, bu yüzden ilgilenmeniz gerekmeyen başka bir şey vardır.

DreamHost’ta, hem daha küçük bloglar hem de yoğun trafiğe sahip işletme web siteleri için uygun olabilecek çok çeşitli planlar bulabilirsiniz. Paylaşımlı barındırma ve WordPress kendi uzmanlık alanı olmasına rağmen, VPS barındırma, özel sunucular ve bulut barındırma için başka sağlam planlar da vardır..

Bayiler ayrıca DreamHost’u yararlı bulabilir, ancak daha sonra neden normal bayi hesabı olmayacağını açıklayacağız. Her şeyden önce, bu web hosting şirketinin planlarını ve fiyatlandırmasını inceleyelim.

DreamHost Planları ve Fiyatlandırma

Bir WordPress kullanıcısıysanız, DreamHost size iki seçenek sunar: paylaşılan barındırma hizmeti ve DreamPress. İkincisi, otomatik güncellemeler, yüksek düzey güvenlik ve arkasındaki WordPress profesyonellerinden oluşan bir ekibi uygun bir fiyatla sağlayan sağlam bir yönetilen barındırma planıdır..

Elbette, özel bir sunucu, VPS planları veya Bulut hizmetleri arıyorsanız, DreamHost sizin için harika fırsatlar sunabilir. Planlarını ve fiyatlandırmasını inceleyelim, böylece DreamHost ile ev sahipliği yapmanın iyi bir anlaşma olup olmadığını görebilirsiniz!

Paylaşılan Evsahipliği

DreamHost ile aylık, yıllık ve üç yılda bir oynamayı seçebilirsiniz. Bir dizi özelliğe sahip tek bir plan var ve fiyat sadece kaydolduğunuz zamana bağlı, bu kadar basit. Disk alanı, veritabanları, web siteleri ve e-posta hesabının sınırı yok.

Yalnızca bu planın haksız kullanılmasını önleyen bir politika vardır. Aylık ücret 11,95 $, bir yıl için kayıt yaptırmak ise aylık 9,95 $ ve 3 yıllık planları size ayda 7,95’lik en iyi değeri verir. Ilımlı trafiğe sahip basit bir site kurmak istiyorsanız, bu planlar kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır..

Yönetilen WordPress Barındırma

Bu barındırma planı WordPress için tamamen optimize edilmiştir. Otomatik güncellemeler, güçlü bir teknik destek ile birlikte gelir ve sınırsız eklenti ve şablon kullanabilirsiniz. Burada farklı donanım özellikleri ve özellikleri sunan üç farklı plandan birini seçebilirsiniz.

Aylık 16.95 $ için Temel plan, 24.95 $ için Artı ve aylık 35.95 $ için Gelişmiş plan var. Artı ve Gelişmiş planlar için bir Profesyonel Jetpack eklentisi ve başlangıç ​​planı için ücretsiz bir sürüm alacaksınız. Her üçü de bir Bulut Platformunu temel alır, önceden yüklenmiş bir WordPress’e sahiptir ve ayrıca otomatik güncellemeler sağlar.

Temel plan aslında 10GB disk alanı ve bir web sitesi ile oldukça basit, ancak diğer ikisi Site Dışı Yedeklemeler ve Günlük Kötü Amaçlı Yazılım Taraması gibi ek özellikler sunuyor & Onarım. İlk pakette telefon desteği de mevcut değildir.

Gelişmiş planla, isterseniz 3 web sitesi ve 30 GB disk alanına sahip olabilirsiniz..

VPS Hosting Planları

DreamHost VPS planlarının fiyatları sadece ne kadar RAM ve SSD’ye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. 1GB RAM’den 8GB’a ve 30GB ile başlayan ve 240GB’a kadar ölçeklenen SSD depolama alanlarına kadar dört seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. İlki aylık 15 dolar, en büyük plan ise aylık 120 dolar.

Bu VPS planları ile güvenilir bir teknik destekle sınırsız bant genişliğine, özel bir IP adresine, sınırsız alanlara ve vaat edilen çalışma süresine erişebilirsiniz. Bunlar, yüksek trafikli web siteleri ve uygulamalar için kesinlikle önerilir.

Dedicated Sunucular

DreamHost’taki özel barındırma planları birinci sınıf donanım, güvenlik ve mükemmel özellikler sunar. 1 TB’a kadar disk alanı, ileri teknoloji CPU, otomatik yönetilen yedeklemeler, çok çekirdekli işlemcilerle en iyi performansa ve kök erişimine sahip olabilirsiniz. Web siteniz paylaşılan barındırma planını aşarsa ve biraz daha güçlü ve güvenilir gerekiyorsa bu harika bir seçenektir.

Özel planlar ayda 169 $ ile başlar ve fiyat için 4GB RAM alırsınız. İkincisi 8GB için 209 $ ve 16GB RAM ile 249 $ için en güçlü plan var. DreamHost, size özel planlarına bağlı kalmanızı gerektirmez, bu nedenle ödemeler her zaman aylık olarak faturalandırılır.

Bulut Barındırma

Bulut sunucuları DreamHost ile 30 saniyeden daha kısa sürede başlatılabilir. SSD Bulut sunucuları, uygulamalarınızı hızlı bir şekilde ayarlayıp çalıştırabileceğinizi garanti eder. SSD sabit diskleri, hızlandırılmış ağları ve üst düzey işlemcileri başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir hızı garanti eder.

Hatta özel bir teklifleri var: Ayda 600 saate kadar ödeme yaparken Cloud sunucularını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. 100 GB boş alan ve sınırsız bant genişliği ve bu Cloud sunucusuna işletmeniz için sürekli ihtiyaç duyulursa paradan tasarruf edebilirsiniz.

512 MB RAM, 2 GB RAM ve 8 GB RAM Sunucusu arasından seçim yapabilirsiniz. Bulut sunucularının fiyatı saat olarak faturalandırılır, ancak her biri için maksimum değeri vardır. İlki ayda maksimum 4,50 dolar, ikincisi 12 dolar ve en güçlü plan ayda maksimum 48 dolar.

DreamHost Hosting Özellikleri

1997’den beri sektörde olan DreamHost, müşterilerini nasıl tatmin edeceklerini kesinlikle biliyor. Onlar hiç şüphesiz en başarılı web orada deneyim bol barındırma sağlayıcıları vardır. Sundukları özelliklerin listesine bakarsanız, muhtemelen planlarından birini seçmeye ikna olacaksınız. Şimdi, işiniz için kullanışlı olabilecek DreamHost’un neler sunduğunu görelim:

 • CGI’ya tam erişim, yıkım deposu ve cron işlerine benzer gelişmiş işlevler
 • Paylaşılan tüm barındırma planlarında daha iyi performans için SSD sabit diskleri
 • VPS ve özel sunuculara sorunsuz bir şekilde yükseltebilirsiniz
 • Uygulama geliştiricileri bulut barındırma planından yararlanabilir
 • Sağlam bilgi tabanı ve kılavuzlar
 • DreamHost her zaman güncellemeleri halleder
 • Disk alanı, etki alanları, bant genişliği ve e-posta hesapları söz konusu olduğunda sınırsız kaynak
 • Veri merkezlerinde ulaşılabilir personel
 • WordPress kullanıcıları için geliştirilmiş sayfa yükleme hızları
 • Sınırsız eklenti, tema ve özelleştirmeler
 • Veritabanlarını kendi sunucularına yerleştirerek yükleme sürelerini iyileştiren VPS planları için MySQL VPS eklentisi

DreamHost Müşteri Desteği

DreamHost destek ekibi şirketin bir parçasıdır ve müşterilerin herhangi bir yardıma ihtiyacı varsa sürekli olarak mevcuttur. Bu kişilere bilet yoluyla veya bir form doldurabileceğiniz ve gönderebileceğiniz web sitelerinden ulaşılabilir..

Bir müşteri olarak, hızlı yanıtla her zaman hesap panelinden canlı sohbete her zaman erişebilirsiniz. Asistanlar WordPress ve web hosting konusunda uzmanlar, bu alanda her türlü yazılım problemini çözebilirler. Yetenekli, kibar ve yeni başlayanların bile anlayabileceği şekilde sorularınızı açıklamaya hazırlar.

Maalesef, DreamHost ekibiyle yalnızca geri arama sundukları ve kabul ettiğiniz takdirde telefonla iletişim kurulamaz. Ayrıca, ücretsiz değildir, bu nedenle yalnızca yükseltilmiş hizmetlerini ödeyen üyeleri geri ararlar. Bu durumda, ayda üç kez olan sınıra ulaşana kadar geri arayabilirler.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya net olmayan bir şey varsa, talimatlar veya çözümler için bilgi tabanlarına da bakabilirsiniz. Müşteriler için oluşturdukları forum, geçmiş yıllarda biriken mevcut tüm evrelerle bilgi dolu.

DreamHost’un Artıları ve Eksileri

Web barındırma sağlayıcıları, WordPress kullanıcıları, birçok özel plan sunan, müşteri desteği üzerinde çalışan, daha güçlü donanımlar vb.Gibi birçok farklı şeye odaklanabilir. Mükemmel bir sağlayıcı yok, ancak ihtiyaçlarınızı karşılayan birini bulabilirsiniz. Sonraki iki listede, DreamHost’a katılarak karşılaşabileceğiniz en önemli artıları ve eksileri inceleyeceğiz:

Artıları

 • WordPress planları SSD sabit disklerini içeriyor
 • 7/24 destek sağlanır ve çok sayıda kanaldan erişilebilir
 • Uygulamalı erişim, personeli fiziksel olarak sunuculara yakın
 • DreamHost’un kendi kontrol paneli vardır ve ücretsizdir
 • Uygun fiyatlı planlar
 • VPS ve özel sunucu planları SSD disklerde de çalışır
 • Özel ihtiyaçlar için çok sayıda barındırma hizmeti

Eksileri

 • Satıcı desteği, ancak hesabınızın yalnızca bir kısmını diğer kullanıcılarla takas edebilirsiniz
 • Diğer panellerdeki veritabanlarının ve dosyaların manuel olarak taşınması gerekir (örneğin cPanel)
 • CPanel yedeklemesinden e-posta içe aktarmak için birkaç adım daha gerekiyor
 • DreamHost ile telefonla iletişim kurulamıyor
 • Kontrol panellerine alışmak biraz zaman alacak

En çok müşteriyi DreamHost’a çeken şey, hizmetleri sizin için uygun değilse 97 gün içinde paranızı iade etmeleridir. Size bol zaman veriyor ve aynı zamanda harika görünüyor çünkü bu kadar uzun garanti sürelerine sahip birçok barındırma sağlayıcısı yok.

DreamHost, sunucular kapalı olduğunda% 100 çalışma süresi ve güzel bir tazminat sağlar, ancak aklınızda bulundurmanız gereken bazı katı kurallar vardır. Her kesinti saati için 1 tam gün, ancak barındırma ücretinin yalnızca% 10’una kadar ödeme yapacaklar. Ayrıca, sunucu kapatıldığında kesinti başlamaz, destek biletinizi gönderdiğinizde başlar, böylece hızlı olmanız gerekir.

DreamHost İnceleme Sonucu

Her web hosting şirketinin kendi dezavantajları vardır, ancak her şeyi toplarsanız, planların bu türlerine ihtiyacınız varsa DreamHost mükemmel bir seçimdir. Bunun gibi yorumlar, planlarının ve özelliklerinin işletmeniz için uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilir. Onları beğenirseniz ve paranızın değerini de sağlarlarsa, DreamHost’tan oldukça memnun kalacaksınız..

Genel olarak basit, bağımsız ve çok yardımcıdırlar, bu yüzden kesinlikle bir sorun yaşamazsınız. Bu fiyatlar için sundukları özellikler ve özellikler, çoğu sağlayıcıya kıyasla oldukça uygun.

WordPress kullanıcıları, endüstrideki en büyük WP meraklılarından ve destekçilerinden biri oldukları düşünüldüğünde, büyük olasılıkla DreamHost’tan memnun kalacaklar. İnternetteki web sitelerinin% 28’inin WordPress’te çalıştığı ve en popüler CMS olduğu göz önüne alındığında, DreamHost’un bu konuda çok fazla iş yapması açıkça karşılıyor.

Umarım bu inceleme, web sitenizi bir DreamHost sunucusunda barındırmanız gerekip gerekmediği hakkında bazı değerli bilgiler sağlamıştır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector