eUKhost İncelemesi

eUKhost en iyi hosting sağlayıcıları arasında İngiltere, giriş düzeyinde paylaşılan barındırma kurumsal düzeyde bulut ve adanmış barındırma kadar çeşitli hosting planları sunuyor. Etki alanı barındırma ve e-posta barındırma hizmetlerinin yanı sıra eUKhost ayrıca SSL sertifikaları, uzaktan yedekleme depolama hizmetleri, kötü amaçlı yazılım ve güvenlik açıkları tarayıcısı ve diğer web güvenlik araçları sunar.


eUKhost Genel Bakış

2001 yılında kurulan eUKhost, İngiltere’nin Leeds kentinde Wakefield, Maidenhead ve Nottingham’da bulunan veri merkezleriyle faaliyet göstermektedir. 35.000’den fazla müşteriye ve 150.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyorlar ve İngiltere genelinde çeşitli kamu sektörü kuruluşlarına hizmet veriyorlar. Sağlam altyapıları, son teknoloji ürünü iki veri merkezinde yer alan 1200’den fazla sunucudan oluşur.

eUKhost birden çok paylaşılan barındırma, VPS barındırma, bulut barındırma, adanmış barındırma ve bayi barındırma planları sunar, küçük başlamak ve zamanla büyümek isteyip istemediğinize veya başlangıçta kurumsal düzeyde planlara ihtiyacınız olup olmadığı için iyi bir seçimdir..

eUKhost Planları & Fiyatlandırma

Linux ve Windows planlarının her ikisi de eUKhost’ta mevcuttur. Linux tabanlı paylaşılan barındırma planları cPanel dahil olarak gelir ve fiyatlar KDV dahil ayda 3.33 £ ‘dan başlar. Bu kategorideki tüm paylaşılan barındırma planlarına ücretsiz alan adı, sınırsız e-posta hesabı ve sınırsız bant genişliği dahildir.

eukhost pricing paylaşılan barındırma

Windows tabanlı paylaşılan barındırma planları Ayrıca ayda 3,33 £ ‘dan başlayıp Plesk kontrol paneli dahil. Bu planlar ayrıca ölçülmemiş bant genişliğine sahiptir ve ücretsiz bir etki alanı adı içerir, ancak Linux tabanlı paylaşılan barındırma planlarının aksine, Gelişmiş plan da sınırsız disk alanı sunar.

İş Web Hosting eUKhost kategorisinde bir Linux barındırma planı ve her ikisi de 16,66 £ / ay fiyatla satışa sunulan bir Windows barındırma planı bulunmaktadır. Her iki plan da 5 GB disk alanı ve aylık 100 GB bant genişliği sunuyor. Linux planı cPanel ile birlikte gelirken, Windows planı Plesk ile birlikte gelir.

Paylaşılan WordPress Blog Barındırma planlar ayrıca eUKhost’un ürün teklifleri arasında yer alıyor ve fiyatlar ayda 3.99 £ ile aylık 19.99 £ arasında yer alıyor. Sınırsız blog ve e-posta hesabı barındıran 50 GB’a kadar disk alanı, ölçülmemiş bant genişliği alabilirsiniz.

Eğer arıyorsanız VPS hosting, bir kez daha Windows ve Linux tabanlı VPS planları arasında seçim yapma seçeneğiniz var. Linux VPS planları fiyatları KDV hariç 12,99 TL’den başlarken, Windows VPS planları fiyatları KDV hariç ayda 15,99 TL’den başlamaktadır. İlginçtir, her iki kategori de Plesk Onyx Admin’e sahiptir ve bazı planlar ücretsiz bir SSL sertifikası bile içerir. Bu planlar tamamen yönetilir, SSD depolama veya HDD depolama arasında seçim yapma seçeneği ile birlikte gelir ve 30 günlük para iade garantisi içerir.

Bayi barındırma planları da, cPanel, WHM, SpamExperts, Plesk, çalışma süresi SLA ve 30 günlük para iade garantisi ile Linux veya Windows OS seçeneği ile birlikte gelir. 6,99 TL / ay başlayan fiyatlar.

eUKhost, çeşitli bulut barındırma ve özel paketler aracılığıyla kurumsal düzeydeki web sitelerinin ihtiyaçlarını da karşılamaya hazırdır.

Özel sunucular KDV hariç ayda 69 TL’den başlayan fiyatlarla. HDD depolama ve SSD depolama, Intel Xeon E3, E5 ve E5 ST CPU modelleri ve elbette Linux veya Windows tabanlı seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz. Özel sunucular tam olarak 24 × 7 yönetilir ve% 100 ağ çalışma süresi garantisi ve tam 1Gbit ağ bağlantısı içerir.

EUKhost’ta kendinizinkini özelleştirebilirsiniz bulut barındırma planı Hyper-V sanallaştırma teknolojilerinin WMware’i ile. Bu planlar% 100 kesintisiz çalışma SLA’sı ve 24 × 7 canlı destek içerir.

EUKhost’ta bulunan başka bir bulut barındırma seçeneği, otomatik ölçeklendirme olan eNlight Bulut barındırma seçeneğidir. Tahsis edilen kaynaklar için ücretlendirilmek yerine – geleneksel barındırma planlarında olduğu gibi – kullandığınız kaynak miktarına göre ücretlendirilirsiniz. Bu ön ödemeli bir hesaptır ve bu hesaba kaydolduğunuzda yatırdığınız krediden yararlanır. Bu barındırma türü de% 100 kesintisiz çalışma HDS’si ve 24 saat destek ile birlikte gelir.

eUKhost’un bulut barındırma özelleştirme aracı, sunulan her iki bulut barındırma planı türü için bir maliyet hesaplayıcıya sahiptir, böylece özel olarak oluşturulmuş bulut barındırma planınızın maliyetlerini tahmin edebilirsiniz.

eUKhost Hosting Özellikleri

eUKhost’un barındırma paketleri, geniş bir müşteri tabanının ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli ilginç özelliklerle birlikte gelir. Özellikler seçilen plana göre değişir, ancak burada eUKhost’ta bulunan barındırma özelliklerinin bir özeti:

 • Bireylerin, geliştiricilerin, işletmelerin ve kamu sektörü kuruluşlarının gereksinimlerini karşılayan barındırma planları;
 • cPanel Linux hosting ve Windows Plesk hosting seçenekleri;
 • 30-gün para iade garantisi;
 • 24 x 7 canlı destek;
 • Softaculous Oto Yükleyici;
 • Seçilen planlara sahip ücretsiz alan adı (yalnızca 12 ay boyunca ödeme yaparsanız);
 • SSD veya HDD depolama;
 • Yapılandırılabilir ve ödeme bulut barındırma planları giderken;
 • % 100’e kadar Çalışma Süresi SLA;
 • Tamamen yönetilen sunucular;
 • Ücretsiz göçmenlik hizmeti;
 • İsteğe bağlı FortigateFirewall (İzinsiz Giriş Önleme Sistemi (IPS) ve Akış İçi Virüs Koruması dahil);
 • Güvenilir yedekleme seçenekleri (R1Soft’tan Sürekli Veri Koruması (CDP), sanallaştırma düzeyinde Veeam yedeklemeleri).

EUKhost şirketinde Customer Support

eukhost desteği

Teknik destek e-posta, telefon ve canlı sohbet için 24 x 7 olarak sunulmaktadır. EUKhost web sitesinde, karşılaşabileceğiniz yaygın sorunlarla ilgili olarak da size yardımcı olabilecek kapsamlı bir Bilgi Bankası bölümü bulunmaktadır. Destek seçeneklerinin bolluğuna rağmen, bazı müşteri incelemeleri eUKhost’un müşteri desteğinin tepkisiz ve profesyonel olmadığını iddia ediyor. Öte yandan, uzun süreli müşteriler eHostUK’u paranızın değerini ve birinci sınıf müşteri desteğini tavsiye etti.

Artıları & EUKhost Eksileri

Özet olarak, eUKhost’un güçlü ve zayıf yanlarını görelim.

Artıları – Neden eUKhost’u Seçmelisiniz

 • Windows ve Linux seçenekleri dahil olmak üzere çeşitli barındırma planlarının seçimi;
 • 30 günlük para iade garantisi;
 • Çalışma süresi SLA;
 • Ücretsiz taşıma hizmeti.
 • 24 x7 müşteri desteği ve tam sunucu yönetimi;
 • Hızlı ağ bağlantıları;
 • Bazı planlarla ücretsiz SSL;
 • İyi güvenlik eklentileri.

Eksileri – Neden eUKhost Seçilmiyor?

 • Müşteri desteğinin çok yavaş olmasıyla ilgili bazı şikayetler.

eUKhost İnceleme Sonucu

eUKhost bireyler veya İngiltere web hosting gerektiren işletmeler için çekici bir seçim olabilir. Çeşitli Linux ve Windows hosting planları, küçük ve kurumsal düzeydeki web sitelerini barındırabilir ve bulut barındırma çözümüne giderken yaptıkları ödemeler, işletme maliyetlerinden tasarruf etmek isteyenler için özellikle hoş bir dokunuş. 30 günlük para iade garantisi ve% 100’e kadar Çalışma Süresi SLA’sı da güven verir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map