FastComet İncelemesi

Derinlemesine bir FastComet İncelemesi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Güleryüzlü müşteri desteği ve güvenilir hizmet sayesinde şu anda internette çok övülen hosting şirketlerinden biridir. FastComet’un şu anda sektördeki diğer büyük isimlerin çoğundan daha büyük bir müşteri tabanına sahip olduğunu söyleyebiliriz ve bunun nedenini de açıklayacağız. Paranız için mümkün olan en yüksek performansı sağlamaya çalışıyorlar, bu yüzden cömertlikleri ile bu kadar popüler olmaları şaşırtıcı değil.


Tabii ki, mükemmel bir web barındırma sağlayıcısı bulamazsınız. Her birinin kusurları vardır, özellikle de ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz gerektiğini düşünüyorsanız. FastComet’i diğer popüler şirketlerle karşılaştırarak, gerçekten bu ekstra çabayı hizmetlerine ekledikleri ve müşterilerinin beklentilerini aştığı ortaya çıktı. Sıradaki, web barındırma söz konusu olduğunda bu sağlayıcı neden mükemmel bir seçimdir tüm nedenleri hakkında konuşacağız.

FastComet şirketinde SSD Hosting

FastComet, 2010 yılında sistem yönetim hizmetleri sunmaya başladı ve yavaş yavaş bir barındırma sağlayıcısına dönüştü ve bulut barındırma hizmetlerini 2013’te halka açtı. Sunucularında kesinlikle SSD sabit diskleri kullanıyorlar ve dünyanın dört bir yanından 12.000’den fazla müşteriye hizmet veriyorlar. FastComet, kurallara uyduğunuz sürece yetişkinlere yönelik web sitelerini barındırmanıza izin veren birkaç şirketten biridir. Bir web sitesi başlatmak istiyorsanız, bir web barındırma planına ve bunun için bir alan adına ihtiyacınız olacaktır..

Harika olan şey, bir FastComet barındırma planına kaydolarak bir alanı aynı yerde kaydedebilmenizdir. Barındırma planınızı oluştururken ek bir adım olacak ve size zaman kazandıracak. Tipik web hosting planları sunmanın yanı sıra, son derece Joomla, WordPress, SocialEngine ve OpenCart için özel hosting paketleri sağlamaya odaklanmıştır. Her biri için sunucuya eriştikten sonra kullanabileceğiniz tek tıklamayla yükleme komut dosyaları vardır.

FastComet Veri Merkezi Konumları

Bir sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurmak istiyorsanız, size mümkün olduğunca yakın bir konum seçebilmeniz gerekir. FastComet, dünyanın dört bir yanından 70’den fazla ülkeyi 8 veri merkezi ile kapsayarak harika bir iş çıkardı. Bunlardan 3’ü Avrupa’da, 3’ü ABD’de ve 2’si Asya’da mevcuttur. Bu veri merkezlerini stratejik noktalarda kurarak, hizmetlerini dünyadaki çoğu insan için yüksek hızda kullanılabilir hale getirdiler..

Donanım askeri düzeyde güvenlik ile korunmaktadır. Güç yedeklemesi sayesinde, bir tür elektrik kesintisi olsa bile sunucular çalışır durumda olacaktır. Ve ayrıca önemli olan, tüm veri merkezlerinde birinci sınıf soğutma sistemi ve yangın korumasının bulunmasıdır. Tüm bu önlemler ve birinci sınıf donanım ile FastComet, verilerinizi güvende tutarken web siteniz için güçlü bir web barındırma hizmeti sağlamaya hazırdır.

Güvenlik, Yedekleme ve İzleme

Bir FastComet barındırma planına kaydolarak, haftalık yedekleme rutinleri sayesinde verileriniz her zaman güvende olacaktır. Bu otomatik yedeklemeler, her kullanıcının web sitesi verilerinin, e-postalarının, veritabanlarının ve temelde her şeyin en kötü başarısızlıktan sonra bile geri yüklenebilmesini sağlar. Bu hizmet tamamen ücretsizdir ve yedekleme için kullandıkları yazılıma JetBackUp denir, cPanel için oldukça popüler bir yedekleme çözümü.

Buna ek olarak, FastComet ayrıca gerektiğinde anlık görüntüler oluşturmanıza da olanak tanır. CPanel’de oluşturulan yedeklemeler, sağlayıcı bunları silmeden önce tam bir ay boyunca kullanılabilir, böylece gerekirse web sitenizin 30 günlük eski sürümünü bile geri yüklemeyi seçebilirsiniz. Sunucuları kötü amaçlı yazılımlara karşı korunur ve her bir Magento, Joomla ve WordPress kullanıcısı için yüklü bir güvenlik duvarı uygulaması vardır. Verilerinizin olası her tehdide karşı korunduğundan emin olabilirsiniz.

Bu, özellikle siber saldırıların daha sık hale geldiği ve işletim sistemlerinin yeni keşfedilen güvenlik açıklarının bazılarını hedef aldığı son birkaç yılda önemli hale geldi. FastComet, bu çağrıya hızla tepki veren ve güvenlik özelliklerini büyük ölçüde geliştiren birçok sağlayıcıdan biriydi.

FastComet’te Planlar ve Fiyatlandırma

FastComet’da herkes blogcular, işletmeler ve sadece düğün, portföy web sitesi veya küçük bir çevrimiçi mağaza isteyen bireyler de dahil olmak üzere iyi bir barındırma planı bulabilir. Bu platformları tercih etmeniz durumunda WordPress barındırma paketlerini tercih edebilir veya bir OpenCart, Joomla veya Social Engine barındırma planı seçebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, özellikler ve fiyatlar arasında önemli bir fark yoktur..

En popüler planları belirtilen platformlara odaklandığından, size sadece FastComet’den beklemeniz gereken genel fiyatlar ve özellikler hakkında bir fikir vermek için sadece WordPress barındırma planlarını inceleyeceğiz. Ardından, görüşümüzü okuyarak, mevcut dört platformdan birini seçebilirsiniz. Bakalım burada ne var!

FastPomet tarafından WordPress Optimize Edilmiş Planlar

WordPress projeniz için tercih edilen platformsa, üç farklı plan arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar: StartSmart, ScaleRight ve SpeedUp. Birincisi ile, trafiği her ay 25.000 ile sınırlı olan bir web sitesi kurabileceksiniz. Ancak bu, göründüğü kadar kötü değil, çünkü sağlayıcı geri gelen ziyaretçilerinizi saymaz, sadece yenilerini. StartSmart planı çoğunlukla projelerini başlatmak isteyen kişisel web sitesi sahipleri için önerilir.

Ayrıca, web sitesi verilerinizi saklayabileceğiniz 15 GB SSD alırsınız. Web siteniz büyümeye başladığında, StartSmart planı tarafından sağlanan kaynaklardan kolayca çıkabilirsiniz. Bu durumda, ScaleRight planı sizin için ideal olandan daha fazla olacaktır ve aylık sadece 5,95 ABD dolarıdır. Bu web sitenizle 50.000 benzersiz ziyaretçiyi ağırlayabilirsiniz. Performans söz konusu olduğunda size 4 CPU çekirdeği, 25GB depolama alanı ve 3GB RAM sağlayacak.

Daha büyük bir yatırım yapmaya hazırsanız, SpeedUp planı, web sitenize aylık 9,95 $ fiyatla daha fazla kaynak sağlamak için hazırdır. Web sitenizin karşılayabileceği benzersiz ziyaretçi miktarını iki katına çıkarır, bu da onu 100.000 kullanıcı haline getirir. Bu, 6 CPU çekirdeği, 35GB SSD depolama alanı ve 6GB RAM ile daha da güçlü bir plan. ScaleRight ve SpeedUp ile aynı planda çok sayıda web sitesi çalıştırabilirsiniz.

Tüm bu planlar size ücretsiz bir web sitesi transferi, ücretsiz etki alanı ve sınırsız FTP hesapları, veritabanları, alt etki alanları, PHP sürümleri, SSL’yi ve günlük yedeklemeleri şifreleyelim. SpeedUp planını seçerseniz ücretsiz bir GlobalSign özel SSL’si de alırsınız.

Ekstra FastComet Özellikleri

FastComet hosting planları, tek bir tıklama ile kurulabilen 150’den fazla kullanışlı uygulamaya da erişmenizi sağlar. Blogunuz için ek modüllere ihtiyacınız varsa, hizmet bunları sunucuya yükleme erişimi sağlar. Ayrıca, şirket tarafından desteklenen tüm platformlar için geniş bir tema yelpazesi yükleyebileceksiniz. Belirli bir platform için bir barındırma planı seçtiğinizde, o platform için de otomatik güncellemeler alırsınız. Güncelleme işleminde sunucunuzun hiçbir kesinti yaşamayacağından emin olabilirsiniz.

Barındırma sağlayıcınız olarak FastComet’i seçerek, sadece güçlü kaynaklar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sitenizi geliştirmenize yardımcı olabilecek birçok yararlı araç ve özellik de olacaktır. Bu şirketten aldığınız, uygun bir fiyata birinci sınıf bir hosting paketidir. Sadece tüm özellikleri ayrı olarak satın almanın ne kadar paraya mal olacağını hayal edin ve başka bir yere yatırım yapabileceğiniz çok fazla para tasarrufu yaptığınız anlaşılacaktır..

FastComet Sunucu Çalışma Süresi

FastComet, sunucularının çalışma süresi konusunda oldukça ciddidir, sürekli olarak onları tutar ve zamanın% 99.99’unu çalıştırır. Sunucularda çalışan personel, donanım, yazılım ve veri merkezlerinin altyapısı da dahil olmak üzere tüm faktörleri toplarsanız, sunucuların etrafında arızaya neden olabilecek birçok sorun olduğu ortaya çıkar. FastComet sunucuları her yıl ortalama 4 dakika kesinti yaşıyor.

Üzücü gerçek şu ki, çoğu web barındırma sağlayıcıları böyle güvenilir bir hizmet sağlayamaz. Benzer bir çalışma süresi oranı vaat ediyorlar ve kaydolduktan sonra, genellikle başarısızlıkların olması gerekenden çok daha sık meydana geldiği ortaya çıkıyor. FastComet müşteri incelemelerine ve şirketin kendisine göre,% 99,99 yalan değil. Aslında, çalışma süresi oranı, şirketin rekabette gerçekten öne çıkmasını sağlayan şeydir..

FastComet Müşteri Desteği

FastComet, uzman ekibi ile canlı bir destek sunar. Onlara e-posta, telefon, canlı sohbet ve bilet sistemleri de dahil olmak üzere çeşitli kanallardan ulaşabilirsiniz. Sorununuzu belirttikten sonra, yanıt verene kadar birkaç dakika beklemeniz gerekir. FastComet’te 3 aylık bir eğitim programını bitirene kadar hiç kimse teknik destek ekibinin bir parçası olamaz.

Orada öğrendikleri, en sıra dışı problemleri bile çözmelerini sağlar. Ayrıca, soru sormak veya biraz rehberlik almak için basit bir sorunuz varsa onlara da ulaşabilirsiniz. Her durumda, yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar. Bahsettiğimiz gibi, FastComet ücretsiz web sitesi transferi de sunuyor. Farklı bir sağlayıcıdan yeni geçiş yaptıysanız, müşteri destek ekibinden web sitesi verilerinizi önceki sunucudan yenisine aktarmasını isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map