FatCow Yorumları

01.06.2020
Hosting Yorumları 'FatCow Yorumları
0 14 мин.

FatCow çoğunlukla paylaşılan barındırma odaklanan bir web barındırma hizmeti sağlayıcısı, ancak onlar da diğer hizmetleri de geniş bir yelpazede sunuyoruz. Şirketin ana konsepti, bireyler ve küçük işletmeler için uygun bir fiyata basit barındırma çözümü sağlamak ve mümkün olduğunca teknik bilgi ihtiyacını ortadan kaldırmaktır..


Orijinal FatCow Planı ve Minimoo en popüler hosting paketleri, ilki küçük bir web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm gerekli araç ve özelliklerle birlikte gelen plan ve ikincisi temelde e-posta barındırma planı.

FatCow, ABD merkezli bir şirkettir ve 10 yıldan fazla bir süredir faaliyet göstermektedir. BlueHost ve Hostgator gibi diğer büyük isimlerin sahibi Endurance Group’a aittir. Endurance, markaları aracılığıyla dünya çapında iki milyondan fazla müşteriye çevrimiçi hizmet sunuyor.

FatCow Hosting ile ilgili iyi olan şey?

Ucuz tanıtım fiyatı: web sitemizden alabileceğiniz mevcut indirim ile aylık ücret 3.15 $ olup, FatCow paylaşılan planı için minimum 12 aylık abonelik ve bir yıl için bir alan adı.

Web sitesi oluşturma araçları ve uygulamaları: bir web sitesi oluşturucu kullanarak basit bir HTML web sitesi oluşturmayı seçerseniz veya Joomla veya WordPress gibi bir komut dosyası kullanmaya karar verirseniz, FatCow ile hepsine sahip olabilirsiniz.

WordPress optimize barındırma: wordpress en popüler açık kaynaklı içerik yönetim sistemlerinden biri olduğundan, çoğu bu yazılımla web sitelerini oluşturmayı tercih ediyor. Fatcow, çekirdek paylaşılan barındırma planı, özelleştirilmiş bir kontrol paneli, önceden yüklenmiş elle seçilmiş temalar ve eklentileri içeren WordPress için optimize edilmiş barındırma sunar. SSD tabanlı altyapı, web sitesi hızını önemli ölçüde artırmak ve performansı artırmak için tasarlanmıştır, güvenlik SiteLock tarafından sağlanır ve sorular eğitimli wordpress uzmanları tarafından ele alınır.

Büyümek için alan: web sitenizde aldığınız yüksek trafik nedeniyle çok fazla sunucu kaynağı kullanarak paylaşılan barındırma değerini aşarsa, bir VPS veya özel sunucuya yükseltmeyi seçebilirsiniz..

E-ticaret kolaylaştı: Fatcow çok çeşitli e-ticaret hizmeti sunar ve çevrimiçi bir mağaza açmayı kolaylaştırır. Ek bir ücret karşılığında satın alabileceğiniz Ecwid alışveriş sepeti üzerinden çevrimiçi satış yapmaya başlayabilirsiniz. SSL sertifikaları ve kredi kartı işleme hizmetleri de mevcuttur.

FatCow Hosting ile ilgili sorun nedir?

Hesap ve alan adı yenilemesi: temel barındırma planının başlangıç ​​fiyatı çok uygun olmasına rağmen, yenileme oranları rekabete kıyasla oldukça yüksektir. Alan adı kaydı ve yenileme oranları da daha yüksek olduğundan alan adınızı başka bir kayıt kuruluşuna kaydetmeyi düşünebilirsiniz.

FatCow.com Hosting’in Derinlemesine İncelenmesi

Şimdiye kadar yaptıysanız, muhtemelen şirket hakkında bazı şeyler biliyorsunuzdur. Bunun bir sonraki bölümünde Fatcow incelemesi, daha yakından analiz etmeye ve şirketin her yönünü gözden geçirmeye devam edeceğiz ve ayrıca barındırma hizmetlerini test ederken sahip olduğumuz bazı kişisel deneyimleri paylaşacağız.

Yaratıcı ve kayda değer bir isme sahip bir hosting şirketi bulmak her zaman hoştur. FatCow kesinlikle bunu başardı. Piyasadaki en iyisi olmasa da sürprizlerle doludur. Hem hoş hem de tatsız. Hizmetlerinden memnun olurdum, ancak FatCow ismine çok fazla yaşıyor. Hizmetleri çok yavaş. Yeterince iyi olmayacak kadar yavaş. Yine de, sektördeki en eski şirketlerden biridir. FatCow 1998’den beri var, ancak meşhur EIG tarafından satın alındı. Herhangi bir EIG markasını çevreleyen birçok tartışma var, ancak bana göre FatCow’un yıllar önce kurulan köklerine sadık kaldığı anlaşılıyor.

FatCow Genel Bakış

FatCow, web hosting alanında takdire şayan bir performans sergileyen dürüst bir şirkettir. Böyle bir yağlı madalya kazanmasa da, yavaş ve istikrarlı yaklaşımı oldukça iyi takip ediyorlar. Biri dışında bir barındırma çekinin en önemli kategorilerinde iyi performans gösterdiler. Yükleme süreleri neredeyse sadece kötü olma çizgisini aştığı için FatCow gerçekten hızdan yoksundur. Ama itiraf etmeliyim ki bu tutarlı. Şimdi FatCow’un inceleme sürecimizde ne yaptığını görelim.

Planlar & FatCow’da fiyatlandırma

Gerçekten FatCow hakkında sevdim onların ön ve dürüst fiyatlandırma birçok şirket bu iş eksik. Reklamı yapılan fiyat, rahat olduğunuzdan daha uzun süre kaydolmak zorunda kalmadan belirli bir barındırma hizmeti için ödeyeceğiniz gerçek fiyattır. Onların temel hosting planı yıllık 49 $ maliyeti. Dolayısıyla, fiyatlandırma söz konusu olduğunda, FatCow’un planları gerçekten çok şey yapıyor. Çoğu kişi en temel barındırma planlarından bazılarını aradığından, FatCow’un temiz sürprizlerinden biriyle birlikte burada paylaşılan barındırma planlarını gözden geçireceğim..

FatCow’un Paylaşılan Barındırma

FatCow’un sadeleştirilmiş barındırma planının maliyeti yıllık 49 $ ‘dır, bu da aylık 4,83 $ aylık fiyat anlamına gelir. Orada en ucuz hosting planı değil, ama iyi bir fiyat. Söz konusu planı yeniledikten sonra fiyat büyük bir sıçrama yapacak. Yaklaşık% 250 sıçrama. Ayda 10,99 dolara kadar çıkarak yıllık 131,88 dolara mal olacak. Şimdi bu basit bir paylaşılan barındırma planı için çok yüksek bir fiyat ve kesinlikle katlanmamanız gereken bir fiyatlandırma hilesi. En azından hizmetin ilk döneminde dürüstler.

Bu plan sınırsız bant genişliği, sınırsız depolama alanı ve sınırsız e-posta hesabı içerir. Ayrıca sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, popüler içerik yönetim sistemleri ve kullanışlı uygulama entegrasyonları sağlar. Bu gün herhangi bir web barındırma hizmetinden ne beklenir hakkında.

FatCow’in hizmetleri 30 günlük temel para iade garantisini sunar, ancak hizmetlerini iyice kontrol etmenizi ve beğenip beğenmediğinize karar vermenizi öneririm. Bu dönemi geçtikten sonra, 35 ABD doları erken iptal ücreti alırlar. Bu dünyanın sonu değil, ama yeterince erken iptal etmemek için çok fazla.

Hesabınızı iki adımlı bir kayıt işlemiyle kaydettikten sonra anında etkinleştirilecek ve FatCow’un kendi özelleştirilmiş kontrol paneline erişebileceksiniz.

Hizmetlerinin çekirdeği iyi ama yeterince iyi değil. Onların sunucu çalışma süresi ortalama% 99,92’dir ve onların sayfa yükleme hızı ortalama 1500 milisaniyedir. Bu çok yavaş. Sadece HostGator veya InMotion’ı seçerek 1000 milisaniye kesin ve ayrıca daha uzun bir çalışma süresi elde edersiniz.

Şimdi sürpriz için! FatCow teklifler ve ekstra ucuz hosting planı denir Ucuz Koyun Barındırma. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz barındırma planıdır. Aylık sadece 0,75 ABD dolarına mal oluyor, bu da yıllık 9 ABD doları oluyor. Bu gülünç derecede ucuz. Planı yeniledikten sonra, yine de yılda sadece 20 dolara mal olacak. Yani, yapmak için bir anlaşma canavarı. Bu plan elbette bazı sıkı sınırlamalarla birlikte geliyor, ancak bazı köşeleri kesmek istiyorsanız basit bir web sitesi çalıştırmak için kesinlikle yeterince iyi. 2 GB depolama alanı, 200 GB bant genişliği, 100 $ değerinde pazarlama kredisi ve diğer barındırma sağlayıcılarından bekleyebileceğiniz uygulamalar ve entegrasyonlarla birlikte gelir. Bu neredeyse ücretsiz bir barındırma hizmeti için oldukça sağlam.

FatCow’un fiyatları birçok açıdan tatmin edici olsa da, kredi kartı bilgilerinizi verdikten sonra size atlamayı bekleyen çok sayıda satışları var. Örneğin, çoğu barındırma sağlayıcısı ücretsiz güvenlik özellikleri sağlar. Birçoğu bunu veriyor, paraya mal olabileceğini neredeyse unutuyorum. Ancak FatCow, güvenlik özellikleri için ayda 1.94 $ ila 38.75 $ / ay ilave ederek bunu hatırlatıyor. Kandırılmayın ve sitenize bakan ve sitenizi koruyan uzmanlar için ödeme yapacağınızı düşünmeyin. Hayır. SiteLock, DDoS saldırılarına karşı koruma ve olağan şeyler gibi basit güvenlik özelliklerinin fiyatlarıdır. Bu çekmek için harika bir numara değildi, FatCow.

FatCow’un Müşteri Desteği

Kendimizi denemek, FatCow’un müşteri desteği için en iyi testti ve tamamen tatmin olduk. Onları yanıtlamak yaklaşık 5 dakika sürdü ve aradığımız tüm yararlı cevapları aldık. Etkileşim insandı ve sürtünme olmadan gitti. Memnuniyetim, müşteri hizmetlerine gönderilen diğer kullanıcıların yorumlarını okumaya başlayana kadar sürdü. Görünüşe göre herkesin böyle hoş bir deneyimi yoktu ve birçok insan FatCow’un müşteri destek ekibiyle iletişim kurduktan sonra hayal kırıklığına uğradı. Bu yüzden, burada bir plan satın almadan önce biraz düşünme ve araştırma yapmaya değer.

FatCow Kullanmanın Artıları ve Eksileri

Bir kez daha, FatCow söz konusu olduğunda karışık duygular içinde kaldım. Neyse ki, benim deneyim tüm kötü değildi ve ben kesinlikle FatCow iyi (iyi değil, ama iyi) bir web barındırma diyebilirsiniz. İşte web sitenizin FatCow’un sunucularında depolanmasının iniş ve çıkışları.

Artıları

 • Dürüst Fiyatlandırma – FatCow’un fiyatlandırma yapısını görmek güzeldi. FatCow, müşterileri çekmek ve ekstra uzun vadede abone olmalarını sağlamak için yanıltıcı fiyatlar kullanan birçok şirketi inceledikten sonra FatCow iyi geldi. Onların reklamı fiyatları gerçek anlaşma, bu yüzden aslında onlara övgü layık satın alma sonunda bir kez hayal kırıklığına uğramayacaksınız.
 • Gezegendeki En Ucuz Web Host – 9 $ Yıllık oranı daha az iyi bir barındırma hizmeti bulmak şüpheliyim. Bulmak biraz kazma gerektirse de, FatCow gerçekten piyasadaki en ucuz ticari barındırma planını sunuyor.
 • Ücretsiz Göçler – Bazı şirketler onlar için 150 ABD Doları talep ettiğinden, ücretsiz web sitesi geçişlerini duymak her zaman hoştur.
 • Ücretsiz Alan Adları – FatCow, satın aldığınız her plan için size ücretsiz bir alan adı verecektir. Hemen hemen her hosting şirketi bunu sunuyor, bu yüzden önemli değil.
 • İyi Müşteri Desteği – Müşteri destek temsilcileri yaklaşık beş dakika içinde yanıt verir. Ancak, kullanıcının gönderdiği bazı değerlendirmeleri etkilediğimde tutarsız görünüyorlar.
 • Çevre Dostu – Web sitelerini barındırmanın çevreye çok fazla zarar vermediğini bilselerdi kim daha iyi uyuyamazdı? FatCow, tüm veri merkezlerine ve ofislerine rüzgar enerjisi ile güç vererek çok ilerici bir şey yaptı. Onlar bir EPA Yeşil Güç Ortağı, bu yüzden gerçekten yeşil enerji ile çalışıyor gibi görünüyor.
 • Ücretsiz Web Simgeler – Bunları kesinlikle web sitemde kullanmam, ancak isterseniz kendiniz de kullanabilirsiniz. FatCow benim için biraz tatsız ve modası geçmiş gibi görünen web simgeleri sunuyor, ancak kesinlikle sabırsızlıkla bekliyoruz.

Eksileri

 • Çok Fazla Satış Yolu – Dürüst bir fiyatlandırma yapısına sahip olduğum için FatCow’a övgüde bulunurken, satışlar daha da aşağıya iner. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra, sizden birçok kez para harcamanız istenir. Bu ineğin beni kendi nakit ineğine dönüştürmeye çalıştığını düşünerek bitirdim. İnan bana, FatCow müşterilerine süt sağlamaya çalışırken hiçbir inek süt sağmayı sevmez.
 • Ekstra Güvenlik Maliyetleri Ekstra – Basit güvenlik özellikleri hemen hemen her saygın hosting şirketi FatCow ücretsiz, maliyet ekstra sunuyor. Bu elbette onların satışlarından biri. Site Kilidi ve DDoS saldırılarına karşı koruma gibi basit güvenlik özellikleri size aylık 38 dolardan fazla mal olabilir! Aylık 4,83 ABD doları planında barındırılan web sitenizi korumak istiyorsanız, bu biraz fazla.
 • Çok Yavaş – Hız, barındırma sağlayıcıları ve web siteleri için önemli bir faktördür. Sadece kullanıcı deneyimi ve dönüşüm oranları üzerindeki etkisi nedeniyle değil, Google bunu bir sıralama faktörü olarak da kabul ettiğinden. Bir sayfanın sunucularından yüklenmesi ortalama 1500 milisaniye sürdüğü için, FatCow bu konuda sizin için bir iyilik yapmaz. Yani, FatCow gerçekten ismine kadar yaşıyor ve hiçbir şekilde Olimpik koşu kazanmayacak.
 • Yedeklemeler Ücretsiz Değil – Birçok ticari web barındırıcısı ücretsiz yedeklemeler sunar. Bazıları gerçekten harika olan ücretsiz otomatik yedeklemeler sunmak için bile ileri gidiyor. Bunlardan birkaçı, ayda 1 dolardan fazla size mal olmayacak çok ucuz yedekleme hizmetleri sunar. Ancak FatCow, sitenizden günlük yedeklemeler almak istiyorsanız yılda 16,95 ABD doları ister. Korkunç bir haber değil ama iyi de değil.
 • Erken İptal Ücretleri Ekstra – FatCow’un hizmetlerini ilk deneme döneminden bir gün daha fazla kullanırsanız, iptal etmeniz size 35 ABD dolarına mal olur..

Sonuç

Bu şirketin adını ve inanılmaz derecede ucuz bir hizmet sunduklarını sevsem de, bunu tavsiye etmem. Çok fazla yükselme var ve sonunda yavaş olan bir hizmete çok fazla para harcarsınız. Bir noktada web sitenizi geri çekerek sona erer. Dürüst fiyatlar ve dünyanın en ucuz hosting planı ile bile bir süre sonra cüzdanınıza zarar vereceğinden bahsetmiyorum bile. InMotion gibi daha saygın bir şirkete makul bir fiyat ödemekten çok daha iyisiniz.

Umarım bu incelemeyi okumaktan zevk alırsınız ve bugün yeni bir şey öğrenmenize yardımcı olduk.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector