HeartInternet.uk İncelemesi

HeartInternet.uk, ayrıca etki alanı kaydı, SSL sertifikaları, e-posta barındırma, web sitesi güvenliği, e-posta pazarlaması ve bayi barındırma hizmetleri sunan İngiltere merkezli bir barındırma sağlayıcısıdır. HeartInternet.uk, tüm hosting kategorilerinde rekabetçi fiyatlar ve çoklu barındırma planları sunar, ancak en iyi satır içi barındırma için ciddi bir rakip midir? HeartInternet.uk İncelememiz bu soruya ve daha fazlasına cevap verecektir.


HeartInternet.uk Genel Bakış

HeartInternet, İngiltere ve Avrupa pazarlarına ağırlıklı olarak hizmet veren İngiltere’deki en büyük bayi barındırma şirketlerinden biridir. 2004 yılında kendi barındırma şirketlerini kurmak için Webfusion’dan ayrılan bir grup üst düzey çalışan tarafından kuruldu. Bugün, HeartInternet – 123-Reg gibi diğer markaların yanı sıra – Avrupa’da faaliyet gösteren en büyük özel hosting şirketlerinden biri olan Host Europe Group’un bir parçasıdır..

Kalp İnternet Planları & Fiyatlandırma

heartinternet planları fiyatlandırma

HeartInternet, dört farklı plan altında bulut tabanlı paylaşımlı hosting sunar:

 • Starter Pro (basit, küçük bilgilendirici web siteleri için): tek bir web sitesi, 5 GB web alanı, 30 GB aylık bant genişliği, 1.000 e-posta hesabı için hosting sunar. $ 2.49 / ay + 10 £ kurulum ücreti;
 • Home Pro (bloglar, küçük işletme web siteleri, veritabanına bağlı siteler için): 1 web sitesi için barındırma, sınırsız depolama alanı, sınırsız bant genişliği, 10.000 e-posta hesabı, sınırsız MySQL veritabanı, 1 tıklama WordPress yüklemesi. Aylık maliyeti 8,99 £;
 • Business Pro: en fazla 3 web sitesi barındırır, sınırsız her şeyi sağlar – depolama, bant genişliği, e-posta hesapları ve MySQL veritabanları, tek tıklamayla WordPress kurulumu. Aylık maliyeti 12,99 £;
 • Bayi: Bu plan, sınırsız sitelere ev sahipliği yapmanıza izin vermesi ile Business Pro planına dayanır. Aylık £ 29,99 maliyeti.

Müşteriler Linux tabanlı barındırma ve Windows tabanlı barındırma arasında seçim yapabilir.

Bulut tabanlı paylaşılan barındırma dışında, HeartInternet sunucu düzeyinde performans ve zorlu web siteleri için özel kaynaklarla Premium barındırma sağlar:

 • Temel: Aylık 375.000 ziyarete sahip web siteleri için uygundur, sınırsız web sitesi için barındırma hizmeti sunar,% 99.99 kesintisiz çalışma süresi HDS’si, 50 GB SSD disk alanı, 4 GB ayrılmış RAM. Aylık maliyeti 29,99 £;
 • Artı: Bu plan, aylık 750.000 ziyarete kadar işleyebilir, sınırsız web sitesi barındırma,% 99,99 kesintisiz çalışma SLA’sı, sınırsız SSD disk alanı, 8 GB ayrılmış RAM içerir. Aylık maliyeti 49,99 £;
 • Pro: aylık 1.500.000 ziyarete kadar trafik yükü olan web siteleri için uygundur, sınırsız web sitesi barındırabilir,% 99,99 kesintisiz çalışma süresi HDS’si, sınırsız disk alanı ve 16 GB ayrılmış RAM içerir. Aylık £ 119,99 maliyeti.

HeartInternet’in WordPress siteleri için optimize edilmiş üç barındırma planı vardır:

 • Home Pro (ayda 8,99 £ için): 1 web sitesi için barındırma, sınırsız web alanı, sınırsız bant genişliği, 10.000 e-posta hesabı;
 • Business Pro (aylık £ 12,99 için): 3 web sitesi için barındırma, sınırsız web alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız e-posta hesabı;
 • Premium Barındırma (ayda 29,99 £): sınırsız web sitesi, sınırsız depolama alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız e-posta hesabı barındırma.

Bu WordPress için optimize edilmiş barındırma paketleri, inSites, Jetpack ve Akismet dahil önceden yüklenmiş güçlü WordPress eklentileri ile birlikte gelir.

HeartInternet VPS hosting, 6 yapılandırılabilir hosting paketi ile temsil edilir. Müşteriler, HDD ve SSD depolama alanı ile Windows ve CentOS dahil çeşitli işletim sistemleri arasında seçim yapma seçeneğine sahiptir. VPS planları aylık 14,99 £ gibi düşük bir ücrete sahiptir ve fiyatlar 89,99 £ / ay kadar yükselmektedir. Kaynaklar açısından, müşteriler 8 vCPU, 400 GB HDD depolama alanı ve 16 GB bellek alabilir.

Özel barındırma ayrıca, giriş düzeyi Değer Aralığı planının ayda £ 49 (Intel Xeon E3-1225v3, 8 GB RAM, 2×2 TB RAID 1’e (Yazılım) ve 1 Gbit / sn Band Genişliğine kadar olan HeartInternet’in planları arasında da yer alıyor. ). HeartInternet’teki en sağlam adanmış sunucunun maliyeti £ 129 / aydır ve Intel Xeon E5-2420 x 2, 128 GB’a kadar RAM, 4 x 1 TB SATA RAID 1’e (Donanım) ve 1 Gbit / sn’ye kadar Bant Genişliğine sahiptir.

Özel sunucunuzu cPanel veya Plesk kontrol paneli gibi bir dizi eklenti ile özelleştirebilir, bant genişliğini artırabilir ve bir SSL sertifikası ekleyebilirsiniz.

HeartInternet.uk Hosting Özellikleri

HeartInternet’in barındırma planları, küçük veya büyük çoğu web sitesinin ihtiyaçlarını karşılar. En iyi hosting özellikleri aşağıdaki gibi özetlenebilir:

 • Tek tıklamayla kurulumlarla kurulabilen 79’dan fazla popüler uygulamaya erişim: Joomla, Drupal, WordPress, osCommerce, OpenCart, PrestaShop, Moodle, vb .;
 • 30-gün para iade garantisi;
 • Windows ve Linux tabanlı hosting planlarının seçimi;
 • paylaşılan barındırma planlarına sahip eXtend tescilli kontrol paneli, premium planlarla cPanel veya Plesk seçimi;
 • Sınırsız bant genişliği ve sınırsız depolama alanı ile barındırma planları;
 • Çoklu programlama dilleri desteklenir (örn. ASP, Perl, Python, PHP, Ruby, vb.);
 • 7/24 kurum içi, İngiltere merkezli müşteri desteği;
 • VPS ve özel sunucularla% 99 kesintisiz çalışma SLA’sı;
 • SSL sertifikaları, StopTheHacker web sitesi güvenlik koruması vb. Gibi çeşitli eklentiler.

HeartInternet Müşteri Desteği

heartinternet müşteri desteği

HeartIntenet, müşteri destekleriyle tanınmaz, ancak çevrimiçi biletleme sistemleri aracılığıyla 7/24 destek sağlanır. Canlı sohbet seçenekleri satış sorularını yanıtlamakla sınırlıdır. Sitelerinde bir İngiltere telefon numarası da mevcuttur, ancak teknik sorunlar veya satış sorunları için bir destek kanalı olup olmadığı net değildir..

HeartInternet web sitesinde, farklı kategorilerde gruplanmış kılavuzlar ve makaleler içeren bir Destek Veritabanı bölümü vardır.

Artıları & HeartInternet.uk Eksileri

HeartInternet, çok çeşitli barındırma hizmetleri ve uygun fiyatlar sunan olgun bir İngiltere web barındırıcısıdır. HeartInternet incelememizin bir özeti olarak, HeartInternet’in iyi ve kötü tarafı:

Artıları

 • Tüm barındırma türleri birden çok barındırma paketi ile temsil edilir;
 • Tüm hosting seviyelerinde iyi fiyatlandırma;
 • Windows ve Linux tabanlı hosting seçimi;
 • VPS veya özel sunucularla% 99 Çalışma Süresi SLA;
 • Sınırsız bant genişliği ve disk alanı içeren planlar.

Eksileri

 • Kötü, güvenilmez destek (destek hakkında birçok kötü eleştiri);
 • Kesinti sorunları;
 • Başlangıç ​​Pro planı için £ 10 kurulum ücreti;
 • Taşıma hizmeti yok.

HeartInternet.uk İnceleme Sonuç

HeartInternet, İngiltere merkezli bir web sitesi başlatmak isteyenler veya İngiltere tabanlı web barındırma arayanlar için iyi bir seçenek olabilir, ancak birkaç müşterinin puanlarına göre hesaplara dayanan HeartInternet, kullanılabilirlik konusunda bazı güvenilirlik sorunlarına sahiptir. Benzer şekilde, müşteri desteği müşteriler arasında favori bir özellik değildir, ancak uygun fiyatlar ve iyi düşünülmüş planlar, zayıf müşteri desteği deneyimleriyle ilişkili bazı dezavantajlara karşı koyabilir..

Bir web barındırma seçerken kusursuz web sitesi kullanılabilirliği ve hızlı müşteri desteği en önemli öncelikleriniz arasındaysa, HeartInternet sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sonuç olarak, uygun fiyatlarla plan çeşitliliği ve İngiltere merkezli hosting arıyorsanız, HeartInternet kesinlikle dikkate alınması gereken bir seçenektir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map