Host1Plus İncelemesi

Host1Plus Litvanya ve İngiltere merkezli son derece başarılı bir web hosting şirketidir. Her şey 2008’de başladı ve şirket bol miktarda olumlu müşteri yorumu ile en iyi sağlayıcılardan biri haline geldi. Şimdi dünyanın dört bir yanından hizmetlerini mutlu bir şekilde kullanan 40.000’den fazla müşterileri var.


Diğer sağlayıcıların birçoğuna kıyasla hiç de pahalı değiller, ancak yüksek kaliteli hizmetler sunuyorlar. Dünyanın dört bir yanındaki muazzam veri merkezleri ağıyla, bölgenizde aynı yüksek kalitede hizmet alıp almadığınız gerçekten şüpheli değil.

Host1Plus çalışan insanlar çok sayıda kötü hosting sağlayıcıları olduğunu fark etti. Bu nedenle güvenilir bir hizmet ve kullanışlı özellikler sunmaya adanmıştır. Her ne kadar çoğunlukla işletmeler için Cloud ve VPS barındırma konusunda uzmanlaşmış olsalar da, özel sunucular ve bayi barındırma seçenekleri de sunuyorlar.

Host1Plus, blogcular, küçük işletmeler ve daha büyük şirketler için garanti edilen kararlılıkla uygun hale getiren çok çeşitli planlara sahiptir. Hizmetlerini yıllardır kullanan çok sayıda sadık müşterileri var, bu da onların güvenilirliğini ve etkinliğini daha da kanıtlıyor. Şimdi Host1Plus’ın sunduğu özellikleri ve fiyatları görelim.

Host1Plus Genel Bakış

Host1Plus’ın veri merkezleri Amerika (California ve Illinois), Almanya, Güney Afrika ve Brezilya’da kurulmuştur. Bu, veri merkezleri tüm dünyaya yayıldığı için hizmetlerini hız açısından güvenilir kılmaktadır. Bu yerleri değiştirmek isterseniz, en ucuz planla bile yapabilirsiniz.

Sundukları donanım birinci sınıftır ve seçtiğiniz plana bağlı olarak değişir. Host1Plus, plan büyüdükçe CPU çekirdeklerinin sayısı artarken VPS hosting planları için SSD sabit diskleri kullanır. Seçtiğiniz konuma bağlı olarak çeşitli Intel Xeon işlemciler kullanıyorlar, ancak fark önemsiz.

Host1Plus ile ilgili en iyi şey, size daha iyi bir çözüm sunuyorsa planlarını birleştirmenize izin vermesidir. Öte yandan, başlamak için bu kadar büyük bir bütçeniz yoksa, daha ucuz bir plan satın alıp daha sonra yükseltebilirsiniz.

İşletim sistemi söz konusu olduğunda, kullanıcıların birçok seçeneği vardır: Suse, Fedora, Ubuntu, CentOS ve Debian. Ayrıca, paylaşılan bir barındırma abonesi olarak Direct Admin ve cPanel arasında seçim yapabileceğiniz için kontrol panelleri ile çok cömerttirler.

Host1Plus Planları ve Fiyatlandırma

Host1Plus VPS Planları

Host1Plus ana uzmanlık kesinlikle VPS hosting olduğunu. VPS söz konusu olduğunda en iyi sağlayıcılar arasındadır ve aynı zamanda ekonomiktir. VPS barındırma için 6 farklı planı vardır, bunlara çoğunlukla ihtiyaçlarınıza en uygun özel bir yapılandırma oluşturabilirsiniz.

host1plus-VPS-hosting-planlar

Hizmetlerini denemek istiyorsanız Bronz üyeliğiyle başlayabilirsiniz. Fiyat 5,20 $ gibi düşük bir fiyata sahip ve 1 Çekirdekli CPU, 1GB RAM, 60GB Sabit Sürücü ve 1 TB Bant Genişliği elde edersiniz. Host1Plus, Gümüş planı olan en popüler planlarını vurguladı. CPU’yu 2 Çekirdeğe yükseltir, size ayda sadece 8,80 $ karşılığında 2 TB bant genişliği ile 2 GB RAM ve 100 GB disk alanı sağlar.

En güçlü VPS planıyla ilgileniyorsanız, 66.40 $ olan ve size 8 CPU Çekirdeği, 16GB RAM, 1000GB disk alanı ve 12 TB bant genişliği veren Diamond planına bakın. Biraz daha yüksek özelliklere ihtiyaç duyan daha büyük işletmeler için iyi çalışır. Tabii ki, tüm planlar popüler Linux işletim sistemlerini destekliyor ve yedeklemeler de sunuyor.

Host1Plus Bulut Planları

Host1Plus aşağıdakiler için çok çeşitli Bulut planları sunar: Windows ve Linux kullanıcılar. Yüksek performanslı ve esnek bir Bulut barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız varsa, planlarına göz atmalısınız ve büyük olasılıkla ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulacaksınız..

Bulut hizmetlerini yükseltmek ve düşürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Host1Plus ile saniyeler içinde yapabilirsiniz ve ihtiyacınız olmayan kaynaklar için daha fazla ödeme yapmanıza engel olur. Linux için 6 plan ve Windows kullanıcıları için 4 plan vardır.

Ayrı bir “Özel Plan” yoktur, ancak bu planları Müşteri Alanlarında da özelleştirebilirsiniz, bu da yine çok fazla esneklik anlamına gelir. Hata düzeltme kodu uygulanmış DDR4 RAM belleklere ve elbette Intel Xeon E5 işlemcilere çok yatırım yaptılar.

Linux Bulut Planları aylık 6.40 $ ile 124.80 $ arasında değişiyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yapılandırma var. 1 Çekirdekli CPU, 512MB RAM, 20GB sabit sürücü planıyla başlayarak, 8 Çekirdekli CPU, 32GB RAM ve çılgın güçlü 1000GB sabit sürücüye kadar her şeyi ölçeklendirebilirsiniz..

Windows yapılandırmaları biraz farklıdır, ancak en büyük planla aynı performansı elde edersiniz. 20,00 $ ‘dan başlıyorlar ve 2 Çekirdekli CPU, 4GB RAM, 100GB sabit disk alıyorsunuz ve bu da onların en popüler Windows planı. 4 planıyla 8 Çekirdekli CPU, 32GB RAM ve 1000GB disk alanına kadar ölçeklendirebilirsiniz. En pahalı Linux planıyla aynı özelliklere sahip ve her ay 121.60 dolar.

Host1Plus Bayi Planları

Host1Plus tarafından sunulan 3 Bayi hosting planı var. Size Bulut sunucularını ve API’larını sağlarlar ve daha sonra bunları müşteri yönetimi ve faturalandırma sisteminize eklersiniz. Ayrıca beyaz etiketli bir satıcı olacaksınız, bu nedenle marka adınız her zaman müşterileriniz tarafından görülebilir.

Tüm bayi planları ile kişisel bir yönetici de alacaksınız. Satış eğitimi, ürünler ve diğer sorular hakkında bilgi için yöneticiyle iletişime geçebilirsiniz. Bayi mağazasında fiyatları, indirimleri ve özel satışları belirleyen siz olacaksınız.

Host1Plus’ta Bayi Ortağı olmak için sadece bir kayıt formu doldurmanız yeterlidir. Kayıt ücreti yoktur ve yönetici kayıttan kısa bir süre sonra sizinle irtibata geçecektir. Mevcut üç plan şunlardır:

 • Kişisel – Hacme göre% 5 indirim, 4,999 dolara kadar fayda, ücretsiz etkinlikler ve web seminerleri
 • İş – Hacme göre% 10 indirim, 5.000- $ 14.999 fayda, öncelikli destek
 • Kurumsal – Hacime, 15.000 ABD doları + faydaya, ortak pazarlama kampanyalarına ve özel API çağrılarının geliştirilmesine dayalı% 15 İndirim

Host1Plus Hosting Özellikleri

Host1Plus, mükemmel müşteri desteğine sahip güvenilir web barındırma sağlayıcılarından biridir ve hatta fiyatlar o kadar yüksek değildir. Özelliklerine bir kez baktığınızda, planlarından birini en az bir ay boyunca denemeye kesinlikle ikna olacaksınız. Gördüğünüz gibi, onları seçmek için birçok neden var. Host1Plus’ın sunduğu en önemli özellikleri özetleyelim:

 • Kodlamaya aşina olmayan kişiler, bir VPS planına katıldıktan sonra blog’larını veya CMS’lerini ayarlamak istediklerinde sorun yaşayabilirler. Bu sorunu önlemek için, Host1Plus için çok sayıda komut dosyası sunar. Tek Tıkla Kurulum çeşitli CMS platformları için. Tek yapmanız gereken sadece düğmeye tıklamak
 • Herkes aynı işletim sistemine güvenmiyor ve Host1Plus’ta çalışan insanlar bunu çok iyi biliyor. Hosting planları ile, Tanınmış Linux İşletim Sistemi Fedora, Debian, Ubuntu ve daha fazlası gibi desteklenir.
 • Yapabilirsin Kaynakları Takip Edin Bu nedenle, yoğun CPU veya bellek kullanımı nedeniyle web sitenizin kapanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu kaynaklar canlı olarak izlenebilir ve sınıra ulaşırsanız bile uyarı alırsınız.
 • Host1Plus donanıma çok yatırım yaptı SSD Sabit Diskleri her VPS planında. CPU çekirdeği ile güzel ölçeklendirme ve kullanım sunar Intel Xeon E5 İşlemciler çok güçlü. Planlar gerçekten esnektir, böylece gerekirse iki planın yapılandırmasını karıştırabilirsiniz.
 • Ayrıca bir Ortaklık Programı hem müşterileri hem de destekçileri bundan yararlanabilir. Tamamen açıktır ve herhangi bir siteye ekleyebileceğiniz çok çeşitli reklam araçlarına erişebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınıza önerebilirsiniz ve kimse bağlantı yoluyla para harcadığında, hesabınıza para da alırsınız.
 • Host1Plus aşağıdakileri garanti eder: % 99 Çalışma Süresi müşterileri için. Web sayfalarınızın her zaman hazır olacağından ve web sayfalarını yüksek hızda yükleyeceğinden emin olabilirsiniz. Tabii ki, çalışma süresi de her an izlenebilir.
 • Her zamanki kredi kartı ve PayPal seçeneklerinin yanı sıra, artık

Host1Plus Müşteri Desteği

Host1Plus’ta teknik destek söz konusu olduğunda üç farklı seçeneğiniz vardır. Tabii ki, tüm planlarıyla birlikte gelen ve ek masraf gerektirmeyen standart destek hizmeti var. Bu, servis ve performansın sürekli izlenmesini sağlar. Destek ekibi ayrıca yazılımlarınızda size yardımcı olabilir ve istişareler yoluyla seçenekleri planlayabilir.

Her gün bilet yazarak iletişime geçilebilir. Bir sonraki destek katmanı, daha gelişmiş çözümlere sahip ücretli bir destek planıdır. Host1Plus ekibi, cPanel ve WHM’nizi yönetebilir, kontrol panelinize yazılım ekleyebilir ve yapılandırabilir ve LAMP veya OpenVPN kurabilir. Her şeyi sizin için izlemenin yanı sıra, her aylık abonelikte dört saatlik özel bir destek almaya hak kazanacaksınız..

Host1Plus’taki üçüncü destek hizmeti türü, daha fazla saatlik özel destek almak için daha fazla ödeme yaptığınız zamandır. Bu premium hizmet ile güvenlik duvarınız ve ağ yapılandırmanız, GRE ve web sunucusu yapılandırmanızla ilgilenecekler ve ayrıca belirli izleme planları isteyebilirsiniz.

Host1Plus’ın Artıları ve Eksileri

Host1Plus ile kesinlikle sağlam ve istikrarlı bir hizmet alacaksınız. % 99,5 çalışma süresi vaat etseler de, planlanan bakım olmadan elbette% 100 beklemeniz gerekir. Siteleri çalışmıyorsa kısa sürede çok gelir kaybedebilecek işletmeler için sağlam bir çalışma süresi şarttır.

Özetlemek gerekirse, bu sağlayıcıyı seçip seçmemeye karar vermenize yardımcı olabilecek Host1Plus’ın en önemli artıları ve eksileri listesini yaptık:

Artıları

 • Planınızı istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde yükseltebilirsiniz
 • Hizmetlerini beğenmediyseniz para iade garantisi var
 • Planlar esnektir, hatta birleştirebilirsiniz
 • Yedekleme ücretsiz
 • Tüm VPS planları SSD sabit diskleri sağlar
 • Ubuntu’yu destekleyen açık kaynak kontrol panelleri kurmanıza izin veriyorlar

Eksileri

 • Telefon görüşmeleri dışında destek almanın birçok yolu vardır
 • Başlangıç ​​planları için biraz düşük özellikler

Host1Plus İnceleme Sonucu

Host1Plus, veri merkezlerine yaptıkları büyük yatırım sayesinde küresel olarak kullanılabilen bir web barındırma sağlayıcısıdır. Nerede olursanız olun, veri merkezleri size oldukça yakın ve olağanüstü bir hizmet sunmaya hazır.

Bazı faydalı özellikler sunarken diğer sağlayıcılarla karşılaştırırsanız bu sağlayıcı oldukça ucuz başlangıç ​​planlarına sahiptir. Cloud ve VPS paylaşılan planları özellikle Host1Plus’ta buna değer. Her başlangıç ​​planı ile elde ettiğiniz özellikler oldukça zayıftır, ancak sadece özel bir web sitesi isteyen veya küçük bir işletmeye sahip olan müşterileri tercih etmek istedikleri anlamına gelir..

Sonuçta, kesinlikle paranızın karşılığını alırsınız. Host1Plus hizmetleri güvenilir, ekonomiktir ve size en yeni araçları sunar. Tüm gün, her gün müşteri desteklerine güvenebilirsiniz. Onlarla telefonla iletişim kuramamanız biraz dezavantajdır, ancak diğer kanallarında yardımcı ve güvenilir olarak telafi ederler.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map