Hosting.co.uk İnceleme

01.06.2020
Hosting Yorumları 'Hosting.co.uk İnceleme
0 7 мин.

Hosting.co.uk, web hosting için tamamlayıcı hizmetler olarak paylaşılan barındırma, VPS barındırma, özel sunucular ve etki alanı kaydı ve çeşitli web sitesi araçları (bulut depolama, e-posta pazarlama, web sitesi oluşturucu, sosyal medya yönetimi, vb.) Sunan bir İngiltere barındırma sağlayıcısıdır..


Bu Hosting.co.uk incelemesinde, barındırma planları, fiyatlar ve mevcut özellikler türlerine özel olarak odaklanarak bu İngiltere web barındırıcısının özelliklerini analiz ediyoruz..

Hosting.co.uk Genel Bakış

Hosting.co.uk 2012 yılında kuruldu ve bugün İngiltere web hosting peyzajındaki en büyük isimlerden biri. Ağları, veri merkezleri, sunucuları ve destek personeli İngiltere’de yerleşiktir. Tier 4 Midlands veri merkezi İngiltere ve diğer Avrupalı ​​müşterilere hizmet veriyor.

Linux tabanlı barındırma birincil teklifleri olsa da, bazı özel sunucular Windows veya Linux ile de kullanılabilir. Web sitenizle İngiltere pazarlarını hedefliyorsanız, Hosting.co.uk tarafından sunulan çeşitli planlar, web sitenizi başlatmanıza ve büyütmenize olanak tanır.

Planlar & Fiyatlandırma

Hosting.co.uk adresindeki her hosting türü, aylık fiyatlar £ 2 / ay kadar düşük olmak üzere 4 hosting planı ile temsil edilmektedir..

Paylaşılan Evsahipliği

Bu kategorideki dört barındırma paketinin tümü yıllık faturalandırma temelinde kullanılabilir. Bu nedenle, daha küçük barındırma paketi, Başlangıç, yıllık £ 24, yani aylık £ 2’dir. Paket 10 GB disk alanı, 100 GB veri aktarımı, 2 web sitesi için barındırma, 5 MySQL veritabanı ve 10 e-posta hesabı içerir.

Yıllık £ 48 (aylık 4 £) ve yıllık £ 72 (aylık 6 £) olan Gelişmiş ve İş planları, disk alanı (100 GB’a kadar) ve veri aktarımı (1000 GB’a kadar) açısından daha fazla kaynak toplar ), İşletme planıyla birden fazla web sitesine (en fazla 10) ve sınırsız MySQL veritabanına ve e-posta hesabına barındırma.

Ultimate planın maliyeti £ 96 / ay (8 £ / ay) ve disk alanı, veri aktarımı, barındırılan web siteleri, e-posta hesapları ve MySQL veritabanları söz konusu olduğunda sınırsız bir plan. Bu planlar ayrıca ücretsiz özel bir IP adresi ile birlikte gelir.

VPS Barındırma

İlk ay için, Hosting.co.uk’deki tüm VPS hosting planları sadece 1 £ ‘dur. İlk aydan sonra, giriş seviyesi VPS planı olan VPS Standardı aylık 9,95 £ tutarındadır. Bu plan 20 GB disk alanı, 1 CPU çekirdeği, 1024 MB RAM ve 2 IP adresi içerir. Bant genişliği sınırsızdır ve üç Linux işletim sistemi seçeneğiniz vardır: Debian, Fedora ve CentOS.

VPS Optimal ve VPS Güç planları sırasıyla 19,95 £ / ay ve 29,95 £ / ay tutar. Daha fazla RAM, daha fazla CPU, daha fazla disk alanı ve daha fazla IP adresi paketi.

VPS Premium paketi aylık 39,95 £ ve 50 GB disk alanı, 2 CPU çekirdeği, 4096 MB RAM ve 4 IP adresi sunuyor.

Dedicated Sunucular

Hosting.co.uk’in adanmış sunucuları Linux veya Windows işletim sistemleri ve IPMI üzerinden KVM uzaktan erişimi de dahil olmak üzere tam kök yönetici erişimi ile birlikte gelir. Giriş seviyesi planı Intel 8 Core C2750, 8 × 2.4GHz CPU Core, 8GB DDR3 ECC RAM, 500GB SATA3 HDD Depolama, 5.000 GB Bant Genişliği ve 2 IP Adresi içerir. Planın fiyatı £ 40 / ay.

En güçlü Hosting.co.uk adanmış sunucusunun fiyatı 299 £ / ay’dır ve aşağıdaki yapılandırmaya sahiptir: Intel Xeon E3-1270 v3, 4 × 3.5GHz CPU Çekirdeği, 16GB DDR3 RAM, 2 x 1 TB HDD Depolama Alanı, UNMETERED GB Bant Genişliği ve 2 IP Adresi.

Bayi Barındırma

Hosting.co.uk ayda 6,00 £ ve 24,00 £ arasında değişen 4 paket üzerinden beyaz etiket satıcısı sunmaktadır. 200 GB’a kadar disk alanı, 2000 GB veri aktarımı, sınırsız cPanel + hesabı, ücretsiz özel IP alabilirsiniz.

Hosting Özellikleri

Yukarıda ayrıntıları verilen planların yapılandırılmasının ötesinde, Hosting.co.uk’in planlarına dahil edilen barındırma özellikleri şunlardır:

 • 24x7x365 desteği;
 • Karbon nötr barındırma;
 • 9& çalışma süresi garantisi;
 • Seviye IV İngiltere veri merkezi;
 • IPMI (özel sunucular) üzerinden KVM uzaktan erişimi;
 • Aynı gün kurulum ve 4 saat donanım değiştirme garantisi (özel sunucular);
 • Tek tıkla CMS yüklemeleri (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, phpBB, PrestaShop, Zen Cart, OpenCart ve 200 diğerleri);
 • Linux dağıtımlarının seçimi (Fedora, Debian ve CentOS) ve Windows işletim sistemi seçeneklerine sahip bazı özel barındırma planları;
 • 4 adede kadar IP adresi;
 • Tam kök erişimi;
 • 30-gün para iade garantisi;
 • Tam programlama desteği (PHP, MySQL, Perl, HTML, CSS, HTML5, JavaScript, Python, Ruby on Rails ve daha fazlası);
 • cPanel ve WHM (bazı planlarla ücretsiz, diğer planlarla ekstra ücret karşılığında kullanılabilir!);
 • Tam hizmet yönetimi seçenekleri (ek ücret karşılığında!);
 • Bazı planlar ile fiyat dondurma garantisi.

Müşteri desteği

Hosting.co.uk’in Müşteri Desteği’ne canlı sohbet veya bir destek bileti göndererek ulaşılabilir. Hosting.co.uk telefon desteği de sunarken, müşterileri için artık bu seçeneği sunmuyor gibi görünüyor.

Bir bilgi tabanı da mevcuttur, ancak çok az sayıda makaleyle doldurulmuştur, bu nedenle müşterilerin kendi sorunlarına gerçek yardım bulmak için bunu kullanmaları olası değildir..

Artıları & Eksileri

Hosting.co.uk, bireylerin, şirketlerin ve e-Ticaret sitelerinin barındırma ihtiyaçlarını karşılamak için birçok barındırma paketine sahip tam özellikli bir barındırma sağlayıcısıdır, ancak çok büyük şirketler için uygun değildir. İngiltere’ye özgü bir web sitesi başlatmak isteyenler, Hosting.co.uk’nin aşağıdaki avantajlarından yararlanabilirler.

Artıları

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi;
 • 30-gün para iade garantisi;
 • Yükseltilebilirlik;
 • Sınırsız bant genişliği ve disk alanı içeren planlar;
 • Fiyat kilitleme özelliği;
 • 7/24 destek.

Hosting.co.uk isabet ve özlüyor gelince:

Eksileri

 • cPanel, VPS (aylık 9 £) ve özel sunucular (aylık 26,00 £) ile ekstra ücret alır;
 • Özel sunucularla birlikte tam yönetim maliyetleri (35,00 £ / ay);
 • Paylaşılan barındırma planlarıyla aylık faturalandırma yok.

Uygun fiyatlı olmasına rağmen, Hosting.co.uk tarafından sunulan eklenti hizmetlerinden bazıları, ekstra bir ücret karşılığında mevcuttur ve bu da rakipler tarafından sunulan paketlerin üstünde fiyatları artırabilir.

Hosting.co.uk Değerlendirme Sonuç

Hosting.co.uk, hesabınızın tüm uzunluğu boyunca hosting paketinizin fiyatını kilitleyen fiyat kilidi garanti özelliği gibi bazı harika özelliklere sahip hosting planlarının iyi bir seçimine sahip bir barındırma sağlayıcısıdır. Bu, fiyatın yenileme sonrasında aynı kaldığı ve şirketin gelecekte uygulayacağı fiyat artışlarından korunduğunuz anlamına gelir.

Destek seçenekleri bol olmasa da – bilgi tabanı oldukça incedir ve telefon desteği yoktur – mevcut destek seçenekleri, sorguları çözme ve Hosting.co.uk müşterilerini mutlu tutma konusunda iyi olduğunu kanıtlamaktadır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector