Hostinger İnceleme Avustralya

01.06.2020
Hosting Yorumları 'Hostinger İnceleme Avustralya
0 8 мин.

Avustralya, esas olarak denizaltı veri kablolarıyla dünyanın geri kalanına bağlı 23 milyondan fazla vatandaşın bulunduğu büyük bir ülkedir. Bu kablolar okyanus tabanında bulunur, ancak yeni kabloların takılması birkaç yüz milyon dolara mal olabilir. Avustralya’nın diğer kıtalarla daha zayıf bir bağlantı kurmasının ana nedeni budur.


denizaltı kabloları-avustralya

Kaynak: submarinecablemap.com

Açıkçası, verileri aktarmak için başka ortam türleri vardır; en güncel olanı, bir uydu zinciri kullanılarak verilerin aktarıldığı uydu bağlantısıdır. Denizaltı veri kablolarının neden uydu çağında kullanıldığını merak edebilirsiniz, ancak bunu yapmak için birkaç önemli neden var:

Sınırlı bant genişliği: Bant genişliği arasında büyük bir fark vardır; uydular saniyede Gigabayt veri iletirken, kablolar saniyede bin kat daha fazla, Terabayt veri iletebilir. Uydular yalnızca birkaç GHz radyo spektrumu kaplar, böylece tek bir veri kablosu hemen hemen tüm geleneksel uyduların veri miktarını iletebilir.

Gecikme: Uyduyu kullandığımızda gecikme de büyük bir sorundur: Dünya toprakları ve uydular arasında büyük bir fiziksel mesafe vardır, bu da iletişim ve veri iletiminde gecikme anlamına gelir.

Avustralya’da yaşıyorsanız ve uluslararası müşterilere hizmet etmek istiyorsanız, zayıf bağlantı olasılıkları nedeniyle ziyaretçileriniz daha yavaş web sitesi yükleme süreleri yaşayabilir. Müşterilerinize hizmet vermek için uluslararası bir web hosting şirketi kullanmaya değer.

Hostinger, dünya çapında veri merkezlerine sahip, AB merkezli bir web hosting firmasıdır. Avustralya müşterileri için en yakın veri konumu Singapur’dadır, böylece web sitenizin ana bilgisayarı olarak seçebilirsiniz.

Avustralya Müşterileri Neden Hostinger’ı Seçiyor??

Hostinger, en çok önerilen barındırma sağlayıcılarından biri olmanın birçok avantajına sahiptir, ancak en iyilerini barındırabiliriz:

 • Ucuz fiyatlar: Hostinger web hosting endüstrisinin en ucuz sağlayıcılarından biri olarak bilinir. Giriş seviyesi hosting paketleri ayda $ 0.80’dan başlıyor.
 • Anlaması kolay ürün serisi: Hostinger web sitesinde onlarca barındırma teklifi bulamazsınız. Diğer birçok şirket aynı hizmeti farklı isimler altında satmaktadır, ancak bu şirketin başlangıç ​​web siteleri, gelişmiş kullanıcılar için bulut barındırma ve büyük siteler için VPS barındırma için giriş düzeyinde bir hizmeti vardır..
 • Güvenilir ve güçlü şirket geçmişi: Hostinger, 000webhost.com olarak lanse edildi ve 2007 yılında ücretsiz depolar sundu. Mevcut şirket adı 2011 yılında kuruldu ve Hostinger 2014 yılında 10 milyonuncu müşteriyi ağırladı. Bugünlerde 29 milyondan fazla müşteri var ve bu sayı her saniyede artıyor.
 • % 99,9 kesintisiz çalışma: Hostinger% 99,9 kesintisiz çalışma süresini (günde maksimum 1 dakika 26 saniye kesinti süresi) garanti eder, ancak bu deneyim% 99,99 (günde maksimum 8,6 saniye kesinti süresi) veya bazı aylarda% 100 (kesinti yok) çalışma süresi gösterir. Web sitenizin tüm gün kullanılabilir olduğundan emin olabilirsiniz.
 • 7/24 sohbet: En ucuz giriş seviyesi paketler için bile profesyonel sohbet 7/24 mevcuttur. Müşteri desteğine canlı sohbet veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz ve şirket Twitter, Google+, Facebook ve LinkedIn dahil olmak üzere farklı sosyal medya platformlarında aktiftir.
 • 30-gün para iade garantisi: Memnun kalmazsanız, paranızı satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri alabilirsiniz. Alan adı yenilemeleri, gizlilik koruması veya G-Suite dahil olmak üzere bazı özel ürünler iade edilmez. Ancak, bu kısıtlamalar endüstri standardına çok benzer, eklenti hizmetleri nadiren her yerde iade edilebilir.
 • Ücretsiz alan adı: Bunlardan herhangi birini en az bir yıl satın alırsanız barındırma paketlerine ücretsiz bir alan adı eklenir. Bu gibi durumlarda ödemeniz gereken tek şey, Internet Tahsisli Adlar ve Numaralar (ICANN) ücreti olup, yıllık 0.18 $ ‘dır..
 • Sınırsız bant genişliği kullanımı: Neredeyse tüm hosting paketleri için sınırsız bant genişliği kullanımı elde edeceksiniz. Bu, yasadışı eylemlerle veya büyük sunucu yüküyle sunucu kararlılığını riske atmadığınız sürece bant genişliği kullanımınızın sınırlı olmayacağı anlamına gelir.
 • Çok yönlü ödeme seçenekleri: Hostinger, Bitcoin ödemelerini de kabul ettiği için web hosting şirketinin nadir bir türüdür. Bunun dışında PayPal, Visa, Discover, Maestro, MasterCard, American Express, JCB veya Diners Club kartlarıyla hosting paketlerinizi veya diğer hizmetlerinizi ödeyebilirsiniz..
 • Kolay web sitesi oluşturucu: Sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için ideal olan hosting paketiniz için ücretsiz bir web sitesi oluşturucu alırsınız. Sürükle ve bırak öğelerini kullanarak, duyarlı sitenizi bir programcı olmadan oluşturabilirsiniz.
 • Güncel sunucu ortamı ve son teknoloji donanım: Hostinger’da PHP 7, Nginx, GZIP sıkıştırması, HTTP / 2 ve IPv6 gibi bilinen ve en yeni teknolojileri kullanabilirsiniz. En yeni donanım öğeleri tarafından sunulan paketlerde spam ve bilgisayar korsanlığı koruması da kullanılır.
 • Ayrıntılı eğitimler ve bilgi tabanı: Hostinger, sürekli olarak yeni makaleler bulabileceğiniz büyük bir eğitici bölümü sürdürüyor. Orada sunucu ve barındırma ile ilgili makaleleri okuyabilir, ayrıca WordPress, WooCommerce, PrestaShop ve daha fazlası gibi en çok kullanılan internet yazılımlarının öğreticilerini okuyabilirsiniz. Bilgi tabanı bölümü size Hostinger ürünleri ve hizmetleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatır.
 • Alan Adı Tescili: Barındırma şirket için birincil hizmet olmakla birlikte, Hostinger size etki alanı kaydı da sağlar. .Com gibi klasik TLD’leri veya .xyz veya .online gibi en yeni alan sonlarını seçebilirsiniz..

Hostinger ayrıca Avustralya’daki en iyi WordPress sunucuları listemizde.

Hostinger Hosting Planları

Hostinger’ın giriş seviyesi barındırma çözümüne Web Hosting denir ve 3 farklı paketle birlikte gelir:

 • Tek Paylaşımlı Hosting: bu paket tek bir site için idealdir ve size 100 GB bant genişliği sağlar. Bunun için tek bir e-posta adresi ekleyebilirsiniz. Aylık 0.80 $ ‘dan başlar (normal fiyat 5.99 $ / ay).
 • Premium Paylaşımlı Hosting: Bu paketin neredeyse sınırlaması yoktur, buna sınırsız sayıda web sitesi atayabilir ve buna sınırsız sayıda bant genişliği kullanabilirsiniz. İki kat daha fazla sunucu kaynağı ve haftalık yedeklemeler de dahildir. Paket $ 3.49 / ay’dan başlıyor (normal fiyat $ 11.95 / ay).
 • İşletme Paylaşımlı Hosting: Bu paket Premium’un sunduğu tüm hizmetleri içerir, ayrıca 4 kat daha fazla sunucu kaynağı, günlük yedeklemeler ve ücretsiz SSL sertifikası alırsınız. Aylık 7,95 $ ‘dan başlar (normal fiyat 15,95 $ / ay).

cPanel, tüm Web Hosting paketleri için kontrol paneli olarak kullanılır. Lisans ücreti yukarıda belirtilen fiyatlara zaten dahildir.

Daha fazla güce ihtiyacınız varsa, Hostinger size Bulut Barındırma paketler. Ücretsiz özel bir IP adresi, sınırsız bant genişliği kullanımı ve günlük yedeklemeler ile cPanel ile geliyorlar. 3 paket mevcuttur:

 • Bulut Başlangıcı: en küçük paket size 40 GB depolama, 3 GB RAM ve 2 CPU çekirdeği verir ve ayda 15,90 $ ‘dan başlar (normal fiyat 29,00 $).
 • Bulut Uzmanı: ortadaki paket 80 GB depolama alanı, 6 GB RAM ve 4 CPU çekirdeği sağlıyor ve ayda 31.80 $ ‘dan başlıyor (normal fiyat 58.00 $).
 • Cloud Enterprise: en büyük paket 160 GB depolama, 12 GB RAM ve 6 CPU çekirdeği ile geliyor. Aylık 71.55 $ ‘dan başlar (normal fiyat 130.00 $).

Hostinger’daki en sağlam hosting türü 6 versiyonda mevcut olan VPS Hosting’dir. En küçük paket ayda 4,99 ABD dolarından başlar ve size 1 GB bellek, 2,4 GHz CPU, 20 GB depolama alanı ve 1 TB bant genişliği kullanımı sağlar.

Sonuç

avustralya-hosting

Hostinger Avustralyalılar için iyi midir? Cevap Evet. Asya’da bir Hostinger veri merkezi bulunmaktadır, böylece uluslararası müşterileriniz size yakın bir yerden servis edilebilir. Şirketin ayrıca güçlü temelleri ve çok iyi fiyatları var.

Barındırma hizmetleri sağlamdır ve destek ekibi her türlü müşteri ihtiyacına cevap verir. Hostinger ayrıca Bitcoin’i de desteklemektedir ve çok çeşitli kredi kartlarını kabul etmektedir. Sadece size uygun hosting paketini seçin ve yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinize daha iyi hizmet verin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector