Hostinger İncelemesi

01.06.2020
Hosting Yorumları 'Hostinger İncelemesi
0 11 мин.

Hostinger 2004 yılında kurulmuş bir web hosting firmasıdır. Düzenli olarak repertuarlarına yeni hosting çözümleri ekleyerek zamanla daha fazla müşteri çekmişlerdir. Ayrıca 000webhost’un arkasındaki şirket. 2007 yılında başlatılan ve herhangi bir gizli ücret ödemeden gerçek ücretsiz web hosting sunan bir sağlayıcıdır. Reklam da yok ve hizmet için ödeme yapmamanıza rağmen sağlayıcı% 99,9 çalışma süresini garanti ediyor.


Hostinger ağının bir diğer parçası da 2008 yılında kurulan ve birinci sınıf VPS ve paylaşılan barındırma planları sunan Hosting24’tür. Bu ağın tamamı ile şirket, 170’ten fazla ülkede yaklaşık 30 milyon müşteriye hizmet verdi. Bu, dünyanın her yerinden çok sayıda memnun müşteri. İyi bir günde, yaklaşık 20.000 yeni müşteri planlarından birine kaydoluyor.

Hostinger ana amacı insanlara web planları her türlü barındırma sağlamak ve güçlü özellikleri ve donanımı ile çevrimiçi varlıklarını kurmak için yardımcı olmaktır. Konuma bağlı olmayan hızlı bir bağlantı sağlamak için 8 veri merkezi kurdular. Bunlar, mümkün olduğunca çok ülkeyi etkili bir şekilde kapsayan stratejik konumlara yerleştirilir. Onları güvenilir bir şirket yapan bir diğer şey de ICANN organizasyonuna üye olmaları.

Hostinger şirketinde Business Hosting

Sadece web sağlayıcıları barındırma çok sayıda seçim değil, aynı zamanda mevcut farklı web barındırma hizmetleri bol vardır. Hostinger’da VPS, bulut, WordPress ve web barındırma gibi en tipik seçenekleri bulabilirsiniz. Planları, diğer şirketlerin sunduklarına kıyasla güçlü ve uygun fiyatlı. Ama hepsi bu değil, çünkü hem büyük hem de küçük işletmeler için oldukça ucuz, ancak güçlü bir alternatif buldular.

Basitçe Business Hosting olarak adlandırılır ve herhangi bir işletme sahibi için çekici bir seçimdir. Bu planlar, paylaşılan barındırma kolaylığı ile bulut bilişim tarafından desteklenmektedir. Bu, barındırmaya tamamen yeni kullanıcılar bile web sitelerini daha güçlü bir platformda ayarlayabilecekleri anlamına gelir.

hostinger-iş-bulut barındırma-planlar

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı plan vardır: Aylık 15,90 $ için Başlangıç ​​planı, aylık 31,80 $ için Profesyonel ve 71,55 $ için Enterprise. İlki, trafiklerini zorlukla büyütmeye başlayan web siteleri için önerilir. 40 GB depolama alanı, 3 GB RAM ve 2 CPU çekirdeği ile birlikte gelir.

İkincisi, yüksek trafikli çevrimiçi mağazalar için önerilen mutlak en çok satanlar. Profesyonel plan ile 80GB depolama, 6GB RAM ve 4 CPU çekirdeği elde edersiniz. Kurumsal plan yalnızca en fazla kaynak gerektiren web siteleri ve projeler için önerilir. 160GB disk alanı, 12GB RAM ve 6 CPU çekirdeği ile birlikte gelir.

Neden işletme barındırma fikri ile geldi nedeni onlar arasında bir çözüme ihtiyaç vardır. İşletmeler çok sayıda paylaşılan, VPS ve özel plan arasından seçim yapabilse de, çoğu zaman bunların hiçbirinin mükemmel seçim olmadığı ortaya çıkıyor. Hostinger, bu iş planlarını sunarak mükemmel bir çözüm yaratmaya karar verdi. Bu makalede, size bu planların her biriyle birlikte gelen ana özellikleri göstereceğiz. Büyüyen web siteniz için benzer bir şey arıyorsanız, incelememizi beğendiyseniz okumaya devam edin ve hizmetlerini deneyin.

İş Barındırma Ana Faydaları

Hostinger’daki Business Hosting planlarının her birinin sunduğu özelliklere bir göz atarsanız, onlar hakkında özel bir şey olmadığını düşünebilirsiniz. Sonuçta, aynı fiyata benzer özellikler sunan birçok barındırma sağlayıcıları vardır. Ama bir web hosting planı daha sonra sadece donanım var. Hostinger, hangi iş planını seçerseniz seçin bulut platformlarında size çok sayıda güçlü özellik sunar.

En büyük şey, onlar için ödeme bile yapmanız gerekmiyor, bu kesinlikle diğer şirketlerin çoğu için geçerli değil. Bir kuruş ödemeden ekstralara ihtiyacınız varsa, aynı premium deneyim için Hostinger’ı seçin. Web sitenizde bir şeyler ters gittiğinde ücretsiz SSL, ücretsiz alan adı, güvenilir müşteri desteği ve günlük yedeklemeler dahil olmak üzere tüm planlarla birlikte gelen bazı özellikler vardır..

30 Gün İçinde Geri Ödeme Alın

Hostinger hosting planınızın ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığından emin değilseniz bu büyük bir avantajdır. Sağlayıcı hakkında sayısız yorum okuyabilirsiniz, ancak hizmetlerinin ne kadar iyi çalıştığını öğrenmenin tek yolu onları gerçekten denemektir. Sağlayıcı, performansını test etmek ve tüm özellikleri denemek için 30 gün verir, bu da çok zaman alır. Eğer memnun değilseniz, anında paranızı geri alabilirsiniz.

Bazı şirketler, aboneliklerini iptal etmek istediğinde soru sormaya başlar, insanların değerli zamanlarını boşa harcar ve paralarını bekletir. Hostinger’da, başka bir sağlayıcı aramaya karar verirseniz kimse sizi rahatsız etmez. Sonunda, ne var web hosting sektöründe oldukça nadir olan planın gerçek bir deneme sürümüdür.

Hostinger Müşteri Desteği

Teknik destek ekibine canlı sohbet ve biletler dahil olmak üzere iki kanaldan ulaşılabilir. Canlı sohbetleri günün her saatinde kullanılabilir, böylece hızlı yanıt süreleri ile istediğiniz zaman onlarla konuşmaya başlayabilirsiniz. Hostinger müşteri desteğindeki ortalama bekleme süresi sadece bir veya iki dakikadır ve bu oldukça etkileyicidir. Onlar sadece sorularınızı cevaplamak ve yardım sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size bazı ek sorunlarınız olup olmadığını sorarlar ve size konuyla ilgili bazı öğreticileri gösterirler.

hostinger-online-destek-bilgi-tabanı

Yeni başlayanlar veya genel bir soruna hızlı bir çözüm bulmak isteyenler için Hostinger bilgi tabanı da vardır. Onların kapsamlı makaleleri çok sayıda yararlı ekran görüntüleri ile adım adım tarzda sunulmaktadır. Bunun da ötesinde, forum desteklerine de erişebilirsiniz. Bu iki sitede, bir DIY kişinin bir web barındırma hizmeti için görmek istediği her şeyi bulabilirsiniz.

Birkaç anahtar kelime yazmanız gereken bir arama çubuğuna sahip makaleleri bulmayı kolaylaştırdılar ve doğru sonuçlar görüntülenecek. Hepsini eklerseniz, tüm müşterilerine hizmet veren oldukça etkili ve aktif bir müşteri desteğine sahiptirler..

SSL, Kötü Amaçlı Yazılım ve Spam Koruması

Hostinger’da kaydolabileceğiniz planlar zaten oldukça ucuz olduğundan, böyle bir sağlayıcıdan alabileceğiniz koruma seviyesini sorgulayabilirsiniz. Neyse ki, bu kadar düşük bütçeli bir şirketten dikkat çekici birinci sınıf güvenlik özellikleri sağlıyorlar. En faydalı planları, her kullanıcıya ömür boyu ücretsiz SSL sertifikası veren Business Hosting planlarıdır..

SSL, sunucu ile makineniz arasında akan verileri şifreleyerek size çok yardımcı olabilir. Bu, herkesin özel bilgilerinize ulaşmasını engeller. Yalnızca web sitesi verileriniz üzerinde çalışırken, o zaman herhangi bir risk yoktur, ancak diğer durumlar için SSL kesinlikle gereklidir. Maalesef, diğer Hostinger planlarıyla ücretsiz bir SSL alamazsınız. Hala bir tane isteyenler için, sadece 9,99 $ karşılığında satın alma seçeneği var, bu da genel olarak oldukça ucuz bir fiyata ekleniyor.

Ama işte gerçek anlaşma. SpamAssassin ve BitNinja’yı mevcut tüm planlar için ücretsiz olarak bonus olarak alırsınız. Adından da anlaşılacağı gibi SpamAssassin, alan adınızda bulunan e-posta adresleri için bir anti-spam aracıdır. BitNinja, sunucunun kaba kuvvet ve DDoS saldırıları tarafından saldırıya uğramasını önleyen farklı bir yazılım türüdür. Yazılım ayrıca, sunucunun saldırıya uğradığı IP’yi ezberleyen ve bilgileri diğer sunucularla paylaşan bir makine öğrenme işlevine de sahiptir..

Tipik olarak, BitNinja gibi güvenlik yazılımlarını sunucunuzda çalıştırmak ve çalıştırmak için önemli miktarda para ödemeniz gerekir. Bu sefer, ücretsiz olarak alabilirsiniz. Hostinger’ın güvenliğinin dezavantajlarından biri, alan adlarınızla WHOIS koruması sağlamamasıdır. Kullanıcılar isterse alan adını bulabilir ve sahibinin kim olduğunu kontrol edebilir. Bu tür bilgilerin ifşa edilmesini istemiyorsanız, farklı bir kayıt şirketi bulmalısınız.

Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli

hostinger kontrol paneli

Çoğu web barındırma sağlayıcısı varsayılan cPanel arayüzünü seçerken, Hostinger başka bir şey denemeye karar verdi. Kontrol paneline kendi tasarımlarını uyguladılar, hPanel işlevselliğini artırmak için. Sonuç, iyi düşünülmüş navigasyona sahip tamamen başlangıç ​​dostu, minimalist bir arayüzdür. Eğer web hosting konusunda yeniyseniz, bunu seveceksiniz. Günümüzde herhangi bir deneyim olmadan çevrimiçi bir varlık oluşturmanın ne kadar kolay olabileceğini anlayacaksınız..

İlgili herhangi bir teknik jargon yoktur. Kontrol paneli, hesaplarınızı, alan adlarınızı, VPS sunucularınızı ve SSL sertifikalarınızı kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz renkli bir menü ile sizi karşılar. Görevlerinizi herhangi bir karışıklık olmadan hızlı bir şekilde halletmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tipik cPanel düzeniyle karşılaştırırsanız, Hostinger tarafından yapılan bu özel olanın çok daha basit ve muhtemelen daha hızlı olduğu ortaya çıkıyor.

Buna ek olarak, canlı sohbet desteklerine anında erişebileceksiniz. Sayfanın sağ alt köşesindeki simgeyi tıklayarak sohbeti açabilir ve yazmaya başlayabilirsiniz. Bir Facebook sohbetine benzer, kısa mesajlarınızı günlüğe kaydeder, böylece daha sonra isterseniz okuyabilirsiniz.

özet

Hostinger tarafından sunulan tüm özellikleri ve güçlü barındırma planlarını toplarsanız, nasıl bu kadar popüler olduklarını netleştirir. Her gün çok sayıda olumlu müşteri yorumu ve artan sayıda memnun müşteri alıyorlar. Blogculardan büyük işletmelere kadar herkes için önerilir. Çok çeşitli güvenlik çözümleri, CMS desteği ve güvenilir müşteri desteği sağlarlar. Ekipleri, web sitenizin karşılaştığı sorunu teşhis etmenize ve mümkün olan en kısa sürede bir çözüm bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Kaydolduktan sonra birkaç dakika içinde web sitenizde çalışmaya başlayabilirsiniz. Tabii ki, indirimlerle en iyi anlaşmayı elde etmek için daha uzun bir süre için kaydolmanız gerekecek, ancak 30 günlük para iade garantisi düşünüldüğünde, düşünmek için bolca zamanınız olacak. İndirimler olmadan bile, Hostinger’ın rekabetinin çoğuna kıyasla oldukça uygun planlar sunduğunu söyleyebiliriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector