HostUpon Yorumları

01.06.2020
Hosting Yorumları 'HostUpon Yorumları
0 11 мин.

HostUpon, artan sayıda memnun müşteri ve olumlu eleştirilere sahip bir Kanadalı web barındırma sağlayıcısıdır. Karargahları Toronto’da, ancak birkaç Amerika ülkesinde ek veri merkezleri var. Kuzey Amerika ülkelerinden herhangi birinde yaşıyorsanız, HostUpon sizin için mükemmel bir seçimdir. Kanada’dan daha uzakta yaşayanlar için, hala daha iyi seçeneklerden biri.


Bu şirket, dünyanın her yerinden insanlar için iyi bir ping garanti ediyor. Bu esas olarak üç kemik bant genişliği ayarları sayesinde ve bir CDN kullanırsanız bağlantı daha da geliştirilebilir. Rakamlar, birçok insanın dünya çapında hizmetlerini kullandığını gösteriyor. Müşteri tabanları 10.000’i geçti ve şimdiye kadar yüzden fazla ülkeyi kapsıyorlar.

HostUpon daha azıyla yetinmez, sadece veri merkezlerinde en son donanımı kullanırlar. IBM, Dell ve HP gibi yalnızca en güvenilir sunucuları kullanırlar. Planlarından birine kaydolarak, çevreyi de korursunuz. Bu sağlayıcı donanımlarını yeşil enerji ile güçlendiriyor, bu da birçok insanın onları seçmesinin nedenlerinden biri. Yeşil enerjiye dayalı bir web barındırma hizmeti seçmek, karbondioksit kirliliğinin azalmasına yol açar.

HostUpon Web Hosting Planları

HostUpon’da en tipik beş planı bulabilirsiniz: VPS, özel, bulut, paylaşılan ve bayi barındırma. Bunun da ötesinde, alan adlarını kaydetmek için bir hizmet de sunmaktadırlar. Bu, tam özellikli bir web barındırma planı ve aynı sitede bir etki alanı adı alabileceğiniz anlamına gelir, bu nedenle etki alanı kayıt şirketlerini aramanıza gerek yoktur. Paylaşılan barındırma planlarından birini seçerseniz, ücretsiz bir alan adı da alırsınız.

Paylaşılan Evsahipliği

Paylaşımlı barındırma söz konusu olduğunda, ana fikir, ihtiyaçlarını karşılayan ortalamanın üzerinde planlarla mümkün olduğunca çok müşteri çekmek. Hizmetten ne kadar çok insan memnun olursa, o kadar fazla kalacak ve şirket tarafından sağlanan daha güçlü bir plan seçecektir. HostUpon da aynı şeyi yapıyor, sadece fiyatları düşük tutarak değil, aynı zamanda her bir planla oldukça güçlü bir hizmet sunuyor.

Ayda sadece 3,95 ABD doları tutarında bir Başlangıç ​​başlangıç ​​planı alabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, ayda sadece 7,95 $ karşılığında en popüler olan İş planlarından büyük ölçüde yararlanabilir. Sitelerinde görebileceğiniz gibi, planlarının her biri Sınırsızdır ve hangisini seçerseniz seçin, gerçekten de sınırsız sayıda özellik vardır. Tabii ki, hiçbiri gerçekten sınırsız değil, ama elbette yeterli kaynaklardan fazlasına sahip olacaksınız.

Piyasada tipik bir başlangıç ​​paylaşılan barındırma planı sadece tek bir web sitesi barındırma sağlar, ancak bu kesinlikle HostUpon ile durum böyle değil. İstediğiniz sayıda web sitesini barındırmanıza izin verir ve ayrıca sınırsız alan adı ve e-posta hesabı ekleyebilirsiniz. Başlangıç ​​planı zaten oldukça güçlü, ancak diğer iki plan, web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bazı değerli özellikler içeriyor.

İşletme planı özellik listesine özel bir IP adresi eklerken, Premium plan düzenli yedeklemeler ve bir SSL sertifikası ile birlikte gelir. HostUpon veri korumayı ciddiye alır, web sitenizin günde birkaç kez yedeklenmesini sağlar ve 5 güne kadar kullanılabilir olmasını sağlar.

Bayi Barındırma

Aylık 19.95 $ ‘dan aylık 99.95 $’ a kadar değişen fiyatlarla 5 bayi barındırma planı arasından seçim yapabilirsiniz. Planların her biri beyaz etiketlidir ve iş logonuzu cPanel’e eklemenizi sağlar. Tüm bayi planı WHM kontrol paneli kullanılarak yönetilebilir. Ayrıca, web sitesi oluşturucularına ve tek bir tıklamayla yüklenebilecek birçok yazılıma erişeceksiniz..

İlk planla, 15GB disk alanı, sınırsız bant genişliği, 10 cPanel hesabı, 2 Özel IP ve WHM de elde edersiniz. Bu 100GB disk alanına ve sınırsız cPanel hesabına kadar ölçeklendirilebilir. Müşteri incelemelerine göre, ilk bayi planı yeni başlayanlar için fazlasıyla yeterli. Ancak, fiyat için en iyi değeri istiyorsanız, kesinlikle ikinci planı seçmelisiniz.Aylık 29,95 $, ki bu da onların en popüler planı.

VPS Planları

İnsanlar web sitelerinin sürekli büyüdüğünü ve kaynaklarının tükenmek üzere olduğunu fark ettiklerinde, daha güçlü bir barındırma planı seçmek zorunda kalıyorlar. En pahalı paylaşılan barındırma planına ölçeklendikten sonra, bir sonraki adım bir VPS planına geçmektir. HostUpon, aylık 49,95 dolardan 149,95 dolara kadar başlayan fiyatlarla 5 farklı VPS hosting planı sunuyor.

Sunucu ve web sitenizin artan trafiğini kaldırabilecek kaynaklar üzerinde daha fazla kontrol istiyorsanız, VPS planlarından birini denemelisiniz. Onlar sadece daha güçlü değil, aynı zamanda bazı ekstra özelliklerden de yararlanabileceksiniz. Örneğin, video içeriğine dayalı bir web sitesi istiyorsanız, HostUpon VPS planları tarafından sağlanan FFmpeg desteğinden yararlanabilirsiniz..

Sunucuya sağlam bir 1GB / sn bağlantı ve kök erişim sağlayarak daha fazla kontrol garanti eder. Sunucuya manuel olarak ek yazılım yüklemek istiyorsanız, bu kesinlikle kullanışlı olacaktır. Ayrıca, gerektiğinde sunucuyu yeniden başlatabilirsiniz. En ucuz VPS planı size 20GB disk alanı, 100GB bant genişliği, 512MB RAM ve 2 özel IP sağlar. Bu, 150 GB’a kadar disk alanı, sınırsız bant genişliği, 3 GB RAM ve 3 özel IP’ye kadar ölçeklendirilebilir.

Bulut Barındırma

Birçok web sitesi sahibinin HostUpon Cloud hosting’i seçmesinin ana nedeni, kolayca ölçeklendirilebilmesidir. Verilerinizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız da mükemmel bir seçimdir. Web sitenizle ilgili daha büyük bir sorun olsa bile, en azından her şeyi mahvedemez. Bulut barındırma ile web sitesi verileri çok sayıda sunucu arasında yayılır. Web siteniz verilerini bir grup sunucudan aldığından, bunlardan birinin çöküp düşmemesi önemli değil.

Web siteniz büyüdükçe, bulut barındırma planınızı her zaman büyütebilirsiniz. Temel olarak, buluta daha fazla sunucu eklenerek sitenize gerekli kaynakları sağlar. VPS veya bazen de adanmış barındırmadan daha güvenilir bir çözüm olduğundan, bulut barındırma kesinlikle daha pahalı hizmetler arasındadır. HostUpon ile ayda sadece 24,95 ABD doları karşılığında bir bulut barındırma planı alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre üç farklı plan arasından seçim yapabilirsiniz. Açıkçası, başlangıç ​​planı en sınırlı olanıdır ve 25GB depolama alanı, 100GB bant genişliği, 5 MySQL veritabanı ve 2 eklenti etki alanı sunar. Bu sınırlamalardan kurtulmak istiyorsanız, daha güçlü planlardan birini seçmelisiniz. Her ikisi de sınırsız veritabanı, bant genişliği ve eklenti alanları sunar. Tek fark depolama alanı, ikincisi size 50GB ve üçüncü 100GB disk alanı sağlıyor.

Özel Hosting Planları

Özel bir barındırma planı seçmek, VPS planıyla yalnızca bir bölümünü almak yerine tek bir sunucu üzerinde tam kontrol istediğiniz anlamına gelir. HostUpon’a özel bir plan, işiniz için bazı yazılımları manuel olarak kurmak istediğinizde size sunucuya kök erişimi sağlayacaktır. Ayrıca, daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa, sormanız yeterlidir ve hemen daha fazla RAM veya ihtiyacınız olan diğer donanımları eklerler.

Web siteniz, saniye başına 1 GB garantili garantiyle en son IBM Enterprise sunucularında çalışacaktır. HostUpon, planlarına kaydolmadan önce MySQL, PHP, CSF, ImageMagick, Apache, CentOS ve daha pek çok şeyi ayarladığından herhangi bir yapılandırma hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Tüm bunları yapılandırmak, kendiniz yapmanız gerekiyorsa çok zaman alabilir. Hepsini çalışır duruma getirerek en baştan daha önemli görevlere odaklanabilirsiniz..

Aralarından seçim yapabileceğiniz beş özel sunucu vardır; bunlardan ilki aylık 175 $ ve sonuncusu aylık 595 $ ‘dır ve büyük ve küçük işletmeler için çözümler sunar. Çoğunlukla burada önerdiğimiz HostUpon ayrılmış planı ikinci planlarıdır. Ayda 225 dolara mal oluyor ve 2.8 GHz çift çekirdekli CPU ile çalışan 2GB RAM, 150GB depolama, 10 TB bant genişliği elde ediyorsunuz.

HostUpon Müşteri Desteği

Tabii ki, güçlü ve uygun fiyatlı hosting planları sağlamak için bir hosting şirketinin gerçekten önemli bir satış noktasıdır. Ancak, çoğu durumda, müşteri desteğine güvenemiyorsanız, bir web barındırma planına kaydolmaya değmez. Bu kolayca karar verici bir faktör olabilir ve Neyse ki, HostUpon aktif, bilgili ve güvenilir bir teknik destek ekibine sahiptir.

Çoğu sağlayıcının, genellikle Asya’dan üçüncü taraf müşteri desteği kiraladığını ve bu ekipler arasında hızlı ve yararlı bir destek bulmak için gerçekten şanslı olmanız gerektiğini belirtmiyoruz. HostUpon’da durum böyle değildir, çünkü her gün 7/24 hazır olan kendi uzman ekipleri birinci sınıf destek sağlamak için hazırdır. Merkez ofisi Toronto’dan doğruca çalışıyorlar. Ne yazık ki, aynı uygulamayı takip eden birçok şirketin bulamadığını.

Rakiplerinin çoğu gibi HostUpon da kapsamlı bir bilgi tabanı oluşturmak için çok zaman harcadı. Yardıma ihtiyacınız varsa, her zaman kontrol edebilir ve konuyu acemi kullanıcıyla açıklayan makalelerinden birkaçını okuyabilirsiniz. Daha hızlı ve daha basit bir çözüm istiyorsanız, video eğitimlerini de izleyebilirsiniz. Bilet destek sistemlerini kullanabilir veya canlı sohbette kullanabilirsiniz. Özel bir sunucuya kaydolarak, onları telefonla da arayabilirsiniz..

özet

Kanada’da güvenilir bir barındırma sağlayıcısı istiyorsanız, kesinlikle HostUpon’u seçmelisiniz. Ülkenin herhangi bir yerinde olmasanız bile, barındırma planları hala kesinlikle sağlam. Şu anda, piyasadaki en ucuz, ancak en güçlü paylaşılan barındırma planlarından birini sunuyorlar. Çoğu sağlayıcının size paketle yalnızca tek bir web sitesi verdiğini dikkate alırsanız daha da iyidir, HostUpon paylaşılan planı ile sınırsız bireysel siteye sahip olabilirsiniz.

Diğer hosting planları söz konusu olduğunda, hala uygun. VPS, özel veya bulut barındırma planları için bazı daha ucuz seçenekler bulabilirsiniz, ancak sundukları özellikler ve özellikler göz önüne alındığında, paranız için iyi bir değerdir. Ayrıca, en ucuz seçeneğe gitmek genellikle oldukça kötü bir fikirdir. Genellikle zayıf donanım ve dış kaynaklı destek ile gelir. HostUpon her şeyi en üst düzeyde tutmaya çalıştığı için, yalnızca hizmetlerini denemenizi tavsiye edebiliriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector