JaguarPC İncelemesi

01.06.2020
Hosting Yorumları 'JaguarPC İncelemesi
0 13 мин.

JaguarPC’nin güvenilir bir barındırma hizmeti isteyen şirketlere veya kişilere neler sunduğunu görelim. Barındırma söz konusu olduğunda JaguarPC gerçekten iyi bir seçimdir, ancak özellikler ve servis genel olarak herkes için uygun olmayabilir. Bu nedenle üyeliğe başlamadan önce bilmeniz gereken artıları ve eksileri ayrıntılı olarak tartışacağız.


Şirket 1998 yılında Colorado’da kuruldu. Onlar çok çalıştı, çeşitli web hosting çözümleri sunan ve sonunda sektörün en büyük şirketlerinden biri haline geldi. JaguarPC her zaman en modern donanım ve güvenliğe yatırım yapar, bu nedenle birçok işletme için barındırma sağlayıcısı haline gelmiştir..

Son 10 yılda şirket çok genişledi. Colorado’nun yanı sıra, şimdi Chicago, Houston, Atlanta ve hatta İngiltere’de veri merkezlerine sahipler ve sunucularında 500.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyorlar. Ayrıca JaguarPC’nin bir parçası haline gelen küçük barındırma sağlayıcıları da vardı: Devpont, Hostingzoom ve Wowvps.

JaguarPC, büyük ve küçük işletmeler için uygun bir dizi özellik sağlayan web hosting planlarının geniş bir yelpazesine sahiptir. Daha fazla uzatmadan, JaguarPC’nin genel olarak müşterilerine neler sunabileceği hakkında konuşalım.

JaguarPC Genel Bakış

Daha önce de belirttiğimiz gibi, JaguarPC sürekli olarak yeni donanıma yatırım yapıyor ve ağlarını geliştiriyor. % 100 kesintisiz çalışma garantisi sadece bir yem değil, 8 yıldan fazla elektrik kesintisi olmadığı için gerçekten ciddiye alıyorlar.

Her zaman tüm ağı yedeklemeye hazır 14 jeneratöre sahip bir güç tesisiyle süper güvenli hale getirdiler. JaguarPC, herkese yüksek kaliteli bir web barındırma hizmeti sunmak için sistemlerinin sürekli izlendiğinden ve güvenli olduğundan emin olur.

JaguarPC’nin özel sunucu planlarından birini seçerseniz, donanımda her sorun olduğunda, arızalı parçaları sonraki 2 saat içinde değiştirmelerini sağlarlar. Öte yandan, yardıma ihtiyacınız olduğunda müşteri desteklerine tamamen güvenebilirsiniz.

Fiyatlandırmaları ve belirli özellik listeleri söz konusu olduğunda, her bir plan için oldukça düşük bir fiyat ödeyerek kullanışlı olacak birçok ekstra bulacaksınız. Üstelik, JaguarPC ayrıca e-ticaret araçları ve içerik yönetim sistemleri gibi web siteniz için yararlı olabilecek birçok yazılıma erişmenizi sağlar.

JaguarPC Planları ve Fiyatlandırma

JaguarPC, fiyatlarını herkes için uygun tuttu, her planla, sadece 5 $ ‘a mal olan en ucuz olanla bile çok büyük bir özellik listesi sunuyor. JaguarPC’de yeniyseniz ve katılmak istiyorsanız, sizin için ücretsiz bir kurulum garanti ederler.

JaguarPC’de Paylaşılan Hosting Planları

Her şeyden önce onların Paylaşılan barındırma planları hosting için bir arayüz olarak cPanel ile. cPanel size en popüler CMS ve veri yönetimi platformları da dahil olmak üzere yararlı olabilecek birçok tek tıklamayla yükleme uygulaması sunar. Hangi paylaşılan planı seçerseniz seçin, her biri ile birlikte yüksek aktarım hızını garanti eden SSD depolama alanına sahip olursunuz.

Şimdi JaguarPC paylaşılan barındırma planları ile uygun maliyetli olmak istiyorsanız, kesinlikle onların 36 aylık sözleşme seçeneğini seçmelisiniz. Bu durumda, aldığınız hizmetle karşılaştırıldığında neredeyse gülünç bir fiyatla tüm özellikleri ve olağanüstü müşteri desteğini alacaksınız.

 • Paylaşılan en küçük hosting paketi Özel hosting bu da her ay 3,97 dolar. Bu size çalışmak için 35GB alan ve yeni başlayanlar için 100GB bant genişliği sağlar. E-posta, FTP hesapları ve MySQL veritabanları oldukça sınırlıdır, ancak üçünden en fazla 25 tanesine sahip olabilirsiniz..
 • İkinci plan ağ sağlayıcısı ve 75GB disk alanı, 1000GB daha büyük bant genişliği ile geliyor ve bu sefer e-posta, FTP ve MySQL 100 ile sınırlanıyor. sertifika ile güvenli SSL, Softaculous, Spam Uzmanı, Cloud Flare, LiteSpeed ​​gibi. Buna ek olarak, günlük yedeklemeler alırken 100 park edilmiş alan adıyla da çalışabilirsiniz.
 • En büyüğü Kurumsal hosting $ 25.94 aylık fiyat ile. Bu, önceki ikisine kıyasla çok daha büyük, ancak planla aldığınız tüm sınırsız şeyleri göz önüne alırsanız aslında o kadar büyük değil. 125GB disk alanı ile geliyor, bant genişliği 5000GB ve bu sefer tüm veritabanları, park edilmiş alanlar ve hesaplar sınırsız. Önceki plana ek olarak, siteleriniz yarı özel sunucularda çalışacak ve özel bir IP adresi de dahil edilecek.

Dedicated Sunucular için Planlar

Tüm bu paylaşılan web JaguarPC sunduğu seçenekler barındırma vardı. Şimdi onların Özel sunucu planları size% 99,99 çalışma süresi garantisi verdiğinden, bunlar neredeyse her zaman hazırdır ve endişelenmenize bile gerek yoktur.

Dört plan arasından seçim yapabilirsiniz ve hepsi size 10Mbps ölçülmemiş bant genişliği, sınırsız trafik, kök erişimi ve sistemi uzaktan yeniden başlatma olanağı verecektir. Ayrıca, her türlü çekirdeği uygulayabilir ve JaguarPC’nin kendi platformundaki siteler ve uygulamalar üzerinde çalışabilirsiniz..

Bu özel sunucu planlarının fiyatları, sunucunun ne kadar güçlü olmasını istediğinize bağlı olarak aylık 127 $ ‘dan 267 $ / ay’a kadar başlar. En iyi Intel Xeon E3 işlemcilere sahip her biri için dört özel yapılandırma ve iki Intel E5 işlemciye sahip en güçlü yapılandırmalar vardır. Paket ne kadar pahalı olursa, RAM ve disk alanı da o kadar büyük olur.

JaguarPC şirketinde Reseller Hosting

Söz konusu olduğunda Bayi Barındırma, JaguarPC kullanıcıları da oldukça memnunlar. Sundukları dört özel plan dahilinde birçok seçenek bulunmaktadır. Planlar İngiltere ve ABD bayileri için sınırsız bant genişliği, e-posta adresleri, FTP ve yeniden satış hesapları ve veritabanları ile kullanılabilir. Bayi barındırma planları ayrıca şu özellikleri içerir:

 • Fazla satmaya izin verilir
 • Hesaplar taşınabilir (25 ile sınırlandırılabilir)
 • Tamamen ücretsiz Hızlı SSL
 • Ad sunucusu özelleştirmesi
 • Litespeed web sunucusu dahil
 • CloudLinux OS dahil
 • SSL, Ana ve alan adı satıcı hesaplarınız var
 • Günlük Yedeklemeler R1Soft
 • Yüksek performanslı site oluşturucu (RVSiteBuilder)

JaguarPC, cPanel ile bayi barındırma planlarını sunuyor ve adanmış veya VPS sunucularını satıyorsanız Lite olarak adlandırılan en ucuz plan size% 10 indirim verirken, en büyük Gelişmiş plan% 20 indirim ile geliyor. 36 aylık ön ödemeli seçeneği istediğinizi varsayalım, sonra Lite planı 12,96 $, Standart 19,95 $, Pro 35,95 $ ve Gelişmiş plan 56,95 $ ‘dır, ancak son ikisi sadece 12 aydır.

VPS Barındırma Seçenekleri

Yatırım yapmak istiyorsanız VPS Barındırma bunun yerine JaguarPC size bu seçenek için dört plan sunabilir. Daha önce bahsettiğimiz sınırsız özellikler, e-posta hesapları, etki alanları, FTP, gelen bant genişliği ve MySQL veritabanları da dahil olmak üzere burada da mevcuttur..

Planlar ayrıca Fedora, Windows, Suse, Debian ve CentOS gibi çeşitli işletim sistemlerini de destekliyor. İki keyfi IP adresi, uzaktan yönetici erişimi ve günlük yedeklemeler, her kullanıcının JaguarPC’nin VPS’sine ek olarak aldığı şeydir. 12 aylık planlarını seçerseniz, bunlar dört seçenektir:

 • Aylık 27 $ ücret karşılığında 5 GB RAM, 10 TB bant genişliği, 2 çekirdek ve 30 GB alan
 • 47 $ aylık ücret karşılığında 3GB RAM, 15 TB bant genişliği, 2 çekirdek ve 60GB alan
 • 67 GB aylık ücret karşılığında 4 GB RAM, 20 TB bant genişliği, 3 çekirdek ve 90 GB alan
 • 97 $ aylık ücret karşılığında 6GB RAM, 25 TB bant genişliği, 4 çekirdek ve 120GB alan

Kurulumlar tüm planlar için ücretsizdir ve üç kontrol panelinden seçim yapabilirsiniz: WHM, Plesk ve cPanel.

Yönetilmeyen Cloud VPS Barındırma Planları

JaguarPC ile Atlanta, Dallas ve New York’ta bir Cloud VPS’niz olabilir ve her birinin sekiz farklı planı vardır. 4 $ ‘lık küçük bir fiyattan, ihtiyacınız olan özelliklere bağlı olarak 141.6 $ planına kadar gidebilirsiniz.

İlk plan beklendiği gibi gerçekten basit: 1 çekirdek, 20 GB disk alanı, 512 MB RAM ve 1 TB bant genişliği. Ve en pahalı Cloud VPS planı bu kadar güçlüdür: 12 çekirdek, 420 GB disk alanı, 36 GB RAM ve 20 TB bant genişliği ve elbette her plan paranızın karşılığını veriyor, çünkü fiyatları her zaman herkes için uygun fiyatlı tutmaya çalışıyorlar.

JaguarPC Hosting Özellikleri

JaguarPC ile ilgili en önemli şeylerden biri, birçok özellik sunmasıdır. Şimdi bir web hosting şirketi arıyorsanız, muhtemelen birkaç şirket de kontrol ettim. Her hosting şirketinin sunduğu bu özellikler vardır ve JaguarPC hosting ana özellikleri vardır. JaguarPC’yi seçmenin ana faydalarının neler olduğunu görelim.

 • Her şeyden önce, JaguarPC Hem Linux hem de Windows’u destekler bu, ikisinden yalnızca birine öncelik vermeyenler için kullanışlı olabilir. İki işletim sistemi için destekleri, ekipmanlarına yatırım yapmak için iki kez düşünmediklerini gösteriyor.
 • Yerel müşterilere hizmet veren bir işletmeniz varsa, JaguarPC’nin ABD’de Beş Veri Merkezi. ve İngiltere’de bir tane. müşterilerinize daha iyi bir çevrimiçi deneyim sunmanıza yardımcı olabilir. Bölgenize en yakın merkezi seçebilirsiniz ve bu da web sitesi ziyaretçileri için güzel bir sayfa yükleme hızı garanti eder. Ayrıca, JaguarPC’nin 1998’den bu yana çok genişlemesi, sadece başarılarını kanıtlıyor.
 • JaguarPC çok az şey sunuyor Üst Satış Yok ve Birçok Freebies, en ucuz planları seçseniz bile. Transferleri, SSL, filtreleri, sayfa oluşturucuları, şifre korumasını kullanabileceğiniz ve DNS’inizi yönetebileceğiniz her zaman kullanışlı olabilecek ücretsiz günlük yedeklemeler alırsınız. Bunlar tam anlamıyla mevcut tüm planlarla birlikte gelir.

JaguarPC Müşteri Desteği

Çok sayıda yararlı video ve bilgi tabanı ile JaguarPC, kullanıcıların temel sorunları kendileri çözme şansına sahip olduklarından emin oldu. Bunlar da web hosting ile sorunsuz bir deneyim için gereken doğru rehberlik sağlar.

Buna ek olarak, web barındırma ile ilgili soru her türlü nerede takılıp insanlar birçok farklı iş parçacığı birbirlerine yardım kendi topluluk forumda sorulabilir. Ayrıca JaguarPC mürettebatının birçok bilgilendirici makaleyi paylaştığı bloglarını okuyarak web hosting bilginizin günlük dozunu alabilirsiniz..

Destek ekiplerine canlı sohbet, telefon, e-posta veya bilet sistemi dahil dört farklı kanal üzerinden ulaşılabilir. Her veri merkezinin kendi ekibi vardır ve JaguarPC hosting ile herhangi bir sorun yaşarsanız sürekli kullanılabilirler.

Her yerde mevcut olmak istiyorlar, bu yüzden onları en popüler sosyal medya platformlarında da bulabilirsiniz. JaguarPC’nin Google Plus, Twitter, Facebook ve LinkedIn’de güçlü bir varlığı var.

JaguarPC’nin Artıları ve Eksileri

JaguarPC,% 100 mükemmel çalışma süresinin garanti eder ve hizmetlerinin gerçekten sürekli açık kalmasını sağlar. Ancak, beklenmedik şeyler her zaman olabilir. Bir sunucunun kapanması durumunda, JaguarPC kullanıcılarını x10 kesinti saatlerinin ücreti ile iade eder. Sonuçta, ana öncelikleri kullanıcılarını hizmetlerinden memnun tutmak ve bu konuda oldukça iyi.

Planlarını beğenmediyseniz, paranızı 45 gün içinde geri talep edebilirsiniz. Ayrıca, web sitesi taşıma söz konusu olduğunda gerçekten yararlıdırlar ve size anında kurulum sağlarlar. Sürekli çalışan ve tamamen optimize edilmiş bir web sitesini korumak için harika bir müşteri desteğine ihtiyacınız var ve JaguarPC bu konuda özellikle iyi. Ama daha sonra bunun hakkında biraz daha konuşacağız.

Kısa bir listede JaguarPC’yi seçerseniz karşılaşabileceğiniz en belirgin artıları ve eksileri özetleyelim:

Artıları

 • Birinci sınıf sunucu donanımı
 • Birçok farklı plan ve uygun fiyat
 • JaguarPC ekibi yardım sağlamak için sosyal medyayı ve müşteri forumunu etkin bir şekilde kullanıyor
 • Müşteri desteği sizi asla yarı yolda bırakmaz

Eksileri

 • Bilet tabanlı destek ve canlı sohbet için bazı iyileştirmeler gerekebilir
 • Aşırı yüklenmiş sunuculardan şikayet eden birkaç kullanıcı var
 • Çalışma sürelerini farklı web sayfalarında biraz farklı oranlarda tanıtırlar

JaguarPC İnceleme Sonucu

Bir kez daha, onların çalışma süresi bir göz atın kesinlikle en iyi fırsatlar. JaguarPC seçerek, ne alacaksınız güvenebileceğiniz bir dostu ve güvenilir web hosting deneyimi. Birçok seçenek vardır, bu yüzden web hosting planı bir yükseltme ihtiyacı gibi hissediyorum, bir sonraki plan büyük bir sıçrama değil.

Eğer diğer web hosting şirketleri yan yana karşılaştırırsanız tabii ki bazı farklılıklar bulacaksınız. Bunlar sayfa yükleme hızları, fiyatlar, müşteri desteği veya ne olursa olsun farklı olabilir, ama günün sonunda beklentilerinizi karşılayan ve bütçenize uygun güvenilir ve kesintisiz bir web hosting planları istiyorum.

JaguarPC her zaman ekstra özellikler bir sürü ve web ve bireyler ve işletmeler her türlü için büyük planları geniş bir yelpazede sunuyor. Çok söz veriyorlar, ama destekleyebiliyorlar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector