Kinsta.com Yorumları

01.06.2020
Hosting Yorumları 'Kinsta.com Yorumları
0 13 мин.

Online iş dünyası, karmaşık karşılaştırmalar ve önsöz özellik kümelerinin sürekli değişen manzaralarıdır. Hosting hizmetiniz için hangi şirketi kullanacağınızı seçmek, birçok kişinin çevrimiçi bir varlığa sahip olma yolunda attığı ilk adımdır.


Orada yeni web tasarımcıları ve deneyimli iş adamları için bir çok seçenek var. Her gün, içeriklerini barındırması gereken herhangi bir müşteri için aralıksız hazır garanti süreleri ve indirimli fiyatlar sunan yeni bir ana bilgisayar var gibi görünüyor.

Bunu kırmak ve size her web barındırma tam olarak sizin için neler yapabileceğine odaklanmış bir göz vermek için, bugün tatmin edici bir şekilde inşa etrafında inşa geniş bir plan yelpazesi ile WordPress uzmanlaşmış bir hosting şirketi olan Kinsta bir göz atacağız WordPress Hosting İhtiyaçları.

Başlamak için şirkete biraz giriş yapacağız ve size kim oldukları ve neyi temsil ettikleri hakkında bir fikir vereceğiz.

Kinsta nedir?

2013 yılında kurulan Kinsta, dünyanın en iyi WordPress barındırma platformu olma arzusuyla başladı. Ekip, hızla büyüyen bir endüstriye en son teknolojiyi, hızı, güvenliği ve istikrarı sağlamaya kararlı kıdemli WordPress geliştiricilerinden oluşuyor..

Şirket, WordPress için optimize edilmiş çok çeşitli planlar sunuyor; başlangıç ​​blog yazarları ve hobileri için uygun başlangıç ​​paketlerinden, büyük şirketlerin hesap içeriklerini aynı anda yönetmesi için büyük girişimci hesaplara kadar uzanan.

Genellikle bazı WordPress hosting sunan diğer şirketlerle karşılaştırıldığında, ancak niş gibi diğer alanlara odaklanarak, WordPress hostingleri rakipsizdir. Onlar online mükemmel değerlendirmeleri yanı sıra Tripadvisor gibi büyük isim istemcileri bir listesi var.

Genel olarak, burada yutturmaca satın almak oldukça kolaydır; Kinsta sadece WordPress barındırma için en iyi seçenek gibi görünüyor. Bununla birlikte, bir şirketin size tam olarak neler sunduğuna odaklanmak her zaman iyi bir fikirdir.

Bu amaçla, şimdi Kinsta’nın artılarını ve eksilerini inceleyeceğiz. Bu şirketin sunduğu çok şey var ve web’de onlar hakkında çok iyi vızıltılar var (hem iyi hem de kötü). Kararımızı vermek için bilmemiz gerekenlerle ilgili ne kadar cesur olursak, Kinsta’nın sunduğu bazı avantajlarla başlayacağız..

Kinsta Hosting’in Artıları ve Eksileri

Aşağıda size Kinsta’nın artılarını ve eksilerini göstereceğim.

Kinsta’nın Artıları

Kinsta’nın aşağıdakiler dahil çok çeşitli avantajları vardır:

 • 30-gün para iade garantisi. Kinsta, barındırma hizmetlerini 30 gün içinde iptal ederseniz geri ödeme yapar. Bu garantilerle birlikte gitmek için her zaman iyi bir baskı vardır, bu yüzden bir göz atmak iyi bir fikirdir onların web sitesi ve pazarlık ettiğiniz şeyi alıp almadığınızı kendiniz görün. Web hosting şirketleri söz konusu olduğunda garantinin kendisi oldukça standarttır, ancak risklerini en aza indirmek isteyen müşteriler için güzel olabilir.
 • Düşürme veya yükseltme cezası yok. Kinsta, planınızla ne istediğinize dair fikrinizi değiştirmek için size ekstra ücret ödemez. Daha yüksek bir plana geçmenin yanı sıra daha küçük bir plana geçmeniz, yükseltme yapıyorsanız iki plan arasındaki gerçek farkın yanı sıra ekstra ücret veya maliyet gerektirmez. Bu güzel, çünkü birçok şirket müşterilerinin yaptığı her şey için küçük ücretlerle oyalama alışkanlığına girebilir.
 • Yıllık planlara 2 ücretsiz ay dahildir. Aylık bir plan yerine yıllık bir plana kaydolduğunuzda, iki aylık ücretsiz WordPress barındırma hizmeti alacaksınız. Daha uzun taahhütlerle sundukları indirimli fiyatların yanı sıra, özellikle yüksek kaliteli WordPress barındırma alırken biraz para kazanmak isteyen insanlar için çok güzel bir özellik.
 • Belirli süreli sözleşme yok. Kinsta, planlarını zaman periyotlarıyla sınırlamaz. Bu, değişken iş modelleri, sık web sitesi geçişleri ve titiz müşterileri olan kişiler için mükemmel bir özelliktir. Endişelenecek daha iyi şeyleriniz olduğunda daha az güçlükle bir kontrattan kurtulabileceğinizi bilmek her zaman bir nimettir. Bu, Kinsta’nın WordPress barındırma ile birlikte gelen güçlü özelliklerini ve teknolojisini düşündüğünüzde özellikle rahat bir faktördür.
 • Orantılı geri ödemeler. Kinsta’dan bir geri ödeme aldığınızda, geri ödemeleri daha önce yapmış olduğunuz hizmetlere ilişkin geri ödemelerden mahrum kalmamanız için geri çekerler. Bir ödeme döneminin yalnızca bir kısmı için barındırma hizmeti aldıysanız, daha büyük bir ödeme güvercini deliğine kesilmek yerine yalnızca ödediğiniz tutara göre faturalandırılır veya geri ödenirsiniz. Yine, bu bir noktada geri ödeme gerektirebileceklerini düşünenler için güzel bir dikmek.
 • Günlük yedeklemeler. Kinsta WordPress hosting, içeriğinin günlük yedeklerini yönetir, böylece web sitenizde gerçekleşen önemli şeyleri asla kaybetmezsiniz. Diğer birçok WordPress barındırma şirketi daha az sıklıkta veya yalnızca belirli planlarla yedekleme sağlar, ancak Kinsta WordPress barındırma, tüm planlarıyla birlikte yedeklemeleri içerir. Bu, büyük miktarda verilerinizin kaybolması konusunda asla endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
 • Evreleme Ortamları. Kinsta planları ile evreleme ortamları sunar. Bu, canlı yayına girmeden önce web sitenizdeki değişiklikleri görmenizi ve test etmenizi ve işletmenizin tam olarak ihtiyaç duyduğu çevrimiçi varlığa sahip olduğunuzdan emin olmanızı sağlar. Yine, diğer birçok web barındırma benzer sahneleme özellikleri sunar, ancak tüm planlarında ücretsiz bir özellik olarak yer almaları güzeldir. Bu, hangi hizmet ölçeğinde olursanız olun, bir hazırlama ortamına sahip olmanın avantajlarını elde edeceğiniz anlamına gelir. Kinsta’nın önemsediğini göstermesinin birçok yolundan sadece biri.
 • Katil WordPress optimizasyonu. Kinsta, WordPress sitenize kopma hızları getirmek için optimize edilmiş katil çalışma süresi istatistikleri ve en son teknolojiye sahip donanım ile orada barındırılan en iyi WordPress’e sahiptir. Müşteri değerlendirmeleri ve performansları hakkındaki görüşleri genellikle bu kategoride parlıyor. Bana bir ev sahibinin inanılmaz bir performansa sahip olduğunu söylediklerinde kitlelere inanma eğilimindeyim. Bazı insanlar az miktarda kesinti süresi ile ilgili bazı sorunlar yaşıyor gibi görünüyor, ancak bunlar kuraldan çok istisna gibi görünüyor.
 • Güzel Pano. Kinsta endüstri standardı cPanel arayüzünü kullanmıyor gibi görünse de, arayüzleri çok sezgiseldir ve herhangi bir web geliştiricisinin isteyebileceği tüm bilgi ve araçlara sahiptir. Arayüze aşina olduğunuzda endüstri standardı becerileri öğrenmeyecek olsanız da, özelliklerin ve aerodinamik görünümün onu çok yetenekli bir arayüz haline getirdiğini göreceksiniz..

Gördüğünüz gibi, Kinsta hakkında sevilecek çok şey var, çünkü tartışmasız orada en güçlü WordPress barındırıyorlar. Planları diğer bazı web siteleri tarafından sunulan temel paylaşılan barındırma planları ile karşılaştırıldığında biraz pahalı gibi görünse de, fiyatlar aslında diğer bulut ve özel barındırma planları ile karşılaştırıldığında çok rekabetçi. Ayrıca, güçlü teknoloji ve özellik setleri biraz fazladan değer, bizce.

Kinsta ile gitmeyi seçerseniz, 600 dolarlık bir plana para yatırmadan önce bilmeniz gereken birkaç dezavantaj var. Uzman WordPress barındırmalarının aradığınız şeye sahip olduğuna karar verirseniz, bu eksilerden birkaçına bakmalı ve Kinsta ile gitmek için kararınızı vermediklerini veya kırıp kırmadıklarını görmelisiniz..

Kinsta Eksileri

Hizmetlerine gitmeye karar verirseniz, Kinsta ile zamanınızdan kurtulacak çok iyi şeyler var. Bununla birlikte, hiçbir şirket mükemmel değildir ve her zaman bir ev sahibinin geliştirebileceği alanlar vardır. Kinsta, hem kurumsal hem de müşteri incelemelerinde iyi geçme eğiliminde olmasına rağmen, çoğu kişinin belirleme eğiliminde olduğu bazı ortak kısa-düşme alanları vardır..

 • Alan adı kaydı yok. Kinsta, diğer birçok ana bilgisayarı sudan dışarı atma eğiliminde olan çok güçlü bir WordPress barındırma hizmeti sunsa da, kendi alan adı kayıt hizmetlerini sunmuyorlar. Bu, alan adı kayıtlarını barındırma hizmetlerinden ayrı olarak ele almaya alışkın müşteriler için uygundur.
 • E-posta barındırma yok. Yine, Kinsta maalesef planlarıyla barındırma e-posta hizmetini içermiyor. Bu, kaynaklarının daha fazlasını WordPress sitelerinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeylere adamak isteyen WordPress ana bilgisayarları için aşağı yukarı bir standarttır. Yine de, bir e-postanın web sitenizle birlikte gitmesini istiyorsanız biraz acı olabilir. E-posta hizmetlerinizi web barındırıcınız üzerinden barındırmaya alışkınsanız, bu sizin için büyük bir sorun olabilir, ancak bunun çok fazla sorun yaratmaması daha olasıdır.
 • Biraz kısıtlayıcı. Diğer birçok yönetilen WordPress barındırma hizmeti gibi, Kinsta da web sitenize yükleyebileceğiniz eklenti türleri ve sayılarına bazı kısıtlamalar getirir. Kinsta’nın barındırdığı WordPress sitelerini bilinen hız ve çalışma süresini garanti edecek şekilde düzenlemesine izin verdiği için bu biraz gerekli bir kötülüktür..
 • Fiyat yapısı. Paylaşılan planları kullanmaya alışkın olan bazı insanlar Kinsta tarafından kullanılan fiyat yapısına biraz şaşırmış olabilir. Bu fiyatların bulut tabanlı ve özel sunucular için olduğunu ve fiyatların diğer şirketlere kıyasla hala çok rekabetçi olduğunu unutmayın. Özellik setleri ve teknoloji, fiyat noktalarına rağmen bile tüm planları için hala çok güçlü.

Gördüğünüz gibi, bu eksiler o kadar da kötü değil. Burada büyük kırmızı bayraklar kaldırmak için çok fazla şey yok. Bu eksikliklerden bazıları biraz utanç verici, ancak genel olarak avantajlar dezavantajlardan ağır basmak için yeterli.

Şimdi, Kinsta söz konusu olduğunda iyiyi kötüyle karşılaştırdığımıza göre, bakacak sadece bir alan daha var ve bu da fiyat. Hizmetlerinin gerçek maliyeti ve bunlara dahil ettiğiniz özellikler genellikle birçok kullanıcı için yapma veya mola anıdır, bu yüzden burada biraz geçelim.

Kinsta Fiyatı

BlueHost veya Hostinger tarafından sunulanlar gibi paylaşımlı barındırma planlarına alışkınsanız, Kinster tarafından sunulan fiyat noktalarından biraz vazgeçebilirsiniz. Planları güçlü özel ve bulut tabanlı WordPress barındırma sunduğundan, fiyatları biraz daha yüksek.

Bu fiyatlar, temel bir paylaşılan plandan geliyorsanız alışık olduğunuzdan biraz daha yüksek olsa da, kesinlikle Kinster’in WordPress barındırma ile birlikte gelen ekstra özellik ve işlevlere değer. Fiyatlar aslında benzer kalitede diğer ana bilgisayarlara göre oldukça makul.

 • Kinster’in WordPress barındırma planları, girişimci planları için ayda yaklaşık 30 $ ‘dan aylık 900 $’ a kadar değişmektedir..
 • Üst düzey planlarına kıyasla daha fazla güce ihtiyacınız olması durumunda, yalnızca sizin için yapılmış özelleştirilmiş bir plan oluşturmak için satış ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz..
 • Aylık 30 $ ‘lık Başlangıç ​​planları 1 WordPress kurulumu, 20.000 ziyaret, 5 GB alan ve ücretsiz SSL ve CDN içerir. Bu, temel bir WordPress planı için oldukça standart bir özellik kümesidir.
 • Pro planı bunu 2 WordPress Kurulumuna, 40.000 ziyarete ve aylık 60 GB’lık 10 GB’lık alana kadar çarpıyor. Planlar böyle büyümeye devam ediyor ve fiyatlar başka bir hizmetten beklediğinizden biraz daha dik. Ekstra kalite için ödeme yaptığınızı unutmayın.
 • İş planları aynı şekilde mezun oluyor; aylık 100-400 dolar arasında değişen ve 5 ila 40 WordPress yüklemesi, 100.000-600.000 ziyaret ve 15-40GB alan aralığında.
 • En pahalı Kurumsal planları ayda 600 ABD doları veya 900 ABD dolarıdır ve 80 adede kadar WordPress yüklemesi, 1.500.000 ziyaret ve 120 Gb alan içerir.

Bu plan seçenekleri, güçlü özellik kümeleri ve garantileri ve özel fırsatları ile birlikte gitmek için teknoloji ile çok ölçeklenebilir. Özel paket veya indirim sunup sunmadıklarını görmek için her zaman kontrol edin, çünkü bu tür şirketler genellikle promosyonlara ve yeni müşterilerle uğraşmaya benzer.

Karar

Genel olarak, Kinsta diğer WordPress barındırma sitelerinin çoğundan büyük ölçüde daha iyi performans gösterir. Onlar iyi tanınmış bir itibar ve parlayan müşteri yorumları çevrimiçi var. Onların büyük isim müşterileri de kendisi için konuşuyor, Kinsta barındırma hizmetlerini masaya getirdiği kalite ve özenle.

Herhangi bir yorumunuz veya kaçırdığımız bir şey varsa, bize bildirmekten çekinmeyin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector