LiquidWeb İncelemesi

01.06.2020
Hosting Yorumları 'LiquidWeb İncelemesi
0 11 мин.

Bugün, harika bir web sitesine sahip olmak her şey demektir. Web siteniz dünyaya açılan pencerenizdir. Kendinizi ve ürünlerinizi dünyaya sunmanın en etkili yoludur. Bazıları harika bir sunum yapmanın harika bir ürüne sahip olmak kadar önemli olduğunu söyleyebilir..


Her iyi web sitesinin sahip olması gereken eşit derecede önemli bileşenler vardır; kullanıcı dostu, göze hitap eden, fonksiyonel ve gezinmesi kolay olmalıdır. Ancak çok önemli bir şey genellikle ihmal edilir; barındırma.

LiquidWeb kupon kodlarımızla% 50’ye varan indirimlerden yararlanın.

Her harika web sitesi mükemmel bir barındırma sağlayıcısı tarafından barındırılmaktadır. Birçok kişi bunun ne kadar önemli olduğunu görmez, çünkü müşteriler umursamıyor, çünkü göremiyorlar.

Ancak, sitenizin kapalı olduğunu görebilirler mi? Bunun yavaş ve tepkisiz olduğunu görebilirler mi? Hata mesajları görebilirler mi? Güvenlik uyarılarına ne dersiniz??

Bütün bunları fark edecekler. Ve bize güvenin; modern İnternet kullanıcılarının sabrı yoktur. Sadece gerçekten çalışan ve hızlı çalışan bir site bulacaklar. Güvenli ve özel verilerini koruyan bir site aramayı tercih ederler. Potansiyel müşterileriniz olan ziyaretçileri kaybedersiniz ve onlarla başka bir yere giderken itibar ve para kaybedersiniz.

Harika bir barındırma sağlayıcısı olması hayati önem taşımaktadır. Üzerine inşa edilecek sağlam bir temel görevi görür. Bu doğru, müşteriler göremiyor, ama kesinlikle hissedebiliyorlar.

Web siteniz zaten trafik çekiyorsa ve önceki sağlayıcınızdan fazla büyümüşseniz ve daha iyi ve daha büyük bir şey istiyorsanız, Liquidweb’i deneyin. Bu barındırma sağlayıcısı, güvenlik, güvenilirlik, hız ve zengin özellikler.

LiquidWeb – En İyi Yönetilen Hosting!

İster serbest çalışan, ister ajans, ister küçük veya büyük işletme sahibi veya kurumsal olun, güvenilir yönetilen barındırma çözümü arayın, LiquidWeb gitmenin yoludur. Bayi, e-ticaret, WordPress, uygulama, PCI ve HIPAA uyumlu web hosting de sunuyorlar..

Şimdi başla! »

LiquidWeb Genel Bakış

Liquidweb yedekli güç, soğutma ve ağ sistemlerine sahip 3 özel veri merkezine sahip ve işleten özel bir şirkettir. Bu, her zaman hız, güvenilirlik ve güvenlik sağlamalarını sağlar.

Bu şirket bir web hosting iş güçlü üne sahiptir. ESPN, MTV ve FedEx gibi bazı büyük markaların web sitelerine ev sahipliği yapıyor. Bundan daha iyi bir öneri alamazsınız, eğer bu devler Liquidweb’e güveniyorsa, güvenilir olmalı.

Liquid web, web hosting paylaşmamayı tercih etti. Yani bir bütçeniz varsa ve sadece web sitenizi başlatıp hala suları test ediyorsanız, Liquidweb muhtemelen sizin için değildir. Zaten kurulmuş web sitelerini hedefler, en azından orta ölçekli, ancak tercihen premium ve kurumsal düzeyde müşteri.

Ancak, büyüyen bir web siteniz ve daha derin bir cebiniz varsa, sektördeki liderlerden biri olduğu için Liquidweb ile yanlış gidemezsiniz..

LiquidWeb Çalışma Süresi & Destek

Bir web hosting şirketi seçerken, çalışma süresi, güvenlik ve teknik destek ana endişe olmalıdır.

liquidweb çalışma zamanı güvenlik desteği

LiquidWeb Çalışma Süresi

Liquidweb burada parlıyor; % 100 kesintisiz çalışma garantisi sunarlar. Diğer birçok sağlayıcının 99. bir şey çalışma süresi “talep ettiğini” unutmayın. Liquidweb size sadece% 100 vaat etmekle kalmaz, aynı zamanda sunar. Ve eğer başlamazsa, kesinti süreniz için size on kat tazminat sunarlar. Yani web siteniz 1 saat kapalı ise, faturanıza 10 saat telafi edilir. Bu, Liquidweb’in hosting almayı ciddiye aldığını kanıtlıyor ve web sitenizi sunucularında barındırmaya karar verirseniz 0 kesinti süresi bekleyebilirsiniz..

Liquidweb’in hem 30 dakikalık ilk yanıt garantisi hem de 30 dakikalık donanım değiştirme garantisi vardır. Bu, herhangi bir sorun olursa veya donanımınızın bir parçası başarısız olursa, onlara hızlı bir şekilde erişebileceğiniz ve her şeyi hemen çözecekleri anlamına gelir..

LiquidWeb Güvenliği ve Desteği

Liquidweb birçok güvenlik seçeneği sunar. Bunlar arasında güvenlik duvarları, SSL, VPN, kötü amaçlı yazılım tarama ve kaldırma, DDOS saldırı önleme ve diğer birçok özellik bulunur. Ayrıca, Liquidweb’in Sonar İzleme ekibi sürekli olarak tehditleri ve sorunları araştırıyor ve bunları etkili bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Ayrıca, Liquidweb premium bir seçenek olduğundan, web hosting endüstrisindeki en iyi destek ekiplerinden birini almayı bekleyebilirsiniz. Buna Kahramanca destek denir. Kurum içi, veri merkezlerinde bulunurlar, bu nedenle gerekirse sorunları kendileri manuel olarak kontrol edebilirler.

Bu çok önemlidir ve diğer birçok şirket telefon ve sohbet operatörlerini dış kaynak kullandığı için Liquidweb’i rekabette öne çıkarır. Heroic destek ekibine telefon, canlı sohbet veya bilet sistemi ile ulaşabilirsiniz..

Ayrıca mükemmel bir bilgi tabanına sahiptirler. Kahramanca destek telefona cevap vermeyi veya bir dakika veya daha kısa sürede sohbet etmeyi garanti eder ve 7/24/365 hizmetinizdedir. Size her konuda yardımcı olacaklar ve site taşıma da dahil olmak üzere başkalarının ücretlendirdiği birçok şeyi ücretsiz olarak yapacaklar.

LiquidWeb Planları & Fiyatlandırma

liquidweb planları fiyatlandırma

Daha önce belirtildiği gibi, Liquidweb’in paylaşılan barındırma planı yoktur. Bunun yerine, çok çeşitli yönetilen WordPress, VPS ve özel sunucu paketleri sunar.

Dedicated Sunucu Barındırma

Liquidweb çeşitli özel sunucu çözümleri sunar. İlk olarak, ABD Merkez (Michigan), ABD Batı (Arizona) ve AB (Amsterdam) arasında üç yer arasından seçim yapabilirsiniz..

Tüm Liquidweb sunucuları tamamen yönetilir. Sunucunuzu Linux veya Windows tabanlı olarak seçebilirsiniz. Hangi sunucuyu seçmeye karar verirseniz verin, tonlarca ekstra elde edersiniz. Bunlar DDOS saldırılarına karşı koruma, ücretsiz yedekleme sürücüsü, ücretsiz Gigabit Uplink, ücretsiz Cloudflare CDN, ücretsiz ServerSecure güvenliği içerir. Tüm özel sunucular SSD RAID 1 birincil sürücülerde çalışır. CPanel ve Plesk arasında seçim yapabilirsiniz.

Sitenizin gereksinimlerine göre tek veya çift işlemcili özel sunucular arasında seçim yapabilirsiniz.

 • Tek işlemcili sunucuların maliyeti 199 $ / aylıktan 429 $ / aylık. Yüksek trafikli siteler ve uygulamalar, veritabanı barındırma, dosya sunucusu barındırma ve bayi barındırma için iyidir.

En ucuz tek işlemci planı çalışır Intel Xeon E3-1230 v5 4 Çekirdek @ 3.4 Ghz, 16 GB RAM, 2x 250 GB SSD birincil, 1 TB SATA yedek sürücü ve 5 TB bant genişliğine sahiptir. Bu, en ucuz sunucularının bile oldukça güçlü olduğu anlamına gelir.

 • Çift işlemciler daha fazla güç tüketir, ancak daha pahalıya mal olur. En ucuz olanı 389 $ / mo, en pahalısı ise 859 $ / mo. Ancak bunun iyi bir nedeni var; Çift işlemcili sunucuları birçok siteyi, kaynak yoğun uygulamaları, büyük veritabanlarını veya büyük ölçekli bayi barındırma hizmetlerini barındırmak için mükemmeldir.

En ucuz çift işlemcili adanmış sunucu Intel Xeon E5-2620 v4 16 Çekirdek @ 2.1 Ghz’de çalışıyor, 32 GB RAM, 2 × 250 GB SSD birincil sürücü, 1 TB SATA yedekleme ve 8 TB bant genişliği var.

Storm Özel Sunucuları

Bu yeni bir şey. Güçlü Cloud özellikleriyle birleştirilmiş özel donanım. Bir Storm Adanmış Sunucu seçerseniz, tam olarak ihtiyacınız olan sunucuyu sipariş edebilirsiniz.

Liquidweb Storm Dedicated Servers web sayfasında size bir grafik sunulacaktır. Orada tam olarak istediğiniz donanımı seçebilirsiniz; çekirdek sayısı, çekirdek hızı, türe ve toplam alana göre sıralanan sürücüler ve gereken RAM miktarı.

Bu gerçekten benzersizdir, çünkü size mümkün olduğunca fazla kişiselleştirme sağlar, yalnızca Liquidweb ile sahip olabileceğiniz bir şey. Fiyat aralığı da çok büyük, 159 $ / mo’dan 1359 $ / mo’ya kadar.

Ancak en ucuz Storm Dedicated Server’da CloudFlare CDN, gelişmiş güvenlik, DDOS saldırı koruması ve yerleşik yedeklemeler bulunur.

Cloud VPS Barındırma

Adanmış sunucu gücü veya fiyatlandırmanın çok fazla olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen VPS hosting tam size göre. Tüm Liquid web VPS tamamen yönetilir. Bu, sizin için tüm ağır kaldırmaları yapacakları anlamına gelir ve daha sonra sahip olacağınız tek endişe işinizi yürütmektir..

Farklı Linux ve Windows VPS planları arasından seçim yapabilirsiniz. VPS planları aylık $ 59 ile aylık 219 $ arasında değişiyor. Tüm planlarda 5 TB Transfer, ücretsiz Storm güvenlik duvarı, Gerçek zamanlı izleme, Cpanel / Plesk kullanılabilirliği vb..

Temel fark donanımda; çekirdek sayısı, RAM miktarı ve depolama. En ucuz planda 2 Çekirdek, 40 GB SSD, 2 GB RAM var. Önceden oluşturulmuş planlarından hiçbirinin ihtiyaçlarınıza uymadığını fark ederseniz, özel bir plan da oluşturabilirsiniz. Bunlar 20 Çekirdek, 1.6 TB SSD, 256 GB RAM kadar gidiyor, bu yüzden en büyük site bile kapsanacak.

Yönetilen WordPress Barındırma

Son fakat aynı derecede önemli: Liquidweb tarafından yönetilen WordPress çözümleri. $ 189 / aylık – 289 $ / aylık arasında üç seçenek vardır. Farklı sayıda siteye (10-20-40) ev sahipliği yapabilir, farklı miktarda depolama alanına sahip olabilir (100-150-300 GB) ve hepsinin 5 TB bant genişliği vardır..

Liquidweb tek tıklamayla kurulum sunar ve önceden yüklenmiş bir CMS ile birlikte gelir, böylece sıkıcı ve uzun kurulumlarda zaman kaybetmezsiniz.

Liquidweb içeriğinizin ve web sitenizin güvende olmasını sağlar. PHP öncesi yükseltme monitörü, yedekleme sonrası monitör, Eklenti öncesi yükseltme monitörü ve Kötü Amaçlı Yazılım monitörü var. Ayrıca sitenizin süper hızlı kalmasını sağlarlar ve bunu görüntü sıkıştırma, site genelinde önbellekleme ve gecikmeli görüntü yükleme ve PHP 7 kullanarak yaparlar..

Ve aynı anda birden fazla siteyi yönetiyorsanız endişelenmenize gerek yok; Liquidweb’in iThemes ile bir ortaklığı vardır, böylece aynı anda 100’e kadar siteyi güncelleyebilirsiniz.

LiquidWeb’in Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Kalite ve güvenilirlik
 • Mükemmel özellikler
 • Harika şirket içi destek
 • Özel, bulut ve VPS departmanında çeşitlilik

Eksileri:

 • Ayrıcalıklı fiyatlandırma
 • Premium müşteri odaklı, paylaşılan barındırma yok

LiquidWeb İnceleme Sonucu

Hem boyut olarak hem de çektiği trafikte büyük bir web siteniz varsa ve daha da büyüyorsa, herhangi bir tereddüt etmeden Liquidweb’i seçmelisiniz. Uzun yıllar boyunca, Liquidweb cesurca üstün itibarını korudu ve web barındırma doğru yaklaşımı almak için nasıl en güzel örneklerinden biri olmaya devam ediyor.

Liquidweb web barındırma elitidir. Kesinlikle ucuz değiller, ancak Liquidweb ile kalitenin her şeyden önce geldiğinden emin olabilirsiniz.

Web sitenizin bunun için yeterince büyük olduğunu düşünüyorsanız, devam edin, Liquidweb’i deneyin, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve 30 günlük para iade garantisi var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector