Pressable.com İnceleme

Pressable.com gibi hosting şirketleri, tek bir ürün tarafından yönetilen WordPress hosting sunmada uzmanlaşmıştır. Bu tür barındırma, performans sorunları, güncellemeler, ölçeklenebilirlik veya WordPress güvenlik sorunları ile uğraşmak istemeyen WordPress web sitesi sahipleri için uygundur..


Yönetilen bir WordPress barındırma planı ile, barındırma sağlayıcınızın WordPress sitenizin bakımı ile uğraşmasına izin verirken, içerik oluşturmaya ve yayınlamaya, işinizi pazarlamaya ve büyütmeye odaklanırken, WordPress uzmanlarının her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için çalıştığını bilerek sen.

Bu Pressable.com incelemesinde, her Pressable.com planında bulunan barındırma özelliklerine ve Pressable’ın sınıfının en iyisi yönetilen WordPress barındırma arayan biri için iyi bir seçim olup olamayacağına ışık tutacağız..

Preslenebilir Şirkete Genel Bakış

Pressable, 2010 yılında Vid Luther tarafından kuruldu ve ilk olarak ZippyKid adı altında piyasaya sürüldü. Birkaç yıl sonra, daha şanslı bir marka seçimi olduğu kanıtlanan Pressable adıyla yeniden başlatıldı, çünkü önceki ad, müşteriler arasında bazı karışıklıkların kaynağı gibi görünüyordu.

Bugün, San Antonio (Texas, ABD) merkezli şirket, yeni kurulan şirketlere, orta ölçekli şirketlere ve büyük şirketlere ev sahipliği yapıyor. Bazı önemli müşterileri Whirlpool, Estee Lauder, Hibbs Lupus Trust, vb..

Pressable’ın veri merkezleri ve ağ altyapısı, dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biri olan Rackspace tarafından sağlanmaktadır. Pressable’ın yatırımcıları arasında Rackspace’in bazı orijinal kurucuları da var.

Bastırılabilir Planlar & Fiyatlandırma

Sayfa görüntülemeleri veya ziyaretçi tabanlı fiyatlandırma, yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunan bazı barındırma şirketleri tarafından tercih edilen fiyatlandırma sistemi gibi görünüyor ve Pressable bir istisna değildir.

Pressable, bireyler, küçük ve orta ölçekli şirketler için uygun planlar ve aynı zamanda müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kurumsal düzeyde planlar sunar. Bu nedenle, aşağıdaki 5 plandan size uygun kaynakları ve fiyatlandırma noktasını içeren planı seçebilirsiniz:

Temel plan, 20.83 $ / ay’dan başlar ve yıllık faturalandırma ile başlar ve bir yıl boyunca taahhütte bulunmaya karar verirseniz 2 aylık bir fiyat indirimi getirir. Aylık planlar $ 25 / ay olarak satılır; bu, barındırılan tüm sitelerinizde yalnızca 5 WordPress yüklemesini ve 60.000 sayfa görüntülemeyi desteklediği göz önüne alındığında nispeten pahalıdır..

En popüler Pressable planı aylık $ 37,50 (veya aylık $ 45) tutar ve en fazla 10 WordPress sitesini ve 200.000 paylaşılan sayfa görüntülemeyi destekler.

Bu kategorideki en yüksek katman planı 20 WordPress sitesini barındırabilir ve 400.000’e kadar paylaşılan sayfa görünümünü destekler.

20’den fazla WordPress sitesine ev sahipliği yapmak isteyenler, özel bir plan için Pressable ile iletişime geçebilir veya kuruluşlar için tasarlanmış iki plan arasından seçim yapabilir (Ajans & VIP) 30’dan fazla siteye ev sahipliği yapmak ve yüksek trafik hacmi beklemektedir.

Ajans planı, aylık 135 ABD doları olarak fiyatlandırılır, 30’dan fazla siteye barındırma içerir ve 600.000’den fazla sayfa görüntüleme ile ilgilenecek şekilde yapılandırılır. VIP planı aylık 750 $ maliyet ve 100 + site için barındırma içerir ve 5.000.000 sayfa görüntüleme işleyebilir.

Web hosting söz konusu olduğunda, çoğu web barındırma yerine para iade garantisi sunacak beri ücretsiz denemeler nadirdir. Pressable, 15 günlük bir deneme ve para iadesi garantisi sunmayan başka bir yaklaşım getiriyor.

Pressable’ın fiyatlandırma ve planlarda nerede durduğunu artık bildiğinize göre, bu planlarla hangi diğer özellikleri bekleyebileceğinizi görelim.

Preslenebilir Özellikler & değer

Tüm Pressable hosting planları aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • MaxCDN içerik dağıtım ağı ücretsiz olarak dahil edilmiştir, bu da ziyaretçilerinizin dünyanın neresinde olursa olsun hızlı sayfa yüklemesi sağlar;
 • Let’s Encrypt kullanarak ücretsiz SSL sertifikası;
 • İçeriğin ziyaretçilerinize hızlı bir şekilde sunulması için önbellekleme (batcache’i sayfa önbelleği olarak kullanır ve bunu memcache’de saklar);
 • Siteleri hazırlama ve 1 tıklama klonlama aracı, canlı sitenizdeki değişiklikleri kolayca aktarmanıza veya bunun yerine klonlanan sitenin tamamını zorlamanıza olanak tanıyan bir test ortamı oluşturmak için;
 • Sunucu tarafı optimizasyonu: sunucular, WordPress sitelerinizin performansını artırmak için optimize edilmiştir;
 • SFTP üzerinden siteye erişim ve yükleme;
 • Sitenize ortak çalışanlar için (örneğin web tasarımcıları veya geliştiricileri) oturum açma hesapları oluşturma imkanı. İşbirliği sona erdiğinde, bu kimlik bilgilerini iptal edebilirsiniz ve artık değişiklik yapamayacaklardır;
 • 5 siteye kadar ücretsiz web sitesi geçişi;
 • Günlük yedeklemeler: bir şeyler ters giderse sitenizi ücretsiz olarak yedeklemelerinden geri yükleyebilirsiniz. Pressable, veritabanınızın yedeğini iki hafta ve içeriği son iki gün boyunca saklar;
 • Yönetilen yükseltmeler: Pressable, WordPress çekirdeğindeki güncellemeleri halleder ve güvenlik yamaları, yayınlandıktan sonraki bir saat içinde uygulanır;
 • Kötü amaçlı yazılım tarama ve kaldırma: Pressable, gece tarama ve kaldırma işlemleri gerçekleştirir ve bir web uygulaması güvenlik duvarı, sitenizin güvende olmasını sağlar;
 • Kaba kuvvet saldırılarına karşı koruma: Bastırılabilir saldırı girişimlerini izlemek ve engellemek için saldırı tespit sistemleri kullanır;
 • Özel WordPress desteği: Yönetilen WordPress barındırma avantajlarından biri uzman WordPress desteğidir;
 • Özel Bastırılabilir Kontrol Paneli.

Tüm bu özellikler, yönetilen bir WordPress barındırma hizmeti için az çok tipiktir. Diğer yönetilen WP barındırma sağlayıcıları gibi (örneğin WP Engine veya Pressidium), Pressable alan adı satmaz veya e-posta barındırma hizmeti sunmaz. Bunun yerine, tam özellikli bir yönetilen barındırma deneyimi sağlamaya odaklanırlar. Tüm paketi (etki alanı, e-posta barındırma ve WordPress için optimize edilmiş sunucular) istiyorsanız, InMotion Hosting veya BlueHost hizmetlerini seçmenizi öneririz.

Pressable.com’un barındırma planları, Akismet, Jetpack, VaultPress, Batcache, Gauge.es ve Pressable’ın kendi şirket içi eklentileri gibi önceden yüklenmiş birkaç eklenti ile birlikte gelir.

Yönetilen herhangi bir WordPress barındırmada olduğu gibi, Pressable tarafından kısıtlanan bazı eklentiler vardır ve bunlar genellikle barındırma altyapısında yerleşik olarak bulunan veya yinelenen işlevsellik veya parazit nedeniyle Pressable’ın sisteminde iyi oynatmayan eklentiler içerir. Örneğin, Pressable’da W3 Total Cache, WP Rocket veya WP Super Cache gibi önbellek eklentilerine izin verilmez. Bu eklentiler Pressable’ın kendi önbellek sistemlerini etkileyebilir ve sitenizin yavaşlamasına neden olabilir.

Pressable’da izin verilmeyen eklentilerin tam listesi için lütfen Pressable’ın Bilgi Bankası’ndaki SSS bölümüne bakın.

Pressable’ın hizmetlerinin gelmedikleri birkaç yönü vardır: sunucularının teknik özellikleri ve çalışma süresi garantileri. Ne yazık ki, 15 günlük deneme süresi, çalışma süresi performansını test etmek için kısa taraftadır ve Pressidium ve WP Engine tarafından sunulan 60 günlük para iade garantisi veya daha iyisi, InMotion Hosting tarafından sunulan 90 günlük para iade garantisi görünüyor daha iyi alternatifler gibi.

Bastırılabilir Müşteri Desteği

Pressable, satış öncesi sorular için telefonla, doğrudan [email protected] adresinden e-posta yoluyla veya biletinizin durumunu izleyebileceğiniz MyPressable Kontrol Panelinden bir destek bileti göndererek ulaşılabilen özel bir WordPress destek ekibine sahiptir..

Pressable 7/24 destek sunmuyor, destek ekipleri pazartesiden cumaya 08:00 – 22:00 (CST) saatleri arasında hizmet veriyor. Sistem genelinde acil durum sorunları için diğer saatler ve hafta sonu boyunca da destek verilmektedir, ancak hafta içi günleri kadar sağlam değildir..

Ayrıca Pressble’ın başlangıç ​​eğitimlerini, SSS’lerini ve Pressable’da bulunan yönetilen barındırma planlarıyla ilgili diğer faydalı bilgileri öğrenmek için bilgi tabanına da göz atabilirsiniz..

Pressable’ın destek ekibi, bazı müşterilerle yetersiz ve yanıt vermeyen destek hakkında şikayet ederken, bazıları yardım ve uzmanlıklarından ötürü övgüde bulundu. Pressable 15 günlük ücretsiz deneme sürümü sunduğundan, memnun olup olmadıklarını görmek için müşteri desteklerini kendiniz test etmenizi öneririz..

Artıları & Pressable.com’un Eksileri

Pressable prime-time için hazır mı yoksa hala oyunlarını yükseltmeleri mi gerekiyor? Pressable burada parlıyor ve hala iyileştirmeler yapmak için ihtiyaç duydukları yer:

Artıları

 • Tüm planlara premium CDN dahildir;
 • Otomatik kötü amaçlı yazılım taramaları ve kaldırma;
 • Yararlı site hazırlama özelliği;
 • Ortak çalışan erişim kontrolü;
 • Yıllık faturalandırma ile 2 ay;
 • Otomatik yedekleme ve güncellemeler;
 • 5 adede kadar ücretsiz web sitesi geçişi.

Eksileri

 • Sadece 15 günlük ücretsiz deneme, para iade garantisi yok;
 • Çalışma süresi garantisi yoktur;
 • Canlı destek veya 7/24 destek yok.

Pressable, yönetilen WordPress hostinginin temelini indirdi ve WordPress siteleriniz için performansla ilgili bazı sağlam araçlar ve güvenlik önlemleri içeriyor. Ayrıca farklı ihtiyaçlar ve farklı fiyat noktalarında planları da var, ancak Pressable’ın diğer yönetilen barındırma sağlayıcılarına ve hatta WordPress optimize barındırma hizmeti sunan paylaşılan barındırma sağlayıcılarına kıyasla fazladan yol kat etmediğini düşünüyoruz..

Pressable.com İnceleme Sonuç

Pressable’ın yönetilen WordPress barındırma çözümleri, çok sayıda WordPress sitesini barındırması gereken, ancak bakımları ve yönetimi tarafından bağlanmak istemeyen web sitesi sahipleri için iyi bir uyum olabilir ve bu kolaylığın fazladan gelmediğini düşünmeyin fiyat. Ne yazık ki, Pressable bazı alanlarda (destek kullanılabilirliği ve çalışma süresi şeffaflığı) eksiktir, bu da satır içi en iyi yönetilen WordPress barındırma için sağlam bir rakip olmasını önler.

WP Engine’in ve Pressidium.com’un 60 günlük para iade garantisi, SLA destekli çalışma süresi ve 24 saat müşteri desteği, Pressable’ın yönetilen WordPress barındırma alanında sunduklarından daha iyi.

Ücretsiz etki alanı, sınırsız trafik, sınırsız depolama alanı ve Pressable tarafından sunulanlarla karşılaştırılabilir sınırsız e-posta barındırma ve barındırma özellikleri içeren WordPress için optimize edilmiş uygun fiyatlı paylaşılan barındırma arayanların InMotion Hosting veya BlueHost’un WordPress optimize planlarına bakmaları önerilir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map