Pressidium.com İnceleme

01.06.2020
Hosting Yorumları 'Pressidium.com İnceleme
0 11 мин.

Pressidium.com, hem bireysel hem de ticari kullanıcıların taleplerini karşılamak için oluşturulmuş bir dizi tam özellikli plan aracılığıyla güvenli, hızlı ve güvenilir yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar. Diğer yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları kadar popüler olmasa da, bu Pressidium.com incelemesinde göreceğimiz gibi, barındırma altyapısı ve barındırma özellikleri büyük isim barındırma sağlayıcıları tarafından sunulanlarla eşittir.


Pressidium Şirketine Genel Bakış

Pressidium.com, yönetilen WordPress hosting endüstrisinde en iyi saklanan sırlardan biri olabilir ve hala yer kazanma sürecinde olmasına rağmen, kesinlikle teknoloji girişimleri, medya kuruluşları, üniversiteler, dijital ajanslar tarafından seçilen WordPress’e özel en iyi hosting çözümleri arasındadır. ve Fortune 500 şirketleri. Tüm dünyayı kapsayan şirketin Avrupa, Kuzey Amerika, Japonya, Güneydoğu Asya ve Okyanusya’da sunucuları var.

Merkezi Londra, İngiltere’de bulunan Pressidium.com, 2013 yılında dört deneyimli mühendis ve geliştiriciden oluşan bir ekip tarafından kuruldu: Andrew Georges, John Andriopoulos, Giannis Zachariadis ve Filip Slavik. Grup, aynı zamanda güvenli ve yıldırım hızında, arızaya karşı güvenli, ölçeklenebilir ve performans odaklı bir WordPress barındırma çözümü oluşturulmasını öngördü.

Çabaları başarı ile karşılandı ve 2015 ve 2016’da Pressidium, diğer popüler yönetilen WordPress sunucularını geride bırakarak En İyi Katman WordPress Barındırma Performansı ile ödüllendirildi.

Pressidium Planları & Fiyatlandırma

Diğer yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarına (örneğin, WP Motoru) benzer şekilde, Pressidium.com aylık ziyaret sayısına göre ücretlendirilir. Her plan aydan aya veya yıllık ödeme yapmanıza olanak tanır. Yıllık faturalandırmayı seçenler% 20 indirim (4 ay ücretsiz!) Hakkına sahiptir..

Pressidium tarafından yönetilen 5 WordPress barındırma planından yalnızca biri yeni başlayanlar için tasarlanmıştır (Mikro plan), diğer planlar ileri düzeydeki kullanıcılara veya işletmelere yöneliktir. Her bir planın nasıl yapılandırıldığını ve maliyetinin ne olduğunu görelim:

Mikro

Mikro plan, Pressidium’un yeni başlayanlara yönelik giriş seviyesi planıdır. Ayda 10 bin benzersiz ziyaret ve 1 WordPress kurulumu (bağımsız) için tasarlanmıştır. Bu plan, yıllık faturalandırma ile aylık 21 ABD doları veya aylık faturalandırma ile aylık 24,90 ABD doları tutarındadır..

Kaynaklar ve özellikler açısından, Mikro plana dahil olanlar şunlardır: 5 GB HA SSD depolama alanı, sınırsız bant genişliği, Let’s Encrypt sertifikaları için tam destek dahil SSL, PHP 7, hazırlama ortamı ve 7/24 bilet & DevOps mühendisleri tarafından Uzman Desteği.

Fazladan 10 $ / ay için Pressidium’un HTTP / 2 ile güçlendirilmiş CDN’sini etkinleştirebilir ve her ek kurulum için 14,90 $ / ekstra ekstra WordPress yüklemesi ekleyebilirsiniz..

Kişiye özel

Kişisel planın ücreti yıllık faturalandırma ile aylık 42 dolar veya aylık aylık 49,90 dolar. Bu plan en fazla 3 WordPress kurulumu (bağımsız) ve ayda 30 bin benzersiz ziyaret için yapılandırılmıştır.

Plan paketleri Mikro planın (10 GB) SSD depolamasını iki katına çıkarır, sınırsız bant genişliği PHP 7, SSL, hazırlama ortamı ve Uzman desteğini içerir. HTTP / 2 destekli CDN de ücretsiz olarak dahildir.

Profesyonel

Profesyonel plan, 10 adede kadar WordPress kurulumu (bağımsız + çoklu site), sınırsız bant genişliği, 20 GB HA SSD depolama alanı ve Kişisel planla birlikte verilen diğer tüm özellikleri içerir.

Bu plan ayda 500 bin benzersiz ziyaret ve 25 adede kadar WordPress kurulumu (bağımsız + çoklu site) için tasarlanmıştır. Her planla sunulan sınırsız bant genişliği, 30 GB HA SSD depolama alanı, PHP 7 veya HHVM, CDN, SSL, hazırlama ortamı ve özel hesap yöneticisi ile Uzman Desteği ile birlikte gelir.

İş planının aydan aya fiyatı 299,90 $ / ay iken, yıllık plan 250 $ / ay’a iniyor.

Business Plus

En fazla kaynağa sahip olan plan 50 WP’ye kadar kurulum için yapılandırılmıştır (bağımsız & çoklu site) ve 1 milyon benzersiz aylık ziyaret. İş planının iki katı ücretlendirilmenize rağmen, yalnızca fazladan 10 GB HA SSD depolama alanı elde edersiniz. İş planının diğer tüm özellikleri Business Plus planında da bulunmaktadır.

Pressidium trafikteki ani artışlar için ücret almaz ve web sitenizi hiçbir şekilde sınırlamaz, çünkü planlarının aylık sınırlarını aşmaktan endişe duyanlar endişelenmemelidir. Ancak, web siteniz sürekli olarak planınızın sınırlarını aşarsa, yeni sürüme geçmeniz önerilir.

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, Pressidium, en iyi satır içi WordPress barındırma sunmak için çabalarında nicelikten ödün vermek istemediklerini öne sürerek e-posta barındırma hizmeti sunmaz..

Pressidium.com ayrıca şeffaf ölçeklenebilirlik, birinci sınıf DevOps desteği ve sağlam web barındırma mimarisi gerektiren işletmeler için özel planlar sunar.

Özellikleri & Pressidium Değeri

Pressidium, çok sayıda güvenlik, performansla ilgili ve kullanılabilirlikle ilgili özellik ve araçlarla yönetilen WordPress barındırma hizmetini en iyi şekilde sunar. Kapsamlı olmadan, Pressidium’u piyasadaki herhangi bir yönetilen WordPress’e layık bir rakip yapan özellikler şunlardır:

 • En gelişmiş altyapı: yüksek kullanılabilirliğe sahip yük dengeli sunucular ölçeklenebilirlik ve performans için tasarlanmıştır ve herhangi bir WordPress sitesini çalıştırmak için gereken tüm gelişmiş özellikleri korur;
 • Tam sunucu yönetimi, DevOps, yönetilen otomatik güncellemeler & otomatik yedeklemeler: Pressidium, WordPress sitenizi her düzeyde yönetme yükünü üstlenir, böylece kendinizi işinizi büyütmeye tamamen adayabilirsiniz;
 • Evreleme siteleri: tek bir düğmeyi tıklatarak sitenizi önizleyebilir, değişiklik yapabilir ve özellikleri yayınlanmadan önce test edebilirsiniz. Bu, geliştiriciler için son derece kullanışlı bir özelliktir;
 • Uçtan uca yönetilen güvenlik: Pressidium, sitenizden asla ödün vermemek için bir dizi güvenlik kontrolü ve savunma önlemi uygular;
 • Kötü amaçlı yazılım izleme & kaldırma: Pressidium’un platformu, müşterilerin eklenti yüklemesine ve ince ayarlara başvurmasına gerek kalmadan proaktif olarak kötü amaçlı yazılımları tarar, tespit eder ve kaldırır ve altyapı düzeyinde kötü niyetli saldırıları önler. Pressidium, sitenizin güvenliğinin ihlal edilmesi durumunda sitenizi ücretsiz olarak düzeltmeyi bile taahhüt eder;
 • Yönetilen Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF): Pressidium, WordPress sitenizi korumaya odaklanan tescilli bir WAF sunar;
 • Kötü bot filtreleme: Pressidium’un güvenlik yığınının bir parçası olan bu özellik, gerçek arama motorlarının sitenizi özgürce dizine eklemesine izin verirken bu tür trafiği tanımlar ve reddeder;
 • Tamamen kilitli ortam: içeriden gelen saldırılara karşı bile güvenlik sağlanır, tamamen kilitli ve aldatılmış ortam kısıtlı izinler ve sunucu tarafı PHP yürütme havuzları ile tamamlanır;
 • SFTP Hizmeti: tüm WordPress sitelerinize erişirken SFTP’nin ek güvenliğinin tadını çıkarın;
 • Yüksek kullanılabilirlikli web ölçeğinde SSD tabanlı depolama;
 • Çok katmanlı 5 katmanlı önbellek platformu: çoklu güvenlik katmanları, yük dengeleme ve sistemlerin önbelleğe alınmasını içerir;
 • CDN entegrasyonu: Mikro plan için tasarruf, tüm Pressidium hosting planları CDN dahil gelir;
 • PHP optimizasyonu: süper şarjlı Pressidium PHP işlem süresi site performansını daha da artırdı;
 • SSL hızlandırma: güvenli ve hızlandırılmış bir SSL tarama deneyimi sunar;
 • Özel kontrol paneli: Pressidium’un kullanım ve trafik analizleri, tek tıklamayla aşamalandırma dağıtımları, otomatik ve manuel güncellemeler, önbellek yönetimi, eklenti yönetimi, geçiş sihirbazı, PHPMyAdmin üzerinden veritabanı yönetimi vb.
 • SLA tarafından desteklenen% 95 hizmet kullanılabilirliği: her saat için Pressidium garantili servis kullanılabilirliğini karşılayamazsa, müşterilere aylık ücretlerinin% 5’i kredilendirilecektir;
 • 60-günlük para iade garantisi;
 • Ücretsiz web sitesi geçişleri;
 • Uzman WordPress desteği.

Bu özellikler, Pressidium’un WordPress web sitelerinizin güvenliğini, kullanılabilirliğini, yedeklerini ve hız performansını tüm yönleriyle kapsayan sağlıklı yönetimini üstlenmeye hazır olduğunu kanıtlamaktadır. Tüm bu barındırma özellikleri, diğer yönetilen WordPress hizmetleriyle karşılaştırılabilir fiyatlara sahiptir, bu nedenle premium düzeyde bir barındırma altyapısından yararlanmak için ceplerinize derinlemesine bakmanıza gerek yoktur..

Pressidium Müşteri Desteği

Yardım ve destek, kapsamlı bir şekilde belgelenen ve girişler farklı kategorilere (ör. Yedeklemeler, geçişler, önbellek, WordPress, sorun giderme vb.) Anahtar kelime aranabilir bilgi bankası da dahil olmak üzere çeşitli kanallar aracılığıyla sunulmaktadır..

Kendi kendine yardım destek kanalı sorunlarınız için bir çözüm bulmanıza yardımcı olmazsa, Pressidium ile doğrudan [email protected] adresinden, bir destek bileti göndererek veya telefon desteği aracılığıyla iletişim kurarak doğrudan iletişime geçebilirsiniz..

Pressidium’un destek ekibi, destek ekibine liderlik eden son derece yetenekli teknik mühendisler sayesinde uzman WordPress desteği sunuyor. Business ve Business Plus aboneleri de özel bir hesap yöneticisi alacak.

Bunların dışında, Pressidium ayrıca WordPress sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve güvenlik tehditlerinin savuşturulmasını sağlamak için 7/24 çalışan bir dizi proaktif güvenlik ve izleme önlemi kullanır..

Artıları & Pressidium.com’un Eksileri

Pressidium, yönetilen WordPress barındırma ararken listenizin başına gelmeli mi? Artıları ve eksileri inceleyelim:

Artıları

 • Dürüst & hızlı sunucular;
 • SLA tarafından desteklenen% 99,95 kesintisiz çalışma garantisi;
 • Büyük gelişmiş WP özellikleri;
 • Ücretsiz CDN, SSL ve site yedeklemeleri;
 • Güçlü güvenlik cephanesi;
 • Ücretsiz web sitesi transferi;
 • 60 günlük para iade garantisi;
 • Temiz ve şık kontrol paneli.

Eksileri

 • E-posta barındırma yok;
 • Ziyaret tabanlı fiyatlandırma sistemi herkesin beğenisine göre olmayabilir;
 • Yeni başlayanlar için uygun değil.

Pressidium.com’un kurumsal sınıf altyapısı WordPress için ince ayar yapıldı. Gelişmiş özelliklerin ve yüksek ölçeklenebilirliğin bolluğu, profesyonellerin, küçük ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılar.

Pressidium.com İnceleme Sonuç

Pressidium tarafından sunulan hosting çok yönlülüğü ile öne çıkıyor. WordPress siteleri için ölçeklenebilir, performans ve arızaya karşı güvenli bir barındırma çözümü arayanlar, WordPress barındırma giriş ve çıkışlarını iyice bilen ve başarılı bir WordPress yönetimi için gerekli tüm özellikleri sunan mükemmel bir hizmet bulacaklardır. Cömert 60 günlük para iade garantisi, kusursuz teknik destek ve SLA çalışma süresi garantisi pastanın üzerindeki buzlanmadır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector