StableHost İnceleme Avustralya

Avustralya, gezegenin nispeten yalnız bir bölgesinde Asya’nın altında yer almaktadır. Büyük olasılıkla bu kıta büyüklüğündeki ülkenin dünyanın diğer bölümleriyle zayıf veri bağlantısına sahip olmasının nedeni budur. Denizaltı veri kabloları pahalıdır; yeni bir dağıtımın maliyeti her kablo için birkaç yüz milyon dolara kadar.


Bununla birlikte, dünyadaki uydular da dahil olmak üzere başka veri aktarma yöntemleri de mevcuttur. Ne yazık ki, veri iletimi söz konusu olduğunda uydular kabloya göre önemli ölçüde daha zayıf performans gösterir. Bir uydu radyo frekansının sadece küçük bir bölümünü kullanır ve bu belirli bir zaman dilimi içinde aktarılan veri miktarını sınırlar. Kablolar optik fiberden yapılmıştır ve çok daha fazla veri kapasitesine sahiptir. Rakamlarla: bir uydu saniyede bir veya birkaç Gigabyte veri iletebilir, bir kablo ise bin kat daha fazla, saniyede Terabayt transfer edebilir.

denizaltı kabloları-avustralya

Kaynak: submarinecablemap.com

Gecikme de uydu veri iletimi hakkında konuşurken gerçek bir sorundur. Uydu şebekesi, on bin kilometre yüksekliğindeki uzaya yerleştirilir ve veriler Dünya ile aralarında dolaşır. Bu biraz zaman gerektirir ve gerçek zamanlı veri işlemede gecikmeye neden olur. Bunun tersine, denizaltı kablolarının büyük bir gecikmesi yoktur. Dürüst olmak gerekirse, tek bir kablo, tüm ticari uyduların toplamıyla aynı veri miktarını aktarabilir.

Avustralya’da yaşıyorsanız, uluslararası ziyaretçilerinizle ilgilenmeli ve onlara daha iyi hizmet verebilmek için iyi bir çözüm bulmalısınız. Avustralya’ya yerleştirilen bir sunucu, zayıf veri bağlantıları nedeniyle daha yavaş olabilir ve uluslararası bir sunucu müşterilere daha iyi hizmet verebilir.

Asya’da uluslararası müşterilere iyi hizmet verebilecek veri merkezi olduğundan StableHost’u öneriyoruz.

Avustralya Müşterileri Neden StableHost’u Seçiyor??

 • Çok yönlü ürün yelpazesi: StableHost, her türlü müşteri ihtiyacını karşılayabilecek çok yönlü bir ürün yelpazesine sahiptir. Paylaşımlı hosting ile birlikte Bayi Hosting, VPS Hosting ve Dedicated Hosting de bulabilirsiniz.
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği kullanımı: En küçük giriş seviyesi pakette bile, sınırsız sayıda depolama alanı ve sınırsız bant genişliği kullanımı elde edersiniz.
 • DDoS koruması: En sinir bozucu saldırı türlerinden biri dağıtılmış hizmet reddi (DDoS), çünkü web siteniz bu nedenle önemli ölçüde yavaşlatılabilir. Web sitenizi StableHost’ta depolarsanız, ücretsiz bir DDoS koruması elde edersiniz ve siteniz asla kapanmaz.
 • Harika sunucu çalışma süresi: Şirket, daha ucuz paylaşılan hosting paketleri için% 99,9 sunucu çalışma süresi (günde maksimum 1 dakika 26 saniye kesinti süresi anlamına gelir) ve daha büyük paketler için% 99,99 garanti eder. İkincisi, endüstri standardının üzerinde olan günde maksimum 8,6 saniye kesinti anlamına gelir.
 • Site oluşturucu: Tüm paketler, sitenizi sürükle bırak oluşturucu ile oluşturabileceğiniz ücretsiz bir site oluşturucu içerir. Bunu kullanarak, bir programcı tutmadan modern ve duyarlı sitenizi oluşturabilirsiniz..
 • 7/24 destek: StableHost destek merkezine 7/24 e-posta veya canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir. Özel müşteri ekibi, barındırma ve web sitesi ile ilgili diğer görevleri kolayca çözmenize yardımcı olur. Şirketin ortalama tepki süresi 20 dakikanın altında ve bu da yine endüstri ortalamasından daha iyi.
 • En gelişmiş donanım: StableHost, çift işlemcili, büyük miktarda bellek ve SSD sürücülü modern sunuculara sahiptir. Ağ dünyanın geri kalanına 200 GB / s hız ile bağlı.
 • Her sunucuda sınırlı kullanıcı hesapları: Diğer web hosting şirketlerinin aksine, StableHost her sunucuda paylaşılan hosting müşterilerinin sayısını sınırladı. Daha küçük paketlerde siteniz en fazla 500 kullanıcının bulunduğu bir sunucuya yerleştirilir. En büyük paylaşılan barındırma paketini seçerseniz, sunucudaki maksimum müşteri numarası 50’dir..
 • SSD kümesi: StableHost’un depolama sistemi SSD sürücüler tarafından oluşturulan bir kümedir. SSD teknolojisi, kümeyi klasik sabit diskler kullanmaktan daha hızlı hale getirirken, veri tahsisi hataya dayanıklı performans sağlar. Sürücüler her dakika izlenir ve hatalı bir SSD olduğunda, ağın diğer üyeleri sitenizi kullanılamaz hale getirmeden değiştirir.
 • Alan Adı Tescili: Kendi alan adınızı StableHost’a kaydedebilirsiniz, hem .com gibi klasik TLD’ler hem de .club gibi yeni stil TLD’ler kullanılabilir. Tüm alan adı kaydına ücretsiz bir whois koruması dahildir, böylece kimliğiniz bir proxy’nin arkasında gizlenir.

StableHost’u en iyi Avustralya WordPress barındırma sağlayıcıları listemize ekledik.

StableHost Hosting Planları

StableHost, Paylaşımlı Hosting, Bayi Hosting, VPS Hosting ve Dedicated Sunucu Barındırma dahil olmak üzere çok yönlü bir hosting teklifine sahiptir. Paylaşımlı Hosting hizmetine Web Hosting denir ve 3 paketle sunulur:

 • starter: Bu pakete 250.000 adede kadar dosya içeren tek bir web sitesi ekleyebilirsiniz. Bir CPU çekirdeği sitenize hizmet verir ve aynı anda 25 MySQL bağlantısı etkinleştirilir. % 99,9 sunucu çalışma süresi, aylık 3,50 ABD doları başlangıç ​​fiyatı için garanti edilmektedir..
 • profesyonel: Bu pakette Starter’deki kaynaklarla aynı kaynakları elde edersiniz, ancak atanan web sitesi sayısı sınırlı değildir. Başlangıç ​​fiyatı $ 7.50 / ay.
 • Platin: En büyük paket size daha fazla sunucu kaynağı sağlar ve önceki paketlerin 500 istemcisinin / sunucusunun aksine, yalnızca 50 istemcinin tamamı bir sunucuyu alır. Depolama biriminize 2 CPU çekirdeği atanır ve aynı anda 500.000’e kadar dosya ve 50 MySQL bağlantısı kullanabilirsiniz. Başlangıç ​​fiyatı $ 28.50 / ay.

Bayi Barındırma ayrıca 10, 50 ve 100 müşteri için tasarlanmış 3 paket ile geliyor. En küçük olanı, 10 müşterinize ayırabileceğiniz 20 GB depolama alanı sağlar. $ 9.12 / ay’dan başlıyor.

VPS Barındırma böylece daha fazla trafik ile web sitelerine hizmet ve 5 sürümlerinde mevcuttur oluşturuldu. Giriş seviyesi VPS’ye VZ 1GB denir ve size 1 GB RAM, 1 CPU çekirdeği ve 40 GB depolama alanı sunar. 1 Gbit ağda 2 TB bant genişliği kullanımı da dahildir. Aylık sadece 9,12 ABD dolarıdır.

En büyük VPS paketi zaten 16 GB bellek, 8 CPU çekirdeği, 300 GB depolama ve 16 TB aktarım içeriyor. $ 109.95 / ay’dan başlıyor.

Ürün grubundaki en güçlü ürün Özel Sunucu Barındırma, 3 versiyonu mevcuttur. En küçük özel sunucu paketi 145,00 $ / ay’dan başlar ve Intel Pentium 3.4 GHz işlemci, 4 GB RAM, 2 kez 300 GB depolama alanı, 2 TB bant genişliği kullanımı ve RAID 0 veya RAID 1 veri yansıtma ile birlikte gelir.

En büyük paket zaten Intel Xeon E5 işlemci kullanıyor ve 245,00 $ / ay başlangıç ​​fiyatıyla 16 GB RAM ve 4 TB bant genişliği kullanımı sağlıyor.

Sonuç

avustralya-hosting

StableHost Avustralyalılar için ideal midir? Cevap Evet. Avustralya’nın yakınında bulunan veri merkezi, çok yönlü ürün yelpazesi ve güvenilir şirket, StableHost’u seçmenin iyi bir fikir olmasının temel nedenleridir. İyi bir hosting paketi satın alarak hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerinize etkili bir şekilde hizmet verebilirsiniz.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map