StableHost Yorumları

Barındırma şirketi StableHost, özel mülkiyete aittir ve 2009 yılında kurulmuştur. Nispeten yeni ve küçük bir şirkettir, sadece yaklaşık 10 kişiyi istihdam etmektedir, ancak küçük ve orta ölçekli işletmelere kaliteli paylaşımlı ve sanal barındırma hizmeti sunmaya adamıştır. Şirket, sunucularının en iyi performansını sağlamak ve istikrarlı bir web barındırma deneyimi sağlamak için en iyi donanım kalitesini kullanır.


StableHost, sunucularında SSD sürücülerini ve LiteSpeed ​​PHP önbellek modülünü kullanır; bu, rakiplerinin tipik barındırma planlarından 9 kat daha hızlıdır. Hesaplar, web sitesi yönetimini çok kolaylaştıran cPanel ile desteklenir. Şirket, ödeme yapıldıktan sonra on dakika içinde bir barındırma hesabının (seçtiğiniz plana bağlı olarak) oluşturulduğunu iddia ediyor.

Küçük işletmeler ve bireyler arasında uygun fiyatlı paylaşılan barındırma için yüksek bir talep olduğundan, bundan yararlanmaya çalışan sağlayıcıların sayısı giderek artmaktadır. Aslında, oldukça kötü hizmet sağlayan paylaşılan barındırma planları ile birçok umut verici siteler bulabilirsiniz. Ve insanlar bunu ancak paketi satın aldıktan sonra fark ederler.

Deneyimsiz bir webmaster iseniz – ve paylaşılan bir barındırma hizmetine ihtiyaç duyan insanların çoğu aslında – o zaman kolayca bu tuzağa düşebilirsiniz. Bu yüzden böyle incelemeleri okumalısınız. Burada, yeni başlayanlar için yüksek kaliteli paylaşılan hosting planları sunan bir web sağlayıcı barındırma hakkında konuşacağız. Buna, herkes için güçlü ve güvenilir hizmetler sunmak isteyen küçük bir uzman ekibi tarafından kurulan StableHost adı verilir.

StableHost, sektördeki en büyük isimler arasında olmamasına rağmen, kesinlikle her geçen gün gelişiyor. Gelirlerinin çoğunu şirkete geri yatırıyor, en son donanımı satın alıyor ve müşteri desteklerinin 24 saat boyunca kullanılabilir olmasını sağlıyorlar. Daha fazla uzatmadan, bu web barındırma sağlayıcısının neler sunduğunu görelim.

StableHost ile Kümelenmiş Paylaşımlı Hosting

Hosting planlarına bir göz atarak, StableHost’un diğer sağlayıcıların çoğundan nasıl farklı olduğunu hemen görebilirsiniz. Onlar bulut barındırma benzer kümelenmiş barındırma sunuyoruz. Bu, web sitenizin yalnızca bir sunucu tarafından değil, çok sayıda sunucunun kaynaklarını kullanarak destekleneceği anlamına gelir. Tek bir sunucuda birkaç web sitesi çalıştırmak sağlayıcılar arasında yaygın bir uygulamadır.

Bu sunucuda beklenmedik bir şey olursa, tüm bu web siteleri çevrimdışı olur. Hizmetleri arasında kümelenmiş barındırma sunan birçok sağlayıcı bulamazsınız. Sunucu ile ilgili sorunları minimumda tutmak için harika bir yoldur. Paylaşımlı hosting planlarında, bazı güçlü özellikler de var. En ucuz paylaşılan barındırma seçenekleri olarak, Başlangıç ​​web siteleri sadece bir web sitesine sahip olmanızı sağlar.

Ancak, geri kalan her şey sınırsız. Platin planlarını VIP Destek, Spam Filtreleme ve verilerinizin saldırıya uğraması veya ele geçirilmesi durumunda bir onarım seçeneği gibi seçerseniz alabileceğiniz özellikler vardır. Aylık 28,50 dolarlık fiyatla bu plan, piyasadaki ortalama VPS planına benzer bir maliyete sahiptir. Yine de, buna değer çünkü çok fazla ekstra ve 2 çekirdekli bir CPU elde edersiniz.

Sonuçta, bir VPS için yerine ortalamadan daha güçlü olan bu paylaşılan hosting planlarına ihtiyaç duyan çok sayıda büyük işletme var. Ek yazılım söz konusu olduğunda, her StableHost planıyla MySQL, cPanel, Apache, Varnish ve cPanel kontrol panelini alırsınız. SSH erişimi de istiyorsanız, ekstra para için planınıza ekleyebilirsiniz. Bunun dışında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yüzlerce uygulama arasından seçim yapabilirsiniz.

StableHost ile Yönetilmeyen VPS Hosting

En güçlü paylaşılan barındırma planları size yeterli kaynak sağlamazsa, bir sonraki adım VPS barındırma planlarını denemektir. Onlar kesinlikle uygun, özellikle fiyat için aldığınız değeri düşünüyorsanız. StableHost VPS planları ayrıca, web siteniz için yüksek performansı garanti eden küme teknolojisine ve birinci sınıf sunuculara dayanır.

Birçok işletme yönetilmeyen VPS barındırma tercih eder ve bu sağlayıcı ile herhangi bir kontrol paneli veya işletim sistemi yüklenmemiş olabilir. Bu planlardan birini seçerseniz, istediğiniz işletim sistemini sunucuya yükleyebilirsiniz. Bu StableHost planlarındaki en iyi şeylerden biri, Seviye 3 desteğini 24 saat boyunca alabilmenizdir. Teknik destek ekibi, en yaygın olmayan sorunlara bile çözüm bulmaya hazır uzmanlardan oluşur.

Kaydolduktan sonra, işinize sorunsuz bir şekilde odaklanabileceksiniz. Bir şey yüklemeniz gerekirse kurulum ücreti bile istemeyeceklerdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda plan olduğundan, fazla kaynakla uğraşmanızı gerektirmeyen mükemmel olanı mutlaka bulacaksınız. Sonuç olarak, StableHost, VPS planları ile size her zamankinden daha fazla özgürlük sunuyor. Belirli bir işletim sistemine veya kontrol paneline sahip olmanızı gerektirmeyen sıra dışı bir hizmet sunarak gerçekten göze çarpıyorlar.

Alan Adı Kaydı, Spam Filtreleme ve Daha Fazlası

Diğer birçok sağlayıcı gibi, StableHost da alan adı tescil işinde. İşletmeniz için mükemmel olanı bulmaya çalışırken önerilerde size yardımcı olarak alan oluşturmayı kolaylaştırdılar. Alan adı kaydında WHOIS koruması da vardır. Bu özellik, alan adı bilgilerinizi diğer kullanıcılardan gizler, böylece sahibinin adını göremezler.

Çoğu web barındırma sağlayıcıları için varsayılan bu bilgileri herkes için kullanılabilir yapmaktır, kesinlikle çoğu webmaster istediği değildir. StableHost’ta kimlik koruması özelliği her pakette ücretsizdir. Ayrıca 15 günlük ücretsiz deneme süresi ile doğrudan spam filtresi alabilirsiniz. Gelen kutunuzda sayısız e-posta biriktirmekten bıktıysanız, bu araç kesinlikle yardımcı olabilir.

Kapsamlı KararlıHost Özellik Listesi

StableHost planlarından birine kaydolarak alabileceğiniz birkaç popüler özellik var. Verilerinizi yedeklerle güvence altına almak, tek tıklamayla kurulumlarla biraz zaman kazanmak ve bir barındırma hizmeti ile daha da fazla ekstraın tadını çıkarmak istiyorsanız, bu şirketi kesinlikle seçmelisiniz. İşte bu ev sahibi ile elde edebileceğiniz faydaları özetleyen bir liste:

 • 45 Günlük Geri Ödeme Süresi – Bayilerinden veya yönetilen planlarından birine kaydolursanız ve aldığınızdan hoşlanmıyorsanız, 45 gün içinde paranızı geri isteyebilirsiniz. VPS için bir geri ödeme sunmak için web barındırma sağlayıcıları arasında popüler olmasa da, StableHost hala herhangi bir taahhüt olmadan denemek için 7 gün vermeye karar verdi.
 • Web Sitesi Oluşturucu – Ayrıca web tasarımında deneyimsiz olan ve kendileri tarafından bir web sitesi oluşturmak isteyen kullanıcılar için bir site oluşturucu sağlarlar..
 • SSL Sertifikası – Müşterilerinizin güvenini artırmak istiyorsanız, kesinlikle bir SSL gereklidir. Kullanıcılar, web sitenizin üzerindeki yeşil çubuğu gördüğünde her zaman rahatlar.
 • Softaculous eklentileri – Bu, yararlı eklentiler bulmanıza yardımcı olabilecek ve bunları tek bir tıklamayla web sitenize uygulamanıza izin veren iyi bilinen bir yükleyicidir..
 • Birinci Sınıf Teknik Destek – Bilgi tabanlarında çok sayıda rehber ve yardımcı video bulunmaktadır. Bunun da ötesinde, istediğiniz zaman yardım isteyebilirsiniz.
 • Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli – İnternetteki en popüler kontrol paneli olan bir cPanel alırsınız. Kullanımı kolaydır ve barındırma planınızı yönetmeniz gerektiğinde işi hızlı bir şekilde yapar.
 • Sınırsız E-posta Hesabı – Bu, birçok web hosting şirketi tarafından sağlanan son derece yararlı bir özelliktir. Sınırsız hesapların yanı sıra otomatik yanıtlayıcılar da alırsınız. Spam filtresini denkleme eklerseniz, sonuç kusursuz olur.
 • Alan Adı Kaydı – Bir alan adı kayıt şirketi bulmanıza gerek yoktur, sadece StableHost planlarından birine kaydolabilir ve aynı yerde bir alan adı alabilirsiniz. Sonuçta, kim bu konuda ek zaman harcamak ister?
 • Ücretsiz Transfer – Zaten bir web siteniz varsa, onu yeni sunucuya aktarmak isteyebilirsiniz. Neyse ki, StableHost sizin için ücretsiz olarak yapabilir. Ancak, şirketin kötü optimize edilmiş ana bilgisayarlardan veri aktarımından kaçınmayı tercih ettiğini unutmayın..

24 Saat Güvenilir Müşteri Desteği

İyi haber şu ki, StableHost, en ucuz planlarını seçseniz bile olağanüstü destek sağlıyor. Uzman ekipleri sadece yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda her gün mevcuttur. Şirket desteklerine o kadar güveniyor ki, telefon numarasını hemen ana sayfalarında görebilirsiniz.

Sadece büyük yazı tiplerinde görüntülenmez, aynı zamanda her ziyaretçinin güvenini artıran akılda kalıcı bir “İletişim kurun” mesajı da vardır. Telefonun yanı sıra bilet, e-posta ve SSS ile de iletişime geçebilirsiniz. Geniş bilgi tabanının kendisinin sorunlarınızı çoğu zaman çözebileceğinden bahsetmiyoruz bile. StableHost’un açıkladığı gibi, müşteri destek ekibi web barındırma konusunda büyük uzmanlığa ve tutkuya sahiptir..

Bu kadar güvenilir bir hizmetin yürütülmesi bu küçük şirketten oldukça etkileyicidir. Ciddi bir sorunla karşılaşan kullanıcıların uzun süre bekleyemeyeceğini biliyorlar. Birçok işletme için, bir saatlik kesinti süresi bile önemli bir gelir kaybına neden olabilir.

özet

Genel olarak, StableHost’ta ihtiyaçlarınıza uygun çok sayıda güçlü plan bulabilirsiniz. Kendi bloglarını başlatmak isteyen kişiler için iyi bir seçimdir ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için de tavsiye ederiz. Planları, özellikle VPS planlarından birini seçerseniz, çok sayıda özellikle eşleştirilmiş birinci sınıf performans sağlar.

Ve StableHost ile ilgili en büyük şey, işlerine yatırım yapmak ve hizmetleri geliştirmek için dürüst niyetleri olması. Bu aynı zamanda en son donanım ve birinci sınıf destek sağlamak için web hosting şirketleri arasında yaygın değildir. Bu sağlayıcı, müşterilerini jackpotu yeni kazanmış gibi hissettiriyor.

Nihai kararımız, paylaşılan bir barındırma planı veya işinizi ilerletebilecek bir VPS istiyorsanız, kesinlikle StableHost’u denemeli ve nasıl gittiğini görmelisiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map