WebHosting.uk.com İnceleme

WebHosting.uk.com, etki alanı kaydı, e-posta barındırma, web sitesi oluşturma ve web güvenlik çözümleri dahil olmak üzere çok çeşitli yardımcı hizmetler sunan tam özellikli bir İngiltere tabanlı barındırma sağlayıcısıdır. WHUK, İngiltere web hosting pazarında düşük fiyatları, ücretsiz web sitesi geçiş hizmetleri, uygulamaya özel hosting planları ve tartışmasız 30 günlük para iade garantisi ile tanınır. Bu Webhosting.uk.com incelemesinde WHUK’ın barındırma hizmetlerinin değerli olup olmadığını görelim.


WebHosting.uk.com Genel Bakış

Webhosting.uk.com 2001 yılında kuruldu, bu nedenle neredeyse yirmi yıllık bir varlığa yaklaştı. Bu sürekli değişen ve gelişen bir sektörde etkileyici bir koşu. WHUK, dünya çapında 35.000’den fazla müşteri tabanına bulut barındırma ve uygulama barındırma çözümleri sunan Hyperslice Group’un bir parçasıdır.

WebHosting.uk.com Planları & Fiyatlandırma

WHUK birkaç cPanel bulut barındırma, Windows bulut barındırma, WordPress bulut barındırma ve Magento bulut barındırma planları sunar. Tüm bulut barındırma planları, 7/24 destek, SSD depolama, ölçülmemiş bant genişliği, yıllık sözleşmelerle birlikte ücretsiz alan adı, günlük tesis dışı yedeklemeler,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, tek tıklamayla otomatik yükleyici, cPanel veya Plesk kontrol paneli, en son açık kaynak ve Microsoft teknolojileri ( IIS 8, MS SQL, ASP.NET 4.x, MVC Framework, Ajax, ADO.NET, ODBC) vb..

webhosting uk com fiyatlandırma planları

cPanel bulut barındırma planları, 5 GB SSD depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği, 2 web sitesi için barındırma, sınırsız e-posta barındırma, sınırsız veritabanı ve ücretsiz alan adı içeren 2,49 £ / ay (KDV hariç) ile başlar. Bu kategorideki en pahalı plan, 40 GB depolama alanı sunan ve sınırsız web sitesi barındırmanıza izin veren Cloud cPanel Geliştiricisidir. Aylık maliyeti 6,99 £ ‘dan başlıyor.

Windows bulut barındırma planları, cPanel bulut barındırma planlarıyla aynı fiyat aralığında ve kaynak yapılandırmasında kullanılabilir.

WordPress bulut barındırma planları, ücretsiz günlük yedeklemeler, uzman desteği, gelişmiş bilgisayar korsanlığı önleme teknolojisi, önceden yüklenmiş ücretsiz temalar ve önceden yüklenmiş eklentilerle birlikte gelir. Tek bir WordPress sitesini barındırmanıza izin veren WordPress Lite planı için fiyatlar 0,99 £ / ay’dan başlar, 1 GB SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği sunar. Bu kategorideki en yüksek katman planı olan WordPress Advanced, 15 WP web sitesini barındırmanıza izin verir ve 20 GB SSD depolama alanı içerir. Bu plan 7,49 £ maliyeti / ay.

Magento hosting planları, bir e-Ticaret sitesi kurmak isteyenler için uygundur. Bu planlar PCI uyumluluğu, yüksek kullanılabilirlik ve isteğe bağlı yük dengeli sunucular, isteğe bağlı Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, cPanel veya Plesk Onyx seçimi, isteğe bağlı donanım güvenlik duvarı ve ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir bir barındırma ortamı sunar. Müşteriler bir dizi Magento Optimize VPS sunucusu, Bulut Sunucusu ve Dedicated Sunucu arasından seçim yapabilir. Fiyatlar 12,99 £ arasında değişiyor VPS Temel planı için / ay ve WHUK E5 Enterprise ST planı için KDV hariç 409,99 £ / pm.

WHUK, 120 GB’a kadar SSD depolama alanı, 4’e kadar vCPU çekirdeği, 6 GB’a kadar DDR4 bellek, 1 ücretsiz IP adresi ve sınırsız bant genişliği ile etkileyici Linux ve Windows tabanlı sanal özel sunucu seçenekleri sunar. VPS fiyatları £ 12.99 arasında değişmektedir. / aylık ve 39,99 TL / ay KDV hariç. Bu kategoride, Windows VPS planları fiyatları biraz daha yüksektir.

WHUK’ın büyük barındırma hizmetlerinden bir diğeri, kontrol paneli (cPanel WHM, Plesk veya hiçbiri), İşletim Sistemi (CentOS 7, Debian, Ubuntu 14.04, CloudLinux, Server 2012 R2), CPU (yukarı yüksek performanslı Xeon işlemcilerde 12 vCPU çekirdeği), bellek (32 GB’a kadar), SSD depolama (SSD sürücüsü başına 1 TB’a kadar depolama alanı), yedekleme (1.000 GB’a kadar) ve veri aktarımı (10.000 GB’a kadar).

WHUK Dedicated Sunucular HDD veya SSD depolama ile seçilebilir ve CPU modeline (Intel Xeon E3, Intel Xeon E5 veya Intel Xeon E5 ST) göre sınıflandırılır. Her kategori 3 yapılandırılabilir planla temsil edilir. Fiyatlar KDV hariç £ 69,99 / pm ve hariç fiyatlar 439,99 £ / pm arasında değişmektedir. KDV. Tüm özel sunucu planları, ek bir ücret ödemeden 1Gbit bağlantısı içerir. Bu planlar tamamen yönetilir ve Linux veya Windows işletim sistemi arasında seçim yapabilirsiniz.

Bayi barındırma, Windows ve Linux beyaz etiketli bayi planları seçimi ile WHUK’ın barındırma hizmetleri arasında da yer almaktadır. Fiyatlar 9,99 TL’den başlıyor / ay hariç. KDV.

WebHosting.uk.com Barındırma Hizmetleri & Özellikleri

WHUK, birden çok barındırma kategorisinde birden çok barındırma planı sunar. WHUK hosting aşağıdaki özellikler için dikkat çekicidir:

 • Uygulama optimize barındırma planları;
 • Hem Linux hem de Windows hosting seçenekleri;
 • CPanel ve Plesk kontrol panellerinin seçimi;
 • % 95 kesintisiz çalışma SLA’sı;
 • 30 günlük karışmayan para iade garantisi;
 • 24 × 7 İngiltere merkezli müşteri desteği;
 • Sınırsız web sitesi barındırma, sınırsız bant genişliği, sınırsız veritabanları, bazı planlarla sınırsız e-posta barındırma;
 • SSD depolama ve HDD depolama;
 • Tek tıklamayla uygulama yükleyici;
 • Günlük yedeklemeler;
 • Proaktif sunucu izleme ve bazı planlarla uzaktan yeniden başlatma;
 • Yıllık sözleşmeli serbest alan;
 • VPS ve özel barındırma planları ile standart olarak yönetim;
 • Her VPS planına ücretsiz Plesk Onyx dahildir;
 • Ücretsiz göçmenlik hizmeti;
 • Ücretsiz tek sayfalık web sitesi oluşturucu;
 • Eklenti hizmetleri seçimi (ör. Saldırı önleme, Web Uygulama Güvenliği, DDoS koruması, virüsten koruma, kötü amaçlı yazılım koruması özellikli Fortigate güvenlik duvarı).

WebHosting.uk.com Müşteri Desteği

Webhosting.uk.com müşteri desteği, canlı sohbet yoluyla tüm planlar için 7/24 mevcuttur. WHUK müşterileri için ücretsiz bir İngiltere numarası mevcuttur veya Destek sayfasındaki iletişim formunu kullanarak WHUK ile iletişime geçebilirsiniz. Destek ekibinin üyeleri Microsoft ve Red Hat aracılığıyla çeşitli sertifikalara sahiptir. Satış öncesi soruları olan veya teknik yardıma ihtiyaç duyanlar için bir Teknik Destek Forumu da mevcuttur.

Artıları & WebHosting.uk.com’un Eksileri

WHUK, mükemmel barındırma seçenekleri ve uygun fiyatlı planları olan 5 yıldızlı bir web barındırma sağlayıcısıdır. Bakalım WHUK, artıları ve eksileri karşılaştırması açısından nasıl ücret alıyor.

Artıları

 • Hosting planlarının mükemmel seçimi;
 • Minimum sözleşme süresi yok, satıcı kilitleme sorunları yok;
 • İngiltere merkezli müşteri desteği;
 • Birkaç uygulamaya özgü barındırma seçenekleri (WordPress hosting, Magento hosting);
 • 7/24 canlı sohbet;
 • Magento hosting ile PCI uyumluluğu;
 • Ücretsiz göç.

Eksileri

 • Bazı özellikler yalnızca eklenti hizmetleri olarak kullanılabilir;
 • Destek sayfası geçişli yan menüde gizlidir.

WebHosting.uk.com İnceleme Sonuç

WHUK’nin en büyük gücü, şeffaf ve uygun fiyatlı hosting planlarının çeşitliliğinde yatmaktadır. Bu ev sahibi, sitelerini İngiltere merkezli müşteri desteği sunan bir İngiltere sağlayıcısıyla barındırmak isteyen herkes için iyi bir seçimdir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map