WooServers İncelemesi

WooServers, çok çeşitli web yönetimi, BT ve web tasarım hizmetleri sunan Aqua Networks adında daha büyük bir şirkete aittir. İngiltere merkezli ve web barındırma hizmetlerini seçerseniz, hem uygun hem de güvenilir oldukları için hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


WooServers’ın sağladığı destek, donanım ve özelliklerin kalitesini her zaman geliştirmek için çalışan bir uzman ekibine sahiptirler. Ana hedefleri, büyük ve küçük işletmelerin bütçe üzerinden ödeme yapmak zorunda kalmadan çevrimiçi varlıklarını sorunsuz bir şekilde oluşturup sürdürmelerine yardımcı olmaktır..

WooServers, bulut barındırma çözümleri ve fiziksel sunucular gibi olağan barındırma hizmetlerini sunar, ancak hepsi bu kadar değildir. Yararlı bulabileceğiniz gelişmiş analitik için büyük veri ve araçlarla ilgili bazı ek hizmetleri vardır. Büyük veri, bu günlerde her türlü işletmeye yarar sağlayan bir şeydir ve çok miktarda veri işleyebilen bir sağlayıcıya sahip olmak onlar için büyük bir yatırım olabilir.

WooServers 2009 yılında başladı ve yüksek performans ve güvenilirliğe sahip en iyi web barındırma sağlayıcılarından biri olduğunu kanıtladı. Birçok müşterinin güvenini kazandılar, ancak fiyatları, özellikleri ve daha fazla ayrıntıyı görelim, böylece kendiniz görebilirsiniz.

WooServers Genel Bakış

Her şeyden önce, WooServers tüm müşterileri için geçilmez bulut barındırma güvenliği sunar. O kadar güvenlidir ki, genellikle günde 5.000 web sitesi saldırısını durdurur ve 10.000’i önler, ayrıca web sitelerini korur. WooServers, SwiftServe, Sabercloud, White Shark Media ve daha fazlası gibi şirketlerin güvenini kazandı.

Scranton’da kesinlikle güvenli, penceresiz bir veri merkezi var ve hiçbir şeyin ve kimsenin sunuculara yaklaşamamasını sağlıyor. WooServers büyük güvenlik kapılarına, sıcaklık izleme, sel ve yangın alarmlarına ve iç kapıya çok yatırım yaptı. Ayrıca çok sayıda kamera var, bu yüzden her şey dışta ve içeride kontrol altında.

WooServers planları kurumsal kullanıcılar için birinci sınıf web hosting hizmetleri ve işletmeler için üstün VPS hizmetleri sunuyor. Bununla birlikte, çoğunlukla büyük şirketler için harika bir seçenek olabilecek özel sunucu planlarından gurur duyuyorlar. Özel sunucularını sürekli izleyerek yüksek kalitede destek sunarlar.

WooServers, özel planları ile oyundaki daha ucuz olanlardan biridir. Bunun da ötesinde, satın almadan hemen önce onlara danışabilirsiniz. Barındırma planları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, şüphesiz bir akıllıca seçtiğinizden emin olarak Skype’ta mevcutlar..

WooServers Planları ve Fiyatlandırması

WooServers’te Özel Hosting Planları

WooServers çok sayıda özel sunucu seçeneğine sahip olduğundan, her türlü özel işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Esas olarak bu yüksek performanslı ve esnek özel sunuculara odaklanıyorlar. Ancak, sadece küçük bir web sitesi veya blog isteyenler için olumsuz olabilecek herhangi bir paylaşılan barındırma planı yoktur..

WooServers, büyük miktarda kaynak, en kaliteli hizmet ve yüksek performans isteyenler için olağanüstü olacaktır. Üç farklı sunucu yapılandırması sunarlar ve yalnızca beklenen iş yüküne bağlıdır. Kullandıkları sunucular Dell Power Edge, sağlam ve güçlü donanıma sahip kesinlikle birinci sınıf teknoloji.

DDoS saldırılarına karşı bir koruma da aktiftir ve DDoS koruması söz konusu olduğunda en iyi isimlerden biri olan Arbor Networks tarafından sağlanır. Bunun da ötesinde, WooServers kötü amaçlı yazılımlara, yazılım botlarına karşı gelişmiş koruma sağlar ve herkesin sunuculara uzaktan erişmesini önler. Ayrıca, mevcut en güçlü güvenlik duvarlarından bazılarını kullanıyorlar.

Dell PowerEdge’in yanı sıra, Amadeus XR 3000 esnek ve ölçeklenebilir barındırma planlarını tercih eden işletmeler için iyi çalışan sunucular. WooServers adanmış planları 99 $ sonuna kadar 599 $ bir ay.

İlk planla elde ettiğiniz şey Intel Xeon E5 CPU 4 çekirdekli, 16 GB RAM ve ölçülmemiş 100 Mbps bant genişliği ile. Ne kadar büyük plan seçerseniz, rakamlar o kadar büyük olur ve en büyük özel planları bu şekilde görünür: 16 özel çekirdekli Intel Xeon E5 ve 192GB RAM.

Her planla, kontrol panelini ve işletim sistemini de seçersiniz. Her ay yeni IP adresleri satın alma seçeneği de vardır. WooServers, performansı önemli ölçüde artıran Private Switch adlı bir hizmetle iki sunucuyu birleştirmenizi sağlar.

WooServers’ta VPS Hosting Planları

WooServers, Microsoft Azure harika bir platform VPS Hizmeti. İster veritabanları, bulut depolama alanı veya sanal ağlar için ihtiyacınız olsun, WooServers planlarından biri kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu VPS planları aynı zamanda üstün bir performans sağlayan üst düzey donanıma da dayanmaktadır..

Hangi planı seçerseniz seçin, fikrinizi her zaman değiştirebilirsiniz. VPS planlarını yükseltme ve düşürme, şu anda ihtiyacınız olan performansa bağlı olarak WooServers ile sorunsuz bir şekilde yapılabilir.

6 farklı VPS planı var ve birincisi, Sanal Makine 1 planın maliyeti sadece 10 $. 2 çekirdekli CPU, 1GB RAM, 30GB SSD disk depolama ve 2 TB bant genişliği için pek bir şey yok. Bu onların Sanal Makine 10 aylık 320 $ fiyatla 12 CPU çekirdeği, 32GB RAM, 320GB SSD ve 7 TB bant genişliği ile planlama.

WooServers şirketinde WordPress Hosting

WooServers hiçbir paylaşılan barındırma planı sunmadığından, WordPress’e özgü planları da bulamazsınız. Ancak bu, WordPress’i veya başka bir CMS’yi desteklemedikleri anlamına gelmez. Aslında bu platformlarda size yardımcı olabilecek profesyonellerden oluşan bir ekibe sahipler.

WooServers’daki herhangi bir web barındırma planına özgürce katılabilir ve Joomla, WordPress ve Drupal gibi herhangi bir CMS yükleyebilirsiniz ve tam destek alabilirsiniz. Ekipleri, bu CMS’nin makinelerinde sorunsuz bir şekilde çalışacağını garanti ediyor.

WooServers Hosting Özellikleri

 • Web barındırma sağlayıcılarının çoğu sadece PayPal veya kredi kartlarını kabul eder. WooServers’a katılırsanız, daha fazlasına sahip olacaksınız Ödeme seçenekleri Skrill, AlertPay ve Liberty Reserve gibi.
 • Yapabilirsin Yükselt onların VPS sadece iki plan arasındaki fiyat farkını ödeyerek sorunsuz bir şekilde planlar. Ancak, özelliklerin ihtiyaçlarınız için biraz fazla olduğunu düşünüyorsanız, daha ucuz bir tane de seçebilirsiniz.
 • Özel planlar işletim sistemi, donanım (HDD, RAM) ve daha fazlası değiştirilerek de yükseltilebilir. Hem özel hem de VPS planları için tercih ettiğiniz bir kontrol paneli de seçebilirsiniz. İkincisini öderseniz, fiyat için bir vePortal paneli de alırsınız..
 • Web siteleriniz tamamen korunacaktır DDoS saldırıları bu da kesinti olasılığını daha da azaltır. WooServers neredeyse% 100 çalışma süresini ve web sayfalarınızın yüksek hızlarda yüklenmesini sağlayan güçlü bir hizmeti garanti eder.
 • Basit ve kesintisiz web sitesi yönetimi, cPanel endüstrideki en popüler kontrol paneli yazılımıdır. Web sitenizi takip etmenizi ve güncellemeleri kolayca uygulamanızı sağlar. CPanel’de tek bir tıklama ile yüklenebilecek birçok özellik bulabilirsiniz..
 • Yeni müşteriler Ücretsiz Pazartesi hangi bir ay için bir VPS web hosting planı kazanmak için harika bir yoldur. Ücretsiz olarak denemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken Pazartesi günü bloglarını ziyaret etmek ve gönderilerini olabildiğince çabuk yanıtlamaktır. İlk üç kullanıcı, gelecek ay için 512 RAM, 1000GB bant genişliği ve 20GB disk alanına sahip bir VPS alır.
 • WooServers bir bağlı şirket veya Referans program. İster mevcut ister yeni bir müşteri olun, hizmetlerini arkadaşlarınıza önerebilirsiniz ve ikisi katılırsa bir fiyat alırsınız. İsterseniz size bir aylık VPS planlarından birini veya isterseniz eşdeğer parayı verirler.

Ancak hepsi bu kadar değil, bahsetmeye değer bazı ek özellikler de var. Önümüzdeki listede sizin için özetleyeceğiz:

 • Her planla sınırsız e-posta hesabınız olabilir
 • DNS Yönetimi için yüksek verimli bir hizmet sağlarlar
 • Spam’den korunacaksınız
 • Popüler komut dosyaları, tek tıklamayla yükleme sağlayan Fantastico aracılığıyla kullanılabilir
 • Telefon görüşmeleri olmasa bile en iyi müşteri destek ekibinden biri

WooServers Müşteri Desteği

Tüm WooServers hosting planlarıyla sürekli olarak ulaşılabilir ve yardımcı bir müşteri desteği alacaksınız. Bunlar, kontrol paneli, Java, e-posta sorunları ve Linux-Apache-MySQL-PHP (LAMP) ile ilgili sorunlar gibi çok çeşitli sorunları düzeltebilecek bir profesyonel ekibidir..

Teknik destek ekibi Skype, canlı sohbet, e-posta, bilet yoluyla mesajlaşabilir ve hatta onları telefonla arayabilirsiniz. Kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak, genellikle 10 dakika içinde yanıt verirler. Ancak, bazı rehberliğe ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edebileceğiniz sağlam bir bilgi tabanına da sahiptirler..

Sonuç olarak, WooServers her zaman yüksek kaliteli bir müşteri desteği sağlamak için en iyi gayreti göstermektedir. Ancak hepsi bu kadar değil, bazı ekstraları garanti edecek ek bir fiyat için Ultra Yönetilen Hizmete sahipler. Bunlar arasında gelişmiş güvenlik, belirli yazılım sorunlarını çözme ve Apache, MySQL, Nginx ve Java ile ek yardım bulunur. Gerçekten bir işletme veya bireysel web sitesi sahibinin ihtiyaç duyacağı her şeyi sağlar.

WooServers’ın Artıları ve Eksileri

Bir işletme sahibi ve güçlü özellikleri ile güvenilir bir web barındırma hizmeti isteyenler için WooServers büyük olasılıkla iyi bir seçimdir. Ancak, her sağlayıcının bazı kusurları olduğunu ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmeden önce bunları da aklınızda tutmanız gerektiğini unutmayın..

Kısa ve hızlı bir şekilde sizin için anlaşılabilir olmasını sağlamak için, WooServers’ın tüm artılarını ve eksilerini bu temiz listede topladık:

Artıları

 • Büyük veri analizini desteklemek kesinlikle onların güçlü kıyafeti
 • Performansı artıran iki sunucuyu birleştirebilirsiniz (Private Switch)
 • Tüm dünyada veri merkezleri var ve bir tane seçebilirsiniz
 • Yararlı ve eğitimli müşteri desteği

Eksileri

 • WordPress için belirli planlar mevcut değildir
 • Desteğe telefonla ulaşamazsınız
 • WooServers, site oluşturucuları veya şablonları sağlamaz

Fiyatlar oldukça düşük olduğundan, muhtemelen hizmetlerini kısa bir süre denemeye değer. Beğenmediyseniz bile, bütçenizin büyük bir kısmını tüketmez.

WooServers İnceleme Sonucu

WooServers, web barındırma sağlayıcıları söz konusu olduğunda performans ve güvenilirliğe öncelik veren büyük ve küçük işletmeler için iyi bir seçenektir. Uygun fiyatları ve birinci sınıf hizmetleriyle yanlış gidemezsiniz..

VPS ve özel planlarıyla, özellikle uygulama geliştiricilerine çoğunlukla fayda sağlayan özel OS X sunucularıyla kesinlikle en iyiler arasındadırlar. İyi bir şey de, sadece küçük bir e-Ticaret sitesine ihtiyaç duyan daha küçük işletmeler için kullanışlı olabilecek bazı daha ucuz planlar sunmalarıdır..

WooServers bu kadar çok özellik sunmuyor. Onların barındırma planları çoğunlukla çalışmak için ek bir site oluşturucu veya şablonlar almak çünkü web kodlama biraz deneyim olanlar için tavsiye edilir. WooServers kendi web hosting sağlayıcısı olarak seçenler esas olarak basit ve güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyan ciddi geliştiriciler.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map