A2Hosting pārskats Austrālija

Austrālija atrodas īpašā Zemes apgabalā, kas nozīmē samērā lielu attālumu no citiem kontinentiem. Tā ir problēma, kas saistīta ar attālumu savienošanu, un, visticamāk, tas ir galvenais iemesls, kāpēc starp valsti un citiem pasaules apgabaliem ir pieejami tikai daži zemūdens datu kabeļi..


Satelītu un mobilā interneta vecumā jājautā, kāpēc zemūdens kabeļi ir tik svarīgi:

 • tomēr mums jau ir satelīti, dati starp kontinentiem tiek pārsūtīti pa zemūdens kabeļiem
 • dati pa kabeļiem pārvietojas daudz ātrāk nekā satelīti (TB / sekundē pret GB / sekundē)
 • kabeļi atrodas drošībā dziļajā okeānā, un tiem nav ietekmes uz vidi
 • mazāks kabeļu datu latentums nozīmē arī ātrāku datu pārsūtīšanu

zemūdens kabeļi-Austrālija

Avots: submarinecablemap.com

Acīmredzot būtu loģiski gulēt pēc iespējas vairāk zemūdens datu kabeļu starp Austrāliju un citiem kontinentiem, taču ir iemesls, kāpēc lielie uzņēmumi līdz šim to nedarīja. Jauna datu kabeļa celtniecības darbi var maksāt simtiem miljonu dolāru, tāpēc nauda ir galvenais iemesls, kāpēc nav vairāk datu kabeļu.

Ja jūs dzīvojat Austrālijā vai tur esat uzņēmums un vēlaties orientēties tikai uz vietējiem tirgiem, tad Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var būt laba izvēle. Bet, ja vēlaties sasniegt starptautiskos klientus, vājš datu savienojums starp jūsu apmeklētājiem un Austrālijas serveri var izraisīt lēnu vietnes parādīšanu vai pat darbības traucējumus. Ir vērts novērot tirgu un izvēlēties alternatīvu tīmekļa mitināšanas risinājumu no ārpus Austrālijas.

Mēs iesakām A2Hosting. Uzņēmumam ir datu centri 4 vietās, Mičiganā (ASV), Arizonā (ASV), Amsterdamā (Eiropā) un Singapūrā. Tā kā Āzijas datu centrs nav tālu no Austrālijas, to var izmantot, lai apkalpotu gan savus starptautiskos, gan vietējos klientus.

Kāpēc Austrālijas klienti izvēlas A2Hosting?

A2Hosting ir daudz lielisku iespēju un pakalpojumu, un tieši tāpēc mēs to varam jums ieteikt.

 • Neierobežota vieta diskā: Pat ja jūs izvēlēsities lētāko dalītā hostinga paketi, jums tiks nodrošināta neierobežota krātuve. Neierobežota lietošana nozīmē uzvedību, kas ir līdzīga citu lietotāju uzvedībai.
 • Neierobežots joslas platums: Joslas platuma izmantošanai nav ierobežojumu, kamēr jūs neizmantojat ievērojami lielāku joslas platumu nekā vidusmēra lietotāji. Tas nozīmē, ka jūs nevarat nodrošināt straumēšanas pakalpojumus, lielu attēlu galeriju pārvaldību, cenu audio vai video failu pārvietošanu bez saspiešanas utt. Šādus uzdevumus var apkalpot VPS vai Dedicated Server Hosting pakotnes.
 • SSD diskdziņi: A2Hosting vecmodīgu HDD vietā izmanto mūsdienīgus cietvielu diskus (SSD). Tas nozīmē daudz ātrāku datu apkalpošanu bez maksas.
 • 99,9% uptime: Tas nozīmē maksimālo dīkstāvi 1 minūte 26 sekundes dienā. Saskaņā ar internetā pieejamajiem datiem serveru darbības laiks ir vēl labāks un ir aptuveni 99,98% (nozīmē maksimālo dīkstāves laiku 17,3 sekundes dienā).
 • Linux un Windows mitināšana: Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pārdod uz Linux balstītas hostinga paketes; tie nāk ar cPanel un ir lieliski piemēroti tādu PHP lietojumprogrammu darbībai kā WordPress un gandrīz visām mūsdienu satura pārvaldības sistēmām. Bet, ja runa ir par tādu Microsoft tehnoloģiju kā ASP, .NET vai Microsoft SQL datu bāzu izmantošanu, Windows serveri ir labāki. A2Hosting piedāvā arī Windows serveru paketes.
 • 24/7 atbalsts: Atbalsts ir pieejams 7/24 pa tālruni, e-pastu vai biļešu pārdošanas sistēmu uz vietas. Uzņēmumam ir atšķirīgi tālruņu numuri dažādām valstīm, klienti var piezvanīt uz 17 numuriem, daudzi no tiem ir bezmaksas.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija: Ja neesat apmierināts ar mitināšanas plānu, varat lūgt atmaksu 30 dienu laikā. Līdzīgi kā lielākajā daļā hostinga uzņēmumu, par tādiem papildu pakalpojumiem kā uzstādīšanas maksa, domēna reģistrācija un SSL sertifikācija netiek atmaksāta.
 • Bezmaksas Cloudflare CDN: Jums var būt izdevīgi, ja bez maksas izmantojat Clodflare satura piegādes tīklu. Tas nozīmē, ka jūsu dati tiks apkalpoti vieglāk un jūsu vietne tiks parādīta ātrāk.
 • Bezmaksas aizsardzība pret vīrusiem: Jūsu vietnes datus un e-pastus aizsargā uzņēmuma bezmaksas vīrusu aizsardzība.
 • Zaļa tīmekļa mitināšana: A2Hosting ieguva savu vārdu par Ann Arbor, zaļu pilsētu ar vairāk nekā 50 000 kokiem. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas un ir veltīta zaļās enerģijas izmantošanai savā biznesā. A2Hosting sadarbojās ar Carbonfund.org 2007. gadā, lai kompensētu uzņēmuma oglekļa pēdas. Lai sasniegtu šo mērķi, A2Hosting uzliek 3 kokus par katru pārdoto hostinga paketi.
 • Instalējiet viena klikšķa risinājumus: Daudzpusīgu sarakstu ar visizplatītākajām satura piegādes sistēmām, forumu motoriem vai citām programmatūras vienībām var instalēt tikai ar vienu klikšķi. Tas ietaupa jūsu laiku, un jums nav jāuztraucas par vēlamo datu bāzes lietotāju, datu bāzu vai citu administratīvo darbību veikšanu!
 • Līdz 20 reizēm ātrāki serveri: Lielāka dalīta mitināšanas un citu mitināšanas pakete ieguva vietnes A2 optimizētāju, kas jūsu vietni var padarīt pat 20 reizes ātrāku. Paātrinātāja paketē ir atmiņas, datu bāzes un vietnes kešatmiņas mērījumi, kas var ātrāk palaist jūsu PHP skriptus, efektīvāk veikt datu bāzu vaicājumus un ātrāk parādīt vietni.
 • Izstrādātājiem draudzīga vide: A2Hosting izstrādātājiem nodrošina atjauninātu servera vidi, kur ir pieejami visi galvenie skripti un pakalpojumi. Jūs varat atrast PHP 5.x un 7.x, MySQL 5.6, PostgreSQL 9.6, Python un Perl, Apache tīmekļa serveri, Node.JS, FTP un SFTP, SSH un SSL.
 • Uzlabota drošība: Bezmaksas HackScan Protection pakalpojums darbojas aiz mitināšanas pakotnēm, tāpēc uzbrucēji tiek noķerti, pirms viņi sasniedz jūsu vietni. Ir pieejami arī citi drošības mērījumu veidi, ieskaitot ugunsmūrus, DDoS aizsardzību.

Mēs klasificējam A2Hosting par 2. vietu mūsu labāko WordPress mitinātāju sarakstā Austrālijā.

A2Hosting mitināšanas paketes

Sākuma līmeņa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu A2Hosting sauc par Shared Hosting, kas pieejams gan Linux, gan Windows operētājsistēmās. Abiem ir 3 paketes, un to funkciju saraksts ir gandrīz vienāds.

Kaut arī nav atšķirības starp servera resursiem, Windows un Linux piedāvā dažādas mitināšanas vides. Linux pakotnes tiek piegādātas kopā ar cPanel un ir lieliski piemērotas PHP, Python vai Perl koda gabalu palaišanai, izmantojot MySQL vai PostgreSQL datu bāzes, tīmekļa serverus, piemēram, Apache, un tādus izplatītus pakalpojumus kā Node.JS.

Pretēji tam uz Windows balstītas paketes ir ideāli piemērotas ar Windows saistītajiem pakalpojumiem, ieskaitot ASP vai .NET, Microsoft SQL datu bāzes un MVC vai Silverlight ietvarus. cPanel šai operētājsistēmai nav pieejams, tāpēc tā vietā iegūsit Plesk.

Neskaitot šīs ar operētājsistēmu saistītās specialitātes, abām versijām ir vienādas paketes:

 • Lite: Tas ir piemērots vienai vietnei, un tajā varat pievienot līdz 5 datu bāzēm. Tas sākas no USD 3,92 mēnesī Linux un USD 4,90 mēnesī Windows. Parastās cenas ir USD 7,99 mēnesī un USD 9,99 mēnesī.
 • Ātri: Šī pakete dod jums 2 reizes vairāk servera resursu, un tam varat pievienot neierobežotu skaitu datu bāzu. Tas sākas no USD 4,90 mēnesī Linux un USD 5,88 mēnesī Windows. Parastās cenas ir USD 9,99 mēnesī un USD 11,99 mēnesī.
 • Turbo: Šī pakete nodrošina jums tādas pašas funkcijas kā Swift, bet satur arī A2 vietnes paātrinātāja pakalpojumu, padarot jūsu vietni pat 20 reizes ātrāku. Tas sākas no USD 9,31 mēnesī un USD 10,78 mēnesī. Parastās cenas ir USD 18,99 mēnesī un USD 21,99 mēnesī.

Tālākpārdevēju mitināšana A2Hosting pakalpojums ir pieejams arī abās operētājsistēmās, un arī galvenā informācija par piedāvājumiem ir vienāda. Mazāko paketi sauc par bronzu, un tā nodrošina 30 GB krātuvi, 400 GB datu izmantošanu, 40 lietotāju kontus un bezmaksas eNom tālākpārdevēja kontu..

Linux versijai ir WHM vadības panelis, un tās cena sākas ar USD 13,19 mēnesī, bet tās parastā cena ir USD 19,99 mēnesī. Windows versijā tiek izmantots Plesk vadības panelis, un tā cena sākas ar USD 14,51 mēnesī, tā parastā cena ir USD 21,99 mēnesī.

Ir daudzpusīgi piedāvājumi VPS paketes vietnē A2Hosting un jūs varat iegādāties nepārvaldītu VPS mitināšanu, pārvaldītu VPS mitināšanu ar Linux un pārvaldītu VPS mitināšanu ar Windows. Saknes piekļuvi var pasūtīt arī abām operētājsistēmas pakotnēm.

Nepārvaldītas VPS mitināšanas paketes tiek piegādātas bez operētājsistēmas, tāpēc jūs varat brīvi izmantot savas idejas. Mazākais tā komplekts nodrošina 20 GB krātuvi, 1 CPU kodolu, 2 TB joslas platuma izmantošanu un 0,5 GB atmiņu. Tas sākas ar USD 5 mēnesī.

Izturīgākas pārvaldītās VPS paketes nodrošina vairāk servera resursu. Mazākais no tiem piedāvā 4 GB atmiņu, 75 GB krātuvi, 2 TB joslas platuma izmantošanu un 4 virtuālos CPU. Tas sākas no USD 32,99 mēnesī Linux un USD 36,29 mēnesī Windows. Parastās cenas ir USD 49,99 mēnesī un USD 54,99 mēnesī.

Dedicated Server Hosting paketes ir pieejamas arī vietnē A2Hosting – gan pārvaldītās, gan nepārvaldītās versijās. Nepārvaldītas paketes ir lētākas; mazākā pakete ir pieejama no USD 99,59 mēnesī. Tas satur 8 GB RAM, 2 reizes 500 GB atmiņas, 10 TB pārsūtīšanu un 2 Intel 3,1 GHz centrālā procesora serdeņus.

Mazāka pārvaldītā Dedicated Server hostinga pakete sākas ar cenu 141,09 USD / mēnesī. Tas nodrošina jums tos pašus servera resursus kā nepārvaldītā versija, bet satur arī bezmaksas SSL un bezmaksas cPanel licenci.

Secinājums

Austrālijas uzņemšana

Vai A2Hosting ir labs austrāliešiem? Atbilde ir JĀ. Tās tuvākais datu centrs Singapūrā var apkalpot gan jūsu Austrālijas, gan starptautiskos klientus. Daudzpusīgais produktu klāsts var kalpot jūsu vietnēm jau no to sākuma un spēj izturēt lielu trafiku.

Cena ir skaidra, un tajā nav slēptu izmaksu. Izvēloties A2Hosting, jūsu uzņēmumam būs uzticams un labi darbojošs hostings!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map