Atsauksmes Vultr

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Atsauksmes Vultr
0 11 мин.

Izmantojot Vultr, jūs varat iegūt jaudīgu, nepārvaldītu VPS mitināšanu, kas seko līdzi konkurencei, vienlaikus saglabājot zemas cenas. Patiesībā jums tik tikko ir jāmaksā vairāk, nekā jūs maksātu par parastu dalīta hostinga plānu. Pierakstīšanās VPS mitināšanas plānā Vultr sniedz milzīgu labumu: viņu mākoņdatošanas sistēma ir ļoti elastīga. Jūs varat pievienot jaunu VPS gadījumu, vairāk CPU, RAM vai krātuves, kad vien vēlaties, vienkārši samaksājot starpību.


Protams, doties uz nepārvaldītu VPS plānu kā iesācējam var šķist nedaudz riskanti. Par laimi, internetā ir daudz resursu, kas var palīdzēt pārvaldīt serveri. Diezgan viegli ir atrast plašas rokasgrāmatas, kurās parādīts pakāpenisks servera iestatīšanas un uzturēšanas process. Ir pieejami arī noderīgi pakalpojumi, piemēram, ServerPilot.io. Tas garantē, ka jums nav jāizmanto konsole, un tā vietā nodrošina iesācējiem draudzīgu saskarni.

No otras puses, jūs varat ietaupīt naudu, izvēloties nepārvaldītu VPS. Jūs maksāsit tikai par sniegumu, jo jūsu pakalpojuma pārvaldībā nav iesaistīts neviens personāls. Runājot par VPS mitināšanu, Vultr nopelnīja savu izcilo pakalpojumu sniedzēju reputāciju. Tālāk mēs apskatīsim cenas un visas šī pakalpojuma sniedzēja piedāvāto pakalpojumu daļas, ieskaitot plānus, klientu atbalstu un funkcijas.

Vultr plāni un funkcijas

Uzņēmumā Vultr netrūkst noderīgu pakalpojumu. Viņiem ir savi mākoņdatošanas plāni, kas ir lieliski piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot savas augošās vietnes. Viņiem ir bloķēšanas krātuves pakalpojums, kurā jūs varat iestatīt vēlamo SSD krātuves daudzumu un iznomāt to par mēneša vai pat stundas cenu. Tā kā ir liels pieprasījums pēc atdalītajiem serveriem, Vultr iekļāva 4 dažādus plānus, kurus varat atrast viņu sadaļā Dedicated példies.

Tie garantē augstākā līmeņa hostinga veiktspēju lielākiem uzņēmumiem un projektiem, kuriem tas ir nepieciešams. Mēs apskatīsim šīs iespējas pa vienam, sniedzot jums pamatinformāciju par tām, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko. Vispirms apskatīsim dažas galvenās iespējas, ko šis uzņēmums var piedāvāt:

 • Daudzas operētājsistēmas – Jūs varat izvēlēties starp Linux vai Windows vai arī instalēt jebkuru citu operētājsistēmu pēc jūsu izvēles. Vultr ir pieejamas daudzas Linux versijas, kas ļauj jums izvēlēties tādu, kas ir pilnībā savietojams ar programmatūru, kuru vēlaties izmantot serverī.
 • Momentuzņēmumi un dublējums – Kad vien vēlaties, varat izveidot momentuzņēmumu par pašreizējo servera stāvokli. Tas var būt noderīgi, ja vēlaties pievienot citu servera gadījumu, jo viss, kas jums jādara, ir tam piemērot momentuzņēmumu, un tas ir iestatīts. Turklāt automātiskā dublēšana mēnesī maksā tikai 1 USD.
 • Datu centri – Līdz šim Vultr ir izveidojis 15 datu centrus, kas ir izplatīti visā pasaulē, lai ikvienam būtu stabils savienojums. Tiem visiem ir C klases IP adrese, kas var daudz palīdzēt jūsu SEO uzlabošanā.
 • Vadības panelis – Vultr vadības panelis ir lieta, kuru pat iesācēji var ērti izmantot, pateicoties pieejamajai noderīgajai dokumentācijai. Jūs varat izvēlēties cPanel, kas šobrīd ir vispopulārākais administratora vadības panelis. Tas tīmekļa vietņu pārsūtīšanu, dublēšanu, datu atjaunošanu un visus ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu saistītos uzdevumus padara vienkāršu.
 • Atbalsts mobilajām ierīcēm – Mobilā lietotne Vultr ir pat vienmērīgāka nekā darbvirsmas versija. Tas ir pilnīgi lietotājam draudzīgs un ļauj pievienot jaunus serverus un pārvaldīt arī esošos.
 • Neierobežota piekļuve – Izmantojot koplietotos mitināšanas plānus, jums serverī ir atļauts instalēt jebkuru vēlamo programmatūru. Ne tikai tas, ka jūsu servera piekļuve netiks ierobežota, bet arī jūs varēsit instalēt ļoti daudzas noderīgas viena klikšķa programmas, ko nodrošina Vultr.

Mākoņa skaitļošanas plāni (VPS)

Šis ir pakalpojums, uz kuru Vultr galvenokārt koncentrējas, nodrošinot saviem klientiem 8 dažādus plānus, no kuriem izvēlēties. Ja vēlaties, lai jūsu lietojumprogrammas vai vietnes mitinātu uzticams serveris, sadaļa Vultr Cloud Compute noteikti ir tā vieta, kur jums tas jāmeklē. Cenas ir neticami zemas, sākot ar USD 2,50 mēnesī, kas pārspēj lielāko konkurences daļu. Internetā var atrast daudz līdzīgu plānu, bet parasti par divkāršu cenu.

Un pats lielākais ir tas, ka jūs par savu naudu saņemat pienācīgu cenu. Saskaņā ar lielāko daļu atsauksmju cilvēki ir vairāk nekā apmierināti ar hostinga plāniem. Mākoņu skaitļošanas plāni ir īpaši ieteicami tiem, kuriem ir zināma pieredze tīmekļa dizainā vai jebkura veida tīmekļa vietņu veidošanā. Šie plāni palielinās līdz ar jūsu vajadzībām, kas nozīmē, ka jūs varat jaunināt savu plānu, kad vien vēlaties, bez dīkstāves.

Kā mēs jau minējām, viņu pirmais plāns maksā tikai 2,50 USD mēnesī, un tam ir 20 GB SSD, 1-core CPU un 512MB RAM un 0,50TB joslas platums. Varat to palielināt, izmantojot 7 papildu līmeņus. Visspēcīgākais plāns maksā 320 USD mēnesī un jūs saņemat 400 GB SSD, 16 kodolu CPU, 64 GB RAM un 10TB joslas platumu. Visus šos serverus var arī īrēt par stundas cenu.

Bloķēt krātuvi

Pievienojot savai vietnei arvien vairāk lapu, saturu un funkcionalitātes, iespējams, serverim beigsies resursi. Ja tā ir tikai atmiņas vietas problēma, jums nav obligāti jāpārslēdzas uz stingrāku plānu. Jaudīgāks plāns nozīmē arī to, ka uzlabosies arī centrālais procesors, operatīvā atmiņa, joslas platums, kaut arī jums, iespējams, šie resursi pat vēl nav nepieciešami.

Vultr nevēlas, lai jūs maksātu par resursiem, kas jums pat nav nepieciešami. Tāpēc viņi ieviesa iespēju Bloķēt krātuvi. Pārbaudot šo sadaļu savā vietnē, redzēsit, ka ir pieejams SSD krātuves skaitītājs, kurā varat iestatīt nepieciešamo krātuves daudzumu un pēc tam to īrēt. Jūs pat varat maksāt par stundu pat par krātuvi.

Ja vēlaties maksāt katru mēnesi, tad varat saņemt 10 GB SSD par USD 1 mēnesī vai maksimāli 10 000 GB SSD par USD 1000 mēnesī. Jūs vienmēr varat iegūt papildu vietu no Vultr, ja tas ir nepieciešams dublējumiem vai papildu vietņu / lietotņu datiem.

Dedicated Serveri

Izmantojot speciālu serveri, nav jāuztraucas par citiem lietotājiem, kas sēž ap jūsu vietnes datiem tajā pašā serverī. Jums ir pilnībā jūsu serveris, jums vienkārši jāizvēlas tāds, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Vietnē Vultr Hosting ir pieejami 4 dažādi veltīti serveri. Pirmais maksā 60 USD, un tam ir 120 GB SSD krātuve, 2 CPU kodoli, 8 GB RAM un 10 TB joslas platums..

Spēcīgākais plāns tur maksā 240 USD mēnesī un jūs iegūstat milzīgu 480 GB SSD krātuvi, 8 CPU serdeņus, 32 GB RAM un 40TB joslas platumu. Protams, varat arī pievienot papildu krātuvi savam atvēlētajam serverim, iestatot nepieciešamo daudzumu sadaļā Vultr vietnes sadaļa Bloķēt krātuvi.

VPS izvēle ilgtermiņā varētu būt pienācīga iespēja, taču tas, ka citi lietotāji arī savas vietnes vada serverī, var negatīvi ietekmēt jūsu VPS veiktspēju. Tāpēc, ja tas pārāk neapdraud jūsu budžetu, vienmēr ir labāk jaunināt uz speciālu serveri. Uzņēmumā Vultr ne tikai tas, ka cenas ir zemas, bet jūs noteikti būsit apmierināts arī ar viņu speciālajiem serveriem.

Serveris Uptime

Vultr garantē, ka, ja jūsu vietnē būs dīkstāve, jūs saņemsit kredītus kompensācijai. Protams, tas nenozīmē, ka ir pareizi, ja viņu serveri nedarbojas. Vietņu īpašnieki var zaudēt ievērojamu ieņēmumu summu, ja viņu vietņu darbība ir mazāka. Tomēr ir pilnīgi taisnīgi, ka vismaz viņi jūsu nākamo mēneša maksu padara nedaudz zemāku.

Tomēr joprojām būtu labāk, ja viņi dotu naudu kā kompensāciju; kā izrādās, viņu serveri tik un tā reti iet uz leju. Vultr patiesībā smagi strādā, lai saglabātu servera darbības laiku 100%. Vienmēr var būt aparatūras kļūme, cilvēka kļūda, negadījums vai kāda veida programmatūras kļūme, tāpēc jūs nevarat cerēt uz 100%, taču viņi noteikti cenšas to noturēt pēc iespējas augstāk..

No otras puses, viens no iemesliem, kāpēc viņi tik daudz investēja mākoņu mitināšanā, ir minimāls dīkstāves laiks. Mākoņu mitināšana ļauj visus datus izplatīt starp daudziem serveriem, pārliecinoties, ka, ja kāds no tiem nedarbojas, jūsu vietne joprojām var darboties pārējos serveros bez dīkstāves..

Vultr klientu atbalsts

Ar labi apmācīto klientu atbalsta komandu Vultr spēj reaģēt uz atbalsta biļetēm un tik ātri atrisināt jūsu problēmas, ka jums tik tikko būs laika paņemt pārtraukumu. Jūs varat lūgt arī padomus, pajautājot viņiem par tādām lietām kā, piemēram, kā uzlabot mitināšanas veiktspēju atbilstoši jūsu vietnes vajadzībām. Viņiem būs vajadzīgas tikai dažas minūtes, lai atbildētu un visu skaidri izskaidrotu.

Secinājums

Jums jāņem vērā, ka mēs runājam par nepārvaldītiem VPS plāniem, tāpēc tas, ka viņi piedāvā tik uzticamu atbalstu, ir diezgan iespaidīgs. Vultr ir pieejama arī padziļināta dokumentācija, kas satur visus nepārvaldītas tīmekļa mitināšanas aspektus ar pamatīgiem ceļvežiem. Ja jums nepieciešama neliela palīdzība VPS iestatīšanā, vienmēr varat sekot viņu ceļvedim, kas glīti ved jūs cauri procesam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector