CloudWays apskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'CloudWays apskats
0 14 мин.

Šis ir uzņēmuma nosaukums, par kuru pārāk daudz nedzirdēsit. Mākoņu mitināšanai hostinga tirgū tiek piešķirta arvien lielāka nozīme tikai tāpēc, ka tā ir satriecoša un noderīga. Ja tehnoloģija ir uzticama uzņēmuma rokās, kas liek tai darboties, tad tās izmantošana var būt izdevīga jebkuram biznesam vai privātai vietnei. Tas padara lietas bezgalīgi vienkāršas galalietotājam, un, pateicoties mākoņa mitināšanai, mums var būt arī daudz ātrākas un uzticamākas vietnes. Tā kā mūsu vietne tiek glabāta visā serveru arhitektūrā, nevis tikai vienā cietajā diskā, praktiski nav laika.


CloudWays noteikti ir izdevies visus šos ieguvumus piedāvāt galdā. Viņi pat piedāvā slepkavas pārvaldītu WordPress mitināšanu, kas patērētāja pleciem atņem daudz svara. Tomēr man pret viņiem ir diezgan daudz jauktu izjūtu. Par to gan nav ko runāt, bet CloudWays salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem ir daudz savādību. Apskatīsim, kāds ir šis uzņēmums, kādus pakalpojumus tie piedāvā un par kādu cenu.

CloudWays pārskats

CloudWays ir Maltā esošs uzņēmums, kas kalpo par daudzu mākoņa pakalpojumu integrācijas punktu. Visi šie pakalpojumi tiek pārvaldīti no vienas konsoles un kalpo kā bagāta vide PHP lietotņu izstrādei un vietnēm. Tā kā CloudWays ir datu centri, kas atrodas visā pasaulē, lietotājs vienmēr būs saprātīgā attālumā no viena. Tas vēl vairāk garantē jums nepieciešamo pakalpojumu kvalitāti un ātrumu.

CloudWays galvenokārt saņēma pozitīvas atsauksmes, pateicoties tā stabilitātei, uzticamībai un visu piedāvāto pakalpojumu vispārējai konsekvencei. Nemaz nerunājot par to, ka CloudWays klientiem ir vēl citi patīkami pārsteigumi. Iespējams, ka tie nav vislētākie (tikai par USD 2 – 3 USD vairāk) komerciālo mitināšanas uzņēmumu starpā, taču viņiem noteikti ir atrisināta tīmekļa mitināšana.

ColudWays plāni un cenas

Patiešām satriecoša lieta, kas man patika saistībā ar CloudWays, ir tā, ka varat izmēģināt viņu pakalpojumus un izveidot vietni un darboties, nemaksājot ne santīma. Jūs varat izmēģināt viņu galveno mitināšanas plānu divām nedēļām, izveidot un darbināt savu vietni un pēc tam izlemt, vai vēlaties izmantot viņu pakalpojumus. Tas ir patiesi taisnīgs veids, kā sākt ideāli ar potenciālo klientu.

mākoņu ceļi elastīga caurspīdīga cenu noteikšana

Viņi pat piedāvā dažus makiem draudzīgus atalgojuma plānus. Tas ir lieliski, jo jūs galvenokārt maksājat tikai par to, ko izmantojat. Ja jūs nolemjat atcelt pakalpojumu, kaut arī esat mēneša 10 dienas, no jums tiks iekasēta maksa tikai par šīm 10 pakalpojumu dienām. Ļoti nedaudzajiem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir šāda cenu struktūra, un CloudWays noteikti ir par to slavēšanas vērts. Bet spīdums ir nomākts, jo trūkst domēna reģistrācijas, iekļautas e-pasta adreses un ne vienmēr ir uzticams tālruņa atbalsts.

Katram lietotājam ir sava īpaša servera aparatūra un sava IP adrese. Jūs varat izvēlēties sev serveri no vienas no šīm vietām. Visiem no tiem ir SSD datu glabāšanai, tāpēc tie noteikti darbosies lielā ātrumā. Lai gan tas ir labi un viss, CloudWays izdodas to padarīt vēl labāku. Tas nesaista jūs tikai ar viņu pakalpojumiem un ļauj pievienot pakalpojumus no citiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, DigitalOcean, Google, Amazon vai Vultr.

mākoņu ceļu cenu tabula

Lieki piebilst, ka CloudWays atbalsta gandrīz visas nozīmīgākās satura pārvaldības sistēmas un iepirkumu grozu, kuru jūs izmantotu. Dažu īsu klikšķu laikā varat instalēt WordPress, Joomla!, Magento vai Drupal, taču varat pievienot arī jebkuru citu uz PHP balstītu CMS, kuru vēlaties izmantot.

CloudWays ir unikāls lielākajai daļai mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jo tas izmanto resursus, kas apkopoti no vairākiem kopu serveriem. Jums nevajadzēs izjaukt klasiskos koplietojamos hostinga plānus, kuros koplietojat servera resursus ar simtiem citu vietņu. Tā vietā jums būs savs speciālo resursu komplekts, pat ja jūs sākat ar vislētāko plānu, kas ir 5 USD mēnesī. Par to jūs iegūsit 20 GB krātuves, 1 TB izcilu joslas platumu, 512 MB RAM un viena kodola procesoru..

Bet jūs varat iet visu līdz USD 765, atkarībā no tā, cik daudz resursu jums ir nepieciešams. Par šāda veida naudu jūs iegūsit 640 GB krātuves, 9 TB izcilu joslas platumu, 64 GB RAM un 20 kodolu procesoru. Tas ir CloudWays veids, kā pateikt “atlaist krakenu”! Elastības pakāpe resursu izmantošanā vietnei ir lieliska jebkuram augošam vai lielam tiešsaistes biznesam, kas tur darbojas. It īpaši, ja jūs to darbināt ar resursiem izsalkušu sistēmu, piemēram, Magento.

Tās visas ir lieliskas lietas, taču CloudWays trūkst dažu būtisku funkciju. Tomēr tās nav lielas problēmas, jo jūs varat viegli tām palīdzēt, taču tās ir svarīgi pieminēt. Iesācējiem jūs nesaņemsit nevienu e-pasta kontu ar CloudWays plāniem, savukārt gandrīz katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā apmēram 50–250 e-pasta kontus ar lielāko daļu savu plānu. Otrkārt, nav domēnu reģistrācijas iespēju, tāpēc, lai iegādātos savus domēnus, jums jādodas uz citu reģistratūru, piemēram, GoDaddy..

Performance un Uptime

CloudWays ir neticami cieta mākoņu sistēma, kas galvenokārt ir saistīta ar faktu, ka viņi sadarbojas ar dažiem labākajiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Līdzīgi kā citi mākoņa mitināšanas pakalpojumi, arī CloudWays darbojas 99,99% un slodzes ātrums ir ap 400 – 600 milisekundēm. Viņu ielādes laiks ir par 40% -50% labāks nekā tas, ko jūs iegūtu no parastā mitināšanas pakalpojuma, kas pierāda, ka mākoņa sistēmas ir ceļš uz nākotni.

CloudWays funkcijas

mākoņu ceļu funkcijas

Servera uzraudzība – Viena no visnoderīgākajām CloudWays funkcijām ir servera uzraudzība. Nolaižamajā izvēlnē varat apskatīt mainīgos lielumus, piemēram, dīkstāves centrālo procesoru, ienākošo trafiku un sekundē nolasītos datus. Varat arī apskatīt diagrammu, kas parāda jūsu slodzi uz mākoņa serveri.

Bezmaksas vietņu migrācija – Tas vienmēr ir lieliski, ja kādam ir jāpārvieto jūsu jau esošā vietne uz uzticamu mākoņa pakalpojumu. Nemaz nerunājot par to, ka tas ērti iet uz jūsu maku un noņem svaru no pleciem. BlueHost prasa 150 USD par to pašu pakalpojumu.

Ikdienas dublējumi un viena klikšķa atkopšana – Tā kā jūsu dati netiek glabāti tikai vienā cietajā diskā, bet gan visā tīklā, atkopšana ir neticami vienkārša. Jums nav rezerves funkcijas, par kuru jums būtu jāmaksā, jo tā tiek veikta automātiski katru dienu un vietni var atgūt ar vienu klikšķi..

Paziņojumi, izmantojot tērzēšanas programmas – Jūs varat iestatīt CloudWays ”, lai tas jums nosūtītu ziņojumu Slack, HipChat, e-pastā un citos pakalpojumos. Piemēram, ja jūsu vietni nevar sasniegt ilgāk par minūti, jūs saņemsit ziņojumu, kurā teikts. Tas arī jums paziņos, ja ir kāds atjauninājums, kas jums jāinstalē, jums ir ieteikums un atbildēs arī uz daudziem atbalsta jautājumiem, kas jums varētu būt.

Lieliskas izstrādātāju iespējas – CloudWays piedāvā patiešām satriecošu vidi izstrādātājiem, lai pārbaudītu un koordinētu savu darbu. Viņi spēj iestatīt izvietošanu no sava Git krātuves un var izvietot arī neierobežotas lietojumprogrammas. Izstrādātāji var izmantot RESTful API, lai atvieglotu skriptu operācijas. Iebūvētais inscenēšanas mehānisms ļauj izstrādātājiem savus jaunos kodus pārvietot arī uz testēšanas vidi.

Automātiskas dublējumkopijas – Varat iestatīt automātiskas mākoņa servera attēlu dublējumus un atjaunot vietni ar vienu klikšķi. Serveris dublē sevi katru dienu, divas dienas, katru nedēļu vai jebkuru citu laika periodu, kuru jūs tam iestatījāt. Šī ir lieliska bezmaksas iesācēja rīcība, jo tik daudzi citi uzņēmumi mēnesī iekasē 2–20 USD mēnesī tikai tāpēc, lai regulāri dublētu jūsu vietni..

Vertikālā mērogošana – Vertikālā mērogošana ļauj jebkurā laikā pievienot vai atņemt servera resursus atbilstoši jūsu vajadzībām. Ja, piemēram, ir svētku laiks, un jūs sagaidāt lielāku trafika pieaugumu, jūs vienmēr varat attiecīgi uzlabot savu plānu. Cenu struktūra “maksā pēc iespējas vairāk” ļauj maksāt tikai par to, ko izmantojat, tāpēc jums nav jāmaksā papildus par resursiem, kurus vēlāk neizmantojat..

CloudWays klientu atbalsts

mākoņu ceļu atbalsts

Klientu atbalsts piedāvā tādas pašas iespējas kā jebkurš cits uzņēmums. Jūs varat sazināties ar atbalsta komandu, iesniedzot ziņojumu biļetes, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu vai tālruni. Ja vēlaties ātru atbildi, varat lūgt CloudWays Bot palīdzību. Bet, ja jūs vēlaties nedaudz nogaidīt, ja tas ir nepieciešams, tad varat arī sazināties ar viņu atbalsta komandu 24/7/365. Tiešsaistes tērzēšanā jūs varat nekavējoties sasniegt kādu personu. CloudWays konsekventi nodrošina, ka laiks, kas jums jāgaida, nepārsniedz 5 minūtes. Viņu komanda ir diezgan zinoša un uzticama. Viņi mums ir snieguši precīzu informāciju par atšķirību starp mākoņu pamata mitināšanu un viņu WordPress mitināšanas plānu.

CloudWays plusi un mīnusi

Es patiesi priecājos, ka esmu sastapis uzņēmumu, kas sakārto šo daudzo lietu un piedāvā vairākus unikālus pakalpojumus. CloudWays ir devis mums daudz iemeslu, lai izmantotu viņu pakalpojumus vai vismaz izmēģinātu tos bez maksas. Tātad plusi tālu pārsniedz mīnusus šajā sadaļā.

Plusi – kāpēc jums vajadzētu izvēlēties CloudWays

 • Pilnīgi bezmaksas izmēģinājuma periods – Iespēja sakārtot un darbināt savu vietni, pat nemaksājot par santīmu un redzēt, cik labi pakalpojums darbojas dažas nedēļas, ir patiešām satriecoša. Tikai daži uzņēmumi nāk klajā ar šādu pozitīvu žestu.
 • Bez robežām – CloudWays neierobežo instalēto vietņu skaitu, kamēr to dara vairums citu hostinga pakalpojumu sniedzēju. Pat ja jūs maksājat divreiz vairāk naudas (apmēram 10 USD) par savu mitināšanas pakalpojumu, tāpat kā jūs maksātu CloudWays. Šeit jūs maksājat tikai par izmantotajiem resursiem un varat to darīt, kā vēlaties. Vienmēr varat uzlabot savu mitināšanas vietu ar papildu resursiem.
 • Cenu sistēma “Pay As You Go” – Tas ir satriecoši, ja beidzot redzam uzņēmumu, kura uzdevums nav tikai naudas nodošana jums. Kamēr citi uzņēmumi liek maksāt par izdomātiem pakalpojumiem vai pakalpojumiem, kuriem citādi vajadzētu būt bez maksas, jūs maksāsit tikai par to, ko izmantojat CloudWays. Tas ir godīgs un taisnīgs darījums, un tam ir arī daudzas noderīgas funkcijas.
 • Viegli instalējamas satura pārvaldības sistēmas un lietotnes – Lai gan tas ir standarts daudzus gadus, ir svarīgi to pieminēt. CloudWays ļauj jums viegli instalēt jebkuru CMS vai PHP balstītu sistēmu. Ir arī daudz lietotņu integrāciju, kuras varat izmantot.
 • Bezmaksas automātiskie atjauninājumi – CloudWays bez maksas piedāvā mākoņu mitināšanas brīnumus. Jūs varat iestatīt serveri, lai tas dublētu katru dienu, katru otro dienu, katru nedēļu vai kad vien vēlaties. Kad būsit izveidojis dublējumus un kaut kas notiks šausmīgi nepareizi, vietnes atkopšanai būs nepieciešams tikai viens klikšķis, kas ir patiešām satriecoši.
 • Bezmaksas vietņu migrācija – Ir dīvaini redzēt uzņēmumu, kas mūsdienās prasa samaksāt par vietņu migrāciju, taču ir arī daži. CloudWays nešķērso šo līniju, un viņi labprāt dažas stundas veltīs jums vienam no saviem ekspertiem un liks viņam migrēt jūsu vietni uz viņu mākoņa serveriem..

Mīnusi – kāpēc izvairīties no CloudWays

 • Nav cPanel – CloudWays piedāvā savu konsoli, lai palīdzētu jums pārvaldīt savas programmas un visu pārējo, ko mitināt viņu serveros. Tas nav pārāk grūti, lai pierastu, bet cPanel ir daudz visaptverošāks.
 • Tas prasa zināmas zināšanas, lai izmantotu – Lai izmantotu mākoņa mitināšanu, ir jāizmanto zināma līmeņa zināšanas, jo pārvaldīšanai jums būs viss virtuālais serveris. Ja jūs ne tik daudz iedziļināties tehniskajās detaļās un arī nemācāties tos, jums ir daudz labāk izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanu..
 • Nav e-pasta kontu vai domēna reģistrāciju – Diemžēl CloudWays nepiedāvā vienu no mitināšanas uzņēmuma pamata pakalpojumiem. Tā ir iespēja reģistrēt domēna vārdus, un tai ir daudz e-pasta kontu. Lai savai vietnei iegūtu domēna vārdu, jums jādodas uz atsevišķu domēnu reģistratūru, piemēram, GoDaddy vai Namecheap..

Secinājums

Vai CloudWays ir jūsu veids, kā mitināt vietni? Vai es to iesaku? Tas varētu būt, un es no visas sirds varu tos ieteikt. Lai gan viņu mākoņu mitināšanas pakalpojuma izmantošanai ir vajadzīgas zināmas zināšanas, tas ir par pārsteidzošu cenu un piedāvā izcilu sniegumu. Tiem, kas vēlētos izlaist jebkādu tinēšanu ar tehnoloģijām, jādodas uz HostGator vai InMotion un citiem cienījamiem uzņēmumiem, kas piedāvā lielisku pārvaldītu WordPress mitināšanu. Izņemot to, CloudWays ir lieliska iespēja jūsu vietnes mitināšanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector