Contabo apskats

01.06.2020
Hostinga atsauksmes 'Contabo apskats
0 11 мин.

Contabo ir nozarē labi ievērots tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tā tika nodibināta Vācijā 2003. gadā. Ar vienu serveri un ar savu neatlaidīgo komandu gadu gaitā viņi kļuva par ļoti veiksmīgu uzņēmumu. Šobrīd viņi ir vieni no pieredzējušajiem pakalpojumu sniedzējiem, uz kuriem varat pilnīgi paļauties, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu emuāru autoriem, tiešsaistes veikalu īpašniekiem, filiāļu vietnēm un citam..


Ja vēlaties jaudīgu azartspēļu serveri, Contabo piedāvā arī šāda veida pakalpojumus. Piemēram, jūs varat bez traucējumiem palaist Minecraft tajā ar nelielu latentumu pat lielas satiksmes laikā. Protams, ir arī daudzas citas spēles, pat prasīgākas, kuras bez problēmām var darboties Contabo serveros. Ja vēlaties visiem spēlētājiem nodrošināt patīkamu spēles pieredzi, vienmēr ir laba ideja šo spēli rīkot uz sava servera..

Vietnē Contabo ikviens var atrast savām vajadzībām atbilstošu tīmekļa mitināšanas plānu. Ir pieejami koplietojamais hostings, VPS un īpaši serveri, un jums ir daudz plānu, no kuriem izvēlēties katram pakalpojumu veidam. Kad esat izveidojis savu tiešsaistes klātbūtni, izmantojot vietni, tā var sākt strauji augt, pieprasot vairāk resursu, lai apstrādātu trafiku. Pat ja jūsu vietne piesaista milzīgu trafiku, jums nav jāuztraucas par veiktspēju, ja vien vietnē Hostbo izvēlaties mitināšanas plānu.

Kad esat pabeidzis pierakstīšanos uz kādu no viņu plāniem, tas uzreiz tiks aktivizēts un jūs varat sākt strādāt savā vietnē. Viņu paketes ir izstrādātas, lai būtu ļoti elastīgas, ļaujot jums pēc iespējas labāk konfigurēt funkcijas un vajadzības gadījumā palielināt resursus. Pārējā šī pārskata laikā mēs mazliet runājam par katru plānu, cenām, Contabo serveru uzticamību un klientu atbalstu.

Contabo plāni un cenas

Dalīti hostinga plāni

Contabo cenšas nodrošināt uzticamu dalīta hostinga pakalpojumu, piedāvājot plānus, kas atbilst standartiem par pieņemamām cenām. Katrs koplietojamais plāns ļauj izmantot viena klikšķa instalēšanas skriptus visai papildu programmatūrai, kas nepieciešama jūsu vietnei. Tie ir diezgan dāsni, izmantojot lietojumprogrammas, jo iepakojumā var atrast simtiem no tiem, kurus var ātri instalēt un kas arī atvieglo jūsu dzīvi.

Viņi arī neierobežo jūsu trafiku, tāpēc tikai no jums atkarīgs, vai izlemjat, vai jūsu vietne var netraucēti darboties saskaņā ar pašreizējo plānu, vai jums ir nepieciešams labāks. Tomēr tie ierobežo diska vietu un MySQL datu bāzu un e-pasta kontu daudzumu, kāds jums var būt. Tas nebūt nav negatīvie, jo vairums cilvēku nekādā gadījumā nepārsniedz šos ierobežojumus.

Jūs saņemat bezmaksas SSL sertifikātu pat ar vislētāko plānu, tāpēc jums tas nav jāpērk atsevišķi. Ir ļoti svarīgi iegūt SSL sertifikātu, ja vēlaties palielināt uzticēšanos savas vietnes apmeklētājiem. Otra lieta, par kuru jums nav jāmaksā, ir viņu vietņu veidotājs, kas ir pieejama visiem. Jūs varat saņemt dalīta hostinga plānu par tikai 2,99 EUR mēnesī ar 50 GB krātuves, 20 MySQL datu bāzēm, 1000 e-pasta adresēm un 1000 FTP lietotājiem.

Ja jums ir nepieciešams spēcīgāks, varat izvēlēties no 3 papildu plāniem. Visdārgākais maksā 9,99 USD mēnesī, un tas jaunina specifikāciju līdz 500 GB krātuvei un neierobežotām MySQL datu bāzēm, e-pasta un FTP kontiem.

VPS mitināšanas plāni

Pārbaudot viņu VPS sadaļu, jūs sapratīsit, ka viņi savos plānos piedāvā arī tradicionālos HDD un SSD cietos diskus. Pat ja jūs izvēlaties lētāko paketi, jums ir jāizvēlas starp šiem diviem atmiņas disku veidiem. Ja precīzi zināt, cik resursiem nepieciešama jūsu vietne, varat attiecīgi iestatīt savu plānu.

Contabo ļauj jums izveidot pielāgotu VPS plānu ar nepieciešamo RAM, CPU kodoliem un SSD vai HDD atmiņu. Iespēju netrūkst, nodrošinot, ka jūs nemaksājat par vairāk līdzekļu, nekā patiesībā izmantojat. Tas padara viņu pakalpojumus pilnīgi rentablus, nodrošinot ideālu naudas atdevi. Tā kā pakalpojumu sniedzējs jums piešķir saknes piekļuvi serverim ar visiem VPS plāniem, jūs varat brīvi instalēt jebkuru nepieciešamo programmatūru manuāli.

Pārbaudot VPS sadaļu Contabo, varat redzēt, ka plāni ir sadalīti HDD plus SSD Boost un 100% SSD plānos. Katra kategorija piedāvā 3 dažādus plānus. Pirmais HDD plāns maksā 6,99 EUR mēnesī, un tas dod jums 2 CPU serdeņus, 6 GB RAM, 500 GB SSD palielinātu krātuvi un 100 MB / sekundē joslas platumu vienā ostā.

Pirmais 100% SSD VPS plāns Contabo maksā tikai 8,99 EUR, un jūs saņemat 4 CPU serdeņus, 12 GB RAM, 300 GB SSD krātuvi un tādu pašu 100Mbit / s joslas platumu vienā ostā. Jūs varat izvēlēties starp Linux vai Windows. Ja izvēlaties Windows Server, HDD plāniem varat izvēlēties 2012. gada versiju un SSD diskiem – 2016. gada versiju.

Īpaši hostinga plāni

Contabo piedāvā īpašus serveru plānus jau pašā sākumā. Faktiski tas bija vienīgais pakalpojumu veids, ko uzņēmums piedāvāja dienā, un gadu gaitā tie ietvēra arī citus tipiskus pakalpojumus, piemēram, dalītos un VPS mitināšanu. Tāpēc īpaši serveri ir tā joma, kurā viņi galvenokārt specializējas. Sākumā viņiem bija pieejams tikai viens datu centrs, taču tagad jūs varat izvēlēties īpašu serveri, kas atrodas relatīvi tuvu jūsu atrašanās vietai neatkarīgi no tā, kur dzīvojat..

Viņu plāni ir ne tikai pielāgojami, bet arī jūs varat izvēlēties sev vēlamo operētājsistēmu. Visi īpaši plāni atbalsta arī Windows un Linux, un, ja vēlaties manuāli instalēt programmatūru uz viņu serveriem, to var izdarīt, pateicoties saknes piekļuvei, kas nāk kopā ar pakalpojumu. Viņiem ir savs tā saucamais sākuma modelis tiem, kas vēlas lētāku veltītu serveri ar cenu 39,99 EUR. Tam ir 4 kodolu centrālais procesors, 8 GB RAM un 800 GB diska vietas.

Viņu dārgāko speciālo plānu cenas sākas no 49,99 EUR līdz pat 109,99 EUR. Pirmajam ir 4 kodolu i7 procesors, 12 GB operatīvā atmiņa, 200 GB krātuve un 100Mbit / s ports joslas platumam. Varat to palielināt līdz 10 kodolu Intel Xeon centrālajam procesoram, 256 GB operatīvajai atmiņai, 1 Gbit / s pieslēgvietai joslas platumam un jūsu izvēlētai krātuves vietai. Noklikšķinot uz Pielāgot & Pasūtījuma opcija, jūs varat brīvi pielāgot plānus, pirms maksājat.

Contabo serveru atrašanās vietas un aparatūra

Lai nodrošinātu ātru lapas ielādes laiku jūsu vietnei, spēcīga aparatūra nav vienīgais svarīgais faktors. Jums vajadzētu arī izvēlēties datu centru, kas ir vistuvākais jūsu atrašanās vietai, lai reakcijas laiks būtu pēc iespējas mazāks. Ja atrodat tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas nodrošina vismodernākos pakalpojumus, bet vistuvākais datu centrs atrodas otrā pasaules malā, tad labu savienojumu izveidot nav iespējams..

Par laimi, Contabo datu centri ir izvietoti visā pasaulē, nodrošinot diezgan tuvu atrašanās vietu katram klientam. Katrā vietā ir arī tūkstošiem serveru, tāpēc tos diez vai var nodot ārpakalpojumiem. Viņiem Vācijā ir divi diezgan lieli datu centri, kuros darbojas milzīgs 4000 serveru. Jau 2009. gadā Contabo Minhenē izveidoja datu centru, kas vēlāk saņēma atlīdzību par zaļās enerģijas izmantošanu serveru darbināšanai.

Lielākais datu centrs ir izveidots 2014. gadā Nirnbergā. Tas ļāva uzņēmumam vajadzības gadījumā pievienot līdz 10 000 atdalītu serveru, lai apkalpotu pieaugošo klientu skaitu reģionā. Viņi šajā projektā ieguldīja daudz naudas, taču beigu beigās tas neapšaubāmi atmaksājās. Ir arī vērts pieminēt, ka Contabo ieguva Vācijas datu centra balvu divos atsevišķos gadījumos par viņu veltīto darbu.

Contabo Server Uptime

Contabo cenšas uzlabot savus pakalpojumus daudzos veidos, un tas nozīmē arī to, ka viņu servera darbības laiks ir maksimāli augsts. Viņi ir tik veltīti mērķa sasniegšanai, ka garantē 99,99% jūsu vietnes izmantojumu. Viens no iemesliem, kāpēc šis pakalpojumu sniedzējs ir tik uzticams, ir tas, ka tiek nodrošināta viņu aparatūras 100% atlaišana.

Ko tas nozīmē, ka viņi pastāvīgi uzrauga katru servera elementu ar visu programmatūru, kas uz tiem darbojas, un, ja kaut kas avarē, viņi ir tur, lai to nekavējoties labotu. Dīkstāves nav, jo rezerves elements būs aktīvs uzreiz. Contabo izmanto jaunākos serverus, un tie ir pilnībā nodrošināti ne tikai ar aizsargājošu programmatūru, bet arī ar daudzām drošības kamerām.

Klientu atbalsts vietnē Contabo

Kad esat pierakstījies uz vienu no mitināšanas plāniem, Contabo viņu komanda darīs visu, lai garantētu jums vienmērīgu pieredzi. Viņiem ir vairāk nekā desmit gadus veca atbalsta sistēma, kas nekad nav bijusi piesaistīta ārpakalpojumiem. Uzņēmums vienmēr pārliecinās, ka nolīgst un apmācīs pietiekami daudz ekspertu, lai viņu klienti varētu saņemt ātru atbildi.

Lai gan klientu atbalsta komandai ir ierobežots tālruņu zvanu grafiks, jūs joprojām varat sazināties ar viņiem pa e-pastu jebkurā laikā. Atbalsts pa e-pastu un pa tālruni (ja piezvanāt viņiem darba laikā) ir ātrs un ļoti efektīvs. Runājot par zināšanu bāzi, Contabo ir lieliska apmācību kolekcija un plaši bieži uzdotie jautājumi, kurus varat pārbaudīt, kad iestrēdzat vai rodas kāds vienkāršs jautājums.

Lai arī viņiem nav tiešraides tērzēšanas vai biļešu pārdošanas sistēmas, tas viņu atbalstu nepadara sliktu, jo viņi cenšas visu iespējamo, lai būtu sasniedzami un izpalīdzīgi, izmantojot divus pieejamos kanālus. Kopumā jūs varat saņemt 10/10 atbalstu no Contabo komandas, kad vien jūs saskaraties ar problēmu savā vietnē vai ar savu mitināšanas plānu. Viņu personāls ir labi apmācīts, gatavs risināt pat visneparastākās problēmas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector